Autor Wątek: Providence vs AAA  (Przeczytany 76467 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 16, 2010, 13:23:42 »
i co tam ? CVA pamięta że mają "bardzo ważną inwazje" czy już dominuje opinia że jednak plexy > war  :laugh:

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 19, 2010, 10:13:21 »
ależ skąd, chyba nikt nie spodziewa sie, ze odpuścimy. Cdn...wkrótce.

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 19, 2010, 10:16:47 »
ależ skąd, chyba nikt nie spodziewa sie, ze odpuścimy. Cdn...wkrótce.

ale w tym roku?  :)

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 19, 2010, 14:12:07 »
Scary jak znowu sproboja szczescia to wezmie sie ich metoda goonsowa. Skoro to legalne.  :2funny: WI pewnie juz dropuje swoje sbu na resztkach terenu jaki im zostal.

Loc0

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 19, 2010, 14:39:24 »
Nie spinajcie sie niepotrzebnie. Scena robi sie ciekawa - Provi wybralo swoja strone konfliktu (chcac niechcac) i pokazali na co ich stac (na dobry poczatek). Nie wiem jak czesc z was, ale ja atm przegladam wszystkie "hate" posty o provi i kulam sie ze smiechu. Nie wiem czemu nie zwrociliscie uwagi na fakt, ze -A- jako bezposredni sasiad provi nigdy nie wypowiadalo sie o nich jako o bandzie nieogarnietych noobow (przynajmniej dowodzctwo bo radosny spam pojedynczych memberow sie nie liczy). Owszem z reguly dostawali baty, ale ... baty od sojuszy takich jak -A-, BOB, Tri i kilku innych dostawali wszyscy wokol, wiec fakt ze potyczki z Provi konczyly sie czesto naszym zwyciestwem nie powinien byc zaskakujacy. Nie powinien byc zaskakujacy tym bardziej, gdy np C0ven wlasnie na -A-, MC i SE nauczyl sie bardzo duzo (choc tez najczesciej dostawali baty).
Z tego miejsca chcialbym pozdrowic Maxime Maxi, ktorego widzialem ostatnio na kb :D (wrocil na stale czy sentymentalizm go dopadl?;p). Cieszy rownierz fakt, ze wkoncu wyskilowal guny t2 - jak pamietam zawsze na tsie narzekal ze drony sa do Zostałem ocenzurowany bo na fleet opy sie nie nadaja)  >:D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 19, 2010, 14:46:03 wysłana przez Loc0 »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #180 dnia: Styczeń 20, 2010, 10:53:32 »
wczoraj od mniej wiecej 15.00 eve time do dzisiaj rano trwały walki w sv5 i f9e. Byłem w pierwszej mniejszej fali w sniperze w sv5. Sklepali mnie w drugim podejściu. CVA+ Holdersi poniesli wieksze straty, ok 90/70 (by podac dokładne dane trzeba przejrzeć kb AAA, Coven, UK, Holdersów)..w tym padła spora cześć sniperów. Ogólnie, obyło sie bez lagu, aż miło - dawno tak sie nie ubawiłem, bo do systemu wpadło trzech/czterech Goonsów w mantikorach i smackowali na localu, ale całkiem sympatycznie, dopingujac walczacych.

Floty były mniej wiecej zrównowazone, z przewagą silnego supportu po stronie AAA. O ile pamietam na localu było w porywach ok 250ppl.

Wygląda na to, że kampania będzie długa, bo raz my meczymy ihuby a raz AAA. Z ciekawostek przleciał skromny support Covenu, który został doszczędnie sklepany przez nasze siły bez żadnych strat.

