Autor Wątek: Delve War III  (Przeczytany 73526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ian666

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #245 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:05:05 »
Hej panowie z GS możecie rozjaśnić pewną kwestię. Trzy dni temu zapytałem się czy czujecie oddech przeciwnika na plecach, dostałem taką odp:

Bartek, generalnie jestem zwolennikiem pozostawienia moich oponentów na tym forum samym sobie kiedy snują różnorakie fantazje dot. mojego sojuszu (głównie po to żeby potem śmiać się kiedy owe fantazje spotykają się z rzeczywistością) niemniej jednak chciałbym dać ci jakieś wyróżnienie za upór i konsekwencje z jakim snujesz w KSODzie pro-molleową narrację, dosłownie czuje się jakbym patrzył na jakąś alternatywną rzeczywistość jak to czytam.

A mniej kwieciście: nie, nie czujemy żadnego oddechu tudzież mrocznego cienia straszliwej zagłady, zastanawiamy się raczej czy bardziej się nam opłaca najechać catch czy fountain.

Czy wasze plany najechania Catch czy Fountain dalej są aktualne?

Loc0

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #246 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:15:17 »
Nie Khoba - my zwyczajnie nie lubimy GS :)
http://killboard.executive-outcomes.info/?a=kill_detail&kll_id=130997
Ciekawe kiedy zaczna sie wyprzedaze :D

horax

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #247 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:17:02 »
Czy wasze plany najechania Catch czy Fountain dalej są aktualne?

IMHO teraz sa o wiele bliżej realizacji tych celów niż byli podczas pisania tego postu  :uglystupid2:

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #248 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:28:15 »
@Khobba
to jest właśnie Khobba to że gracie w lowsecu, w empire (w sensie: że to wasze szczęście), nie macie na codzień do czynienia z trzodą jaką robi Goonswarm (też nie każdy jego member ofc, może tak - na trzode jaką GS pozwala memberom). Ile to ja sie dowiedziałem o mojej matce, swoim pochodzeniu, kraju i ulubionych czynnościach seksualnych  :laugh: od niezwykle życzliwych memberów GS ... heh

my ich po zwyczajnie po ludzku nie cierpimy, amerykańskie nastolatki z przerośniętym ego, którym ktoś wmówił że ilość spamu i trollowania oznacza rosnący dystans do gry. Nie oznacza.

Nie moge sie doczekać aż GS zostanie rozpierniczony + rozleci się ten dawny gigantyczny napland kerbirów na północy. W końcu bedzie sie można normalnie pobawić w pvp, zresetować i polatać pare j na walke.

@Julius
LOOOL wyciagać na forum taki przypadkowy kill
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 21:01:33 wysłana przez Scaryman »

Luisa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 295
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Luisa
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #249 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:29:29 »
Za nami tez widzę nie przepadacie kiedy przylatujemy Wam pomagać przeciw Provi.
http://www.a-kills.us/?a=kill_detail&kll_id=352383
Wygląda na to, że się to już więcej nie powtórzy.
I foch, buahahahahahahaq  :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid2: :uglystupid2:
Dzisiejszy dzień obfituje w same wesołe wydarzenia  :coolsmiley:

amra

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #250 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:30:34 »
Mnie ciekawi komu Goonsy teraz rozwiążą alliance aby zdobyć nowy teren w 0.0 :D

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #251 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:37:58 »
Mnie ciekawi komu Goonsy teraz rozwiążą alliance aby zdobyć nowy teren w 0.0 :D
Wczoraj widzialem Mazillu z PL siedzaca caly dzien w cloaku na glownym wlocie do GW - czy moze to oznaczac, ze razem z pscolkami szykuja sie do rozwiazania Thukker Tribe?  :o
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Loc0

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #252 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:54:48 »
Gheh stary na juch to wyciagasz? Ja nie jestem dyrem od czasow GODS i raczej juz sie nie bede w to pchal. Co mam isc pogadac z Mankiem? Jest problem, sa dyrowie, beda zjeby/reimbursment. Proste nie?

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #253 dnia: Styczeń 26, 2010, 19:58:48 »
W sumie to racja - rzeczywiście bez sensu. Sorki i EoT z mojej strony.

Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #254 dnia: Styczeń 26, 2010, 20:33:34 »
Dyrekcja GS zarządziła ewakuacje assestów, posy spadają, NOL już ma stacje pod nową nazwą ... zgadnijcie jaką  ;)
nie wygląda to specjalnie dobrze dla Goonswarm.


 O0

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #255 dnia: Styczeń 26, 2010, 20:37:02 »
Cytuj
From: Hunter GlobaGateways
Sent: 2010.01.26 15:10
To: Zenith Affinity,

GS anno 2010 forgot to pay their sov bill correctly…..

The current GS leadership conclusion by mittani is that they will instead of form up to fight, evac all assets to npc stations in delve or khandid versus the alternative, form all hands on deck and beat up IT and the hostiles
………………..

I am well aware that ZAF alone can not fight 450 people alone with rebellion on our side doing that, the logic is simple, ewac your stuff to empire, we have other solutions in mind already.

For your pvp ships, blow em up FIGHTING after you have put your assets secure in empire

Now:

ZAF will move on and make another chapter in its books in its near future as you secure your belongings, do so ASAP from ZAF stations. For your PVP loss, you will be reimbursed as always so you net loose almost nothing as always as long as you post on reimbursement thread on forum.

Everything will be reimbursed as long as you fly by ZAF FC and what he wants/calls for, I ask all FC to post their ops so i can keep track of what you have asked for of your fleet to do this right with the rapidly changing situation at hand so I dont miss anything.

And with that, welcome to another chapter to be in ZAF history over the years

Cheers gents
Hunter

W skrocie, ZAF ewakuuje assetsy, zostawia statki PVP. Taki ruch zazwyczaj wykonuja sojusze przygotowujace sie do zakonczenia kariery w danym miejscu.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #256 dnia: Styczeń 26, 2010, 20:51:55 »
Loco, Scary, dzięki za normalne, sensowne odpowiedzi. Moja wypowiedź mogła wyglądać trochę jak flejm, ale serio, ja po prostu nie znoszę (przepraszam za wyrażenie  ;) ) bufonady i braku dystansu. Przyznam, że pokładałem nadzieję w pszczółkach, ze trochę wam utrą nosa, ale chyba się przeliczyłem :buck2:

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #257 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:00:00 »
No i mamy NOL

19:59:23 Notify The Executives has claimed sovereignty in NOL-M9 on behalf of IT Alliance

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #258 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:11:25 »
Loco, Scary, dzięki za normalne, sensowne odpowiedzi. Moja wypowiedź mogła wyglądać trochę jak flejm, ale serio, ja po prostu nie znoszę (przepraszam za wyrażenie  ;) ) bufonady i braku dystansu. Przyznam, że pokładałem nadzieję w pszczółkach, ze trochę wam utrą nosa, ale chyba się przeliczyłem :buck2:

LOL

Sorry, ale gdzieś Ty był przez ostatnie lata? Ciągle GS ucierał nam nosa - rozwiązał BOB-a, zablokował jego odrodzenie, zaspamował I1y tytanami, że nie mogliśmy nic zrobić. Potem znów to samo - wywrócili do góry nogami sens nowej mechaniki, siegując własne 49-, wynajęli CVA do odciągnięcia AAA (niewyobrażalne dla niektórych, ale tak, CVA zrzekło się w imię jakichś korzyści neutralności do GS). I ciągle bloby capsów, floody na localu.

Dla mnie to wszystko kwalifikuje do skreślenia tego sojuszu z mapki.

GS wywołuje emocje praktycznie tylko negatywne, nienawidzą go na południu, w NC, w PL/SOT, w dronkowie. Chyba tylko Rebelliony pójdą za pszczółkami na koniec świata  :buck2:
Cała prawda o moim graniu...


Straszny

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #259 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:20:40 »
oni grają w empire, nie czują bezpośrednio tej trzody i "stylu" gry by GS... więc z forum mają wrażenie "wszyscy uwzieli sie na biedne GS" tym bardziej że tylko 2(3) Polaków jest z GS aktywnych tutaj , a większość forumowiczów zwyczajnie goonów nie cierpi (jak i ja).  Co dla gracza empire nie jest jednoznaczne z tym co sie dzieje w grze.. aczkolwiek powinno dawać do myślenia dlaczego całkowice rózne sojusze i korporacje tak samo reagują na info o problemach "pszczółek" (czyli banan na gębach  :)).

@mystiq
jeśli piszesz to wyżej do mnie to se daruj te  głupie teksty i cytowanie mnie - nie zamierzam na nie odpowiadać, jeszcze rozsądnej opinii w twoim wykonaniu nie widziałem, więc sorry - sensu na rozmowe nie widze żadnego. Tym bardziej że ze swoją starą tradycją wypowiadasz się o tematach o których nie masz pojęcia.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 21:57:48 wysłana przez Scaryman »

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #260 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:26:27 »
stuff
Siur - a im lepiej im szło, tym więcej było chestbeatingu z Waszej strony :) Przeczytaj jeszcze raz swojego posta - to wszystko kwalifikuje raczej do pomnika pod Jita 4-4, a nie do skreślania z mapy. Nawet Bruce nie napisałby lepszej propagandy sukcesu ;)

Anyłej, nie chcę być tu wciągniety w jakiegoś flejma i ubrany w buty, które na mnie nie pasują: tak naprawdę, jak napisał Scary, jestem z lowseca i mam to wszystko w dupie :)

Goomich

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #261 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:42:34 »
A wracając do tematu: TPAR wzięte. TCU online, HUB się podobno instaluje.

OutFreejn

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #262 dnia: Styczeń 26, 2010, 21:49:37 »
 ;D O szczęśliwy dniu.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #263 dnia: Styczeń 26, 2010, 22:06:05 »
Siur - a im lepiej im szło, tym więcej było chestbeatingu z Waszej strony :) Przeczytaj jeszcze raz swojego posta - to wszystko kwalifikuje raczej do pomnika pod Jita 4-4, a nie do skreślania z mapy. Nawet Bruce nie napisałby lepszej propagandy sukcesu ;)

Anyłej, nie chcę być tu wciągniety w jakiegoś flejma i ubrany w buty, które na mnie nie pasują: tak naprawdę, jak napisał Scary, jestem z lowseca i mam to wszystko w dupie :)

Przerzucając na etymologię karcianą - chcesz im stawiać pomnik za to, że mają asy w rękawie (dosłownie) i w dodatku wyzywają i obrzygują innych graczy przy stole?
Cała prawda o moim graniu...


CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #264 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:01:14 »
Patrz Bruce, piszą o Was:

http://lfn.eve-on.net "Co poszło źle" :D

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #265 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:14:47 »



Mona X

  • Gość
PRZENIESIONY: Odp: Delve War III
« Odpowiedź #266 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:28:53 »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #267 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:32:30 »
A z jakiej racji flamewar ? Tu nie bylo zadnego flame'a :(.

Goomich

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #268 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:42:25 »
Nie cały, tylko cześć z mystikiem. Post, że wątek jest przeniesiony poleciał z automatu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2010, 23:52:47 wysłana przez Mona X »

Terion

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #269 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:45:25 »
Ech ile czasu by nie uplynelo pewne osoby pisza ciagle te same bzdury i patrza tylko w 1 kierunku.

Scary nie tylko GS robil trzode na localu, z wszystkich spotkan z bufonami tylko raz nie bylo syfu na localu, w 90% spotkanie tri rownalo sie z powstaniem rynsztoka, pewne osoby z boba - to samo wiec juz nie rob z GS bagna, bo to samo prezentuje wiekszosc sojuszy (lub raczej osobnik bedace pewnym % calosci, a tworzace opinie).
Po raz kolejny piszesz pierdy, usilujac wcisnac komus kit, ze jako jedyny wiesz o co w tej grze chodzi i twoj sposob gry jest najlepszy a inni maja sie zmaknac i nie moga miec swojego pogladu. No coz to mnie akurat nie dziwi - taki typ.

Co do reszty, GS byl jaki byl (czy jest i pewnie bedzie) jednak w metagamingu bobowi nie siegal do piet. I o ile najwiekszy "walek" jakim bylo rozwiazanie boba nie byl wykorzystaniem mechaniki tylko akcja szpiegowska (tak zachwalany m typem dzialan w czasie maxa i przed nim) to w wykonaniu GS stal sie niesamowitym grzechem. Zal wam dupe scisnal bo te pogardzane przez was "amerykanskie nastolatki" skopaly dupsko najwiekszemu cwaniakowi w eve a zarazem waszemu idolowi. Przy okazji jakby wiekszosc z was miala mozliwosc takiego zagrania przeciw GS by sie nie zawahal i pewnie piala z zachwytu nad blyskotliwoscia akcji.

GS traci teren w maksymalnie glupi sposob, jesli to faktycznie wina niedopatrzenia - ich fail i poniosa konsekwencje. Jesli wina mechaniki to totalna porazka i kompromitacja ccp.

Radocha wiekszosc forumowiczow pokazuje tylko frustracje i bezsilnosc jaka czuliscie wobec pszczolek. Mogliscie przerzucac sie sie killboardami, chrzanic o elycie ale mogliscie im naskoczyc. W ten czy inny sposob znalezli sposob by wyplynac na wierzch i zagrac wam na nosie. Mam nadzieje, ze uda im sie po raz kolejny.

