Autor Wątek: World of Darkness + Video (trailer)  (Przeczytany 4255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

silvia

  • Gość
World of Darkness + Video (trailer)
« dnia: Wrzesień 28, 2010, 14:16:51 »
http://www.youtube.com/watch?v=I5Wsf31WIdY&feature=player_embedded

trolololo...
Najlepsze sa dwa najpopularniejsze komenty w tym filmie :"D

Calix

  • Gość
Odp: World of Darkness + Video (trailer)
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2010, 15:39:44 »
Uaaa ciekawe jak się będzie zabijać moby? Jakieś pomysły na najlepszy fit isk($)/h  ;)
A na poważnie to ciekawe czy dadzą inne nacje świata mroku...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of Darkness + Video (trailer)
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2010, 16:57:01 »
Biorąc pod uwage że robią to na licencji wersji która mają (ta najnowsza edycja przez wielu uważana za nieistniejącą) to pewnie bedzie to kwestia czasu

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ellaine

  • Gość
Odp: World of Darkness + Video (trailer)
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 28, 2010, 17:45:43 »
Nowy WoD jest super fajny, stary WoD jest do bani! :) Wampir: Requiem ma dużo więcej sensu i klimatu niż Wampir: Maskarada. Wilkołak: Odrzuceni mają dużo więcej sensu i klimatu niż Wilkołak: Apokalipsa. Mage the Awakening niestety nie jest tak fajny jak Mage the Ascession ale za to przynajmniej pasuje do pozostałych systemów i trzyma się kupy.

Zwolennicy starego systemu to nooby i kerbirry.... tzn gówniarze i munchkini i nie rozumieją Prawdziwej Głębi Wewnętrznego Mroku. O!

...

Nowy WoD w przeciwieństwie do starego cechuje się tym że jak wstawiasz do jednego świata wampiry, magów i wilkołaki to wychodzi sensowny świat z wampirami, magami i wilkołakami a nie cyrk i teatrzyk absurdu. Więc magowie i wilkołaki są dziejową koniecznością :)

Swoją drogą świat WoD niezbyt nadaje się na MMO. Jeśli będzie się tam brało setki misji w stylu "ghul siostry księcia zbuntował się! Ten ghul to mafizo, ma pod sobą 300 uzbrojonych gangsterów. Zabij ich i wypij ich krew i przynieś mi skalp tego ghula" to będzie do bani i bez sensu a niestety ogólnie rzecz biorąc MMO muszą zawierać jakiś taki element żeby gracze mieli co robić. W ogóle WoD to świat gdzie walki jest dość mało (chyba że jesteś wilkołakiem, wtedy walisz kogoś w ryj gigantycznymi pazurami 15 razy dziennie dla zachowania wprawy) za to od zmierzchu do świtu są intrygi, podkładanie świni innym wampirom i walka o wpływy. Ale strategiczno - społeczne MMO o walce o wpływy (to ja przejmuję burmistrza ... nie, to ja przejmuję burmistrza!) też będzie kłopotliwe do zaprojektowania.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: World of Darkness + Video (trailer)
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 28, 2010, 18:11:58 »
Zgadzam się, nowy WoD jest fajniejszy od starego :)
Przedwieczny.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: World of Darkness + Video (trailer)
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 28, 2010, 20:45:53 »
Ciekawe czy tylko mi dokleili ten filmik do podawanego przez Mystiq

http://www.youtube.com/watch?v=8OgYWLSrmlI&NR=1&feature=fvwp

ps. Ciekawe ile Ozziemu zapłacili ];))))
lub
http://www.youtube.com/watch?v=bqJE5TH5jhc&NR=1

Calix

  • Gość
Odp: World of Darkness + Video (trailer)
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 29, 2010, 00:00:38 »
Nowy wampir nie jest zły, nowy wilkołak robi się nudny o nowym Magu nie wspomnę bo nadal grywamy w starego.
Co zaś się tyczy gry to mam nadzieję że wyjdą poza sztampę i naprawdę stworzą coś ciekawego/wyjątkowego. Fajnie by było gdyby gracze mieli możliwość władania własnymi miastami jako książęta/biskupi coś w stylu sova w EVE. Takie pytanie nasuwa mi się jako pierwsze i wydaje mi się że wiele można zdziałać/wymyślić zaczynając w tym miejscu