Autor Wątek: Esoteria - 21.04.2010  (Przeczytany 51092 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

DaBlades

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 05, 2010, 12:38:12 »
Zabrakło jednej istotnej informacji. Wróg stracił jakieś 400 shipów, z czego chyba większość BSów. My straciliśmy z 40-50 z czego BSy można policzyć na palcach rąk

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 05, 2010, 12:44:21 »
W ogóle to jedno trzeba im przyznać - po takiej ilości wtop jakie zaliczyli w ciagu ostatniego tygodnia nadal wystawiają spore liczby i nadal mają skądś sporo BSów O0

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 05, 2010, 12:52:35 »
Chcialem zauwazyc ze akurat Radio Maryjne BSy sa jednymi z najlepiej origowanych i wyposazonych w syskowej flocie. Na pewno ruszaja do walki z Bogurodzica na ustach :)
Jakies nawyki zostaly im po pobycie w c0ven  :2funny: Chociaz te SS 5.5 przy niektorych nickach to nie nasza zasluga :-).

"- Na moim mieczu - warknął Zoltan - wyryte jest starodawnymi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie.
- Ha - zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. - Więc to są słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
- "Na pohybel skurwysynom!" " - Wiedzmin, Sapkowski
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Butuhuru

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 05, 2010, 13:06:07 »
Troche da Blades przesadzil. My stracilismy jakies 27 statkow z czego 5 BSow zdaje sie a przeciwnik stracil okolo 300 statkow z czego 90 bsow zdaje sie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 05, 2010, 13:12:36 »
Nom z Syskowych korpów chłopaki z Radia Maryja naprawdę dają rade, choć może dla nas bardziej widoczni bo mają swojskie nicki.
Shadow Kiten mi ostatnio osmalił strukturkę do 60%  tym swoim apokiem hrhrhrh  :diabeł: :D

Kitten

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 05, 2010, 13:29:44 »
Shadow Kiten mi ostatnio osmalił strukturkę do 60%  tym swoim apokiem hrhrhrh  :diabeł: :D
heh wiedziałem że komuś musiałem zajść za skóre że w 2 ostatnich bitwach byłem prawie odrazu primary  :2funny: no cóż zapasowe apoki kurzyły sie od czasu opuszczenia c0venu, już zaczynały rdzewieć więc niedziwne że tak szybko sie rozleciały  ;) 

mam nadzieje że odpuścicie troche i będziemy mogli sie jeszcze strzelać bo w tym tępie co ostatnio narzuciliście to syski sie rozpadną i niebędziecie mieli znów do czego strzelać w okolicy :2funny:

Sammani

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 05, 2010, 13:53:12 »
Wtedy nie byłoby żadnej satysfakcji, bo byście przegrywali. ^^

Wiekszosc z was naprawde nie rozumie o co nam chodzi. Jasne, ze fajnie jest wygrywac, ale z strzelania do kaczek nikt nie wyciaga nauki. W naszej flocie znalazlem pare "dziwnych" statkow wczoraj i nikt nie zwraca na to uwagi. Jest teraz u nas czas swietowania. Jakbyscie zebrali sie wkoncu w garsc i zaczeli stawiac odpowiedni opor, przeszli do ofensywy, chwycili inicjatywe to nawet pomimo strat i czerwonych belek na kb wiedzialbym, ze skill pilotow sie rozwija. Po to przez miech dzien w dzien wskakiwalismy na wasza kampe w a1. Dalej by to trwalo w najlepsze i piloci obu ally czerpaliby nauke z walk (mimo, ze szliscie po najmniejszej linii oporu blobingu i przykrywania nas ecmami, nie poprawiajac organizacji, fitow). Chcoiaz zaczynalo to byc juz nudne to casual playerzy z coven, ktorzy nie musieli podrozowac do atlasa po kille byli w zywiole. Natomiast niestety podniesliscie konfrontacje do sov wars, sciagneliscie primaryDOT, ktore zatloczone w jednej konstelacji w syfnym regionie bez swoich high endow zaczelo sie slinic na nasze assetsy. Wykonalismy pre-emptive atak i jedziemy na booscie morale jakiego to ally nie widzialo od dawna. Wczoraj ponad 1/4 wszystkich charow stain wagonu byla w flocie. Musielismy na nasze 2 alliance zalozyc druga flote bo sie ludzie nie miescili, blisko 100 capsli i mimo obecnosci mitycznej floty capitali primaryDOT, carrierow i supercarrierow sysk oraz intela o flocie dreadow LR w f9sx w stain nie zengagowaliscie capslami.
btw. co do stacji to wiem, ze bede brzmial jak spin master, ale serio i dont care. Wkurzyl mnie zjebany sov i ccp odbierajace nam wisienke z tortu jakim byly bitki przez pare ostatnich dni, ale i tak kto zna sie na nowym sovie ten wie, ze stacja bylaby wasza spowortem tej samej nocy.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 05, 2010, 13:57:35 »
heh wiedziałem że komuś musiałem zajść za skóre że w 2 ostatnich bitwach byłem prawie odrazu primary  :2funny: no cóż zapasowe apoki kurzyły sie od czasu opuszczenia c0venu, już zaczynały rdzewieć więc niedziwne że tak szybko sie rozleciały  ;) 

