Autor Wątek: DELVE Megathread  (Przeczytany 108013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 30, 2008, 14:33:51 »
To nie jest kwestia domysłów i przypuszczeń tylko tego co MC na początku deklarowało w stosunku do tego jak postępuje.
To nie jest domysł i przypuszczenie że capsy MC tłukły posa BoBa w delve tylko fakt. Fakt też jest też taki że na początku deklarowali że chcą być niezależni od politycznych powerblocków i stąd wogóle cały pomysł tortugi. A fakty jakie są każdy widzi i opinie o MC sobie wyrabia...

Maxima

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 30, 2008, 14:44:34 »
Heh lolki sa MC, skore ratuja jak moga  a tak sie w piers bili jacy sa twardzi :D
Goonsom to na reke i na ich miejscu zrobil bym tak samo ,za to miejmy nadzieje ze MC dostanie kiedys posmakowac tej samej goryczki.
* Maxima spoglada dyskretnie w strone -A-
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 14:49:38 wysłana przez Maxima »

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 30, 2008, 14:58:19 »
zadne domysly i przypuszczenia, status MC jako "niezaleznych" kontraktorow juz dawno temu poszedl do piachu, co sie tyczy KIA rowniez... wczesniej chowali sie z lataniem z Goonsami, ale teraz juz widocznie im wszystko jedno....

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 30, 2008, 15:02:24 »
Ciekawe, kiedy sie zacznie propaganda pt. goonsi chca cale 0.0! goonsi to cale zlo swiata! :)
Ciekawe...

Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Goomich

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 30, 2008, 15:20:32 »
To nie jest kwestia domysłów i przypuszczeń tylko tego co MC na początku deklarowało w stosunku do tego jak postępuje.

Uprasza się o nie robienie chlewu i niewspominanie o e-honorze.

Ciekawe, kiedy sie zacznie propaganda pt. goonsi chca cale 0.0! goonsi to cale zlo swiata! :)
Ciekawe...

Hmmm, pierwszy raz usłyszałem to niedługo po wstąpięniu do PTFu, gdzieś tak w lutym/marcu '06. :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 15:24:13 wysłana przez Mona X »

DaBlades

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 30, 2008, 15:25:53 »
Ciekawe, kiedy sie zacznie propaganda pt. goonsi chca cale 0.0! goonsi to cale zlo swiata! :)
Ciekawe...



a to jeszcze się nie zaczęła?
Widziałem topici na eve-o typu "goons are the new BoB" ale nie zaglądam co jest w środku
w sumie to już wogóle nie czytam eve-o bo syf wielki się zrobił
Co do MC pewnie dążą do przejęcia całego PB wszelkimi możliwymi środkami

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 30, 2008, 18:08:20 »
zadne domysly i przypuszczenia, status MC jako "niezaleznych" kontraktorow juz dawno temu poszedl do piachu, co sie tyczy KIA rowniez... wczesniej chowali sie z lataniem z Goonsami, ale teraz juz widocznie im wszystko jedno....

<bezwstydna reklama>No to z większych graczy zostało do wynajęcia tylko TRI.</bezwstydna reklama>

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 30, 2008, 18:16:21 »
<bezwstydna reklama>No to z większych graczy zostało do wynajęcia tylko TRI.</bezwstydna reklama>



nigdy nic nie wiadomo :) zwlaszcza w eve ;D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 30, 2008, 18:17:56 »
Na scrapie Zaakma napisał że oni dalej zabezpieczają PB :

Cytuj

We will do whatever we want to do. Our goal was (and is) to secure PB. The definition of a secure PB is (surprise!) what WE think, not what YOU think.


Maxima

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 30, 2008, 18:23:17 »
MC zapezpiecza sie przez pomoc w usunieciu najwiekszego dla w danej chwili nich zagrozenia :D

future

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 30, 2008, 23:28:12 »
MC zapezpiecza sie przez pomoc w usunieciu najwiekszego dla w danej chwili nich zagrozenia :D

Dziwisz się? Wyobraź sobie co się stanie jeśli/ gdy BoB przejdzie do kontrofensywy lub zakończy głowne działania wojenne. MC jako zdrajcy "sprawy" zostaną za każdą cenę wytępieni przez BoB'a. I MC doskonale sobie z tego zdaje sprawę - dla nich to być albo nie być. Wątpie czy BoB im odpuścił by nawet gdyby wynieśli się z PB.

poconick2

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 31, 2008, 01:27:10 »
BoB ma zajebistych FC i tego zarzuty o bezkrytyczności nie zmienią. Ja się sporo nauczę latając z najlepszymi i w przyszłości bezie to procentować, gdziekowiek się BUFU znajdzie (nikt nie mówił, że miłość BoBa i BUFU jest wieczna), Ty zaś nadal będziesz skazany na swarm i szarą masę (skoro jedyną szlifowaną przez Was taktyką jest suicide and blob). No chyba, że zdecydujesz się wyjść z alliancu.
Poza tym jeśli chcesz być obiektywny to tęp bezkrytyczność z obu stron a nie tylko naszej.

