Autor Wątek: [Flame] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 66869 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 27, 2010, 19:47:05 »
@Deaell Portt: Caly czas nie gramy w twoja wersje EVE  :P

Nowa mantra ? Czy nauki Baghdad Boba ?
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Sotharr

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:02:42 »
Tak, SSE pokazuje teraz swoją skuteczność w AAA, np. bez wysiłku obronili Atlas. :D

BTW. Ja jeszcze pamietam jak grzecznie w stacji po cichu siedziales jak wam sie wbijalem solo bsem do waszego system nabijac sie przy tym na tsie, ze 10+ chlopa na localu i zaden nie wydokuje.

Pamiętam te straszne chwile, gdy solo kampiłeś cały mój korp. W ogóle gdy tylko twoje imię padało na intelu, cały nasz sojusz w panice dokował. A włoskie matki do dzisiaj straszą twoją osobą swoje dzieci.
No ale gdyby BoB bronił nas tak jak kiedyś ISS, to na pewno nie zrobilibyście nam z dupy jesieni średniowiecza! >:(

PS. To ile popłynąłeś na komunistycznych pomysłach swojego ukochanego księciunia tassesine?


Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:17:43 »
Tak, SSE pokazuje teraz swoją skuteczność w AAA, np. bez wysiłku obronili Atlas. :D

Pamiętam te straszne chwile, gdy solo kampiłeś cały mój korp. W ogóle gdy tylko twoje imię padało na intelu, cały nasz sojusz w panice dokował. A włoskie matki do dzisiaj straszą twoją osobą swoje dzieci.
No ale gdyby BoB bronił nas tak jak kiedyś ISS, to na pewno nie zrobilibyście nam z dupy jesieni średniowiecza! >:(

PS. To ile popłynąłeś na komunistycznych pomysłach swojego ukochanego księciunia tassesine?
Zarobilem i mnostwa rzeczy sie nauczylem. Wiesz mielismy w korpie gostka 60+ lat, ktory tylko bawil sie w handel w EVE. Naprawde duzo rzeczy sie od niego nauczylem. Z perspektywy czasu jako pilota, ktory mial bardzo malo sp i male pojecie o EVE to byl dobry startowy sojusz. Tassesine w RL jest szycha w Microsoft. Stawialibysmy dluzszy opor, gdyby nie wchodzenie wtedy na rynek Visty :P. A jak kazde ally oparte na 1 przywodcy gdy go zabraknie wszystko sie idzie kofac.  Ja zawsze mowilem, ISS nigdy nie bylo jakas potega pvp, ale mialo swietnych i ciekawych ludzi . No i mialo swoj klimat, ktory mi bardzo odpowiadal.  Dlatego cokolwiek ludzie beda o ISS mowic, ja nadal bardzo milo wspominam ten czas i nigdy nie zalowalem, ze tam bylem.
PS. No i ISS po olaniu nas przez Boba zresetowalo to ally. Wy mimo, ze BoB/IT lalo na was cieplym moczem to nadal stoicie i mowicie wszystkim jakie to przyjemne. Nie masz ingame jakiegos posa IT z tytkiem w produkcji do ochrony ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 27, 2010, 20:35:26 wysłana przez Deaell Portt »
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

amra

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:27:39 »
A kultury wypowiedzi Cię tam nie nauczyli ? Cos cienki ten korp byl. I nawet szycha z microsoft nie pomogła ??? echhh ;)

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 27, 2010, 20:52:41 »

BTW. Ciezko sie flejmuje w tym temacie bo piloci Bufu robia z siebie kompletnych tools i nie wiadomo czy sie smiac czy plakac.





BTW. Ja jeszcze pamietam jak grzecznie w stacji po cichu siedziales jak wam sie wbijalem solo bsem do waszego system nabijac sie przy tym na tsie, ze 10+ chlopa na localu i zaden nie wydokuje.
A to już przynajmniej wiemy kiedy twój epeen wyrósł do rozmiarów pytonga, czyli  większy od Bufiaków, może rozwiniesz tu na centrali jak tego dokonałeś, jak udało Ci się przepędzić solo 10ciu złych sysków (nie ważne czy byli afk, czy mieli Cię po prostu w dupie). Czekam na dalszą cześć opowieści z cyklu "Ja uber deaell........"

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 27, 2010, 21:08:22 »

A to już przynajmniej wiemy kiedy twój epeen wyrósł do rozmiarów pytonga, czyli  większy od Bufiaków, może rozwiniesz tu na centrali jak tego dokonałeś, jak udało Ci się przepędzić solo 10ciu złych sysków (nie ważne czy byli afk, czy mieli Cię po prostu w dupie). Czekam na dalszą cześć opowieści z cyklu "Ja uber deaell........"
L2R bo widze, ze masz z tym problemy. No, ale to nie dziwota w koncu jestes z Bufu.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 27, 2010, 23:12:00 »

Goomich

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 27, 2010, 23:38:16 »

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:32:54 »
Bla bla bla.... spaaaaam, 5 stron do czytania...... Dawac wiecej!



CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 28, 2010, 09:13:05 »
omg, nikt na tym forum nie umie juz porzadnie flejmowac, gdyby mnie ta sytuacja bezposrednio dotyczyla to bym wam pokazal jak to sie robi
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Sammani

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 28, 2010, 10:15:20 »
Nie wkurzajcie Cata bo wszystkich porozstawia po katach ^^

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 28, 2010, 13:02:06 »
omg, nikt na tym forum nie umie juz porzadnie flejmowac, gdyby mnie ta sytuacja bezposrednio dotyczyla to bym wam pokazal jak to sie robi

omg, umiesz tylko narzekać na innych. No, pokaż jaki jesteś kozak we flejmowaniu, bo jak na razie coś kiepsko Ci to idzie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 28, 2010, 13:04:08 »
Bo najlepsze posty mi wycinaja moderatorzy  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 28, 2010, 13:19:18 »
Bo najlepsze posty mi wycinaja moderatorzy  8)
jak nieustannie piszesz głupoty, to Ci wycinają

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 28, 2010, 13:20:35 »
jak nieustannie piszesz głupoty, to Ci wycinają

Szanuje Twoja subiektywna opinie, ale sie z nia nie zgadzam  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 28, 2010, 13:31:15 »
jak nieustannie piszesz głupoty, to Ci wycinają

Potwierdzam, trzeba bardzo głupio pisać, żeby to wycinac z flejma. :P

Terion

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 29, 2010, 18:28:52 »
hle hle hle jak pisalem, ze atlas to kupa gowna to sie ludzie burzyli ;D

No i jak zwykle gdzie bufu sie pojawia tam wszystko szlag trafia ;D

tak wiem wiem i tak wyladuje we flamie ;]

gratz dla PL no i ruskich ;]

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 29, 2010, 20:48:31 »
hle hle hle jak pisalem, ze atlas to kupa gowna to sie ludzie burzyli ;D

No i jak zwykle gdzie bufu sie pojawia tam wszystko szlag trafia ;D

tak wiem wiem i tak wyladuje we flamie ;]

gratz dla PL no i ruskich ;]

Naucz sie jezdzic najpierw czolgiem a potem flamuj ;p

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 29, 2010, 22:15:47 »
Wow, az brak slow. Jednak Atlas bral nauki od Baghdad Boba. Nawet lolISS sie tak nie zeszmacil jak Atlas. Ciekawe co teraz bedzie z Esoteria?
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Goomich

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 29, 2010, 22:40:15 »
Bufu nie ma w C0venie, nie musisz nas wciągać do tego flejma. :P

F-YU

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 30, 2010, 00:14:40 »
leżącego łatwo kopać.
aaa samo się zbratało z masą dziwnych ludzi sądząc po tym z kim ich piloci latają aby biedne dziecko chaosu dopaść, a z polnocą zapewne brudzia już odstawili.

więc teraz czas na wielkie słowa!  i odwołanie się do honoru ;D


silvia

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 30, 2010, 13:41:43 »
Wow, az brak slow. Jednak Atlas bral nauki od Baghdad Boba. Nawet lolISS sie tak nie zeszmacil jak Atlas. Ciekawe co teraz bedzie z Esoteria?

