Eve Online > Dyskusje ogólne
Zmiany na lepsze, zmiany na... gorsze
Michieru:
--- Cytat: Ichneumon w Styczeń 17, 2007, 14:49:53 ---a co ma zabijanie noobow w hi ss do pola razenia wybuchu rakiety ?? taki sam kill jak inne czyli concord rozsmarowuje typa na kawalki
--- Koniec cytatu ---
A to na przyklad, ze brales kolege z korpa, kolega z korpa stawal kolo bandy noobow robiacych tutoriala przed stacja, a ty ladowales w kolege z korpa rakietami. Concord was nie ruszal a wokol radosnie eksplodowaly ibisy. Proste.
Ichneumon:
nie dziwie sie ze tak duzo osob to robilo :2funny: fun po pache :laugh:
ale cccp spro rzeczy wyrzucilo bo im sie nie chcialo zrobic tego jak trzeba a potem wkrecaja ze performance albo naduzycia.
Ellaine:
"wykrecaja sie ze performance" i "nie chcialo sie zrobic jak trzeba" to mniejwiecej to samo, przy czym raczej jest to "nie dalo" - stackless python nie jest najszybsza technologia swiata, a ostatnio sam Oveur przyznal, ze architektura jest troche slabo skalowalna i coraz ciezej sie z nia pracuje.
Xarthias:
Jesteś pewien, że przy splashu concord nie reagował? Bo ja nie za bardzo...
Z tego co pamiętam wtedy był grid exploit pozwalający tłuc ludzi w hi i możliwość zdalnego tankowania osoby którą końkord atakował.
Miny były fajnym pomysłem, ale wyobraź sobie laga, gdy gracze wywalali np 1000 min wokół bramy, gdzie każdą minę system liczył osobno - tak jak drony.
Co do asteroidów blokujących strzelanie, zestrzeliwania rakiet itp to nie wiem. Jeśli były to przed eksodusem czyli ponad dwa lata temu.
Raan Kern:
Z tego co opowiadał mi Edmund, który w eve jest od początku, to strzelający był odpowiedzialny za splash damage i wszyscy bali się używać torped w hi-secu :]
Torpedy (chyba tylko ten typ rakiet) były traktowane jak każdy obiekt. Można je było namierzyć i zestrzelić. Podobno Rifter na autosach był do tego idealny ;)
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej