Autor Wątek: Providence vs AAA  (Przeczytany 75797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:21:59 »
Podstawowy blad FC jaki popelnil to miejsce na jakie skoczyl, czyli na optimal naszej juz ustawionej na hubie floty. CAla flota zostala momentalnei zabankowana. I nie mow mi ze wy tez byliscie na optimalu.

FC nie wiedzial ze wyladowaliscie na HUB'ie, bylo to bardziej miejsce na regroup po ostatniej walce, po tym jak wyladowala wlota mielismy re-warpowac do pos afair gdy nagle okazalo sie ze "hostiles are here". Jako ze czesc floty byla juz zabubblowana to standardowo padla komenda by wyleciec z baniek, ale w koncu zdecydowalismy sie walczyc tam. Jedyny rewarp jaki widzialem to regroup jakiegos supportu, wiekszosc floty pozostala na miejscu, a sniperzy starali sie utrzymac w zasiegu tych 2 triage.

Nie no - Scary dobrze mówi. Macie jak widac liczby, nawet jakośc tych liczb pod wzgledem uzbrojenia jest ok (w zasadzie nie ma lol fitów, choć brakuje BSów z gunami T2), ale brakuje Wam FC który miałby jakiekolwiek doświadczenie w dużych bitwach flot, a i chyba komunikacja wewnątrz floty pozostawia trochę do życzenia (sporo było samotnych wskoków na pewną śmierć).
Pogadajcie z goonami (albo NC od biedy), niech Wam pożyczą na 2-3 bitwy jednego ze swoich FC tak, żeby wasi zaczeli ogarniać i bedzie dobrze :)

CVA ma stosunkowo dobrych FC, ale oni nie prowadza tej akcji, za operacje odpowiada LFA i FC o ktorych pierwszy raz slysze, na szczescie shadownlight zmienil ally bo to by byla totalna porazka. :D

trochę na temat "bardzo dużego doświadczenia" i ogólnej znajomości gry by "CVA fleets"

tiny detour, i want to apologize to every alliance i have ever called horrible. i was reading some copypasta of the proviblob and i have never seen anything like this.

absolute highlight: guys demanding from the FC that he apologize to them for insulting their honor when suggesting that they shouldn't have brought their T1 frigs to a sniper BS op. how the FC managed to not shoot them is beyond me.

other highlights:
- 70 person t1 frigate blob not being able to uncloak anything that jumped into a completely bubbled gate
- 8 of them dying to a single smartbombing BS
- 1.5 hours trying to explain to people that TS is different from Vent and really does require you to download a different application
- and one guy saying that turning off drone model display makes you invulnerable to drones
- constant blue on blue shooting cause "he was blinky"

za Kugutsmenowym forum:
http://www.kugutsumen.com/showthread.php?5474-CVA-Actually-Does-Something-The-Musical

hmm zwracam honor bo faktycznie po prostu bije z tego kompetencja w każdym calu! :laugh:. Tak odpowiadam tym których oburzył mój post że holdersi i sojusznicy CVA są nic nie warci na polu walki.

Nie karmic trolla.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 13:46:12 wysłana przez Zsur1aM »

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:38:17 »
Straszny  :2funny: :2funny: :2funny:

Najlepsze zdanie jakie wyłapałem z tego trollowania:
"Like i mentioned, a lot of Wizard hats have gone up in flames in the provi-forums simply because a CVA-FC decided to shoot -A-carriers instead of Goondrakes. Imagine them making a deal to rescue goons lol. "

horax

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:40:47 »
FC nie wiedzial ze wyladowaliscie na HUB'ie

WTF??

Chyba tylko potwierdziłeś to co pisze scary...

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:44:03 »
WTF??

Chyba tylko potwierdziłeś to co pisze scary...

Grid ladowal sie 5-10min, proste?

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:44:49 »
to kto w koncu wygrywa i jest lepszy?