Voulture

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #181 dnia: Styczeń 20, 2010, 16:22:10 »
Z ciekawostek przleciał skromny support Covenu, który został doszczędnie sklepany przez nasze siły bez żadnych strat.
http://kb.c0ven.pl/?a=kill_related&kll_id=94542
http://kb.c0ven.pl/?a=kill_related&kll_id=94489
http://kb.c0ven.pl/?a=kill_related&kll_id=94501

2 ostatnie lini pokazuja, ze doszczetnie sklepany bez zadnych strat to wtedy, gdy na kb nawet nie widac ilu bylo do konca wrogow bo nie zdolali sie zalapac nawet na jednego kma. Ale co ja tam wiem  ::)

devilsbirth

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #182 dnia: Styczeń 20, 2010, 16:47:38 »
przleciał skromny support Covenu, który został doszczędnie sklepany przez nasze siły bez żadnych strat.
Ani 'doszczętnie sklepany', ani 'bez żadnych strat', ale faktycznie nie było to dobre zakończenie dnia dla nas.
Raz na wozie, raz nawozem :)

CMHQ_Widget

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 20, 2010, 17:47:28 »
Z ciekawostek przleciał skromny support Covenu, który został doszczędnie sklepany przez nasze siły bez żadnych strat.

Polecam przeczytać: http://lfn.eve-on.net/wiesci/36/

Mieliście 2 razy większą liczebność pod koniec oraz o wiele większą siłę bo BSy a my HACe. Sami Wam wlatywaliśmy i podejmowaliśmy walkę. Ja się raczej dziwię, że tak mało nas pospadało, bo przy waszej sile to powinny raptem 3 statki wrócić cało :).

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 20, 2010, 18:11:50 »
"Skromny support C0venu" pół godziny próbował w ogóle wywołać walkę, bo biedne BSy CVA za nic nie chciały się odkleić od bramy.

Baz, Twój tekścik o nas jest tak samo poważny jak twierdzenie, że 18 GS w 4-07 masakruje liczniejsze floty BSów i supportu Koalicji - np tu: https://killboard.goonfleet.com/battles/1672   :2funny:

EDIT

Pomińmy to, że przez 2h nikt nie chciał się z nami bawić. No i LFA nie potrzebowali swojego Rorquala  :)
Cała prawda o moim graniu...


MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 21, 2010, 08:12:35 »
z tych kb wynika ze sily byly mniej wiecej rowne 40/50 w czasie walki.
zas nie widze na waszym kb: Battle in D-GTMI (Providence), 19-01-2010 (22:25 - 22:49), gdzie statystyka jest na wasza niekorzysc: 25 losses, nam spadly 2 bc i pare inties tylko.


edit:
Pomińmy to, że przez 2h nikt nie chciał się z nami bawić.

Dobre :2funny:, odpowiem: "War, war never changes...". Czy chcesz by Proviblob bawil się z C0venem? :2funny:


Sammani

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 21, 2010, 08:48:00 »
z tych kb wynika ze sily byly mniej wiecej rowne 40/50 w czasie walki.
zas nie widze na waszym kb: Battle in D-GTMI (Providence), 19-01-2010 (22:25 - 22:49), gdzie statystyka jest na wasza niekorzysc: 25 losses, nam spadly 2 bc i pare inties tylko.

Wiesz jak CVA udostepni publicznie swoj kb lub powstanie kb ProviBloba to twedy bedziemy mogli na ten temat dyskutowac.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #187 dnia: Styczeń 22, 2010, 02:26:48 »
z tych kb wynika ze sily byly mniej wiecej rowne 40/50 w czasie walki.
zas nie widze na waszym kb: Battle in D-GTMI (Providence), 19-01-2010 (22:25 - 22:49), gdzie statystyka jest na wasza niekorzysc: 25 losses, nam spadly 2 bc i pare inties tylko.
A ten pierwszy link to niby co? ::) Killmaile mamy sciągane po API więc losses są wszystkie.

Cytuj
edit:
Dobre :2funny:, odpowiem: "War, war never changes...". Czy chcesz by Proviblob bawil się z C0venem? :2funny:
Chyba się nie zrozumielismy. Przez "zabawę" rozumiemy podjęcie jakiejkolwiek walki. Nawet takiej że przywozi się 30 BSów.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #188 dnia: Styczeń 23, 2010, 19:43:16 »
Panowie (i Panie), ważny komunikat:

AAA (i alianci) w ofensywie, aktualnie 400+ na localu w D-GTMI, rozharatany cynojammer i oba JB, zarysowaliśmy stacje, online'ują się SBU, zaraz bierzemy się za ihub i stację. Mamy flotę konwencjonalną oraz capsy i supercapsy.

