Autor Wątek: DELVE Megathread  (Przeczytany 108374 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vulor

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 31, 2008, 20:54:44 »
Jak się tam zapisać? Ja tez chce być bydło.

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 31, 2008, 21:03:16 »
Nie jestem goonem, ra czy TCF i nie sympatyzuje z tymi sojuszami, ale nie zamierzam zarzucac ich liderom glupoty ani braku konsekwencji w dzialaniu. Thread etapuje rozwodzeniem sie nad boskoscia BoBa i nad tym jak beznadziejna jest koalicja, ktos musi mowic cos przeciw bo:
1. Tak jest ciekawiej
2. Ludzie dzieki temu maja okazje przyjzec sie roznym punktom widzenia
3. Jest mozliwosc stworzenia ciekawej polemiki

Jak ktos uwaza ze koalicja sobie po prostu pojdzie i nie zbierze sie spowrotem do kupy jak BoB bedzie chcial odbic Delve i zacznie odnosic sukcesy, to z checia wyslucham czemu. Wybaczcie ze tutaj nie tryskam optymizmem.

Przy okazji, nie wiem czemu mialbym byc gozej poinformowany w sytuacji politycznej niz Ty Venzon. Moze i latasz z BoB-em ale raczej nie dyskutujesz sobie przy kawce z dowodcami BoB i RSF pytajac sie ich jakie maja plany na przyszlosc. Masz o tym takie same pojecie jak ja. Wszyscy tu gdybaja i nie wiem czemu mialbym nie odpowiadac na czyjes gdybanie swoim gdybaniem.

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 31, 2008, 21:53:24 »
Ale nikt nie zarzuca liderom goonów jakiejś specjalnej głupoty, wręcz przeciwnie trzeba wykazać się niesamowitą wręcz inteligencją, charyzmą i czym tam jeszcze żeby nad taką masą lemingów zapanować sprawić żeby się nie rozbiegły i skoczyły z jednej przepaści.

Chwila czy to nie jest tak że jednostki idą za tłumem, więc to może liderzy goonswarm podążają za tym bezmyślnym tłumem.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 31, 2008, 22:44:21 »
Nie jestem goonem, ra czy TCF i nie sympatyzuje z tymi sojuszami, ale nie zamierzam zarzucac ich liderom glupoty ani braku konsekwencji w dzialaniu. Thread etapuje rozwodzeniem sie nad boskoscia BoBa i nad tym jak beznadziejna jest koalicja, ktos musi mowic cos przeciw bo:
1. Tak jest ciekawiej
2. Ludzie dzieki temu maja okazje przyjzec sie roznym punktom widzenia
3. Jest mozliwosc stworzenia ciekawej polemiki

Jak ktos uwaza ze koalicja sobie po prostu pojdzie i nie zbierze sie spowrotem do kupy jak BoB bedzie chcial odbic Delve i zacznie odnosic sukcesy, to z checia wyslucham czemu. Wybaczcie ze tutaj nie tryskam optymizmem.

Przy okazji, nie wiem czemu mialbym byc gozej poinformowany w sytuacji politycznej niz Ty Venzon. Moze i latasz z BoB-em ale raczej nie dyskutujesz sobie przy kawce z dowodcami BoB i RSF pytajac sie ich jakie maja plany na przyszlosc. Masz o tym takie same pojecie jak ja. Wszyscy tu gdybaja i nie wiem czemu mialbym nie odpowiadac na czyjes gdybanie swoim gdybaniem.

Nie zgadzam się z tobą.

Mówisz że topic oscyluje wokół BoB no i ok ale nie wokół jego boskości.
Bob jest głównym aktorem w tym burdelu który nam serwuje takie lagi.

Fakty są takie że są to 2k ludzi które walczy z wielokrotnie liczniejszym przeciwnikiem.
Fakt jest taki że alians walczy od wielu miesięcy non stop. Wcześniej wygrywał teraz wygrywa bitwy ale traci teren.

BoB sie cieszy z każdego wygranego starcia.
Goonsi sie cieszą z każdego przejętego systemu.

No i gut obie strony są happy.


