Autor Wątek: Esoteria - 21.04.2010  (Przeczytany 50808 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 06, 2010, 16:50:52 »
zagryźli byśmy się jak bure suki za przeproszeniem  ;D Widget - za dużo tych 1/3  O0

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 06, 2010, 17:21:35 »
zagryźli byśmy się jak bure suki za przeproszeniem  ;D Widget - za dużo tych 1/3  O0

wiem ;]

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 06, 2010, 18:01:10 »
Już widzę jak dawny Coven daje Yarrr parę systemów za darmo - bez opłat, bez warunków :) Gdyby nie to - pewnie już dawno "góra" by zdecydowała się polecieć ze wsparciem - duzi nie jesteśmy, ale prócz altów i paru indu reszta to pvp, a kto nie ten długo tu miejsca nie zagrzeje. W tłumaczeniu - mały ale wariat :D

Widzisz, to nie jest do końca tak jak myślisz. Nie patrzymy na innych z góry. Dopracowujesz się czegoś po wielu staraniach, nagle przychodzi Ci koleś, chce od Ciebie tego na co sam pracowałeś przez długi czas. Ok, dajesz mu pod pewnymi warunkami. Nie stosuje się do tych warunków, wypieprzasz go z hukiem. Na odchodne rąbie Ci dupe wszędzie w koło jaki to on jest biedny i ile krzywdy mu zrobiłeś. Ile razy dasz się tak zrobić takim kolesiom, zanim dojdziesz do wniosku, że jak ktoś coś od Ciebie chce to musi najpierw coś dać od siebie ? I tak jest wszędzie, w każdej grupie społecznej, w pracy, w szkole, w grupie nowych znajomych. Spotkałeś się kiedyś z gościem na imprezie, który zawsze przychodzi na sępa ? Nikt mu nic nie powie i gościu robi co chce, chyba że znajdzie się jeden i powie że albo coś przyniesie albo niech się więcej nie pojawia. Tak więc tu nie chodzi o epeny, o wywyższanie się, "bycie lepszym". Wiem to, bo sam byłem jednym z tych którzy najbardziej o to walczyli, żeby nie robić z siebie łosi. Zajmowałem się rekrutacją 2 lata i tyle gdzieś byłem CEO różnych korporacji, nasłuchałem się różnych bajek, historii i powodów dla których ktoś przez 3 miesiące ma zbiegi okoliczności że zawsze jak jest bitka to jemu akurat nie pasowało. Jak już byłem za wyrzuceniem jakiegoś korpa, to głównie dlatego, że sam wcześniej rozmawiałem z CEO tego korpa i mówiłem mu, stary, weź się za ludzi bo się u nas nie utrzymacie, weź ich za mordkę no. A potem dostawali kicka i odchodzili wygrażając się za plecami. Może jestem ostatnio za mało w grze i tego nie widzę, ale nie wydaje mi się żebyśmy byli bardziej otwarci niż kiedyś. Po prostu ostatnio zagadują ludzie, którzy chcą z nami postrzelać a nie przychodzą na Rumuńską Pande.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 06, 2010, 18:24:43 »
tl;dr
Jeśli coś od kogoś chcesz musisz najpierw udowodnić, że na to zasługujesz :D.

I pełna zgoda Widget :). Dlatego uważam, że znaleźliśmy się w bardzo dobrej dla nas sytuacji, otoczeni blue, którzy znają nas w zasadzie od początku istnienia ally, a same Zabijaki nawet dłużej i generalnie nie musimy im już nic po tak długiej współpracy udowadniać. Zrozumiałe jest też, że w nowej okolicy trzeba by się na nowo aklimatyzować, a nowi sąsiedzi mogą być z początku nieufni dlatego dobrze jest jak jest :).

C0ven współpracuje z SE, Bufu w Atlasie siedzi i nie słychać jakichś narzekań, a my sobie powolutku kiełkujemy.

"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Sammani

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 06, 2010, 18:35:39 »
c0ven ma az zanadto ziemi i swoja droga przed konfliktem chcial oddac pocket rumunom. Niestety wybrali droge peciarstwa IT i wbili nam noz w plecy strzelajac do blue. Ze nasz dyplo nie biega i nie oferuje tego kazdemu, no coz nie jestesmy organizacja charytatywna. I albo ktos placi albo pomaga nam w walce np. discord, taki alliance z stain ostatnio dostal system z stacja (ale sov nasz pozostal, az tak im nie ufamy w warunkach wojny niestety) bo nam pomagaja meczac syskow.
Kiedys dawno temu coven byl ambitny i chcial pomagac, ale niestety wielokrotnie nas wydymano i jeszcze obrazano, gdy dochodzilo do klotni szczegolnie o glupie npc. Shaila moze opisac jak ja od ku... wyzywali panowie z sempiternusa jeszcze dawno temu w stain. W praktyce kazda wspolpraca covenu z innymi organizacjami konczyla sie tym, ze albo korp pvp ostatecznie dochodzil do nas, albo pve stawal sie usankcjonowanym rentiersem. Z tymi, ktorzy dostawali palec i brali cala reke bez odwzajmnienia niestety rozeszlismy sie w czesto nie najlepszych stosunkach. Wiec naroslo troche nie potrzebnych spiec, ale jednak sporo ludzi z nami pozostalo i dolaczaja stale nowi. 
Troche nie realny i nie potrzebny obraz "wielkiego community PL w Eso" powstal tymbardziej, ze gdy zaczynaja sie high endy, koncza sie sentymenty na calej linii.  :coolsmiley:

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 06, 2010, 19:36:50 »
Widzisz, to nie jest do końca tak jak myślisz. Nie patrzymy na innych z góry. Dopracowujesz się czegoś po wielu staraniach, nagle przychodzi Ci koleś, chce od Ciebie tego na co sam pracowałeś przez długi czas.

Ej ej ej - no bez takich ;-)
Nie było tak że czekamy aż kto powie jacy to my wspaniali i w ogóle :) (to sami wiemy :D :D :D) - było kiedy pytanie nieoficjalnie rzucone i odpowiedź była jasna i warkliwa - chcecie teren - tak ale tylko jako pety, ew możecie płacić i z nami latać jak nie lamicie. Stad tez wybralismy wlasna sciezke, wlasnie zeby nie bylo zeby nie bylo wymowek.

Ale tutaj moglo byc tez tak ze nie spytalismy tego kogo trzeba i kiedy trzeba - zreszta yarrr kiedys byl malym pinatem to tez inna rozmowa pewnie byla.
Czy to yarrr czy pijaki - od poczatku byl jest i bedzie tam kierunek na pvp - i kazdy nas chetnie widzialby ale u siebie - a nie obok. Cow jest wyjatkiem - ludzie tam zrozumieli ze chcemy po swojemu sie rzadzic i im to procentuje - nie raz male yarrr bylo 1/5 calej floty cow - bez cta, bez ustalen - ot ludzie ktorzy lubia rozroby (po calym dniu ciezkiej pracy trzeba kogos zabic nawet jak sa to pixelki - nie?) :)

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 06, 2010, 19:54:34 »
Dawaj Okropniak kręcimy flejma, bo jak normalna rozmowa to jakoś nikt się nie chce wypowiadać :).

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 07, 2010, 07:02:34 »
Widzisz, to nie jest do końca tak jak myślisz.

Przestańcie filozofowac, jak beda chcieli to zagadaja, negocjowac zawsze mozna.
Esoteria jest na tyle duza, by spokojnie pomiescic luda, stac sie bazą wypadową, czy jakkolwiek.
Nowy sov daje duze mozliwosci, ustawienie na max, daje max korzysci i tyle.


Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 07, 2010, 07:22:29 »
A co to, wygraliście już kampanię, zaoraliście ze szczętem Sys-k, pogoniliście DTOki i w ogóle niedźwiedź już martwy i można dzielić skórę? KB wygląda cudnie, ale jak przedstawia się szerszy obraz konfliktu?
na urlopie od EVE

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 07, 2010, 07:27:16 »
A co to, wygraliście już kampanię, zaoraliście ze szczętem Sys-k, pogoniliście DTOki i w ogóle niedźwiedź już martwy i można dzielić skórę? KB wygląda cudnie, ale jak przedstawia się szerszy obraz konfliktu?

A, co ma klepanie syskow do rozmów o wynajmowaniu naszej przestrzeni w Eso?
Nie wiem, co oznacza zdanie: "szerszy obraz konfliktu"? Pewnie masz na mysli obraz malowany gunsami? Ostatnio latamy nawet za frejkami, bo syski wyniosly sie do dalszych pocketow. A, walka pewnie bedzie epicka w tym tygodniu o A1. Z tego co c0ven intelligence donosi, syskomaniacy szykuja potęzna kontrofensywe ze wsparciem przyjaciol.

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 07, 2010, 07:33:43 »
Ja tu widziałem plany dzielenia Eso (a nie Waszej przestrzeni), dlatego pytałem co na to aktualni posiadacze terenu ;)
I to miałem na myśli pisząc o szerszym obrazie - czy Sys-k skapitulowali i oddają teren czy mają jeszcze w planie walczyć. Bo możliwości mają, tylko z tajemniczych powodów spiąć się nie potrafią ani zorganizować z DOTkami i LR.

W każdym razie powodzenia, bo plany co do Eso fajne, i aż chce się wrócić do gry, by w tym uczestniczyć :)
na urlopie od EVE

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 07, 2010, 07:43:05 »
Bo możliwości mają, tylko z tajemniczych powodów spiąć się nie potrafią ani zorganizować z DOTkami i LR.

Nikt nie lekcewazy syskow, bo wiemy, ze sa nieobliczalni.


W każdym razie powodzenia, bo plany co do Eso fajne, i aż chce się wrócić do gry, by w tym uczestniczyć :)

to ruchy, ruchy...moze jakies miejsce sie znajdzie u nas.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 07, 2010, 07:46:09 »
Niezależnie kto tutaj dzieli skóre na niedzwiedziu który jeszcze biega, w tym momencie mamy kilka mało używanych stacji jakby ktoś był zainteresowany :P

O innych pogadamy jak będzie o czym, bo do końca wojny daleka droga, a do tego idzie lato i ludzie zamiast w stateczki w kosmosie będą woleli patrzyć na porozbierane panienki :) Co może skończyć się szybką przegraną C0venu :D

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 07, 2010, 08:12:13 »
true - wróćmy do głównego wątku.
Jeśli macie jakieś infa które i tak zapewne szpiedzy podpie... usłyszeli to podzielcie się.
Niezależnie od wcześniejszych snasek/niesnasek większość PL życzy wam jak najlepiej - niestety jest też grupka takich co życzy wam nagłego zgonu żeby własne szeregi uzupełnić :D - life :)

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 07, 2010, 11:35:11 »
true - wróćmy do głównego wątku.
Jeśli macie jakieś infa które i tak zapewne szpiedzy podpie... usłyszeli to podzielcie się.
Niezależnie od wcześniejszych snasek/niesnasek większość PL życzy wam jak najlepiej - niestety jest też grupka takich co życzy wam nagłego zgonu żeby własne szeregi uzupełnić :D - life :)

np. to że ihub w A1 ubity ? :)

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 07, 2010, 12:45:33 »
a w którym rf'ie stacja i kiedy wychodzi?

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 07, 2010, 12:52:35 »
Pierwszym, jeśli się  nie myle dziś w nocy

Coldim

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 07, 2010, 16:32:42 »
Wcale nie głupi pomysł. Polish Community w Esoterii. Kochać się nie musimy, napieprzać możemy się jak Kargul z Pawlakiem. 1/3 Eso COVEN, 1/3 BUFU, 1/3 Yarr & CO, 1/3 SE :D. A Sammani z Sotharem by się spotykali po szkole za stacją w A1 żeby się ponapierdalać (i tabun pozostałych troli z Centrali).

Fajny pomysł, ESO zajęte przez Polaków. NIP na czas braku wojny, na czas wojny, któregoś z sąsiadów reszta pomaga. Taka nasza mała własna piaskownica :).

Chcialbym to zobaczyc... Wtedy pewnie nawet delegacja BUFU w WOWie by wrocila do gry :)

[mod]Dopisz sobie nicka, korpa i sojusz w profilu. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2010, 17:25:24 wysłana przez Mona X »

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 07, 2010, 23:28:44 »
Na kugu piszą, że Rage for Order (RAGER) (jeden z głównych korpów pvp w ustz) opuszcza sysków. Mam nadzieje, że to nie początek failcascade :(

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 08, 2010, 13:10:13 »
Na kugu piszą, że Rage for Order (RAGER) (jeden z głównych korpów pvp w ustz) opuszcza sysków. Mam nadzieje, że to nie początek failcascade :(

stacja A1 w drugim rf, oramy od rana pozostałe systemy z posow, ihubow etc.
http://kb.c0ven.pl/

 Brak kontrakcji. Syski siedzą na stacjach w małych grupkach. Nieliczni, przemykający miedzy systemami sa wyłapywani przez niewielkie kampy SE+C0ven.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 08, 2010, 14:37:18 »
Sys-K z tego co się można dowiedzieć mają mały kryzys. Opuszcza ich kolejny corp, nie mają ponoć FC gotowych do walki. Na dodatek LR nie chce już im pomagać. Dla mnie jest bardzo dziwne, że nie przylatuje tu żaden ally aby podpierdzielić syskowe stacje moony i sova :o

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 08, 2010, 14:54:38 »
Sys-K stracił sova w O1Q-P1 ważnym systemie w którym był węzeł JB łącznik pomiędzy Period Basis a Esoterią

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 08, 2010, 15:01:38 »
Sys-K z tego co się można dowiedzieć mają mały kryzys. Opuszcza ich kolejny corp, nie mają ponoć FC gotowych do walki. Na dodatek LR nie chce już im pomagać. Dla mnie jest bardzo dziwne, że nie przylatuje tu żaden ally aby podpierdzielić syskowe stacje moony i sova :o
kto by chcial

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 08, 2010, 15:35:54 »
A co z Primary.?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Loc0

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 08, 2010, 15:57:17 »
Pewnie szukaja swoich 100 capsow.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 08, 2010, 20:19:15 »
Z dobrego źródła wiem, że Primary. powoli ma ochotę się zbierać do domu, część osób już wróciła zabierając też część capsli.

kaleba

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 10, 2010, 06:48:44 »
Porcja nowości.
Stacja dobita w systemie A1
TCU SYS zabite w A1
TCU c0ven onlinuje się w A1

erubaku

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 10, 2010, 08:44:02 »
Porcja nowości.
Stacja dobita w systemie A1
TCU SYS zabite w A1
TCU c0ven onlinuje się w A1

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

zajebiscie było bez lagów przynajmniej u mnie dlugo sie strzelalo dredem :D

[mod]Wstaw sobie korpa i sojuz w profilu.M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2010, 09:02:37 wysłana przez Mona X »

bunak xix

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 10, 2010, 09:50:47 »
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

zajebiscie było bez lagów przynajmniej u mnie dlugo sie strzelalo dredem :D

Wstaw sobie korpa i sojuz w profilu.M.

Chyba

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! c0ven !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nas tam nie było  :o

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 10, 2010, 10:24:46 »
cicho - dobrze chłopakom idzie.
Szło źle - ale obronili się przed fail-cascade czy jak to się zowie - teraz mają górkę i nic tylko jebać, karać nie wyróżniać :)
Jak widać nie każde ally umie się przed tym obronić patrząc na ich przeciwników - dołek może być mały albo lecieć do samego dna i kończyć się wycofką :)
U każdego ally są takie wzloty i upadki (nie liczę kerbirów - to inna filozofia) - ważne by trend był rosnący.


Powodzenia na placu boju o/

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 10, 2010, 10:31:21 »
Porcja nowości.
Stacja dobita w systemie A1
TCU SYS zabite w A1
TCU c0ven onlinuje się w A1

Tak trzymać  O0 o7


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #171 dnia: Maj 10, 2010, 10:41:57 »


 ;D

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #172 dnia: Maj 10, 2010, 12:01:39 »
Wielkie GZ panowie i panie z C0ven O0
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #173 dnia: Maj 10, 2010, 21:30:26 »
Wielkie GZ panowie i panie z C0ven O0

mamy troche wolnych stacji do odsprzedania :))

Sammani

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #174 dnia: Maj 10, 2010, 21:32:48 »
poki co zadnych nowych, wiec nie wiem o czym piszesz