Autor Wątek: O kilach których nie było  (Przeczytany 29586 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shaila Er

  • Gość
O kilach których nie było
« dnia: Czerwiec 27, 2010, 11:46:54 »
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=47679

Dla mnie wtopa ze strony Bufu i żenua, że coś takiego wkleiliście Panowie na swoje KB.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2010, 21:09:47 wysłana przez Doom »

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 27, 2010, 12:15:22 »
To nie oni ! To jacys zli ludzie to zrobili  :P

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 27, 2010, 12:16:52 »
Przecież na tym KB jest wyraźnie napisane, że samo wybuchło :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


klimaa

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 27, 2010, 12:20:16 »
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=47679

Dla mnie wtopa ze strony Bufu i żenua, że coś takiego wkleiliście Panowie na swoje KB.

jp jaki wstyd  ???

Goomich

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 27, 2010, 13:00:09 »
Cytuj
That kill doesn't exist.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 27, 2010, 13:52:03 »


Buhahahahahaha..... ;D ;D ;D Co to było ?

Ronin

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 27, 2010, 16:23:42 »
Kilka slow wyjasnienia zanim zaczne flamowac:
Chlopaki dorwali carriera na anomalli w 2 cursy wyssali go i wiedzac ze sie nie uratuje zrobil selfdestructa, sa screeny to potwierdzajace i km powinien istniec, tak wiec wkleli go. Po czesci maja racje po czesci nie, poliytka corpa i alliancu neistety na takie nie pozwala tak wiec km zniknal.

http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=47679

Dla mnie wtopa ze strony Bufu i żenua, że coś takiego wkleiliście Panowie na swoje KB.

Jak dla mnie to ktos tutaj nie potrafi czytac po polsku, ja wiem ze to trudna umiejetnosc jest no ale mi sie ja juz w zerowce opanowac udalo, chociaz mowia ze ja zdolny jestem.  Komentarze jasno opisywaly sytuacje, no ale chyba niektorzy to sa zdolni tylko i wylacznie do 'zenua', chlopaki chcieli sie pochwalic fajnym killem capsa w 6 czy 7 osob, ale jak widac zawsze znajda sie statsiarze dla ktorych bedzie to 'zenua'.

P.S. Tak wrocilem flaming mode on!
P.S.2. Jestem na mocnym kacu wiec powyzszy post moze byc nie do konca po polskiemu.

Sammani

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 27, 2010, 16:30:02 »
Ale killa nie bylo wiec nie ma sie czym chwalic. Kazdemu carriery na anomalkach selfdestructowaly. Nie wam pierwszym i nie wam ostatnim. Dla shaili (i nie tylko jej) to zenua, a kazdy ma prawo do swojej opinii (z ktora sie zgadzam :P)

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 27, 2010, 16:56:22 »
Jak dla mnie to ktos tutaj nie potrafi czytac po polsku, ja wiem ze to trudna umiejetnosc jest no ale mi sie ja juz w zerowce opanowac udalo, chociaz mowia ze ja zdolny jestem.  Komentarze jasno opisywaly sytuacje, no ale chyba niektorzy to sa zdolni tylko i wylacznie do 'zenua', chlopaki chcieli sie pochwalic fajnym killem capsa w 6 czy 7 osob, ale jak widac zawsze znajda sie statsiarze dla ktorych bedzie to 'zenua'.
nie zabiliscie, nie przyszedl mail, nie ma kila.......niesmak pozostal  ::)

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 27, 2010, 17:36:14 »
Przepraszamy wszystkich którzy poczuli się urażeni tą sytuacją. W celu uniknięcia przyszłych urażeń takich jak to proponuje nie oglądać naszego killboarda. Można też ewentualnie zamknąć oczy widząc bu-fu.org w pasku adresu przeglądarki i namacać ctrl+F4.
Jeśli komuś pozostał niesmak to polecam płyn do płukania ust.

gregor40

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 27, 2010, 17:53:40 »
Milo być tak pro  ;D Czego się zazdrośnicy czepią następnym razem? Designu kilboardu? Tego, że wklejamy kille T1, a nie tylko T2 wzwyż? czy może tego, że Efficiency nam spadło o 0.01%? Get a life.

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 27, 2010, 18:03:55 »
Czego się zazdrośnicy czepią następnym razem?
napewno wielu poczulo uklucie zazdrosci widzac nieprawdziwy kill carriera

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 27, 2010, 18:09:27 »
napewno wielu poczulo uklucie zazdrosci widzac nieprawdziwy kill carriera
I dobrze zrobili zrobili wyciągajac to na forum  ;D

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 27, 2010, 18:56:48 »
Przecież na tym KB jest wyraźnie napisane, że samo wybuchło :P

This

Screen byl dla dowodu ze to cos wybuchlo i bylo nas TYLKO 8 z czego dps to 4 shipy. Carrier puffnal na poczatku struktury. Ale to juz was nie interesuje. KM zostal skasowany jak ci co mieli go obejrzec - zobaczyli go.

Dla mnie wtopa ze strony Bufu i żenua, że coś takiego wkleiliście Panowie na swoje KB.

Lol, jest sie czym podniecac, caly PBN. Polecam post Kombata.

BTW: Gdzie sa capsy zabite przez PBN?! 4 w ciagu ostatnich 2 tygodni...

GF & HF
Skill up guys, nie potrzebujemy 7+ logi w 20+ osobowym gangu :P (tak, pamietam gang ktorym przylecieliscie do nas). Safe PVP jest nudne.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2010, 19:12:07 wysłana przez Alto Saotomeo »

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 27, 2010, 19:23:17 »
Kurde poflejmowalbym sobie razem z wami, ale nie wiem, komu kibicowac - przeciez sie nie rozdwoje, a moje serce jest rozdarte...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 27, 2010, 19:36:40 »



BTW: Gdzie sa capsy zabite przez PBN?! 4 w ciagu ostatnich 2 tygodni...



A mowilem mikkerowi zeby sfake'owac te 4 carriery ;/

Diabl0

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 27, 2010, 19:38:12 »
Tam piep**enie w bambuko. Przecież ciągle próbujecie wszystkim udowadniać że jesteśmy bee lamerami i noobami  a teraz oczekujecie od nas pro zachowania?

I tak. Wszyscy doskonale wiedzą że pilot zrobił self-destruct na anomalii bo chciał wyłudzić odszkodowanie i ukryć fakt że jak frajer dał się złapać i spadał jak szmata od 8 (no, w sumie 7  ;) osobowego gangu który odwiedza ich praktycznie codziennie.

Sheratos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheratos
  • Korporacja: BUFU
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 27, 2010, 19:40:29 »
No coz ktos w bufu byl bitter ze mu carrier sie self-destruct zrobil i wpadl na uber pomysl fake maila  ::)

KM skasowany jak sie pewnie ktos wladny obudzil i zobaczyl kb. Nie ma co sie spinac ale dobry flame nie jest zly  ;D


Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 27, 2010, 19:44:46 »
No coz ktos w bufu byl bitter ze mu carrier sie self-destruct zrobil i wpadl na uber pomysl fake maila  ::)

KM skasowany jak sie pewnie ktos wladny obudzil i zobaczyl kb. Nie ma co sie spinac ale dobry flame nie jest zly  ;D
Jedno co sie nauczyliśmy z tej historii to że killboardowa policja czuwa i robi co do niej należy  ;D

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 27, 2010, 20:10:49 »
FORFITER kurwa

ps. chyba moderacja nie działa :D

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 27, 2010, 20:23:54 »
Chlopaki dorwali carriera na anomalli w 2 cursy wyssali go i wiedzac ze sie nie uratuje zrobil selfdestructa, sa screeny to potwierdzajace i km powinien istniec, tak wiec wkleli go. Po czesci maja racje po czesci nie, poliytka corpa i alliancu neistety na takie nie pozwala tak wiec km zniknal.

