Autor Wątek: [IT] aka bob mk II  (Przeczytany 41294 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Loc0

  • Gość
[IT] aka bob mk II
« dnia: Listopad 04, 2009, 23:42:51 »
Watek poswiecony nowemu ally Sir Molle i ich poczynaniom.
Atm bob2 sklada sie z:
Cytat: SirMolle
Anzac Alliance
... are a Corporation that was founded in 2005 for Australian and New Zealanders to call home that also caters for other timezones. We have a 0.0 PVP contingent for the more experienced players who have a blood-lust for blowing stuff up, as well as an empire based contingent for people new to the game where we guide them in all facets that EVE has to offer.

We excel at drunken roaming and throwing Vegemite sandwiches in the face of our adversaries! ANZA is built upon the principles of mateship fair play and respect; while encouraging resourcefulness, ingenuity and the desire for a challenge.


Black Nova Corp
... was formed in 2003. The corps been through the great northern war, and was a bob member for the duration of that alliance. We cross all timezones from us to aus and try to be open to everyone.

We play this game to have fun and to create content for ourselves and for others. But most of all we play the game to destroy expensive gear while drunk and singing on ts.


Dark-Rising
... In existence since January 2006, dark-rising is a true EVE corporation. We do not label ourselves as the finest fighters, or industrialists. Instead members are encouraged to enjoy all of EVE, in a safe, friendly and community spirited environment.

We distance ourselves from public political debate, in local, the forums and externally. We do however have a strong feeling of what is right and wrong within EVE. This has guided us on our choice of allies & friends, which we believe is one of the foundations for our continued success.

Our guiding principle is to enjoy everything, together.


Destructive Influence
... was founded April 2006 from a core group of handpicked pilots, from the ranks of many corporations, as well as stalwart members of what was Arcane Technologies (ATUK).

To this day DICE members have facilitated destruction over the vast expanses of eve, while spreading our influence through smack and pvp.
Our legacy of having fun in eliminating obstacles has earned DICE its reputation of being one of the best corps in EVE.


Evolution
... is one of the oldest corporations in EvE and also the original commie corp. We pride ourselves with our family, we are family. Evolution was one of the founders of Fountain alliance, and also one of the founders of Band of Brothers. We strive to evolve and excel, and we also hold the record for titans lost. The home of many a old and bitter veterans with infamous names.


FinFleet
... was established in 2003, Finfleet are focused on providing military excellence in the interstellar environment.
Our pilots are aggressive. Our pilots hit first and hit harder than their opponents. Our pilots give maximum effort and dedication at all times, showing loyalty to each other, the Corp and the Alliance. Each and every pilot from the CEO down are expected to make personal sacrifices for the benefit of the team and to ensure the Corp achieves its goals, whilst maintaining a friendly and fun environment to live and fight in. Finfleet is more than a Corp, Finfleet is an ethos.


Nex Exercitus
... was forged during Delve war 2. Nex Exercitus was mainly created from 3 other corporations TVE, PRISE and IQ-A. We are very pvp oriented, but have the means to make what we want as well. We strive to be the best we can be.

The most important Part of this Corporation is the friendships inside it. We wish to enjoy the best part of eve with our friends and family. Support each other to be better pilots. No Smack in local or forums.
We are the type of corporation that is loyal to our friends and also ruthless to our enemies.


Reikoku
Since our inception in 2003 Reikoku's attitude to EVE can be summed up in translation – Relentless.
In every campaign from the Great Northern War of that year we have been at the cutting edge of hardware, tactics and team play. We are competitors, relentless in our desire to succeed and play at the very highest level of excellence that EvE has to offer, with people of like mind and attitude. We pride ourselves on being unafraid to lose in the pursuit of victory, loot and epic achievements.


The Executives
... were formed through a merger of the former Executive Outcomes main corporations, Omega Fleet Enterprises, LFC and The Galactic Empire.

We excel in the modern corporate environment through our professional attitude and attire. We will take your holdings and liquidate your assets in a swift and efficient manner.


X13
... was founded in May 2005 and the core of its players is still the ones running it. We are a tight group and are all Danish. Most of the member base speak and understand English. We play to have fun and winning is fun!

Prior to joining IT we were part of Krautbreak living in Great Wildlands. We killed the first mom in low-sec when it couldn’t be done. We have done everything from Privateers to GBC. Empire War to 0.0 wars.

We have always and will always shoot everything that’s not blue to us and as our motto states: “We are only around to cause damage”.


ZER0.
... was founded in January, 2009. Core of players is well-known friends playing together since 2005-2006 in different corps and alliances. We'r Russian-based corporation.
Our priorities are:
- family. We'r not going to mass recruiting, we focused on adaptation every new member to provide most comfortable environment for all of us.
- PVP. This is our main goal and the only sense in EVE. To be better, to kill stuff, to find new tactics etc. This is what for we'r playing.
- capitals. We are maintaining high capital numbers per member. We like capital fights.

Our imperative is to shoot all the universe side by side with our friends.


Yes, we are the clowns, we're IT.
Atlas ponoc zresetowal IT (emo drama Bobiego za przejscie jednego z corpow do bob2). Zaraz po nim mial nastapic reset IT przez -A-, ROL, SW (czy nastapil to nie wiem ale pewnie wiekszosc z Was moze to sprawdzic sama :p)

IT wypowiedzialo wojne PL (rzecz rozbija sie o h64 w low secu) w odpowiedzi Gooni wardecneli IT.

Sytuacja oczami graczy:

Cytat: randomy
PL were shreading themselves internally,
RZR and NC were happy setting on their collective butts.

PL and MH were slaughtering one another.
Goons were leeroying into Esoteria and dieng..

Molle > hi
Rest of EVE > DIE DIE DIE DIE DIE RAAGGGGHEEEEE

*argh mob mentality*

Cytat: randomy
The point of those three, weaker targets I listed is not the attractiveness of their space, of course, whether or not it is more worthwhile post-Dominion. The real attraction for Molle should be building a tradition of success. Eve being a game, the winning habit is a very useful one, both internally (building cohesiveness, morale and participation) and externally (making people look elsewhere for targets).

It's one reason why the Esoteria campaign was dumb.

Re the PL vs IT fights, I really don't see any chance at all of IT achieving anything beyond a lucky few days holding a reinforced moon or two. IT Alliance are 40% bigger than SoT and PL put together, and have a very large capital fleet, but GS won't leave PL alone, so IT are always going to face being hotdropped. And in a long, grinding assault I really do believe that PL+SoT would be able to fight IT to a standstill. IT's problem is that so many people find it funny to grief them that they'll never get the chance to find out otherwise.

If you look at the alliance histories of each corp in IT, they have, between them, 18 previous entries (some are duplicated). Only three did not end in abject failure. Of those, one is Mostly Harmless, which is basically just replacing "abject" with "persistent" in that sentence. One is Error., who don't have much history, and part of that was an unsuccessful coup and faile doffensive, but at least they didn't die. The third is Krautbreak. Molle needs people to rediscover winning, especially since large numbers of those pilots actually conceal even longer lists of failure as individuals, having been recruited from defeated GBC corps during and after Delve I and Delve II.

tl;dr - Molle's obsession with an end-run is vain and foolish.

Jesli Molle nie zapewni IT zwyciestw to skoncza jak Requiem, Krautbreak i kilka innych - ofc pozyjemy zobaczymy. Wyglada na to, ze Molle chce sie nachapac przed nerfem h64 ale zamiast tego moze pomoc PL sie ogarnac i znowu zaczac grac na poziomie.
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 00:23:10 wysłana przez Loc0 »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2009, 08:17:28 »
Atlas ponoc zresetowal IT (emo drama Bobiego za przejscie jednego z corpow do bob2).
Atlas zresetował IT nie dlatego że mvn przeszło tylko dlatego że bobby prosił molla żeby nie lobbował aktywnie corpów z atlasu za przejściem do IT (złożenie propozycji przejścia jest ok ale bardzo aktywne namawianie już nie tak bardzo) a leadership IT robił to aż nadto aktywnie. Zresztą mvn to nie jedyny corp z atlasu namawiany na przejście do IT :P

DaBlades

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 05, 2009, 09:53:20 »
Pożyjemy, zobzaczymy. Na pewno IT potrzebne jest zwyciestwo, przestrzeń, przychody. Na razie nic nie pokazali, jeżeli goonom starczy zaangażowania (w eso jakoś im nie starczyło) i będą blokować każdy ruch IT to nie sądzą aby zachowali obecne liczby zbyt długo.

eX

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 05, 2009, 10:03:30 »
Z tego co widzę, to to całe IT dosyć często gości na KB mojego corpa. Z tym, że to są zwykle małe potyczki, może  w blobach radzą sobie lepiej.