MMoroz

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 31, 2008, 22:52:49 »
Ehm widze tu ciekawa moderacje ktos nazywa jednych bezmozgimi kretynami itp.( bo lubia sie bawic inaczej ) i to jest ok bo odnosi sie do goonsow w druga strone juz jest be.
Ktos tu ma powazne problemy ze soba:
"Jak Kali ukrasc krowe, to dobrze, ale jak Kalemu ukrasc krowe, to juz niedobrze"
Brawo dla moderatora  :uglystupid2:

vulor

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 31, 2008, 22:53:43 »
Cytuj
wyobraźmy sobie na moment-krótką chwilę że BoB przeniesie się w 100% do stacji NPC
że nie będzie już nic do zdobycia-jednym z Was zapewne wyobrazić sobie taką sytuacje będzie łatwiej innym nieco trudniej
co wtedy ?
Wtedy 90% osób odejdzie, zacznie szukać ally, który bedzie miał szanse zostać nowym BoBem,  tak jak do kiedyś do boba poszło sporo ludzi z .5. PA itp...

coś leży ci na sercu vulor ?  idź do działu flame i tam wyżal się do bólu tutaj nie będziesz robić bałaganu

PS. Pozdrowienia dla moderatora.

dziękuje
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2008, 23:31:53 wysłana przez Vulor »

regis

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 31, 2008, 22:54:42 »
hej hej misie;)
Tak tak w ogole to BoB is dead ;)

roofi

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 31, 2008, 22:59:32 »
hej hej misie;)
Tak tak w ogole to BoB is dead ;)

mieliśmy nikomu nie mówić  :P

regis

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 31, 2008, 23:03:41 »
no.. erm, przepraszam :P

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 31, 2008, 23:05:11 »
hej hej misie;)
Tak tak w ogole to BoB is dead ;)


Acan, sio, posy karmic!!!

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 31, 2008, 23:45:01 »
MMoroz grać inaczej tzn. jak? Grać czy raczej pogrywać sobie na localu? Czy może biegać nago po stacjach? Co jakiś czas czytam że po to aby was zrozumieć trzeba stać sie małą pszczółką. Co jest w tym waszym ulu takiego odmiennego? Ludzie opisują goonsów tak jak ich widzą a wy piszecie że żeby dobrze was widzieć trzeba być jednym z was. Coś mi umyka?

vulor

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 31, 2008, 23:56:09 »
moroz, nic nie mowiles, że jesteś w goonsach...
Sam poszedłeś, czy całe BYDI dołączyło?

Załatw mi wejściówke na tą impreze :P

misao

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 01, 2008, 00:01:05 »
Tak wiec, zakladamy ze przeciwnicy sa KOMPLETNYMI durniami, nie potrafia kozystac z jump clonow, zostawiac statkow w rezerwie, ani stawiac cyno jammerow i tak po prostu pozwola sie odbudowac BoB-owi jak tylko sie wychyli w Delve?

Mowimy o goonsach. oni sa transinteligentni i sensowni do ^(-1)

MMoroz

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 01, 2008, 00:01:31 »
MMoroz grać inaczej tzn. jak? Grać czy raczej pogrywać sobie na localu? Czy może biegać nago po stacjach? Co jakiś czas czytam że po to aby was zrozumieć trzeba stać sie małą pszczółką. Co jest w tym waszym ulu takiego odmiennego? Ludzie opisują goonsów tak jak ich widzą a wy piszecie że żeby dobrze was widzieć trzeba być jednym z was

 :idiot2:

Coś mi umyka?
Zeby tylko, ale widzisz ja uznaje ze masz prawo zyc w swoim swiecie....tylko trzymaj sie tak 100m ode mnie  :D

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 01, 2008, 00:03:00 »
Vermian nie trzeba gadac z leaderami przy kawie, zeby wiedziec jak sie zachowa RZR/MM i reszta polnocy

Jako bufu/fury latalismy po stronie kazdej wiekszej frakcji za wyjatkiem RA i zdazylismy poznac mentalnosc pewnych alliancow... to sie nie zmienia

Jedyna grupa ludzi, ktora jest nieobliczalna w tym calym konflikcie to sa ruscy :)

Jesli nawet BoB straci cale sov w delve i zostanie zepchniety do npc stacji to i tak nie uda sie nikomu rozbic alliancu tak jak to sie stalo z Ascendant np... juz przy takim zalozeniu cala ta wojna nie ma sensu

wczesniej czy pozniej polnoc wroci do siebie, zostana jakies pety w querious typu BoS czy Vae Victis, w Delve moze troche goonsow... i to wszystko, cala koalicja sie rozjedzie i wszstko zacznie sie od poczatku

tak samo jak nie udalo sie zniszczyc RZR,MM i RA tak samo nie uda sie BoBa
wroca i beda jeszcze silniejsi - moze znowu w koalicji z MC :)

dlatego twoje teksty, ze polnoc tu zostanie i bedzie kampic stacje mnie smiesza :)

generalnie w EVE wszystko kreci sie w kolko, co kilka lat dzieje sie podobny  scenariusz...

Osobiscie nie sadze jednak zeby koalicji anty-bobwej udalo sie utrzymac taka duza presje dlugo, w koncu dojdzie do duzej bitwy gdzie komus zaginie cala flota capitali... i nie sadze zeby to byla flota BoBa....
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 01, 2008, 00:22:53 »
Słusznie MMoroz umyka mi wiele  :D nie jesteś w goonsach, przpraszam za fałszywe oskarżenie  ;)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 01, 2008, 00:35:30 »
BoB się chyba wk...
prawie 70 capsów hula właśnie po QY6. W tym kilkanaście Matek i tytan..
No ale pewnie efekt będzie taki, że znowu łomot spuści małym pszczółkom, te się rozbiegną, po czym BoB pójdzie spać, zaś pszczółki zbiorą ponownie., wskoczy RA i MC z capsami i parę posów BoBa pójdzie do piachu... (o ile tam mają jeszcze jakieś)...

zabawnie to wygląda, aczkolwiek jestem pełen podziwu, że się chłopakom chce ciągle w te lag-bitwy bawić.. po tym co miałem przedwczoraj to mi sie szybko znowu odechciało :D (chociaż pewnie jak czas znajdę wieczorem to znowu polecę.. trza kolejnego bsa wyfitować :D)....
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2008, 00:45:37 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #157 dnia: Luty 01, 2008, 01:01:51 »
erm, nie wiem w jakim QY6 dzisiaj jestes, patrzac na date Twojego posta, ale jakos obcego tytana i kilkunastu matek w systemie dzis nie widze.

I pls, nie zaczynajcie flejmu, to nie coad, szkoda nerwow i zdrowia, mmkay?

ja od czasu wstapienia do bob'a mam wiecej czerwonych niz kiedykolwiek, lagfesty to lagfesty, trzeba sie przyzwyczaic i dostosowac, fun jest nieziemski.. a goonsy w localu? BLINK OFF i minimize...

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #158 dnia: Luty 01, 2008, 02:07:42 »
BOB has poor reading skills  ;)

Btw czy mi sie cos porabalo czy QY to ten system co ma 42  moony?
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2008, 02:18:02 wysłana przez Kalresin »

Nashir

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #159 dnia: Luty 01, 2008, 04:41:03 »

I pls, nie zaczynajcie flejmu, to nie coad, szkoda nerwow i zdrowia, mmkay?

A bu, a juz mi sie tak fajnie czytalo te w gloryfikacyjnej tonacji spazmy radosci i poparcia dla BoBka :-/
Shame on you !

Cytuj
ja od czasu wstapienia do bob'a mam wiecej czerwonych niz kiedykolwiek, lagfesty to lagfesty, trzeba sie przyzwyczaic i dostosowac, fun jest nieziemski.. a goonsy w localu? BLINK OFF i minimize...

Same here, ale 23475280495 razy wiecej zabawy :D.

p.s Lemming 2387402395872305 check !

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #160 dnia: Luty 01, 2008, 07:43:20 »
erm, nie wiem w jakim QY6 dzisiaj jestes, patrzac na date Twojego posta, ale jakos obcego tytana i kilkunastu matek w systemie dzis nie widze.

I pls, nie zaczynajcie flejmu, to nie coad, szkoda nerwow i zdrowia, mmkay?

ja od czasu wstapienia do bob'a mam wiecej czerwonych niz kiedykolwiek, lagfesty to lagfesty, trzeba sie przyzwyczaic i dostosowac, fun jest nieziemski.. a goonsy w localu? BLINK OFF i minimize...

Coethal,
jak juz kolega napisal, bob has poor reading skills :)) przeczytaj jeszcze raz tego posta :))
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #161 dnia: Luty 01, 2008, 07:57:39 »
erm, tak, no wiec... fakt.. cos niedoczytalem... my bad

regis

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #162 dnia: Luty 01, 2008, 09:04:40 »
Oj coe, coe ty sieroto ;)

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #163 dnia: Luty 01, 2008, 09:36:41 »
Jeśli BoB straci całe sov to cofnie się do stacji NPC których w delve jest zatrzęsienie. To wszycy wiemy, sam BoB to deklaruje. Co dalej się stanie to można tylko spekulować. Może się rozpadnie (ale to raczej mało prawdopodobne).
A jeśli się nie rozpadnie to będzie na tyle utrudniał życie ludziom żyjącym w delve że raczej nikt nie będzie tam na stałe mieszkał po to żeby zmusić BoBa do opuszczenia tych terenów. A bobki będą sobie siedzieć, kerbirzyć, roamować i czekać aż w koalicji której nagle zabrakło wspólnego wroga zazgrzyta.
A raczej zazgrzyta bo chyba nikt nie lubi stagnacji i 90% eve w 0.0 na + (w końcu po coś się te działka fituje  ;)) więc prędzej czy później coś zacznie się dziać. A wtedy molle i spółka wyciągną posy z garażu, rozstawią po całym delve i zwrócą swoje oczy na period basis (przynajmniej ja tak obstawiam).

A tak sobie pospekulowałem z rana ;)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #164 dnia: Luty 01, 2008, 10:14:02 »
a tak sobie pospekulujmy, kto pierwszy padnie. wielka koalicja eve'a czy mc? :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #165 dnia: Luty 01, 2008, 11:29:09 »
E tam stacje npc nie są takie złe można sporo krwi napsuć z nich :D

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #166 dnia: Luty 01, 2008, 12:01:03 »
Co jest w tym waszym ulu takiego odmiennego? Ludzie opisują goonsów tak jak ich widzą a wy piszecie że żeby dobrze was widzieć trzeba być jednym z was. Coś mi umyka?

 ;D ;D

Cytat: Star Trek
Borg: Resistance is futile! Assimilate!
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2008, 15:03:35 wysłana przez Tomash Kovahlsky »

misao

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 01, 2008, 15:23:29 »
We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile

Jak cytowac to porzadnie Mkay?

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 01, 2008, 15:26:15 »
We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile

Jak cytowac to porzadnie Mkay?

OK   :smitten: :knuppel2: (dawno nie ogladalem, to i zapomnialem - trzeba chyba DVD odgrzebac) :P

Goomich

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 01, 2008, 15:38:51 »
We are the Borg. Lower your shields and surrender your ships. We will add your biological and technological distinctiveness to our own. Your culture will adapt to service us. Resistance is futile

Jak cytowac to porzadnie Mkay?

Jesteśmy C0ven. Wyskakuj z shipa. Twoj corpse trafi do lodówki Venca, a statek do alliansowych assetsów. A jak ładnie poprosisz, to zostaniesz petem Nikuty. Mamy taki wygar, że se możesz nawsadzać officerskich hardenerów, ale i tak ci to nie pomoże.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 01, 2008, 15:44:29 »
Jesteśmy C0ven. Wyskakuj z shipa. Twoj corpse trafi do lodówki Venca, a statek do alliansowych assetsów. A jak ładnie poprosisz, to zostaniesz petem Nikuty. Mamy taki wygar, że se możesz nawsadzać officerskich hardenerów, ale i tak ci to nie pomoże.
To tylko przetłumaczyć na angielski i wrzucić do bio i macie załatwioną propagandę  :)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 01, 2008, 16:28:20 »
Vermian nie trzeba gadac z leaderami przy kawie, zeby wiedziec jak sie zachowa RZR/MM i reszta polnocy

Jako bufu/fury latalismy po stronie kazdej wiekszej frakcji za wyjatkiem RA i zdazylismy poznac mentalnosc pewnych alliancow... to sie nie zmienia

Jedyna grupa ludzi, ktora jest nieobliczalna w tym calym konflikcie to sa ruscy :)

Jesli nawet BoB straci cale sov w delve i zostanie zepchniety do npc stacji to i tak nie uda sie nikomu rozbic alliancu tak jak to sie stalo z Ascendant np... juz przy takim zalozeniu cala ta wojna nie ma sensu

wczesniej czy pozniej polnoc wroci do siebie, zostana jakies pety w querious typu BoS czy Vae Victis, w Delve moze troche goonsow... i to wszystko, cala koalicja sie rozjedzie i wszstko zacznie sie od poczatku

tak samo jak nie udalo sie zniszczyc RZR,MM i RA tak samo nie uda sie BoBa
wroca i beda jeszcze silniejsi - moze znowu w koalicji z MC :)

dlatego twoje teksty, ze polnoc tu zostanie i bedzie kampic stacje mnie smiesza :)

generalnie w EVE wszystko kreci sie w kolko, co kilka lat dzieje sie podobny  scenariusz...

Osobiscie nie sadze jednak zeby koalicji anty-bobwej udalo sie utrzymac taka duza presje dlugo, w koncu dojdzie do duzej bitwy gdzie komus zaginie cala flota capitali... i nie sadze zeby to byla flota BoBa....


Tak samo jak z Vicem Brunnerem parenascie postow temu, dowiaduje sie o sprawach ktorych wogole nie poruszalem w swoich postach. Pisalem o koalicji, a nie o bandwagonie co dolaczyl do niej niedawno. Koalicji, czyli Goonach, TCF i RA, wraz ze swoimi petami. Ani slowem nie wspomnialem o polnocy.

Co do reszty, nie zamierzam nawet polemizowac, polnoc tez mi sie wydawala elementem epizodycznym w calej tej kampani i tez nie podejzwalem ich o chec utrzymania sil policyjnych. Ciesze sie ze to moje wewnetrzne domysly potwierdziles. Co do glownej czesci koalicji jaka jest TCF , Goonswarm i Red Alliance, to nie mam watpliwosci ze w przypadku sfinalizowania podboju Delve zostawia tam przynajmniej jump clony po stacjach wraz z zestawem statkow na wypadek proby powstania.
Zgadzam sie tez ze RA moze byc nieobliczalne, poza stala jaka jest walka z BoB-em - jakby nie bylo glownym konkurentem o tytul hegemona EvE.

Teraz moja hipoteza:
Prawde mowiac wogole mowienie ze BoB bedzie walczyc do ostatniej kropli krwi o Delve uwazam bardziej za chwyt propagandowy, niz za to co rzeczywiscie planuja (przynajmniej ci najbardziej u gory). Po co siedziec w regionie w ktorym minimum  3 sojusze beda trzymac mase assetow i jump clony aby zapobiec inwazji. Duzo lepiej udezyc w miejsce ktore nie bedzie mialo takiego natezenia pilotow? W momencie zakonczenia podboju Delve cale EvE stoi otworem. Kontynuacja walki ze stacji neutralnych przy braku pomocy z zewnatrz aby odwrocic niekorzystne relacje ekonomiczne nie ma wiekszego sensu,  biorac pod uwage ze przeciwnik (zwlaszcza Goonswarm) udowodnil ze tracenie floty za flota bynajmniej nie lamie ich morale. Chyba ze, faktycznie BoB odzyska wsparcie MC, wtedy rozne ciekawostki moga sie dziac. Ale nie ma co liczyc na rozwiazanie koalicji, jesli po upadku ostatniej stacji BoB-a w Delve BoB bedzie nadal desperacko atakowac. Musialby zniknac na dluzszy czas albo co, aby reszta nabrala falszywego przekonania o swoim bezpieczenstwie i zaczela szukac nowych wrogow ;).

