Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 406634 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #140 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:19:37 »
naczy mam rozumieć iż sugerujecie że Rosjanie + PL używają "no local" by monkeysphere i lolinternets na masową skalę? Jeśli tak to śmierdzi kupą , tyle że mnie sie to wydaje mało prawdopodobne ( zbyt wielki bezczel nawet jak na PL) to raczej serwer sie pierdzieli - ale oczywiście nie mam zadnych danych tylko spekuluje.


ps
nie widać na lokalu ale czy na overview (czy jak to sie tam pisze) tez nie widać??

Jest dokładnie tak, jak piszesz. Na over widać, local nie pokazuje redów.

TU jest inny screen z dzisiaj.
Polookajcie jak wyglądają nicki tych, co kampią i spójrzcie na local ;)
http://a.imageshack.us/img689/1458/20100815060830.jpg

Co śmieszniejsze - liczba osób na localu to liczba blue  ;)

Edytka
Jeśli nadal nie wierzycie, mogę nagrać filmik ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #141 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:22:22 »
*Gregorius
Z tym sie zgodzę, wreszcie widac buga... ale czy to jest dowód że "ruskie" exploitują?
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #142 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:24:01 »
No nie wiem, mi GM odpisał że wiedzą o tym i że naprawili już, mimo że nie naprawili więc coś chyba musi być na rzeczy skoro samo ccp przyznało że jest bug...

Tyle, że jak my niby niezgodnie z zasadami rozwaliliśmy Wasze sbu (mimo ze timety wskazywały co innego) to otrzymaliście wszystko z powrotem a my dostaliśmy ostrzeżenie o banie i utracie sova...

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #143 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:24:50 »
*Gregorius
Z tym sie zgodzę, wreszcie widac buga... ale czy to jest dowód że "ruskie" exploitują?

Powiem ci, że jakoś nie wydaje mi się, że po wizycie GMa nadal był fuckup serwera. Zobaczymy po DT. Mam nadzieję, że wróci do normy.

Wiesz.. wcześniej już były incydenty z PL, którzy roamowali metodą no-local, więc cóż.. śmiem stwierdzić, że stało się tak i w tym przypadku.
Jakkolwiek to przegięcie z localem boli (najbardziej wkurwiam się raczej na CCP, że tak śmiertelnie dupy dają) to myślę, że i tak nie zmieniłoby to losów stacji w 0-w ;)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #144 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:25:25 »
no ale przecież naprawili i mamy spadać ...
Sneer Quen

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #145 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:26:12 »
No to jest bug czy exploit wykorzystywany przez "Ruskich" ? Bo to dwie różne sprawy.
Jak pisałem wcześniej, znajdź dowód na exploitowanie a potem rzucaj oskarżenia, bo to że po padzie serwera potrafią się dziac cuda wianki to już od dawna wiadomo.

EDIT: o SBU nie wypowiem się, podczas tej kampanii ptrzez tydzień sie nie lgowałem, nie znam sprawy kompletnie.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #146 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:28:04 »
;-)

Pozwól, że nieco ci opowiem o tym exploicie - jest praktycznie niewykrywalny ^_^. Ta wesoła kampiąca ekipa równie dobrze może być na local chat Amarr w tym momencie ;)

Pad serwera, padem serwera - był nawet jakiś reboot czy coś (możliwe, żeby to naprawić) i jakoś nic się nie zmieniło.

Zobaczmy, co będzie po DT. Nie ma co się spinać i rzucać słów na wiatr.. tak myslę.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #147 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:33:43 »
no jest po dt
local dla nas 120 - dla pl - jak przyznał jeden z nich 220
Sneer Quen

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #148 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:34:05 »
Zaraz sprawdzę i zrobię screena ;)

Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #149 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:34:28 »
Jak się was wszystkich czyta to jak małe dzieci. Powinni wam to naprawić usuwając local. Dostosować to do standardu WH i buga, by nie było. Wydokowujecie tylko jak jest blue local, czy chcecie walczyc? Nie powinien mieć ten local dla was większego znaczenia. 1 covop w cloacku poza stacją i może was informować co czega. A użalanie się nad sobą, że nie widać redów na localu to jedni są zli, a my dobrzy. Gm są też ludzmi mają swoje sympatie, mają swoje dziwne procedury i inne niezrozumiałe zachowania. Jakby ktoś miał się nimi przejmować to już dawno, by nikt nie grał w tą grę.
Co do tematu SBU to też już to tak długo przeżywacie.... Ile to czasu dla atlasu rozwalić je jeszcze raz 10m? Tak mi się wydaje, że tworzycie sobie sami problemy, bo lubicie sobie pomarudzić.