A twój korp too??
Przeczytaj regulamin KSOD.
M.


A latanie po syndi ok 100osobową flotą i szukanie jeszcze celi na hotdrop takie troche dziwnawe jest, bo chyba nikt się z nimi nie chcę tak bawić. ;)

Może się wyrobią...
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 10:35:10 wysłana przez Mona X »

Straszny

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 05, 2009, 10:28:25 »
Z tego co widzę, to to całe IT dosyć często gości na KB mojego corpa. Z tym, że to są zwykle małe potyczki, może  w blobach radzą sobie lepiej.

A latanie po syndi ok 100osobową flotą i szukanie jeszcze celi na hotdrop takie troche dziwnawe jest, bo chyba nikt się z nimi nie chcę tak bawić. ;)

Może się wyrobią...

 "całe IT" nie wątpliwie ubiliscie już pare razy .. taaa
"może sie wyrobią... "
mega lol z tego pupy postu (macie 85 killi IT w sumie na KB)



a tak serio
nie gram teraz, ale chłopaki marudzą że Molle nie wyciagnął wniosków z tego co spieprzyło sie ostatnio i zachowuje sie po prostu arogancko - szkoda bo jest szansa jakiej nie było chyba nigdy - AAA+StainWagon+Atlas+IT i można zamieśc GS z całym NC/PL ślicznie do ostatniego capitala.. naprawdę szkoda że Molle nie chce przeskoczyć pewnego poziomu patrzenia na tą grę. W skali strategicznej 200 graczy teraz już nic nie znaczy, czego Molle chyba ciągle nie chce przyjąć do siebie tak na serio.

Bez zapewnienia sobie bloba capitali i super capitali od AAA/SW/Atlas to IT zostaną na poziomie wielu niezłych średniaków żyjących w przestrzeni npc.

Ale może to sie zmieni ;) , na co bardzo liczę bo znam i lubię przynajmniej parunastu bobitów, lataliśmy z nimi 2 lata i szkoda mi jak to teraz przebiega
(edit: literówki)
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 11:37:56 wysłana przez Scaryman »

DaBlades

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 05, 2009, 11:09:42 »
Bez zapewnienia sobie bloba capitali i super capitali AAA/SW/Atlas zostaną na poziomie wielu niezłych średniaków żyjących w przestrzeni npc.

Nom ostatni wjazd AAA+Atlas+StainWagon do A1 gdzie na 800 na lokalu było z 400 capitali pokazało w którą stronę ta gra zmierza. BSy dzisiaj to jedynie support a 100 capitali to taka sobie flota, która musi się liczyć z hotdropem

kaleba

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 05, 2009, 11:16:41 »
ja tez czekam co pokaze IT, na razie im khm "srednio" idzie

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 05, 2009, 11:53:44 »
Molle dostal takze reseta od Atlasu poniewaz zjednoczyl w ciagu dnia caly napland i nie przedyskutowal takiej decyzji z reszta "powerblocku" - w dodatku oczekuje supportu
Znapowal wszystkich kiedy oni sie radosnie miedzy soba wyrzynali  O0

Bobby ma swoja polityke, ktora zaklada trzymanie sie od ex-boba jak najdalej, jesli to mozliwe - poki co wychodzi to Atlasowi na dobre

O ile sobie przypominam to na poczatku MAXa tez mielismy ponad setke capitali... wiadomo jak to sie skonczylo

