Autor Wątek: Incursion - pierwsze wrażenia.  (Przeczytany 25629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #70 dnia: Luty 03, 2011, 10:45:43 »
Inkursji? Niby sama jest w jednym systemie. Ale pokolorowane jest pod nią i lata cały ten sanshowy szajs po całej konstelacji. Przynajmniej tak to wyglądało w jednym przypadku w HS.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 03, 2011, 11:04:09 »
Mieli to zrobic wracajac z Sys-k ekstravaganzy w TPAR, ale podobno sie napatoczyl jakis Razor czy cos - indeks inkursji w Eso nadal 44%...

Razor sie napatoczyl wczesniej. Mysle ze bysmy skonczyli przed cta jak by ich nie bylo ale jak poszedl intel ze leca do nas to nawet kijem by nas nie zagonili spowrotem na anmoalke.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #72 dnia: Luty 03, 2011, 11:56:01 »
Jak jest zasięg tego zjawiska? Region, konstelacja czy parę systemów (np. pogranicze dwóch konstelacji)?

Zasięg to konstelacja, z resztą nazwa Inkursji jest nazwą od konstelacji. U nas widziałem osobiście 2 systemy z Inkursją, X-7 i QOOH.

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #73 dnia: Luty 07, 2011, 10:25:41 »
Zapraszam na odcinek 3 wrażeń z Inkursji. Łączone PVE i PVP:

http://lfn.eve-on.pl

Zgudi

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 07, 2011, 17:50:56 »
Postaram się krótko opisać moje wrażenia z inkursji.

-----------------------------------------------OPINIA-----------------------------------------------
Gram dopiero 1,5 miesiąca i kilka dni temu wyruszyłem na podbój Sansh'y w swoim harbingerze.
Grałem przez ten czas bardzo intensywnie i zdążyłem uczestniczyć wielokrotnie we wszystkich rodzajach inwazji, od scout do Heatqarters. I powiem, że jest z tego świetna zabawa. Jednak żeby było fajnie i żeby zarobić porządną kasę trzeba mieć bardzo dobrego dowódcę, który potrafi zorganizować flotę, kilka logistyków i skutecznie wydaje rozkazy pod czas walki, bo inaczej każdy strzela tam gdzie chce, a nie do jednego celu. Takiego dowódcę miałem tylko raz i w 21 osób pięknie biło się inwazje typu Assault jedna za drugą.

 Pozostałe doświadczenia związane z inkursją już nie były takie fajne. Dwukrotnie z niezbyt doświadczonym dowódcą i zbieraniną ludzi żądnych wrażeń polecieliśmy w 40 osób na Headqarters i skończyło się pogromem, za pierwszym razem zginęło około 7-9 graczy, za drugim zdecydowanie połowa floty. Reszta jeszcze bez założonego weba zdążyła odwarpować. W tedy niejeden pierwszy raz robił inkursję i mając Navy dominixa, czy paladyna od razu rzucił się na najgłębszą wodę, myśląc "jak to ja mam sobie nie poradzić?" I po stracie miliarda isk robił inkursję prawdopodobnie ostatni raz w życiu. P.S Logistyków w tedy nie widziałem

Z mojego małego doświadczenia wynika, że nie zbieranina wymasowanych statków tu ma znaczenie, ale zgrana współpraca, dobry dowódca i szybka reakcja logistyków.

Apropo Sansh'owe bs-y rzucają się hurtowo na wybrany statek z bardzo dużą sygnaturą, co obserwowałem prawie za każdym razem, ja w swoim harbim bardzo rzadko dostawałem target :P :P, tak więc jak ktoś ma absolution to raczej nic mu się nie stanie w śród b-sów kolegów s floty. No ale jak ktoś już dostanie target od bs-ów w Headqarters, to bez ogromnego bufor tanka ma małe szanse, bo widziałem jak około 6-8 bs-ów dokładnie jednocześnie (bez owijania w bawełnę) strzeliło w megathrona i spadł od razu. Zawołał help na Eve Voice dopiero jak już nie miał statku.

-----------------------------------------------ZAŁOGA-----------------------------------------------
A tu moje propozycje ws. moim zdaniem najbezpieczniejszego składu floty do zarabiania na inkursji, jeżeli flota odbiega bardzo znacznie od tego składu, to wychodzę bo nie chcę zginąć:

Varguard: minimum 2 logistyki, 4 statki zfitowane na średni dystans i duży tracking, 4 bs-y zfitowane na maksymalny DPS i średni zasięg, razem 10 osób

Assault: minimum 4 logistyki, 5 statków zfitowanych na średni dystans i duży tracking, 5 bs-sniperów zfitowanych na maksymalny zasięg, 8 bs-ów zfitowanych na maksymalny DPS i średni zasięg, razem 20 osób

Heatqarters.......może ktoś inny ma tu więcej doświadczeń

-----------------------------------------------FITY-----------------------------------------------
Tutaj wklejam swój aktualny fit do robienia intruzji (pulsy czasami zamieniam na beamy) oparty na bufor armor tanku:



Jak dotąd starałem się wymaksować total hp statku po przez skillowanie i odpowiednie moduły i udało mi się dobić do ponad 55k effective hp. To nie jest rewelacja, ale dla mnie może być. 1600mm pancerza jeszcze nie zmieszczę :P. Potem rozpoczynam skillowanie dron na hobgobliny t2, a na drugi ogień idą działa, 288 DPS to porażka, ale cóż.............. cierpliwość moim sprzymierzeńcem.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2011, 21:58:14 wysłana przez Zgudi »

Zgudi

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 08, 2011, 23:22:59 »
Apropo, napisze coś jeszcze bo nikt nic nie pisze :P

Dziś robiliśmy zwykły varguard, ale bez logistyków no i w pewnym momencie dostałem target od zaledwie 4 fregat na raz, myślę nic wielkiego. Ale
w 7-8 salw wsiadły mi na strukturę, zamurowało mnie całkowicie jak zobaczyłem w jakim tempie zbiły mi shield i cały armor. Czy te torpedy rzeczywiście zadają ponad 2000 hp damage każda???? SZOK :( :P Wystarczyły tylko 2 torpedy, żeby zbić mi caluteńki shield. Na armor poszło więcej......

P.S. Czy ktoś wie skąd bierze się różnica w ilości ehp, bo EFT pokazuje mi ponad 55k ehp, a w eve na FITTING panelu oblicza mi około 50k ehp :( Może to po prostu błąd??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 08, 2011, 23:27:59 »
zależy skąd patrztysz. EFT pokazuje optimum czyli wszystko do tanka na on i idealny damage procentowo rozłożony po równo na wszystkie resy, to w grze pokazuje w zależności od stanu statku. W hangarze pokaże np tylko z pasywnym bonusem z hardenerów, bez apteczki itp

On topic: sprawdzał ktoś może czy na te mega szybkie ścierwo fregaty działa scrambler tak jak na shipa uzywającego mwd?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

YaAaR.is

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: YaAaR
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: C0ven
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 09, 2011, 10:40:25 »
W EFT możesz zrobić sobie profile pod określony typ DMG

adijager

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 16, 2011, 14:53:36 »
W low secu sanshe wlatują ludziom na misje i normalnie scramują/webują/neut... przez 2 dni FW kerbiry whinowaly milicyjny chat.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2011, 15:16:19 wysłana przez AdiJager »

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 16, 2011, 15:13:29 »
W low secu sanshe wlatuje ludziom na misje i normalnie scramuja/webuja/neut... przez 2 dni FW kerbiry whinowaly milicyjny chat.

 ;D ;D ;D >:D

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 16, 2011, 15:32:54 »
No to teraz tylko czekać na Angelową incrusje w curse i obstawiać o ile skoczą ceny dramieli :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

amra

  • Gość
Odp: Incursion - pierwsze wrażenia.
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 16, 2011, 20:47:29 »
Nie skocza, magazyny pelne :D