Kto to ten baghdad bob?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 14:24:34 wysłana przez Xarthias »

bunak xix

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 30, 2010, 14:11:13 »
Jak czytam te wszystkie bzdurne teksty "wielkich wygranych" z XIX i wszystkich komentatorów, jaka to żenua była to szlag mnie trafia. Nagle szaleja na forum jak małe koguciki i odtrąbują sukces. "RA będzie patronatem nowego ally po Atlasie" - brzmi to jak "ja Pan, wy nasi słudzy" - dajcie spokój, prosze...

Widać iż przemawiają przez ciebie nerwy. Nie dziwię się ,może masz udupione w jakiejś stacji -A- od zajebania assetów i nie masz jak na plexa zarobić. Moje komentarze jako jedynego reprezentanta XIX i ruskiej koalicji były suchą oceną bez zbędnego pierdolenia o tym jacy to jesteśmy zajebiści (znajdź chodź jeden taki element w moich wypowiedziach). Prawda w oczy kole. Nie ma już dumnego Atlasa z którym walczyłem rok temu, teraz został po nim tylko smród i niesmak i te ochłapy co z niego zostaną będą naszymi petami i będą nam bulić siano. To ze zostaliście wyruchani przez ruskich z pomocą PL to tylko wasza wina i waszych sojuszników. Jeszcze do wczoraj jakoś rozumiałem waszą sytuację i ze macie przejebane ale zrobiłbym na waszym miejscu dokładnie tak jak ktoś napisał, walczył do końca a assety jakoś sobie przez alta czy kumpla wyciągnął... IMHO żenua to jest to co wczoraj odjebaliście i to jak o tym teraz miączysz jacy to wszyscy są beee ze komentują to.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 30, 2010, 15:25:45 »
Widać iż przemawiają przez ciebie nerwy. Nie dziwię się ,może masz udupione w jakiejś stacji -A- od zajebania assetów i nie masz jak na plexa zarobić. Moje komentarze jako jedynego reprezentanta XIX i ruskiej koalicji były suchą oceną bez zbędnego pierdolenia o tym jacy to jesteśmy zajebiści (znajdź chodź jeden taki element w moich wypowiedziach). Prawda w oczy kole. Nie ma już dumnego Atlasa z którym walczyłem rok temu, teraz został po nim tylko smród i niesmak i te ochłapy co z niego zostaną będą naszymi petami i będą nam bulić siano. To ze zostaliście wyruchani przez ruskich z pomocą PL to tylko wasza wina i waszych sojuszników. Jeszcze do wczoraj jakoś rozumiałem waszą sytuację i ze macie przejebane ale zrobiłbym na waszym miejscu dokładnie tak jak ktoś napisał, walczył do końca a assety jakoś sobie przez alta czy kumpla wyciągnął... IMHO żenua to jest to co wczoraj odjebaliście i to jak o tym teraz miączysz jacy to wszyscy są beee ze komentują to.

