Autor Wątek: DELVE Megathread  (Przeczytany 107536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
DELVE Megathread
« dnia: Styczeń 02, 2008, 15:02:27 »
Dzien dobry wszystkim.

Jako ze BUFU znajduje sie aktualnie w samym srodku Delve i jest na plus z BOBem wiec mysle, ze moge sie poczuc do tego, aby rozpoczac watek na temat zblizajacej sie walki o Delve.

Podsumowujac ostatnie wydarzenia:
MC zresetowalo standingi i ruszylo na podboj PB. Niestety nie udalo im sie to na co mieli nadzieje. Blietzkrieg sie zatrzymal na TPAR.

Goonsi dali znac jakie maja zamiary. A mianowicie chca wypelnic delve i wyprzec stad BOBa a nastepnie zajac delve jako swoj home region.

Co to oznacza w praktyce? MC wdupilo ostro. Nie moga sie ruszyc w kierunku delve, co wiecej jesli BOB padnie, beda mieli 'zajefajnych' sasiadow w postaci hord goonsow. Nie maja zadnych przyjaciol, jedyni przyjaciele na tyle silni aby zapewnic im przezycie, to byl BOB. teraz... no coz. maja problem. Zwlaszcza ze ich reputacja spadla.

BOB natomiast zgodnie z tym co udalo mi sie ustalic sa wrecz szczesliwi z aktualnego rozwoju wypadkow.
Plan jest prosty. Sciagnac 'wielkich' goonsow do Delve a potem pozwolic im sie wykrwawic. Zobaczymy, jak im ten plan pojdzie, ale przygotowali sie do tego bardzo mocno. Wszystkie assetsy maja w delve i czekaja.

A my? No coz. Siedzimy w delve i mamy ogromne ilosci porzadnej zabawy :)

Zapraszam do dyskusji na temat delve :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 02, 2008, 15:24:21 »
Goonsi to sympatyczne chlopaki ze zdrowym podejsciem do gry, otwarci, pomagaja noobom i pisza fajne poradniki.  Na pewno są wspanialymi sasiadami dla kazdego, choc MC chyba nie lubia.

MC stracilo dobre imie zostajac stalym kolega BoBa. Zamiast opinii najlepszego sojuszu najemnego dostali opinie jednego z lepszych petów BoBa.
Teraz nie stracili juz reputacji, bo jej nie mieli. Raczej uczynili pierwszy niezdarny krok by ja moze za rok albo za dwa odzyskac.

Okopywanie się raczej nie działa w Eve. W sumie nie słyszałem o tym, żeby jakiś sojusz okopał się i wygrał dzięki temu wojnę. Z czasem okopanemu zjeżdża morale bo nie może nic normalnie zrobić a oblegający kopie u siebie kiedy chce i lata oblegać kiedy chce. Z tym wykrwawianiem to też przesada, ile rifterów trzeba zabić żeby wykrwawić goonów. 2 miliony? Z resztą goony to tylko mali pomocnicy wszechpotężnego RA.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2008, 15:39:27 »
Problem BoBa polega na tym że jest w stanie wystawić tylko 1 bloba na raz. A to o 2 bloby za mało jesli jego przeciwnicy uderzą równocześnie (tortuga,RSF,RzR i spółka).
Zatem raczej będzie tracił kolejne stacje bo na raz nie mogą być w wielu miejscach.
Wszyscy myślą że BoB padnie i pomalutku przyzwyczajają się do tej myśli.
Zaczęli dzielić nawet skórę na wciąż żywym niedźwiedziu.

W tej chwili w okolicach boba znajdą się 3-4 duże floty capitali, a przecież koalicja to nie jest monolit RSF może i na razie ma + z RzR ale to nie znaczy że będzie po wojnie (która jak się wszystkim wydaje pomału dobiega końca).
Tyle capsów w okolicy  :knuppel2: Oj alciki we wszystkich sojuszach już teraz pracują na pełnej parze żeby wiedzieć kto gdzie kiedy będzie bobowe posy łupał.
A Dianabolic i inni też pewnie tu szepną słówko tam otworzą convo.
Wystarczy że jedna ze stron dogada się z BoBem i nagle stanie się wszystko takie poplątane.

Wg mnie BoB przetrwa jeśli się nie rozpadnie od środka. Nawet jak im wszyscy rozwalą posy przycupną na chwilkę Delve na stacjach NPC poczekają aż ludzie otrąbią zwycięstwo i wrócą do gry odbijając stacje. Mają na to środki.
O ile stracą posy bo tego nie jestem taki pewnien.

MC - cóż są w takiej sobie sytuacji. Jak BoB padnie to ktoś tam musi pójść a oni nie mają kim obsadzić tych stacji. Więć najprawdopodobniej będą to goonsi albo RSF friendly. Jak BoB zostanie to też nie dobrze bo jak będzie miał chwilkę spokoju to się o swoje upomni.


Cóż Bufonki będziecie tam mieli fleet walki w okolicy a przy dużych starciach zawsze można coś z boku wilczym chwytem ugryźć i rozszarpać. Vagaskami lubicie latać a one dobre do takich akcji.

Coven też uważnie patrzy co tam się będzie działo. W końcu mamy niedaleko  >:D



ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2008, 15:57:48 »
Jako ze BUFU znajduje sie aktualnie w samym srodku Delve i jest na plus z BOBem wiec mysle, ze moge sie poczuc do tego, aby rozpoczac watek na temat zblizajacej sie walki o Delve.

Uuu no to życzę wielu chomików popychających serwery. Gdy się ludzie rzucą na BoBa to będzie drugie JV1V (czy jak się ten system gdzie LV straciło tytana nazywał). BoB nie ma szans na utrzymanie terenu bardziej ze względu na ograniczenia techniczne gry niż na siłę koalicji. Po prostu powyżej pewnej liczby osób w systemie przestaje działać taktyka a zaczyna się loteria - a wygrywa ten kto ma więcej losów.

A Vagabond wcale taki dobry do floty nie jest bo przy 600 osobach w systemie zanim wyłączysz MWD to jesteś o dwa gridy dalej.  :P

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2008, 21:16:45 »
a kto mowil o vagasach we flotach? tri powinno wiedziec doskonale gdzie sie czuje BUFU najlepiej.. :], w koncu podczas wojny TRI z YW odczuwalo to troche na swojej skorze (bylyto drobne straty jak na skale wojny, ale wkurwiac na pewno wkurwialy :P)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2008, 00:07:39 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

poconick2

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2008, 04:14:11 »
No już wiem czemu rzadko tu zaglądam - bo jak chce się pośmiać to inne strony przeglądam (ciekawsze) ;)

Napisałbym coś jeszcze, ale flem by się rozkręcił i musiałbym tu zaglądać żeby go podkręcać dalej. Nie chce mi się ;)

Poczekamy, zobaczymy.

Fedajkin

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2008, 07:56:38 »
Ah piękny temat... jak narazie to BoB ma gorąco nie tylkow Delve, ale i w Querios, Catch i Fountain... zjednoczone siły północy obiły już ich sojuszników FIX zabierając im stację w I1Y i niszcząć około 80% POSów FIX, a teraż prą dalej i leją POSy BOBa oraz przejmują stacje należące do nich tak jak tę w 9CG6-H.
W każdym razie szacunek dla BOBa, który potrafi pojawić się z nikąd w kontrolowanych systemach i zasiać strach wśród siedzących tam ludzików, tak jak miało to ostatnio miejsce w I1Y, gdzie przewaga była 1:3 dla północy i mimo to, chłopaki ustrzelili parę shipów, sami stracili sporo i wykonali szybki odwrót w kierunku 9CG scigani przez naszą ekipę.

DragLord

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2008, 10:07:38 »
Patrząc po killbordach to bob walcząc na wszystkich frontach całkiem nieżle sobie radzi, a najzacieklejsze walki to teraz chyba w TPAR-G są.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2008, 10:16:25 wysłana przez DragLord »

Voulture

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:09:36 »
Co do walk z TPAR, swietny obrazek gdzies znalazlem na SCH:


PC5 pisz, my tu lubimy flejmy. ;]

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 17, 2008, 10:55:55 »
Tak oglądałem sobie dziś wasz KB i widze że od pewnego czasu są kile tylko indorów w low.
Wynieśliście się z Delve czy tam spokojniej jest teraz?

