Autor Wątek: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka  (Przeczytany 105183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #350 dnia: Kwiecień 07, 2010, 15:55:26 »
Mały komiczny akcent:

Nowa stacja w F-U: "FU This is Sparta!"

Niezłe brechy z tego mam, jak widzę na markecie ordery stamtąd  :2funny:
Cała prawda o moim graniu...


Shaila Er

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #351 dnia: Kwiecień 07, 2010, 17:47:15 »
...
Może nie na machaniu e-penami i nie pisaniu, że przeciwnik nic nie pokazuje? Coven doskonale wiedział, jak liczebnego będzie mieć przeciwnika więc zachwycanie się przepychankami w piaskownicy dla mnie jest z deczka śmieszne. Zabawa zabawą, rozumiem doskonale i życzę jak najwięcej. Nie rozumiem natomiast stwierdzeń w stylu "jak dotąd Sysk nic nie pokazał". A co pokazał coven poza tym, że ma jaja aby zresetować Sysków? 

BlackLamb

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #352 dnia: Kwiecień 07, 2010, 20:51:14 »
Shaila forum pomyliłaś? Już masz do c0venowego dostęp ;) Ten temat jest tylko po to żeby pokazać kto ma większego :uglystupid2:

silvia

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #353 dnia: Kwiecień 07, 2010, 20:54:34 »
Mały komiczny akcent:

Nowa stacja w F-U: "FU This is Sparta!"

Niezłe brechy z tego mam, jak widzę na markecie ordery stamtąd  :2funny:

Ano okazyjne. Zakupy juz robilem :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #354 dnia: Kwiecień 10, 2010, 23:30:15 »
Na Kugutsu piszą, że Liam już nie kieruje SYS-K ktoś może potwierdzić?

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #355 dnia: Kwiecień 10, 2010, 23:48:02 »
Pisze to mający alta w syskach członek Burn Eden. Jeśli nasze dowództwo niczego takiego nie wie to uznałbym to raczej za trolla. Choć z drugiej strony nie bardzo chce mi się wierzyć, żeby była to celowa dezinformacja następująca po tym pierwszym akapicie jego wypowiedzi

Kitten

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #356 dnia: Kwiecień 10, 2010, 23:57:34 »
potwierdzam c0ven osiągnął cel swojego życia i może sie rozwiązać    :2funny:

a na serio to z powodu problemów w real life Liam ustapił z pozycji poganiacza lemingów

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #357 dnia: Maj 09, 2010, 11:16:56 »
Ponoć c0ven i SE mają + z PL? :)

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #358 dnia: Maj 09, 2010, 11:57:42 »
Ten typ na kugutsu to troll, żadnego + nie ma.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #359 dnia: Maj 09, 2010, 12:21:50 »
PL sie od dobrego tygodnia kreci po okolicy i czeka na sposobnosc hotdropniecia naszych (se/c0ven) capsli. Narazie trafily im sie tylko te Syskow w Q00H. To info to bzdura.
I-DEA / C0ven

lastverb

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #360 dnia: Maj 09, 2010, 13:00:20 »
Ponoć c0ven i SE mają + z PL? :)
odpowiada sie tak:
PL bedzie wynajmowac od c0ven pockety G-Y i F-U jak tylko syski skoncza sie rozpadac. wszystko juz ustalone

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #361 dnia: Maj 09, 2010, 13:14:52 »
odpowiada sie tak:
PL bedzie wynajmowac od c0ven pockety G-Y i F-U jak tylko syski skoncza sie rozpadac. wszystko juz ustalone

Ja bym odpowiedzial tak: Sys-k wynajelo Pandemic zeby hotdropnelo ich wlasne capsle, dzieki temu IT i AAA przyleci orac Esoterie i ratowac to co zostalo z Sys-k. PL oczywiscie ma plusa do C0ven, jest to plus trwajacy od zawsze i wynikajacy z wzajemnej przyjazni i szacunku. W tej chwili trwaja rozmowy kierownictwa C0ven nad splusowaniem Brickow, moze skoncza wtedy kampic HED i zaczna uprawiac role w Period Basis po dlugo oczekiwanym polaczeniu z Leginuea Romana.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #362 dnia: Maj 09, 2010, 13:27:03 »
Jak dla mnie to dobry krok + z PL i wspólny fajt z SyS-K. Ale, nie wydaje mi się aby sąsiedzi tudzież Rol i IT patrzyli na to ze spokojem. Jeżeli liczycie na większą ilość pef pef no to myślę, że to bardzo skuteczny krok. Wiadomo teraz IT nie przyleci, ale troszkę petów tu mają w okolicy :D

ps. jakieś pogłoski też chodzą o zaproszeniu Cursed Alliance :>

Loc0

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #363 dnia: Maj 09, 2010, 13:36:37 »
omg kugu is the oracle :facepalm:
Wszytskie to ploty sa nieprawdziwe. Kazdy dobrze wie, ze jak sie Sysk rozpadnie to u nas najpozniej w 1-2 tyg wybuchnie drama, a tego nikt nie chce :D
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2010, 13:44:35 wysłana przez Loc0 »

silvia

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #364 dnia: Maj 09, 2010, 13:41:52 »
buahaha

coven ma swoja "recruitment" sekcje na forum pandemicow :D

Cytuj
PL bedzie wynajmowac od c0ven pockety G-Y i F-U

Cytuj
PL oczywiscie ma plusa do C0ven, jest to plus trwajacy od zawsze i wynikajacy z wzajemnej przyjazni i szacunku
Cytuj
wzajemnej przyjazni i szacunku

i tutaj mialem ostrego forum prona walnac, niestety oshit nie ma juz swojego recruitment'a na forum pandemikow :(

wygladalo to mniej wiecej tak:
pandemic a>gl in your new corp
pandemic b>probably some shithole like coven

win? :D

nosz kurde... ostra byla by z tego pompa na caodzie :D


CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #366 dnia: Maj 09, 2010, 13:47:40 »
Czemu c0ven ma recruitment na forum PL  :2funny:?

Loc0

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #367 dnia: Maj 09, 2010, 13:47:51 »
nuberski troll
Gratki czytania kaloda :D i standardowego braku pomyslunku :D

silvia

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #368 dnia: Maj 09, 2010, 17:57:11 »
ty jestes trollem, trollu :P

kaloda nie czytam, ale pl to robi, i jakby rencic od covenu to poprostu pompa.

a troll ze strony plkow niezly z tym forum. na poczatku serio uwazalem, ze to fake byl, ale jak forum ich obczailem, to... omg, coven :"D

Voulture

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #369 dnia: Maj 09, 2010, 18:05:55 »
On pisze o dawnym podaniu Kebaba bodajze. Zapomnial dodac, ze oryginalny tekst brzmial odrobine inaczej "shithole for wanabe pvpers like aaa or coven" ale sam byl tam wtedy, chyba w corpie od loco BDCI, wiec zanotowal tlyko coven bo nie razil ego. GJ.

Jak chcesz moge zalatwic oryginal. Swojego czasu byl oczywiscie dostepny dla wszystkich odwiedzajacyh, nie trzeba bylo miec dostepu do forum oshit.

Anyway, Twoj kolejny post w tym temacie, kolejny troll. Nastepnym razem sie pozegnamy po raz kolejny, mam dosyc sprzatania.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #370 dnia: Maj 09, 2010, 20:47:53 »
nie kebaba, tylko samego mystiqa, w którym najpierw twierdził, że nie ma problemów w komunikacji z innymi, a następnie, po delikatnej prowokacji, zaczął się wściekać, kląć i obrażać matki współrozmówców IIRC (mogę się mylić, bo nie pamiętam, jeśli tak nie było, to przepraszam.)

Anyway, nie wiedziałem o plusie do PL, wiem tylko, że The Monkeysphere ostatnio przyjęli do LFN, bo w końcu to Estończyk, to do Polski ma niedaleko na zloty. Może to on ściągnął kolegów?

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #371 dnia: Maj 10, 2010, 07:09:53 »
a na serio to z powodu problemów w real life Liam ustapił z pozycji poganiacza lemingów

tiaa...wywalili go, ale kto teraz rządzi?

COAD:
http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=1287109&page=2

OK time to add to the humor of this little war....

I'm merrily sitting around in fleet repeating commands etc in fleet chat... Next thing I know I'm being bounced 400km out of the POS. Much to my surprize I notice my corp is no longer in sys-k. Carl one of Sys-k's "glorious" leaders kicked our corp out of the alliance in the middle of the fight for A1 station.

Why? This is where it gets really funny. A FC in our corp was having a discussion in our FC channel. Carl in his wisdom bypasses simply blocking him kicking him out of channel or something more reasonable and removes my corp from sys-k.

So Sys-k looses 13 dread pilots, 7 carrier pilots, Titan and 2 MOM pilots cause Carl Tremura is too stupid to use the block button.

BTW Any alliance out there looking for a few cap pilots?
Canti Ludan
Gallente
Blackwater Syndicate
« Ostatnia zmiana: Maj 10, 2010, 07:23:23 wysłana przez Mighty Baz »

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #372 dnia: Maj 10, 2010, 07:24:10 »
Solar System: A1-AUH
Conquered Corporation: Systematic-Chaos Infrastructure
Conquering Corporation: Pink Bunnies
Conquering Character: Kavarefe

Kavarefe to moj alt :-) .

http://img196.imageshack.us/i/20100510040831.jpg/

I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #373 dnia: Maj 10, 2010, 07:47:51 »
Ship Kills 377 A1-AUH wg Dotlan Maps

C0ven enough - C0VEN owner - Cloning, Repair, Factory, Research Gallente Administrative Outpost

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #374 dnia: Maj 10, 2010, 07:59:39 »
Solar System: A1-AUH
Conquered Corporation: Systematic-Chaos Infrastructure
Conquering Corporation: Pink Bunnies
Conquering Character: Kavarefe

Kavarefe to moj alt :-) .

http://img196.imageshack.us/i/20100510040831.jpg/

Pochwal się jeszcze nadprogramowym siegem ;)
Cała prawda o moim graniu...


Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #375 dnia: Maj 10, 2010, 08:10:26 »
Pochwal się jeszcze nadprogramowym siegem ;)
No nie ma czym za bardzo. DC i wzielo 2 cykl mimo, ze siege swiecil na czerwono. No, ale teraz stacja ma nazwe A1 Siege RED :-) .
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #376 dnia: Maj 10, 2010, 08:16:46 »
No nie ma czym za bardzo. DC i wzielo 2 cykl mimo, ze siege swiecil na czerwono. No, ale teraz stacja ma nazwe A1 Siege RED :-) .

Jak dobrze rozumiem wypowiedź speca po tej akcji, to w przypadku gdy masz DC podczas siege, po zalogowaniu ponownym trzeba przeciagnac siege module na inny slot i jeszcze raz wyłączyć.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #377 dnia: Maj 10, 2010, 10:10:25 »
przykre tylko, ze CCP nie daje nawet wzmianki o walce w Esoterii, koncetrujac sie na IT i NC  :'(

Sotharr

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #378 dnia: Maj 10, 2010, 10:18:49 »
przykre tylko, ze CCP nie daje nawet wzmianki o walce w Esoterii, koncetrujac sie na IT i NC  :'(
W zupełności wystarczą opowieści Xeovara i Strikera, w których nasza flota rozrosła się do niebotycznych rozmiarów. ::)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #379 dnia: Maj 10, 2010, 10:25:48 »
Oooo już damage control... i to w najlepszym wydaniu, zamiast zrobić BR to pretensje...

Taki dostaliśmy intel, mieliśmy oczy na waszych kapsach, tak pokazuje KB, do tego zagrowaliście więc musieliście mieć przewagę... ale wasza flota "rozrosła się w opowieściach Xeovara i Strikera".....

http://kb.c0ven.pl/?a=kill_related&kll_id=109068

240 naszych na 270 waszych, od obu stron odlicz 40 PL, masz 200 vs 230... waszych kapsów nie było a wiemy że mieliście zalogowanych prawie 60, w tym 27 dreadów i kilka mam... Ale w "naszych opowieściach flota się rozrosła"...

BTW, gratki refleksu przy spierdalaniu z pola walki, Twój BS spadł dopiero za 4tym primary...

Siewca Titum

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #380 dnia: Maj 10, 2010, 10:33:30 »
Dzisiaj z SyS-k odpadło Blackwater Syndicate. Pożegnało się już Rage For Order, I.NET już w syndicate. Jest ok  ::)

Sotharr

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #381 dnia: Maj 10, 2010, 10:44:05 »
http://kb.c0ven.pl/?a=kill_related&kll_id=109068
240 naszych na 270 waszych, od obu stron odlicz 40 PL, masz 200 vs 230... waszych kapsów nie było a wiemy że mieliście zalogowanych prawie 60, w tym 27 dreadów i kilka mam... Ale w "naszych opowieściach flota się rozrosła"...
BTW, gratki refleksu przy spierdalaniu z pola walki, Twój BS spadł dopiero za 4tym primary...
No to ile w końcu nas było, 280 czy 230? Bo z waszych postów na CAOD i Kugu wyczytałem, że 280. A teraz nagle 230. Minus nasze kapsy, które siedziały w posie to daje 190 przeciwko 170. No i pokaż mi jeszcze te 110 BSów, które zabiliście w czasie pierwszych 20 minut, wg słów Strikera. ;D
To nie kwestia refleksu, po prostu kiepsko strzelaliście. Na ogół czekałem do połowy armora z wywarpowaniem i padłem tylko dlatego, że dostałem dużą alfę. No ale co poradzę, gdy strzela do mnie 56 dredów. :P

Edit: walnąłem się w jednym miejscu w obliczeniach :)

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #382 dnia: Maj 10, 2010, 10:48:23 »
Sothar siedzialem w obu waszych flotach. W pierwszej mieliscie 220+ osob w tym 47 osob w wingu capitalowym i 2 pelne wingi bsow. W reszcie byla drobnica. W drugiej flocie supportowej mieliscie 60+ osob. No i mamy 120 killi bsów na naszym kb z tej walki.
I-DEA / C0ven

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #383 dnia: Maj 10, 2010, 10:59:06 »
Primo spieranie się o ilość ludzi we flocie jest kapke bezcelowe obecnie ale skoro się już tak spinacie to w jest w miare prosty rachunek - 170 ludzi było od nas było we flocie. Local w szczycie jeśli się nie mylę stanął koło 430. Ergo zostaje 260 ludzi czyli naszych przeciwników.

Secundo - w raporcie nie pisze, że zabiliśmy 110 bsów tylko że tyle mieliście.

Po trzecie jak na niedziele wieczór dwóch sojuszy po 2+k graczy z silną strefą czasową amerykańską to powiedzmy sobie szczerze - lipa. Ze 100 więcej i pewnie byście tą stacje obronili.

edit

Striker napisał odpowiedź w trakcie jak składałem litery  :D






Sotharr

  • Gość
Odp: Esoteria - SW vs SYS-K - Polityka
« Odpowiedź #384 dnia: Maj 10, 2010, 11:15:57 »
Primo spieranie się o ilość ludzi we flocie jest kapke bezcelowe obecnie ale skoro się już tak spinacie to w jest w miare prosty rachunek - 170 ludzi było od nas było we flocie. Local w szczycie jeśli się nie mylę stanął koło 430. Ergo zostaje 260 ludzi czyli naszych przeciwników.

Secundo - w raporcie nie pisze, że zabiliśmy 110 bsów tylko że tyle mieliście.

Po trzecie jak na niedziele wieczór dwóch sojuszy po 2+k graczy z silną strefą czasową amerykańską to powiedzmy sobie szczerze - lipa. Ze 100 więcej i pewnie byście tą stacje obronili.
Zgadza się, zatem mieliśmy nieznaczną przewagę liczebną (nie jakościową) na polu walki. Pisanie, że starcie było 180 przeciwko 280, to zwykła propaganda.
Cytat: Striker
After 20 minutes there was only about 50-60 sysk support on the field (almost all bs's dead) against coven/se 30-35 battleships and some minor support defending our dreads shooting the station in siege.
„almost all bs's dead” chyba oznacza, że po 20 minutach większość z tych 110 BSów była zniszczona.
Co do liczebności floty to dziwne, że przy tylu szpiegach nie wiesz, iż to wszystko, na co nas stać. Powiedzmy sobie szczerze — gdybyśmy wystawiali kompetentne floty po 400 osób, to byśćie nas nie zaatakowali. :P