Buknak, ja Cie prosze, nie rób z siebie człowieka, który "wie wszystko o wszystkich". Wyskakujesz mi tutaj o jakiś z dupy pleksach nie mając najmniejszego pojęcia na temat tego jak spędzam czas w EVE. Jeśli każdego, który mało się na forum wypowiada od razu wrzucasz do "plexiarzy" to myślę, że zakończe z Tobą dyskusję, bo to jest smutne. I tak jak teraz sobie radośnie siedze na urlopie i nieraz widząc nawalonych na maxa polkenów aż mi wstyd się przyznawać, że jestem też z tego kraju, to czytając takie wypowiedzi mam podobne odczucie... Tak, dam Ci sie może jeszcze raz "podpuścić" przy kręceniu flama, czemu nie :) Przerwa i śmiech mi dobrze robi :)
Próbujesz mi tutaj pisać o nerwach, które niby mam, a skoro nie wiesz jakim pilotem jestem to tymbardziej nie masz najmniejszego pojęcia o moim usposobieniu :) Więc, kolejny fail.
Assety? Wszystko ładnie spakowane i ready to jump away. Nawet jak by nie było deala to starczy poczekać, aż system będzie pusty i bye bye, wszystko zabezpieczone.
Ty byś walczył do końca i miał nadzieje, że Ci "kumpel" wyciągnie assety (lub nie, hehe i se je sprzeda - chyba, że masz znajomego w RL, ale szanse na to są raczej mniejsze niż większe, bo znajomi z RL raczej częściej latają razem niż przeciw sobie). Dla Ciebie jest ważne, by wyjśc z honorem w takim konflikcie. Proszę bardzo, Twój wybór. Wole mieć swoje graty i nie spędzać potem tygodni na odbudowywaniu swojej flotki, a bardziej korzystać z przyjemności, którą mogę później z innymi czerpać. Ja z pewnościią nie chciałbym być taki jak Ty, sorry...

Grow up, nie próbuj być psychologiem po jednym poście, bo tak tylko młodzież robi :)

P.S.
Jest różnica w napisaniu "Jesteśmy zajebiście, a Wy be", a ogólnym tonem wypowiedzi, który najczęściej mówi znacznie więcej niż same słowa. Pisząc

Cytuj
teraz został po nim tylko smród i niesmak i te ochłapy co z niego zostaną będą naszymi petami i będą nam bulić siano. To ze zostaliście wyruchani przez ruskich z pomocą PL to tylko wasza wina i waszych sojuszników.

w bardzo prosty sposób to potwierdzasz i jednocześnie obrażasz innych.

Zachowuj się. Byle jak ale sie zachowuj.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 30, 2010, 15:34:16 wysłana przez Sir Falo »

sc0rp

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 30, 2010, 15:42:04 »
Sir Falo fajnych masz znajomych - pogratulowac.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 30, 2010, 15:56:11 »
Wyskakujesz mi tutaj o jakiś z dupy pleksach nie mając najmniejszego pojęcia na temat tego jak spędzam czas w EVE. Jeśli każdego, który mało się na forum wypowiada od razu wrzucasz do "plexiarzy" to myślę, że zakończe z Tobą dyskusję, bo to jest smutne.

czytaj ze zrozumieniem a jeżeli nie rozumiesz to kto coś napisał to najpierw się zapytaj jakiegoś kolegi co to znaczy :)

Próbujesz mi tutaj pisać o nerwach, które niby mam, a skoro nie wiesz jakim pilotem jestem to tymbardziej nie masz najmniejszego pojęcia o moim usposobieniu

ok, IMHO jestes flegmatykiem którego nic nie ruszy, nawet jak sąsiada pies nasra ci na wycieraczkę

Ty byś walczył do końca i miał nadzieje, że Ci "kumpel" wyciągnie assety (lub nie, hehe i se je sprzeda - chyba, że masz znajomego w RL, ale szanse na to są raczej mniejsze niż większe, bo znajomi z RL raczej częściej latają razem niż przeciw sobie)

oczywiście ty pewnie byś szukał kogoś w PL kto by ci wyciągnął assety, ja raczej poszedłbym altem do peciarskiego ally co ma + do ruskich, np. Red citizens, shadow of xxdeathxx, to samo z stacjami -a-, jest przecież AAA C.

Dla Ciebie jest ważne, by wyjśc z honorem w takim konflikcie. Proszę bardzo, Twój wybór

Rozumiem, cenisz wyżej iski. Masz rację ja mam inaczej.

Ja z pewnością nie chciałbym być taki jak Ty, sorry...

no może nie jestem playboy-em w RL :) nie trzeba przepraszać mnie za to.

