Informacje > Centrala - uwagi i propozycje

Dostępy do działów po raz... eee... któryś tam

<< < (4/20) > >>

Pol Kent:

--- Cytat: SokoleOko w Październik 05, 2012, 13:15:10 ---i być w rozpoznawalnym aliansie lub korporacji.

--- Koniec cytatu ---
Buhahahahaa...a teraz SokoleOko poda nam definicję "rozpoznawalności" korpa/ally. Może oprócz API real adres i próbkę DNA ?
Jeśli Ty nie rozpoznajesz korpa "Korp-z-dupy" a Ja powiem że nie rozpoznaję Twojego Ally to ani Ty ani ja nie będziemy mogli pisać ?
Czy może potrzeba będzie X, XX, XXX podpisów potwierdzających "rozpoznawalność" ?  :P

mpp:

--- Cytat: Pol Kent w Październik 05, 2012, 13:33:37 ---Buhahahahaa...a teraz SokoleOko poda nam definicję "rozpoznawalności" korpa/ally. Może oprócz API real adres i próbkę DNA ?
Jeśli Ty nie rozpoznajesz korpa "Korp-z-dupy" a Ja powiem że nie rozpoznaję Twojego Ally to ani Ty ani ja nie będziemy mogli pisać ?
Czy może potrzeba będzie X, XX, XXX podpisów potwierdzających "rozpoznawalność" ?  :P

--- Koniec cytatu ---

rozpoznawalny corp i allians

Brutor tribe/minmatar republic

SokoleOko:
Potrzeba nam skryptu sprawdzającego ten jeden jedyny parametr -> http://wiki.eveonline.com/en/wiki/EVE_API_EVE_Character_Info

Prawdopodobnie nie trzeba wynajdywać koła od początku, jak mówię - każda poważna korporacja w Eve - wykorzystuje to rutynowo na swoim forum. Gracz odchodzi z corpa, API się odświeża i traci dostęp.

Jeśli jednak trzeba będzie to napisać, oferuję za tą pracę PLEX-a. Ktoś się jeszcze dołoży?

Podobnie deklaruję zaangażowanie w realizację punktu 2 mojej propozycji. Mogę opracować zasady, mogę weryfikować na bieżąco zgłoszenia do grupy i tak dalej.


--- Cytat: Pol Kent w Październik 05, 2012, 13:33:37 ---Buhahahahaa...a teraz SokoleOko poda nam definicję "rozpoznawalności" korpa/ally. Może oprócz API real adres i próbkę DNA ?
Jeśli Ty nie rozpoznajesz korpa "Korp-z-dupy" a Ja powiem że nie rozpoznaję Twojego Ally to ani Ty ani ja nie będziemy mogli pisać ?
Czy może potrzeba będzie X, XX, XXX podpisów potwierdzających "rozpoznawalność" ?  :P

--- Koniec cytatu ---

Jak nie rozpoznajesz zwycięzców ATX to polecam konsultację u okulisty ;)

Ale serio, kryteria mają służyć odsianiu tylko i wyłącznie alt-korpów. To się da zrobić na podstawie
- evewho (liczba członków, delta członków)
- killboardu (korpy kerbirskie wdupiają shipy!)
- historii corpa (jak długo istnieje, czy był w jakiś aliansach).

Tu nie chodzi o tworzenie elity, tylko odsianie anonimowych hejterów.

Deaell Portt:
A tymczasem borem i lasem ... moja wypowiedz z KSO wyleciala bo jestem z npc korpa. Tymczasem posty Rocket(npc korp tez, podany jakis altz dupy) z powodu, ktorego tam zapostowalem nadal sobie wisza i ludzie z nimi polemizuja. Pomijajac juz to, ze jego wypowiedzi to do flamewar pasuja, a nie KSO.

Wiec good job everybody.

Nitefish:
Co by tu nie mówić to Sokół ma dużo racji. Ostatnio coraz bardziej modne jest posiadanie hajterskiego konta na centrali i potem nie da się tego syfu czytać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej