Informacje > Centrala - uwagi i propozycje
Księga skarg i wniosków
MightyBaz:
wlasnie otworzylem sobie organizacje /sojusze / korporacje...i patrze, same stare i nieakualne informacje - np. u nas liczba membersow - 36
Voulture:
Polecam pisac do osob z dostepem - administratorow, jesli chcesz by zmieniono tam jakies dane. Dlaczego to powinna byc robota adminow? :)
ArchenTheGreat:
--- Cytat: Voulture w Styczeń 03, 2008, 13:43:07 ---Polecam pisac do osob z dostepem - administratorow, jesli chcesz by zmieniono tam jakies dane. Dlaczego to powinna byc robota adminow? :)
--- Koniec cytatu ---
Moim zdaniem powinni zająć się tym członkowie danej korporacji. Administratorzy/moderatorzy powinni wkraczać tylko w wypadku wandalizmu lub jakichś nieporozumień. Zapewni to najbardziej aktualne dane i mniej pracy dla adminów/moderatorów.
Xarthias:
Informacje w dziale korpy/sojusze są takie, jakie sami podajecie (jest nawet wątek na forum, gdzie można zgłaszać uaktualnienia). Tak mi się wydaje, że powinno to być w interesie zainteresowanych korporacji, żeby utrzymać te informacje w miarę aktualne. Jak tych aktualizacji będzie za dużo, jak na siły adminów, to się ustawi możliwość aktualizacji tych danych przez wybranych użytkowników.
@Christoforos Jacob'Makaj. Znaczków w starszych postach niestety nie da się "z automatu" poprawić.
Jeśli chodzi o artykuły backgroundowe - jeśli chcesz się tym zająć - nie ma problemu, w menu po lewej masz opcję Dodaj artykuł, możesz dzięki niemu wrzucać teksty na stronę (pojawią się po zaakceptowaniu przez admina).
@Za'afiel Fraway. Wszystko to jest w dziale background. Jak chcesz coś wrzucać, to tam właśnie. Galeria itp kiedyś była, ale cieszyła się taką popularnością, że zarosła pajęczyną i zniknęła w mroku dziejów.
Jeśli w dziale background zacznie się pojawiać regularnie coś, co możnaby do takiej galerii wrzucać, to się zastanowimy nad jej przywróceniem, ale frekwencja w konkursach pozwala sądzić, że "sztuka" nie cieszy się dużą popularnością wśród forumowiczy.
Xarthias:
Korzystając z pachdaya, bumpuję temat :)
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej