Autor Wątek: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]  (Przeczytany 47293 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sc0rp

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 30, 2011, 16:43:25 »
A jakie to ma znaczenie czy ktos sobie na statki pvp zarabia bocac, tacy ludzie nie zmieniaja mapy - problemem jest skala przemyslowa ktora wlasnie trudni sie DRF. Walic RMT bo iski kupuja tylko ludzie dla ktorych zarabianie w eve jest zbyt trudne (racenie to tylko jeden ze sposobow na zarabianie w eve) z mojego pov problemem jest to ze dzieki 3rd party appz pewna grupa ally (DRF) uzyskala nad reszta new eden znaczaca przewage, potegujac to jeszcze wynajmowaniem ally - dzieki czemu dysponuja najwieksza flota sc/tytkow ingame. I z tym CCP powinno zrobic porzadek w pierwszej kolejnosci, dopiero pozniej zajmowac sie ewentualnymi domowymi boterami. Jestem daleki od tego zeby mowic ze NC jest pozbawione botow, bo nie jest - roznica jest taka ze NC botuja gracze dla siebie czy tam RMT a DRF zrobilo z tego skale przemyslowa. Z drugiej strony ccp ma problem bo nawet jesli wiedza o tym to jednak przy usunieciu kilku set kont z gry to jest to jakby nie patrzyl ~1.500 USD/m (za kazde sto botow) mniejszy przychod dla nich, a zysku ze zbanowania botow dla ccp nie ma zadnego. Jesli ktokolwiek znajdzie chodz jeden realny (pomijajac e-honour etc.) plus z punktu widzenia CCP to nalezy mu sie quafe.


@Xant mowisz ze to wielka ilosc roboczogodzin aby sledzic czy ktos jest botem, ale czy aby napewno. Na poczatku zawezmy to do pilotow ktorzy powiedzmy sa zalogowani 12+h/day po za stacja, dodatkowo nalozmy filtr ze w tym czasie nie zmienili systemu - masz pierwszych kandydatow na boty. Skoro jeden pilot w jeden wieczor (no dobra w trzy - bo robil to 3 razy) jest w stanie przesledzic cale dronkowo nie majac narzedzi GMa takich jak chodzby insta skakanie po systemach niewidocznosc na localu etc. to jeden etat zadnej firmy przy takich obrotach (300k+ aktywnych kont) nie zabil. A im bylby skuteczniejszy tym mialby mniej pracy.


mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 30, 2011, 16:43:33 »
Oj naiwny ty jestes jakis albo "tego slynnego" nagrania nie przesluchales ze zrozumieniem...
W twoim sojuszu nie ma botow - taka jest polityka alliansu.

Boty sa trzymane poza aliansem w peciarniach innych sojuszy.

to zapytaj na kanale "alliance" jeszcze raz...

Ja jestem jak najbardziej ZA - zebys strzelal do wszystkich botow jakie tylko spotkasz.. tylko hmm bedziesz mial jeden problem .. one beda dla ciebie BLUE

Well słynne nagranie było z korpa który z ally wyszedł więc nie dodawaj wszystkich do jednego garnka :)

Pomijam już fakt, ze w tym korpie jest troche ludzi z którymi przyszło mi latać i ich cenie



Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 30, 2011, 16:49:37 »
Kurcze, moglibyście się zdecydować wreszcie. To można w końcu wrzucić bocika do Covenu albo jakiejś Waszej przykrywki czy nie?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 30, 2011, 16:51:42 »
Kurcze, moglibyście się zdecydować wreszcie. To można w końcu wrzucić bocika do Covenu albo jakiejś Waszej przykrywki czy nie?
Tak ale nie  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Yurioni

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 30, 2011, 16:53:51 »
Tak ale nie  ;)
:( no to szukamy dalej, a moglo zostac w rodzinie :(

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 30, 2011, 17:03:08 »
Tak ale nie  ;)

czy jaśnie troll jest członkiem c0ven?

"NIE"

czy można mieć boty?