Łał!! Mogę Cię dotknąć? (fajny text btw ;) )

W ogóle to z tego tematu aż kapie tak się spuszczają wszyscy ;) No ja też, a co! Chociaż flejma moglibyście z tego zrobić, byłoby fajniej. Możecie mnie pojechać na początek ;)

Echhh... gdyby ludzie się tak rozpisywali o taktyce, sposobach walki, planach, trickach to by było super... i dużo ciekawiej!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 01:33:13 wysłana przez PC5 »

misao

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 31, 2008, 08:32:56 »
a po co sie rozpisywaco planach trickach i taktyce na publicznym forum? zeby przeciwnincy mieli latwiej?

Voulture

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 31, 2008, 08:47:01 »
Przemyslna taktyka nikogo nie zainteresuje procz paru osob, ktore beda znaly kontekst, za to smaczek w postaci carriera zlapanego logujacego sie do nieistniejacego juz posa i robiacego self-destructa, ha to jest cos. A nawet moze Cos.

Poza tym flaejmogenerujace tematy zawsze bykly w modzie, kto jescze pamieta temat Shocky vs Bufu i 20 stron obrzucania sie blotem? :D

Coriin

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 31, 2008, 10:24:15 »
Eee, nie było tak źle, przynajmniej w robocie czas lepiej płynął :D

DaBlades

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 31, 2008, 10:26:38 »
Przemyslna taktyka nikogo nie zainteresuje procz paru osob, ktore beda znaly kontekst, za to smaczek w postaci carriera zlapanego logujacego sie do nieistniejacego juz posa i robiacego self-destructa, ha to jest cos. A nawet moze Cos.


A co powiesz o carrierze stawiającym cyno 200km od nieuzbrojonego posa?

10 minut starczyło na zebranie gangu BSów i wyścig 9 czy tam 10j przez wrogie terytorium
Jeszcze nigdy nie widziałem tak szybko warpujących BSów ghehe
Go, go, ku.wa go!!!!
hieny

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 31, 2008, 10:31:52 »
do obrzucania sie blotem zawsze jest coad, nigdy nie zawodzi :>

Ajrunia

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 31, 2008, 10:32:13 »
Jak to slusznie napisal Blades:

Cytuj
Szybciej lecące BSy widziałem tylko jak MASS uciekał z naszego pocketu :) nie ma to jak odpowiednia motywacja.
Jak mnie kiedyś na pasku złapią to będę pisał MAM CARRIERA!!
pomoc murowana ghehe

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 31, 2008, 10:57:34 »
Nawet mnie nie wkurzajcie, wracam z pracy po ciezkim dniu z mysla ze znowu sobie polatam i co widze ze nasi juz se polatali.... :p

DragLord

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 31, 2008, 12:58:16 »
Przeglądając właśnie KB TCF zauważyłem 7 dużych POSow BoBa które padły wczoraj w QY6-RK  dodając do tego 2 male POSy z KB BoBa to stracili wczoraj 9 posów w tym systemie (ciekawe ile im jeszcze zostało). Jak widać bob straci ten system w krótce.
Czy ktoś mogłby mnie oświecić bo nie wiem czy ten system jest może cześcią jakiegoś capital sova ??

Nashir

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 31, 2008, 13:24:23 »
BoB juz praktycznie stracil QY6. Oni i tak nie chcieli tego systemu :D :D :D :D .

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 31, 2008, 14:01:36 »
mhmmmm jasmin, uciulales juz na nastepnego ravena?


btw, racja, prawdopodbnie qy6 pojdzie do piachu ;> ja jusz sie zwijam do stacji NPC, lojej, co my teraz poczniemy.... ;-)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 14:06:56 wysłana przez CoeathalVega »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 31, 2008, 14:08:40 »
Wygląda na to że koalicja uwierzyła w swoje liczby i teraz przygniatającą liczbą kapitali czyści systemy.

Bob mimo że wygrywa poszczególne starcia nie jest w stanie zatrzymać walca który sie na niego stoczył.

Jeśli koalicja w dalszym ciągu będzie utrzymywać taką koncentrację capsów nie popełniając głupiego błędu dając sobie zabić ich 1/3 gdzieś w jakiejś głupiej bitwie to rozjadą i będą mieli szanse wyzerować liczbę outpostów BoB.


Wtedy otrąbią zwycięstwo a potem ... potem będą interesujące czasy  >:D :knuppel2: :knuppel2: :krzeslo: :krzeslo: :krzeslo: >:D >:D >:D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 31, 2008, 14:11:09 »
wahhh, ze "zdobyciem" systemow NPC moze byc problem nawet z milionem capsow :) ale co do tego ze bedzie ciekawie, to sie zgodze, obrona posow jest NUDNAAAAAAA JA NIEEE CHCCEEEEE

roofi

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 31, 2008, 15:56:35 »
wyobraźmy sobie na moment-krótką chwilę że BoB przeniesie się w 100% do stacji NPC
że nie będzie już nic do zdobycia-jednym z Was zapewne wyobrazić sobie taką sytuacje będzie łatwiej innym nieco trudniej
co wtedy ?
cały blok antybobowy nie będzie ciągle siedział w delve, przynajmniej część wróci do siebie i nadejdą piękne czasy
odwet, zemsta  i dziś ten który jest osaczony rozpędzał będzie się na nowo, być może z pomocą nowych przyjaciół,
piękne czasy nadchodzą

dobrze że mogę grać w tak pięknych czasach

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 31, 2008, 16:13:25 »
jedno wiem z gory - bob sie nie rozpadnie, nie rozwiaze i nie przestanie grac. jedyne co moze sie stac, to co wieksze kerbiry wyjda z boba bo im bedzie za ciezko z hulkiem ktory bedzie zbieral kurz w hangarze lub z tesknoty za posem. :)

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 31, 2008, 16:27:40 »
5-8 lat oblezenia i morale troche spadnie. Zreszta nie bedzie problemu jesli gdzies wyloni sie jakas porownywalna z BoBem sila.

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 31, 2008, 16:40:06 »
hmm. Jakie kerbiry? Mam dziwne wrażenie że wszelakie kerbiry ( o ile takie tam były ) już dawno czmychneły z BoBa, prawdopodobnie do BoBowych "petów" w stylu niedawno upadłego ISS czy do goonsów. Albi BoB jest na tyle bogatym ally że stać go na wytrzymanie bardzo długiego oblężenia.

BTW ma też zdrowe podejście do gry coś w stylu " chcemy zabijać dlatego claimujemy całą EVE, o lecicie do nas więc będziemy zabijać was na miejscu "

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 31, 2008, 17:05:27 »
5-8 lat oblezenia i morale troche spadnie. Zreszta nie bedzie problemu jesli gdzies wyloni sie jakas porownywalna z BoBem sila.

erm... czyli uwazasz, ze obecna "koalicja" to niewystarczajaca sila?

hmm. Jakie kerbiry? Mam dziwne wrażenie że wszelakie kerbiry ( o ile takie tam były ) już dawno czmychneły z BoBa, prawdopodobnie do BoBowych "petów" w stylu niedawno upadłego ISS czy do goonsów. Albi BoB jest na tyle bogatym ally że stać go na wytrzymanie bardzo długiego oblężenia.

BTW ma też zdrowe podejście do gry coś w stylu " chcemy zabijać dlatego claimujemy całą EVE, o lecicie do nas więc będziemy zabijać was na miejscu "


swieta prawda!!!! po co ruszac sie z domu i zajmowac sie logistyka, skoro mozesz miec wszystko na miejscu? ;-)

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 31, 2008, 17:13:24 »
erm... czyli uwazasz, ze obecna "koalicja" to niewystarczajaca sila?
Koalicja to żadna siła, to tymczasowe przymierze desperatów którzy wiedza ze nie ma innej nadziei niz wspolpraca. Koalicja jest czysto zadaniowo i rozwiaze sie natychmiast po wykonaniu zadania. A do tego jest raczej luzna federacja niz organizacja. Nie ma centralnego planowania, kazdy pomaga jak moze i gdzie uwaza. Piszac sila mam na mysli jeden sojusz lub bliska sobie grupe.

Czyms takim mogloby byc RA gdyby bylo wieksze i bardziej niezalezne timezonowo (co jest prawie niemozliwe). Czyms takim mogloby w pare lat stac sie TRI. Do czegos taiego aspirowalo D2 ale okazalo sie nie dorastac takiemu idealowi do piet.

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 31, 2008, 18:59:19 »
Nadziei na co?

Wbrew pozorom w tej koalicji jest więcej planowania niż może sie wydawać a wygląda ono mniej więcej tak: " My jesteśmy RA, tam jest zły BoB, pamiętajcie oni są źli jak ciepła wódka a wy jesteście goonsi, goons to znaczy leming a lemingi żyją po to aby spamować overview złego jak ciepła wódka BoBa a tu macie BPC na 1000 rifterów............."

