Autor Wątek: [Polityka] Chaos na południu - 25.07  (Przeczytany 403410 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 28, 2010, 09:45:02 »
No właśnie, ponoć nawet c0ven jakoś pomagał.... liczycie, że Atlas Wam odpuści i znów będziecie kumplami? Bo jeśli nie, to czemu nie pokazać środkowego kciuka? ;)

Nasza pomoc wczoraj ograniczyła się do rozjechania roama PB. zbukmarkowania POSa w C-J, piętnastominutowego BIO i rozwalenia cynostawiaczki z Green Alliance. O i jeden cep PTFu zawhorował się na dwóch SBU.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 28, 2010, 10:04:26 »
ciężko było mówiąc o wyrównanej walce jak Bobby zarządał pomocy od kazdego kto tylko może wystawić jakieś liczby
Powiedział Pan którego sojusz jest również częścią koalicji która zwołała wszystko co możliwe łącznie z wynajęciem PL do ataku na CJ. Wszyscy blobują w eve od paru lat, narzekanie na to w momencie w którym samemu jest się blobującym jest nieco śmieszne. 

Wojny wygrywa się cierpliwością, rozsądkiem i dobrze dopracowaną strategią wiec nie macie się co martwić ze odpuścimy...
Bardzo na to liczymy! Nawet nie wiesz ile osób zaktywowało się dzięki waszej działalności, wreszcie coś dzieje się ciekawego w okolicy :)

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 28, 2010, 10:29:41 »
można sprawdzić liczby:

Po naszej stronie jest: PL (939) + RA (1877) + XIX (795) + WN. (920) + Cursed Alliance (611) + VooDoo Technologies (410) + Terrorist Group (107) + Ultima Rati0 (868) + Bloodbound.(247) ======  6774 membersów

Wymieniłem praktycznie wszyskich którzy mągą walczyć po naszej stronie

dla porównania Against ALL Authorities (2627) + Atlas Alliance (3082) + The Initiative. (1693) = 7402
oczywiście trzeba wykonać jeszcze telefony do mniejszych alliansów - SE. ROL. c0ven. Reckoning. Consorcium etc.

Oczywiście nie piszę tego bo chcę coś udowodnić, poprostu z naszej strony to wszystko co mozemy wystawic.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 28, 2010, 10:35:41 »
Dopisz jeszcze AAA C :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Sammani

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 28, 2010, 10:37:32 »
można sprawdzić liczby:

Po naszej stronie jest: PL (939) + RA (1877) + XIX (795) + WN. (920) + Cursed Alliance (611) + VooDoo Technologies (410) + Terrorist Group (107) + Ultima Rati0 (868) + Bloodbound.(247) ======  6774 membersów

Wymieniłem praktycznie wszyskich którzy mągą walczyć po naszej stronie

dla porównania Against ALL Authorities (2627) + Atlas Alliance (3082) + The Initiative. (1693) = 7402
oczywiście trzeba wykonać jeszcze telefony do mniejszych alliansów - SE. ROL. c0ven. Reckoning. Consorcium etc.

Oczywiście nie piszę tego bo chcę coś udowodnić, poprostu z naszej strony to wszystko co mozemy wystawic.

Panie i panowie oto: LICZBY CHAROW  W ALLIANCACH!!!!
Od lat najlepszy znany graczom eve wspolczynnik okreslenia sily blokow oraz taniego flamu.

future

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 28, 2010, 10:46:47 »
[gmod=future]Panowie trzymajcie się tematu. jeśli chcecie ponarzekać na lag, lub rozkręcić kolejnego żalosnego flame'a (o bogowie, o wszystkie świętości! zblobowali nas! jak mogli, my rożowo - sraczkowe misie tak nie robimy!!! JEST TO JUŻ NUDNE) to są do tego inne działy - tu ma być jako tako merytoryczna dyskusja. [/gmod]

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 28, 2010, 11:07:32 »
Wczoraj było całkiem fajnie. Lag był ale dopiero podczas bitki, którą chyba zaskoczyliśmy rusków (tu znowu uogólniam ale wiadomo o co chodzi) bo wskoczyliśmy supportem na 170 besów stojących po drugiej stronie gejta. Potem zaczęły wskakiwać nasze besy i lag był iście królewski. Niemniej jednak ruscy uciekli w ogóle nie wykorzystując faktu, że to nam się wszystko ładowało a nie im - taktycznie było to marne z ich strony ale co tam.