Przyznam szczerze, ze nie kumam. Co niby w takim kilu jest "be", że komuś to pachnie "żenuą" (cokolwiek to znaczy), a z drugiej polityka corpa i ally na takie km nie pozwala?
Był sobie jakiś tam ship, ktoś go dorwał i rozwalił. Fakt, że z "pomocą" właściciela, ale rozwalił. Tak samo by go rozwalił, jakby pilot cariera wytrwał do końca, albo wyskoczył z shipa (ewentualnie ze sobą zabrał). To gdzie tu jest ta "ciemna strona" KM?

EDIT. No chyba, że ktoś kila podrobił, by był ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2010, 20:51:49 »
Im chodzi o to ze chca byc tacy pro jak my ale nie maja nawet dowodow typu wlasnie screen zeby pochwalic sie ze "zabilismy carriera z pomoca pilota". My uczciwie wrzucilismy screen i wyjasnienie o tym ze carrier zrobic self-destruct. A ze to non-verified by API killmail to juz inna sprawa :P.

Jak zwykle to PBN robi drame z tego powodu.

@Mod: ze robi sie flame proponuje przesunac posty do odpowiedniego tematu w dziale flame. Dziekuje.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 27, 2010, 21:12:39 »
[mod]Alto ty nie cwaniacz i nie radź modom tylko użyj następnym razem tego fajnego przycisku zgłoś do moderatora... Tu sobie możecie toczyć dalej dyskusję.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2010, 17:41:16 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Sammani

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 27, 2010, 21:22:56 »
Coz Dux fakowanie kmow to zla praktyka, ktora byla juz na tym forum wielokrotnie krytykowana (w tym przez ludzi z Bufu) np. jak gooni fakowali kmy. Forum sluzy do dyskusji i postanowila nasza kolezanka napietnowac takie zachowanie. Ma do tego prawo. Ale widac pod cisnieniem testosteron juz tryska na boki. Moje jest lepsiejsze bo jest bardziej mojsze niz twojsze. Teraz nie jestesmy w c0ven, ale tam nikt nie fakowal kmow, my tez nie fakujemy, z wypowiedzi kolegow z bufu wynika, ze wladze atlasa sa przeciwko temu. W bufu pare osob uznalo, ze self destruct carriera (jakze drogiego i rzadkiego statku) zasluguje na fake wiec luz. Nie ma dramy, nie trzeba krecic flamu. Kazdy ma prawo sam ocenic takie zachowanie. My oceniamy je dosc slabo.

Lol, jest sie czym podniecac, caly PBN. Polecam post Kombata.

BTW: Gdzie sa capsy zabite przez PBN?! 4 w ciagu ostatnich 2 tygodni...

GF & HF
Skill up guys, nie potrzebujemy 7+ logi w 20+ osobowym gangu :P (tak, pamietam gang ktorym przylecieliscie do nas). Safe PVP jest nudne.

Skad ta agresja? Wszystko odrazu podniesione do poziomu flamu i wjazdow korp na korpa? Nas to malo obchodzi jak prowadzicie swoj biznes w bufu. Natomiast kb jest publiczne wiec moze byc skomentowane i zenujace jest adekwatnym okresleniem w naszej opinii. Coz moze problem jest taki, ze my w PBNie rzeczywiscie zabijamy capsle na anomalkach wiec nie bardzo rozumiemy poco fakowac takie kmy. Tymbardziej, ze tu nie ma sie zbytnio czym chwalic bo to przewaznie albo masakra samotnego carriera lub przyjemny respawn "ekipy ratujacej". Prosta opinia, a ze nie pochelbna coz... widac ktos u was u gory wladzy podobnie o tym myslal skoro km znikl. Zawsze mozecie kb uczynic prywatnym jak sie to nie podoba. Natomiast poki co jest on publiczny i km zostal oceniony. Deal with it.