Quotes of the day:
"We're going in balls deep"
"Operation Deliverance obviously failed to deliver"
"It seems today Proviblob can't outblob us".

Pytanie: czy CVA będzie potrafiło zrobić cokolwiek?  :diabeł:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #189 dnia: Styczeń 23, 2010, 19:51:44 »
Już pewnie dzwonią pod numer 911-GOONS-NC-SPLOT
Cała prawda o moim graniu...


Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #190 dnia: Styczeń 23, 2010, 19:57:15 »
Już pewnie dzwonią pod numer 911-GOONS-NC-SPLOT
:2funny:


-e no eee ten teges cesarzowa w naszym imieniu  zwraca się z prośbą u partycypacje w tej niezwykle ważnej operacji wojennej ble ble bel

- nic nie kuma o co wak ku..a chodzi?

- to może prosciej: HEEELP!

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #191 dnia: Styczeń 23, 2010, 20:06:37 »
Już pewnie dzwonią pod numer 911-GOONS-NC-SPLOT

już lecimy

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #192 dnia: Styczeń 23, 2010, 20:58:27 »
podobno strasznie zlagowana bitwa w d-g idzie... napiszcie coś więcej ;)

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #193 dnia: Styczeń 23, 2010, 21:15:15 »
już już... trzeba było odgonić IT od posów w 1-S znów, może zdążymy...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #194 dnia: Styczeń 23, 2010, 21:49:06 »
W tej chwili AAA kontroluje D-G, stacja i hub są w reinforce.

Gooni pomagają CVA - jest 80-osobowy gang w HED oraz grupa dość skutecznych SB w D-G.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #195 dnia: Styczeń 23, 2010, 22:11:39 »
przecież to była oczywista oczywistość

 -> CVA podrażnia niedźwiedzia nie mając pojęcia jak duża będzie kontrakcja i ogłaszając że jest neutralne i że strzela do obydwu stron -> pierwsza bitwa na jego terytorium i tyle z ble ble o neutralności w Wielkiej Wojnie.

podsumowanie z KB AAA... nie wygląda to dobrze dla proviblocku (delikatnie mówiąc):
http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=350894
« Ostatnia zmiana: Styczeń 23, 2010, 22:29:40 wysłana przez Scaryman »

spooky

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #196 dnia: Styczeń 23, 2010, 22:26:23 »
CVA chcialo zablysnac i zamiast zaatakowac swojego wroga (goons) najechalo na neutralne AAA. Geniusze!  :uglystupid2:

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #197 dnia: Styczeń 23, 2010, 22:38:44 »
Jakie neutralne AAA?  :uglystupid2:

Gang Goonsów z HED został przed momentem przetrzebiony, widziałem Bruce'a w Taranisie, chyba zdążył zwiać z powrotem przez bramę.  ^^


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #198 dnia: Styczeń 23, 2010, 22:41:41 »
Jakie neutralne AAA?  :uglystupid2:

Gang Goonsów z HED został przed momentem przetrzebiony, widziałem Bruce'a w Taranisie, chyba zdążył zwiać z powrotem przez bramę.  ^^

Nie za bardzo.. zabiliście 2 czy 3. Siedzimy w HED czekamy na rozwój sytuacji.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #199 dnia: Styczeń 23, 2010, 22:44:43 »
To trochę poczekacie - Hub wychodzi z rf dopiero jutro po wieczór.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #200 dnia: Styczeń 23, 2010, 23:09:00 »
Nie za bardzo.. zabiliście 2 czy 3. Siedzimy w HED czekamy na rozwój sytuacji.