Bunak, jeśli chodzi o liczby to nie jest tak jak to przedstawiasz. Nie porównuj pro PL do stada kerbirów i killwhorów jakich mamy w Atlasie (poznasz ich po fitach na kb ;) ) i wśród rentiersów bo oni też uczestniczą. Już Coven pokazało, że liczbami się nie wygrywa wojen tylko skillem.

Poza tym, nieco wcześniej tak samo ruscy zblobowali system, że nie dało się wlecieć, mieli do tego stado capsów, mnóstwo tytków... więc o co tu jęczeć?

Co do pomocy ze strony Covenu i innych mniejszych aliansów - fajnie jest kiedy podczas pokoju możemy się wspólnie wybijać roamując itp i fajnie jest że jakoś południe się jednoczy (nie pytaj Sokół na jakich zasadach bo nie mam na ten temat informacji) kiedy pojawia się realne zagrożenie. Mi się to podoba.
Sprawy Coven vs Sys-k vs Atlas zostawił bym dyplomatom i ludziom zajmującym się polityką.


P.S. Tak dużą liczbę pilotów zmobilizował Bobby, który wrócił do gry (mam nadzieję że na stałe) i jest niekwestionowanym liderem aliansu. Ludzie się uaktywnili, spięli poślady i ruszyli do walki.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2010, 11:15:07 wysłana przez Nitefish »

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 28, 2010, 11:24:11 »
Niech wygra lepszy !!! Skończmy z nie merytoryczną dyskusją - macie racje, liczby o niczym nie świadczą.


Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 28, 2010, 11:43:54 »
@BuNaK: i tak jestescie w dobrej sytuacji bo gdyby nie failcascade CoW/GC/HTA to bysmy mieli na luzie dodatkowych 300+ blue po naszej stronie  :P
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 28, 2010, 12:05:56 »
Dorzucę oliwę do ognia ;)))

Z tego, co się mawia w kuluarach, to GC został pozostawiony sam sobie przez Atlas (ciężko mówić o failcascade)

Tak, czy inaczej - pisząc, że wynajęto PL - to oznacza, że oni sami z siebie nie mieli zapędów terytorialnych ? (już znudzili się posiadaniem Fountain przez okres GoonProsperity) ?

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 28, 2010, 12:47:35 »
ciężko było mówiąc o wyrównanej walce jak Bobby zarządał pomocy od kazdego kto tylko może wystawić jakieś liczby, nawet od tych którym niedawno wymachiwał e-peenem ze mają przejebane. Wojny wygrywa się cierpliwością, rozsądkiem i dobrze dopracowaną strategią wiec nie macie się co martwić ze odpuścimy...

Nie, no kocham takie stwierdzenia :) Przecież to nie RA wystawiło dzień wcześniej 50 super capsów - to musiałbyć ktoś inny.

Niech niektórzy skończa jojczyć, że przeciwnik zły, bo nas zblobował, to jak jest odwrotnie to wtedy przeciwnik dał pośladów...

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 28, 2010, 13:07:09 »
Nie wiem jak inni ale ja miałem takiego laga będąc w 0-W, że pomysł z wskoczeniem do C-J kiedy siedzi tam 400 redów był chyba skazany na porażkę. Być może stąd nie przylecieliśmy.

Odnoszę wrażenie, że od jakiegoś czasu duże bitki bardziej opierają się na zasadzie "kto zbierze więcej bydła w systemie" niż na walce.

spalcie mnie na stosie za wypowiedz tak często teraz quotowana przez szanownych kolegów. Gdy ktoś od was coś wspomi o czymś podobnym to nie komentuje tego głupio że jęczy. To już chyba druga albo i trzecia wypowiedz ze jęczę. Nie mam w nawyku jęczeć bo nie jestem kobietą a na spartę zawsze mam ochotę. To ze czy to z jednej czy z drugiej strony nie dochodzi do starć to zależy wyłącznie od dowódców. Z drugiej strony wiem ze tylko ja stoję po stronie Red Coalition więc zrozumiem jeżeli ktoś będzie dalej doczepiał do moich wypowiedzi.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 28, 2010, 13:16:32 »
ale to dobrze że ktoś tam stoi ....
dzięki temu zawsze jest się dowiedzieć czegoś od drugiej strony
chcieliście wojny to ją macie Bunak
zaciągnęliście kogo się dało to nie ma się co dziwić że atlas też zatelefonował po swoich - przecież na pewno liczyliście to zanim się wojna zaczęła
a tak na marginesie - to była która próba odbicia cj-6 ? trzecia ? czwarta ?
zróbcie to raz a dobrze :)
Sneer Quen

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 28, 2010, 13:43:40 »
Takie są realia, że jeśli zbierze się odpowiednio dużo pilotów w systemie to ciężko go zaatakować z powodu na lag. Wcześniej wy teraz my. Niby nikt tego nie lubi ale wszyscy to wykorzystują bo taka jest mechanika gry.