"NIE"




VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 30, 2011, 17:09:52 »
Jaśnie troll ma przynajmniej poczucie humoru  :D
A z tym "niemożeniem" czy "możeniem"... oficjalnie zakazane są WSZĘDZIE...z tym że oficjalnie to znaczy do wiadomości publicznej  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 30, 2011, 17:10:44 »
roznica jest taka ze NC botuja gracze dla siebie czy tam RMT a DRF zrobilo z tego skale przemyslowa
cos musieli zrobic jak ccp im nie dalo technetium  :(

Nie rozumiem pretensji ludzi, którzy by chcieli, żebyśmy byli cool, pokazywali co umiemy w sovwar i walkach flot, roamów, jednocześnie skazując nas na żmudne sprawdzanie, czy czasem alt Józka z I-DEI, który jest gdzieś w ROL.C - nie boci.
???
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 17:17:58 wysłana przez Val Heru »

Yurioni

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 30, 2011, 18:02:51 »
czy jaśnie troll jest członkiem c0ven?

"NIE"

czy można mieć boty?

"NIE"
ty sie tak nie stresuj, bo ci zylka peknie...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 30, 2011, 18:51:38 »
Okreslenie "kuzyn" wzielo sie od korpa ZUO, ktorego jeden z memberow zostal zlapany na boceniu, i wciskal nam bajeczke ze to jego kuzyn sobie raci jak go nie ma, bylo to tak kuriozalne ze az weszlo do jezyka potocznie uzywanego w aliansie, a ZUO wyszlo.
Wiekszosc "Jozkow" i "Henkow" poszla sobie z c0venu razem z korpem LFN, a raczej z tym, co z niego zostalo. Wsluchujac sie uwaznie w tasmy prawdy mozna sie zorientowac, ze glownym powodem wyjscia byl brak zgody c0venu na wynajecie systemu ze stacja altkorpowi Ozzy'ego, czyli de facto brak zgody na usankcjonowane bocenie w aliansie. Decyzja ta zostala podjeta w bocacym kierownictwie LFN na dlugo przed pamietnym zebraniem, a podawanie innych powodow to zwykle mydlenie oczu.



Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 30, 2011, 19:04:48 »
Jeszcze przed chwila Skeer napisal ze boty na waszym terytorium sa bo musza oplacac sovwarfare(ciekawe jaki?), roamy, i costam jeszcze. A teraz znowu spiewka ze ich nie ma :D Nawet juz Xeo napisal ze sa, mimo ze ich nie ma. Ale ja juz sie moglem pogubic.

Za to Cat walczy! Tylko Ozzy mial boty fuck yea :D

Nawet dzis Dark Flonoe napisal ze w NC sa boty! A jak pamietamy jeszcze miesiac temu "wyrzucamy kazdego ktory ma bota".

"nikt nam nie bedzie wmawial ze biale jest biale, a czarne jest czarne"

sc0rp

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 30, 2011, 19:09:31 »

Nawet dzis Dark Flonoe napisal ze w NC sa boty! A jak pamietamy jeszcze miesiac temu "wyrzucamy kazdego ktory ma bota".
Och bo to prawda ze wyrzucamy tyle ze do venal ;)

A na powaznie to napisalem jaka jest roznica miedzy botami w nc a drf

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 30, 2011, 19:23:23 »
Kurde, musze zadzwonic do kuzyna czy do esoterii sie nie przeprowadzil... WAIT! moze to anglia była...

c0venowcy, sami się już gubicie w swoich kłamstwach  ;)
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 30, 2011, 19:37:07 »
Jeszcze przed chwila Skeer napisal ze boty na waszym terytorium sa bo musza oplacac sovwarfare(ciekawe jaki?), roamy, i costam jeszcze. A teraz znowu spiewka ze ich nie ma :D Nawet juz Xeo napisal ze sa, mimo ze ich nie ma. Ale ja juz sie moglem pogubic.

Za to Cat walczy! Tylko Ozzy mial boty fuck yea :D

"nikt nam nie bedzie wmawial ze biale jest biale, a czarne jest czarne"

Troche ci sie miesza juz  ;)

Nie da sie wynajac terenu rentierom i jednoczesnie zabijac blue boty, bo wtedy NIKT NIE BEDZIE TERENU WYNAJMOWAL. Nikt. Do takiego stanu doprowadzil ta gre brak reakcji ccp na bociarstwo, zywych rentierow po prostu NIE MA. A jezeli sa, to ich holubimy i maja preferencyjne warunki.
Nerf moonow sprawil, ze nullsekowy alians MUSI wynajmowac teren, zeby utrzymac infrastrukture, a wynajmuja tylko boty. Wiec albo porzucasz caly sov, jb, stacje i wynosisz sie do lowseka, albo wynajmujesz, i liczysz sie z tym, ze ktos tam w wynajetych systemach pewnie bedzie bocil.
Jedyne co mozna zrobic, to pilnowac porzadku na wlasnym podworku, tropic i tepic boty u siebie, ale juz nie u sojusznikow. Smutne, ale prawdziwe.