Bardziej:

5 spadło w 9KOE-
http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_related&kll_id=99063

10 w WD-
http://www.ushrakhan.com/alliance/edk/?a=kill_related&kll_id=99026

więc można Was uznać za przetrzebionych :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #201 dnia: Styczeń 23, 2010, 23:54:39 »
Żeby było śmieszniej przez całego opa wydawało mi się że siedzę w aresie. Wogóle nic do mnie nie trafiało jak miałem refleksje w stylu "hmm nie pamiętam żeby ares miał 3 guny..." "hmm nie przypominam sobie żeby ares miał 2 drony... " "kurde coś wolno ten ares leci" nic. Teraz zauważyłem jak spojrzałem na KM po poscie Sokolego. Po prostu miałem zakodowane że trzymam sobie aresa w NOL i nic tej wiary nie mogło zachwiać  ::)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #202 dnia: Styczeń 24, 2010, 00:59:36 »
 :D

To troszkę jak z moim dominixem na plexie - zastanawiam się, co on tak słabo tankuje, zmieniali sanshę, czy co... Dopiero po chwili zajarzyłem, ze 3 miechy wcześniej zrobiłem eskalację dronkową i z lenistwa tanku nie zmieniłem na zwykły  ;)
Cała prawda o moim graniu...


Diabl0

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #203 dnia: Styczeń 24, 2010, 09:49:27 »
Po prostu miałem zakodowane że trzymam sobie aresa w NOL i nic tej wiary nie mogło zachwiać  ::)

Tak to już jest z waszą propagandą. Po prostu nadal wierzycie że molle z kolegami jest pokonany i nic tej wiary nie zachwieje nawet jak już będziecie w empire ;)


NMSP

OutFreejn

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #204 dnia: Styczeń 24, 2010, 11:15:30 »
Los Molla najlepiej pokazuje jak śmieszne są propagandy w temacie pokonany/starty ma proch ten czy tamten... no ale nie dla wszystkich jest to tylko gra, a jednym z tego wyznaczników jest ilość i jakość środków angażowanych w nią.

Shaila Er

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #205 dnia: Styczeń 24, 2010, 12:20:09 »
przecież to była oczywista oczywistość

 -> CVA podrażnia niedźwiedzia nie mając pojęcia jak duża będzie kontrakcja i ogłaszając że jest neutralne i że strzela do obydwu stron -> pierwsza bitwa na jego terytorium i tyle z ble ble o neutralności w Wielkiej Wojnie.

podsumowanie z KB AAA... nie wygląda to dobrze dla proviblocku (delikatnie mówiąc):
http://www.a-kills.com/?a=kill_related&kll_id=350894

a wszystko to i tak dla zwiększenia terenów do robienia plexów  :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #206 dnia: Styczeń 24, 2010, 16:42:03 »
Aktualnie local w D-G wynosi 500, robimy poprawki po wczorajszym oraniu, jutro wieczorem (22.00 ET) stacja wychodzi z RF i liczymy na dobrą bitkę.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #207 dnia: Styczeń 24, 2010, 17:30:37 »
Aktualnie local w D-G wynosi 500, robimy poprawki po wczorajszym oraniu, jutro wieczorem (22.00 ET) stacja wychodzi z RF i liczymy na dobrą bitkę.

local zmniejszyl sie do 300. Jammer właśnie spadl. AAA uszczelniło system. Kampy na kazdym gejcie. Zobaczymy do jutra. Na razie czekamy sobie grzecznie w posach lub na stacji. Godzine temu stosunek sil -a- do nas byl 4:1. Maja chyba 5 tytkow i 7 msow plus support capsow, reszta klasyczna flota, snipery ze wsparciem.

Straszny

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #208 dnia: Styczeń 24, 2010, 18:35:50 »
local zmniejszyl sie do 300. Jammer właśnie spadl. AAA uszczelniło system. Kampy na kazdym gejcie. Zobaczymy do jutra. Na razie czekamy sobie grzecznie w posach lub na stacji. Godzine temu stosunek sil -a- do nas byl 4:1. Maja chyba 5 tytkow i 7 msow plus support capsow, reszta klasyczna flota, snipery ze wsparciem.

czyli 8000-tysięczny provi-block na 300 AAA jest w stanie wystawić tylko 75 osób i nie ma żadnej floty wystarczającej do wskoczenia do systemu z 300 hostami? W swoim szczycie prime-time i dodatkowo w weekend? IMO sam coven postawiłby większy opór niż całe provi.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #209 dnia: Styczeń 24, 2010, 19:30:37 »
W niedziele wieczorem provi block ma na bank zalogowanych ludzi.
Widocznie brakuje FC który by mial ochote pociągnąć taki tłum.