Autor Wątek: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka  (Przeczytany 104183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Totalizator

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 02, 2010, 18:25:01 »
ale tamten reset był fakiem o czym potem było głośno że dyrektorzy dalej razem siedzieli na kanale i mieli z niego polewke, nawet te pare bitew było z nudów a nie na serio.

Widzisz Scary a to dlatego że PL/GS/NC się wzajemnie po prostu lubią a nasz NAP nie był wymuszany karnymi ekspedycjami ani wzajemnym dyplomatycznym szachowaniem się.

mrtmartini

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 02, 2010, 19:09:40 »
I znowu czegos nie rozumiem, jak poczytac to forum/topic to jeszcze nic sie nie wydarzylo konkretnego a Polacy juz placza ze niesprawiedliwie bedzie.

Powiem wam jak to wyglada z mojej (nie IT jeszcze raz podkreslam perspektywy).

Tlo historyczne:   :)
Nie wiem kto to Liam i mam to w dupie
Nie wiem kto rzadzi SW/Coven/SE i mam to w dupie.

Okolo 2-3 tygodni temu na poludniu zapanowal spokoj. Rozkazy byly jasne, dla wszystkich wchodzacych w sklad poludniowego bloku, nachapac sie i carebearzyc ile sie da bo zaraz wyruszamy na pew pew, potrzebne beda zapasiki. Od zadupia w Syndicate do zadupia w drone regions, wszsycy tluka iski bo idziemy na wojne. Robienie iskow jest nudne, to jasne. Nawet najwieksze hardcory w IT siedza w domu i drukuja iski. to samo bliscy i dalsi sojusznicy.

Nagle gdzies na totalnym odludziu banda hardorowych? podobno pvvperow ktorzy zyja z dala od przeciwnika ? (to czemu sie nie przeprowadza np do venal chocby na chwile) ? zdecydowala ze zakloci przygotowania do zabawy bo sie nudzi i wymusila walke w domu w imie honoru bo ich sasiad dotychczasowy stwierdzil ze bedzie robil iski bo bedzie sie dzialo i nie bedzie zawracal sobie glowy duperelami.

Wymachowanie szabelka i okrzyki wojenne trwaja juz ze 48 godzin, w tym samym czasie inny carebearzacy sasiad (Atlas) nudzil sie i zrobil roama na terenie SW. Rozpoczely sie placze i lament oraz grozby ze ze SW zamknie sie w stacjach i poczeka az wszyscy odleca i wtedy bedzie ich roamowal (OMG!!!) HORROR.

Dodatkowo jeszce na forum goonsi dorzucaja ognia do pieca bo cieszy ich ze na poludniu cokolwiek zle sie dzieje, gdyby to ktos atakowal SW a SW by dostawalo w dupke to goonsi chwalaili by tego kogos ;)

Ogolnie SW w imie E-honoru przeszkadza i sieje zament w swoim wlasnym domu, tylko dlatego ze zawsze moga zamknac sie w NPC stacjach.... a moga sie tam zamknac tylko dlatego ze sa tak malo znaczacy ze nikomu nie bedzie sie chcialo ich tam kampic, bo poprostu nie ma co im zabrac, nawet te moony ktore sa w esoterii logistycznie to porazka i nikt ich nie chce.

To nie flame, to moja opinia z tego co czytam i slucham na forum.


Duże chłopaki nie dali się bawić i zaczeli się wtrącać to w świetle tego zapytam jak będzie wyglądała kampania na północy  z tysiącem wariatów operujących ze Stain siedzących na plecach :D

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 02, 2010, 19:37:53 »
w sumie nie ma obowiązku stawania pod tym samym sztandarem i butem ciężko coś takiego wymusić
SW w części ani w całości nie ma żadnego obowiązku szykować się na podbój północy
sąsiedzi SW nie maja obowiązku trzymać standów i głaskać ich po główkach

całe to krzyczenie dookoła , machanie szablą // ze strony Bobbiego również a może najbardziej - nie jestem tu stronniczy bynajmniej //
i ogólnie bicie piany to tradycyjny klimacik naszej kochanej gry

po prostu parę osób zapomniało że mogą mniej niż ich e-peen
a w przypadku osób mających już tylko alty w RL to musiało zaboleć

to co mnie osobiście się podoba że C0ven i SE wybrali co innego i się tego trzymają
płacą za grę , poświęcają czas i w miarę jak mogą tak sobie grę układają 
jeśli nie chcą aby ktoś mówił im co mają robić i gotowi są zapłacić za to jakieś wirtualne koszty mając przy tym mnóstwo zabawy ...
bo cokolwiek się wydarzy chwile będą niezapomniane na pewno a po to sie chyba między innymi gra //miło wspominam obronę deklein podczas maxa - mimo że mój ally spadł potem o ligę niżej//

prywatnie mam nadzieję że Atlas nie będzie mimo wszystko stroną  // zawsze mogę sobie zresztą zrobić krótki odpoczynek od eve  ;D //
Sneer Quen

Ghostden

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 02, 2010, 19:51:02 »
zaczerpnięte z kugutsmen
http://www.kugutsumen.com/showthread.php?5854-I-just-got-trolled-or-C0ven-just-reset-Sys-K-publically-for-being-terrible-allies/page6

Bobby is desperate to hold SC togather - just gave C0ven "24h to stop aggresion aginst sys-k or Esoteria will be under siege"

That may mean for sys-k another 24h of being docked.



Co na to koledzy z Covenu i Atlas? Czy czekamy na info do jutra?

sc0rp

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 02, 2010, 19:56:39 »
Wygląda jednak na to że rainbowland>all

Bo tak jest, trzeba sie albo dostosowac albo wyginac w skutek ewolucji i antymaterii ;)

Loc0

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 02, 2010, 19:57:20 »
Ależ są, w Esoteri :2funny:
Nie opowiadaj glupot o cap fajtach w eso, bo jak tylko poleci intel o duzym ally mobilizujacym cap flote, to bedziecie mieli na tsie "siege red! siege red!". A ze duze ally sa lase na latwe kille capsli wiadomo nie od dzis - nie bedzie "epickich" rotfl bitew capsli w eso imo.
@Shaitis - jak calosc? Celem SC bylo "wysiedlenie" GS ... ale GS sie sam wysiedlil. Dla was NC (IT) jest oczywistym celem, bo juz raz tam byliscie i PL pokazal wam fakolca po ktorym uderzyliscie na GS razem z -A- (aka zalamanie MAXa). Jaki to cel dla calej reszty? Oczywiscie WIN EVE! :D.
Cytuj
Ogolnie SW w imie E-honoru przeszkadza i sieje zament w swoim wlasnym domu, tylko dlatego ze zawsze moga zamknac sie w NPC stacjach.... a moga sie tam zamknac tylko dlatego ze sa tak malo znaczacy ze nikomu nie bedzie sie chcialo ich tam kampic, bo poprostu nie ma co im zabrac, nawet te moony ktore sa w esoterii logistycznie to porazka i nikt ich nie chce.
Heh ty wierzysz, ze mozna kogos wykopac z npc stacji?  :2funny: Heh GS was z Delve wykopal perma kampiac NOL ale to troche inna bajka. Nie wierze, w powtorke NOL (kilka j od empire i wlasnych stacji) w Stain.
Nadal nie sadze by NIP byl zlym rozwiazaniem dla pvp ally. Ludzie musza miec cos do roboty zeby od nadmiaru farmienia w wowa nie zaczeli grac :D.

Roadtrip jest spoko ... tylko nie w formie jaka proponuje Scary - i co niby SW mialoby zrobic z ewentualnie zajetym terenem kilkadziesiat j od domu? Jak mieliby go w ogole zajac z NC na glowach? Widzisz, ze cale SC sie szykuje na ta kampanie a takie dyrdymaly wypisujesz :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 20:31:40 wysłana przez Loc0 »

Ian666

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 02, 2010, 20:10:38 »
SE niczego nie burzylo chcialo zwykly reset standow zeby swobodnie roamowac nie robic zadnego sovwar itd syski tak jak reszta naptrain'u chce miec absolutny spokoj w kur**dolku zeby moc kerbirzyc.
Syski nie bedą mieć spokojnego kurwidołka niezależnie czy c0ven będzie operował z Eso czy z paru j dalej ze Stain.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 02, 2010, 20:22:18 »
I znowu czegos nie rozumiem, jak poczytac to forum/topic to jeszcze nic sie nie wydarzylo konkretnego a Polacy juz placza ze niesprawiedliwie bedzie.
nie zauwazyłem żebyśmy płakali. oczywiście wolelibyśmy spokojnie zblobowac 3 razy większego przeciwnika, aleod poczatku zakładalismy, że cała zabawa skończy się atakiem reszty SC.



Cytuj
Okolo 2-3 tygodni temu na poludniu zapanowal spokoj. Rozkazy byly jasne, dla wszystkich wchodzacych w sklad poludniowego bloku, nachapac sie i carebearzyc ile sie da bo zaraz wyruszamy na pew pew, potrzebne beda zapasiki. Od zadupia w Syndicate do zadupia w drone regions, wszsycy tluka iski bo idziemy na wojne. Robienie iskow jest nudne, to jasne. Nawet najwieksze hardcory w IT siedza w domu i drukuja iski. to samo bliscy i dalsi sojusznicy.
Nie słyszałem, że sa jakies "rozkazy dla całego południowego bloku". Z resztą nie dalej jak tydzień temu pisałes, że IT ma pełne hangary shipów przygotowanych na goonów, wiec się zdecyduj.

Cytuj
Nagle gdzies na totalnym odludziu banda hardorowych? podobno pvvperow ktorzy zyja z dala od przeciwnika ? (to czemu sie nie przeprowadza np do venal chocby na chwile) ? zdecydowala ze zakloci przygotowania do zabawy bo sie nudzi i wymusila walke w domu w imie honoru bo ich sasiad dotychczasowy stwierdzil ze bedzie robil iski bo bedzie sie dzialo i nie bedzie zawracal sobie glowy duperelami.
Nie w imie honoru, ale dlatego, że w promieniu 40 jumpów nie ma do czego strzelić (bo walkę z provi ciezko nawet nazwać "strzelaniem") a alliance takie jak SE czy C0ven potrzebują celów jak powietrza. Bardziej niż sova. Prócz innych przesłanek takich jak konieczność wybrania pomiędzy kimś kogo lubimy i do kogo mamy zaufanie a jego przeciwieństwem musielismy się zdecydowac co jest nam bardziej potrzebne: cele czy sov. Widać co wybralismy.


Cytuj
Wymachowanie szabelka i okrzyki wojenne trwaja juz ze 48 godzin, w tym samym czasie inny carebearzacy sasiad (Atlas) nudzil sie i zrobil roama na terenie SW. Rozpoczely sie placze i lament oraz grozby ze ze SW zamknie sie w stacjach i poczeka az wszyscy odleca i wtedy bedzie ich roamowal (OMG!!!) HORROR.
Nie bardzo rozumiem o czym mówisz. Ani Atlas żadnego roama do nas nie przeprowadził, ani my nie składalismy takich kretyńskich deklaracji. Musiało Ci się przyśnić.


Cytuj
Ogolnie SW w imie E-honoru przeszkadza i sieje zament w swoim wlasnym domu, tylko dlatego ze zawsze moga zamknac sie w NPC stacjach.... a moga sie tam zamknac tylko dlatego ze sa tak malo znaczacy ze nikomu nie bedzie sie chcialo ich tam kampic, bo poprostu nie ma co im zabrac, nawet te moony ktore sa w esoterii logistycznie to porazka i nikt ich nie chce.
Zupełnym przypadkiem dotknąłes sedna sprawy - wywołujemy dym bo możemy. Nikt nam dupy do Eso nie przyspawał, dochody z niego i tak mierne, a i nikt o zdrowych zmysłach nie myśli, że jego trata negatywnie odbije sie na naszym ally. Z resztą terenu w EVE jest tyle, ze jesli za jakis czas znów zapragniemy miec sova to sobie go wywalczymy albo dostaniemy z pocałowaniem ręki.

A tymczasem oddajemy się najlepszej zabawie od wielu, wielu miesięcy :)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 02, 2010, 20:29:47 »
Bo tak jest, trzeba sie albo dostosowac albo wyginac w skutek ewolucji i antymaterii ;)

Zawsze jest jakieś wyjście :>

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 02, 2010, 20:31:12 »
  Spójrzcie na to z innej strony. Atlas, i ktokolwiek zechce się dołączyć do siegu naszych jakże wartościowych moonów i strategicznie rozmieszczonych stacji na końcu niczego, muszą być wygłodzeni pvp do tego stopnia, że rzucą się na wszystko, sami pewnie chętnie zresetowaliby sąsiada, ale boją się, że podzielą nasz los :) A tak, przylecą sobie, praktycznie całkiem bezpieczni że nikt nie zrobi jakiejś siarkowatej wtopy (bo jak można wtopić tytka jak zaraz będzie 20 kolejnych na standby).

  Z głębi mojego e-serca, współczuję :(

Basergore Kragdob

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 02, 2010, 20:35:22 »
Aj miałem nic nie pisać ale się odezwę. Mnie osobiście sytuacja cieszy.
W końcu coś się dzieje jest jakiś ruch.

Ale naprawde prosiłbym kolegów z c0venu o odrobine obiektywizmu.
Cały czas piszecie jakim wielkim 'zdrajcą' jest Liam. A ja zadam takie pytanie: komu miał ufać Liam?? 'Przyjaciołom' z c0venu którzy w jeden dzień blokują dostęp całemu ally z powodu 1go członka?? Czy może 'kolegom' z SE którzy nie chcieli ustawic + dla petów sysków??

Nie ukrywajmy ze brak szacunku ze strony SE i c0venu był cały czas wyczuwalny. Zajmowanie współdzielonego systemu przez syskow?? to jest dowodem 'arogancji' Liama?? Sorry ale coven nie stawial stacji we współdzielonej konstelacji??

Jedyne o co proszeto odrobina obiektywizmu i pokazywanie całej historii a nie wybranych fragmentów. Choć tu nie bawmy się w propagande bo ani ona nikogo nie przekona ani niczyjego zdania nie zmieni.


Całkowicie rozumie decyzje c0venu ale też wcale nie dziwie sie Liamowi.
No i nie da sie ukryć że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

A na koniec c0venowi i SE życze duo GF i licze ze skończy sie fajną walką bez pomocy friendsów

magni

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 02, 2010, 20:51:05 »
A na koniec c0venowi i SE życze duo GF i licze ze skończy sie fajną walką bez pomocy friendsów


szacun ziomal za zdrowe podejscie do tematu, i gdyby sie tak zlozylo ze syski beda walczyc o swoje sami a nie wzywac pol eve do pomocy to naprawde i se/coven bedzie mialo do nich wiekszy szacunek

Pelloth

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 02, 2010, 21:05:17 »
'Przyjaciołom' z c0venu którzy w jeden dzień blokują dostęp całemu ally z powodu 1go członka??

Zapomniales dodac kolego, ze z powodu jednego czlonka ktory zapier****, kilkanscie duzych baniek w kasie i assestach z korpa i po <cut> z C0ven zostal przyjety do Sysków tylko po to zeby miec standy i wywozic towar ze stacji, co zreszta mialo miejsce. Chyba tylko kompletny debil, postapilby inaczej. Taka mala dygresja, odnosnie twojego "obiektywizmu"

Słownictwo  :knuppel2: to nie flame - Yogos
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2010, 21:21:55 wysłana przez Yogos »

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 02, 2010, 21:51:38 »
Ale naprawde prosiłbym kolegów z c0venu o odrobine obiektywizmu.
Cały czas piszecie jakim wielkim 'zdrajcą' jest Liam. A ja zadam takie pytanie: komu miał ufać Liam?? 'Przyjaciołom' z c0venu którzy w jeden dzień blokują dostęp całemu ally z powodu 1go członka??
Tzn mowisz o swoim korpie, w ktorym trzymacie tego zlodzieja, z powodu ktorego dostep do stacji zostal zabrany?:P

Nie ukrywajmy ze brak szacunku ze strony SE i c0venu był cały czas wyczuwalny. Zajmowanie współdzielonego systemu przez syskow?? to jest dowodem 'arogancji' Liama?? Sorry ale coven nie stawial stacji we współdzielonej konstelacji??
Wspodzielonego..? Masz na mysli ten pocket nalezacy do c0venu, w ktorym mieszkaja ich pety? I o ktory non stop dopominal sie Liam bo nabral dziadostwa z empire, ktore gdzies musi upchac?:P

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 02, 2010, 21:53:38 »
nie, ma na mysli pocket c-pewn.

Basergore Kragdob

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 02, 2010, 21:59:15 »
CHciałem zauważyć że po  przepychankach dyplomatycznych zostało to załatwione troszke inaczej czyli w sposób jaki powinno być na początku bez żadnego emorage. Z resztą naprawde nie chce mi się kłócić, bo jeden z waszych dyrków dobrze zna moje zdanie na ten temat i tyle mi wystarczy. i tak jak pisze prosze o 'odrobine' obiektywizmu bo całkowity raczej nie jest możliwy. Ja tam sie z Daellem postrzelam z przyjemnością i bez żadnych napięć :P Jeszcze żeby Feliks naprawde wrócił....

PS1: tak mówie o swoim korpie. 1sza sprawa kradziez trzeba udowodnić zeby kogoś nazwać złodziejem inaczej jest to potwarz (czy jak to tam nazwac i zeby nie bylo wiem ze udowodnienie w tym przypadku bylo praktycznie niemozliwe +postac byla sprzedana)
PS2 oj nie wiem teraz dokładnie o którą chodziło pamiętam że system był współdzielony przez cały SW po czym c0ven sobie tam stacje postawił. Musiałbym po forum poszukać a nie chce mi sie teraz bo mam co innego do roboty.(chyba faktycznie c-pewn musialbym sprawdzic)

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 02, 2010, 22:15:01 »
Aj miałem nic nie pisać ale się odezwę. Mnie osobiście sytuacja cieszy.
W końcu coś się dzieje jest jakiś ruch.

Ale naprawde prosiłbym kolegów z c0venu o odrobine obiektywizmu.
Cały czas piszecie jakim wielkim 'zdrajcą' jest Liam. A ja zadam takie pytanie: komu miał ufać Liam?? 'Przyjaciołom' z c0venu którzy w jeden dzień blokują dostęp całemu ally z powodu 1go członka?? Czy może 'kolegom' z SE którzy nie chcieli ustawic + dla petów sysków??

Nie ukrywajmy ze brak szacunku ze strony SE i c0venu był cały czas wyczuwalny. Zajmowanie współdzielonego systemu przez syskow?? to jest dowodem 'arogancji' Liama?? Sorry ale coven nie stawial stacji we współdzielonej konstelacji??

Jedyne o co proszeto odrobina obiektywizmu i pokazywanie całej historii a nie wybranych fragmentów. Choć tu nie bawmy się w propagande bo ani ona nikogo nie przekona ani niczyjego zdania nie zmieni.


Całkowicie rozumie decyzje c0venu ale też wcale nie dziwie sie Liamowi.
No i nie da sie ukryć że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

A na koniec c0venowi i SE życze duo GF i licze ze skończy sie fajną walką bez pomocy friendsów
No Base chodzilo o to, ze Sys-k zaczelo claimowac na 3h przez akcja IT :laugh: . Poza tym mamy loga jak z Liamem bylo ustalane wybudowanie 3 stacji i tam byl podawany c-pewn. Po 3 miechach jak stacja powstala to Liam sie obudzil i pokrzyczal sobie jak go wszyscy w konia robia. Ceo c0ven wkleil mu log z rozmowy z nim i nawet nie przeprosil. Co i tak nie zmienia sytuacji, ze gdyby Sys-K walnela w empire neutralnego frachta, ktory by sie okazal  byc z "AAA" c0ven by stal za wami murem.  Liam niestety to choragiewka co jak zawieje tak zmienia zdanie bo "space" to jest wszystko na czym mu zalezy. Kiedys wkleje rozmowe jak w ciagu jednej rozmowy 3 razy zmienial zdanie kogo poprze. Nie mowiac juz, ze klamal jak pies i w tej rozmowie mu to udowodniono. No, ale to juz niewazne . Co do wzajemnego strzelania sie Base to bedzie troche zal. Reszte twojego korpa juz nie :-). 
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 02, 2010, 22:52:13 »
Cytuj
szacun ziomal za zdrowe podejscie do tematu, i gdyby sie tak zlozylo ze syski beda walczyc o swoje sami a nie wzywac pol eve do pomocy to naprawde i se/coven bedzie mialo do nich wiekszy szacunek

Myślę, że całe eve nabrało by szacunku do Liama i jego ekipy. Co wart jest ally, który nie potrafi stawić czoła jakimś leszczom z c0ven i SE?


Nerxes

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 03, 2010, 00:07:10 »
C0ven portalem wpadl na SYS-K (POS z JB) w HHQ (ja padlem bez grida :P) c0ven 140(BS rr) - SYS-K 218 (jakies 130BS kolo 40capitali)



Miejsce na update

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 03, 2010, 18:07:45 »
Od tego posta ogólnie zaczął się syf więc wyciąłem i poleciało tu:
http://www.eve-centrala.com.pl/forum/index.php?topic=7943.0

Mam nadzieję, że nie wyciąłem jakiś wartościowych postów, jeśli tak to przepraszam i proszę o PW postaram się naprawić.
Jak ktoś chce napisać ładny raport na temat bitwy - proszę bardzo.
 
Ogólnie źle kliknąłem i zamiast do offtopic trafiło do ogłoszeń zaraz będzie naprawione  :buck2:
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2010, 18:16:07 wysłana przez Yogos »

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 03, 2010, 23:17:40 »
Maly update:

Pisac o walce wczorajszej juz nie bede, Julius napisal w miare trafny BR na SHC na ten temat.

Dzis w Eso zdecydowanie spokojniej niz wczoraj. Bricki rano zabily SE 1 czy 2 capsle i zdaje sie odkupuja teren on bylych petow SE Sex,Drugs&Rocknroll (choc tu nie do konca jestem pewien, poki co sov na stacjach jest SDRNR). Bricki zapowiadaja mocny push na systemy SE ale poza tą zdradą z ich petami, nie sadze zeby cos bez pomocy Liama im sie udalo. Za wczorajszy blue fire C0ven i SE zresetowały Legiunea Romana. Sex,Drugs etc rowniez zostalo zresetowane.

Syski od DT siedzialy w A1, wlasciwie nie wylatujac dalej niz 1j od tego systemu.
W koncu zebrali wiekszy gang (ok 50 os) i polecieli w strone 4gq skad bazuje SE.
Dostali dropa od 60 os floty SE.
http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=141460

Wieczorkiem ze wzgledu na brak zorganizowanych akcji Syskow, wsiedlismy sobie w HACe LR i 100+ osobowa flotka latalismy po okolicy. Zabilismy jakies kampy brickow w 37s skąd teraz atakuja posiadlosci SE, potem probowalismy baitowac 60 osobowy gang Syskow. Niestety wiekszosc nam pozwiewala jak juz wskoczyli do qooh.

Generalnie poza walka SE vs Sysk aktywnosc Syskow byla ograniczona wiec po jakichs 2 h szukania celow dalismy sobie spokoj. Cala nadzieja w Atlasie :)
I-DEA / C0ven

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 03, 2010, 23:47:09 »
Generalnie poza walka SE vs Sysk aktywnosc Syskow byla ograniczona wiec po jakichs 2 h szukania celow dalismy sobie spokoj. Cala nadzieja w Atlasie :)

sugeruje zaczac rozmieszczac SBU jesli chcecie walki
po co mamy tam leciec skoro infrastruktura sys-k nie jest w niebezpieczenstwie?
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
do tego zablokował możliwość dokowania w swoich stacjach dla SE a otworzył dla ludzi z IT.
W tym momencie to już nie postawa neutralaną w konflikcie w który nie chciał być zaangażowany, to akt wrogi wobec sojusznika...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 04, 2010, 08:37:48 »
Wczoraj wieczorem jak Striker pisze mieliśmy dobrą walkę z SYS-K.
Sys zebrał około 40-50 osobowy gang w którym mieli mix BS(11),pare BC, logityków na armor 5-6 reszta drobnica.

W momencie gdy przyszedł intel byli już 3j od C9N dokąd lecieli u nas zaczęła się zbiórka ekipy.
Gang sys wpadł do c9n i wystawił onyxa na baita pod stacją, my mieliśmy dopiero 20 osób w gangu co jeszcze nie wystarczało by podjąć walkę, zabiliśmy baita i wywarpowali.
Następne 20 min to manewry flot u nas przybywało ekipy w końcu doszło do starcia.
SYS miał bsy na sniperspotach i support pod bramą my wskakiwaliśmy do systemu. Walka pod gejtem została wygrana "lemingi" poszły w rozsypkę w trakcie pościgu ściągnęliśmy jeszcze slepnira,megasa i habringerka w c9n.
Lokal w szczycie stał koło 100, laga nie było - sam miód  O0
Myślę, że oby stronom się podobało, oby więcej takich walk.

KB SE walka w X-7:
http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=141429
KB SE walki w c9n:
http://killboard.xenobytes.se/?a=kill_related&kll_id=141466

KB sys walka w X-7:
http://killboard.systematic-chaos.eu/?a=kill_detail&kll_id=69278
KB sys walki w c9n:
http://killboard.systematic-chaos.eu/?a=kill_related&kll_id=69283


@Venzon nie jesteście nam tu potrzebni do fajnych walk - sio  :P



 

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Zaznaczam, że to z mojego prywatnego punktu widzenia a ja w SE jestem prostym żołnierzem.

Słyszałem już wcześniej, że Liam robił różne rzeczy, które nie podobały się dyrektorom SW ale o ile to były różne "drobne" sprawy które do zwykłych membersów nie przechodziły. Zostawało to gdzieś na górze. A to się wypowiedział za nas, a to sapał o glebe, a to coś innego wykręcił - sprawa między dyrkami niech pogadają z nim i sobie to wyjaśnią. Potem była fracht drama która była żółtym światłem. Liam owszem udzielał się dyplomatycznie ale imho dużo ważniejszy byłby prosty sygnał - jesteśmy z wami. A SYS-K najwyraźniej nie był.

Punktem zwrotnym była akcja z IT. SW to przede wszystkim blok obronny a nie maszyna do podboju EVE. Przecież od dawna było wiadomo, że te resety przyjdą. IT zrobiło atak na system. Nie jakiś roam czy inną popierdółkę tylko wjechało centralnie na system ze stacją.
SYS-K odmówił nam pomocy w podstawowej potrzebie dla której SW został stworzony czyli obrony sova na terenie regionów uznawanych za "nasze" czyli eso i paragon. Koniec. Kropka.

Jeżeli Liam po tym uważał, że jeszcze kiedykolwiek dostanie od nas pomoc to chyba jego mózg polityka go strasznie zawiódł.

Użył naszej energii i pomocy gdy był mały i wyizolowany w stain a gdy nadszedł czas, gdy to on mógł pomóc - odmówił bo się bał o pare stacji.
Zapomniałeś dodać że IT zaatakowało stacje SE ponieważ SE po resecie wykorzystywało możliwość dokowania w stacjach w period basis i querious żeby orać rentersów IT i Sys-K którzy również z tych stacji korzystali. SE ODMÓWIŁO ustawienia plusa dla rentersów sys-k a jednak dalej korzystało z ich stacji żeby farmić rentersów z nich wydokowywujących. Pro pvp nie ma co. IT wkurzyło się także za to że SE pierwszego roama przeprowadziło natychmiast po resecie gdy IT nie ustawiło jeszcze swoich standingów i pozabijało pare osób będąc jeszcze blue.
Co w tej sytuacji zrobił sys-k? Nie zresetował SE tylko odmówił im praw dokowania w stacjach ze względów właśnie dlatego żeby przestali strzelać do rentersów oraz sojuszników korzystających z tych stacji. Tak nie pomogło SE w chwili zagrożenia ale SE sprowadziło to zagrożenie tylko i wyłącznie przez własną głupotę i arogancje, więc szczerze mówiąc nie dziwie im się. Dzięki negocjacjom cała ta sytuacja została załagodzona. Ale tydzień później Coven resetuje Sys-k mówiąc jaki to nierzetelny sojusznik, cóż szczerze mówiąc z punktu widzenia sysków (a także chyba większości SC) w całej tej sytuacji to właśnie SE i Coven okazały się być sojusznikiem który robi więcej dramy z niczego niż to było warte. Acha dorzuć do tego fakt że mimo waszych tutejszych twierdzeń że nie będziecie atakowali infrastruktury Sys-k a jest to jedynie reset dla ~goodfights~ Liam w dniu resetu dostał propozycje nie do odrzucenia od lidera SE w która brzmiała mniej więcej: zostań naszym petem i płać nam za życie obok i standing albo zostaniesz stąd wyjebany. ~goodfights~
Dodatkowo godzine po resecie Coven zabąblował stacje sysków uniemożliwiając rentersom korzystanie z nich. Dla nieświadomych powiem tylko że po dominion hiendy oprócz techa są gówno warte i często nie starczają nawet na utrzymanie sova, większość dochodów sojuszy idzie teraz właśnie z rentersów. Jeśli chodzi o blokowanie przychodu allianców to obecnie zarzynanie rentersów obecnie można porównać do atakowania hiendmoonów pre dominion.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Zapomniałeś dodać że IT zaatakowało stacje SE ponieważ SE po resecie wykorzystywało możliwość dokowania w stacjach w period basis i querious żeby orać rentersów IT i Sys-K którzy również z tych stacji korzystali. SE ODMÓWIŁO ustawienia plusa dla rentersów sys-k a jednak dalej korzystało z ich stacji żeby farmić rentersów z nich wydokowywujących. Pro pvp nie ma co. IT wkurzyło się także za to że SE pierwszego roama przeprowadziło natychmiast po resecie gdy IT nie ustawiło jeszcze swoich standingów i pozabijało pare osób będąc jeszcze blue.
Co w tej sytuacji zrobił sys-k? Nie zresetował SE tylko odmówił im praw dokowania w stacjach ze względów właśnie dlatego żeby przestali strzelać do rentersów oraz sojuszników korzystających z tych stacji. Tak nie pomogło SE w chwili zagrożenia ale SE sprowadziło to zagrożenie tylko i wyłącznie przez własną głupotę i arogancje, więc szczerze mówiąc nie dziwie im się. Dzięki negocjacjom cała ta sytuacja została załagodzona. Ale tydzień później Coven resetuje Sys-k mówiąc jaki to nierzetelny sojusznik, cóż szczerze mówiąc z punktu widzenia sysków (a także chyba większości SC) w całej tej sytuacji to właśnie SE i Coven okazały się być sojusznikiem który robi więcej dramy z niczego niż to było warte. Acha dorzuć do tego fakt że mimo waszych tutejszych twierdzeń że nie będziecie atakowali infrastruktury Sys-k a jest to jedynie reset dla ~goodfights~ Liam w dniu resetu dostał propozycje nie do odrzucenia od lidera SE w która brzmiała mniej więcej: zostań naszym petem i płać nam za życie obok i standing albo zostaniesz stąd wyjebany. ~goodfights~
Dodatkowo godzine po resecie Coven zabąblował stacje sysków uniemożliwiając rentersom korzystanie z nich. Dla nieświadomych powiem tylko że po dominion hiendy oprócz techa są gówno warte i często nie starczają nawet na utrzymanie sova, większość dochodów sojuszy idzie teraz właśnie z rentersów. Jeśli chodzi o blokowanie przychodu allianców to obecnie zarzynanie rentersów obecnie można porównać do atakowania hiendmoonów pre dominion.

Ciekawe Kombat, luźno przeglądnąłem korespondencje aliasnową z czasów mojej nieobecności i nie widziałem żeby jakikolwiek roam nie zaczął się na stacji sysków w PB. Mamy swoją sieć JB która doprowadza nas w 3j z c9n do PB a stamtąd już jest kawałek do BoBa.

Zdefiniuj proszę "korzystali", nie będę się spierał czy ktoś sobie zadokował żeby afkować chwile czy naprawić moduły - to jest możliwe - ale na pewno celowo nie wykorzystywaliśmy tych stacji do rozpoczęcia jakiejś szerszej akcji.


edit
Bo nie wytrzymam.

I co z tego, że zabomblowali stacje sysków ? Co to nie wolno tego robić ?

c0ven słyszeliście ? ZAKAZ UŻYWANIA BANIEK ! - Schowajcie prosze dictory i hice do garażu a bomble do kontenerków i w ciemny zakamarek hangaru prosze położyć bo i tak ich nie możecie używać !

A tak w ogóle to jeszcze nie używajcie DMG modów i fitować proszę połowe działek bo przecież zabijacie SYS !

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Ciekawe Kombat, luźno przeglądnąłem korespondencje aliasnową z czasów mojej nieobecności i nie widziałem żeby jakikolwiek roam nie zaczął się na stacji sysków w PB. Mamy swoją sieć JB która doprowadza nas w 3j z c9n do PB a stamtąd już jest kawałek do BoBa.

Zdefiniuj proszę "korzystali", nie będę się spierał czy ktoś sobie zadokował żeby afkować chwile czy naprawić moduły - to jest możliwe - ale na pewno celowo nie wykorzystywaliśmy tych stacji do rozpoczęcia jakiejś szerszej akcji.


edit
Bo nie wytrzymam.

I co z tego, że zabomblowali stacje sysków ? Co to nie wolno tego robić ?

c0ven słyszeliście ? ZAKAZ UŻYWANIA BANIEK ! - Schowajcie prosze dictory i hice do garażu a bomble do kontenerków i w ciemny zakamarek hangaru prosze położyć bo i tak ich nie możecie używać !

A tak w ogóle to jeszcze nie używajcie DMG modów i fitować proszę połowe działek bo przecież zabijacie SYS !
Korzystali np. poprzez dokowanie sobie w stacjach które były domkiem dla poszczególnych rentersów.
Prowadziło to do sytuacji życia jak w NPC 0.0 gdzie neutrale mogą sobie zadokować w stacji w której jest mój dom - jaki jest sens wówczas płacić za taki teren?
Nie mówię tutaj o żadnych 'szerszych akcjach' bo takich SE nie prowadziło, było to po prostu farmienie rentersów.

Reszta Twojego postu pod editem to czysta nieskazitelna demagogia, nikt nie mówi o zakazie używania baniek tylko o fakcie celowego zamknięcia stacji do użytku przez rentersów dzięki czemu sys-k miał stracić główne źródło dochodu. Nieeee nie atakujemy infrastruktury Sys-k, zabąblowanie wszystkich stacji ma zapewnić nam ~goodfights~ tak samo jak ten cały reset i ultimatum dla Sys-k że ma zostać petem.

Nadal nie rozumiem czemu te posty wylądowały w offtopie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #97 dnia: Marzec 04, 2010, 09:36:35 »
Scaliłem sensowne posty z offtopa do głównego wątku

kaleba

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 04, 2010, 12:08:41 »
Liam o resecie wiedział 24h przed takowym !!!
A że wysłał maila na 10 min przed DT i zaraz po DT c0ven wykorzystal tą sytuacje zaczeliśmy ich bić.
Później znowu drama z użyciem tytana. Skoro syski zaczeły sie bawić carrierami na docku to my nasze zabawki też wyciagneliśmy.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #99 dnia: Marzec 04, 2010, 12:10:39 »
Liam o resecie wiedział 24h przed takowym !!!
A że wysłał maila na 10 min przed DT i zaraz po DT c0ven wykorzystal tą sytuacje zaczeliśmy ich bić.
Później znowu drama z użyciem tytana. Skoro syski zaczeły sie bawić carrierami na docku to my nasze zabawki też wyciagneliśmy.
A co to ma do rzeczy że wiedział 24h przed? Nie zmienia to faktów o których pisałem i prawdziwych powodów tej całej sytuacji.

[lfn] szybki marian

  • Gość
(...)
Korzystali np. poprzez dokowanie sobie w stacjach które były domkiem dla poszczególnych rentersów.
Prowadziło to do sytuacji życia jak w NPC 0.0 gdzie neutrale mogą sobie zadokować w stacji w której jest mój dom - jaki jest sens wówczas płacić za taki teren?
Nie mówię tutaj o żadnych 'szerszych akcjach' bo takich SE nie prowadziło, było to po prostu farmienie rentersów.
(...)


Przepraszam, ale mam wrażenie, że obwiniasz SE o niekompetencję/niezdolność SYS-K ochrony własnych rentiersów... Skoro SE atakowało rentiersów SYS-K to dlaczego SYS-K nie zapobiegł temu przy wykorzystaniu środków dyplomatycznych lub militarnych? Po co płacić komuś za ochronę, której ochraniający nie jest w stanie zapewnić  :buck2:

Opisana tutaj sytuacja stanowiła doskonały casus beli dla SYS-K. Reset SE i jazda, a nie półśrodki w postaci zakazu dokowania. Z tego co tu czytam, to SYS-k chcieli zjeść ciastko (wynajmować teren i zapewniać ochronę) i mieć ciastko (bez angażowania się dyplomatycznego/militarnego zmierzającego do zapewnienia obiecanej rentiersom ochrony). Ja bym nie płacił za taką ochronę  :D

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #101 dnia: Marzec 04, 2010, 12:17:13 »
Spinacie się jakby chodziło o coś więcej. SE i c0ven już tyle razy napisali o co im chodziło, że nie da się policzyć (ja przynajmniej nie będę) i udowadnianie teraz chłopakom, że źle zrobili naprawdę nic nie zmieni. Z resztą dorabianie ideologii do faktów (i.e. lecimy pomóc biednym i wiernym sojusznikom = SYSKom) naprawdę nie ma sensu. SE i c0ven są zblobowani przez SYSKów bez konieczności wołania o pomoc i dorabiania ideologii.

Kto chciał to wyciągnął swoje wnioski, kto chciał to zobaczył kto ma jaja, a kto tylko wymachuje e-peenem. Nie spinajcie się tak tylko dajcie SE i c0ven bawić się tak jak lubią. Ja generalnie wolałbym czytać raporty o bitwach, a nie grzebać w stosie śmieci i z dzięcięcego obrzucania się: "a bo Wy to coś tam, nie to Wyście coś tam", wyciągać wartościowe informacje.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #102 dnia: Marzec 04, 2010, 12:23:35 »
A co to ma do rzeczy że wiedział 24h przed? Nie zmienia to faktów o których pisałem i prawdziwych powodów tej całej sytuacji.

Strona tutaj jest SE przede wszystkim, to oni niefortunnie narozrabiali.
Potem ta cala sprawa z resetem i sys-k i checia przejechania ich walcem byla wedlug mnie troche zle dyplomatycznie rozegrana.

Pisalem jednej osobie z coven, ze taki konflikt powinien byc eskalowany bardzo powoli bez postulatow o checi zniszczenia sys-k itp. Jesli oni nie czuliby zagrozenia na poczatku to nie wtracalby sie taki Atlas np.

Skoro i tak nie bedzie fazy sov warfare ze strony coven/se to zupelnie bez sensu bylo oglaszac, ze macie zamiary zniszczenia sys-k bo nie da sie tego zrobic bez SBU.

Niestety postulat do AAA/Atlas/It w stylu "pozwolcie nam zniszczyc sys-k i sie nie wtracajcie" mial masze szanse "zajcia". Jednak zresetowanie kogo trzeba (Sys-k/LR/Atlas/IT, ewentualnie AAA) i roamowanie po okolicy z naciskiem na sys-k i wbijanie powoli noza moglo miec duze szanse powodzenia. Na pewno sov coven w eso nie bylby bardziej zagrozony niz jest teraz, jesli juz to tylko ze strony sysk/lr/brick.

To moj punkt widzenia w tej kwestii
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Przepraszam, ale mam wrażenie, że obwiniasz SE o niekompetencję/niezdolność SYS-K ochrony własnych rentiersów... Skoro SE atakowało rentiersów SYS-K to dlaczego SYS-K nie zapobiegł temu przy wykorzystaniu środków dyplomatycznych lub militarnych? Po co płacić komuś za ochronę, której ochraniający nie jest w stanie zapewnić  :buck2:

Opisana tutaj sytuacja stanowiła doskonały casus beli dla SYS-K. Reset SE i jazda, a nie półśrodki w postaci zakazu dokowania. Z tego co tu czytam, to SYS-k chcieli zjeść ciastko (wynajmować teren i zapewniać ochronę) i mieć ciastko (bez angażowania się dyplomatycznego/militarnego zmierzającego do zapewnienia obiecanej rentiersom ochrony). Ja bym nie płacił za taką ochronę  :D
No tak tylko że rentersów atakowali sojusznicy którzy mieszkali obok i odmawiali ich splusowania. Z Twojego postu wynika że SE od początku chciał być zresetowany przez sysków i prowokowali ich do tego odmawiając plusa dla ich rentersów i zabijając ich wykorzystując standing z sys-k żeby dokować w ich stacjach. Rozumiem że syski mieli bronić swoich rentersów poprzez strzelanie do niebieskiego Stain Empire? A skoro SE chciało resetu to dlaczego samo nie zresetowało sysków? Uważam że sys-k w tej sytuacji zachował się najdyplomatyczniej jak to się dało, nie resetował tylko zabronił dokowania.

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K
« Odpowiedź #104 dnia: Marzec 04, 2010, 12:27:43 »
Pisalem jednej osobie z coven, ze taki konflikt powinien byc eskalowany bardzo powoli bez postulatow o checi zniszczenia sys-k itp. Jesli oni nie czuliby zagrozenia na poczatku to nie wtracalby sie taki Atlas np.
Ven, przecież było mówione że to będzie tylko staroświeckie pew-pew bez SOV wars, a Bobby od razu dostał ciśnienia...