Autor Wątek: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka  (Przeczytany 104197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #420 dnia: Maj 12, 2010, 13:02:34 »
Cóż poki SC uwikłane jest w krucjate na północy to niepecjalnie zalezy im na tluczeniu sie z covenami. Jak im sie znudzi to pewnie ułamkiem swojego bloba będa w stanie w bardzo krótkim czasie  zapedzić całe towarzystwo do Stain.
Tak wiec póki SC zajete jest północą to SE+coven moga prowadzić ta swoja lokalna polityke  >:D
Moze i lokalna polityka, ale zawsze wlasna  :coolsmiley:. Nie mam zludzen, ze jak przyleca wieksi bracia to nas szybko zaoraja. No, ale to juz niewazne bo zajechalismy Sys-k, a to bardziej cieszy niz nastepne stacje, systemy, moon goo. No i przez 2 miechy mielismy tak jak powinna wygladac ta gra. Bez wielkich blobow, bez lagow, rozne rodzaje walk i zangazowane strony, ktore mozna policzyc na jednej rece, a nie lista na kartce A4.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Frankie

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #421 dnia: Maj 12, 2010, 13:07:48 »
Cóż poki SC uwikłane jest w krucjate na północy to niepecjalnie zalezy im na tluczeniu sie z covenami. Jak im sie znudzi to pewnie ułamkiem swojego bloba będa w stanie w bardzo krótkim czasie  zapedzić całe towarzystwo do Stain.
Tak wiec póki SC zajete jest północą to SE+coven moga prowadzić ta swoja lokalna polityke  >:D
No nie wydaje mi się bo SC do niczego te tereny nie sa potrzebne, a dobrze broniący się mały ally potrafi narobić duużo problemów wielkim. Bardzo prosty przykład to próba osadzenia was i innych petów NC w d2 gdzie mimo przewagi kilku razy w ilości ludzi, NC nie było w stanie zdobyć D2. Jedyne sukcesy odnosiliście jak był blob +500 ludzi a takiego wiecznie trzymać nie można. Podobnie pewnie byłoby w Eso, gdzie Stain i C0ven mając siły swoje na miejscu momentalnie likwidowałyby SBU jakby tylko blob zmalał na kilka godzin. Kalkulując zyski i straty interwencja SC tam jest raczej mało prawdopodobna, bo też po co miała, by być. Jej prawdopodobieństwo rośnie jedynie w momencie kiedy zabraknie wrogów i kogoś trzeba będzie bić z nudów.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #422 dnia: Maj 12, 2010, 13:55:36 »
Kalkulując Syski i straty interwencja SC tam jest raczej mało prawdopodobna, bo też po co miała, by być. Jej prawdopodobieństwo rośnie jedynie w momencie kiedy zabraknie wrogów i kogoś trzeba będzie bić z nudów.

raczej wpadna na sparing, bo nasze notowania wyraźnie wzrosły. Bez naprężania e-peena wydaje mi się, że alliance jest pozytywnie odbierany, szczególnie po rozmowach ze starymi kumplami z dawnego BoBa. :)

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #423 dnia: Maj 12, 2010, 14:21:59 »
z różnych nieoficjalnych źródeł wiem że wbrew pozorom walki są bardzo uważnie obserwowane. SYS było uważane za bardzo dobrego kandydata do strefy buforowej - ale ostatnie wydarzenia pokazały że jako bufor to się nadają raczej średnio.
I teraz już tylko domysły - bo tego żadne źródełko nie potwierdza - całkiem możliwe że w zależności od tego co się stanie w najbliższych tyg ktoś tam na górze zdecyduje że lepszy będzie bufor z twardej stali mimo że mniejszy - niż z gąbki składającej się głównie z kerbirów.
Ale to już moje domniemania - potwierdzone mam jedynie obserwowanie - ze szpiegami po obu stronach włącznie :D

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #424 dnia: Maj 12, 2010, 14:27:24 »
Zaoranie nam esoterii w tej chwili to nie taka prosta sprawa.
Ostatnio pokazaliśmy 80 dredów + jeszcze do tego pare supercapsów w A1, owszem pare osób jechało na dwa konta ale nawet redukując liczbę dredów do 2/3 to i tak jest ponad 50 dredzików + super capsy w tym 10 tytków.

Tak więc nikt nie pozwoli sobie na oranie semi afk bo mamy czym zrobić hotdropa.
Stacji jest już ponad 10 do tego od groma posów więc okazji z ustawionymi czasami na nasz prime time będzie dosyć.

Oranie eso to ze 2-3 tyg bo myślę że tyle trzeba liczyć na 11 stacji i kilkadziesiąt posów i to roboty w niewygodnym dla większości czasie bo mamy możliwość złośliwego ustawianie na wczesną rosyjską strefe czasową czyli w okolice 17-18 naszego czasu co dla większości europy jest kapke wczesną porą.
Już pokazaliśmy wcześniej w walkach z goonsami i TCF, że potrafimy wykorzystywać okazje gdy ktoś do nas przylatuje na pół gwizdka.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #425 dnia: Maj 12, 2010, 15:03:32 »
Nie mówiąc już o tym, że nikt się raczej nie łudzi, ze odwalimy failcascade, wiec trzeba się liczyć z walkami o każdą stację, a potem z tą flotą capsów operującą ze Stain. Wydaje mi się, że jest to jedna z ostatnich rzeczy jakie chcą sąsiadujace z nami, a atakujące północ, sojusze.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #426 dnia: Maj 12, 2010, 17:04:45 »
Apropo strefy buforowej. Czuję, że jak c0veniacy i SE zaczną sie nudzić przez miesiąc góra dwa aby zdobyć fun poświęca Eso  :D Raz to zrobili, czemu mają tego nie powtórzyć? Tym bardziej, że fajnie jest... i wszystkim się podoba.  :D Więc IT może się zdziwić jak beda red albo neutral, a nie blue tak jak pewnie będą oczekiwać  :uglystupid2:

lastverb

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #427 dnia: Maj 12, 2010, 17:27:47 »
wiesz - it jest chyba nadal neutral dla se. atlas dla obu sojuszy, a fun dla "st0ven" skonczy sie dopiero po nastepnym failcascade - tym razem lr

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #428 dnia: Maj 12, 2010, 17:47:14 »
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1316722

tl;dr
Insurgent New Eden Tribe opuścił SYS-K. Początek końca?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #429 dnia: Maj 12, 2010, 18:11:31 »
Póki co st0ven nie orają eso, tak wiec nie wiadomo czy początek końca bo widzę jakas przerwa :)

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #430 dnia: Maj 12, 2010, 18:25:15 »
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1316722

tl;dr
Insurgent New Eden Tribe opuścił SYS-K. Początek końca?
Oni od dobrego miesiąca z okładem olewali sys-k ciepłym moczem i siedzieli w Syndicate. Czyli nic to nie znaczy.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #431 dnia: Maj 13, 2010, 08:42:24 »
koniec syskow, z 5600ppl do 1800, i co dalej? http://evemaps.dotlan.net/alliance/Systematic-Chaos

Straszny

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #432 dnia: Maj 13, 2010, 08:58:07 »
koniec syskow, z 5600ppl do 1800, i co dalej? http://evemaps.dotlan.net/alliance/Systematic-Chaos

aż spojrzałem na ich statystyki przez rok czasu

przez chwile mieli troszke ponad 3000
http://evemaps.dotlan.net/alliance/Systematic-Chaos/stats/2009-09-30:2010-05-12

co sie bedziesz hamować - napisz od razu ze mieli 30 000...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #433 dnia: Maj 13, 2010, 09:06:10 »
Też nie wiem skąd te 5600, może liczył razem z Primary.? Nie mniej faktycznie stracili 500 charów w ciągu 2 dni.

Czy ktoś z Sys-k mógłby wyjawic jakie nastroje panują w sojuszu? Czy będzie opór do końca, czy inne korporacje zapowiedziały wyjście?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

DaBlades

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #434 dnia: Maj 13, 2010, 11:18:32 »
W sysk jest ogólnie teraz dramat jak cholera. Jedne corpy odchodzą (INET (executor - zarobili sobie chłopcy na tym ally, pozazdrościć) czy RAGER), inne są wyrzucane (B.W.S., GLD (bo się ceo kłócił z ceo ally, bo timery źle ustawili itd.). Saminer/Sagain są pełne sysków skaczących w carrierach/rurkach. Opór w ESO już nie istnieje, a nawet rozwalają swoje T1 dla insurance. Ogólnie szkoda.
Mnie to nie cieszy, przez 2 tygodnie znów było w tyn kurwidołku zwanym Eso ciekawie, były dobre bitki i przyjemnie się grało. Teraz jest nuda, szukanie celów i powolne oranie infrastruktury.
Osobiście mam nadzieję, że syski się pozbierają do kupy (choćby w samym PS) i będą znów latać mając samemu z tego przyjemność i dając ją nam.

Jakbym miał stawiać kto jeszcze odejdzie to starhunt i VN ponieważ sporo ich w saminer/sagain

hinata

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #435 dnia: Maj 13, 2010, 11:24:10 »
A co mi tam :P Połowa korpów uciekła głównie tych pvp :2funny: Spora część sysków robi SD statków. Pewnie dlatego syski nie stawiają obrony. Tak czy siak Coven pewnie przejmie eso tak samo jak po TCF. Czyli bez żadnego wysiłku...

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #436 dnia: Maj 13, 2010, 11:27:05 »
Szkoda, że nikt z syskow nie przenosi sie do Period, którego nikt z głową nie zaatakuje.

Sammani

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #437 dnia: Maj 13, 2010, 11:41:08 »
A co mi tam :P Połowa korpów uciekła głównie tych pvp :2funny: Spora część sysków robi SD statków. Pewnie dlatego syski nie stawiają obrony. Tak czy siak Coven pewnie przejmie eso tak samo jak po TCF. Czyli bez żadnego wysiłku...

mam nadzieje, ze wkoncu bedziemy mieli okazje zmierzyc sie z przeciwnikiem na jakimkolwiek poziomie w warstwie pvp. Takie wojny bez wysilku szybko nudza.

OutFreejn

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #438 dnia: Maj 13, 2010, 12:06:45 »
Bez przesady z tym "bez wysiłku", kilka razy trzeba było wstać w nocy więc bez wysiłku się nie obeszło :).

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #439 dnia: Maj 13, 2010, 12:42:50 »
A co mi tam :P Połowa korpów uciekła głównie tych pvp :2funny: Spora część sysków robi SD statków. Pewnie dlatego syski nie stawiają obrony. Tak czy siak Coven pewnie przejmie eso tak samo jak po TCF. Czyli bez żadnego wysiłku...

Jeżeli męczysz kogoś psychicznie do tego stopnia, że popełnia samobójstwo, to jest równoznaczne z zabójstwem ;]. Tak działa sov war w większości wypadków, obrona do pewnego stopnia, potem failcascade i dalej to kwestia założenia swojej infrastruktury. Co nie oznacza, że wcześniej nie było żadnych wysiłków :).

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #440 dnia: Maj 15, 2010, 10:05:26 »
Terra Incognito już nie ma w Sys-k.

silvia

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #441 dnia: Maj 15, 2010, 11:45:35 »
Moja opinia na temat wygranej covenu
http://www.youtube.com/watch?v=ChY8cCtWw5c#


Naprawdę, nie wierzyłem, ze dacie rade :D




MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #442 dnia: Maj 15, 2010, 15:04:11 »
Jeżeli męczysz kogoś psychicznie do tego stopnia, że popełnia samobójstwo, to jest równoznaczne z zabójstwem ;].

Luzik ludziska. Nie dość ze c0ven jest jedwabisty na maxa, to jeszcze w szeregach stoją psycho-log(b)o(go)wie.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #443 dnia: Maj 17, 2010, 14:24:48 »
Na kugutsu pojawiły się wklejone alians maile o tym jak to SYS-K zacznie teraz latać na cta IT, aby bronić ich posów przed inwazją PL.