Grow up, nie próbuj być psychologiem po jednym poście, bo tak tylko młodzież robi

widać obejrzałeś ostatnią stronę wątku o konflikcie, każdemu się błędy zdarzają... luzik

w bardzo prosty sposób to potwierdzasz i jednocześnie obrażasz innych.

masz rację, nie traktuje użytkowników centrali jak panienki co się obrażą jak ktoś powie "ch**" w ich obecności wiec aby wyrazić
mocniej co chcę przekazać, użyłem takiego języka. Jeżeli jesteś dziewczynką i obrażają cie moje słowa to mogę cię przeprosić za nie.

Zachowuj się. Byle jak ale sie zachowuj.
np, będę :p

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 30, 2010, 16:51:02 »
lol internetowy honor

P_UNKNOW

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 30, 2010, 18:33:48 »
Widać iż przemawiają przez ciebie nerwy. Nie dziwię się ,może masz udupione w jakiejś stacji -A- od zajebania assetów i nie masz jak na plexa zarobić. Moje komentarze jako jedynego reprezentanta XIX i ruskiej koalicji były suchą oceną bez zbędnego pierdolenia o tym jacy to jesteśmy zajebiści (znajdź chodź jeden taki element w moich wypowiedziach). Prawda w oczy kole. Nie ma już dumnego Atlasa z którym walczyłem rok temu, teraz został po nim tylko smród i niesmak i te ochłapy co z niego zostaną będą naszymi petami i będą nam bulić siano. To ze zostaliście wyruchani przez ruskich z pomocą PL to tylko wasza wina i waszych sojuszników. Jeszcze do wczoraj jakoś rozumiałem waszą sytuację i ze macie przejebane ale zrobiłbym na waszym miejscu dokładnie tak jak ktoś napisał, walczył do końca a assety jakoś sobie przez alta czy kumpla wyciągnął... IMHO żenua to jest to co wczoraj odjebaliście i to jak o tym teraz miączysz jacy to wszyscy są beee ze komentują to.

Szybko zrobił się z Ciebie władca kosmosu, wystraczyło kilka razy postrzelać do posa żebys się nim stał i mógł w tak grzeczny sposób pokazywac swoją WIELKOSC , ah tak zapomniałem, to wasza super strategia zrobiła z atlasu jak to napisałeś "ochłapy" , nie dotrze do Ciebie pewnie nigdy że zaatakowaliście cień tego alliansu w dobrym momencie, atlas na długo przed waszym atakiem cierpiał na brak leadershipa, postępowała progresja, dużo alliansow tak skończyło. Dlaczego Atlas nie mógł tego zrobić?
 Dla więkoszości moich przyjaciół to są właśnie dobre czasy zmian, którę są zazwyczaj bardzo pozytywne, problem wewnętrzny w atlasie był i  wasz atak przyspieszył mocno koniec tego alliansu.  Bardzo wielu ludzi odetchneło z ulgą bo szykują się zmiany beż żadnych "zgrzytów", pewnie są także tacy którzy czują się przegrani.
IMO pomimo bardzo złej kondycji militarnej w atlasie i tak mam pewność że bez PL nie dalibyście rady, to im należą się największe zasługi, to oni mieli największą siatkę szpiegów, to oni ryzykowali super capitale, oni to ciągnęli. Dopiero jak PL pokazał, że atlas jet jak kulawy pies, zaczęły pojawiać się u was sensowne liczby capitali. Zresztą gdzie byłes na poprzednich atakach ruskich kiedy dostawali w dupę za każdym?
Mimo wszystko gratulacje z wygranej, ale proszę spuść trochę z tonu, bo to nie jest żadna spektakularna wygrana zwłaszcza po stronie XXX i Redow

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:07:31 »
czytaj ze zrozumieniem a jeżeli nie rozumiesz to kto coś napisał to najpierw się zapytaj jakiegoś kolegi co to znaczy :)

ok, IMHO jestes flegmatykiem którego nic nie ruszy, nawet jak sąsiada pies nasra ci na wycieraczkę

oczywiście ty pewnie byś szukał kogoś w PL kto by ci wyciągnął assety, ja raczej poszedłbym altem do peciarskiego ally co ma + do ruskich, np. Red citizens, shadow of xxdeathxx, to samo z stacjami -a-, jest przecież AAA C.

