Autor Wątek: DELVE Megathread  (Przeczytany 107722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 29, 2008, 16:46:37 »
Yogos co do liczebności gangów BoBa to weź pod uwagę także strefy czasowe - spora ich częśc aktualnie w czasie trwania opa śpi lub jest w pracy ;). Dlatego procentowo wypada to gorzej. Pytanie ile osób aktualnie będących na ich allychacie jest w gangu.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 29, 2008, 16:49:15 »
Yogos co do liczebności gangów BoBa to weź pod uwagę także strefy czasowe - spora ich częśc aktualnie w czasie trwania opa śpi lub jest w pracy ;). Dlatego procentowo wypada to gorzej. Pytanie ile osób aktualnie będących na ich allychacie jest w gangu.

No wiadomo że BoB kryje strefy.

Ale goonsi chyba też ?

Ronin

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 29, 2008, 16:59:25 »
Az mnie zainspirował post tego smiesznego goonsa do refleksji na temat: 'jak to jest byc petem boba?' oto kilka moich przemyslen:

Poki co zostanmy przy terminie 'pet', mimo iz za takiego sie nie uwazam a to dlaczego? Z tego co wiem petem nazywa sie corp/alliance ktory jest poddany komus silniejszemu, na zasadzie oni mi dali terytorium a ja im place i wspomagam ich w walce na kazde gwizdniecie cos ala sredniowieczny wasal. I takze ugruntowalo sie ze pet jest terminem zlosliwym i negatywnym, owszem zgodze sie z tym. A teraz krotka lista co mi 'dal' bob za zostanie jego 'petem':
- setki ... wrooc tysiace celi tak naprawde(jesli patrzec na cyferki ingame)... baardzo duza czesc kosmosu eve, szczegolnie ze sa to cele zabawne na ktore np wpadajac gangiem 1.5-2 razy mniejszym , zaczynaja robic tak naprawde wszystko... czesc strzela i to nigdy focus fire... czesc odwarpowuje jescze inni odchodza na mwd a na reszta przeskakuje przez gate :P .
- codzienne fleetbatle na ktore moge ale nie musze przyleciec, z najlepszymi FC z ktorymi do tej pory latalem i od ktorych naprawde masy rzeczy mozna sie nauczyc. przy okazji sa to zazwyczaj zwycieskie i o dziwo szybkie fleetbatle (flota boba bez uzycia jumpbridgow potrafi zrobic 10-15j w ciagu kwadransu... ciezko tam za bsami nadazy
- wlasny skrawek terenu w delve i prawa do ratowania tak naprawde wszedzie gdzie chcemy bez zadnych zakazow ( prawie niemozliwe do uzyskania na terenach innych alliancow)
- hasla do posow,jumpbridgow dostep do tsa, kb itp itd.
- natychmiastowy odzew na kanalach inteleowych po zraportowaniu czegos zebranie gangu i pojechanie tego...

A co 'bob' zada za to od BUFU:
- err hmmm uuuu eee... no przyznam sie ze nie mam co napisac...

Tak jakby z tego zestawienia co najwyzej moze wyjsc ze to bob jest naszym petema, nie na odwrot... chociaz nikt u nas nigdy go tak nie nazwal uwazamy ich za sojusznikow...



@Yogos. goonsi prawie nie maja pokrycia eurozone.. ich floty nie istnieja tak naprawde od dt do 22 evetime...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2008, 19:01:06 wysłana przez Roninek »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 29, 2008, 17:58:18 »
Roni - to, że nie płacimy BoBowi isków i siedzimy na krawędzi Delve/Querious nie oznacza, że jest to pasożytnictwo z naszej strony :]
Razem z PRIN tworzymy dość solidną sieć, która łowi maruderów i ousiderów, czy mniejsze gangi kręcące się po okolicy. BoB ma mało czasu na zabawe w latanie małymi gangami. A korp pvp, ponoć całkiem niezły (ja tam nie wiem :D), który wspomaga ich na froncie jest nie do przecenienia... :] szczególnie teraz, gdy mało mają sojuszników.

