Autor Wątek: Incursion - pierwsze wrażenia.  (Przeczytany 25627 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Incursion - pierwsze wrażenia.
« dnia: Styczeń 26, 2011, 12:43:09 »
Mamy Inwazję Sanshy, wczoraj widać było już liczne gromadki ciekawskich lecących w poszukiwaniu wrażeń (głównie BSami) w hi-sec Amarr space gdzie trwa inwazja i...równe liczne gromadki ciekawskich wracających w PODach do Amarr  :D a to tylko hi-sec.
Gęsto było tez od krzyków o pomoc od zgankowanych (BS + 2 fregaty lub cruzy) przez Sanshe, umierających pilotów  :D
Były tez przytomniejsze wołania o logistyki - im więcej tym lepiej :D a to tylko hi-sec.
Jakie są Wasze pierwsze spostrzeżenia/refleksje na temat Incursion o ile już je macie. Może ktoś był/widział jak to wygląda w low-sec ? w 0.0 ?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:48:09 »
Zdaje się, że gracze przypomnieli sobie o starym tricku, że jeśli kogoś zdalnie naprawiasz, dostajesz aggro jeśli on dostaje aggro - i już ktoś to wykorzystał do zrobienia Concordokken całej flocie kerbirów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 26, 2011, 12:53:30 »
No właśnie, jak to z tymi inkursjami jest?
Sanshe włóczą się po całym systemie nie dając spokojnie pokerbirzyć, czy tylko w wyznaczonych miejscach?
Przedwieczny.

Oxylan

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2011, 13:48:07 »
No właśnie, jak to z tymi inkursjami jest?
Sanshe włóczą się po całym systemie nie dając spokojnie pokerbirzyć, czy tylko w wyznaczonych miejscach?

Byłem w systemie gdzie była inwazja typu assault, póki co można było normalnie latać po systemie a npc występowały tylko w wyznaczonych do tego miejscach, czyli beaconach, beaconów było cztery, w każdym (instancja z tymi npc) ktoś pisał, że jakiś bs sansha był na pasku ale ofc to tylko pogłoska wiec głowy nie dam że to prawda, też potwiedzić nie mogę bo na pasku nie byłem, ale coś może w tym być, dlatego ze z trailera wynika że npc mogą nawet zaatakować statki przy bramach, osobiście nie wiedziałem npc na bramach czy przy stacji, natomiast nie znam do końca mechniki tej inwazji, możliwe że w toku postępującej inwazji npc zaczynają pojawiać się na bramach przy stacji itp, oczywiscie to tylko moje domysły.

Co do kebirki w takim systemie to raczej odpada ale póki co można normalnie latac po takim systemie i robić misje, z tym że zainfekowany system ma penalty do ilosci bounty w calym systemie + inne penalty do dmg launczerów oraz wydajnosci tanku , wiec nawet jeśli (spokojnie) można tam robić zwykłe misje, to bounty jest znerfione do 50%, i na bank tyczy się to zwykłych npc, bo npc inwazyjne nie mają na sobie bounty.

lastverb

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2011, 14:00:53 »
buhehe czyli takie misje wymuszające na kerbirach zmiane systemu, bo ich i tak nie zaatakuja? Walczyc z nimi mozna tylko 0.0 style flota, tylko nie ma po co bo npc bounty nie maja i jedynie z bossa wypada malo sensowna rzecz jak bpc na nyxa na shieldzie? Takie troche nieciekawe sie to wydaja, zwłaszcza dla kerbirow z empire, nerf incursions za 3...2...1...
Jesli ktos je bedzie robil w empire to szybko pojawia sie ninja looterzy, ktorym niewiele bedzie mozna zrobic i skonczy sie na tym, ze w empire nikt tego robil nie bedzie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 26, 2011, 14:04:54 »
tylko nie ma po co bo npc bounty nie maja i jedynie z bossa wypada malo sensowna rzecz jak bpc na nyxa na shieldzie? Takie troche nieciekawe sie to wydaja

Ale zbierasz LP, z które możesz kupić nowy stuff w LP Storze Concordu lub wymienić na LP w "swojej" korporacji.

Nie żeby mnie to przekonywało, bo PvP > PvE.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 26, 2011, 14:10:30 »
pod względem LP to delikatnie mówiąc kutwi ccp bardziej niż z lp za misje w secu 1.0
LP store concordu jest taki se na pierwsze spojrzenie
Nazwanie Ravenanta nyxem na shieldzie jest podniesieniem jego wartosci bojowej o jakieś 300%

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ronin

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 26, 2011, 14:29:37 »
Wrazenia hmm... Veni, Vidi... Pod (takie wrazenia wiekszosc kerbirow ma w hisecu)

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 26, 2011, 14:55:07 »
W telegraficznym skrócie po wczorajszym zwiedzaniu w HI:

1. Sansha nie ma bounty - boli
2. Rezy spadają w zaatakowanych systemach o 10-15%
3. Albo DMG spada, albo Shansa ma zboostowane rezy. - albo to i to...
4.  Sansha może się pojawić na paskach ale dla flotki kilku BSów RR nie jest straszna. - patrz pk. 1.
5. Salvag taki sobie jak z normalnej Sanshy - patrz pk. 1. (Nie wiem czy wraki nie są nawet puste, nie miałem ich na overwiew...)
6. Flota 10 BSów RR nie ma szans wykantować poketu będąc w zgodzie z podanymi przez CCP liczbami np poket na 5-10 statków, jasne...
7. O ile zostaną rozpracowane triggery - może się to zmieni...
8. Logistyki to podstawa. O ile zdążą (na dzień dobry) namierzyć potrzebującego pomoc. (w pokecie ze "zwalonymi" triggerami)
9. Nie do końca jasna sprawa bounty z LP, czyni tą zabawę zupełnie nieopłacalną - ammo się nie zwróci(ło).
10. Statki tej Sanshy należy dodać do overwiew (niespodzianka) - nie jest to "zwykła" Sansha.
12. Ogólnie kupa luda, nikt nic nie wie, nie wszystko działa, mam ambiwalentne uczucia. Przynajmniej na dziań dzisiejszy.
100. Bez logistyków nie wlatywać.

JM

silvia

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 26, 2011, 15:27:50 »
Czyli jak wh'e? ;d

Daje gora miesiac i ludzie beda mowic  "ale to latwe"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 26, 2011, 15:58:59 »
Czyli jak na razie Chała z Makiem.

Swoją drogą CCP z deczka dała ciała nic nie opisując ale ... może to wyjść nawet na zdrowie temu bo ... ludzie wytrwali tylko w EVE grają więc i to rozpracują ];)

Goomich

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 26, 2011, 16:48:08 »

Belm Starr

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 26, 2011, 16:58:55 »
Wg tej strony:

http://www.ellatha.com/eve/lp/Concord

Blueprint na namedowy capitalowy turret kosztuje ok 37 tys LP + ponad 30KK isk. to relatywnie mało, przynajmniej porównując z LP za  misje LVL4.

Widziałem screen na którym widać dodawane 2k LP na komplex.

A taki turret może zejść za porządną ilość kapusty. Na ficie tytka się nie oszczędza...

Z tego co przeczytałem, wydaje się, że naliczane LPki są "wirtualne", wypłata tych prawdziwych następuje po zabiciu głównego bossa - zamknięciu inkursji.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 17:05:07 wysłana przez Belm Starr »

Gregorius

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 26, 2011, 18:50:38 »

Kara Mon

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 26, 2011, 19:13:05 »
Jabolex jak pojawly sie wormhole to c3 bylo wyzwaniem dla kilku osob , w tej chwili jak nie solujesz tego to znaczy ze robisz cos bardzo zle . Incursje tez naucza sie robic ludzie .

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 26, 2011, 19:16:49 »
LOL!!

przynajmniej ta flota nie ma problemu z focus fire :)
Sneer Quen

silvia

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 26, 2011, 21:22:30 »
Zaklad iz najlepszym rozwiazaniem albo bedzie ab armor hac, albo ta sama flota w wersji t3?

Dodatkowo to co mamy teraz to chyba taki "pre-view" incursion - popis. Mysle, iz od czwartku bedzie lepiej - latwiej.

matka

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 26, 2011, 22:43:09 »
Co to jest kerbir? kerbirzy? kerbirow?

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 26, 2011, 23:12:08 »
LOL!!

Greg, ten screen chyba nie pochodzi z Incursion tylko z wczesniejszych eventowych inwazji, bo Sansha nie są "named" tylko zwykłe Tyranty. Fake jakieś tu podsyłasz  :D

silvia

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 26, 2011, 23:12:38 »
kerbir - carebear
kerbirzy - carebearing
kerbitow - carebears.

z angielskiego.

kerbir to taki typo co gra tylko w pve, a pvp uprawia tylko, gdyz ktos mu plexy zabiera i ginie strasznie. kerbir lata tylko w grupie 10:1 wobec przeciwnika.

kerbiry to lamy, chlam i plebs eve. niestety, jak w prawdziwym zyciu, jest to najwiecej :(

Oxylan

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 26, 2011, 23:17:48 »
Co to jest kerbir? kerbirzy? kerbirow?

Kebir to żargonowe, slangowe raczej pogardliwe (ale nie zawsze) określenie potulnego misia, po angielsku (carebear) czy przyjaznego misia, nazywa się tak ludzi którzy stronią od pvp, albo są skupieni tylko na zabijaniu npc czy fafmieniu isk, czy też produjcji i górnictwie, ogólnie każdy jest (kebirem) tylko nie chce się do tego przyznać.

Kebir, nastawionyy na zarabianie grindzie npc, ale nie zawsze lamus ;)
Kebirzy, farmi, grinduje npc.
Kebiry, grupa farmerów, w 0.0, empire, low sec.
Kebirland - empire ;)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2011, 23:25:51 wysłana przez Oxylan »

Gregorius

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 26, 2011, 23:21:26 »
Greg, ten screen chyba nie pochodzi z Incursion tylko z wczesniejszych eventowych inwazji, bo Sansha nie są "named" tylko zwykłe Tyranty. Fake jakieś tu podsyłasz  :D

Jak to ja podsyłam ?  Hej Hej! :D
Ja tylko się właśnie nabrałem na posta Mony ^_^. Nie mam pojęcia, jak wyglądają incursje - skoro to fake, to szkoda, bo obrazek zacny ^_^

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 27, 2011, 07:23:57 »
To wygląda jak stary dobry stacjonarny plex 10/10 tankowany cepiszczem :)
Przedwieczny.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 27, 2011, 07:28:55 »
Najlepszy komentarz:



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 27, 2011, 07:42:00 »
a ten obrazek to nie Venec na skraphipie wstawiał? ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 27, 2011, 09:19:20 »
Widziałem to właśnie na SHC, aczkolwiek nie widziałem, żeby jakiś autor się przyznał.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 27, 2011, 10:00:13 »
Dodatkowo na forum eve sporo narzekań czytałem, że ludzie robili od początku inkursje na 5-10 osób w gangu bsów a potem LP dostawali ludzie randomowo przywarpowujący a nie oni, więc wygląda na to, że na razie trzeba czekać i obserwować sytuację. Dzisiejszy patch chyba nic nowego nie wniesie, z ciekawszych rzeczy apropo incursion dochodzi tylko zmiana "Based on feedback from the community, we have reduced the rate at which Sansha's regain control of the constellations."
Ciekawy jestem za ile będą schodziły pierwsze itemki meta 2 do capitali, bo może to być chwilowo świetnym źródłem zarobku, no i przede wszystkim ciekawy jestem jak wyglądają (pod względem trudności) inkursje w 0.0, bo mało na ten temat na razie info do mnie dociera.

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:31:11 »
Według mnie, cała incursia niedopracowana albo faktycznie ludzie nie umieją młucić nowego wydania sanshy. Po pierwsze instancje mają duże restrykcje jeśli chodzi o ilość uczesników: za dużo-brak LP za mało-LP nie osiąga maksymalnej wartości nie wiem czy ma na to wpływ skład floty. Kolejny FAIL CCP to pierwsza incursja w regionie Amarskich COSMOS misji...w systemach z incursjom Sansha sciaga tax za bounty.

PS. Obrazek idealnie obrazuje to co się w tej chwili dzieje :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:33:43 »
Z tego co czytam na SHC, problem polega na tym, że kerbiry rzuciły się na robienie trudniejszych site'ów, ignorując łatwiejsze - a przez to mają większe kary np. do resistów. W efekcie giną tysiącami tylko pompując index Sanshy, zamiast go obniżać i mieć łatwiej.

No cóż, kolejny dowód na to, że umiejętności tych graczy są po prostu niskie (vide linkowana grafika).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 27, 2011, 11:39:52 »
Brak umiejętności to raz a dwa niedoinformowanie, ludki myślą sobie że to kolejne high-secowe plexy i lecą na luzaka a z tego co widziałem to raczej podchodzi pod wormhole i to raczej nie c3 ;) (ile tam musi leżeć dobra w postaci salvagu...)

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 27, 2011, 12:04:09 »
Z tego co czytam na SHC, problem polega na tym, że kerbiry rzuciły się na robienie trudniejszych site'ów, ignorując łatwiejsze - a przez to mają większe kary np. do resistów. W efekcie giną tysiącami tylko pompując index Sanshy, zamiast go obniżać i mieć łatwiej.

No cóż, kolejny dowód na to, że umiejętności tych graczy są po prostu niskie (vide linkowana grafika).

Jak już było mówione ta "grafika" wzięta jest z...nie wiadomo skąd, w każdym razie nie z Incursji.
O ile wiem, kary do resów czy damage są "ustawowe" w systemie gdzie jest Incursoin, nie ma znaczenia na jaki site sie wybierasz, ten czy tamten.
Mnie ciekawi co innego. Raz - jak wyglądają Incursje w low/0.0 i czy milczenie oznacza ze ci bardzie Pro gracze (zdaniem SokolegoOka) którzy polecieli spróbować dostali tak sam koncertowy wpier*** jak kerbiry w Empire i dlatego cicho siedzą  ;D
Czy może zwyczajnie zainteresowanie jest zerowe !
Skoro nie ma bounty, nie ma lootu, a szansa na BPC (kontrowersyjny jak można poczytać) ma być tylko z low-secu to po co robić to w 0.0 ??
Bo chwilowo nie widziałem żadnych informacji o różnicach w LP czy bounty za całe Site'y w zależności czy to hi, low czy 0.0 space.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 27, 2011, 12:22:03 »
Bo chwilowo nie widziałem żadnych informacji o różnicach w LP czy bounty za całe Site'y w zależności czy to hi, low czy 0.0 space.
Ingame możesz sprawdzić sobie info o poszczególnych site'ach. Do info są dołączone wykresy pokazujące factor po jakim jest rozliczane LP w zależności od ilości osób, ale także lokalizacji (low/high). W przypadku wyższych site'ów factor = 1 jest osiągalny JEDYNIE w low (nie pamiętam czy była tam wzmianka o null).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 27, 2011, 12:25:03 »
Jak już było mówione ta "grafika" wzięta jest z...nie wiadomo skąd, w każdym razie nie z Incursji.

Odpal dotlan, ustaw region Empire gdzie to się dzieje i zobacz ile shipów spadło wg. statystyk.

O ile wiem, kary do resów czy damage są "ustawowe" w systemie gdzie jest Incursoin, nie ma znaczenia na jaki site sie wybierasz, ten czy tamten.

O ile wiem, kary zależą od tego, jak bardzo Sansha się panoszy. Z drugiej strony, wiedzę czerpię z postów, które czytam.

Mnie ciekawi co innego. Raz - jak wyglądają Incursje w low/0.0 i czy milczenie oznacza ze ci bardzie Pro gracze (zdaniem SokolegoOka) którzy polecieli spróbować dostali tak sam koncertowy wpier*** jak kerbiry w Empire i dlatego cicho siedzą  ;D
Czy może zwyczajnie zainteresowanie jest zerowe !

Prywatnie kompletnie nie rozumiem sensu takiego feature. Co fajnego w biciu ratów? Czy można odczuwać satysfakcję z ogrania AI?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 27, 2011, 12:39:47 »
Sokole, jak na razie to w Highseku AI ogrywa kerbirów :) Jak uda im się pokonać Sanshe, to będa mieli gwarantowaną ooogromną satysfakcję :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 27, 2011, 12:43:36 »
Prywatnie kompletnie nie rozumiem sensu takiego feature. Co fajnego w biciu ratów? Czy można odczuwać satysfakcję z ogrania AI?

O tym właśnie mówię. Ok, w hi-sec - grający w empire się połaszczą z takiego czy innego powodu. W low-sec...może ktoś na tego BPC się zatnie i będzie polował choć szansa, że ściągnie sobie na głowę żądnych krwi rozrabiaków jest spora.
A 0.0.....no chyba dla LPków żeby cap-moduły kupić u CONCORDu. Żeby tak w 0.0 była jakaś procentowa szansa na BPC na jakieś śmieci Sanshy, np...laby, faktorki, szpilki, Outpost..? to co innego.