Coriin

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 17, 2008, 11:11:21 »
Mamy teraz w BUFU "Operację Farmowania Indyków" w low seckach, kto nabije najwięcej ten dostaje premię od dowództwa  :2funny: :krzeslo:

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 17, 2008, 11:56:08 »
Mamy teraz w BUFU "Operację Farmowania Indyków" w low seckach, kto nabije najwięcej ten dostaje premię od dowództwa  :2funny: :krzeslo:

Hehe no makrohaulerstwo jest przejebane otatnio.
Z czego leje to z tego że barany czesto 1m3 woża w indorach na cargo expandrerach zamiast w  chocby shutlu

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2008, 12:00:37 »
Co wlasciwie woza macrohaulerzy i jak ich odroznic od zwyklych aulerow, bo macrohauler wciaz wydaje misie jakas abstrakcja zupelna.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2008, 12:32:46 »
Albi,
Macrohaulerzy to automatyczne konta robiace misje typu przywiez, zawiez, pozamiataj :)

ja przy najblizszej mozliwej okazji przywoze megasa na sniper ficie i zbije sobie troche ss tam nie wystawiajac sie na ostrzal sentries.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

DaBlades

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 17, 2008, 16:32:33 »
Albi,
Macrohaulerzy to automatyczne konta robiace misje typu przywiez, zawiez, pozamiataj :)

ja przy najblizszej mozliwej okazji przywoze megasa na sniper ficie i zbije sobie troche ss tam nie wystawiajac sie na ostrzal sentries.

O tym samym myślałem. W Arzi 150km przed undockiem jest jeszcze puszka GBT. Stanę za nią i będę lał wszystko co wydokuje. W godzinę można tam „zrobić” z setkę indyków

Voulture

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 17, 2008, 18:41:52 »
Tak jest teraz nie tylko w Arzi. Tylko sie ustawic na gejcie i lac...

DaBlades

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 18, 2008, 09:42:57 »
tylko po co? zarobek z tego zaden, a tylko strata sec. status.

Wiem ale denerwujące jest to, że GMy nic nie robią w sprawie macrohaulerów.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 18, 2008, 10:04:47 »
Cos chyba robia, bo nie widzialem nigdy chara  macro starszego niz 3 miesiace.
W kazdym razie robia za malo i za wolno : /

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 18, 2008, 10:39:44 »
Ekonomiczny sens macrohaulingu pozostaje dla mnie nieodgadniony. Po co komu macro ktore lata statkami zeby wozic bezwartosciowe smieci i non stop ginąć? Ludzie wlaczaja macro zeby dostarczyc radosci piratom czy co? Jak na tym zarabiaja?

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 18, 2008, 10:41:15 »
To misja Albi.... nagroda+punkty do zużycia  w sklepie

Co za różnica czy dostaniesz kase i punkty za strzelanie czy nie.

Do strzelania char potrzebuje troche SP a indora masz parawie zaraz po wykupie konta.

Wiec robią masowo takie chary i jadą te misje a chary skiluja do pvp i sprzedaja.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2008, 10:42:50 wysłana przez Yogos »

ivil

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 18, 2008, 18:03:10 »
trudno powiedziec czy non-stop gina. jak by nie patrzec macra sa glupsze od ratow, daja mniejszy zysk (w sumie to zadnego nie daja) i powoduja utrate sec statusu. juz racenie na paskach jest ciekawsze bo przeciwnik bardziej niebezpieczny i AI lepsze.

przypuszczalne powody strzelania do macro haulerow:

- idealistyczna chec oczyszczenia galaktyki z syfu (skazana z gory na porazke)
- e-peen enlargement

Voulture

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 18, 2008, 18:51:16 »
- zepsucie sobie sec by zmusic sie do czestszego latania na nudne raty.

Ten ostatni mnie przekonuje.