Goomich

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:47:01 »
- 8 of them dying to a single smartbombing BS

To akurat wziąłbym na ich korzyść, że tylko 8. :P

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:52:49 »
Nadal mnie będziecie pouczać, że nie mam racji co do CVA i żebym nie lekceważył (lol, ja byłem bardzo optymistyczny w stosunku do nich)?  :P


PS ładowanie grida 5-10 minut to jakiś bullshit, skoro Guderian w Hereticu względnie bez problemu warpował na nasa, bania i wywarpowywał zanim zdazyłem locknąć.

PS2 Zbiórka floty na hubie. PRO!
Cała prawda o moim graniu...


horax

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:52:57 »
Grid ladowal sie 5-10min, proste?

que?

Wierz mi, byłem na różnych akcjach, ale żeby FC nie wiedział gdzie jest wroga flota (o intelu jak liczna, gdzie alignuje etc. już nie wspomnę), albo nie miał oczu na strategiczne punkty systemu... nie, nie przypominam sobie takiego braku kompetencji nawet u najgorszych FC. :(

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:54:28 »
Cytuj
FC nie wiedzial ze wyladowaliscie na HUB'ie, bylo to bardziej miejsce na regroup po ostatniej walce, po tym jak wyladowala wlota mielismy re-warpowac do pos afair gdy nagle okazalo sie ze "hostiles are here".
Tego nie kumam. Wskoczyła Wam do systemu 150-osobowa flota wroga i nie zastanawiało Was gdzie ona jest? Czy może w ogóle takie małe siły jak nasze nie zaprzątają Waszej uwagi? ;)
Nie mówiąc juz o tym, że regrupowanie się gdziekolwiek poza ssem i posem bez posiadania tam oczu jest...ehm...ryzykowane i mało profesjonalne.
Ponadto przez dobre 5 minut przed Waszym wskokiem na iHub'a co kilkanascie sekund wskakiwały tam pojedyncze statki (w sumie z 15 z czego połowa LFA, ze 2 CVA). Kilku zdecydowanie grid się załadował bo strzelały i próbowały uciekać. zaden z tych pechowców nie uznał za stosowne przekazac Wam, że na hubie stoi 300-osobowa flota wroga? :D Co więcej jakies 2 minuty przed Waszym wskokiem tam flota -A- została zaatakowane przez oddział bombowców (tym też się grid załadował).
Więc się pytam: Jakim, kurka, cudem FC nie wiedział, ze tam jestesmy? :D


Ogólnie to graty za checi itp, ale nie odganiajcie się od każdej możliwej krytyki, bo naprawdę dużo macie jeszcze do poprawienia :)
jesli nauczycie się na błędach to z Waszymi liczbami mozecie być naprawdę ważnym graczem.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 12, 2010, 13:55:14 »
akurat jestem w robocie, ale po dt mial byc ciag dalszy...ktos jest online w okolicach HED?

edit: zsur1am odpuść, jakie znaczenia ma coś, na co juz nie ma wpływu? Dzisiaj lejemy sie dalej :knuppel2:

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:03:21 »
que?

Wierz mi, byłem na różnych akcjach, ale żeby FC nie wiedział gdzie jest wroga flota (o intelu jak liczna, gdzie alignuje etc. już nie wspomnę), albo nie miał oczu na strategiczne punkty systemu... nie, nie przypominam sobie takiego braku kompetencji nawet u najgorszych FC. :(

Jak chcesz podac sq i align floty ktorej nie widzisz?


Tego nie kumam. Wskoczyła Wam do systemu 150-osobowa flota wroga i nie zastanawiało Was gdzie ona jest? Czy może w ogóle takie małe siły jak nasze nie zaprzątają Waszej uwagi? ;)
Nie mówiąc juz o tym, że regrupowanie się gdziekolwiek poza ssem i posem bez posiadania tam oczu jest...ehm...ryzykowane i mało profesjonalne.
Ponadto przez dobre 5 minut przed Waszym wskokiem na iHub'a co kilkanascie sekund wskakiwały tam pojedyncze statki (w sumie z 15 z czego połowa LFA, ze 2 CVA). Kilku zdecydowanie grid się załadował bo strzelały i próbowały uciekać. zaden z tych pechowców nie uznał za stosowne przekazac Wam, że na hubie stoi 300-osobowa flota wroga? :DCo więcej jakies 2 minuty przed Waszym wskokiem tam flota -A- została zaatakowane przez oddział bombowców (tym też się grid załadował).
Więc się pytam: Jakim, kurka, cudem FC nie wiedział, ze tam jestesmy? :D