I wojna się toczy

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 31, 2008, 19:47:49 »
wahhh, ze "zdobyciem" systemow NPC moze byc problem nawet z milionem capsow :) ale co do tego ze bedzie ciekawie, to sie zgodze, obrona posow jest NUDNAAAAAAA JA NIEEE CHCCEEEEE
wyobraźmy sobie na moment-krótką chwilę że BoB przeniesie się w 100% do stacji NPC
że nie będzie już nic do zdobycia-jednym z Was zapewne wyobrazić sobie taką sytuacje będzie łatwiej innym nieco trudniej
co wtedy ?
cały blok antybobowy nie będzie ciągle siedział w delve, przynajmniej część wróci do siebie i nadejdą piękne czasy
odwet, zemsta  i dziś ten który jest osaczony rozpędzał będzie się na nowo, być może z pomocą nowych przyjaciół,
piękne czasy nadchodzą

dobrze że mogę grać w tak pięknych czasach

Tak wiec, zakladamy ze przeciwnicy sa KOMPLETNYMI durniami, nie potrafia kozystac z jump clonow, zostawiac statkow w rezerwie, ani stawiac cyno jammerow i tak po prostu pozwola sie odbudowac BoB-owi jak tylko sie wychyli w Delve? Nie, durnie nie potrafia sie zorganizowac do ubicia tytana z pilotem online, a juz tym bardziej nie potrafia zebrac gigantycznej masy ludzi pod jednym sztandarem i pchac ich w jednym kierunku. Do tego trzeba inteligencji, wytrwalosci i konsekwencji w dzialaniu.
Proponuje inny scenariusz. W momencie gdy BoB traci sov w Delve, aby odzyskac swoje, bedzie musial sprostac wszystkim tym problemom ktore ma koalicja - mam tu na mysli np. cynojammery i tytany, w dodatku majac dodatkowe ktorych koalicja nie miala - w postaci przewagi liczebnej i ekonomicznej przeciwnika. No i tyle jesli chodzi o dobre PvP. Proponuje spytac Tri, jak fajnie potrafi byc z samymi cynojammerami - sa w temacie.

Nadziei na co?

Wbrew pozorom w tej koalicji jest więcej planowania niż może sie wydawać a wygląda ono mniej więcej tak: " My jesteśmy RA, tam jest zły BoB, pamiętajcie oni są źli jak ciepła wódka a wy jesteście goonsi, goons to znaczy leming a lemingi żyją po to aby spamować overview złego jak ciepła wódka BoBa a tu macie BPC na 1000 rifterów............."

I wojna się toczy

taa, na pewno to tak wyglada ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 19:53:23 wysłana przez Vermian »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 31, 2008, 20:30:13 »
wyobraźmy sobie na moment-krótką chwilę że BoB przeniesie się w 100% do stacji NPC
że nie będzie już nic do zdobycia-jednym z Was zapewne wyobrazić sobie taką sytuacje będzie łatwiej innym nieco trudniej
co wtedy ?
cały blok antybobowy nie będzie ciągle siedział w delve, przynajmniej część wróci do siebie i nadejdą piękne czasy
odwet, zemsta  i dziś ten który jest osaczony rozpędzał będzie się na nowo, być może z pomocą nowych przyjaciół,
piękne czasy nadchodzą

dobrze że mogę grać w tak pięknych czasach

O tym właśnie mówiłem.

BoB upadnie i straci outposty.

Koalicja poza goonsami wróci do siebie.

2 tyg później BoB zaatakuje tortuge. A goonsi i reszta się będą temu przyglądać.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 31, 2008, 20:37:28 »
propnuje mianowac Vermiana na nowego gury centrali

Archen wysiada z tym kolesiem w przedbiegach :)

jak to ktos madrze powiedzial - w dupie byles, gowno widziales :D

kogo zacytowalem niech sie odezwie :D

While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Loc0

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 31, 2008, 20:39:16 »
Hehe goonies to zasadniczo bydlo a jesli ktos postuje ze trzeba byc "Little Bee" zeby zrozumiec co sie tam dzieje to sory, mam sie cofnac w rozwoju? Ja nie rozumiem jaki jest sens skilowania shipow i modow t2 jesli sie ich nie uzywa. Jesli wezme konkretnie stankowanego deimosa czy astarte to mam radoche z klepania "-" na localu bo dzieki tym shipom moge ich klepac skuteczniej. A goonies z czego maja radoche? Z poteznych wtop w imie idei? Z 1h jumpowania do przeciwnika i pufniecia zanim zaczal klepac 2 cel (zakladam, ze to byl lucky goon i przezyl 1 target)?.