P.S. W 5 minut pisania postu napisaliście kolejne 5 o bee localu. Ludzie dajcie sobie z nim spokój. Czytając coś takiego coraz bardziej się przekonuję, że local nie powinien istnieć (to by było emo wtedy jakbyście nic nie widzieli.)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:39:31 »
a proszę bardzo - niech zniknie - ale skończmy z brakiem symetrii w dostepię do informacji

jedni od ręki wiedzą co się dzieje - drudzy muszą kombinować
Sneer Quen

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:39:48 »
W obecnej mechanice sov war jest upierdliwe jak tygodniowa sraczka więc każda sytuacja, która skutkuje tym żez niezrozumiałych powodów jedna strona musi coś robić po kilka razy jest wkurzająca. Podobnie jak sprawa lokalu w 0-W.

Co do braku lokalu w ogóle to moim zdaniem to poroniony pomysł. To nie jest gra o średniowieczu gdzie nie wiemy kto z nami jest w lesie. Tego typu nobrainery tylko popsuły by Evkę jeszcze bardziej.

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:40:56 »
Jak na razie to nie widzę jakiegoś płakania ze swojej strony, jedynie chęć wyjaśnienia zjawiska.

Ok, zalogowałem, sprawdziłem. Teraz wszystkie kampiące postacie widać na localu. Wobec tego można uznać, że był to bug i został on naprawiony.
Informacja o 330 os. na localu to zwykła próba wykręcenia smacka przez PL.

I gdzie tu masz dym i łzy ?
Litości k.. to już nawet nie można porozmawiać sobie z innymi ? Ja np. lubię fajną dyskusję i miłą wymianę zdań, choćby z ludźmi, którzy teraz nas jadą. Nie widzę sensu nakręcania flejma z tego tytułu.

I nie ma co ukrywać, że ten bug nie wpłynął znacząco na losy stacji, conajwyżej na dodatkowe straty osób, które nie czytają intel-chatów.
I zdecydowanie - local nie powinien istnieć, tyle, że wydaje mi się, że miłoby było, jakby w mechanice były wyrównane szanse ;)

O, to macie przedsmak braku locala jako źródła wywiadowczego, który to tego chciał, cieszycie się? ;D

like it ;))

Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:46:30 »
W obecnej mechanice sov war jest upierdliwe jak tygodniowa sraczka więc każda sytuacja, która skutkuje tym żez niezrozumiałych powodów jedna strona musi coś robić po kilka razy jest wkurzająca. Podobnie jak sprawa lokalu w 0-W.

Co do braku lokalu w ogóle to moim zdaniem to poroniony pomysł. To nie jest gra o średniowieczu gdzie nie wiemy kto z nami jest w lesie. Tego typu nobrainery tylko popsuły by Evkę jeszcze bardziej.
Bo zrobiłyby ją bardziej nieprzewidywalną? Byłaby dynamiczniejsza i trudniej byłoby pilnować teren... To nie średniowiecze to własnie przyszłość. Średniowiecze jest teraz kiedy na 20j wcześniej wiesz, że pare osób leci i robisz im campę kilka j dalej. Piszczenie o local to naprawdę nie popis siły a słabości. Nie wiem czy u was morale, aż tak niskie czy co, że na siłe szukacie jakiś bugów explo itp. żeby mieć czym się wytłumaczyć przed samym sobą.

@Gregorius: Duskusja ok, ale nie jest dyskusją pisanie 30 postów, że local nie działa jak należy... bo to jest narzekanie, po 1 poście wszyscy wiedzieli, że tak jest GM to naprawiali (bądz nie) i normalnie to koniec sprawy. Pogadajcie o taktykach, kto co ściągnął na pole bitwy, jak dowodzi, a nie użalajcie się nad cholernym localem. To będzie ciekawsze dla wszystkich.