Na polu walki nie ma jednej zorganizowanej floty, jest meatshield - aka citadel fleet oni maja wlasne zadania i wlasnego FC i nie maja bezposredniego kontaktu z sniperami. Afaik typ ktory byl warp-in'em nie zaladowal grid'a, sam FC o tym ze tam siedzicie dowiedzial sie od reszty floty : )

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:09:44 »
Jakbyście poczytali teraz nasze forum to byście zdechli ze śmiechu bo są ludzie którzy na serio proponują wprowadzenie w goonswarmie zakazu piractwa w amarr space i wprowadzenie NRDS w provi po to żeby przekonać do siebie CVA  :2funny:

horax

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:11:31 »
Jakbyście poczytali teraz nasze forum to byście zdechli ze śmiechu bo są ludzie którzy na serio proponują wprowadzenie w goonswarmie zakazu piractwa w amarr space i wprowadzenie NRDS w provi po to żeby przekonać do siebie CVA  :2funny:

Ale w provi jest NRDS  ???

Sammani

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:13:23 »
Nie wiem co wy tutaj chlopaki piszecie o nie ladowaniu grida. Ludzie u nas po kilka razy rewarpowali (co nie bylo trudne skoro mieliscie chyba z max 3 dykty i 2 hice na pocztaku walki a pozniej juz nic) i zawsze im sie grid ladowal. Ja tez rewarpowalem i nie bylo problemow, a przeciez ci ktorzy rewarpowali w czasie bitki mieli do zaladowania grid z wasza i nasza flota, a nie tylko nasza.  ::)

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:13:53 »
Ale w provi jest NRDS  ???

Tak ale my tego nie respektujemy i mamy u CVA minusa  ::)

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #120 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:21:45 »
Żeby było śmieszniej AAA pokazało że wystawia 130 osób w swoim prime (my wczoraj mieliśmy 200 w euro flocie) więc teraz wszyscy u nas krzyczą żeby zacząć inwazję na FAT.

Auenarel

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 219
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Auenarel
  • Korporacja: Blackwater Task Forces
  • Sojusz: GoonSwarm Federation
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #121 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:26:24 »
Jak chcesz podac sq i align floty ktorej nie widzisz?


Na polu walki nie ma jednej zorganizowanej floty, jest meatshield - aka citadel fleet oni maja wlasne zadania i wlasnego FC i nie maja bezposredniego kontaktu z sniperami. Afaik typ ktory byl warp-in'em nie zaladowal grid'a, sam FC o tym ze tam siedzicie dowiedzial sie od reszty floty : )

padlem....  niech Wasi FC poczytaja cos o skautach.. warp pointach.. komunikacji we flocie miedzy roznymi skladami. Tak w normalnych sojuszach support, bsy czy capitale siedza na oddzielnych kanalach z oddzielnymi FC, ktorzy sie KOMUNIKUJA z soba na channel commandzie. Do tego sa jeszcze kanaly in game gdzie sie wchodiz na eve voice i gada z sojusznikami i koordynuje wszystko.. tak tak dobry FC musi miec podzielna uwage. Ehh naprawde ten tekst z cytatu wyzej mnie bardzo rozbawil:)

Goomich

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #122 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:27:43 »
Jak chcesz podac sq i align floty ktorej nie widzisz?

Słyszeliście o covert opsach?

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #123 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:28:38 »
padlem....  niech Wasi FC poczytaja cos o skautach.. warp pointach.. komunikacji we flocie miedzy roznymi skladami. Tak w normalnych sojuszach support, bsy czy capitale siedza na oddzielnych kanalach z oddzielnymi FC, ktorzy sie KOMUNIKUJA z soba na channel commandzie. Do tego sa jeszcze kanaly in game gdzie sie wchodiz na eve voice i gada z sojusznikami i koordynuje wszystko.. tak tak dobry FC musi miec podzielna uwage. Ehh naprawde ten tekst z cytatu wyzej mnie bardzo rozbawil:)

Alez u nich jest to samo, FC moga sie komunikowac ale poszczegoli piloci nie maja kontaktu..

Słyszeliście o covert opsach?
A jak myslisz o czym mowie? Covops nie zaladowal grida przy hubie, o to cala gra.. co robili ci przy bramach nie mam pojecia...

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #124 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:29:46 »
CVA nie ma szpiegów na wrogim tsie bo to niehonorowe, bez szpiegów nie będziesz wiedział gdzie jest wroga flota. Nawet c0ven ma u nas szpiegów co mnie zaskoczyło choć nie powinno  :buck2:.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #125 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:33:03 »
ej wyluzujcie - obie strony się dobrze bawią - to chyba najwazniejsze
chwała CVA że wyszli z tej swojej muszli i chcą się strzelac jak wszyscy
jak CVA starczy wytrwałości to zacznie szybko podganiac ... nawet jesli nie zdąży w tej wojnie  to w następnych na pewno tak ... a nastepne wojny po tym ataku są jak w banku - ludzie przestana ich omijac :)
Sneer Quen

Goomich

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #126 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:34:14 »
A jak myslisz o czym mowie? Covops nie zaladowal grida przy hubie, o to cala gra.. co robili ci przy bramach nie mam pojecia...

Eeeeee...

CVA FC: "Dobra pany, nasz covops od 5 minut nie może załadować grida, nie wiemy co tam jest, nie wiem ile tego jest, wszyscy warp."?

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:49:32 »
Alez u nich jest to samo, FC moga sie komunikowac ale poszczegoli piloci nie maja kontaktu..
Hint:
<pilot widzacy 300-osobowa flotę wroga która go za chwilę puffa>
- eee, szefie - na tym hubie som jacyś goście i mnie zaszczelili.
<FC 1>
- ilu?
<pilot>
- gdzieś pomiedzy "w ch*j" a "łojapierd*lę"
<FC1>
ok.
<FC 1> do <FC 2> <FC 3> i <FC 4>
- słuchajcie no, na hubie jest flota przeciwnika. nie skakac tam.

------------> PROFIT!

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:51:04 »
Hint:
<pilot widzacy 300-osobowa flotę wroga która go za chwilę puffa>
- eee, szefie - na tym hubie som jacyś goście i mnie zaszczelili.
<FC 1>
- ilu?
<pilot>
- gdzieś pomiedzy "w ch*j" a "łojapierd*lę"
<FC1>
ok.
<FC 1> do <FC 2> <FC 3> i <FC 4>
- słuchajcie no, na hubie jest flota przeciwnika. nie skakac tam.

------------> PROFIT!
ale z ciebie admirał, pozazdrościć

MightyBaz

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 12, 2010, 14:59:13 »
CVA nie ma szpiegów na wrogim tsie bo to niehonorowe,

u nas pewnie sa szpiedzy z Citadeli, ale i tak dalej bedziemy sie lac w HED. Osobiscie jestem zaskoczony takim zainteresowaniem i uczestnictwem wielu pilotow w bitwach, pomimo ze caly czas traca shipy i narzekaja na potworne lagi. Moze dlatego, że wojna toczy sie z jednym z najwiekszych sojuszy i duzo sie o tym pisze.

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 12, 2010, 15:06:13 »
Mysle ze nie ma sensu dyskutowac juz tamtej walki. Provi niemilosiernie wtopilo bo nie mieli przewagi liczb i liczyla sie jakosc flot ktore stanely przeciwko sobie. Jak widac CVA pod tym wzgledem ma sporo do nadrobienia.