Kurde, musze zadzwonic do kuzyna czy do esoterii sie nie przeprowadzil... WAIT! moze to anglia była...

c0venowcy, sami się już gubicie w swoich kłamstwach  ;)

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 30, 2011, 19:56:17 »
Jeszcze przed chwila Skeer napisal ze boty na waszym terytorium sa bo musza oplacac sovwarfare(ciekawe jaki?), roamy, i costam jeszcze.

Nic takiego nie napisałem.

Kurde, musze zadzwonic do kuzyna czy do esoterii sie nie przeprowadzil... WAIT! moze to anglia była...

c0venowcy, sami się już gubicie w swoich kłamstwach  ;)

Powiedziałbym że to raczej Ty się gubisz w desperackim szukaniu dziury tam gdzie jej nie ma  :)
Cała prawda o moim graniu...


Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 30, 2011, 20:16:33 »
W wow nie czuje sie az tak bardzo RMT tez z innego powodu. Boty nie maja dostepu do niczego co daje naprawde przewage w PVP czy PVE. Praktycznie nie ma w WOW przedmiotow ktore sa odpowiednikiem tytana/mamuski do ktorych mozna wykorzystac bota. W eve wszystko sporowadza sie do tego ile masz ISK. W tym momencie RMT ktorzy dysponuja w zasadzie nieograniczonymi zasobami sa jedynie ograniczeni iloscia pilotow zdolnych nimi latac. Jesli popatrzy sie na ban goscia z ROL to ten facet mial ponoc kilka kont z MSami. Co do WN to tez mamy mniej lub bardziej potwierdzone informacje o tym ze jesli np, systemu broni 40 msow to conajmniej kilka z nich to multiboxy (2 i wiecej matek na raz)

Jesli blizzard robil by supercapsy to do zbudowania takiego potrzebny bylby data core wypadajacy np. tylko z ekspedycji z 10/10.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 30, 2011, 20:16:37 »
Kocie - o to chodziło właśnie. Innymi słowy macie jakiś aliansik co wynajmuje przestrzeń i można tam bocika zapodać, si?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 30, 2011, 20:18:10 »
Kocie - o to chodziło właśnie. Innymi słowy macie jakiś aliansik co wynajmuje przestrzeń i można tam bocika zapodać, si?

Tego nie wiem, bo ja nie boce
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 30, 2011, 20:20:32 »
Nie mówię, że ty bocisz. Po prostu pytam o adres tej meliny w eso.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 30, 2011, 20:23:13 »
Powiem tak - chcesz latać w naszym korpie aliansie rentierskim - proszę bardzo. Płać nam, nie strzelaj do plusów, reszta nas nie interesuje.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 20:29:55 wysłana przez Skeer »
Cała prawda o moim graniu...


HammerSnake

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #90 dnia: Maj 30, 2011, 20:35:57 »
Chłopaki z Bufu chcą przenieść boty od rolków do eso ?  :P

To bardziej się opłaca bota zapodać w rentierskim sojuszu niż w high secu?

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #91 dnia: Maj 30, 2011, 20:42:09 »
Sorry, że się wtrącę ale to mnie ciekawi:

Z drugiej strony ccp ma problem bo nawet jesli wiedza o tym to jednak przy usunieciu kilku set kont z gry to jest to jakby nie patrzyl ~1.500 USD/m

Bo, jeżeli bot uzbiera na tyle kasy, żeby można było opłacić plexa (i to nie jednego), jaki zysk liczony w $ ma z tego CCP? Wszystko przecież zostaje w grze. Abonament zostaje wykupiony za iski. Nie kumam.