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:50:37 »
Poza wczorajszą jechanką nie ma nic, nad czym możnaby się rozwodzić ;))

Bo cóż.. jakby to rzec-  konflikt jest totalnie jednostronny ^_^

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:57:12 »
Bo cóż.. jakby to rzec-  konflikt jest totalnie jednostronny ^_^
Co z green alliance kiedy atlas upadnie?

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:57:56 »
w pewnym sensie ten wątek odpowiada na pytanie z innego wątku czyli z "co z ta centralą "
nie da się nic spokojnie i kulturalnie napisać żeby nie zostać pojechanym ...
i właśnie to jest z tym forum - co raz więcej osób uznaję że im się już nie chce ...
mnie się właśnie odechciało
Sneer Quen

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 15, 2010, 13:59:13 »
Ta, na pewno brak lokala zrobił by grę bardziej nieprzewidywalną czyli przypadkową. Dziwnym trafem w dobie zaawansowanej technologii nie dało by się inaczej niż przez probowanie systemu sprawdzić czy kogoś w nim nie ma. No a bramy miedzy systemowe to pewnie są z kamienia i nie ma szans, żeby zarejestrowały cokolwiek... gdzie tu logika?

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 15, 2010, 14:00:38 »
Co z green alliance kiedy atlas upadnie?

... znaczy że z czym ? ;]

Nom, Sneer ma sporo racji w tym, co pisze ;)
Wygląda na to, że to forum nakręca tylko jedna rzecz : wzajemne jechanie sobie, flejm i utyskiwania. Szkoda.
W razie czego - chętnie porozmawiam kulturalnie ^_^

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 15, 2010, 14:02:32 »
Co z green alliance kiedy atlas upadnie?

Korpy zwieją do kerbirlandii na Północy :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 15, 2010, 14:10:49 »
Nitefish zapraszam Cię do wh polataj 1-2 tygodnie zobaczysz jak fajnie jest bez locala i o ile więcej można zrobić. Jak osoby będące w danym systemie muszą sie pilnować. Oczywiście, że dla szeroko pojętej kerberki w 0.0 brak locala oznaczałby tragedię, a większość wielkich allianców to tak naprawdę zrzeszenia kerberów, którym to nie na rękę więc pewnie tego nie wprowadzą. Lecz z doświadczenia mogę Ci to powiedzieć, że bez locala jest znacznie ciekawiej niż z nim. Co za frajda jak wszyscy o wszystkich wiedzą wszystko zanim oni przylecą. (CH rusza z orvolle a 35j dalej na localach mówią, żeby gotowali się do ucieczki i chowania w stacjach/ lub budowali bloba, którego spotykamy po 2h czekania, aż się zbierze). Nie, local to rzecz, która w dużej mierze niszczy pvp w tej grze ponieważ przy dobrych intelach (które przecież opierają się na localach) dochodzi jedynie do walk, które są z góry zaplanowane. Siły są zbierane godzinami żeby coś się stało. Nie ma praktycznie w dzisiejszym eve walk przypadkowych. Wszystko jest wiadome wcześniej (poza tym czy będzie lag czy nie który wypaczy wynik bitwy). Znasz z góry czym dysponuje przeciwnik jakie to statki, skad lecą, jak szybko itp. Bez locala nie wiesz ile ich dokladnie jest (skaner kierunkowy i proby nie zawsze dadzą ci prawdziwy obraz). Naprawde nie zawsze pójście na latwizne jest dobrym sposobem, a local z pierwotnych funkcji wymiany poglądów stał się informatorem, kto gdzie jest oraz miejscem gdzie można sobie pospamować.