Jesli GS padnie NC nawet jak sobie posiedzi wesolo u gory nie bedzie mialo mozliwosci manewru. Nastanie era kerbirkow z poludnia, ktorzy w kolku wzajemnej adoracji beda sie trzymac za raczki. Gra tylko na tym straci i stanie sie jeszcze bardziej zalosna niz jest w tej chwili. Szczegolnie przy takim dzialniu jakie ostatnio zapewnia ccp.

Dzien dzisiejszy to nowa era  dziejach eve - era hieny i sepa.

CoeathalVega

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: coeathal vega
  • Korporacja: Reikoku
  • Sojusz: Pandemic Legion
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #270 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:56:53 »
Ech ile czasu by nie uplynelo pewne osoby pisza ciagle te same bzdury i patrza tylko w 1 kierunku.

ty sie tez do nich zaliczasz :)

Nastanie era kerbirkow z poludnia, ktorzy w kolku wzajemnej adoracji beda sie trzymac za raczki.


member of exterminatus
atlas alliance

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #271 dnia: Styczeń 26, 2010, 23:59:20 »
Co do reszty, GS byl jaki byl (czy jest i pewnie bedzie) jednak w metagamingu bobowi nie siegal do piet. I o ile najwiekszy "walek" jakim bylo rozwiazanie boba nie byl wykorzystaniem mechaniki tylko akcja szpiegowska (tak zachwalany m typem dzialan w czasie maxa i przed nim) to w wykonaniu GS stal sie niesamowitym grzechem. Zal wam dupe scisnal bo te pogardzane przez was "amerykanskie nastolatki" skopaly dupsko najwiekszemu cwaniakowi w eve a zarazem waszemu idolowi. Przy okazji jakby wiekszosc z was miala mozliwosc takiego zagrania przeciw GS by sie nie zawahal i pewnie piala z zachwytu nad blyskotliwoscia akcji.

Ależ to się właśnie dzieje, zrypana mechanika zabrała nam sov - święto, sukces, brawa. Zrypana mechanika zabrała IT sov - bieda, żałość, płacze. GS straci teraz delve bo nie sposób się teraz obronić przed takim nawałem przeciwników kiedy cała nasza obrona siadła. Czy GS się rozpadnie? W jakiejś formie przetrwa, może otrząśniemy się z anemii i jeszcze namieszamy, może pójdziemy grać w coś innego - goonsi nie wzieli się z eve i to nie eve jest przyczyną dla której gramy razem. Będzie na południu fajnie jak w kombajnie dopóki ccp w następnym patchu czegoś znów nie spieprzy i znów nie pospadają komuś sovy bez powodu.

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #272 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:00:16 »
Po prostu zapomniał skasować swoją "przynależność".. coś ostatnio wysyp trolii na centrali, jak nie silvia z mighty mithril inc., to terion wieczny troll :) Bruce - serio spowduje to taki failcascade? Myślałem że będziecie bronic systemów, które wam zostały.. wszak przy obecnej mechanice (patrz 49-) przejęcie systemu ze stacją graniczy z cudem.

Anyways, Zapowiada się ciekawy miesiąc.. tylko czemu kufa sesja jest akurat na przełomie stycznie i lutego?  :uglystupid2:

Loc0

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #273 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:05:54 »
Heh mylisz sie Terion.
Juz to pisalem. Wiekszosc aktywnych uzytkownikow tego forum walczy z GS odkad zaczeli grac. Dziwisz sie radosnemu spamowi, gdy to oni maja pod gorke?
W wypowiedzi o NC sie mylisz. Jesli GS sie nie zbierze (a moze byc to problem -> morale?) to na jakis czas wyladuje w emp. Nastepny target = NC. Sadzisz ze ile czasu zajmie naszemu blobowi zaoranie ich do ostatniego systemu?:D Niczego nie beda wstanie zorganizowac. W koncu udalo im sie wyskrobac wiekszego bloba niz tri&co. Heh na jak dlugo?
Jesli padnie GS to padnie tez NC. Pozniej bedzie era kerbirki i wyloni sie nastepny uber ally, ktory zacznie mlyn albo pogryziemy sie miedzy soba (wczesniej czy pozniej). Mozliwe ze CCP zmieni zupelnie mechanike gry zeby ta nie zdechla w stagnacji. Pozyjemy zobaczymy. Atm sie swietnie bawie:D.

Totalizator

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #274 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:06:21 »
Nasz market hub i pvp staging sytem przejęty, całe południe od fountain po tenerifis zleciało się orać TCU, u nas teraz trzeba zrobić porządki i wykopać bezużytecznych dyrektorów a nie plątać się w kampanię która ma nikłe szanse na sukces.

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #275 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:08:52 »
GBC po rozwiązaniu alliancu BoBa twardo walczył kilka tygodni ze wszystkimi naraz (NC/GS/PL/TCF, etc) w Delve
Gooni po głupiej stracie sova, traci tego samego dnia "stolicę" i zaczyna ewakuację.
to się nazywa: brak jaj.



Moderatorzy na drzewo!! :D

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #276 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:14:54 »
Good luck, have fun and fly safe  o7

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #277 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:19:30 »
Dobre podsumowanie dnia na stronce LFNu. Dodam tylko, ze miala w TPAR miejsce bitka o TCU, jak C0ven i LR nie bylo w systemie, Syski zostaly zblobowane przez flote GS/-R-. Sytuacje uratowało IT, które hotdropowało carriery na goonow. TCU uratowano.
I-DEA / C0ven

Terion

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #278 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:21:50 »
Loc0 pisalem, w wariancie optymistycznym o przetrwaniu NC, bo takiego bloba jaki teraz sie stworzyl nie da sie zatrzymac. To bedzie kwestia czy naptrainowi bedzie sie chcialo. Obronca bedzie zmuszony do ciaglej aktywnosci, atakujacy wybiera czas, miejsce, a do tego przy tych liczbach moze rotowac silami uzytymi do ataku, lub poleciec na 3 fronty. 2 zostana niebronione.

I wlasnie jesli tak sie stanie to zostana 3-4 glowne sily, z ktorych zadna nie wykona ataku na kogos z pozostalych bo za duzo bedzie ryzykowala. Wzglednie niezaangazowana sila wykorzysta oslanienie 2 walczacych by wybic sie na pozycje dominujaca. Bedzie jeden wielki, nudny syf. Eve zaczela sie sypac od czasu tworzenia sie power blockow.

O ile NC bylo stadem alliansow i corpow o tyle nie bylo grozne bo nie bylo zbyt agresywne. Poludnie sie kotlowalo u siebie. Od czasu leciala jakas wieksza krucjata w jakims kierunku swiata i wszyscy byli szczesliwi. Ktos chcial duzego pvp z sovem - mial je. Chcial cos na mneijsza skale - tez mial. Na mapie powstawaly i znikaly sojusze. Na poludniu czy wschodzie moglo byc kilka mniejszych konfliktow  -mapa i swiat eve zyly. Pozniej zaczely sie tworzyc idiotyczne bloki, gra zaczela sie polaryzowac na 2 frontach. Zaczal sie syf.

Teraz dzieki totalnemo south napowi i sytuacji z GS wszystko zaczyna sie klarowac. Jakiekolwiek prawdziwe konflikty znikna. Beda co najwyzej sasiedzkie zabawy w roamy. Moze i dla kogos to jest zabawa, ja w kazdym razie za takiego gniota nie zaplacilbym nawet 50 gr.

CoeathalVega - tak wiem. Moje posty to najnormalniejsza reakcja na brednie innych. Taka III zasada dynamiki. Co do przynaleznosci, to juz bylo walkowane i wyladowalo w flame, nie ma sensu wracac. Zreszta to, ze ktos jest w jakims corpie/ally nie musi znaczyc, ze bedzie beczal 1 tonem z innymi. No chyba, ze u was panuje zasada - mozesz sie wypowiadac zgodnie z ogolnie przedstawionym planem, a reszta stulic mordy. Ja tam zwyklem myslec samemu, a nie czekac co inni zakrzycza i krzyczec z wiekszym tlumem.

Jimmy - tak wiem, kazdy kto ma inny poglad od jedynego slusznego to troll.



P_UNKNOW

  • Gość
Odp: Delve War III
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 27, 2010, 00:22:59 »
U nas teraz trzeba zrobić porządki i wykopać bezużytecznych dyrektorów ......

Oficjalnie zgłaszam kandydaturę Teriona, centralową maskotką atlasu już zdołał zostać i jest w tym cholernie dobry :)
Myślę że dodatkowe jego atuty, takie jak uwielbienie GS a wręcz długotrwała miłość i przeciwstawnie nienawiść do straszliwego BUFU , Atlasu i naszego złego nap-landu pozwoli mu na efektywną działalność na rzecz wspaniałego goonswarmu, który chyba nie ma zamiaru poddać się po utracie zaledwie kilku systemów????
  Ps. mogę przeznaczyć spore środki na dofinansowanie kandydatury Teriona. Myślę że dużo ludzi poczuje wtedy, że wszystko jest na swoim miejscu :)