Autor Wątek: Mass ban PL  (Przeczytany 14403 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rabbitofdoom

  • Gość
Mass ban PL
« dnia: Październik 14, 2010, 07:09:16 »
Hmm ktos wie cos wiecej niz pisza na kugu?

Zakladajac ze to nie jest jakis troll ze strony PL to ponoc GMowie zbanowali okolo 60 charow z PL pod roznymi zarzutami.


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2010, 07:54:35 »
Mozliwe ze to jakas szersza akcja, wczoraj zostala zbanowana spora czesc floty tytanow White Noise, ponoc pod zarzutem RTM
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Ellaine

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2010, 08:14:05 »
Małe wyjaśnienie dla laików co to jest RTM?

ch4os

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2010, 08:16:21 »
Ponoć tytki WN były kupione za RL $$ (coś takiego zasłyszałem od kogoś z południa na ircu wczoraj)

edit.
nie RTM a RMT chyba ;) (real money trading)

Ezrael

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2010, 08:28:37 »
no to grubo .... znowu nam sie sytuacja polityczna moze zmienic :)

Daniarel

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2010, 09:25:05 »
Z tego co piszą to już ich chyba wszystkich odbanowali(Pl)...

Wie ktoś może co ten program robi - SPHERE

Tu jest niby screen z niego
http://i.imgur.com/Sfcs2.jpg

,a poniżej troll ;)
http://i.imgur.com/Xid3z.png

Nikt nikogo za rękę chyba nie złapał, ale jakoś osobiście zaczyna mi się przypominać GS... (chociaz tęskno troszke za nimi , wprowadzali koloryt :) w grze)
obojętnie jak się to skończy smród  od PL pozostanie, niby legenda rośnie od znikającego locala, poprzez oflajnowane cynojammery, po większe akcje, jednak w każdej takiej historii jest ziarenko prawdy.

Tak na marginesie są nasi rodacy w PL??

P.S. Admini dajcie proszę dostęp do działu flejm ;D
[gmod=Khobba]Po pierwsze, to zła metoda zgłoszenia. Po drugie, masz za mało postów (20 do oglądania, 40 do pisania w)[/gmod]
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2010, 10:04:04 wysłana przez Khobba »

Gregorius

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 14, 2010, 10:12:39 »
Przeżyłem masowe używanie Sphere przez pandemiców.
Niestety, miałem przedtem inne zdanie o nich. Teraz niewiele różnią się od goonów.. albo są jeszcze gorsi (Gooni nie używali takich gówien na masówkę) I imo byłoby super, jakby nareszcie można było wybadać ten soft i oficjalnie zbanować. CCP trochę teraz robi chaos na zasadzie "nie możemy im udowodnić sphere, to znajdziemy na nich inny przepis". Cóż.. mimo, że ze strony CCP też nie jest to czysta akcja - to właśnie im kibicuję.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 14, 2010, 10:15:54 »
Sphere to niby program do znikania z locala nazwa wziela sie od nicka goscia ktory wykorzystywal no local exploita Monkeysphere. Osobiscie przypuszczam ze jesli istnieje to jest to cos w stylu starego bacon goonow moze z dodanymi jakimis "features".

Co do PL to plotka chodzi ze czesc tych banow byla efektem odstepstwa CCP od reguly i bana na IP range z ktorego prowadzono wlamy na konta, ale wiadomo jak to z plotkami jest.

sc0rp

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 14, 2010, 10:26:14 »
W EULA kazdego mmo jest zapis "mozemy cie zbanowac bez powodu, bo konto, postacie wszelkie sa nasza wlasnoscia a nie twoja" - oczywiscie ubrane w prawniczy i marketingowy jezyk - wiec PL moze plakac zebrac a najlepiej niech wy.... z gry za te ich hacki.

Daniarel

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2010, 10:43:42 »
Kompletnie nie rozumiem po co ludzie używają takiego gó...a. Czy to jest kwestia zachowania elitarności i obawy przed  porażką??
To chyba jest jakiś typ ludzi, którzy muszą wychodzić poza reguły i uczciwą gre.W PL są zresztą te "lepsze" goonsy :)  tzw. T2 bo z tego co pamiętam sporo ich tam szło.
Jeśli sprawdzą się  te zarzuty mam nadzieję, że ich  tak pobanują,że im się odechce grać :) "kija w oczodół retardom, co używają takiego syfu"
Odnośnie exploita ze znikającym lokalem, to myślałem że to konsekwencja jakiś ustawień w grze, ale jak już był program do tego to jest lol i "prawdziwy sukces" CCP :)

Miałem do niedawna lepsze zdanie o nich(PL), są dobrzy nie da się ukryć, ale widać nie, aż tak...człowiek naiwny :P
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2010, 12:37:32 wysłana przez Daniarel »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 14, 2010, 10:53:09 »
Oni po prostu nie maja skropulow, zeby rozszezyc swoje srodki greefingu o te, ktore wykraczaja poza EULA. CCP to w tym momencie kolejny przeciwnik, ktorego trzeba przechytrzyc. Maja wiedze i srodki, zeby oszukiwac, wiec to robia. W czasie decydujacej bitwy o XWY 2 dni temu nie moglismy uzyc carrierow do reperowania struktur w oblezonym systemie, bo rapier Pandemicow podlecial do jammera, cos zrobil, i chwile pozniej pojawilo sie w cynojammowanym systemie cyno na naszych carrierach, jeden spadl zanim dolecielismy flota. Przez to uzyskali przewage, bo na wszelki wypadek reszte capsow ewakuowalismy. Myslisz, ze CCP cos z tym zrobi? Nie sadze.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 14, 2010, 11:11:17 »
w detorid / atlasie  tez tak było pierwszej doby w o-w ....
ale poza atlasem to nikomu nie przeszkadzało :)
mało tego nawet ktoś na mnie wsiadł jak o tym była dyskusja
co się stało że teraz nagle jest to be ?


Sneer Quen

Gregorius

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 14, 2010, 11:13:42 »
w detorid / atlasie  tez tak było pierwszej doby w o-w ....
ale poza atlasem to nikomu nie przeszkadzało :)
mało tego nawet ktoś na mnie wsiadł jak o tym była dyskusja
co się stało że teraz nagle jest to be ?

Hehe co prawda, to prawda ;) Hipokryzja to widać 'zaleta' centrali :D
Niemniej - też mi się wydaje, że CCP nic z tym nie zrobi - pozostaje im walka 'innymi środkami'. Imo to paranoja, żeby jeden sojusz dyktował warunki CCP ^_^ i śmiał im się w oczy muehehe.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 14, 2010, 11:29:10 »
Może dlatego że wtedy oficjalnie uznano to za bug i nawet wypuszczono łatkę która takie coś miała naprawić?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 14, 2010, 11:45:24 »
Pożywka dla sieciowcow i programistow :)

Prawdopodobnie działanie SPHERE zostalo opisane tu: http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1304476&page=1
A tu bardziej techniczne wyjasnienie: http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1304476&page=23#683

TL:DR -> serwer gry =/= serwer chatow - wystarczy odpowiednio manipulowac polaczeniami do serwera chatow aby byc niewidzialnym na localu.

Hehe co prawda, to prawda ;) Hipokryzja to widać 'zaleta' centrali :D
Niemniej - też mi się wydaje, że CCP nic z tym nie zrobi - pozostaje im walka 'innymi środkami'. Imo to paranoja, żeby jeden sojusz dyktował warunki CCP ^_^ i śmiał im się w oczy muehehe.

Z bugiem - ograniczenia wydajnosciowe konstrukcji systemu uniemozliwiaja prawdopodobnie naprawe buga (co nie oznacza ze CCP nie wprowadzil np. w kwietniu monitoringu tej anomalii ze gracz X jest w systemie Y a na kanale Z - to akurat proste i tanie rozwiazanie - ot zrzut logow. Pozniej sprytny skrypik ktory przetrawi te logi -> profit tzn bany oszustom).
Z PL - jesli za to dostali bana to nie wierze ze ich CCP odbanuje
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2010, 11:55:44 wysłana przez Dark Flonoe »

Gregorius

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 14, 2010, 11:51:25 »
Może dlatego że wtedy oficjalnie uznano to za bug i nawet wypuszczono łatkę która takie coś miała naprawić?

Ta, po DT, ktore mialo wprowadzic zmiane PL wylaczyl ta opcje - do konca dnia ;P i tak stacja juz byla zdobyta. Pozniej powtorzyli proces ;)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 14, 2010, 12:26:40 »
Kompletnie nie rozumiem po co ludzie używają takiego gó...a. Czy to jest kwestia zachowania elitarności i obawy przed  porażką??
To chyba jest jakiś typ ludzi, którzy muszą wychodzić poza reguły i uczciwą gre.W PL są zresztą te "lepsze" goonsy :)  tzw. T2 bo z tego co pamiętam sporo ich tam szło.
Jeśli sprawdzą się  te zarzuty mam nadzieję, że ich w tak pobanują,że im się odechce grać :) "kija w oczoduł retardom co używają takiego syfu"
Odnośnie exploita ze znikającym lokalem, to myślałem że to konsekwencja jakiś ustawień w grze, ale jak już był program do tego to jest lol i "prawdziwy sukces" CCP :)

Miałem do niedawna lepsze zdanie o nich(PL), są dobrzy nie da się ukryć, ale widać nie, aż tak...człowiek naiwny :P

Mysle ze obie te rzeczy. Swego czasu bylem w paru elitarnych "gildiach" w mmo i na tym poziomie rozmaite dlubanie przy kodzie gry jest norma, podobnie jak wszelkiego rodzaju wspomagacze. Makra, bindy, custom skrypty itd. itp. W archspace swego czasu caly council ktory trzasl serwerem dostal bana po tym jak admini sobie napisali skrypt do lapania account sharing.

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 14, 2010, 12:35:34 »
Mysle ze obie te rzeczy. Swego czasu bylem w paru elitarnych "gildiach" w mmo i na tym poziomie rozmaite dlubanie przy kodzie gry jest norma, podobnie jak wszelkiego rodzaju wspomagacze. Makra, bindy, custom skrypty itd. itp. W archspace swego czasu caly council ktory trzasl serwerem dostal bana po tym jak admini sobie napisali skrypt do lapania account sharing.

w sumie przychodzi taki czas w grze ze wyczyszczenie jakiejs tam grupy charow, dobrze wyskilowanych itp przynosi wiele swiezosci grze :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 14, 2010, 12:35:52 »
w detorid / atlasie  tez tak było pierwszej doby w o-w ....
ale poza atlasem to nikomu nie przeszkadzało :)
mało tego nawet ktoś na mnie wsiadł jak o tym była dyskusja
co się stało że teraz nagle jest to be ?

Hehe co prawda, to prawda ;) Hipokryzja to widać 'zaleta' centrali :D

Przeciez nie wspominam o tym w watku o wojnie, tylko tutaj rzucilem ciekawostke apropo cheatow PL. Nie sa to narzekania, whine czy zwalanie winy za straty/przegrana, tylko luzna uwaga w watku na temat. Wiec "Hipokryzja" to chyba troche za duze slowo, taka dewaluacja pojec sprawia, ze potem nie wiadomo, jakiego slowa uzyc, gdy ktos naprawde jest hipokryta  ;) A Atlas umarl dzieki oszustwom PL, to powszechnie wiadomo, ze trzymal sie mocno ale metagaming i cheaty byly glownym czynnikiem, przez ktory sie rozpadl.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

yalien

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 14, 2010, 12:50:44 »
Witam,

to jest jedno wielkie g**********o. Przepraszam za przeklenstwo ale jak sie widzi i slyszy takie rzeczy to czlowieka zalewa krew ...
Mam niestety obawy ze to !@#!$ wyszlo poza PL. Ostatnimi czasy wielokrotnie slyszalem a nawet prawie na wlasnej skorze doswiadczylem exploita.
Ostatnio coraz czesciej zdarza sie ze w systemach teoretycznie "pewnych" i "zabezpieczonych pojawiaja sie naraz cale gangi neutrali mimo ze wokolo rozstawione sa oczy. I tak w rejonie C3 w ciagu ostatnich 2 tygodni kilkanascie razy pojawialy sie gangi ktore wpadly znikad. Oczy byly rozstawione wzdluz calego pipa oraz  przy wyskanowanych WH.....

Obawiam sie ze g****o z PL dostalo sie w lapy szerszej liczbie trolli...

Ellaine

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 14, 2010, 12:59:00 »
Ale akurat w WH hackowanie local chata możesz sobie eeee, noooo... nie wiem co sobie możesz z nim zrobić ale na pewno nic konkstruktywnego.

yalien

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 14, 2010, 13:03:36 »
Allo again,

Abi nie mowie o hakowaniu WH tylko o tym ze przy kazdym wyskanowanym WH byly oczy na wypadek gdyby ktos przez owe WH przeskoczyl

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 14, 2010, 13:08:25 »
No i tutaj jest druga strona medalu, tzn obwinianie o kazda glupio wtopiona na pasku raciarke czy miningop "cheatow PL", bo jakis gang zrobil logoff/wskoczyl przez jednego z niewyskanowanych WH/cyno/whatever, w jakis sposob wyprowadzil w pole obwiniajacego, ktory po prostu nie bierze pod uwage, ze mogl zwyczajnie i zgodnie z prawidlami sztuki zostac wystrychniety na dudka. To jak krzyczenie "cheater" przy kazdym zaliczonym headshocie z dupy w CS. Dlatego wlasnie sie na ten temat tak trudno rozmawia :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Gregorius

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 14, 2010, 13:32:14 »
Przeciez nie wspominam o tym w watku o wojnie, tylko tutaj rzucilem ciekawostke apropo cheatow PL. Nie sa to narzekania, whine czy zwalanie winy za straty/przegrana, tylko luzna uwaga w watku na temat. Wiec "Hipokryzja" to chyba troche za duze slowo, taka dewaluacja pojec sprawia, ze potem nie wiadomo, jakiego slowa uzyc, gdy ktos naprawde jest hipokryta  ;) A Atlas umarl dzieki oszustwom PL, to powszechnie wiadomo, ze trzymal sie mocno ale metagaming i cheaty byly glownym czynnikiem, przez ktory sie rozpadl.

Nie twierdzę wcale, że Atlas był ubah. Ba, dał dupy na całej linii (tego nic nie usprawiedliwia) i w momencie, gdy ja zauważyłem dziwne znikanie z locala (w wątku o wojnie nawet dałem screeny etc.) to Atlas latał mi koło no.... wiesz czego ;) Niemniej, pamiętam, jak wtedy sporo centralowiczów odrzucało te tezy (jakoby PL używał sphere-o-podobych taktyk), twierdząc, że to whine i tak na prawde nic z tego nie miało miejsca. Teraz nagle większośc zgodnie przytakuje, jak otwarcie mówi się o używaniu sphere'a przez PL. Nie jest to twoim zdaniem hipokryzja ? Do whine'u jeszcze daleko, bo raczej nim będzie jakieś solidne wejście z buta PL do eso to może wiele wody upłynąć w rzece i raczej problem tego programu może być wspomnieniem (mam nadzieję).

Orli1983

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: What ever
  • Korporacja: Lords of Sandbox
  • Sojusz: rane
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 14, 2010, 13:39:11 »
co do sphere to oni sie nawet z tym nie kryja - chyba ze to jakis inny sphere :D


https://www.pandemic-legion.com/sphere/

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 14, 2010, 13:46:00 »
sporo centralowiczów odrzucało te tezy (jakoby PL używał sphere-o-podobych taktyk), twierdząc, że to whine

To napewno nie bylem ja, zreszta wtedy jak Atlas failowal we wszystkich aspektach, to nie dziwie sie ze jak byly jakies doniesienia z ich strony o cheatach to nikt na to nie zwracal uwagi, i bylo to traktowane jako czesc dmgcontrola, ktory lecial na forach. Taki byl czas, ze nawet gdyby mieli jakies dowody, to i tak by to community wysmialo, bo to byl czas wysmiewania Atlasa :) Nienajodpowiedniejszy jak widac na obnazanie cheatow PL, ktore moze byly a moze nie, ale to nie ma nic do rzeczy. W kwestii XWY tez nikt tego nie uzywa jako jakiegos argumentu, po prostu sie dostosowalismy do nowych okolicznosci, petycja poszla, capsy wyskoczyly z systemu, a wszystko ponaprawialismy logistykami, koniec tematu. To taki jeszcze jeden "feature" made by CCP, do ktorego sie trzeba po prostu dostosowac, jak do laga. A temat wyniknal przy okazji zupelnie innego watku.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 14, 2010, 14:17:09 »


jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu, że wszystkie te posty na forach, dramatyczne wyznania mających już dość memberów i wręcz całą ta strona /sphere/ są elementami rozbudowanego trollowania.
« Ostatnia zmiana: Październik 14, 2010, 14:42:52 wysłana przez Khobba »

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 14, 2010, 14:35:05 »

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 14, 2010, 14:42:51 »
Cat
po to dałem usmieszek w wypowiedzi żeby to zostało na wesoło odebrane
bo wtedy poziom komentarzy wywalił mnie na orbitę
nigdy i nigdzie nie broniłem atlasa
po prostu opisalem jak PL ominął local i zostałem zjebany 

teraz też widze troll mode on
czyli centrala w dobrej formie jest :)
chciałoby sie rzec ...jak zwykle

jakbym chciał potrollować mógłbym napisać cos o brakującym IQ
a nie spinaniu posladków .... bo wiadomo ...
rozluźnij się
traktujesz tą grę i forum ciut zbyt poważnie

p.s. taaaa wiem - zaraz albo poleci warn albo znajde wypowiedz we flejmie albo nie wiem co ...
luzik
Sneer Quen

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 14, 2010, 15:02:53 »
e tam zamiast banować PL powinni udostępnić ta SFERĘ i mielibyśmy to o czym wielu jeszcze marzy. NO LOCAL i to nie tylko w WH.
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 14, 2010, 15:07:24 »
Wtedy było kilka rzeczy, które się nałożyły na upadek Atlasu - brak ls, jakieś dziwne oddawanie sbu i systemów dla RA mimo że wszystko było zgodne z zasadami oraz cheaty PL. Moim zdaniem pierwszy powód był kluczowy, niemniej jednak kilkukrotne odbijanie tego samego systemu z powodu dziwnych akcji CCP czy sztuczek PL nie dawało zapału do walki.

Swego czasu korespondowałem z CCP, niestety nie umieli na żadną petycję odpowiedzieć sensownie, mało tego - odpowiedzi były wręcz wymijające. To nawet było zabawne pytać ich na jakiej podstawie zrobili to czy tamto, a oni odpowiadali na zupełnie inne pytanie, które nie zostało zadane. To było jak gadka ze ścianą.

Co do elitarności PL to dla mnie jest to zwykła zbieranina cip, które dla zwycięstwa zeszmacą się do granic możliwości. Nie twierdzę, że nie mają dobrych pilotów ale założę się, że 90% z nich ma typowy kompleks małego fiutka - "ojej, mam małego fiutka, wszyscy się ze mnie śmieją to chociaż pokaże innym w grze, że mam dużego. Wy wstrętni wielkofiutkowcy!".

Moim zdaniem CCP wcale nie ma zamiaru wyciąć cheaterów, a tylko co jakiś czas robi czystkę na wybranej grupie graczy. Dość ciekawa sprawa biorąc pod uwagę, że mają wszelkie narzędzia, żeby to zrobić masowo. Widocznie mają inny plan...

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 14, 2010, 15:13:40 »
Swego czasu korespondowałem z CCP, niestety nie umieli na żadną petycję odpowiedzieć sensownie, mało tego - odpowiedzi były wręcz wymijające. To nawet było zabawne pytać ich na jakiej podstawie zrobili to czy tamto, a oni odpowiadali na zupełnie inne pytanie, które nie zostało zadane. To było jak gadka ze ścianą.

Trzeba bylo zarzadac przeniesiania petycji do starszego gma, tylko wtedy moglbys porozmawiac z kims kto nie uzywa ctr-c ctrl-v odpisujac ci na maila

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 14, 2010, 15:41:14 »
Nie wiedziałem, że tak można zrobić. W sumie niewiele wiem o petycjach poza tym, że można je napisać i że zazwyczaj spotykają się z odmową.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 14, 2010, 18:59:40 »
ostatnio przeżyłem szok
nie dość że odpowiedzieli szybko
to jeszcze sensownie się korespondowało z Gm a na koniec oddali szipa wtopionego na pvp
szok normalnie szok
po kilkunastu sprawach gdzie dostawałe przeklejone durnoty ...
Sneer Quen

amra

  • Gość
Odp: Mass ban PL
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 14, 2010, 22:48:35 »
to jak to z tym bannem jest  byl/jest czy zwykly troll ?