Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam

<< < (5/20) > >>

Lt Rook:
Ale marudy, napisze to Wam za freeko, tylko ktoś zrób porządną rozpiskę jak to ma działać, jaka funkcjonalność (nie musicie się zagłębiać w techniczne sprawy) i dajcie mi trochę czasu bo jestem zasypany inną robotą atm.

Doom:

--- Cytat: Deaell Portt w Październik 05, 2012, 14:37:34 ---A tymczasem borem i lasem ... moja wypowiedz z KSO wyleciala bo jestem z npc korpa. Tymczasem posty Rocket(npc korp tez, podany jakis altz dupy) z powodu, ktorego tam zapostowalem nadal sobie wisza i ludzie z nimi polemizuja. Pomijajac juz to, ze jego wypowiedzi to do flamewar pasuja, a nie KSO.

Wiec good job everybody.

--- Koniec cytatu ---
Post został przesunięty, bo w zasadzie od niego zaczął się temat dostępów i nie było w nim nic na czym wątek wojny w eso by stracił. Zauważ że to nie śmietnisko a dział uwag i propozycji

Punct:

--- Cytat: SokoleOko w Październik 05, 2012, 13:41:13 ---Tu nie chodzi o tworzenie elity, tylko odsianie anonimowych hejterów.

--- Koniec cytatu ---

za wprowadzeniem acta pewnie też jesteś...

Doom:

--- Cytat: Lt Rook w Październik 05, 2012, 14:48:25 ---Ale marudy, napisze to Wam za freeko, tylko ktoś zrób porządną rozpiskę jak to ma działać, jaka funkcjonalność (nie musicie się zagłębiać w techniczne sprawy) i dajcie mi trochę czasu bo jestem zasypany inną robotą atm.

--- Koniec cytatu ---
Z tego co zrozumiałem szanownych poważnych użyszkodników
W profilu gracza wprowadza się API chara
Wtyczka robi sprawdzenie api
i na tej podstawie robi dwie rzeczy:
a) wyświetla chara, corp + sojusz
b) sprawdza ally i / lub corpa o listę dostarczoną przez Sokoła, a następnie pozwala lub nie pozwala pisać w KSOD i FLAME.
Do tego wymagana jest funkcja ignoruj api check dla konta aby np Soulscreem czy Deaell mogli swobodnie pisać mimo ze aktualnie nie grają.
Oczywiście zaznaczenie ignora na api tylko dla admina dostępne

SokoleOko:

--- Cytat: Doom w Październik 05, 2012, 15:03:13 ---b) sprawdza ally i / lub corpa o listę dostarczoną przez Sokoła, a następnie pozwala lub nie pozwala pisać w KSOD i FLAME.

--- Koniec cytatu ---

Tbh, łatwiej będzie zrobić to tak, że dostęp jest defaultowo na "tak", z tym że wiemy do jakiego chara dany user forum się przyznaje (dzięki wtyczce).

W sytuacji gdy user "x" zaczyna bruździć, robi się szybki background check jego korpa/ally i jeśli wygląda na "anonimowego hejtera" to odhacza się mu dostęp.

Listę trzeba byłoby aktualizować na bieżąco - chyba lepiej potraktować wszystkich jako "niewinnych dopóki im się czegoś nie udowodni.


--- Cytat: Punct w Październik 05, 2012, 15:02:05 ---za wprowadzeniem acta pewnie też jesteś...

--- Koniec cytatu ---

Strzał prost w serce, normalnie.

Nie, nie jestem. Ale biorę udział w dyskusjach tylko tam, gdzie mam możliwość wystąpić jako ja - albo logując się przez FB, albo - w przypadku Eve-Centrali - jako SokoleOko.

Zawsze biorę odpowiedzialność za to co piszę w necie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej