Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 406030 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 13, 2010, 16:37:15 »
daliscie sie wmanerwowac i zlapac, slaby intel...skutki widac

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 14, 2010, 08:44:40 »
Z drugiej strony tez nie udalo wam sie osiagnac jakis wielkich zwyciestw ktore by potrzasnely atlasem.

Zależy co nazywamy wielkim zwycięstwem. Jeśli masz na mysłi podbicie C-J to fakt, jeszcze się tym pochwalic nie możemy. Dla mnie wielkim zwycięstwem będzie dopiero wyparcie Atlasa i jego petów z Insmother (przynajmniej na początek). Na dzień dzisiejszy ofensywa posuwa sie powoli, ale skutecznie. Spadają kolejne SOVy w kolejnych systemach, spadają kolejne POSy. Ja bym to nazwał typowym oblężeniem  ;) otoczyc stolicę, odciąc drogi zaopatrzenia, wziąc przeciwnika "głodem i zmęczeniem", nie dac mu pola manewru, samemu zapuszczając sie na rajdy po okolicach.
Wczoraj w godzinach popołudniowych spadł sov w 4 systemach, niestety nawet to nie sprowokowało Atlasa do jakiejś akcji...lekki support na bramach ziewał z nudów... NIC, kompletnie NIC nawet nie próbowało wleciec chociażby po to żeby sprawdzic co się dzieje  ::)
W trakcie tej akcji zostaliśmy nagle odwołani i przegrupowani na tytanie, okazało się że Atlas został złapany zdeczka z ręką w nocniku, (w tym miejscu moge się pomylic co do przyczyn tej wtopy). Wyglądało to tak jakby na zreinforsowanym i dożynanym przez kapitale White Noisów POSie zalogowały sie kapitale Atlasa. Wskoczyliśmy do systemu i warpneliśmy na scouta który miał zając pozycję dogodną do zabublowania i ataku...okazało się że cymbał ustawił się DOKŁADNIE na 149 km od POSa  ::) Udało się zabublowac jedynie jakiś parę bsów i bcków... Kapitale korzystając z takiego prezentu jak flota zapitalająca na piechote prawie 150km spokojnie odskoczyły, udało się dorwac jedynie jednego, a i to bez pomocy naszej floty  ::)
Jedyna walka jaka nam się trafiła, to krótkie potyczki z flotka BC Razorów szukającą guza po okolicach  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 14, 2010, 12:07:21 »
Udało się zabublowac jedynie jakiś parę bsów i bcków... Kapitale korzystając z takiego prezentu jak flota zapitalająca na piechote prawie 150km spokojnie odskoczyły, udało się dorwac jedynie jednego, a i to bez pomocy naszej floty  ::)

flota kapitali atlasu siedziała na posie który wyszedł z reinforce, prawdpodobnie mieli go pompowac. Było to na oko 30 kapsów + jakies tam małe stateczki. Wskoczylismy dość pokaźną flota dreadów na cyno obok posa, padło polecenie "siege zjelonyj, hujat po pałku" tylko ze wkakujace tytany WN. odpompowały nas na około 150-200 km. To miała byś szybka akcja. Capsy które spadły były albo poza shieldem albo zaspały chwilkę.

wyglądało to mniej wiecej tak:
http://img810.imageshack.us/img810/6317/xix2.jpg

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 14, 2010, 12:15:48 »
"siege zjelonyj, hujat po pałku" => odpalić sige bić po nickach?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 14, 2010, 12:25:43 »
"sidż zielony- je*** po POSie"    8)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 14, 2010, 22:21:20 »
stacja w o-w i JB ostrzelane przez supercapsle
Sneer Quen

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 14, 2010, 22:59:23 »
Jak do tej pory praktycznie się nie wypowiadałem w temacie, tak teraz muszę wręcz pochwalić taktyków z obozu atakujących ;)
Doskonale wyczuli, gdzie są słabe punkty, jak uderzyć i w co.

Efekt jest taki, że logistyka zaczyna się kłaść (ostrzeliwanie JB), kolejne stacje są wprowadzane w RF (i to stacje o znaczeniu strategicznym wręcz, z punktu widzenia rentiersa).
Menu na dzis to 3ae RF, za niebawem pewnie 0-w RF i C-J RF.

W sumie to bylo do przewidzenia - zbyt długo trwało 'cackanie się' ;) Wreszcie metoda blitzkrieg zaczeła przynosić efekty.

GJ Reds!

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 14, 2010, 23:09:56 »
atlas albo na wakacjach albo w ...World of tanks :)
oj wesoły tydzień przed nami
Sneer Quen

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 14, 2010, 23:51:41 »
Wszystkie posy Atlasu w C-j6 własnie zostały wprowadzone w reinforce

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 15, 2010, 00:17:46 »
http://i33.tinypic.com/27zw9d0.jpg

PL wiekszość ludzi nie widzi na localu
GM w systemie
Sneer Quen

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 15, 2010, 00:27:36 »
http://i33.tinypic.com/27zw9d0.jpg

PL wiekszość ludzi nie widzi na localu
GM w systemie

A to dopiero jest niecodzienne zjawisko ;)
Siedziałem tam sobie na stacji od początku ataku. I fakt, local spuchł, wsio ok, wtopiłem shipka i co ? Jakiś error, sypnął się serwerek. Ok, nic to - wstaje. I.... local all blue!! Super! Redzi jeszcze nie pologowali. Wydokowuję a tam nad stacją to, co widać na obrazku z posta powyżej.
Total fuckup chyba jeszcze trwa.. Ciekawe po co ten GM, jak o tym exploicie mówi się nie od dzisiaj ;)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 15, 2010, 00:38:58 »
nie tylko ty to zaliczyłeś
myśle że jednak skończy się na tym że server nie będzie miał tego w logach ....
trochę ludzie  pokrzyczą
kilku poszuka czegoś innego do grania
i będzie spokój na jakiś czas :)
Sneer Quen

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 15, 2010, 01:05:52 »
Wiesz Bunak, u nas faktycznie większość jest na wakacjach jak to bywa w cywilizowanych krajach (bez obrazy). Innymi słowy wakacje i weekend to dobra opcja na takie zmasowane ataki.

To gadanie o super taktyce z Waszej strony jest mocno na wyrost, bo centralnie jak wspomniałem są wakacje i ludzie nie siedzą przy kompach tylko wypoczywają, widać to po naszym korpie oraz aliansie.

Więcej sił sprzymierzonych już chyba nie mogliście zebrać (nawet NC się tu zapuszcza) więc macie szansę odbić Wasze dawne tereny.

Osobiście uważam, że jakby Bobby wrócił do gry to było by jak ostatnio - zbiórka, wpierdol i zabawa od początku.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 15, 2010, 03:57:25 »
Nom tylko dronkowce cholerne nie rozumia ze jest summer i sie imprezuje. Tak btw to chyba nikomu poza wami tak naprawde na insmother nie zalerzy. Inaczej atlasi by przelkneli dume i sie dogadali z molle zeby zrobil support w zamian za ich support przeciwko NC.

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 15, 2010, 07:44:57 »
GM był najprawdopodobniej na cukierkach ;)

Nic się nie zmieniło. Local nadal all blue. (a stacja kampiona, chłopaki z PL ostro wykorzystuja ten fakt)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 15, 2010, 08:30:05 »
Wiesz Bunak, u nas faktycznie większość jest na wakacjach jak to bywa w cywilizowanych krajach (bez obrazy). Innymi słowy wakacje i weekend to dobra opcja na takie zmasowane ataki.

To gadanie o super taktyce z Waszej strony jest mocno na wyrost, bo centralnie jak wspomniałem są wakacje i ludzie nie siedzą przy kompach tylko wypoczywają, widać to po naszym korpie oraz aliansie.
Eh te wredne Ruskie! Podlce walczące nieczysto, nie poczekali aż piloci Atlasa skończą z WOT i powracają z wakacji... Powinni pewnie jeszcze wysłac dokładny plan ataku, tak żeby nie zostac oskarżonym o nieczystą grę  ::)
Apropos sił sprzymierzonych, przypomniec jeden z pierwszych ataków na C-J gdy ściągneliście nawet Coven do pomocy?  ;D
Dużo żalu w Twoim poście, z tym że w złym kierunku skierowany, czyja to wina że nie możecie się zebrac? też Ruskich?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 15, 2010, 09:03:09 »
Nom tylko dronkowce cholerne nie rozumia ze jest summer i sie imprezuje. Tak btw to chyba nikomu poza wami tak naprawde na insmother nie zalerzy. Inaczej atlasi by przelkneli dume i sie dogadali z molle zeby zrobil support w zamian za ich support przeciwko NC.