Mogłaby mi to jakaś dobra dusza objaśnić?


sc0rp

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #92 dnia: Maj 30, 2011, 20:44:22 »
Sorry, że się wtrącę ale to mnie ciekawi:

Bo, jeżeli bot uzbiera na tyle kasy, żeby można było opłacić plexa (i to nie jednego), jaki zysk liczony w $ ma z tego CCP? Wszystko przecież zostaje w grze. Abonament zostaje wykupiony za iski. Nie kumam.

Mogłaby mi to jakaś dobra dusza objaśnić?
Jasne, kazdy plex (wg.zapewnien ccp) pochodzi z rozmiany gtc (gtc=2x plex) - a kazdy gtc jest kupowany za usd.
Wiec mimo ze bot x oplacil gre za iski, to te iski dostal gracz y ktory zakupil plexa za usd

Siri Irme

  • Newbie friendly!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Siri Irme
  • Korporacja: Low Technology
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #93 dnia: Maj 30, 2011, 20:47:31 »
Dzięki. Teraz rozumiem.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #94 dnia: Maj 30, 2011, 20:49:35 »
Bot zarabia iski kupuje plexy za $ tylko ze sprzedaje nadwyzke iskow za euro ponizej ceny plexa i np zarabia na korzystnym kursie euro do dolara etc. I tak mam wrazenie ze RMT wlasnie dlatego chca rozwalic NC bo ich przestrzen byla takim miejscem gdzie kazdy z altem mogl sobie bez stresowo zarabiac na plexa dla siebie, maina i jeszcze mu cos na PVP zostalo.

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #95 dnia: Maj 30, 2011, 21:45:13 »
Generalnie to juz nie raz doszlismy do wnioski ze drf chce moon goo z technetium ktorych jest tam podobno 300+ w calym guristas space. Dlatego chca te tereny bo jezeli ich celem jest powiekszenie swoich dzialalnosci RMT to nic lepszego nie ma w grze  ;)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #96 dnia: Maj 31, 2011, 09:11:15 »
Technetium technetem ale tutaj ewidentnie widac ze atakujacym nie chodzi tylko o moony ale o doprowadzenie do Failcascade wszystkich sojuszy wchodzacych w sklad NC.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #97 dnia: Maj 31, 2011, 09:31:03 »
Technetium technetem ale tutaj ewidentnie widac ze atakujacym nie chodzi tylko o moony ale o doprowadzenie do Failcascade wszystkich sojuszy wchodzacych w sklad NC.

Czy możesz mi powiedzieć co dokładnie jest dla Ciebie ewidentne?

Bo ja co drugie CTA spędzam na strzelaniu w POS-y kopiące moony.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

HammerSnake

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #98 dnia: Maj 31, 2011, 09:40:23 »
a ile kopie taki jeden moon b miesięcznie?

sc0rp

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #99 dnia: Maj 31, 2011, 09:45:46 »
Imo to posredni efekt tej wojny z tym, ze po nerfie anomalek na misjach l4 zarabia sie isk/h podobnie jesli ktos ma takiego farta do eskalacji i frakcyjnych spawnow jak ja. Mnie nadal zastanawia co beda szare grunty robic z PL, Raiden. i ncDOT/ev0ke jak Rosjanie wygraja wojne i jak sie odnajda w Serenity ver.2.0 :]r

tbh na tej wojnie jesli wygraja ja Rosjanie to najbardziej zyskaja rentierzy to ich "wet dream" jest NAP land. A pomyslec, ze na tych ktorzy wedlug pr0 pvperow sa na samym dole "lancucha pokarmowego" eve robia Ci co uwazaja ze sa na szczycie (pr0 pvperzy).

Bo ja co drugie CTA spędzam na strzelaniu w POS-y kopiące moony.
Ech Sokoleoko a jeszcze kilka miesiecy temu mowiles ze masz w d.... caly sovwar, strzelanie do posow i dlatego poszedles do PBN zeby tego nie robic, czyzbys zatesknil za pvpos?

a ile kopie taki jeden moon b miesięcznie?
w surowej postaci (bez reakcji) bez kosztow posa i ludzika do obslugi jakies 6b

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #100 dnia: Maj 31, 2011, 09:54:50 »
Ech Sokoleoko a jeszcze kilka miesiecy temu mowiles ze masz w d.... caly sovwar, strzelanie do posow i dlatego poszedles do PBN zeby tego nie robic, czyzbys zatesknil za pvpos?