W ogóle to po prostu dziwnie brzmi: "my was napadamy ale wy nas blobujecie, to niesprawiedliwe" :)

Ciekawe natomiast jest to, że z tego co słyszałem redzi atakują zazwyczaj w wakacje (poprawcie mnie jeśli się mylę).

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 28, 2010, 14:17:42 »
Z tego, co się mawia w kuluarach, to GC został pozostawiony sam sobie przez Atlas (ciężko mówić o failcascade)

GC zaliczylo klasyczny wewnetrzny failcascade, nie bylo czego ratowac
kazdy kto twierdzi inaczej zwyczajnie nie ma pojecia o czym mowi
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 28, 2010, 15:45:58 »
Originally Posted by Securitas 
I assume SE/CVN were on the SC side, but this is pretty surprising considering that they usually like to do their own thing. Then again I don't know too much of their history beyond Sys-K.

Edit: And bobby, you can't deny that Atlas went into a slump after the failed Northern campaign. All I'm suggesting is that ATlas is coming out of that.


I dont deny we were in a slump but it has nothing to do with the NC campaign, we were well into a slump before, during and after the NC campaign, as any informed observer clearly saw. It was not really a membership issue at all, as this war upon us now is clearly proving, our members are still fully committed, it was more of a leadership issue at the top levels. However, nothing like someone throwing a rock through your window to wake you up and its safe to say ATLAS leadership and myself are wide awake now.

SE/c0ven were with the SC, despite the drama with SysK, ATLAS still does have a strong relation with SE/c0ven based on respect of each others memberships from our times fighting together against goons and living in stain. The drama with sysk, the resulting fallout between ATLAS & SE/C0ven, was all on a leadership level, our members still love fighting side by side.
Last edited by BobbyAtlas; 2 Hours Ago at 10:41 AM.

Wypowiedz bobbiego na kugu odnośnie kolegów z c0venu

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 28, 2010, 16:05:43 »
System LVL-GZ - sov atlasu zreinforcowany przez RA i ska. Stacja w drugim reinforce.
27.07.2010 00:49 RA zabija huba http://kb.redalliance.ru/?op=kill&id=434303
27.07.2010 22:27 Stacja wychodzi z drugiego reniforca. RA po porażce w c-j nie ma w LVL żeby strzelać w stacje. Przylatuje Atlas zaraz po wyjściu stacji z reinforce, zabija SBU i repuje stacje do full shield i armor.
2010-07-28 00:05 i 2010-07-28 00:50 - godziny śmierci SBU w systemie - http://bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=49756.
Sov ocalony.
.
..
a może jednak nie?
Dziś po DT stacja RA i jeszcze info od CCP że strzelaliśmy w SBU w które nie można było strzelać i zreinbusowali je REDom w LVL i nie możemy do nich strzelać przez 48 godzin pod groźbą bana........

EDIT:
Cytuj
Station informations   Description*
Operation Name   Gallente Administrative Outpost   Home of the heart of HTA
Alliance   Red Alliance
Corporation   Bad Robot Inc.
System   LVL-GZ
Constellation   N-LY4R
Region   Insmother
Build Date   2010-05-13
Orbit*   LVL-GZ IV

History [10]StationName   Alliance   Corp   Start   End
RA THIRD IMPACT      Red Alliance      2010-07-28   -
ATLAS LVL Funkadelic      Red Alliance      2010-07-28   2010-07-28
ATLAS LVL Funkadelic      Atlas Alliance      2010-07-19   2010-07-28
The Banana Room      Atlas Alliance      2010-07-19   2010-07-19


All hail CCP!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2010, 16:16:47 wysłana przez Kombat »

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 28, 2010, 16:18:38 »

Dziś po DT stacja RA i jeszcze info od CCP że strzelaliśmy w SBU w które nie można było strzelać i zreinbusowali je REDom w LVL i nie możemy do nich strzelać przez 48 godzin pod groźbą bana........