To nie ja napisałem ze mamy super taktykę !!! Ogólnie to staram się nie wypowiadać w kontekście "my jesteśmy fajni a wy nie" bo po co mam z siebie robić debiła fanatyka.Co do imprezowania w summer to ja już nie w tym wieku ze dyska itd. , byłem prawie 3tyg. na wakacjach wiec jestem wypoczęty :) I teraz najlepsze odnośnie Ismother : "We didn't want this region anyway". Na Ismother niestety dla was się nie skończy.

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 15, 2010, 09:10:40 »
To ja pochwaliłem taktykę ;)) Nadal ją chwalę. Wystarczyło wyczekać uderzyć odpowiednio szybko i proszę ;)

Mnie się podoba ta akcja ;)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 15, 2010, 09:36:45 »
I teraz najlepsze odnośnie Ismother : "We didn't want this region anyway". Na Ismother niestety dla was się nie skończy.
Od razu wiedziałem że głównym celem ataku będzie Omist!! Kraina bistotu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 15, 2010, 11:04:19 »
Kiedyś z Wami rozmawiałem na temat exploitów wykorzystywanych przez rusków (wtedy jeszcze nie byliście po ich stronie) i byliście bardzo oburzeni.

A teraz...
http://img269.imageshack.us/img269/8647/20100814190735.jpg

Dziwnym trafem GMowie nic nie robią... hmmm, nie tak dawno zabierali nam sova, odnawiali Wam sbu totalnie nielegalnie - na żadną z moich petycji gdzie grzecznie pytałem w imię jakich zasad to zrobili nie potrafili odpowiedzieć!

Czy to przypadek czy mamy powtórkę z pewnej historii z przeszłości gdzie GMowie nielegalnie wspierali pewien sojusz...

Tak walczą tylko miękkie cipy ale widać niektórzy szczytują z powodu rzekomego gf.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 15, 2010, 11:34:35 »
Eh, ci GMowie...znów wszystko przez nich... no bydlaki niemyte jedne...
Do grania w WOT i na wakacje też was wysłali GMowie?
Uwielbiam to, jak coś żle idzie to winni masoni, Żydzi, wozacy, flisacy i drogowcy... a przeciwnik to cipa bo wykorzystuje słabe strony przeciwnika...
Chyba trzeba przekonac Papcia żeby odpuścił, bo super tffardzielom z Atlasa (nie o wszystkich mówię, broń boże) krzywda sie dzieje...a dzieci wszak krzywdzic nie wolno.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 15, 2010, 11:46:30 »
Zainstalujcie se WoW albo starcrafta 2 i zejdzie wam cisnienie  8)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 15, 2010, 11:48:19 »
Nie bronie Atlasu ale stwierdzam fakt, jakoś dziwnym trafem to Wam oddają zdobyte systemy i nie potrafią wytłumaczyć dlaczego, jakoś to wy walczycie używając exploita za który jest ban i ... znowu nic! Hał kam?

Wiesz, widocznie nie umiecie inaczej. Śmiać mi się tylko chce, że nawet tacy super pro Pandemicy muszą się wspomagać exploitami :)


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 15, 2010, 12:07:19 »
Wy chyba nie rozumiecie tego co piszę... mi nie chodzi o to, że Atlas został napadnięty przez ruskich. To jest jak najbardziej ok.
Irytuje mnie tylko fakt, że walczycie używając exploitów i jakiś lewych myków z gm'ami. Gdyby nie to, że nie wolno publikować korespondencji z nimi (bo za to grozi ban) to można by było się nieźle pośmiać. Ostatnią petycję mi zamknęli nie mając żadnych argumentów z powodu "zbyt wolnej odpowiedzi" z mojej strony. Lol!

akira akawa

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 15, 2010, 12:17:30 »
Daobra , ale czy ktoś może dokładnie wytłumaczyć na czym ten exploit mial by polegać i czy jest on intencjonalnie wykorzystywany przez "Rosjan" , czy to bardziej server fuck up i płacze strony przeciwnej?
Bo juz tu ktoś napisał ze skoro w wakacje Rosjanie zebrali ludzi do floty to znaczy ze niecywilizowani są (lol)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 15, 2010, 12:21:50 »
Patent polega na tym, że nie widać ludzi na localu, którzy są w systemie i walczą. Swego czasu było to wykorzystywane na mniejszą skalę.