teraz Vermian:
tekst o hacach sfitowanych na uberficie, wartym więcej niż 5 wrogich BSów na ficie t1 - mnie rozbawił niezmiernie...  to jakieś mity, że BoB pcha na FLEET OPY statki z best namedami na hacach czy bsach :] chyba tylko zupełny ignorant tak może twierdzić. Wystarczy spojrzeć na KB. Pozatym sami Goonsi nie atakują. Sporo stuffu i to całkiem konkretnego dostarczają pozostali członkowie antybobowej koalicji. Po przedwczorajszej bitwie wywiozłem na vagasie całkeim niemało  t2 stuffu.. skompletowałem sobie niemalże snipe maelstroma :]

Co do niedocenionej siły sojuszu - zaiste. Ciężko docenić sojusz, który samodzielnie niewiele zdziałał, korzystając z pomocy innych ,znacznie lepiej zorganizowanych allianców. Może to błysk geniuszu, że Goonsi dzięki temu się liczą na scenie, ale - to tylko kilka osób z tym błyskiem, reszta to mięso armatnie, z którym się nawet własne dowództwo nie liczy. takie pospolite ruszenie - tam jest wróg! do boju!!... Zresztą jak pisałem wcześniej - gdy tylko koalicja antybobowa się rozpadnie, albo ruscy odwrócą od Goonsów okaże się jaką siłą Ci dysponują. Oby nie okazało się, że, tak bardzo się przyzwyczaili do korzystania z pomocy innych, że nie potrafią być samodzielni.

Goonsi to fajny folklor na scenie eve. Słabo by było gdyby zniknęli. Naprawdę brakowałoby mi akcji typu: wpadamy w 50 frejek, cruzów i cepów, giniemy zgodnie i się radujemy ubitym 1 huginnem we flocie przeciwnika. To się nazywa radość z gry - każdemu wg własnej miary :]
Za to bezkrytyczne podejście (w dużej części mocno udawane zapewne - każdy ma ambicję być ubepvperem, cenionym graczem w społeczności eve, a pozy typu: "nie zależy mi, śmieję się z KB", etc... to w końu tylko pozy w większości) należy im się duży plus...
Minus zaś za to, że wchodząc do takiego alliancu każdy zgadza się na totalną anonimowość. Nie ma poszczególnych pilotów - jest jedna zwarta masa. Nikt z wrogów Cię nie zapamięta...



Moderatorzy na drzewo!! :D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 29, 2008, 17:58:24 »
A co 'bob' zada za to od BUFU:
- err hmmm uuuu eee... no przyznam sie ze nie mam co napisac...

Chcesz powiedzieć, że gdybyście nie latali na BoBowe OPy to i tak pozwoliliby Wam całymi dniami kopać/ratować a minerały i loot wozić ich jump-bridge'ami?

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 29, 2008, 18:08:12 »
Tak to wlasnie chcial powiedziec.

future

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 29, 2008, 18:09:59 »
Chcesz powiedzieć, że gdybyście nie latali na BoBowe OPy to i tak pozwoliliby Wam całymi dniami kopać/ratować a minerały i loot wozić ich jump-bridge'ami?

Czegoś nie rozumiesz - z BuFu na opy BoB'a lata najwyżej z 4 osoby. Reszta się bawi w roamy, w identycznej formie jak to miało w przeszłości w każdym innym miejscu, mając gdzieś na kogo poluje. A że przy okazji często zdarza nam się upolować "petów" RA to już inna sprawa  ;) To samo robiliśmy na północy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2008, 18:12:34 wysłana przez Future »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 29, 2008, 18:24:08 »
nie przesadzaj z tymi 4ema osobami.. przedwczoraj było nas z 10 osób :]

Archen - szefostwo BoBa nas lubi i ceni, tego nie da się ukryć. Nie wymuszają na nas wspólnego latania, aczkolwiek głupio stać z boku i patrzeć jak walczą o swój home.
Moderatorzy na drzewo!! :D

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 29, 2008, 18:39:20 »
teraz Vermian:
tekst o hacach sfitowanych na uberficie, wartym więcej niż 5 wrogich BSów na ficie t1 - mnie rozbawił niezmiernie...  to jakieś mity, że BoB pcha na FLEET OPY statki z best namedami na hacach czy bsach :] chyba tylko zupełny ignorant tak może twierdzić.