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 01, 2008, 16:42:13 »
Vermian - Twoje slowa o utrzymywanieu sporej ilosci assetsow i pilotow w Delve mialyby racje bytu gdyby koalicja RaGoonsow po walce z BoBem osiadla na laurach i nic wiecej nie robila. Jesli sie rozpadnie - BoB bez problemu poradzi sobie z kazdym  oddzielnie, jesli znajda inny cel, badz zostana zaatakowani gdzie indziej - nie beda w stanie walczyc na kilka frontow (o ile bedzie to powazne zagrozenie), walka z BoBem pokazala - ze zeby go pokonac potrzebuja maxymalnej koncentracji na Delve, zarzucajac prowadzenie powaznych dzialan gdziekolweik indziej i szukajac wsparcia wsrod innych duzych alliancow.
Tak wiec powatpiewam w to, ze beda w Delve utryzmywali dlugo jakies istotne sily.. predzej zgodze sie z Twoimi slowami, ze BoB moze zaatakowac gdzie indziej. Jednakze nie zrobi tego od razu.. najpierw poczeka az koalicja przestanie istniec, albo zaangazuje sie w inny konflikt. Inaczej nie mialoby to najmniejszego sensu, bo gdziekolwiek BoB by sie nie pojawil tam RaGoonsi poleca z haslami wyzwolenia, i wyzwola uciemiezanych przez BoB ten sam sposob jak armia radziecka wyzwalala nas w 39tym przed agresja III Rzeszy... :]
Moderatorzy na drzewo!! :D

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 01, 2008, 17:10:58 »
Vermian, nie wiem czy zdajesz sobie sprawe jakim regionem jest delve? imho to jeden z najlepszych 0.0 jesli nie najlepszy - jest tutaj wszystko lacznie ze stacjami npc - tylko systemy gdzie sa stacje npce maja sov Blood Riders, pozostale mozna claimowac
Raty sa ok, pelno moonow z promethium i dyspro, 1j capitalem do empire...

Nikt takiego regionu nie odda, nie ma takiego drugiego...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 01, 2008, 17:33:48 »
Polnoc byla inicjatorem wizji pt "BoB jest zly, wszyscy lejemy BoBa". Ta wizja narodzila sie wtedy kiedy BoB z ASCN pojechali fabryki tytanow nalezace do jakiegos takiego duzego przemyslowca ktory stal sie potem czescia D2 razem z G.
Polnoc zawsze byla bardzie "popykajmy sobie piratow" a mniej "zrobmy sobie mega imperium". W czasach kiedy na poludniu zarly sie wielkie RA z wielkim LV a potege budowal wielki BoB, na polnocy zylo 20 malych sojuszow w ogromnych napwagonach ktore zajmowaly sie glownie  malymi wojenkami i outblobowaniem piratow na pograniczu low (takimi piratami z ktorymi szlo ciezko bylo podowczas TRI).
Mysle ze to kwestia podejscia ludzi na poczatku gry. Ludzie ktorzy mysla "imperium, potega, wladza, moc" albo "lojalnosc, jednosc, braterstwo" zzakladaja sobie postaci amarr lub matar albo migruja w tamtym kierunku i tam wlaza w 0.0. Ludzie ktorzy mysla "polatam sobie z kolegami bedziemy zabijac sobie ludzi we czterech" albo "porobie sobie misje a potem zobacze czy sa jeszcze jakies inne aspekty gry" ciagnie do caldari i gallente, zyja na polnocy i tam wlaza do 0.0 :). Pierdolnik poglebia centralna lokalizacja Venal.

Od czasow Phoenixa, ktore byly tak czy siak zupelnie inne, polnoc nie robila takich rzeczy jakie non stop przez cale lata robilo RA i LV - czyli permanentnych, wielki wojen.
No ale polnocnicy nie zdawali sobie sprawy ze swoich brakow w ewolucji i z frustracji inwazja BoBa zrodzilo sie D2 i to D2 wymyslilo Wielka Wojne. To ze rzeczone D2 skiepscilo a cala polnoc zostala na wiele miesiecy zaszachowana przez MC i pety to inna bajka. Wyrosly z tego duze Razor i MM, jesli przezyja nastepny rok to beda rownie wojennie zaprawieni co RA :)

Goonsi z RA dopiero podchwycili temat. Tzn nawet jesli Goonsi od poczatku mieli ochote bic BoBa, to zapewne nic by z tego nie bylo gdyby nie - niezgrabna - ale jednak - inicjatywa północy. RA podejrzewam że tak naprawdę ma idealy Wielkiej Wojny gdzies i walczy zeby nie stracic pozycji politycznej.