PS. Alto przypomne ci Twoje slowa na temat niecheci do "safe pvp" jak znow na nasze hace zdropujecie bloba bckow z obstawa nyxow ;). Staramy sie osiagnac taki poziom, ale sam rozumiesz ze zwyczajnie brakuje nam jeszcze sporo ;).

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 27, 2010, 21:32:35 »
Coz Dux fakowanie kmow to zla praktyka, ktora byla juz na tym forum wielokrotnie krytykowana (w tym przez ludzi z Bufu) np. jak gooni fakowali kmy.

Czyli (jesli dobrze zrozumiałem) KM został podrobiony co by się kilem pochwalić. Moje pytania wzięły sie stąd, że myślałem, iż self destruct krótko po zaatakowaniu przez kogoś i tak generuje atakującemu KM. Tak myślałem, bo zdarzył mi się raz w WH przypadek taki, ze pewien pilot brutixa chciał sobie troche postrzelać, ale jak robiło się gorąco to wyskakiwał z wormhola. Tak wyskakiwał i wskakiwał, ze w końcu został w środku bez prob. Warpnął się na ss i zrobił self destructa. KM przyszedł jak każdy inny. Dziwne to biorąc pod uwagę okoliczności utraty shipa, no ale tak było. Stąd założyłem, ze ten kill wylądował na KB w takich samych okolicznościach.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Sammani

  • Gość
Odp: Odp: Najśmieszniejsze i najgłupsze wtopy
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 27, 2010, 21:37:58 »
Czyli (jesli dobrze zrozumiałem) KM został podrobiony co by się kilem pochwalić. Moje pytania wzięły sie stąd, że myślałem, iż self destruct krótko po zaatakowaniu przez kogoś i tak generuje atakującemu KM. Tak myślałem, bo zdarzył mi się raz w WH przypadek taki, ze pewien pilot brutixa chciał sobie troche postrzelać, ale jak robiło się gorąco to wyskakiwał z wormhola. Tak wyskakiwał i wskakiwał, ze w końcu został w środku bez prob. Warpnął się na ss i zrobił self destructa. KM przyszedł jak każdy inny. Dziwne to biorąc pod uwagę okoliczności utraty shipa, no ale tak było. Stąd założyłem, ze ten kill wylądował na KB w takich samych okolicznościach.

Self destruct to bardzo "nie honorowa" praktyka by zabrac tym, ktorzy zabijaja jakze wazne prawo do kma i podbicia epeena statsami na kb. Wydaje sie wiec, ze osoba self destructujaca tak naprawde w swoisty sposob doprowadza do malego griefingu tych ktorzy go prawie zabili psujac im lekko zabawe  8). Wiec nie ma kma. Co dot ego brutixa moze on poprostu warpnal na anomalke i zdechl od rata? Wtedy km przychodzi do gracza nawet jesli to rat mial final blowa. Takie kmy sa szczegolnie mocno zbugowane, ale sa prawdziwe. Podobnie dziwnie wygladaja kmy gdy ktos kilkukrotnie zmienia system w ktorym jest bity by wkoncu pasc. Potrafi powstac cos takiego: http://zbulu.kei.pl/pbn/kb/?a=kill_detail&kll_id=31482

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 27, 2010, 21:43:31 »
Generalnie w tej całej sytuacji zabawne jest to że ów 'KM' wisiał na kb z pół godziny od jego postnięcia i byłby usunięty czy pojawił się na centrali czy nie ale w przeciągu tego krótkiego czasu killboardowa policja już zdążyła go tutaj zapostować, nota bene w wątku którego temat nijak pasował do całej sytuacji.
Jak to ktoś już tutaj napisał ktoś z BUFU się wkurzył że mu carrierek selfdestructował na anomalii i zapostował fake. Carrierków i innych capsów ostatnio trochę nabiliśmy ale mimo wszystko sytuacja wkurzająca, myśle że wszyscy się co do tego zgodzą. KM został usunięty bo nie praktykujemy czegoś takiego w BUFU ale Shaila już zdążyła okrzyknąć żenua całe BUFU spoko widze że ja też muszę zacząć wyrabiać sobie opinie na temat PBN na podstawie pojedynczych osób wdupiających NPCerskie marudery (i waszego postowania na forum :D ), tak jak niektórzy wyrabiają sobie opinie na podstawie jednej osoby która w przypływie emocji zapostowała fake km.

Voulture

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 27, 2010, 22:58:56 »
CENTRALA CSI dziala. Nic nam nie umknie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 27, 2010, 23:07:42 »
Ja nie rozumiem  o co ta afera...

Gdyby ktoś mi się selfdestructnął pod nosem, to też bym wygenerował km'a - po to, żeby nie dać cwaniaczkowi satysfakcji  :P

PS Te emoty są obleśne :/
Cała prawda o moim graniu...


Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 28, 2010, 02:04:50 »
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=47679

Dla mnie wtopa ze strony Bufu i żenua, że coś takiego wkleiliście Panowie na swoje KB.

po pierwsze nasz killboard sluzy glownie i przede wszystkim nam, mozemy tam robic co tylko chcemy i nikomu nic do tego - zapamietaj to sobie dobrze

po drugie gdybys policzyl od 1 do 10, uspokoil emocje i poczekal godzine z tym flejmem to bys zauwazyl, ze taki fake killmail zostalbym usuniety przez jednego z dyrektorow korpa

niestety widze, ze nie dales rady wytrzymac podjarany opcja flejmu

apeluje o powrot daela porta!!!
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Shaila Er

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 28, 2010, 06:36:24 »
po pierwsze nasz killboard sluzy glownie i przede wszystkim nam, mozemy tam robic co tylko chcemy i nikomu nic do tego - zapamietaj to sobie dobrze

po drugie gdybys policzyl od 1 do 10, uspokoil emocje i poczekal godzine z tym flejmem to bys zauwazyl, ze taki fake killmail zostalbym usuniety przez jednego z dyrektorow korpa

niestety widze, ze nie dales rady wytrzymac podjarany opcja flejmu

apeluje o powrot daela porta!!!

Po pierwsze killborad jest publiczny. Jeżeli nie podoba Ci się , że spoglądają na niego inny to możesz to zmienić.
Po drugie fake km to fake km. Oceniłam wklejenie go wg swoich wartości. Widać kierujemy się w życiu innymi.
Po trzecie gdybyś policzył od 1 do 10, uspokoił emocje, doczytał cały topik, zauważyłbyś, że jestem nią a nie nim ale widzę, że nie dałeś rady wytrzymać i z palcem w nosie dałeś się zflamować.
Po czwarte już dawno nie było tu fajnego flamu  :P

Ja też apeluję o powrót Deal  ;)

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 28, 2010, 09:20:22 »

Po drugie fake km to fake km. Oceniłam wklejenie go wg swoich wartości. Widać kierujemy się w życiu innymi.

Co maja wartosci, ktorymi kierujemy sie w zyciu, do gry o statkach kosmicznych strzelajacych laserami o_O
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Goomich

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 28, 2010, 10:04:58 »
Nie napisała, że wartości w życiu.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 28, 2010, 10:08:12 »
Oceniłam wklejenie go wg swoich wartości. Widać kierujemy się w życiu innymi.

Tzn oceny czyjegos dzialania w grze dokonalam w oparciu o wartosci, ktorymi kieruje sie w zyciu.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

eX

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 28, 2010, 10:31:13 »
Nie zapominajcie, że "internet spaceships is serious buisness"

A tak w ogóle, niech bufu robi sobie ze swoim KB co tylko chce, ale niech liczy się z tym, że znajdą się ludzie gotowi im potem wytknąć wszelkie tego typu 'niuanse' killboardowe.   ;)