Da what ? LOOL... że niby jak ? Kolejny feature ?:> Enlight me

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 28, 2010, 16:24:41 »
Da what ? LOOL... że niby jak ? Kolejny feature ?:> Enlight me
Feature taki że wczoraj (właściwie dziś zaraz po północy) w legalny sposób obroniliśmy system a dziś ccp przekazło RA stacje twierdząc że nie można było strzelać w SBU które zabiliśmy chociaż można było ponieważ stacja wyszła z reinforca a huba nie było. Dodatkowo zreinbursowali im zabite SBU i stoją na bramach co oznacza że (prawdopodobnie) RA możne rozwalić teraz nasze TCU ponieważ ma już stacje a huba nie ma. Więc może przejąć sova.

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 28, 2010, 16:26:57 »
Czyli kolejne CCP Wins. I like it!

Wobec tego, całkiem prawdopodobnym jest, że nasilą się ataki na C-J (morale boost).
Swoją drogą - gdzie poszła większość "liczb" z HTA ? Bo jak rozumiem "wielka krucjata" była trollowiskiem pierwszej klasy... Any idea ?

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 28, 2010, 17:18:30 »
Wyjasniajac stanowisko c0venu.

To nie tak jak pisze Bobby na Kugu. Prawda jest taka, ze my nadal pamietamy zachowanie Atlasa z czasow wojny z Syskami,  butę Bobby'ego i inwektywy Dah'Khanida. I prędko nie zapomnimy. Nie polecielismy tez tam tez z głęboko tajonej milosci do Atlasa. Wiemy tez dobrze, ze jakby nie PL a potem RA to pewnie bysmy dzis mieli floty Atlasa i INIT w BZ.

Wczorajszy przylot do C-J wynikal z prośby -A- i SE, które nalegały, żebysmy się pojawili. SE traktuje Red Alliance jako swoje nemesis więc, mimo ze maja podobne odczucia jak my, chca z nimi powalczyć. Jako, że SE to nasi brosefsi, zgodzilismy sie pomoc. I tyle w temacie.
I-DEA / C0ven

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 28, 2010, 19:48:52 »
Kombat, po prostu szczęka mi opadła....


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 28, 2010, 20:10:27 »
w koncu CCP pozytywnie rozpatrzyło moją petycję  :o

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 28, 2010, 20:51:05 »
Cytuj
Report: Station 'RA THIRD IMPACT' is under attack
From: DED
Sent: 2010.07.28 02:00

The Outpost 'RA THIRD IMPACT' is being attacked in LVL-GZ.

Attacker: Unknown
Corporation: Unknown
Alliance: Corporation is not in an alliance

Outpost status is as follows:
Shield: 96.0%
Armor: 100.0%
Structure: 100.0%
Oto dowód że o drugiej w nocy czasu eve outpost był w pełni naprawiony przez nasze carriery. Śmierć SBU potwierdzają killmaile.

Niecałe 5 godzin później CCP w swojej mądrości rozstawia SBU w systemie (jako RA):
Cytuj
Sovereignty Blockade Unit activity detected in LVL-GZ.
From: CONCORD
Sent: 2010.07.28 06:44

A new Sovereignty Blockade Unit has been detected in LVL-GZ.
If a Sovereignty Blockade Unit is online at more than half the stargates then your sovereignty claim in this system could be jeopardized.
CCP pisze że nie możemy tych SBU atakować ponieważ te co zabiliśmy nie powinny być atakowalne (co jest oczywistą bzdurą potwierdzają to godziny killmaili SBU i timera stacji oraz fakt że huba wtedy nie było bo był zabity wcześniej na co również jest KM więc hub nie mógł być w reinforce). 3 godziny później SBU są online i struktury w systemie mogą być atakowalne... ale to nie koniec gdyż nasza stacja ze 100% shielda pięknie spada do samej struktury bez żadnych reinforców
Cytuj
Report: Station 'RA THIRD IMPACT' is under attack
From: DED
Sent: 2010.07.28 10:47

The Outpost 'RA THIRD IMPACT' is being attacked in LVL-GZ.

Attacker: Cekpemapb
Corporation: TERMINUS OUTPOST
Alliance: Bloodbound.

Outpost status is as follows:
Shield: 0.0%
Armor: 0.0%
Structure: 11.9%
Proponuje porównać ten mail z pierwszym przezemnie cytowanym, zwracając uwage na datę i HP stacji.