A teraz niespodzianka - napisałem dziś kolejną petycję w sprawie tego exploita i co się stało? Dostałem zajebiście błyskawiczną odpowiedź mniej więcej taką:
"tak, wiemy, wiemy, już naprawiliśmy wszystko jest ok. Niniejszym zamykamy petycje"

Zajebiście, ty bardziej że w ogóle tego nie naprawili, a Ci co wykorzystywali exploita nie dostali zgodnie z zasadami bana.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 15, 2010, 12:22:36 »
heh .... ja tą wojnę mimo że u bram domu mam trochę gdzieś... tak niech się gromy sypią
wypaliłem się w eve chyba albo sov war mnie zniechęca
loguje się z przypadku czasem na coś polecieć
stosunek emocjonalny mam prawie żaden
najwyżej nas pojadą
już raz robiłem ewakuacje assetów a raz dowództwo dało ciała i wywiozłem po kilku miechach - dam radę 
wczoraj natomiast nie ukrywam brwi mi za czoło wyjechały bo siedziałem poza stacją i widziałem co się dzieje ....
rozumiem że cokolwiek napiszę to i tak będzie że płaczę bo mój ally dostaje w dupę ...więc jak zauważyliście , nie użalam się i nie pomstuje na nikogo

ale zastanówcie się chwilę co się tak naprawdę wczoraj wydarzyło //poza wbiciem o-w stacji w rf ofc //
Sneer Quen

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 15, 2010, 12:25:51 »
jak ktoś ładnie w innym wątku napisał


"...too late we are all in world of tanks now ..."
Sneer Quen

akira akawa

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 15, 2010, 12:30:00 »
naczy mam rozumieć iż sugerujecie że Rosjanie + PL używają "no local" by monkeysphere i lolinternets na masową skalę? Jeśli tak to śmierdzi kupą , tyle że mnie sie to wydaje mało prawdopodobne ( zbyt wielki bezczel nawet jak na PL) to raczej serwer sie pierdzieli - ale oczywiście nie mam zadnych danych tylko spekuluje.


ps
nie widać na lokalu ale czy na overview (czy jak to sie tam pisze) tez nie widać??

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 15, 2010, 12:33:07 »
Zobacz screena którego wkleiłem.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 15, 2010, 12:44:31 »
A nie przyszło do głowy że po prostu serwer się wywalił i coś źle załadował? Najlepiej jest wymyślac teorie spiskowe i robic z przeciwnika gnojka który nie potrafi uczciwie walczyc. Zanim rzucisz oskarżenie, upewnij sie co to było a potem dopiero pisz swoje wymysły.
A co by było jakby było odwrotnie? Pisalibyście petycje że był błąd, czy radośnie wykorzystalibyście te sytuacje? Oczywiście hasło o exploitowaniu przez dowództwo atlasu, nie miałoby prawa paśc... W końcu jak? ATLAS I EXPLOITY???? Apage! To ruskie są Be i fuj!

EDIT:. ten screen jest niewart nawet funta kłaków, widac tylko masę  czerwonych bracketów wkoło stacji. A gdzie okienko lokalu i over na potwierdzenie Twoich słów?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:06:29 »
To tylko jeden z shotów (na prawdę nie widzisz okienka lokalu?), dziwne ze lokal jest do tej pory "zbugowany" a taki exploit jest znany od dawna :) Czysty przypadek jak mniemam.

To, że GM twierdzi że wszystko jest ok mimo że nie jest to też przypadek. Całe 5 minut zajęła im odpowiedź na moją petycję w tej sprawie i od razu ją zamknęli. Dziwne, w życiu CCP tak szybko nie reagowało na nic.

Wcześniej jak stawiali Wam sbu to nie umieli powiedzieć czemu to zrobili, bo wszystko było zgodnie z timerami etc. Jak zacząłem drążyć temat i się dopytywać to zamknęli mi petycje.
Różnica jest taka, że teraz nawet nie było dyskusji i od razu ją zamknęli.

GF guys!


Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:11:09 »
Co Ty od okienka localu chcesz? ze sie "[20" wyswietla ?
A czy przypadkiem wszystkie liczby nie są podawane w formacie [xx] ?
Wystarczylo by rozciągnąć w bok okienko localu i pokazała by się kompletna liczba, w tym wypadku miedzy 200 a 209...
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:14:18 »
Ale fail z tym screanem, po paseczku do przewijania nickow od razu widac ile jest faktycznie na localu  ;D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:17:44 »
Okienko lokalu kompletnie nic nie udowadnia, szczególnie że dziwnie sporo na nim neutów. No i lista troszkę za długa jak na te 20 osób...
Przestań robic ludziom wodę z mózgu wrzucając nic nie udowadniające screeny... Bo jak wół widac że okienko lokalu jest zdeczka ściśnięte i nie pokazuje całej liczby.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.