Ja im zycze jak najlepiej i chcialbym zeby przejeli delve/fountain gdy wejdzie dominion, jednak musze stwierdzic, ze ponownie zawiodlem sie na Mollu
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 05, 2009, 12:35:10 »
Nie chcę twierdzić, że całe, ba a nawet część IT to lamy, ale okrutnie się dziwię, że w szeregi BOB Mk II trafiły takie wynalazki jak Anzac.
Na ile znam (a znam przynajmniej ich empire contingent), to jest to jedna wielka banda złodzieji i oportunistów. Nie mogę się spodziwać jakości po ich części którą określili jako:
Cytuj
(...) empire based contingent for people new to the game where we guide them in all facets that EVE has to offer
ale jestem w stanie podać kilkanaście nicków, które zdecydowanie nie są "new to the game", a uczą jak kraść na misjach i na paskach.
Naprawdę ogromnie się dziwię, że trafili do IT.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 05, 2009, 12:47:30 »
Pragmatyzm Dormio. ANZAC ma dużo graczy w nietypowej strefie czasowej - Australijskiej.
Jest bardzo mało korpów mających primetime właśnie tam.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 05, 2009, 12:56:58 »
Być może pragmatyzm (zapewne po stronie Molle) dla mnie jednak Anzac to głównie oportuniści (odpuszczę sobie nazywanie ich złodziejami, bo wszędzie się trafiają czarne owce).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 05, 2009, 12:57:38 »
Pragmatyzm Dormio. ANZAC ma dużo graczy w nietypowej strefie czasowej - Australijskiej.
Jest bardzo mało korpów mających primetime właśnie tam.

Taa...
Może tak było w czasie kiedy jako Sothern Cross Allance byli w GBC
Teraz tych dekli równie często widzę w Euro prime time jak i w właśnie w australijskim, a ich pvp to mniej więcej poziom privaterów, czyli walczą tylko jak mają przewagę więcej niż 2 do jednego :/ Za każdym razem jak wpadamy gangiem który daje nam jakieś szanse na walkę do low to wieją aż się kurzy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

eX

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 05, 2009, 13:33:20 »
"całe IT" nie wątpliwie ubiliscie już pare razy .. taaa
"może sie wyrobią... "
mega lol z tego pupy postu (macie 85 killi IT w sumie na KB)
Trochę znad interpretowałeś, bo pisząc 'całe IT' nie miałem na myśli CAŁEGO IT w sensie xxx pilotów, a tworu, z którym ostatnio miałem szansę trochę powalczyć. A piszę to co widzę, w małych potyczkach zwykle przegrywają, wytłumacz mi proszę "zpupność" mojego postu, pomijając wielką politykę i mega ważne walki które to niezbyt mnie ciekawią.
I czy ja gdzieś pisałem, ze całe IT ubiliśmy kilka razy? Byłoby to niewątpliwe dość trudne zadanie mając na uwadze fakt, że w corpie co wieczór jest kilka-kilkanaście osób do polatania. ;)

Straszny

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 05, 2009, 13:40:55 »
aaa bo całe it to nie cale it .. no wszystko jasne  :D

jeśli Cie nie interesuje polityka, capitale i wieksze wydarzenia to po co wyciagasz wnioski z paru skirmish fights z grupką pilotów ? (zeby ich jeszcze dużo było).  pisząc o nich "lejemy całe IT".

« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 13:46:14 wysłana przez Scaryman »

eX

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 05, 2009, 13:54:11 »
Oj, napisałem, "że może w blobach sobie lepiej radzą". Po prostu ich obecność w syndykacie jest taka dziwnawna z mojego punktu widzenia. Albo latają 100+ flotą i raczej nie znajdują nic ciekawego do roboty, bo w tym regionie przeważają mniejsze gangi, albo kiepsko im idzie na małą skalę. Czemu nie zabijają goonów na przykład? :P

A tak z innej beczki, to dark-rising to nie był czasem taki średniawy militia corp?