Inna sprawa, ze sytuacja w Querious i Catch jest baaardzo ciekawa.
CVA bardzo namieszało jeśli chodzi o kampanie -A-/SW w Querious.

Na ta chwile sytuaca wyglada tak, ze -A- walczy na dwa fronty i nie starcza im sił. Provibloba jest po prostu za dużo - 600 osób, które ostatnio zebrali (wg tego co slyszalem) to tak 3x wiecej niz jest w stanie wystawic -A-. Nie wiem ile U'K wystawia. No i z drugiej strony Gooni&Co. W tej chwili sytuacje ratuje Stainwagon, który wczoraj w zasadzie sam odpowiadał za obrone 49-, podczas gdy -A- było zajete CVA.

Bruce tam wklejal gdzies br z kb goonow. Tak po prawdzie to obie strony wtopily mniej wiecej tyle samo, wiec nie ma co siac PR. C0ven przeorał support Goonow/ZAf/Rebellionow i Pulsarów, ale Gooni zabili wiecej BSów Syskow. Tyle ze nie udalo sie wam dobic SBU wiec taktycznie wygralismy.

Tak czy siak, nadspodziewanie wiele goodfights w okolicach 49/HED dla wszystkich stron, a o to chyba chodzi ;)
I-DEA / C0ven

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 12, 2010, 15:12:55 »
Mam szczerą nadzieję że jak AAA wycofa się wreszcie z tej nieszczęsnej inwazji pogonimy ich pod FAT/25s, nie żeby im to zabrać ale żeby dać CVA szansę zajęcia HED, bo wtedy dopiero zrobi się ciekawie.

Goomich

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 12, 2010, 15:21:13 »
Mam szczerą nadzieję że jak AAA wycofa się wreszcie z tej nieszczęsnej inwazji pogonimy ich pod FAT/25s,

Do obrony 4-0 wystarczy kilka baniek i tuzin muninów z 3 sensor boosterami. :P

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 12, 2010, 19:23:24 »
Spodziewam się, że SW nie dopuści do straty przez AAA ani okolic FAT - 4-07, ani HED. Dla nas to są bezcenne logistycznie systemy i będziemy walczyć jak o życie.  :)
Cała prawda o moim graniu...


Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 12, 2010, 20:47:29 »
Wlasnie miala miejsce kolejna bitwa z Goonami - znowu probowali dobic SBU. -A-/SW mialo zdecydowana przewage liczebna, Gooni&Co. ze stratami wycofali sie po kilku starciach na posa.
I-DEA / C0ven

Totalizator

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 12, 2010, 20:50:27 »
Trochę zabiliśmy trochę straciliśmy. Ogólna opinia we flocie jest taka że dajecie radę dużo lepiej niż wczoraj i ciężej nam jest was nękać.

Goomich

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 12, 2010, 22:12:12 »
Spodziewam się, że SW nie dopuści do straty przez AAA ani okolic FAT - 4-07, ani HED. Dla nas to są bezcenne logistycznie systemy i będziemy walczyć jak o życie.  :)

Providence są to równie ważne logistycznie systemy.

Julius Septimus

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 12, 2010, 22:27:45 »
Bzdura - providence ma juz jedno bezpośrednie wyjście do High Seca ze swojego sova i to nawet bliższe Jita. Że o kilku dość dobrze kontrolownych low secach nie wspomnę. Inna sprawa, ze dla LFA czy Paxtonów korzystanie z HED byłoby dużo wygodniejsze.

Goomich

  • Gość
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 12, 2010, 23:42:10 »
Ale ja i moje przyszłe supercapsle nie mamy. :)
Providence to są równie ważne logistycznie systemy, a nie dla Providence są ważne. :coolsmiley:

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Bitwa w HED i ogólnie o AAA
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 13, 2010, 00:56:18 »
SBU AAA w 9koe zdjete, nikt nie przylecial bronic/atakowac.