Pisalem ze lataja uzbrojeni w t2 a nie best named (zreszta dewiza wiekszosci korpow BoB-a jest "we dont t1"). Propo kosztow zwiazanych ze strata statkow, roznica ceny HAC-a z pelnym t2 fitem i rigami a dominixa na t1 idzie w krotnosci. Glownie przez to ze tech2 statki maja szczatkowe insurance w stosunku do tech1, i sa dodatkowo z regoly wyposazone w dosc drogie rigi, ktore malo kto by wwalil w BS-a siedzacym na samych modulach t1. Dlatego tez tego typu statki t1 sa wykorzystywane przez elitarne korporacje jak miedzy innymi Outbreak na suicide opy ubijania transportow w hi-sec, bo potrafia calkiem niezle przywalic z dobrymi skillami przy niewielkim koszcie w razie ewentualnej straty. Proponuje aby sobie kolega policzyl we wlasnym zakresie ile roznica wynosi, jak mi nie wierzy na slowo.
Poza tym nie krytykuje BoB-a. Odnosza wiele zwyciestw ale te zwyciestwa nie sa takie super jak trabi propaganda. Proponuje zainteresowanym przejzec linki do KB w tym topicu, i samemu przeanalizowac jak w sumie wygladaja sily zaangazowane w walke i wyciagac wnioski. Jestem daleki od zarzucania braku profesjonalizmowi BoB-owi, ale wkurza mnie jak widze ludzi patrzacych zupelnie bezkrytycznie na jedna strone i kompletnie bagatelizujaca druga.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 29, 2008, 18:51:12 »
delve jest jednym z niewielu regionow gdzie wszyscy rezydenci zyja dla pvp...

pewnie dlatego systemy takie jak nasz (KFIE) nie sa jeszcze zasiedlone przez kerberow Goonsow... wyjatkiem jest system gdzie siedzi PL ale to troche inna liga niz reszta psiarni klepiacej boba :)

uklad z bobem mamy wyjatkowo na luzie jesli mozna to tak nazwac, podobnie ma sie sprawa z innymi pvp korpami/alliancami przebywajacymi na terenie delve

While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 29, 2008, 19:10:23 »
przyppominam, że Twoje twierdzenie brzmiało: hac z t2 jest kosztowniejszy niż 5 bsów na ficie t1,  a nie 1 domiś.
"z reguły" - reguła to wg Ciebie drogie rigi na najdroższych hacach jak i reguła to same domisie na ficie t1. Że też tych reguł nie widuję na KB, wśród zniszczonych statków Goonów.
Vaga (jeden z droższych haców) z polycarbonemx2 (jednym z droższych i najczęściej używanych rigów) i fitem t2 to jakieś 210M isk (patrząc po cenach jita)
Domiś z fitem t1 to jakieś 55M x 5 to minimum 250M.
A samymi domisiami Goonsi nie latają jak BoB samymi hacami - vagami i ishtarami na polycarbonach. Tak więc te dysproporcje gwałtownie się zwiększają.

Co do bezkrytyczności - latałem już we flotach róznych sojuszy - RZR/MM, FS, YW, teraz czasem z BoBem - i jak widzę różnica jest zauważalna. Nie chwalę kogoś dlatego, bo sympatyzuję z jego stroną, tylko dlatego, że jestem pod wrażeniem umiejętności. Zresztą przykładem były moje posty tutaj czy opowiadania w czasach gdy siedzieliśmy w FS i YW - gdzie mocno jechałem po naszych alliancowych FC i dowództwie, bo byli beznadziejni, ze sławetnym Krallem na czele.
BoB ma zajebistych FC i tego zarzuty o bezkrytyczności nie zmienią. Ja się sporo nauczę latając z najlepszymi i w przyszłości bezie to procentować, gdziekowiek się BUFU znajdzie (nikt nie mówił, że miłość BoBa i BUFU jest wieczna), Ty zaś nadal będziesz skazany na swarm i szarą masę (skoro jedyną szlifowaną przez Was taktyką jest suicide and blob). No chyba, że zdecydujesz się wyjść z alliancu.
Poza tym jeśli chcesz być obiektywny to tęp bezkrytyczność z obu stron a nie tylko naszej.