DaBlades

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 18, 2008, 23:27:50 »
- totalne wkurwienie obecnością minimum 3 indyków na każdym gejcie w każdym systemie od perb przez arzi do abath i pewnie jeszcze daleko daleko dalej.

jedyna pozytywna rzecz jest taka, że raciarze nie są w stanie obserwować locala i często można do nich wpaść z przyjacielską wizytą na pasek  :knuppel2:

MMoroz

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 19, 2008, 11:46:37 »
Z tego co mi pare osob tlumaczylo to chodzi o standy, a potem pewnie research jak ustawisz takich kilka to ladnie sobie mozna dorabiac kase :D. W mteropolis jest taki ciag systemow ze przy warpowaniu miedzy gatami zwykle leca obok ciebie 1-2 haulery ;). W ciagu godziny ze sniper fitem mozna tam ubic takich kilkudziesieciu  >:D ( sam sie bede  w to bawil jak dobije do -10 ), ale uwazajcie oni nie sa bez ochrony. Zwykle w poblizu jest jakis system z dobrymi agentami i tam siedza mainy, oczywiscie to sa zwykle lamy ale jak ci sie zwali takich 40 ( a przylatuja takimi wlasnie blobami ) to moze byc nieciekawie  ;)

DaBlades

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 19, 2008, 15:32:40 »
Z tego co mi pare osob tlumaczylo to chodzi o standy, a potem pewnie research jak ustawisz takich kilka to ladnie sobie mozna dorabiac kase :D. W mteropolis jest taki ciag systemow ze przy warpowaniu miedzy gatami zwykle leca obok ciebie 1-2 haulery ;). W ciagu godziny ze sniper fitem mozna tam ubic takich kilkudziesieciu  >:D ( sam sie bede  w to bawil jak dobije do -10 ), ale uwazajcie oni nie sa bez ochrony. Zwykle w poblizu jest jakis system z dobrymi agentami i tam siedza mainy, oczywiscie to sa zwykle lamy ale jak ci sie zwali takich 40 ( a przylatuja takimi wlasnie blobami ) to moze byc nieciekawie  ;)

Są lamy, czasem nawet straszliwe. Widziałem jak kolo kartoflem zaatakował w Arzi Bhaalgorna i Ravena Navy, krótka to była potyczka pod stacją a indyki wydokowywały i wydokowywały, i wydokowywały... i tak w chmurze indyków śmiesznie ta walka wyglądała.
No ale 40 lam to już może być kłopot

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 24, 2008, 10:03:47 »
Ok, ale wracajac do glownego watku, maly update tego co sie dzieje teraz w DELVE.

Glowna akcja przeniosla sie aktualnie do systemu pr- w samym centrum Delve.

Tylko wczoraj kilka bitw przetoczylo sie przez system zostawiajac za soba niezliczona ilosc wrakow oraz zamarznietych cial:
http://www.killboard.net/fleetbattle/2363/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2364/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2365/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2366/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2367/

W miedzy czasie cap flota BOBowa przetoczyla sie przez pr- stawiajac dwa posy Goonowe w reinf.
Dzisiaj nad ranem posy wyszly z reinforced i zostaly zniszczone.

PL oraz Goonsi 'chyba' probowali je obronic.
Najpierw flota bs'ow Pandemic Legion z bardzo dziwnymi fitami (wszystkie bs'y na smartbombach) wskoczyla do pr- i zostala zmieciona z powierzchni ziemi nie zadajac zadnych strat.
Chwile pozniej spora flota goonsow we fregatach/cruzach wskoczyla do systemu i takze zostala starta w pyl.
efekt bitwy tutaj:
http://www.killboard.net/fleetbattle/2368/

Z wiesci pobocznych:
Selene zrezygnowal(a) z dowodzctwa MC. Dowodzenie przejal Mynas (znany z tego, ze nienawidzi bobow). Nastepnie MC ustawil dodatnie standingi z goonsami. Nikt dokladnie nie wie co to oznacza, ale bardzo duza czesc MC nie jest zbyt szczesliwa z tego powodu. Mialo byc neutralnie, najemniczo, wyszlo jak zwykle. Pogloski mowia, ze Mynas rozbije MC od srodka. Czesc przejdzie do boba, czesc wyjdzie w ogole, czesc byc moze zostanie. Ale to nie bedzie juz ten sam MC. Cala tortuga na razie milczy.
Zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 24, 2008, 15:02:46 »
Hastra.. z ta "flota" Goonsow to przesadziles ;]

wpadli w kiladziesiat frejek i cruzow t1 (glownie frejek), zalagowali i zasmackowali local i zestrzelili 1 huginna, po czym zgodnie zdechli...
naprawde niesmak czlowieka ogarnia gdy patrzy co sie dzieje na localu jak sie goonsi pojawiaja.. nie wiem z czego to wynika.. frustracji wynikajacej z bezsilnosci?

dobrze, ze BoB pokazal klase i nikt nie podejmowal smacka na localu.
Generalnie Goonsi skrewili totalnie... zbierali sie w okolicy ale nie podjeli walki...
BoB bezproblemowo rozwalil oba posy Goonsow.