mam nadzieje że odpuścicie troche i będziemy mogli sie jeszcze strzelać bo w tym tępie co ostatnio narzuciliście to syski sie rozpadną i niebędziecie mieli znów do czego strzelać w okolicy :2funny:

Na to juz za pozno. Nie atakowalismy waszego sova chociaz moglismy juz ponad 2-3 tygodnie temu, kiedy mieliscie powazne doly w ally po stracie HHQ, Jaud, posow z h-endami w Stain/PB i po ogloszeniu przez Liama, ze z powodow zdrowotnych opuszcza EVE. Wiekszosc waszego dowodztwa nie logowala sie, praktycznie nie mieliscie Fc i woli walki. No i proba negocjacji pokoju wybitnie pokazaly w jak zlej kondycji jestescie. Malo tego LR sie na was wypielo i zalatwilo + dla siebie. Gdybysmy w tamtym czasie zaatakowali waszego sova zamiast roamowac i codzienych skirmishow o 20 pl na bramie qooh-> A1 posypalibyscie sie jak domek z kart. Okresliliscie jednak swoj los sprowadzajac Primary. i obiecujac im tereny po nas. Praktycznie to wy wymusiliscie na nas sov war, ktorym nie bylismy zainteresowani.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 05, 2010, 14:12:25 »
panowie, zaczynacie gadac sami ze soba  :2funny: jakos nie widze zainteresowania poza członkami c0venu :coolsmiley: i oczywiscie samy mistyqiem  :2funny:
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 14:18:22 wysłana przez Mighty Baz »

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 05, 2010, 14:17:24 »
@Sammani - przejrzałem nasze lossy z ostatnich kilku dni (te od cruisa w górę - cięzko źle zfitowac cepa :P )  i nie znalazłem chyba żadnego lol-fita, więc źle nie jest :P (inna sprawa, że dawno nie było żadnej porządnej wtopy która by większy procent statków pokazała).

@Kitten - teraz to chyba musicie jakiś kolejny alliance ściągnąć do pomocy, bo wygląda to dla Was naprawdę nieciekawie. chyba trzeba nawet wierzyć w to co piszecie na Kugu, że nie nadążacie z produkcją i kupowaniem statków oraz fitów do nich, bo za szybko je tracicie :o
ponadto nasze liczby, w przeciwieństwie do Waszych znacząco rosną - KB Sys-K z wczoraj pokazuje 160 statków C0venu, a KB LR nawet 199 (choć tu pewnie spora część to te same osoby po 2-3 razy na skutek zmiany statków w toku walk). Trzymam za Was kciuki, bo przez ostatnie dwa tygodnie nie miałem czasu ani mozliwosci grać i wrócę do gry najwczśniej za tydzień - nie rozpadnijcie się proszę do tego czasu ;)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 05, 2010, 14:26:49 »
członkowie c0ven kupili za duzo dropsów  :2funny:

troche luzu, nie ma co sie tak spinac, jebiscie bylo, oby tak dalej, ale bez przesady  :uglystupid2:
Może po prostu inni użytkownicy tematu przeczytali post Yogosa otwierający wątek?
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2010, 15:25:46 wysłana przez Doom »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Sotharr

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 05, 2010, 14:53:25 »
Wiekszosc z was naprawde nie rozumie o co nam chodzi.
Ten protekcjonalny ton wywołuje u mnie jedynie uśmiech politowania. Owszem, doskonale wiem, o co wam chodzi. Nie chciało wam się walczyć o sov ani lecieć gdzieś dalej, nie mieliście żadnych celów w grze, dlatego postanowiliście zaatakować znienacka najsłabszy sojusz w okolicy, żeby powygrywać bitwy i podbudować swoje morale. W porządku, to słuszna strategia, sam wolałbym walczyć przeciwko Sys-K i wygrywać, niż zostać rozniesionym przez IT czy -A-.
Waszą umiejętność przyjmowania porażki można było zaobserwować na forum, gdy parę razy zebraliście cięgi. Więc nie wciskajcie mi tu ciemnoty o ~goodfights~. ::)
Kto zaczął wojnę o sova, ten zaczął i nawet jeśli powtórzycie swoje tezy 1000 razy, nie zmieni to faktów, że najpierw przejęliście 2 nasze systemy, a następnie stację.
Biorąc pod uwagę stan sojuszu, sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, i warunki, w jakich walczymy, to radzimy sobie zupełnie dobrze. Świadczy o tym chociażby fakt, że nie zaliczyliśmy jeszcze failcascade.
Aha, proponowałbym nie traktować kugu jako rzetelnego źródła informacji ani przytaczać plotek rozgłaszanych przez was samych (pod przykrywką np. niejakiego el greco z „Atlasa”  ;D).

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 05, 2010, 14:57:11 »
Dokleiłem tutaj posty wydzielone z raportów a nie będące raportami.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 05, 2010, 15:03:26 »
@Sotharr - tak najpierw pomogliśmy wam wyjść ze Stain, podzieliśmy się terenem a potem ni z gruszki ni z pietruszki zresetowaliśmy sojusz z którym wywalczyliśmy obecne tereny.
I nie ma to nic wspólnego z Waszą polityką prowadzoną po zdobyciu Esoterii.

Sprawa jest prosta i taką pozostanie niezależnie ile razy Ty powtórzysz swoje tezy - do momentu jak Wam byliśmy potrzebni żeby zdobyć kawałek Esoterii to wszystko było ok.
Jak się postawiliśmy IT i nagle pojawiła się szansa, że można stracić kawałek sova to nagle byliśmy FE.

A skoro jesteśmy FE to nie ma standów.

Sotharr

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 05, 2010, 15:25:18 »
Sprawa jest prosta i taką pozostanie niezależnie ile razy Ty powtórzysz swoje tezy - do momentu jak Wam byliśmy potrzebni żeby zdobyć kawałek Esoterii to wszystko było ok.
Jak się postawiliśmy IT i nagle pojawiła się szansa, że można stracić kawałek sova to nagle byliśmy FE.

A skoro jesteśmy FE to nie ma standów.
No i trzeba było od razu mówić, że chcecie nas zniszczyć dlatego, że nie broniliśmy waszych stacji (na których nota bene i tak wam nie zależy) przed IT. Co zapewne skończyłoby się dla nas podobnie jak teraz. :)
Taka mała dygresja: zastanawiam się, czy gdyby -A- zresetowało c0ven za ubitego frachta, to SE w odpowiedzi zresetowałoby -A-.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 05, 2010, 15:30:46 »
No tak, że też nie wpadłem, na to, że wszyscy kibicujacy na kugu c0venowi to tak naprawdę nasi czlokowie w przebraniach, a ta horda gości z datą dołaczenia "April 2010" i brakiem podanej lokacji to z pewnością neutralnie obserwatorzy zachwyceni postawą sys-k i z daleka ich dopingujacy :2funny:

Sammani

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 05, 2010, 15:33:03 »
Wiekszosc starszych posterow na kugu tez za sysk nie przepada. Nikt nie lubit ego typu alliancow jak scorched earth, bruce, wiDOT etc.

Ten protekcjonalny ton wywołuje u mnie jedynie uśmiech politowania. Owszem, doskonale wiem, o co wam chodzi. Nie chciało wam się walczyć o sov ani lecieć gdzieś dalej, nie mieliście żadnych celów w grze, dlatego postanowiliście zaatakować znienacka najsłabszy sojusz w okolicy, żeby powygrywać bitwy i podbudować swoje morale. W porządku, to słuszna strategia, sam wolałbym walczyć przeciwko Sys-K i wygrywać, niż zostać rozniesionym przez IT czy -A-.
Waszą umiejętność przyjmowania porażki można było zaobserwować na forum, gdy parę razy zebraliście cięgi. Więc nie wciskajcie mi tu ciemnoty o ~goodfights~. ::)
Kto zaczął wojnę o sova, ten zaczął i nawet jeśli powtórzycie swoje tezy 1000 razy, nie zmieni to faktów, że najpierw przejęliście 2 nasze systemy, a następnie stację.
Biorąc pod uwagę stan sojuszu, sytuację, w jakiej się znaleźliśmy, i warunki, w jakich walczymy, to radzimy sobie zupełnie dobrze. Świadczy o tym chociażby fakt, że nie zaliczyliśmy jeszcze failcascade.

Reset poszedl z powodow politycznych jak podal Yogos. Nie mniej nie wiecej. Wasz CEO dostal epeena kosmicznego i zapomnial komu wszystko zawdziecza. Zapomnial jak do Maximy czy Dalilah chodzil, prosic o plusa po tym jak blobowi massow zrobil coven i se jesien sredniowiecza. Podjaraliscie sie jego przemowami i mailami "We are better than you" i walka szla wyrownanie. I tak to bylo fajne. Ally sie czegos uczylo jako organizacja oraz kazdy jego members mial okazje pokazac czy mu zalezy czy nie. Jednak jedyny powod dla ktorego szlo wam dobrze to blob i capsle pod cynojammerem w hhq. Walka jak zdjelismy wam cj i oralismy huba oraz dzien gdy atlas przylecial wam huba ratowac bo system trzymalismy od rana to tylko potwierdzaja. Ale takich walk potrzebowalo moje ally. Stopniowo traciliscie ducha do walki i cisnienie wam zaczelo przeszkadzac. Rozpad INet, "choroba" Liama i rl issues reszty grubych ryb w ally, rozpad Nitro, Unknown Soldiers dropujacy sova. To wszystko sie dzialo bez parcia z naszej strony na sova. Systemy, ktore zabralismy nalezaly do SE i zostaly wam wypozyczone. Wiec je odebralismy. Po tym najpewniej dalszej eskalacji by nie bylo, ale wasz leadership musial jakos zmobilizowac tlumy wiec straszyl sov warem, sciagnal PrimaryDOT do pomocy, az wkoncu nas zaatakowal. Stacja w 2r zostala przez nas przejeta z rak PrimaryDOT nie sysk, w dodatku w systemie bez sova. Nie planujemy pozwolic im zdobyc przyczolek w naszym regionie.
Mi osobiscie to pasowalo. I tak bez ehonoru fajnie sie strzela do liczniejszego, a slabszego przeciwnika. Czlowiek ma uczucie jakby byl 300 Spartanami walczacymi z hordami Persow. I tez mi sie nie chcialo leciec na polnoc, ginac w lagu za ego Mollego i technetium dla atlasa. I oto chodzi wlasnie, o dobra zabawe w tej grze.

No i trzeba było od razu mówić, że chcecie nas zniszczyć dlatego, że nie broniliśmy waszych stacji (na których nota bene i tak wam nie zależy) przed IT. Co zapewne skończyłoby się dla nas podobnie jak teraz. :)
Taka mała dygresja: zastanawiam się, czy gdyby -A- zresetowało c0ven za ubitego frachta, to SE w odpowiedzi zresetowałoby -A-.

Reset poszedl za nie uszanowanie powod dla ktorych powstal Stain Wagon. Paktu militarnego o charakterze obronnym malych sojuszy z Stain, ktore nie chcialy zostac petami wiekszych braci. Skoro Twoj sojusz uznal, ze sam da sobie rade i nie potrzebuje w polityce naszego bloku to niech to udowodni. Narazie idzie to slabo.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 05, 2010, 15:38:13 »
Wiesz co Sothar, z Tobą to nawet nie warto rozmawiać. Mimo tego, po raz ostatni....

Tak, nie chciało nam się lecieć ma NC. Nasza wojna była przeciwko goonom, jak się skończyła nie interesuje nas klepanie NC, które pomijając lagozę i dystansy jedyne co zrobi to skonsoliduje ich blok zamiast go rozwalić. A my wierzymy w lokalne wojny, mniejsze sojusze a nie bloby oraz to że po Dominion CCP zrobiło co mogło żeby wielkie naplandy się rozpadły a 0.0 zostało zaludnione przez dużo mniejszy organizacji które będą mogły (i będzie im się to opłacać) trzymać po 1-2 stacje.
Dodatkowo, ssiemy na wyjezdzie. To fakt. Jak i to że jesteśmy ze Stain (no teraz Eso ale to z grubsza na jedno wychodzi)

W momencie jak resetowaliśmy SYSK, nie był to najsłabszy sojusz w okolicy. Był to wielki sojusz z dużą flotą capsli, kreujący się na lidera SW i wielkiego partnera -A-/IT/Atlasa. Ze swoją polityką, sprzedaną jako polityka SW bez pytania o nasze zdanie, polityką która całkowicie miała nas w dupie. I to był główny (choć nie jedyny) powód resetu. Raz pozwoliliśmy Liamowi podjąć taką decyzję za SW bez konsultacji (atak na 49- tuż przed failem goonsow), choć już wtedy SE się na nich wypieło, ale C0ven poleciał, po to żeby doświadczyć geniuszu strategicznego i organizacyjnego Liama. Pomijam już fakt że cała ta inwazja była z dupy na wszystkich frontach.

Tak mamy epeeny wielkie jak chuj i każdy kto był w C0ven wie że potrafimy być mocno neurotyczną organizacją i często ciężką do  zniesienia w sposobie obycia. Dlatego też ciężko nam się przyznać do wjeb. Co nie zmienia faktu że chodzi nam o goodfights, i ludzie szanuja wroga który nam jebnie lub przynajmniej będzie dobrze walczył. A tych wjeb o które się czepiasz dużo ostatnio nie było: http://kb.c0ven.pl/?a=battles

Woja o sov. Możesz spinować jak chcesz, możesz mi uwierzyć albo nie, ale kalendarium było takie:
1) reset od początku marca
2) akcja w HHQ po raz pierwszy 3-7 marca, obroniona przez SYSK dzięki Atlasowi (dostaliśmy wjebane)
3) przez miesiąc skirmishe. SYSK twierdzi ze liam zabronił nas bić na duża skale, my nie chcemy sovwara.
4) Skirmishe z SYSK są nudne, poza farmieniem ratterów i SYSK kampiącymi codziennie gate na a1 przez który wskakujemy nic się nie dzieje. Zapada decyzja zmuszenia was do walki poprzez odbicie HHQ i JAUD. Tutaj można polemizować czy to sov war czy nie, ale jak znasz ustalenia SE/SYSK/C0ven po zajęciu Eso to wiesz że teren od Stain do Q0OH włącznie jest terenem SE a C0ven i SYSK dostały tam systemy z sovem żeby sobie jb i cg postawić.
5) Po miesiącu okazuje się ze Liam ma was w dupie, przychodzicie prosić (za mediacją LR) o pokój. Nie oferujecie nic w zamian, nasza (oczywiście przegięta, skoro to pozycja otwarciowa negocjacji) zostaje odrzucona bez rozpoczęcia jakichkolwiek negocjacji.
5) Wpadacie na pomysł z Primary. które około 20.04 przenosi się do eso, rozpoczyna kampanie od 26.04 (wg ich KB), na dzien dobry Primary lami takeover stacji w 2r- z którego korzystamy i zamiast ich TCU staje tam SE. Od tamtego czasu RAZ (!!!) ten system próbował być odbity....Tak zajeliśmy wam stacje, ale bez jaj, kazdy widząc onlinujące się TCU o 10 rano BEZ OBSTAWY, mając 40 osób na friendly chatach by spróbował. Stacja stoi pusta od czasu zajęcia....
6) 28.04 Primary/SYSK zdejmuje nam sovy w kilku systemach bez ihubow, rozjebuje nam station services na stacji w c-pewn oraz ora dwa JB.
7) Opierając się o intel który mamy (primary ma zająć teren po nas) decydujemy się na kontratak na A1. Można polemizować czy to był prawdziwy intel czy nie, ale mając przed sobą 5k charów to lepiej było nie ryzykować i przejąć inicjatywę w tej wojnie. Po pierwszych naszych  SBU w A1 SYSK/Primary probuje zaatakowac BZ, dropuja SBU, rfuja stacje (bsami..... w uz tz...) nie ruszaja posow deathstarow bo sa gunnerzy. Koniec operacji ofensywnych poza zaoraniem nastepnych 3 systemow bez IHUBa wczoraj w nocy.

Można polemizować kto rozpoczął sov wara, jednak uchyle rąbka tajemnicy - atm sov jest nie do utrzymania (z punktu widzenia kosztów w ISKach) na bazie przychodu który generuje się bez farmienia przez ludzi. C0ven ma więcej terenu niż potrzebuje dla swoich kilkuset charów, więc jak myślisz po chuj nam wasz teren ? zeby tam rentierów posadzić? To wrócimy do naplandu a przecież od tego się zaczeło....

TBH, duzo lepiej by dla nas było gdybyście się bronili i uczyli, jak na razie to jedno co można powiedzieć to to, że ktoś tam u was jeszcze ma mózg i kombinuje bo bez tego to już A1 dawno by padło. Patent z SBU podpatrzony u goonsow w 49 zadziałał i chociaż to wam na plus idzie, mimo że na pewno ktoś będzie krzyczał że to "nie fair" i "exploit". Tak długo jak to jest legalne, był to dobry ruch.

Kapral Kalam

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 05, 2010, 18:39:53 »
Pax panowie.
Fajnie nam się walczy i byle Sys-K nie zaliczyło failcascade to powalczymy jeszcze.
Jedyne co denerwuje, to jak w głupi sposób tracimy statki w wyniku no przepraszam za wyrażenie durnych decyzji naszych FC.
Natomiast uważam, że na poziom durnoty, niebagatelny wpływ ma wywiad Covenu bądź SE w Sys-K. Czasem wydaje mi się że nasi FC to wręcz agenci :) Skąd wy tak szybko warp pointy na nas macie? Płacę 0.99M isków za niki szpionów ;)

Nie uważam aby którakolwiek ze stron miała "świętą rację" w tej wojnie. Natomiast samą woję uważam za świętą tfu... świetną zabawę (w końcu po to w 0.0 chyba jesteśmy).

Co do sprowadzenia Primary to z moich obserwacji nasze dowództwo poprostu spanikowało po spadku poparcia ze strony LR.

Panowie Covenowcy, Stain Emparyjczycy (czy jak to się odmienia), o jedno proszę, przestańcie już pisać jakimi "spartanami" jesteście.
Walczycie świetnie, jesteście ekstra zorganizowani i przygotowani macie nasz szacunek (dopuki nie padną argumenty o liczbach). Nie ma co ukrywać ze dopiero przy przewadze 1,5:1 możemy coś zdziałać. Ale to było wiadome od początku, że Sys-k to nie pro PvP sojusz.
Natomiast rzucanie liczbami 5000 przeciw 2000 to statystyka. Na naszym aliansowym nie ma 300 osób nawet. W szczycie we flocie jakieś 150 Sys-K + drugie tyle ally było - no poprostu taki sojusz, połowa to jakieś alty/górnicy/handlarze/leniwe ćwoki którym sie d... nie chce ruszyć do walki albo i-net który nas pożegnał a jeszcze jest w sojuszu zdaje sie.
Wczoraj max to było 307 osób bo wielkie CTA i tak dalej. Floty są wyrównane liczebnie, dopiero jak dołączy do nas primary, a wczoraj to i LR potrzebowaliśmy.
Na początku tego konfliktu jak wszyscy myśleli, że wielcy bracia wpadną i was zaorają to porównanie do spartan było jak najwłaściwsze ale czas pokazał, że floty są wyrównane i wyciąganie tych liczb już trochę draźni.

Skupcie się na waszych innych zaletach w tym boju (których nie brakuje) a nie rzucajcie juz tym argumentem jak bardzo przewyższamy was liczebnie. Oczywiście argument o US time zone jest jak najbardziej zasadny (na szczęście dla was, a pewnie i dla nas wszystkich, Sys-K nie robi z niego użytku takiego jak by można).

I obyśmy jeszcze fajnie powalczyli bo nuda już groziłą Eso straszna a wyprawa na północ to wogóle mi się nie uśmiechała. Chwała, że znalazł się pretekst aby tam nie lecieć :)

Szacunek dla obu stron i nie próbujmy wykazywać jak to jedna racja jest lepsza od drugiej.
Z głupich wtop się śmiejmy i nie koloryzujmy bardziej niż to jest potrzebne. Jak to mówią romantyzm ulatuje z pierwszym pierdnięciem. Więc jak jest super win to po co nagle mnożyć liczbę zabitych BS'ów razy dwa czy ileś. Od razu wtedy zamiast uznania porażki zaczyna się kłótnia.

PS. Nie ładnie, że 1-go i 3-go maja tak wielu nie poszło do kościoła, oj nieładnie. Na drugi raz trzeba będzie mszę polową na jakimś posie w NIZ odprawić. Na komunię będzie Antymateria Charge L a ostatnie namaszczenie dadzą wiązki Multifrequency L.

Loc0

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 05, 2010, 20:06:13 »
Nie chcesz do GBTeam wpasc? Tak sensownie piszesz, ze bankowo bys do nas pasowal :) (na mnie nie patrz ja jestem trolem z zamilowania :D).

Butuhuru

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 05, 2010, 20:36:58 »
Hehe, moze jak Syski sie rozpadna to Rydzykow zostawimy w Eso coby sie znami dalej bili :)

Loc0

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 05, 2010, 20:40:35 »
Spowrotem do C0venu :) a cele sie znajda.

Voulture

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 05, 2010, 20:48:53 »
Naprawde zaslugujeszna na ten podpis Trollteam Loco.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 05, 2010, 21:07:38 »
Rydze i BUFU do c0ven i mamy potęgę Polską  :knuppel2:

lastverb

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 05, 2010, 21:17:34 »
Natomiast rzucanie liczbami 5000 przeciw 2000 to statystyka. Na naszym aliansowym nie ma 300 osób nawet. W szczycie we flocie jakieś 150 Sys-K + drugie tyle ally było - no poprostu taki sojusz, połowa to jakieś alty/górnicy/handlarze/leniwe ćwoki którym sie d... nie chce ruszyć do walki albo i-net który nas pożegnał a jeszcze jest w sojuszu zdaje sie.

Tak, tylko spojrz gdzie jest reszta wielkich sojuszy nie potrafiacych wystawic nawet 10% (czyli skladajacych sie glownie z kerbirki)? Albo ich nie ma, albo sa renterami, taki juz los - jak chcesz zyc w 0.0 musisz walczyc/placic. Takie sojusze nie lansuja sie na dowodcow mini-powerblockow (od tego sie to wszystko zaczelo).
Poza tym gdzie sie podzialy 300 osobowe floty samych syskow, ktore lataly po provi? Wiem, ze po takich spektakularnych wtopach morale spada - to nie jest zalezne od aliansu. Tylko polacy sa uparci i zawsze wracali (przez ile czasu SW walczyl z goonsami zanim zajal eso?).
Co do szpiegow - C0ven/SE ma jedna z lepszych siatek szpiegowskich, jesli nie najlepsza, bo rozsiana po calym eve, ale uczyli sie na walce ze swietnymi w tej dziedzinie goonsami. Najsmieszniejszy jest placz na kugu, ze c0ven uzywa "goon's tactic" - szpiegow - kazdy ich uzywa, jesli tylko ma (nawet CVA uzywalo swoich). A przy calym placzu sami nie do konca umiejetnie stawiaja swoje sbu w a1.

A zeby podkrecic temperature w piecu: 5500 vs 1200, od poczatku wojny c0ven rozrosl sie o okolo 1/3 dzieki sprowadzeniu przez sysk primary. w tym czasie sysk stracil 25% ze skladu osobowego.

Kapral Kalam

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 06, 2010, 04:07:08 »
Co do powrotu Radia do Covenu, to ja nie miałem "przyjemności" tam latać ale w Radiu partycypacja choć bliższa Covenowej niż Syskowej nadal się nie kwalifikuje. Musicie zrozumieć, że robienie moherowych beretów jest czasochłonne a tych z antenką (mówimy na nie super-berety) to już wogóle.

Jakby odpowiadając Dziadzikowi:
1. Gdzie są sojusze wystawiające po 10%? Pewnie tam gdzie owe 10% im na to pozwala. W naszym przypadku to jakieś 300 luda z kolegami, co czyni nas waszym sąsiadem (wrogiem) ze stanem posiadania 2 pockety. Wy też macie takie floty więc jakoś sobie tu walczymy i nie sądzę żeby jedni albo drudzy mieli przejąć wszystko. 300 + US time zone to nawet przy naszym SysQ o przepraszam IQ jakoś starcza do obrony (wiem liczyliście na atak no ale fizycznie ledwo się bronimy). Pewnie sojusze z taką partycypacją (flotą) próbujące rządzić całym regionem poleciały do empire ale na szczście rządzenie całym eso już nam ktoś wybił z głowy.

2. W dyskusję od czego się zaczęło nie dam się wciągnąć. Wierzę, że od chęci dobrej zabawy w eso i niechęci do nudnej wizyty na północy. Miło, że odrzucając zaproszenie do tamtej wojny podarliście też nasze. Chyba tylko nielicznym megalomanom taka wojna się podobała w sys-k. W jedną prawdę objawioną w tej materi nie polecałbym wierzyć a jako członek Radia M na prawdach objawionych się znam  :P

3. Gdzie się podziały 300 osobowe floty samych sys-k? A no chyba przeszły do legendy i dlatego właśnie ja bym się na takie legendarne liczby nie powoływał. Teraz kiedy okazało się że nasz sojusz zamiast miecza ma raczej skromną pałkę, już wiemy, że nie musicie stawiać czoła tysiącom.

4. Nie tylko Polacy są waleczni, no już nie przesadzajmy, bo się jeszcze spratanie oburzą ;)

5. Waszych szpiegów skomplementowałem w moim poście, więc nie odnośmy się do jakichś wpisów nie wiadomo kogo na kugu. Tu dyskutujemy w naszym mam nadzieję nieco mądrzejszym gronie.
Zresztą to była by hipokryzja krytykować takie metody, bo po pierwsze jak byśmy mogli to też byśmy je stosowali, po drugie podobne niehonorowe acz taktyczne zagranie jak stawianie SBU u siebie sami przeprowadzamy.

6. Co do liczb to nie wiedziałem, że jest aż tak źle  :-\
Sys-K+Primary+LR=2551+2005+1091 vs Coven+SE=797+393.
Czyli 5647 vs 1190. No ale na placu boju przyznacie staramy się tych 500 przeciw waszym 100 nie wystawiać, bo nasi FC by sie niczego nie nauczyli (jakaś część mojej jaźni mówi mi, że teraz też się nie uczą).

Chyba dam sobie spokuj z pisaniem bo mi jakieś litanie całe wychodzą ???
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2010, 04:13:45 wysłana przez Kapral Kalam »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 06, 2010, 08:30:05 »
Rydze i BUFU do c0ven i mamy potęgę Polską  :knuppel2:

Nie przesadzajmy, C0ven juz nią jest.

Nie wszyscy nasi muszą być w c0venie, wystarczy ze jak dojdzie do wiekszych rozruchow, moze nawet niekoniecznie w Eso, to stworzymy tymczasowy polski powerblock i Zostałem ocenzurowany kazdego, hyhy
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2010, 09:18:02 wysłana przez Sotharr »

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 06, 2010, 10:59:39 »
kazdy ich uzywa, jesli tylko ma (nawet CVA uzywalo swoich).

Jezzz, CVA nie ma/nie uzywa szpiegow, za to swobodnie rozmawiamy sobie ze szpiegami AAA na naszym vencie ^^, w dodatku powiem ze lubia sie podszywac pod moj nick z jakiegos powodu (wtf?) .  :2funny:

bunak xix

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 06, 2010, 15:31:54 »
jeszcze jest yarrr ze skromną liczbą 188 membersów  >:D

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 06, 2010, 15:35:19 »
ciiii - bo przyleca i nas czapkami zarzuca :)
Sam osobiscie bardzo chcialem do coven poleciec, ale sprawa rozwoju ally i sov (maly ciasny ale kuna wlasny) niestety nie pozwolili :/

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 06, 2010, 15:54:14 »
Nie chcecie kawałka sova w Eso? Dużo jest do zabrania syskom, kąsek dla yarr and co ja bym się połasił.  ;)

Sammani

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 06, 2010, 16:36:10 »
Moze popraw sobie nicka i alliance/corp?

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 06, 2010, 16:42:08 »
Nie chcecie kawałka sova w Eso? Dużo jest do zabrania syskom, kąsek dla yarr and co ja bym się połasił.  ;)

Wcale nie głupi pomysł. Polish Community w Esoterii. Kochać się nie musimy, napieprzać możemy się jak Kargul z Pawlakiem. 1/3 Eso COVEN, 1/3 BUFU, 1/3 Yarr & CO, 1/3 SE :D. A Sammani z Sotharem by się spotykali po szkole za stacją w A1 żeby się ponapierdalać (i tabun pozostałych troli z Centrali).

Fajny pomysł, ESO zajęte przez Polaków. NIP na czas braku wojny, na czas wojny, któregoś z sąsiadów reszta pomaga. Taka nasza mała własna piaskownica :).

Ashura

  • Gość
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 06, 2010, 16:50:06 »
Moze popraw sobie nicka i alliance/corp?

Przecież to nie on...

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria - 21.04.2010
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 06, 2010, 16:50:37 »
heh - różne pomysły były - problem jest taki że polacy są zajebiści jeśli chodzi o działanie add-hock - w stresie i w walce. Ale jakby się to uspokoiło - zaraz zaczną się zgrzyty i niesnaski (o co zakład?) że tereny nie takie jak trzeba, że za płotem to trawa zieleńsza a dziewczyny większe cycki mają! ;p
takie to Polskie - nie? :D

A niestety szybko by doszło do rozłamu i trzeba by się było opowiedzieć za którąś stroną (kargul czy pawlak? hmmm...) - status neutralny kończyłby się wizytami flot kapsów bądź umieszczaniem cloak z covert cyno w każdym systemie z ratami.
Poza tym - Coven mi dawnego covena nie przypomina, jak się zaczęły walki to jakby duch w narodzie odżył -śmieją się i żartują jak ludzie. Wcześniej niestety było patrzenie z góry i basta ;p
Już widzę jak dawny Coven daje Yarrr parę systemów za darmo - bez opłat, bez warunków :) Gdyby nie to - pewnie już dawno "góra" by zdecydowała się polecieć ze wsparciem - duzi nie jesteśmy, ale prócz altów i paru indu reszta to pvp, a kto nie ten długo tu miejsca nie zagrzeje. W tłumaczeniu - mały ale wariat :D

(odpowiadając z góry - który inny większy ally dałby takowe systemy jak powyżej: no właśnie tak mamy, tylko za to że lubimy latać i nie kerbirzymy dla kerbirzenia)