Autor Wątek: O kilach których nie było  (Przeczytany 29585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #105 dnia: Czerwiec 29, 2010, 10:58:08 »
No właśnie, co z tymi PL w nickach. To nie jest zarzut (choć to dział do flejmowania), tylko czysta ciekawość.
Nie wiem czemu, ale nie widziałem, żeby osoby innych narodowości w jakikolwiek sposób to podkreślały (może poza jakimiś wyjątkami), a u nas tych nicków z PL na końcu, na początku itp jest zatrzęsienie. Skąd się to bierze?
Przedwieczny.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #106 dnia: Czerwiec 29, 2010, 11:01:41 »
To wszystko sa szpiedzy Pandemic Legion
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #107 dnia: Czerwiec 29, 2010, 11:27:17 »
Hej, hej keep failing. Nadszedl czas na modyfikowanie nicka i pseudo dowcipnosc. Ciezka artyleria w uzyciu! Zdaje sobie (cos - dop. autor posta), ze przepisanie 3 sylabowego wyrazu moze sprawac wam chlopaki pewne trudnosci.  ;) Ale wystarczy uzyc ctrl+c i ctrl+v. Tak na przyszlosc



BTW. Co sobie zdajesz? Ze wraz z PBN probujecie cos z siebie wycisnac ale wam nie wychodzi?

Sammani

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #108 dnia: Czerwiec 29, 2010, 11:29:59 »
Powracaja obrazki  8) o i zaczynasz obierac kierunek czepiania sie pisowni. Coraz ostrzej sie robi. Ale, ale starasz sie za mocno.

No właśnie, co z tymi PL w nickach. To nie jest zarzut (choć to dział do flejmowania), tylko czysta ciekawość.
Nie wiem czemu, ale nie widziałem, żeby osoby innych narodowości w jakikolwiek sposób to podkreślały (może poza jakimiś wyjątkami), a u nas tych nicków z PL na końcu, na początku itp jest zatrzęsienie. Skąd się to bierze?

Kompleksy. W angielskojezycznej grze, gdzie nie ma znaczenia jakiej jest sie narodowosci trzeba udowodnic, ze PL is the best!! Niech wszyscy wiedza  ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2010, 11:36:33 wysłana przez SammaniPL »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #109 dnia: Czerwiec 29, 2010, 11:51:48 »
Mechanika gry jest jaka jest. Jedni brzydzą się logoffskym, inni suicide atakiem na indyka, jeszcze innych mierzi canflipping. Jednak wszystkie te trzy przykłady są dopuszczalne z punktu widzenia zasad gry, natomiast preparowanie killmaila - już nie.

Pierwszy T3, który zestrzeliłem (w gangu) nie wygenerował killmaila. Widzieliśmy jak eksploduje, mieliśmy wrak, ale nikt nie dostał killmaila. Mówi się trudno i żyje dalej.

Killboardy nie sa czescia gry i stanowia tylko narzedzie (analogicznie do forum, pos trackerow, kalendarzy itp), dla korporacji/sojuszu, kazdy moze ich uzywac w taki sposob w jaki tylko chce.
Tyle jesli chodzi o podstawowe zasady.

Inna jest kwestia, ze nigdy dyrekcja BUFU nie akceptowala fake killmaili i zawsze byly usuwane, a sie zdarzalo, ze jakis member wkleil fake maila. Tak wiec mozecie sobie flejmowac "O kilach których nie było" ale z daleka od BUFU bo nas to nie dotyczy.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2010, 12:01:58 wysłana przez Venzon 2003 »
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #110 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:05:03 »
Killboardy nie sa czescia gry i stanowia tylko narzedzie (analogicznie do forum, pos trackerow, kalendarzy itp), dla korporacji/sojuszu, kazdy moze ich uzywac w taki sposob w jaki tylko chce.
Tyle jesli chodzi o podstawowe zasady.

Killboardy są aplikacjami czerpiącymi wprost z mechaniki gry jaką są killmaile. Co więcej, killboardy są jedynym sposobem "mierzenia" statystyk graczy/korporacji/aliansów.

Forum jest czymś zupełnie innym - w jaki sposób forum połączone jest z mechaniką gry? OK, autoryzacja po API, avatary... ale to tylko dodatki. Forum bez tego będzie działo, killboard killmaili - nie.

Inna jest kwestia, ze nigdy dyrekcja BUFU nie akceptowala fake killmaili i zawsze byly usuwane, a wiele razy sie zdarzalo, ze jakis member wkleil fake maila. Tak wiec mozecie sobie flejmowac "O kilach których nie było" ale z daleka od BUFU bo nas to nie dotyczy.

A to chyba bardzo ładnie kończy temat, tylko czemu nie wcześniej? ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #111 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:06:59 »
A to chyba bardzo ładnie kończy temat, tylko czemu nie wcześniej? ;)

bo flejm must go on :D

przynajmniej przez kilka stron do momentu, az zaczyna byc nudny
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

MMoroz

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #112 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:10:54 »
No wiec flame z dupy, tak jak juz to zauwazyl Yogos, ale co sie dziwic jak postuja nooby ktore g wiedza wiec nie ma zadnych podtekstow ani wyciagania starych brudow ;) ( wyjatkiem jest Venzon ale jemu sie od dawna nie chce i tez idzie po najmniejszej linii oporu ).
Ogolnie spora liczba osob sie tu blazni i szkoda, ze centrala ma zwyczaj czyszczenia starych postow co pewien czas, bo tak mozna by paru baranom to pozniej wyciagnac i by sie moze zastanowili nastepnym razem przed wcisnieciem guziczka "Wyslij wiadomosc".
KB poza narzedziem do pokazywaniem kto ma wiekszego, sluzy tez do zarzadzania korpem, sporo korpow pvp ma pewne wymagania do swoich membersow np  obecnosc na okreslonej ilosci killi. Jest to dosyc prosta metoda sprawdzania aktywnosci membersow, dlatego np czeste sa mody dodajace logistyki do killi itp selfdestruct to caly czas kill jedyny minus to ze loot nie dropuje  :'(.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #113 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:12:07 »
Killboardy są aplikacjami czerpiącymi wprost z mechaniki gry jaką są killmaile. Co więcej, killboardy są jedynym sposobem "mierzenia" statystyk graczy/korporacji/aliansów.

Forum jest czymś zupełnie innym - w jaki sposób forum połączone jest z mechaniką gry? OK, autoryzacja po API, avatary... ale to tylko dodatki. Forum bez tego będzie działo, killboard killmaili - nie.

To jest tylko twoja wlasna interpretacja problemu. Prawnie to nigdzie nie jest w ten sposob okreslone wiec jedyne co mozesz zrobic to trzymac sie tych zasad prywatnie ale nie mozesz oczekiwac, ze inni beda postepowac w ten sam sposob.
Dla mnie osobiscie killboard moze dzialac bez API i bedzie spelnial swoja funkcje. To, ze sa uzywane glownie RAW killmaile jest spowodowane jedynie wzgledami praktycznymi.
W ogole idac twoim tokiem rozumowania to powinienes sie oburzyc, ze killmaile na naszym KB nie sa API verified...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #114 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:14:11 »
KB poza narzedziem do pokazywaniem kto ma wiekszego, sluzy tez do zarzadzania korpem, sporo korpow pvp ma pewne wymagania do swoich membersow np  obecnosc na okreslonej ilosci killi. Jest to dosyc prosta metoda sprawdzania aktywnosci membersow, dlatego np czeste sa mody dodajace logistyki do killi itp selfdestruct to caly czas kill jedyny minus to ze loot nie dropuje  :'(.

this ^^
jak zwykle konstruktywny post MMoroza
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #115 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:16:03 »
Ten km był chyba wrzucony po to, żeby inni bufoni mogli zobaczyć kto ubił (prawie ;) kogo, a nie po to żeby się tym chwalić. Np ja akurat trafiłem podczas podróży w moment kiedy km był widoczny i z telefonu kulturalnie prześledziłem efekty naszego roamika.

Poza tym ruscy mają tłustych shipów na pęczki, a tracą je przez nas dość często więc nie jest to nic szalonego.

Co do statsów ilościowych to moim zdaniem jest to średni miernik zajebiaszczości danego gracza oraz jego wyszukanych skilli w zabijaniu innych gdyż cyferki nie mówią wszystkiego.

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #116 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:22:00 »
No właśnie, co z tymi PL w nickach. To nie jest zarzut (choć to dział do flejmowania), tylko czysta ciekawość.
Nie wiem czemu, ale nie widziałem, żeby osoby innych narodowości w jakikolwiek sposób to podkreślały (może poza jakimiś wyjątkami), a u nas tych nicków z PL na końcu, na początku itp jest zatrzęsienie. Skąd się to bierze?

Coś w tym jest. Nie widziałem nigdy np:

xxx USA
xxx EN
xxx DE
xxx CN

Trzeba przyznać, że wyglądałoby to prześmiesznie ;)

... dlatego np czeste sa mody dodajace logistyki do killi itp...
Eee tam. Lepiej założyć noob działko i naparzać wszystkich po kolei, żeby się tylko załapać na killa.

PS. Bardzo lubię zdjęcia kotów, ale wydaje mi się że na tym powyżej to jest kociczka... więc do końca nie wiem gdzie to ma.  I przede wszystkim... CO ?  ::)

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #117 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:22:16 »
Ten km był chyba wrzucony po to, żeby inni bufoni mogli zobaczyć kto ubił (prawie ;) kogo, a nie po to żeby się tym chwalić. Np ja akurat trafiłem podczas podróży w moment kiedy km był widoczny i z telefonu kulturalnie prześledziłem efekty naszego roamika.

Poza tym ruscy mają tłustych shipów na pęczki, a tracą je przez nas dość często więc nie jest to nic szalonego.

generalnie o to wlasnie chodzi - killboard jest dla korporacji przede wszystkim, kazdy member (aktywny czy nie) moze zobaczyc co sie dzieje i ewentualnie sobie skomentowac co nie co

nikomu z zewnatrz nic do tego jak korporacja konfiguruje i wykorzystuje swoj killboard - to jest moje prywatne zdanie w tej kwestii i we wszystkich analogicznych
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #118 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:26:46 »
Coś w tym jest. Nie widziałem nigdy np:

xxx USA
xxx EN
xxx DE
xxx CN

Trzeba przyznać, że wyglądałoby to prześmiesznie ;)
A ja widziałem całkiem sporo US, EN, DE, RUS itp.
Poza tym to po prostu czasem narzędzie gdy 'Twój' nick jest zajęty - niektórzy dają 0 zamiast o a niektórzy dają PL na końcu i też jest dobrze.

Sammani

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #119 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:29:19 »
Serio poza koncowka RUS nie widzialem w zyciu nicka z reszta tych koncowek :P.

generalnie o to wlasnie chodzi - killboard jest dla korporacji przede wszystkim, kazdy member (aktywny czy nie) moze zobaczyc co sie dzieje i ewentualnie sobie skomentowac co nie co

nikomu z zewnatrz nic do tego jak korporacja konfiguruje i wykorzystuje swoj killboard - to jest moje prywatne zdanie w tej kwestii i we wszystkich analogicznych

Ja kb bardziej traktuje jak wizytowke korpa/alliancu oraz zrodlo intela i nowych pomyslow/fitow (szczegolnosci kb ds, sot i pl). Ale to roznica w interpretacji. Hydra nawet publicznie podaje haslo do komentarzy na swoim kb by kazdy postronny mogl kille komentowac.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #120 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:39:41 »
Cytuj
Hydra nawet publicznie podaje haslo do komentarzy na swoim kb by kazdy postronny mogl kille komentowac.

Czy to nie jest po prostu głupie? Jak ktoś nie biorąc udziału w akcji może skomentować to co się stało. Kb nie odzwierciedla w ogóle przebiegu walki tylko podaje suche cyferki.
To chyba sprzyja tylko hodowaniu trolli.

O ile się nie mylę to w my traktujemy nasz killboard jako NASZ KILLBOARD. Jak ktoś chce się podroczyć to może wpaść na kanał publiczny, wysłać hate maila albo wysmarować coś tutaj.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #121 dnia: Czerwiec 29, 2010, 12:52:05 »
Poczatek mody na PL w nicku zbiega sie mniej wiecej z wypuszczeniem na rynek pierwszej oferty Neostrada, co zaskutkowalo podlaczeniem do internetu wielu gospodarstw domowych na terenie calej Polski, ktore wczesniej nie mialy takiej mozliwosci - mozna powiedziec, ze internet "zawital pod strzechy"  ;D Z tad tez popularnosc gier tybu Tibia (zatrzesienie nickow z PL), czy serwisow typu NK, ale to juz osobny temat. Osobisicie nie przyszlo by mi do glowy, zeby w ten sposb tworzac nicka epatowac narodowoscia w grze MMORPG, ale nie uwazam, zeby bylo to cos zlego - to raczej ciekawa lamiglowka dla socjologa, warta jakiegos opracowania. Podobne zjawisko dotyczy UKR i RUS, wiecej koncowek narodowych nie widzialem.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Alto Saotomeo

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #122 dnia: Czerwiec 29, 2010, 13:11:42 »
Eee tam. Lepiej założyć noob działko i naparzać wszystkich po kolei, żeby się tylko załapać na killa.

Killwhoring >> Porzadny logistyk
Killwhoring = statsiarstwo. W BUFU na bardzo wielu kilach nie ma logistykow czy dictorow bo wielu ludzi latajacych tym ma poprawne fity typu logistyk z full hirack repek (+ cap transfery). Nooby moga sobie latac z dzialkiem, nawet z logistykiem na 4 mozna zrobic np. scimiego stable na 4 repkach bez utraty tanka. Osobiscie nienawidze "doklejania" sie do kili. Takie jest moje zdanie.

gregor40

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #123 dnia: Czerwiec 29, 2010, 13:12:12 »
Poczatek mody na PL w nicku zbiega sie mniej wiecej z wypuszczeniem na rynek pierwszej oferty Neostrada, co zaskutkowalo podlaczeniem do internetu wielu gospodarstw domowych na terenie calej Polski, ktore wczesniej nie mialy takiej mozliwosci - mozna powiedziec, ze internet "zawital pod strzechy"  ;D Z tad tez popularnosc gier tybu Tibia (zatrzesienie nickow z PL), czy serwisow typu NK, ale to juz osobny temat. Osobisicie nie przyszlo by mi do glowy, zeby w ten sposb tworzac nicka epatowac narodowoscia w grze MMORPG, ale nie uwazam, zeby bylo to cos zlego - to raczej ciekawa lamiglowka dla socjologa, warta jakiegos opracowania. Podobne zjawisko dotyczy UKR i RUS, wiecej koncowek narodowych nie widzialem.

Hehe, w moim przypadku uwaga trochę chybiona, bo ja z Internetu korzystałem jeszcze w czasach Gophera i BSSów, kiedy większość kochanych Centralowiczów była na etapie Commodore 64, Pegasusa, względnie na etapie smoczka i łopatki. Jak napisał Kombat. Mój nick był zajęty - zamiaste leetowego Gr3gor wolałem Gregor PL. Oczywiście, można się doszukiwać w tym kodów biblijnych tylko po co? A tak BTW tożsamość narodowa nie jest niczym złym, nie dajcie sobie uprać mózgów mateczce Unii...

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #124 dnia: Czerwiec 29, 2010, 13:30:14 »
A tak BTW tożsamość narodowa nie jest niczym złym, nie dajcie sobie uprać mózgów mateczce Unii...
Zaraz wejdziemy na tematy polityczne... podoba mi się to :D

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #125 dnia: Czerwiec 29, 2010, 13:35:03 »
Jeszcze o wyborach coś można poflamować na kandydatów!

gregor40

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwiec 29, 2010, 16:42:43 »
[mod]To flame ale nawet tu są pewne ograniczenia, właśnie wyszedłeś poza nie
Doom[/mod]


« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2010, 17:39:58 wysłana przez Doom »

Mikker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 177
    • Zobacz profil
    • Pink Bunnies Killboard
  • Imię postaci: Mikker
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Emeryt
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #127 dnia: Czerwiec 29, 2010, 17:38:09 »


Bez nazistowskich insynuacji prosze , nawet flejm na jakies granice przyzwoitosci.

gregor40

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #128 dnia: Czerwiec 30, 2010, 00:34:26 »
To był pewnego rodzaju niefortunny skrót myślowy z mojej strony. Chiałem wskazać na tak zwane 'Prawo Godwina' (http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Godwina). Nie miałem na celu obrażania kogokolwiek czy przyrównywania. Jeśli ktoś się poczuł dotknięty - osobiście przepraszam.

stukov

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #129 dnia: Czerwiec 30, 2010, 12:29:52 »
tak czytam i czytam i nadziwic sie nie moge... Znam tu wiele osob co sa totalnymi lamami w pvp, ba nawet takie osoby co uczylem pvp w akademii... Kurcze jacy wszyscy sie Pro nagle zrobili. Good... We'll meet on the battlefield, zobaczymy wtedy prawdziwe KM'y  :)

P.S.
@sokoleoko: dalej zamiast na ss warpujesz z planety na planete mowiac ze cie nikt nie dorwie?? bo tak w akademii mi tlumaczyles  ::)

Sammani

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 30, 2010, 12:40:04 »
Spozniles sie, juz po zabawie. Musisz zalozyc nowy topic  ;)

stukov

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 30, 2010, 12:40:57 »
nie pisalem do ciebie...
nie chce z reszta mi sie gadac :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #132 dnia: Czerwiec 30, 2010, 12:51:47 »
P.S.
@sokoleoko: dalej zamiast na ss warpujesz z planety na planete mowiac ze cie nikt nie dorwie?? bo tak w akademii mi tlumaczyles  ::)

A Ty już dajesz radę złapać Vagasem Vexora na noob skillach czy nadal masz z tym problem jak wtedy gdy bawiliśmy się w Diaderi? ;)

Odpowiadając na pytanie: dziękuję, dorosłem, umiem ciut więcej, bo miałem szczęście do dobrych nauczycieli (mam na myśli także Ciebie). :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

stukov

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #133 dnia: Czerwiec 30, 2010, 13:21:00 »
trudno zlapac co kolwiek skaczace z planety na planete w hi secu gdzie vexorow tam bylo duzo... pamietam ze raz cie zlapalem pomimo tego spamu na skanerze  ;)

Anyway naprawde trzeba bedzie sobie wytlumaczyc cos na romanie bo widze, ze chlopcy i dziewczeta skorzy do rozlewu krwi  :D

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #134 dnia: Czerwiec 30, 2010, 14:53:55 »
tak czytam i czytam i nadziwic sie nie moge... Znam tu wiele osob co sa totalnymi lamami w pvp, ba nawet takie osoby co uczylem pvp w akademii... Kurcze jacy wszyscy sie Pro nagle zrobili. Good... We'll meet on the battlefield, zobaczymy wtedy prawdziwe KM'y  :)

P.S.
@sokoleoko: dalej zamiast na ss warpujesz z planety na planete mowiac ze cie nikt nie dorwie?? bo tak w akademii mi tlumaczyles  ::)
Do której grupy siebie zaliczasz ? :D

stukov

  • Gość
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 30, 2010, 20:09:17 »
Do której grupy siebie zaliczasz ? :D

na pewno nie do twojej...
dobra juz nie bede pisal bo to bez sensu, spotkamy sie gdzies na romanie i pogadamy jak pro gracz z pro graczem  8)

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: O kilach których nie było
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 01, 2010, 11:25:43 »
na pewno nie do twojej...
To żeś mi dopiekł ha ha ha  8)