Moderatorzy na drzewo!! :D

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 29, 2008, 19:56:45 »
Vaga (jeden z droższych haców) z polycarbonemx2 (jednym z droższych i najczęściej używanych rigów) i fitem t2 to jakieś 210M isk (patrząc po cenach jita)
Domiś z fitem t1 to jakieś 55M x 5 to minimum 250M.
A samymi domisiami Goonsi nie latają jak BoB samymi hacami - vagami i ishtarami na polycarbonach. Tak więc te dysproporcje gwałtownie się zwiększają.

Widze ze bede musial wytlumaczyc powoli i dokladnie:
Domi - 55mln (uwazam ze przeplacilem w tym momencie, ja nie kupuje drozej w empire niz po 50)
Ubezpieczenie platinum - niecale 19 milionow (znow zaokraglam w gore)
Fity i drony - a niech tam, badzmy hojni, moze nawet na jakis jeden t2 starczy (wiem ze da sie taniej) 5 milionow

razem 79 milionow

nasz dominik idzie bum!
dostajemy z insurance 62,5 miliona
79-62 daje nam 16,5 milionow

Jak bedziemy szukac okazji (domi po 50 mln np.) i ciąć ile sie da po modulach faktyczny koszt straty zejdzie nam do okolo 10 milionow.

Nawet jakby ten twoj vagas byl uber okazja to ja minimum 10 dominikow za to bede mogl puscic w pyl za jego cene. Insurance jakie dostaniesz za niego podejzewam ze nie wyniesie nawet 20 baniek, wiec praktycznie przewazajaca wiekszosc sumy jaka musisz wydac, w momencie straty statku przepada bezpowrotnie.

Co do reszty, racja nie kazdy goon i ich sprzymiezeniec lata zlomem, zdazaja sie T2 i HAC-e. Jednak przewaga jakosciowa zawsze byla, jest i bedzie po stronie BoB-a. Killboardy o tym mowia, sa dostepne do wgladu, nawet sa linki w temacie, wiec po co sciemniac ze jest inaczej?

Co do dowodztwa BoB-a i graczy rzeczywiscie- BoB jest dobrze naoliwiona machina (mozliwie ze najlepsza w EvE - duze osiagniecie, nie jest latwo zorganizowac i umotywowac 2 tysiace ludzi). Mozna wiele mozna sie nauczyc w dziedzinie walki i organizacji. Ma niestety swoje wady miedzy innymi przez tworzenie zbednej mitomanii, ktora czesc ludzi (miedzy innymi mnie) wkurza. Maja ode mnie wielki szacun za to ze sie trzymaja mimo ze ich pierze masa luda, niemniej nie zamierzam z tego tytulu popadac w jakies uwielbienie. Robia dobra robote, ale nie tak dobra jak staraja sie udowodnic na forach. Tyle na ten temat.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 29, 2008, 21:14:35 »
i słusznie.. szczerze powiedziawszy nie widziałem aby BoBiaki uważały, że w BoBie same doskonałości latają. Wydawało mi sie to domeną PRu TRI do tej pory :]

co do mitomanii - niestety bardzo łatwo w nią popaść. I zapewne znajdą się w każdym dobrym sojuszu tacy :]


z ostatniej chwili - ruscy wykorzystując exploita albo znajomośc passa do jednego z posów w qy6 wskoczyli tytanem obok, jebnęli doomsdaya tam gdzie zbierała się flota BoBa  i polecieli dalej...
sciana ognia przeszła przez shielda i rozjebała wszystko co małe w środku i część bsów. :p
nie ma to jak uczciwa walka :] :D :knuppel2:
Moderatorzy na drzewo!! :D

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 29, 2008, 21:40:40 »
Ruskie to zapewne jedni z wiekszych znawcow wszelkich bugow w grze, jak i rowniez spece od wykorzystywania jak sie da mechaniki. Niektorzy mawiaja ze ruskie wiecej wiedza o bugach w grze niz developerzy :D . Proba kradziezy tytana DMC tez polegala na probie wykorzystania buga gry. Na pewno pomyslowosci nie mozna im odmowic :P .
Trzeba tez przyznac ze od ruskich sojuszy wiele ciekawych fitow wyszlo i zostalo przetestowanych w walce. Miedzy innymi fit dictora co potrafi przezyc DD. Inne ciekawostki co podejzalem na killmailach z ich statkami to megas ze smarbombami i 3 WCS-ami w low slotach (doomsday dla ubogich z uwzgledniona nawet hm.. forma e-war immunity  :P ). Cos podobnego mialo MDK i z sukcesem rozwalili bloba BRUCE, tylko ze zdaje sie oni szli bez WCS-ow z samym tankiem w low. Niemniej warto analizowac to co trzymaja na stanie.

MMoroz

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 29, 2008, 21:42:21 »

z ostatniej chwili - ruscy wykorzystując exploita albo znajomośc passa do jednego z posów w qy6 wskoczyli tytanem obok, jebnęli doomsdaya tam gdzie zbierała się flota BoBa  i polecieli dalej...
sciana ognia przeszła przez shielda i rozjebała wszystko co małe w środku i część bsów. :p

Sry ale jezeli nie wiesz ze uzyli exploita to po co ten text, jest podejrzenie to petycje do GM-ow i tyle, jak sie potwierdzi to wtedy co innego. Widze ze rzeczywiscie latwo popasc w ta mitomanie + PR nie jest tylko domena TRI - kilka tygodni w BOB-ie i juz takie objawy to musi byc strasznie zarazliwe.

nie ma to jak uczciwa walka :] :D :knuppel2:

Lol co to uczuciwa walka?


MMoroz

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 29, 2008, 21:46:36 »
Ruskie to zapewne jedni z wiekszych znawcow wszelkich bugow w grze, jak i rowniez spece od wykorzystywania jak sie da mechaniki. Niektorzy mawiaja ze ruskie wiecej wiedza o bugach w grze niz developerzy :D .

To samo mowi sie o BOB-ie, zalezy ktora strona plecie ozorem

vulor

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 29, 2008, 21:55:16 »
Tak jakby z tego zestawienia co najwyzej moze wyjsc ze to bob jest naszym petema, nie na odwrot... chociaz nikt u nas nigdy go tak nie nazwal uwazamy ich za sojusznikow...
LOL To teraz żeś przy^%^&$.
Rozumiem, że jak by BOB wam nie dał dostępu do posów i jumpbridge to byście ich wyp..... ze swojego terenu?

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 29, 2008, 22:18:35 »
Na ile rozumiem sytuacje.

Wrzucili tytana (trzeba mieć jaja aby wrzuć go pod posa z flotą).

Pierdolneli DD

Odlecieli.

Kto dał dupy ? Ruscy czy devsi ?
Jak gra pozwala to sie tego używa i tyle.


EDIT

Uuuuu 50 BSów BoBowi padło.
Kurwa wrzucić tytana pod wrogiego posa z 50 bsami no to trzba być bezczelnym.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2008, 22:22:16 wysłana przez Yogos »

Ronin

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 29, 2008, 22:24:21 »
tytan walna dd kiedy flota byla w posie... tak wiec w teorii dmg powinien wejsc w posa a nie w flote stacjonujaca w srodku.

Voulture

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 29, 2008, 22:57:16 »
A jak pilot tytana mial wpisanego passa do posa to co?

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 29, 2008, 23:45:26 »
to dupa :] efekt widać na KB BOBa :] właśnie się bitka rozpoczęła... 400 osób na localu ,capsy w użyciu, mega lagownia :] nie wiem co się dzieje :]
Moderatorzy na drzewo!! :D

Maxima

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 30, 2008, 00:05:04 »
Those who are about to die I salute you  :police: ;)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 30, 2008, 00:10:07 »
na razie żyję dalej, dready poszły w ruch. Ale orientuję się generalnie o sytuacji z Team Speaka :] bo nic nie widzę nadal.. jak się uda coś zalockować to będzie dobrze :]
w tej chwili 155 osób we flocie BoBa,  415 osób na localu. jest rzeźnia, było początkowo we flocie 207 osób.
Moderatorzy na drzewo!! :D

Nashir

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 30, 2008, 01:16:29 »
Są dostępne jakieś szacunki liczebności floty Goonsów? Przy pełnej specjalizacji powinni już chyba mieć własnych pilotów.

Wczoraj zalogowanych cap pilotow GoonSwarmu bylo 90... dziekuje :).

A swoja droga, zeby zrozumiec GoonSwarm, trzeba stac sie Little Bee :). To co trzyma nas razem, to czemu nasza polityka rozwoju jest tak pokrecona byla uwarunkowana wieloma rzeczami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 01:22:51 wysłana przez Nashir Soulscream »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 30, 2008, 09:12:54 »
Z tym wczorajszym tytanem to trzeba przyznać że ładnie pieprzneli. Podobno (takie plotki krążyły) ktoś sprzedał hasło do posa i stąd taki efekt. Swoją drogą dość niecodzienny widok - stado wraków w środku force fielda (szkoda że nie zrzuciłem screena).
Po tej akcji ludzie wzieli nowe statki i wrócili do QY6-RK. Około 23 rozpoczeła się bitwa na gate do k-6. Wyniki: http://killboard.net/fleetbattle/2517/
Lag na początku faktycznie był masakryczny ale im więcej jajek spadało tym było lepiej, pod koniec już było całkiem znośnie. (tak wiem, nienawidzicie nas ;) ).
Z tego co po bitwie słyszałem na TSie to zdaje się że BoB naprawił cynojammer w QY6 (ale nie wiem co się działo w nocy, może znowu padł, ktoś ma jakieś info?).

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 30, 2008, 10:31:28 »
Z tym wczorajszym tytanem to trzeba przyznać że ładnie pieprzneli. Podobno (takie plotki krążyły) ktoś sprzedał hasło do posa i stąd taki efekt. Swoją drogą dość niecodzienny widok - stado wraków w środku force fielda (szkoda że nie zrzuciłem screena).
Po tej akcji ludzie wzieli nowe statki i wrócili do QY6-RK. Około 23 rozpoczeła się bitwa na gate do k-6. Wyniki: http://killboard.net/fleetbattle/2517/
Lag na początku faktycznie był masakryczny ale im więcej jajek spadało tym było lepiej, pod koniec już było całkiem znośnie. (tak wiem, nienawidzicie nas ;) ).
Z tego co po bitwie słyszałem na TSie to zdaje się że BoB naprawił cynojammer w QY6 (ale nie wiem co się działo w nocy, może znowu padł, ktoś ma jakieś info?).


Tak Haslo do force fielda bylo znane skad nie pytajcie  :D

a co do scrrena na twe wezwanie screen tutaj stanie  ;D
http://ix0.nl/derp/2008.01.29.20.07.15.jpg


CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 30, 2008, 11:13:38 »
waaa waaa waaa.

na wczorajsze DD niestety sie nie zalapalem, ale, jak latwo przewidziec, tytan sie wiecej nie pojawil kiedy pojawily sie nasze posilki... pozniejsza walka na k-6 gate, 10 minutowy module lag, ogolnie - kupa zoltych wrakow.

najsmieszniejsze, to fanfary i okrzyki triumfu na localu po DD, a potem... cisza po walce na gejcie.
Zabawne, jak RSF plakalo kiedy bob uzywal taktyki "OMFG WE'RE IN UR POS BUBBLING YOUR BATTELSHIPZ" a potem uzyl jej sam. (no whine from me!!)

