Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 150463 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #350 dnia: Wrzesień 06, 2010, 12:42:45 »
mnie najbardziej wkurza jak sie 5-6 czołgów na starcie zbija i zderza... połowa wychodzi z pouszkadzanymi gąsienicami.. normalnie roztrzelać  :D

Terion

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #351 dnia: Wrzesień 06, 2010, 12:57:36 »
Tiaaaa wczoraj startuje leopardem zeby szybko poskaucic i dorwac wroga arty, zkrecam, a tu nagle jeb mi w bok jakis rozpedzony TD ... zanim naprawilem gasienice bylem za wszystkimi slimakami, 60 hp tez spadlo ... kocham takie starty ;]

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #352 dnia: Wrzesień 06, 2010, 13:03:46 »
A ja właśnie uważam za słaby pomysł wpadanie scoutem i młócenie artylerii - owszem - czasem wyjdzie ale zwykle padają lekkie tanki przy wjeździe.
A bardzo by mi się za to taki scout-bojowy przydał w późniejszej nieco fazie - gdzie już mam działo ustawione i w zasięgu - wtedy wystarczy by scout wpadł i przejechał przez środek i większość artylerii zdycha na strzała.
Parę razy udało się tak zrobić - i bardzo miło było słyszeć ten odgłos pękających pancerzy - to wtedy co 7 kili zebrałem :), 4 to arty były, 2 med, jeden lekki bo leciał mi na dziób i fofikował

Terion

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #353 dnia: Wrzesień 06, 2010, 13:10:21 »
Ogolnie zrobilem tego leo ale kiepsko mi sie nim gra .. sa dobre szpile, ale czasem wpadne na kilka ciezkich/srednich wozow i albo jakis cholerny sniper mnie ciulnie znaim zrobie rajd, albo jakis zablakany strzal w gasienice i p ozawodach. Juz nie wspominajac o zostniu zlapanym na podjezdzie - wszelkie proby manewrowania moge sobie wsadzic. Ogolnie to podoba mi sie rajd BT-2 wsrod lekkich czolgow ale bieganie leonem wsrod srednich i ciezkich to ciekzi kawalek chleba.

Choc moj Tygrys za slkabo rozwiniety zeby prowadzic rownorzedna walke ... wiec zwykle to posilkuje sie zbieraniem expa w bt-2 i pz-2 (jakos mnie te rozgrywki bardziej bawia niz world of heavy tanks)

No ii niestety ponownie od ostatniego patcha wrocil problem z wywalka gry co 1 rozgrywke - odechciewa sie po 3 zalogowaniu

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #354 dnia: Wrzesień 06, 2010, 13:46:09 »
ale obczaj sobie że od czasu do czasu Leopard jest rzucany w te low-tier bitwy... omg jak sie wtedy nim rewelacyjnie gra  :D Marder 2 shoty, Panzer II - 3 shoty, SU-76 - 2 shoty. Ofc Leo bez najlepszego silnika, podwozia i rigów,  to nie Leo ;).

a tak to scouter - polecam robienie zwiadu z opóźnieniem, ale nie poto żeby artyleria sie rozstawiła bo to sekunda, ale tak żeby przeciwnik zdażył już sie związać walką i skupić uwagę na czymś, połowa graczy wtedy nie patrzy na mini-mape i można dużo efektywniej Leo zasuwać.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 14:15:23 wysłana przez Scaryman »

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #355 dnia: Wrzesień 06, 2010, 13:54:10 »
true - opoznienie dobrze robi jak zauwazylem - lepiej jest przejechac wzdluz linii na poczatek i dac rozeznanie heavy i med co sie dzieje, niz sie pchac na hurrra do przodu a co bedzie to bedzie.
Co do rozstawienia artylerii w sek to sie nie zgodze - sam pojezdzilem troche light tankiem zeby zobaczyc jak to jest i oczywiscie co chwile w trabe na poczatku dostawalem - to i scoutom proponuje wsiascie w artylerie na pare bitew i zobaczenie jak to wyglada :)
Powiedziec moge jedno ze swojej strony - artyleria naprawde docenia scoutow, jak taki wpadnie w brygade obcych i da znac artylerii ze chce zrobic zadyme, zawsze moze liczyc na pomoc :), ostatnio za jednym leopardem szla fala smierci, o zdrowie scouta dbalo wtedy 5x artylerii roznego kalibru - nawet jak go inny light chcial dorwac to mial pewnie wrazenie jakby wjechal na pole minowe ;)

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #356 dnia: Wrzesień 06, 2010, 14:33:29 »
Panowie i Panie jako ze mamy juz swoje tankowe subforum, proponuje starać sie zakladac nowe wątki niz pisac w tym topiku ktory wyszedl jak mydlo i powidlo ochnascie stron o wszystkim :D

lastverb

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #357 dnia: Wrzesień 06, 2010, 16:41:11 »
Nie wiem też czy wam się nie trafili tacy żartownisie - co dla jaj własne tanki rozwalają - kumpli w sensie?
eee tam ja tknalem 2 razy od wipe - jednego spamera i jakiegos kerbira cappujacego kiedy chce sobie postrzelac

magni

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #358 dnia: Wrzesień 06, 2010, 17:05:47 »
wlasnie niedawno trafila mi sie taka bitwa w ktorej koles zalatwil polowe wlasnego teamu, mialc chyba z -7 czy -8 punktow i na koniec napisal "fu*k you all"... ja sie zastanawiam po cholere takie kolki wogole gre odpalaja

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #359 dnia: Wrzesień 06, 2010, 17:10:28 »
wlasnie niedawno trafila mi sie taka bitwa w ktorej koles zalatwil polowe wlasnego teamu, mialc chyba z -7 czy -8 punktow i na koniec napisal "fu*k you all"... ja sie zastanawiam po cholere takie kolki wogole gre odpalaja
Podejrzewam, że mścił się za to, że przed wipe'm paru gości z tego teamu rozwaliło mu Leichtetraktora 8)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #360 dnia: Wrzesień 06, 2010, 18:19:04 »
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/1000-reporting-team-kills/

Topic na forum WoT odnośnie tk. Za rozwalenie kilku osób z drużyny grozi nawet perma-ban. Jeśli zrobiłeś screena wyślij im.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

magni

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #361 dnia: Wrzesień 06, 2010, 19:58:52 »
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/1000-reporting-team-kills/

Topic na forum WoT odnośnie tk. Za rozwalenie kilku osób z drużyny grozi nawet perma-ban. Jeśli zrobiłeś screena wyślij im.

niestety nie zrobilem bo nie wiedzialem o tym raportowaniu

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #362 dnia: Wrzesień 06, 2010, 22:41:22 »
niestety nie zrobilem bo nie wiedzialem o tym raportowaniu

Spokojnie, myślę, że jest spora szansa, że któryś z poszkodowanych zrobił tego screena i już posłał maila ;).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

gregor40

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #363 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:24:06 »
Czasami przy trafieniu przeciwnika jest takie dziwne dzwiekniecie. O czym ono swiadczy?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 15:37:07 wysłana przez Gregor PL »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #364 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:31:08 »
Nie czasami, tylko zawsze. Ze zadales dmg i pocisk dolecial.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #365 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:01:39 »
A co znaczy jak HP nie spadlo a dzwoni? szkodzenie jakiegos elementu czolgu ? Niestety nie raz tak mialem ze dzwoni a jest 0 dmg  :P

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #366 dnia: Wrzesień 07, 2010, 18:55:42 »
WoT ma dźwięk?

amra

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #367 dnia: Wrzesień 07, 2010, 20:06:03 »
Nie, ale od czego wyobraznia, w koncu rekalmuja go jako RPG tez :D

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #368 dnia: Wrzesień 07, 2010, 20:36:25 »
A co znaczy jak HP nie spadlo a dzwoni? szkodzenie jakiegos elementu czolgu ? Niestety nie raz tak mialem ze dzwoni a jest 0 dmg  :P

Rykoszet ??

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #369 dnia: Wrzesień 07, 2010, 23:26:04 »
Też mnie to zastanawia. Na rykoszet niby jest "Ricochet!"(koleś się cieszy jakby w totka wygrał...)
Może "ding" to trafienie bez penetracji?

gregor40

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #370 dnia: Wrzesień 08, 2010, 00:57:59 »
No wlasnienie wiem, raz jest dzwonienie i dmg a raz dzwonienie i nie ma dmg. Zwroccie uwage ze jeszcze sie kolor znaczka nad czolgiem zmienia. Jak blysnie bialo - jest dmg, jak czarno - dmg nie ma.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #371 dnia: Wrzesień 08, 2010, 08:10:51 »
Ten "ding" jest za każdym razem jak coś trafisz bezpośrednio - w sensie nie tuż obok, ale w target -to czy odpadnie rykoszetem czy nie to już całkiem inna sprawa.
Mnie tam każdy "ding" cieszy - jako rasową arty :D

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #372 dnia: Wrzesień 08, 2010, 21:17:59 »
Działa Wam gra?? Dowiedziałem sie ze "patches not installed" i nie ma opcji że play ;)

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #373 dnia: Wrzesień 08, 2010, 21:21:49 »
działa...

amra

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #374 dnia: Wrzesień 08, 2010, 21:38:42 »
Działa Wam gra?? Dowiedziałem sie ze "patches not installed" i nie ma opcji że play ;)

Chyba jakiegos patcha ci brakuje Scary. U mnie dzialala wczoraj i dzis tez, wiec jak byl jakis patch to zrobil sie w tle.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #375 dnia: Wrzesień 08, 2010, 22:30:38 »
w tle sie nie robi - zrobi ci sie jak zamkniesz i otworzysz gre raz jeszcze (przed chwila tak mialem)
jak ci sie nic nie sciaga sprawdz ustawienia firewalla - moze blokuje.

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #376 dnia: Wrzesień 09, 2010, 07:40:25 »
cos zmienili z klientem torrenta do patchy bo firewall wykryl jako nowy program i pytal czy blokowac,
dodatkowo ja nie mam w ogole odpowiedzi od serwerow z patchami

odpalenie przez wot.exe dziala natomiast normalnie wiec problemu nie ma

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #377 dnia: Wrzesień 09, 2010, 10:14:45 »
Myli sie i nie... myli na centrali, ale ma racje pośednio z WoT, na moj nos bedzie olbrzymim zagrożeniem dla EVE-online, takim serio serio. Jak gra wyjdzie z terytoriami, wojnami klanów, historycznymi bitwami itd..... zobaczycie sami że w EVE zacznie sie wykruszać kadra.

Pro: - umiarkowane death penalty, bardzo szybkie pvp, fajny rpgowy podkład rozwoju postaci i sprzętu, do tego Autorom udało się niesamowite połączenie gry dla szerokiego spektrum odbiorców od Wii casual players po hardcore dedicated gamers ;)

Anty: jako ktoś nie lubi "być czołgiem" to ta gra nie jest dla niego :P

To nie jest gra ala Warhammer, Conan, czy dość niszowe (choć bardzo klimatyczne) Perpetuum online, to jest gra, która może w 2011 odmienić cały rynek MMO.
Wygląda na ciekawsze niż nadchodzące Black Prophecy z którym EVE też może mieć problem, ale chyba nie taki jak z WoT po oficjalnej premierze pełnej gry. Wydaje mi się że nawet WoW może odczuc tą gre na swoich abonentach ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2010, 10:31:27 wysłana przez Scaryman »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #378 dnia: Wrzesień 09, 2010, 10:38:36 »
Krotka recenzja mojego kumpla z goonfleet/waffe czy *ciach* jak to sie teraz zwie - dodal to po moich slowach "unlike eve online WoT is a fun game
Cytuj
[quote name='Xiobe' date='07 September 2010 - 04:48 PM' timestamp='1283870880' post='6277110']
Eve Online:
Ingredients you will need:
  • at least 3 hours of free time
  • aspergers
  • no life
  • a masochistic streak
  • a pinch of OCD.

Method:
[indent]Log in, check skill, check market orders, check local, check ship is fitted, check clone, check intel, check forums for ops, check corp channels for fleet, join fleet, realise fleet is too far away, leave fleet, make mini fleet to join big fleet, wait for members, set course for big fleet, encounter enemy fleet, safespot, get camped into system, log off, wait 20 minutes, log back on, rejoin mini fleet, take mini fleet to big fleet, join big fleet, orbit a pos for 3 hours listening to a fat boring retard on ts, wait for titan, orbit titan, wait another 45 minutes, find out enemy has more ships, get angry when op is called off, orbit pos for another hour waiting for more action, check fleet channels, check forums, log out, kill yourself, die alone.[/indent]


World of Tanks:
Ingredients you will need:
  • at least 5 minutes of free time

Method:
[indent]Log in, check ammo, click battle, wait 20 seconds, have a bunch of fun.  repeat until you are sick of having fun or you need to go out and see some friends.[/indent]
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 09, 2010, 12:12:44 wysłana przez Sotharr »

Mac Dercad

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #379 dnia: Wrzesień 09, 2010, 10:54:08 »
Cóż, jak dla mnie WoT jest najbardziej wciągającą grą od wielu lat. Chyba jedna Cywilizacja V mu może w najbliższym czasie zagrozić;) A żeby było zabawniej: kiedy zobaczyłem pierwszy teaser tej gry [ten z EVE] pomyślałem, że tak wielkiego faila w dziedzinie gier mmo nie było od czasów Warhammera Online:D

Trefnis

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Trefnis
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #380 dnia: Wrzesień 09, 2010, 10:55:36 »
dokladnie do co soul napisal, instaaction = win

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #381 dnia: Wrzesień 09, 2010, 10:56:05 »
Pierwszy taser nabujał sie z emulatorów czołgów typu red orchestra, dopiero drugi z kolei jechał po eve. A generalnie i tak rządzi to czym Hastra zaczął temat :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Rehadzio

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #382 dnia: Wrzesień 09, 2010, 11:29:03 »
Podpisuje sie pod instaaction = win.

Nie musze farmic tydzien na nowego Haca/Recona czy cus tam innego :)

W Wot spotkalem multum ludzi z Eve , nawet gosci z Burn Edena :0  Pandemica itd Moim zdaniem w Wot bedzie grac masa graczy z Eve powiazanych/lubiacych robic kuku innym graczom .

Co do teorii spiskowych...... cos w tym jest ze temat znika zwidoku publicznego, bez ankiety itd.


Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #383 dnia: Wrzesień 09, 2010, 11:31:22 »
dobre SOUL :D

Ej - bez teorii - byłem przy tym - poproszono o przeniesienie do ukrytej grupy - nikt nie protestował :)

Przypominam że jest TS postawiony do WOT, spotkałem tam wczoraj w końcu parę osób które marudziły że nie mają czasu na granie... ale gdy poszło o WOT to jakoś go znalazły ;p

lastverb

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #384 dnia: Wrzesień 09, 2010, 13:25:39 »
@Doom - byly 4:
1 - nabija sie z wowa/emopodobnych gier
2 - nabijal sie z symulatorow
3 - z eve
4 - o scigalkach

byl jeszcze jeden o wowie co chary z wowa prowadzily czolgi/td :D