Autor Wątek: World of tanks  (Przeczytany 150420 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #315 dnia: Wrzesień 04, 2010, 23:44:26 »
To mają być trumny (choc wcale aż takimi trumnami nie są, trzeba umieć sie ustawić i wykorzystać niesamowitą szybkostrzelnosc Churchilla albo pancerz Matildy, potezny jak na taki malutki  czołg), zwróc uwagę na niesamowicie ważną rzecz - to są czołgi premium, dostajesz za nie 3 razy tyle kasy i expa co za Twojego Tigera.

Przyklad - musze sie bardzo starac Leopardem robić serią po 15 000 kasy i ok 700 expa w bitwach raz za razem, a dla Matildy to pikuś. Za samo zalogowanie sie w bitwie i zginiecie masz ok 7-10 000. Jak cos zdziałasz to leci w gore ostro. Jagdpantera niby zarabia dużo, bo i 30 i 40 coś tysiecy, ale naprawy i ammo kosztują 1/3 tego albo i więcej.

A naprawy Matildy to 1000coś, Churchilla niecale 3 kafle (!).

Mam Jagdpantherke, Leoparda i Panthere do rozwałki ale kase farmie na Matildzie i Churchillu bo sa niebo lepsze do tego.

What, naprawa jagdpanthery to 6k, ammo jest drozsze. 

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #316 dnia: Wrzesień 05, 2010, 00:44:20 »
no to przecież sie zgadza - 1/3 z 30 000 to 10 tak ? nie wychodzi tyle za naprawe+ammo? wychodzi. Albo i wiecej własnie.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #317 dnia: Wrzesień 05, 2010, 01:05:50 »
Nie jezdzilem premium dlatego nazwalem to trumna bo churchila jak widze to jest jednostrzalowy, dwustrzalowy jak wyrwie od frontu , matilda na strzala spada, na 2 jak ma farta.

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #318 dnia: Wrzesień 05, 2010, 03:44:39 »
No fakt church to taki free kill tylko jeszcze o tym nie wie. Chociaz w sumie to ruskie niszczyciele czolgow sa w zasadzie podobnym darmowym killem. 150tka spada od 2 trafien z 88 od frontu.

Stary Pierdola

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #319 dnia: Wrzesień 05, 2010, 09:29:32 »
Czas aby wam ktos zrobil strone , wiecej o WoT sie tu pisze niz o EVE.

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #320 dnia: Wrzesień 05, 2010, 10:07:53 »
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #321 dnia: Wrzesień 05, 2010, 11:22:21 »
Czas aby wam ktos zrobil strone , wiecej o WoT sie tu pisze niz o EVE.

Co to jest Eve  ???

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #322 dnia: Wrzesień 05, 2010, 14:28:19 »
Nie jezdzilem premium dlatego nazwalem to trumna bo churchila jak widze to jest jednostrzalowy, dwustrzalowy jak wyrwie od frontu , matilda na strzala spada, na 2 jak ma farta.

nieprawda, czesto wytrzymuje i 3 trafienia od Tigera czy KV, poza tym nikt nie każe Ci walić Matildą na czele. Jest szybkostrzelna, dobrze opancerzona, wolna ale też potrafi dac zabawe przednią i przede wszystkim kase w grze :)

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #323 dnia: Wrzesień 05, 2010, 20:19:17 »
Tylko ze podobny wynik stukniesz leopardem ktory daje wiecej funu i koszty tez beda zblizone. Expa na luzie wiecje z kasa bywa roznie. Na moim etapie Tigera kasa to nie problem, gorzejz e exp idzie jak po gruzie na nastepny czolg wiec imo smiganie w premium tnaku niekoniecznie to najlepsze wyjscie.

BTW czyzby cos pozmieniali w ilosci expa za bitwe? kiedys 1500 bez PA dalo rade wycisnac, teraz na premium tygrysem nafarmie i 40k kasy a expa lewdo 500-600 , wtf?

Raiha

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #324 dnia: Wrzesień 05, 2010, 20:47:17 »
Podobny wynik mi sie zdarza nawet grajac PzIV :)

Mac Dercad

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #325 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:05:30 »
PzIV... brrr, to dopiero trumna na kołach. A pomyśleć, że narzekałem na małą moc silnika w T-34... Chyba nie uda mi się nafarmić tych 20k xp na VKH, a szkoda, na papierze fajnie wygląda.

Kara Mon

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #326 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:37:58 »
Light tank i jazda , za 150 golda co sie dostaje na dobe mozna transferowac na free exp 7500 expa , light tank jak sie troche opanuje jazde to maszynka mzoe nei do kasy ale do xp juz tak. Zrobienie 1500 leopardem to nie taki duzy problem , podobnie przed ostatnim patchem farmilem. T-34 zarabial pieniadze a bt-2 expa i tylko transferowalem na free co dawlao znacnzie lepsze wyniki niz powolne zbieranie jednym wiekszym czolgiem.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #327 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:40:55 »
brrr
Zauważyłem, że na kazdy czołg można napisać "brrr", ile to ja się naczytałem narzekań na PzIII, że słaby, że nie penetruje itd. - mnie bardzo zadowala, z wymaksowanymi modułami pocina 64km/h, wytrzymuje parę strzałów od czołgów podobnych tierów (lepoarda 1na1 ze trzy razy zjadłem) i w ogóle jest fajny, zgrabny i powabny. Generalnie to chyba kwestia nastroju i umiejętności pilota...eee... kierowcy. Zobaczymy jak będzie wyglądać pzIII/IV...

PS.
Leoparda doceniam i też bardzo lubię, ale trzeba nim umieć jeździć, a nie jak tępa pała stać bokiem do PzIII ustawionego frontem vOv

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #328 dnia: Wrzesień 05, 2010, 21:56:40 »
Tylko ze podobny wynik stukniesz leopardem ktory daje wiecej funu i koszty tez beda zblizone. Expa na luzie wiecje z kasa bywa roznie. Na moim etapie Tigera kasa to nie problem, gorzejz e exp idzie jak po gruzie na nastepny czolg wiec imo smiganie w premium tnaku niekoniecznie to najlepsze wyjscie.

BTW czyzby cos pozmieniali w ilosci expa za bitwe? kiedys 1500 bez PA dalo rade wycisnac, teraz na premium tygrysem nafarmie i 40k kasy a expa lewdo 500-600 , wtf?

no co ty piszesz? Mam przeciez leoparda którego uwielbiam i absolutnie on nie zarabia nawet zliżonej kasy co Matilda czy Churchill. Na nim 20 000 to mistrzostwo świata, nigdy 30 kawałków na Leo nie przekroczyłem. Trzeba się naprawde starać, nie wychodzi mi to wiecej niz 2-3 razy dziennie, i to raczej jak mnie rzuci na nisko-tierowe bitwy, a na Matildzie wynik pod 15-20 000 to potrafi być normalka nawet jak grasz semi-afk przeciwko ISom 4/7.

serio - nie ma w tej grze lepszych czołgów do zarabiania, kto nie ma (a przecież złota macie pod dostatkiem) to polecam kupić i samemu sie przekonać jaka to maszynka do trzepania kasy.

Nie chodzi o to że można nabić podobny wynik czołgiem xxx, każdym sie da jak grasz uważnie, chodzi o to że na Matildzie możesz to robić raz za razem z palcem w nosie, jak CI akurat zezłomują lepszy sprzęt i masz chwile czekania na to jak wróci z bitwy.

Czołgi premium, za złoto, są inne od tych normalnych. Po prostu inne.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2010, 22:45:21 wysłana przez Scaryman »

Mac Dercad

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #329 dnia: Wrzesień 05, 2010, 22:38:07 »
Generalnie każdy czołg jest 'brrr' dopóki nie ulepszy mu się wszystkich/większości modułów. PzIII i III/IV jeździłem i sobie chwaliłem. VKP natomiast już jakoś do mnie nie trafił zbytnio. Na PzIV nie mam jeszcze najlepszego działa, co może psuć mi odbiór tego czołgu, ale z działem czy bez, pozostaje on strasznie wolny i mało zwrotny.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #330 dnia: Wrzesień 05, 2010, 23:31:48 »
Light tank i jazda , za 150 golda co sie dostaje na dobe mozna transferowac na free exp 7500 expa , light tank jak sie troche opanuje jazde to maszynka mzoe nei do kasy ale do xp juz tak. Zrobienie 1500 leopardem to nie taki duzy problem , podobnie przed ostatnim patchem farmilem. T-34 zarabial pieniadze a bt-2 expa i tylko transferowalem na free co dawlao znacnzie lepsze wyniki niz powolne zbieranie jednym wiekszym czolgiem.

Zmienieli to, teraz za 150g mozna tylko 3750.

Hellbright

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #331 dnia: Wrzesień 06, 2010, 00:50:49 »
Generalnie każdy czołg jest 'brrr' dopóki nie ulepszy mu się wszystkich/większości modułów. PzIII i III/IV jeździłem i sobie chwaliłem. VKP natomiast już jakoś do mnie nie trafił zbytnio. Na PzIV nie mam jeszcze najlepszego działa, co może psuć mi odbiór tego czołgu, ale z działem czy bez, pozostaje on strasznie wolny i mało zwrotny.
To trochę irytujące jak medium tank "gna" 20km/h z górki. No i najpierw zbierasz te expiki, kombinujesz co najpierw. Potem full i od nowa  :)
Jak w retailu free exp będzie po takich paskarskich cenach jak teraz, to może być cienko. Zresztą sporo itemów jest dość drogich - ammo, jednorazowe itemki. Pewnie i kredyty czasem trzeba będzie kupić.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #332 dnia: Wrzesień 06, 2010, 01:02:15 »
Zresztą sporo itemów jest dość drogich - ammo, jednorazowe itemki. Pewnie i kredyty czasem trzeba będzie kupić.

Zwłaszcza te itemki upgradujące są po cenach z...kosmosu. po 500k za itemek który można stracić w sposób całkowicie niezależny od siebie , ktoś cie wypatrzy, ktoś inny przywali ci z arty i pufff...pół bańki poszło się...
Cóż, może będzie można lootować wraki w finalnej wersji  ;D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #333 dnia: Wrzesień 06, 2010, 01:42:09 »
Zwłaszcza te itemki upgradujące są po cenach z...kosmosu. po 500k za itemek który można stracić w sposób całkowicie niezależny od siebie , ktoś cie wypatrzy, ktoś inny przywali ci z arty i pufff...pół bańki poszło się...
Cóż, może będzie można lootować wraki w finalnej wersji  ;D

Rigi bo mozna tak to nazwac nie sa jednorazowe just saying.

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #334 dnia: Wrzesień 06, 2010, 07:54:47 »
wydaje mi sie, ze nawet te boostery w rodzaju lepszej benzyny tez zostaja po bitwie jesli ich nie uzyjesz (ale moge sie mylic)

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #335 dnia: Wrzesień 06, 2010, 08:30:35 »
Benzyna uaktywnia się zaraz na początku rundy z automatu, więc niestety nie.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Mac Dercad

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #336 dnia: Wrzesień 06, 2010, 08:34:16 »
Testował ktoś ruski "jednorazowy" rig zwiększający moc silnika o 10% i uszkadzający silnik? Mam to na T-44 i ani silnika nie uszkadza, ani chyba tej mocy nie zwiększa, chociaż to ostatnie ciężko mi na oko ze 100% pewnością stwierdzić.

magni

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #337 dnia: Wrzesień 06, 2010, 09:04:19 »
te cale "rigi" to chyba nie dzialaja tak jak powinny... mam na jagdpanterce moda 25% do kamuflazu i 25% do zasiegu widzenia (dodatkowo zaloga cala skiluje kamuflaz) a i tak jak ja widze przeciwnika to i on mnie widzi i wali do mnie

Straszny

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 06, 2010, 09:16:17 »
te cale "rigi" to chyba nie dzialaja tak jak powinny... mam na jagdpanterce moda 25% do kamuflazu i 25% do zasiegu widzenia (dodatkowo zaloga cala skiluje kamuflaz) a i tak jak ja widze przeciwnika to i on mnie widzi i wali do mnie

działają

kamo działa tylko jak nie strzelasz, za to zasięg działa rewelacyjnie, na mapce z miastem gdzie masz długą ulice po lewej mozesz sobie sprawdzić że masz obszar kiedy Ty strzelasz a oni nie widzą Cie. Ale efekt psuje jakikolwiek czołg który skróci dystans i ma z tamtym ostrzeliwanym zasięg kontaktu radiowego, wtedy Twój cel Cie zobaczy, ale jak ten trzeci czołg odjedzie - Ty widzisz a przeciwnikowi znikasz. Obydwa rigi mają działanie hm... no jak to rigi w EVE, nie są jakimś wunderwaffe, tylko delikatnie tuningują sprzęt ;) . Pamiętaj też że bonus do widzenia masz tylko jak stoisz i sie nie ruszasz.

używam obydwu na jagdpanterce i do nich +10% do ładowania.

madrag

  • Gość

Gizmo79

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #340 dnia: Wrzesień 06, 2010, 09:45:16 »
Testował ktoś ruski "jednorazowy" rig zwiększający moc silnika o 10% i uszkadzający silnik? Mam to na T-44 i ani silnika nie uszkadza, ani chyba tej mocy nie zwiększa, chociaż to ostatnie ciężko mi na oko ze 100% pewnością stwierdzić.
Jeśli dobrze pamiętam, bo założyłem to tylko raz, to po walce mimo 100% hp czołgu miałem jakieś 3k do zapłacenia, pewnie za te uszkodzenia silnika.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #341 dnia: Wrzesień 06, 2010, 09:48:13 »
działają


używam obydwu na jagdpanterce i do nich +10% do ładowania.


mam taki sam zestaw na kv 3 :)
Sneer Quen

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #342 dnia: Wrzesień 06, 2010, 09:55:15 »
Dzieci, może chcecie osobny dział dla WoT, skoro tyle osób z Centralki w niego gra?
W jednym wątku to się chaos robi...
I od razu chętny na moderatora tegoż wątku ma się zgłosić :)
Przedwieczny.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #343 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:01:58 »
Tia - muszę się tymi rigami zainteresować.
Gram artylerią i generalnie polegam na zasięgu widzenia scoutów - ale camo trzeba będzie polepszyć.
Na razie wpadłem na to że załodze można w tym skill poprawić i już kilka razy siedziałem cicho a tuż obok przejeżdżał wraży tank i szukał.... i węszył... a ja się bałem choć jednym trybem ruszyć :)

Na razie gra jest dla mnie nowa - ale jak już się zorientowałem że wybrałem złe ammo i zmieniłem na lepsze i jak obrona była na tyle kumata by nie dopuścić wrogów do artylerii... nie mogę narzekać - średnio po 3 kile w każdej grze, 7 zebrałem maksymalnie z tego co pamiętam - się akurat tyłem do mnie odwracali wszyscy to nie można było nie skorzystać (bez skojarzeń ;p).

Właśnie - jakieś dobre rady odnośnie arty? Mam niemieckie (te tuż pod Grilla) i SU7 bodajże u ruskich - zmieniłem z niemców na ruskich bo mi tak poradzono... ale hak wie czy dobrze robię :) (gram 3ci dzień)


Xart - osobne podforum byłoby dobrym rozwiązaniem chyba :), WOT jest fajnym "zapychaczem" gdy się na roam czeka - średnio bitwy trwają po 10min chociaż są wyjątki - akurat by sobie coś "pyknąć" i nie wku....ć się na tego co "już zaraz moment będę tylko do Jita skoczę..."
:)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #344 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:30:12 »
Proszę bardzo. Scary zgłosił się na moderatora, jeśli ktoś jeszcze chce, to pisać.
Potnijcie ten temat jak uważacie, czy pozakładajcie nowe, byle wszystko zgodnie z regulaminem ogólnym forum.
Przedwieczny.

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:31:04 »
Dzieci, może chcecie osobny dział dla WoT, skoro tyle osób z Centralki w niego gra?
W jednym wątku to się chaos robi...
I od razu chętny na moderatora tegoż wątku ma się zgłosić :)

Tak Tato :D

a co do pytania nr 2 Tak ja moge byc ta bezwzgledna szuja i ich modowac chociaz mysle ze atm tam duzo roboty nie bedzie. Bo niema o co e-peenami sie zabijac

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:32:52 »
Dopiszę Cię Bekoczu jak wrócę w zasięg normalnego kompa, bo panel administratora z komórki to masakra :)
I nie chodzi o walczących na e-peeny, tylko raczej o zachowanie jakiegoś porządku tutaj :)
Przedwieczny.

Oxylan

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 06, 2010, 10:52:33 »
Właśnie - jakieś dobre rady odnośnie arty? Mam niemieckie (te tuż pod Grilla) i SU7 bodajże u ruskich - zmieniłem z niemców na ruskich bo mi tak poradzono... ale hak wie czy dobrze robię :) (gram 3ci dzień)



Wspominasz że grasz trzy dni, nie wiem czy dostałeś 5000 golda jak inni którzy grali przed wipe czy może zrobiłeś konto zaraz po wipe, ale jeśli masz złoto to w pierwszej kolejności kup premium oraz  cały team który ma 100% skila, taka załoga ma opcje do odblokowania i można sobie wybrać bonusy takie jak mniejsza szansa na wykrycie stacjonarnego czołgu, wiekszy dmg, celność itp, 200 złota od głowy to nie tak dużo.

Najlepsze dodatki do arty to chyba bajer do szybszego przeładowania ammo, camo i item (dwa w jednym) który zmniejsza  szanse przyjęcia na klate dmg explo i przez staranowanie, item który zwiększa zasięg widzenia jest raczej zbyteczny, nie pozwala to dalej strzelać tylko obserwować teren, przydatne raczej dla scouta i dla tanków które mają całkiem dobry zasięg ale ogranicza ich zasięg widoczności, wszystkie te moduły są najtańszymi wersjami i można się pokusić o zakupienie takich nawet dla arty która nie jest top.
 
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2010, 11:12:08 wysłana przez Oxylan »

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 06, 2010, 11:03:43 »
Nie wiem też czy wam się nie trafili tacy żartownisie - co dla jaj własne tanki rozwalają - kumpli w sensie?

Ja wczoraj miałem trzy takie przypadki w paru grach - jeden wykończył dwie artylerie bo "it's just a game" - a potem płakał jak ja swoją mu jebnąłem parę razy aż zdechł... jaki by silny nie był przez wzgórze się nie przestrzeli, a bez gąsienic pojechać się nie da...
Może jestem wredny ale uznałem że lepiej stracić jeden tank niż kolejną artylerie... tym bardziej że to ja nią byłem :)

Oxylan

  • Gość
Odp: World of tanks
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 06, 2010, 11:21:13 »
Nie wiem też czy wam się nie trafili tacy żartownisie - co dla jaj własne tanki rozwalają - kumpli w sensie?



Na debilizm nie ma leku, bywa że jakiś idiota odwali numer... A  co do zabijania własnych ludzi to dziś zaliczyłem czołówkę ja w med tanku vs leopard, razem wyskoczylismy zza zakrętu na full speed i jeb, biedak napisał tylko  lol ^^