niestety pomysly CCP sa czasem mocno powalone, jak wlasnie POSy na haslo (a szipy ogolnie otwarte dla kazdego, wtf). Coz, wczoraj bylo doskonalym przykladem, OMFG bob tez ma szpiegow. :) lesson learned
gf!!!

btw, ludzie z BUFU ftw, maja wiecej mamusiek w korpie niz FIX mial kiedykolwiek (w alliance) :>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 11:24:29 wysłana przez CoeathalVega »

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 30, 2008, 11:32:20 »
Hehe BoBity dostały własnym ostrzem w papuć O_O z tego co pamiętam ostatnoi D2 wdupczyło tytana bo szpieg zrobił na nim agro przed wylogowaniem :P soon nie będą latać statki tylko będzie zimna wojna szpiegów i tytanów rotfl. Ceny Bsów zejdą do 40m hace do 60m za sztuke a crusy będą rozdawane w jita przed stacją za friko :P

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 30, 2008, 11:34:37 »
no dokladnie... wiesz jaki to bol, nie moc salvagovac wreckow w bablu POSa?  ;D

bug znany i lubiany przez posiadaczy tytanow. Niestety oprocz RA i nas niewielu posiadaczy tytanow ich uzywa... :<<<
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2008, 11:40:46 wysłana przez CoeathalVega »

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 30, 2008, 11:38:17 »
Jedno wiem na pewno POSY SUXXX :P

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 30, 2008, 11:50:52 »
sux to do nich nalewac.

a naprawiac, lomoj boze. jednak triage sie do czegos przydaje ;)

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:08:00 »
mnie zastanawia jedna rzecz.. mianowicie jak wyglada komunikacja pomiedzy sojusznikami w koalicji. Bo pewne wydarzenie po wczorajszej glownej bitwie mogloby sugerowac, ze mocno kuleje.

Gdy juz zajmowalismy sie wylapywaniem maruderow i uciekinierow z qy6 przyszlo info, ze w k-6, na gate do qy6, zebral sie calkiem mocny gang wroga - kilkanascie bsow i tyle samo supportu. Cala BoBowa flota (oprocz capsow) stala po drugiej stronie wciaz, wiec poszedl rozkaz "support jump", skoczylismy, czesc zlapalismy wrogow w k-6, czesc skoczyla do qy6 prosto w banki dictorow i zgodnie zostala wystrzelana przez czekajace BSy. Kilku nawialo.

Czy nie mieli zadnych informacji o silach BoBa stojacych na tym samym gate, po drugiej stronie? Jak to mozliwe? przeciez co chwila mielismy wizyty "podgladaczy" z bezpiecznej odleglosci a i na localu wciaz ponad 100 osob przeciwnika bylo. Nie maja tam jakiegos intela wogole czy jak? ;] Stali Ci wrogowie na gate do qy6 ladnych pare minut czekajac pewnie na to az po nich laskawie przylecimy. no to przylecielismy...

A moze to byla taka forma samobojstwa w akcie poparcia dla poleglych kolegow? :D

LosBeczkos - Ty w szczegolnosci miales wiedze na temat hasla do posa ;]

BTW - nie wiem co dzialo sie przez noc, posy BoBa wychodzily rano z reinforced bodajze. Nie wiem czy zostaly naprawione, czy zniszczone i co sie dzialo w innych miejscach.
Moderatorzy na drzewo!! :D

DragLord

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:32:55 »
Z tego co widać po KB boba to 2 duże Matari wieże i 2 małe Amar poszly w piach dzis rano czyli 4 posy mniej BOBa w tym systemie, ktoś wie ile tam jest moonów ??

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 30, 2008, 12:53:02 »
MC interesuje tylko period basis:
http://killboard.net/details/228983/

Nashir

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 30, 2008, 14:26:52 »
Wojna domyslow i przypuszczen :). Lepiej niech tak zostanie :)


p.s Vega wiedzialem, ze tu przyjdziesz :)). Pozdrowienia Mr. BoB :D.