Pierwszy raz bylem na fleet opie BoBa i musze przyznac, ze bylem pod sporym wrazeniem. Profesjonalizm pelna geba. Paru ciekawych rzeczy sie dowiedzialem, maja swietnych FC, pod ktorymi az milo sie lata. Nie dosc, ze potrafia doskonale dowodzic, swietnie ogarniaja sytuacje to jeszcze potrafia niezle motywowac i zagrzewac do walki i rozladowywac atmosfere gdy jest to potrzebne.

jedynym smaczkiem byla uberakcja Padnemonic legionu, ktorzy wskoczyli do pr w 12 bsow bez scouta i supportu prosto w 4 rozstawione banki wokol gate..., przynajmniej byla jakas rozrywka... :]
Moderatorzy na drzewo!! :D

Maxima

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 24, 2008, 23:57:05 »
Ja sie przyznam ze ostatio kibicuje BoBowi , szczegolnie jak widze ten syf w koalicji anty bob z goonsami na czele :)

Ale gdzie tam mi do wielkiego swiata, poki co oczyszczam stain z niepozadanych elementow :)


DaBlades

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 25, 2008, 08:37:21 »
Dlatego ja w czasie fleetopów mam local zminimalizowany. Zawsze się znajdzie jakiś debil szczególnie wśród goonsów. Co do FC BoBa, cóż zgarnęli większość FC ze starej lotki, YW, FS, Fatala i dużo ,dużo ,dużo więcej więc jest w czym wybierać. A, że większość z członków BoBa uczestniczyło w wielu bitwach to są karni i strzelają w primary.
A to, że fleetopy są najczęściej nudne... to już tak jest i tyle

Goomich

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 25, 2008, 08:59:24 »
Nasze nigdy nie sa nudne.  >:D

poconick2

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 26, 2008, 10:11:14 »
Tylko wczoraj kilka bitw przetoczylo sie przez system zostawiajac za soba niezliczona ilosc wrakow oraz zamarznietych cial:
http://www.killboard.net/fleetbattle/2363/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2365/

Ależ to musiały być 'bitwy', zwłaszcza ta pierwsza zapisze się w historii ;)

Loc0

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 26, 2008, 21:36:38 »
Hehe powialo ironia - btw jak tak dalej pojdzie i cwokowaci goonsi z ra & co nie wezma sie za jakas prawdziwa ofensywe to pewnie ccp usunie wraki z noob shipow/ frytek i innych cruzo baderow zeby serwera nie lagowac ;p

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 28, 2008, 10:20:09 »
W niedziele rozpoczela sie 'prawdziwa' inwazja (po raz kolejny)

Tym razem:
- Goons
- RA
- UNL
- TCF
- IAC
- MC
- PL
- BRUCE
- MM
- IRON
- RZR
- PURE
- EVOKE
- KIA

Razem probuja swoich sil, probuja zdobyc delve. Jak na razie efekt tych staran widac
tu http://www.killboard.net/fleetbattle/2500/
i tu http://www.killboard.net/fleetbattle/2497/
i tu http://www.killboard.net/fleetbattle/2501/
i tu http://www.killboard.net/fleetbattle/2502/
i tu http://www.killboard.net/fleetbattle/2504/

a zaznaczam, ze to tylko killboard BOBa. Reszty nie chce mi sie przegladac :)

zobaczymy, jak sytuacja sie rozwinie.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 28, 2008, 10:57:41 »
Podziw i szacunek dla ludzi ktorzy choc idzie ciezko, gotowi sa przez cale miesiace poswiecac setki statkow zeby zabic chocby paru BoBow :)

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 28, 2008, 11:03:30 »
Ale się uwzięli na tego BOB-a....