Khobba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 123
  • It looks just like a Telefunken U 47
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khobba Gelos
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: Aegis Cartel
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 05, 2009, 14:00:55 »

A tak z innej beczki, to dark-rising to nie był czasem taki średniawy militia corp?
No w czasach jak mieszkali pod naszym bokiem dobrze spisywali się głównie w smacku, blobowali też całkiem profesjonalnie ;) Może to nie ta skala korpa co 20-osobowe vu-du, ale jak na gang 5-haców wyciąga się 15+ BCków, commandów, afek itp szajsu przy czym nie zabija się prawie nic, to chyba nie jest to ELITE PVP ;)

exe, dostosuj się, proszę, do 2 pkt. regulaminu i ustaw sobie nazwę korpa w profilu, bo jak nie, to...  :knuppel2:
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2009, 14:08:56 wysłana przez Khobba »

Goomich

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 05, 2009, 14:01:22 »
aaa bo całe it to nie cale it .. no wszystko jasne  :D

On nie pisał cały w znaczeniu "wszyscy członkowie", tylko w znaczeniu potocznym, jak np. coś takiego: "A ten cały Straszny, nie zna innych znaczeń słowa "cały".".

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 05, 2009, 14:13:31 »
Oj, napisałem, "że może w blobach sobie lepiej radzą". Po prostu ich obecność w syndykacie jest taka dziwnawna z mojego punktu widzenia. Albo latają 100+ flotą i raczej nie znajdują nic ciekawego do roboty, bo w tym regionie przeważają mniejsze gangi, albo kiepsko im idzie na małą skalę. Czemu nie zabijają goonów na przykład? :P

A tak z innej beczki, to dark-rising to nie był czasem taki średniawy militia corp?

poniewaz kolega nie raczy ani powiedziec skad jest na jakiej podstawie pisze te swoje teorie wiec zrobilem to za niego :)

killboard korpa uk1 zero: http://www.dpsx.de/eve/uk1kb/

z tego co widze to albo blobujecie IT wiekszym gangiem albo whorujecie kille podczepiajac sie pod 0utbreak  O0
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

eX

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 05, 2009, 14:38:39 »
ahaha flame widzę się zaczyna, zatem nie wypada nie odpowiedzieć


jak jest sytuacja ok. 20v20 i u nas nie ginie nikt, albo jedna osoba, a po chwili połowa gangu IT zaczyna warpować, to faktycznie może to wyglądać na kb jak nierówne starcie - cóż, mamy słaby tackle :F

z OB corp lata już jakiś czas, gra nas mniej niż OB, ale jeśli chcesz, możesz to nazywać whorowaniem


ps wybaczcie, nie zauważyłem, że to forum ma jakiś wewnętrzny regulamin i właśnie znalazłem pole corp w profilu =)
edit: a tak w ogóle to przecież macie wszystko w sigu ??

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 05, 2009, 14:44:06 »
edit: a tak w ogóle to przecież macie wszystko w sigu ??
Niektórzy sygnatury mają wyłączone domyślnie  ;D
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Straszny

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 05, 2009, 15:05:14 »
to całe kłócenie nie ma sensu, z pupy flame  :laugh:

liczy się to czy Molle z IT znowu namiesza w świecie EVE czy nie... to czy wygrywa skirmishe na 20 czy 50 osób ma znaczenie dla jednego regionu i dla ich samopoczucia ale nie dla ogólno-eveowej wielkiej polityki. To nie jest nawet normalna polityka EVE, bo IT będzie miało ambicje takie same jak BOB, de facto wygrania tej gry. Przemielenia całego 0.0  . Bobici raz byli tego bliscy, ale imo to se ne vrati , tym bardziej że Molle nie nauczył się wyciągac wniosków, jest zbyt dumny i za łatwo zraża sobie potencjalnie oczywistych sojuszników do wspólnego pvp.

Post Mollego spowodował natychmiastowy sojusz Pandemic Legion, całej North Coalition, Goonswarm i wszystkich petów... to chyba najlepiej świadczy o ciągle potencjale jaki Molle ma ale go marnuje

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 05, 2009, 15:08:24 »
A nie jest aby tak, że i potencjalnym sojusznikom ambicje wzrosły ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Sotharr

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 05, 2009, 15:08:45 »
Nie chcę twierdzić, że całe, ba a nawet część IT to lamy, ale okrutnie się dziwię, że w szeregi BOB Mk II trafiły takie wynalazki jak Anzac.
Na ile znam (a znam przynajmniej ich empire contingent), to jest to jedna wielka banda złodzieji i oportunistów. Nie mogę się spodziwać jakości po ich części którą określili jako:ale jestem w stanie podać kilkanaście nicków, które zdecydowanie nie są "new to the game", a uczą jak kraść na misjach i na paskach.
Naprawdę ogromnie się dziwię, że trafili do IT.

Jasne, bo do IT powinni przyjmować tylko honourowe korporacje, które nie kradną i nie blobują. ;D
Przecież napisali, że uczą wszystkich aspektów Eve, a denerwowanie kerbirów i skuteczna (zwycięska) walka w low-sec do nich należą. Chyba dobrze im to wychodzi.
Poza tym lepszy kontyngent imperialny, który zajmuje się kradzieżami i gankowaniem, niż taki, który grzecznie klepie misje w CNRach.
Anzac od dawna był w GBC i najwyraźniej nieźle się spisywał, więc jego przyjęcie to nic dziwnego.

A tak z innej beczki, to dark-rising to nie był czasem taki średniawy militia corp?

Niektórzy tutaj mogą opowiedzieć ciekawą, acz krótką historię o Mitchu Taylorze, Dark-Rising i niegdysiejszym sojuszu Fallen Souls.  ;)

Straszny

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 05, 2009, 15:12:33 »
A nie jest aby tak, że i potencjalnym sojusznikom ambicje wzrosły ?

no właśnie wzrosły - Atlas, AAA i SW to nie są twory podporządkowane tylko sojusze które samodzielnie wywalczyły sobie szmat ziemii i nie boją sie walki capitalami o niego

IT z Mollem nauczy sie innego podejścia albo zginie samotnie. BYłoby bardzo szkoda

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 05, 2009, 15:16:52 »
Jasne, bo do IT powinni przyjmować tylko honourowe korporacje, które nie kradną i nie blobują. ;D
Skoro tak mówisz to musi być prawda, nieprawdaż ?

Przecież napisali, że uczą wszystkich aspektów Eve, a denerwowanie kerbirów i skuteczna (zwycięska) walka w low-sec do nich należą. Chyba dobrze im to wychodzi.
Kluczowe słowo to zwycięska. Ja doskonale rozumiem, że każdy sposób na zwycięską wojenalkę jest dobry i jestem gorąco za tym by uczyć wszystkich takich sposobów. Niestety jedynie czego Anzaki uczą (wg naszych doświadczeń) to blobowanie. Uważasz, że to właściwa postawa ? Jeśli tak to po jakiego grzyba CCP za wszelką cenę próbuje walczyć z blobami ?

Poza tym lepszy kontyngent imperialny, który zajmuje się kradzieżami i gankowaniem, niż taki, który grzecznie klepie misje w CNRach.
Żeby chociaż gankowali, albo kradli z głową.

Anzac od dawna był w GBC i najwyraźniej nieźle się spisywał, więc jego przyjęcie to nic dziwnego.
Skoro tak mówisz to musi być prawda, nieprawdaż ? Nasze raporty i informacje niekoniecznie to potwierdzają, ale cóż my maluczcy możemy wiedzieć, prawda ?

Niektórzy tutaj mogą opowiedzieć ciekawą, acz krótką historię o Mitchu Taylorze, Dark-Rising i niegdysiejszym sojuszu Fallen Souls.  ;)
No pewnie, chcesz usłyszeć moją wersję ? Niekoniecznie krótką.

Nie wiem skąd Ci się wziął ten honour, ale skoro Ty tak mówisz, to pewnie musi być prawda, nieprawdaż ?
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 05, 2009, 15:31:08 »
ahaha flame widzę się zaczyna, zatem nie wypada nie odpowiedzieć


jak jest sytuacja ok. 20v20 i u nas nie ginie nikt, albo jedna osoba, a po chwili połowa gangu IT zaczyna warpować, to faktycznie może to wyglądać na kb jak nierówne starcie - cóż, mamy słaby tackle :F


pokaz mi rowna walke 20 na 20 na kb bo ja nie znalazlem
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Val Heru

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 427
  • we blob
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Val Heru
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 05, 2009, 15:45:08 »
killboard korpa uk1 zero: http://www.dpsx.de/eve/uk1kb/

z tego co widze to albo blobujecie IT wiekszym gangiem albo whorujecie kille podczepiajac sie pod 0utbreak  O0
prężenie muskułów wychodzi najlepiej komarom  :2funny: :2funny: :2funny:

Sotharr

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 05, 2009, 15:50:32 »
Skoro tak mówisz to musi być prawda, nieprawdaż ?
Nie, to ty tak twierdzisz. Piszesz, że nie powinni ich przyjmować, bo kradną i blobują w Empire, ergo nie mają honouru.