Ukształtował mnie Ushra'Khan i - jak wielu eks-członków tej organizacji - niezależnie od tego pod jaką flagą działam, wciąż moim celem jest tępienie starych wrogów, czyli kerbirstwa z Providence. Dziś NC to "New Providence" (zobacz gdzie wcześniej był taki Skyforger z Twojego aliansu). Jeśli wymaga to strzelania do POS-ów - trudno.

A co potem? Potem będzie się roamować DRF - w NCDOT albo poza NCDOT. Bo to następni wrogowie na liście.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yurioni

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #101 dnia: Maj 31, 2011, 09:56:23 »
tbh na tej wojnie jesli wygraja ja Rosjanie to najbardziej zyskaja rentierzy to ich "wet dream" jest NAP land. A pomyslec, ze na tych ktorzy wedlug pr0 pvperow sa na samym dole "lancucha pokarmowego" eve robia Ci co uwazaja ze sa na szczycie (pr0 pvperzy).

niby po polsku a ni cholera nie wiem o co ci chodzi :D

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #102 dnia: Maj 31, 2011, 09:59:08 »
Chłopaki z Bufu chcą przenieść boty od rolków do eso ?  :P

To bardziej się opłaca bota zapodać w rentierskim sojuszu niż w high secu?

mhm to ja musze wygrzebać ten poradnik łapania botów bo przyznam sie kusi mnie okazja spodowania bota o nicku yurioni a to bardzo szczwany bot ma AI 2.0 trolla i API do spamowanie forum :P

sc0rp

  • Gość
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #103 dnia: Maj 31, 2011, 10:06:32 »
Ukształtował mnie Ushra'Khan i - jak wielu eks-członków tej organizacji - niezależnie od tego pod jaką flagą działam, wciąż moim celem jest tępienie starych wrogów, czyli kerbirstwa z Providence. Dziś NC to "New Providence" (zobacz gdzie wcześniej był taki Skyforger z Twojego aliansu). Jeśli wymaga to strzelania do POS-ów - trudno.
ciekawa ideologia, mi sie wydaje ze rzeczywistosc jest duzo prostsza - http://eve-kill.net/?a=top20 tak z ciekawosci ile z tych 876 killow miales solo lub powiedzmy w malym gangu? :] Anyway no off skoro sprawia Ci to fun to "good for you" tylko przestan prawic na forum, ze sovwar, blob etc sa "be" a small roamy cool.

Cytuj
A co potem? Potem będzie się roamować DRF - w NCDOT albo poza NCDOT. Bo to następni wrogowie na liście.
Ale wtedy nie bedziesz mial mozliwosci wplywania na mape o ktorej pisales ze tak Ci na niej zalezy ;)

niby po polsku a ni cholera nie wiem o co ci chodzi :D
Wersja uproszczona dla Yurioni:
1. "pr0 pvperzy" twierdza ze nie trawia kerbirow i eliminuja ich jak tylko moga (przynajmniej wedlug postow na forach)
2. "pr0 pvperzy" pomagaja DRF zaorac NC
3. Po zaoraniu calego NC, DRF bedzie sie ciagnol od Fountain przez Venal po Detroid - i bedzie to jeden wielki NAP land
4. Rentierzy to wedlug "pr0 pvpers" najnizszy status "spoleczny" w eve
5. Im wiekszy jest NAP land tym rentierom jest bardziej na reke

Wniosek: "pr0 pvperzy" mimo, ze uwazaja sie za "sól" eve tak naprawde lataja na CTA strzelajac do posow, ihubow, stacji etc. tylko po to aby rentierom zylo sie lepiej.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Boty [Odp: [Polityka] Północny wschód czyli]
« Odpowiedź #104 dnia: Maj 31, 2011, 10:14:42 »
mhm to ja musze wygrzebać ten poradnik łapania botów

Ten poradnik nie uwzględnia jednej sytuacji - co zrobić, gdy bot zamiast na SS, warpuje na posa.

Wniosek: "pr0 pvperzy" mimo, ze uwazaja sie za "sól" eve tak naprawde lataja na CTA strzelajac do posow, ihubow, stacji etc. tylko po to aby rentierom zylo sie lepiej.

Porównajmy to do zachowania kół łowieckich, które zimą dokarmiają biedne sarenki, żeby wiosną...



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...