Rozumiem, cenisz wyżej iski. Masz rację ja mam inaczej.

no może nie jestem playboy-em w RL :) nie trzeba przepraszać mnie za to.

widać obejrzałeś ostatnią stronę wątku o konflikcie, każdemu się błędy zdarzają... luzik

masz rację, nie traktuje użytkowników centrali jak panienki co się obrażą jak ktoś powie "ch**" w ich obecności wiec aby wyrazić
mocniej co chcę przekazać, użyłem takiego języka. Jeżeli jesteś dziewczynką i obrażają cie moje słowa to mogę cię przeprosić za nie.
np, będę :p

Hehehe, dbore :) Napisalem,ze dam Ci sie wkrecic w jeszcze jednego posta,ale przyjme doktryne mojego kumpla:

Nie dyskutuj z trolem,bo sciangie Cie do swojego poziomu i przewyzszy doswiadczeniem.

W ogrinale jest slowo idiota,ale jest to dosc obrazliwe okreslenie,a pomimo Twoich tekstow, nie chce Cie tak czy siak obrazac. Takze, pass :)

sc0rp

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:20:12 »
(...) to wasza super strategia zrobiła z atlasu jak to napisałeś "ochłapy" ,(...)

Cytuj
(...) zaatakowaliście cień tego alliansu w dobrym momencie,(...)

czy to aby wybrac odpowiedni czas ataku to, aby przypadkiem nie jest jeden z elementow kluczowych strategii(nie mowie ze jedyny, bo oprocz tego wybrali tez odpowiednie miejsce i mieli odpowiednie sily)?

Cytuj
Mimo wszystko gratulacje z wygranej, ale proszę spuść trochę z tonu, bo to nie jest żadna spektakularna wygrana zwłaszcza po stronie XXX i Redow

Tak patrzac z boku zmiarzdzyli atlas (a to czy byl to "super power" atlas czy "kulawy pies" [jak to nazwales] atlas nie ma znaczenia), zmusili do zaplacenia okupu, a takze odebrali nazwe i byc moze (tego nie ma w oficjalnych zapisach) z atlasu zrobili rentiera*. Wiec ja zapytam z ciekawosci a czego jej brakuje Twoim zdaniem, czego nie zrobili, co powinni zrobic zeby to zwyciestwo bylo bardziej przykre dla Was?


* - nie traktuj tego jako obraze, ja latalem w AAAC i bardzo milo wspominam ten czas - calkowicie bezstresowe latanie :)

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:30:13 »
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że char BuNaK ingame ma bio "CAPTAIN DEATH7997 alt" a z tego co pamiętam Panie Kapitanie z BUFU odszedłeś z powodu obowiązkowych CTA i latania w blobach a teraz jak się czujesz w 600 osobowym blobiku  ;D

bunak xix

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:34:28 »
polecam zapoznać się z poniższym schematem oraz przeczytać moje posty raz jeszcze :)


Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:44:44 »
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że char BuNaK ingame ma bio "CAPTAIN DEATH7997 alt" a z tego co pamiętam Panie Kapitanie z BUFU odszedłeś z powodu obowiązkowych CTA i latania w blobach a teraz jak się czujesz w 600 osobowym blobiku  ;D
Jak wy to robicie, ze ludzie po odejsciu od was tak was nienawidza  ;D

PS. No i zawsze to jest ich wina, sobie nigdy nie macie nic do zarzucenia hue hue.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 30, 2010, 19:50:13 »
No i zawsze to jest ich wina, sobie nigdy nie macie nic do zarzucenia hue hue.
Najlepiej to wiesz na swoim przykładzie :P

amra

  • Gość
Odp: [Flame] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 30, 2010, 20:12:15 »
Wystarczy pomoc koledze zwiezc minsy ??  8)