@Do pana poniżej. Dopytują? Jedni na drugich jadą, że są oszustami, bo używają buga localu, a drudzy przez 30 postów mówią jaki to jest świat niesprawiedliwy i jak Ruskie są złe. Piszczą jak małe dzieci niestety tak to wygląda. Jak pare postów wyżej napisałem niech się pochwalą taktykami siłami, opiszą sytuacje a nie przez 50 postów wałkują o SBU a następne 30 o localu. To wyszło, że właściwie nic się nie dzieje ciekawego. To SBU i local są istotą "Chaosu na południu" czy jednak działania i walki sojuszy? I widze, że masz problemy z pojedyńczym kliknięciem w Enter patrząc na odstępy między linijkami (chyba za dużo planetarki i tych poczwórnych kliknięć w kopalnie...) I jak kogoś słów używasz to cytuj je, a jak tego nie umiesz robić to lepiej nic nie pisz.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2010, 14:43:59 wysłana przez Frankie »

akira akawa

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 15, 2010, 14:23:56 »
Egzemplarz forumowego trolla (nieświadomego) ^^
Ludzie sobie dyskutują , dopytują sie , czasami małe uszypliwosci ale generalnie ciekawy wątek o jakiejś sytuacji w świecie eve . I nagle pojawia sie ON . On który wszystkich do konta postawi , palcem pokaże, nazwie  wszystkich dzieciakami i wytłumaczy jak eve powinna wyglądać .
cytuje co lepsze kwiatki




Jak się was wszystkich czyta to jak małe dzieci.




Wydokowujecie tylko jak jest blue local, czy chcecie walczyc



A użalanie się nad sobą, że nie widać redów na localu to jedni są zli, a my dobrzy. Gm są też ludzmi mają swoje sympatie, mają swoje dziwne procedury i inne niezrozumiałe zachowania. ( /ten opis gm rządzi/)



ie wiem czy u was morale, aż tak niskie czy co, że na siłe szukacie jakiś bugów explo itp. żeby mieć czym się wytłumaczyć przed samym sobą.




a nie użalajcie się nad cholernym localem

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 15, 2010, 15:04:37 »
Moim daniem sytuacja w Eve nie problemem lokalu ale ludzi. To ludzie najczęściej dążą do uzyskania druzgocącej przewagi nad przeciwnikiem zamiast się nieco pobawić. Nie podejmują walki z wyrównanymi składami gangów bo to niebezpieczne, a z mniejszymi gangami bo to podejrzane.

W Eve liczba graczy zbierających kasę i skarby dla samego zbierania systematycznie się powiększa i w życiu nie namówisz ich na cokolwiek co ma coś wspólnego z ryzykiem.

Dla mnie lokal to dobra opcja na spokojne zarobienie kaski na pvp oraz na szybsze znalezienie kogoś do bitki. Tyle.
Wszystkie moje odwiedziny WH nie przyniosły żadnych super emocji pvp, być może zbyt mało razy tam bywałem.

Sam intel jest też o tyle fajny, że możesz sprowokować hostów i nie zawsze działa doskonale. Poza tym nie wiem czy chciał bym wdupić kilka razy pod rząd statek na 20 osobowym gangu hostów tylko dlatego, że nie mam lokala. W takim przypadku raczej nie ma co mówić o gf bo do walki (poza szybkim puffnięciem) nawet by nie doszło.

Co do użalania się to nie o to chodzi. Po prostu pozostaje pewien niesmak po tych wszystkich "przypadkach" oraz dyskusyjnym ingerowaniu w grę GM'ów. Wydawało mi się, że CCP zajmuje zawsze neutralne stanowisko co jest niejako jedną z fundamentalnych zasad Eve ale widocznie się myliłem.

Ciekaw jestem co zastanę po 2 tygodniowym urlopie :)

Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 15, 2010, 15:15:22 »
Ja również uważam, że GM powinni być calkowicie neutralni, ale nigdy tak nie było nie jest i prawdopodobnie nie będzie. Część z nich przecież w przeszłości grała w eve mają swoje sympatie. Jednych znają lepiej innych słabiej. Bardzo ciężko jest się kontrolować. Ale tak jest we wszystkich grach MMO. Nigdzie nie ma idealnych GMów (chyba tylko komputer jako GM byłby bezstronny).
Local ma swoje plusy oczywiście, ale też właśnie pozwala kerberzyć bez końca, ogranicza straty i ludzie graja tylko dla tego żeby więcej mieć. A tak jakby było duzo strat, ryzykowniejsze zarabianie to i pewnie itemy z tych plexów bylby znacznie bardziej wartościowe przez co fizycznie mniej czasu musiałbyś poświęcać na zarabianie, a wiecej na zabawe. I znów mi na myśl przychodzi WH, gdzie zarabia się najwięcej w eve bo "teoretycznie" jest najbardziej niebezpiecznie. Co do walki to jest sporo sojuszy, które atakują większe siły i nie maja z tym problemów. Oczywiście jak na 100 osób ktoś wysle 800 to cieżko liczyć na walkę ale 200-300 to bez problemu Ci CH czy Doom na pole walki wyleci. No niestety pety NC przy przewadze 2:1 nawet nie próbuja wydokowywać. Pewnie podobnie jest w innych częściach EVE i tu moim zdaniem ta dezinformacja spodowana brakiem localu mogłaby pomóc i doprowadzić do znacnzie większej ilości mniejszych walk. A obecnie kazdy nazbiera tyle, że i tak nie wytrzyma eve i albo ma się laga na 5m, albo system wywala.

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 15, 2010, 15:23:33 »
Jest w tym sporo prawdy, co piszesz.

Ja tylko obawiałbym się, że ludzie znajdą i na to sposób ;) (np. wkur*ące kwiatki z bąbli etc.). Fajnie, jakby np. TCU rejestrowały ilość aktywacji gateów w ciągu godziny czy jakoś tak. Sporo było pomysłów...

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 15, 2010, 15:28:47 »
Ciekaw jestem co zastanę po 2 tygodniowym urlopie :)

Jesli wiekszosc lub duza czesc memberow atlasa tak pomysli , to w tej chwili ruska koalicja ma naprawde duza szanse na szybkie przelomy w tej stagnacji ktora atm jest.EVE jak juz wspominalem walka na morale czesto jest decydujaca.

Frankie

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 15, 2010, 15:29:51 »
Jest w tym sporo prawdy, co piszesz.

Ja tylko obawiałbym się, że ludzie znajdą i na to sposób ;) (np. wkur*ące kwiatki z bąbli etc.). Fajnie, jakby np. TCU rejestrowały ilość aktywacji gateów w ciągu godziny czy jakoś tak. Sporo było pomysłów...
Tak glebokie NC... kiedyś trafiliśmy na 1 bramie na 80 dużych bubli na jakies 140km od bramy było wszystko zbublowane. Jasne takie rzeczy się będą pojawiać, ale nie wszystkie systemy w eve tym obłożysz. Tylko, że obecna sytuacja też do niczego nie prowadzi. Bloki mają na tyle duże siły żeby każdy system wywalić. Nie ma szans na dobre walki. W wątku PB pisałem jakiś czas temu, że trafił nam się dzień gdzie do 400 osób local w 2 konstelacjach nie lagowało i naprawde niesamowity ubaw mieli wszyscy. Można było sobie polatać dla funu, a nie walczyć z zacinającymi się działami. W warunkach bez laga dobra flota 100-120 osób położyłaby niedoświadczoną flotę 300 może i więcej. Brak tych locali może spowodowałby żeby nie było, aż takich zgromadzeń ludzkich które zabijają całkowicie idee pvp. Obecnie w eve tak naprawde sa tylko lag bloby z rzadkimi wyjątkami mniejszych bitew grywalnych.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 15, 2010, 16:07:21 »
Dwa lub trzy I-Huby właśnie spadły, sorry że nie wiem dokładnie ile, ale support nie brał udziału w strzelaniu tylko latał i obstawiał bramki....
Obrona ich wyglada tak - cytat-
- czo u haba?
- nikawo
- wsio normalno...

Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 15, 2010, 17:41:20 »
czy moderator może przenieść dyskusję o "no local" do innego wątku ? Wracając do taktyki to dowodzący koalicją od początku wiedzieli iż nie będzie to łatwa walka. Atlas w połączeniu z AAA jest potężnym przeciwnikiem a dochodzą do tego poboczne pet alianse. Dyskutowano o C-J6 ze nie możemy podbić tego systemu. Nasze działania przez ostatnie 3 tygodnie miały na celu osłabić psychicznie Atlas. My coś wprowadzaliśmy w reinforce wiedząc ze jutro nie będzie CTA tylko dzień kerbira bo taki był plan !!! Atlas non stop latał rozwalać nasze SBU, leczyć posy, czekać przy wychodzących timerach stacji - a to nie jest fajne. Gdybym miał w dzień w dzień dzwonić po kolegów z AAA + innych , oni by przylatywali a tu nic to wiecie ze jak z tą bajeczką o wilku co to go niby chłopiec widział tyle razy , a jak wilk przyszedł naprawdę to nikt mu już nie wierzył. Wracając do C-J6 to wczoraj tak jak wspomniałem flota dredów powprowadzała wszystkie w reinforce wiec nie da się postawić cyno-jammera w systemie, bo i tak chyba już nie ma wolnych moonów gdzie mozna by było postawić szpilkę. Międzyczasie zamiatamy pobliskie systemy. Nawiasem mówiąc nie dzielimy skóry na niedźwiedziu który może jeszcze pokazać duże szpony. Wciąż dowodzący rozważnie podchodzą do prowadzonych działań ofensywnych.

co do lokalu to mam screena z godz. 21-43 PL time gdy lecialem jako support do 0-w778

DragLord

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 15, 2010, 17:50:57 »
Wedlug mnie sytucja wykorzystania exploita z lokalem przez PL na masowa skale jest wiecej jak prawdopodobna.
Ja sobie tlumacze to tym ze chcieli przebic w rozglosie Hydre po AT  8)

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 15, 2010, 20:15:46 »
A ja mam pytanie ;)

Dlaczego strzela się do stacji, która ma RF Timer ? :>

Fajny 'lizaczek' jest w 0-w
http://a.imageshack.us/img822/262/20100815180953.jpg

Słowem : 4 tytexy, 26-27-30 matek, stado capsli, i takie tam ;)) Lolly pop!

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 15, 2010, 20:53:54 »
Cytuj
Nasze działania przez ostatnie 3 tygodnie miały na celu osłabić psychicznie Atlas. My coś wprowadzaliśmy w reinforce wiedząc ze jutro nie będzie CTA tylko dzień kerbira bo taki był plan !!!

Heh, chyba nic głupszego dziś tu nie widziałem. Wy chyba na prawdę nie wiecie, czemu tak łatwo Wam teraz idzie i dorabiacie sobie do tego teorię.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 15, 2010, 21:08:31 »
Stacja w 0-W pozbawiona service modułów.
*Nitefish...daruj już sobie te gadki, każdy wie dlaczego AŻ TAK łatwo nam idzie.

pamiątkowa fotka :-P





[załącznik usunięty przez administratora]
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 15, 2010, 21:56:33 »
Heh, chyba nic głupszego dziś tu nie widziałem. Wy chyba na prawdę nie wiecie, czemu tak łatwo Wam teraz idzie i dorabiacie sobie do tego teorię.

Więc UAxDeath ex szef RA i obecny jedyny lider XIX jest dla ciebie idiotą. Wiesz to są jego słowa i jego taktyka ale ty widać znasz się lepiej. Ocenę tej strategii pozostawiam wam - czy jest debilna... Mi się wydaje iż jest bardzo efektywana. Nikt nie będzie siedział przy kompie non stop - i to my a nie wy wybieramy kiedy i gdzie przylecimy wam zabrać dany system na chwilę obecną ! Oczywiście moje słowa kieruję głównie do Netefish-a który chyba jako jedyny z BUFU udziela się na centrali. To jest dokładnie co ktoś wcześniej napisał w tym wątku. Człowiek coś napisze i od razu ku*** ze pisze mega debilnie i kilku trolli zaczyna swoją bajeczkę.

NIECH ZACZNIE SIĘ FLEJM NA MOJEJ OSOBIE.. no kaman...  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 15, 2010, 22:39:09 »
Stacja w EUU-4N przejęta.
Ile hubów i POSów w reinforsie nawet Papcio nie wie :-)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.