Pare miesięcy temu gdy Liam zajmował stacje w Period Basis mówiło się o tym, że stwarza sobie sytuacje w wyniku której może stać się petem Molla. Jasnym dla wszystkich w okolicy było, że odnowiony BoB silniejszy niż wcześniej, sięgnie po to co stracił czyli Delve,Querios oraz Period Basis. Liam oraz LR zrushowali tereny po goonsach na krańcach tych regionów skazując się de facto na logistykę przez Delve a tym samym na wpływ IT na ich decyzje.
Jest tak dla tego, że po pierwsze potrzebne są standy dla wygodnej logistyki, po drugie nie ma tam w okolicy stacji NPC które zapewniałyby możliwość kontynuacji walki w przypadku utraty stacji które można zająć, oraz po trzecie dlatego, że nikt nie będzie leciał pomóc na takim zadupiu w przypadku gdyby Moll powiedział "Sorry Sys-K ale jesteście terrible i mam tu moich przyjaciół którzy pomogli mi w moich kampaniach i są da best. Macie 3 dni na ewakuacje i przekazanie stacji".


Odstawiając na bok semantyke i wieczne kłótnie o to czy ktoś jest "petem" czy "przyjacielem" lub nawet "sojusznikiem" i patrząc na czyny co widzimy:
Otóż , gdy SYS traciło stacje i systemy w eso przyjaciele z IT im nie pomogli, gdy IT ma problem u siebie to SYS leci pomagać bronić ich posów. I to w sytuacji gdy mają gwałtowną reorganizacje oraz są zmęczeni po kampanii w której walczyli i ponieśli ciężkie straty. Interes IT > Sys-K. Z powodów które napisałem wyżej syski - nie mają wyjścia.
Jeśli sam pakujesz się w takie miejsce, w wyraźną strefę wpływów, "większego brata", sam sobie jesteś winien.

Dla mnie osobiście i podejrzewam dla sporej ilości osób w SW jest to końcowy i oczekiwany akt dramatu SYS-K na który zanosiło się od momentu gdy odmówili reszcie SW pomocy przeciw IT. A lekcja na przyszłość taka, że jeśli chcesz mieć trochę swobody i decydować kiedy i gdzie lecisz robić CTA, musisz być albo największym sukinsynem w okolicy decydującym kto siedzi na której stacji w obrębie terenu który możesz kontrolować albo tak wielkim wrzodem na dupie ewentualnego wielkiego sukinsyna mogącego zająć twój teren, że będzie to dla niego nieopłacalne.

Patrząc w kapkę odleglejszą przyszłość można założyć, że kampania SC na północy dostanie baty i wszyscy wrócą do swoich domków. Wówczas każdy z większych sojuszy na południu zamiast patrzeć na północ zacznie ogarniać swoje okolice i może dojść do ciekawych sytuacji bo jeśli któryś z leaderów powerbloków(IT,Atlas,AAA) na południu zadecyduje, że chce zwiększyć swoją siłę rażenia poprzez liczby będzie potrzebował nowego terenu i stacji do rozdania. Historia uczy, że pęd po władzę nigdy się nie kończy a ten kto stoi w miejscu cofa się.
Jeśli mam rację, SW który teraz świętuje zwycięstwo nad syskami, będzie celem ataku któregoś z większych powerbloków w średnio terminowej perspektywie. Kampania na północy myślę dogaśnie w przeciągu miesiąca, potem będzie okres kerbirki i wymiatania domowych zakątków co zrobi nam okolice września.
To daje SW parę miesięcy na zwarcie szeregów i dalszą pracą nad capital a szczególnie supercapitalową flotą.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2010, 15:29:30 wysłana przez Yogos »

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #444 dnia: Maj 17, 2010, 15:42:59 »
podpisuje sie pod postem Yogosa  O0
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

DaBlades

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #445 dnia: Maj 17, 2010, 16:01:33 »
To było i jest oczywiste. Stawiam zresztą na IT

Nawet jakby nie potrzebował nikt terenu to nie ma nic lepszego jak zblobowanie mniejszego sojuszu aby zrobić boost morale po północnej wjebce. SW jest idealnym celem aby takie IT poprawiło sobie humor widząc 200 swoich capsli w względnie bezpiecznym kurwidołuku i aby mogli membersi znów mówić że są zajebistym i niepokonanym ally  :2funny:

z kugu, moim zdaniem dobrze opisuje sytuację:

After the fall of goontopia everyone is looking for a new arch-enemy. this is what keeps people in the game. knowledge that there is a bad guy and we are going to whack him.
IT and the gang declared NC as new "evil". good for them.
But st0ven is more AAA than -A- and after purging SysK, they will prolly wait for IT to make a move. If Molle decides to attack, they will go bonkers happy, move to stain and then have a great time having IT as their new class enemy.

That does not mean they side with PL or NC. St0ven always played its own game.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2010, 16:09:59 wysłana przez DaBlades »

Urulok

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #446 dnia: Maj 17, 2010, 16:42:26 »
a ja jakos nie widze IT w eso. nie umiem sobie wyobrazic sytuacji w ktorej -A- lub ROL godza sie na jakikolwiek ich teren po "tej stronie" galaktyki czy wogule jakies wplywy. musialby to byc atak wspolny a w samym -A- jest sporo osob ktorym nie spodoba sie atakowanie SE. pytanie tylko czy jest ich wystarczajaco duzo zeby szefostwo -A- balo sie wewnetrznych rozlamow i klotni?

[mod]Teraz nika, korpa i sojusz wpisuje się w profilu. M.[/mod]
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2010, 17:35:20 wysłana przez Mona X »

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #447 dnia: Maj 17, 2010, 17:44:51 »
Hmm, a może cały ten południowy napland w końcu by się rozpadł skoro nie jest on już potrzebny do najazdu na pólnoc? -A- i IT mają raczej inne interesy w Esoterii, Atlas po zdobyciu bezpośredniego dostępu do high seca nie jest już tak uzależniony od -A- itp.
Ciekawie by było gdyby te wielkie naplandy rozbiły się na mniejsze i doprowadziły do wojen które potrafi udźwignąć silnik gry po Dominion.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #448 dnia: Maj 17, 2010, 17:47:56 »
Cytuj
Według Kugu -A- is shit.
FYP.

O, Sotharr - zastanawiałem się gdzie zaginąłeś. Może zamiast trollowac napisałbyś podsumowanie systuacji podobne do tego które zrobił Yogos ale z punktu widzenia sys-k?

Mona X

  • Gość

Sotharr

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #450 dnia: Maj 17, 2010, 18:07:09 »
O, Sotharr - zastanawiałem się gdzie zaginąłeś. Może zamiast trollowac napisałbyś podsumowanie systuacji podobne do tego które zrobił Yogos ale z punktu widzenia sys-k?
To nie trolowanie, naprawdę tak piszą na kugu, które wiele osób tutaj uważa za rzetelne źródło informacji.
Moje podsumowanie jest takie: przegraliśmy — mówi się trudno i żyje się dalej. Ja widzę pozytywne strony tej sytuacji i nie mam póki co powodów do zmartwień.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #451 dnia: Maj 17, 2010, 18:26:13 »
Hmm, a może cały ten południowy napland w końcu by się rozpadł skoro nie jest on już potrzebny do najazdu na pólnoc? -A- i IT mają raczej inne interesy w Esoterii, Atlas po zdobyciu bezpośredniego dostępu do high seca nie jest już tak uzależniony od -A- itp.
Ciekawie by było gdyby te wielkie naplandy rozbiły się na mniejsze i doprowadziły do wojen które potrafi udźwignąć silnik gry po Dominion.

myślę że wielu szeregowych graczy z południa nie miało by nic przeciwko :)
im wyżej w hierarchii tym gorzej chyba bo tam ludzie inne ambicje realizują
Sneer Quen

Loc0

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #452 dnia: Maj 17, 2010, 19:02:40 »
im wyżej w hierarchii tym gorzej chyba bo tam ludzie inne ambicje realizują
This.
W -A- swego czasu byly dyskusje o masowym resecie, ale jak ET zabraklo to nie bylo sily, ktora by to przepchnela.