GG CCP

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 28, 2010, 21:09:33 »
A ten.. nie można zrobić żadnego dymu na CAOD ?
Nie ma co, denerwujące są takie faile w dużych starciach... Myślałem, że czasy BoBHelpa minęły.. okazuje się, że chyba nadal żyjemy w jakimś chorym przeświadczeniu, że wszystko w EvE jest "neutralne" :)

No to teraz zamiast HTA mamy czerwoniaczki ;) Ciekawe, czy będzie można u nich kupić biuro jak w HTA stations :P

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 28, 2010, 21:28:03 »
Wychodzi na to, że redzi mimo swoich znacznych sił walczą jakimiś szemranymi petycjami zamiast  w tradycyjny sposób wykorzystując przypuszczalnie jakiś bug, o którym my nie wiemy. Żeby nie było, że nie wiem o czym piszę to siedziałem tam pół nocy i tłukłem sbu z innymi.

Ciekawe jak się sprawa zakończy, jak na razie dla mnie to żałosne. Dziwne, że ccp nie dało reimbursa za stracone shipy bo to też mogło być nieuczciwe (zblobowaliśmy atakujących przecież wbrew zasadzie, że to atakujący blobuje).

No cóż, każdy walczy jak umie widać.

Gregorius

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 28, 2010, 21:32:17 »
Wobec tego, wszyscy powinniśmy zgodnie zagłosować za EvE Online :D
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1360067&page=1

All Fail CCP ^_^

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 29, 2010, 02:32:28 »
Godzine temu spadlo TCU RA w systemie LVL, ruskom zabraklo godziny do przejecia sova - niestety nie maja US TZ
W tej chwili TCU Atlasu sie onlinuje a flota capsow i subcapitali strzela w stacje
Czekamy na kolejna petycje RA do CCP bo przeciez inaczej nie przejma tego sova  :P

@Striker: to zrozumiale, ze nie chcecie zeby Atlas stracil tereny na wschodzie poniewaz w takiej sytuacji ekspansia na esoterie jest czyms oczywistym, szczegolnie ze eso jest blisko omist a my lubimy prowadzic wojny
Jestesmy zbyt duzym sojuszem zeby zadowolic sie tylko jednym regionem
Generalnie dzieki waszemu gestowi raczej bobbi nie zdecyduje sie nigdy na atak na wasze tereny
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 29, 2010, 09:20:37 »
Jeśli stracilibyscie tereny, biorac pod uwage wasze problemy z brakiem dobrych fc (jak bobby jest afk) i nienajlepsza atmosfere w niektorych korpach, nie sadze zebyscie mieli wystarczajacy potencjal, zeby po przegranej Esoterie podbic, wiec raczej tego sie nie obawiamy. Powody naszego przylotu opisalem wyzej.
I-DEA / C0ven

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 29, 2010, 09:36:57 »
wiedziałem, że w końcu się wyda...

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 29, 2010, 11:20:57 »
@Striker: W Atlasie jak w kazdym aliansie po odejsciu starych FC sa wybierani nowi. Obecnie nowa grupa wdraza sie we wszystko powoli i mozolnie jednakze idzie to im coraz lepiej.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 29, 2010, 11:41:16 »
Generalnie dzieki waszemu gestowi raczej bobbi nie zdecyduje sie nigdy na atak na wasze tereny

Nie liczyłbym na to. Takie akcje i to jak są pamiętane zależą tylko od prowadzącego - bobbi może mieć to na uwadze, ale reszta już nie.
Co do samego działania - zawsze tak jest  że ally-korp opiera się na kilku osobach, brak osób czy podmianka na innych nie pomoże.
Każdy stary gracz dobrze wie że z niektórymi się lata bo jest dobrze/źle ale fajnie, a z innym nie bo to lama - i to nawet jak koleś lata dobrze to zbiera max kilka osób - podczas gdy do lotu z drugim ludzie gnają z high żeby tylko do floty dołączyć.
Samo - "mamy kilku innych fc" nie zadziała jak nie ma w nich tego czegoś do czego ludzie się garną - nawet jak jest to tylko chęć zobaczenia "co tym razem odj...ie" :)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 29, 2010, 12:05:14 »
Jest tylko jeden prawdziwy leader w Atlasie i jest nim Bobby. Zawsze tak było i przypuszczalnie zawsze tak będzie.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 29, 2010, 12:38:43 »
[admin]Proszę WSZYSTKICH piszących o uzupełnienie danych korp/ally w profilach. To jest ostatnie ostrzeżenie! Od jutra posty będą leciały do kosza, a do userów punkciki.[/admin]
Przedwieczny.

bunak xix

  • Gość
Odp: [Polityka] Chaos na południu - 25.07
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 30, 2010, 12:41:07 »