Niestety jedynie czego Anzaki uczą (wg naszych doświadczeń) to blobowanie. Uważasz, że to właściwa postawa ?
Rozumiem, że właściwą postawą jest honourowa walka z równie licznym lub liczniejszym przeciwnikiem, a powerblocki w obecnych czasach wcale nie gromadzą 800-osobowych blobów. ::)

Żeby chociaż gankowali, albo kradli z głową.
Tu im się chyba udało, a ktoś inny wykazał się brakiem głowy.

Skoro tak mówisz to musi być prawda, nieprawdaż ? Nasze raporty i informacje niekoniecznie to potwierdzają, ale cóż my maluczcy możemy wiedzieć, prawda ?
Zapewne wasze raporty są dokładniejsze i obszerniejsze niż raporty dowództwa IT.  O0

No pewnie, chcesz usłyszeć moją wersję ? Niekoniecznie krótką.
Ja już ją słyszałem, ale może eX się zainteresuje. :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 05, 2009, 16:07:14 »
Nie, to ty tak twierdzisz. Piszesz, że nie powinni ich przyjmować, bo kradną i blobują w Empire, ergo nie mają honouru.
Taaak ? Pokaż mi proszę gdzie napisałem, że nie powinni ich przyjmować ?
Rozumiem, że właściwą postawą jest honourowa walka z równie licznym lub liczniejszym przeciwnikiem, a powerblocki w obecnych czasach wcale nie gromadzą 800-osobowych blobów. ::)
No comment. Znów piszesz o honorze. Masz jakiś uraz na tym tle ?
Tu im się chyba udało, a ktoś inny wykazał się brakiem głowy.
Brak głowy, inne zajęcia ? Już się z kolegi naśmialiśmy w korpie, bo jak sam napisał rzeczywiście puścił transport AFK.

Generalnie jednak to nie powinno im się udawać raz na jakiś czas tylko powinni być w stanie za każdym razem killować nasze transporty skoro są tacy uber... zwłaszcza przeciwko takim kerbirom jak my, prawda ?
Zapewne wasze raporty są dokładniejsze i obszerniejsze niż raporty dowództwa IT. 
Rozumiem, że masz do nich dostęp, że tak zażarcie bronisz decyzji dowództwa IT.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 05, 2009, 16:15:09 »
Rooman (ceo anzac) i jego ludzie sa lamami jakich malo, w gbc pokazali to wiele razy

Pewnie sa w IT poniewaz rooman to jest jeden z wiekszych dupowlazow jakich ma molle  ;D

Jedyne co ratowalo SCA to US TZ i relatywnie duza ilosc membersow, jednak byl to sojusz, ktory mial najbardziej wyjebane na GBC i byl zainteresowany jedynie soba (np zdobywanie paragon soul  :2funny:)
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Sotharr

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 05, 2009, 16:34:49 »
Taaak ? Pokaż mi proszę gdzie napisałem, że nie powinni ich przyjmować ?
Aha, czyli „okrutnie się dziwię, że w szeregi BOB Mk II trafiły takie wynalazki jak Anzac” i „Naprawdę ogromnie się dziwię, że trafili do IT.” to w twoim języku wyraz aprobaty ich przyjęcia.

Rozumiem, że masz do nich dostęp, że tak zażarcie bronisz decyzji dowództwa IT.
Nie bronie tej decyzji, bo mnie ona mało interesuje. Po prostu uważam twoje argumenty za mało merytoryczne. „Sa lamami, bo kradną i gankują w Empire”, litości. ::)
Zniszczyli wam kilka statków i trochę ferrogelu, cośtam ukradli, ale to chyba nie powód, żeby się na nich tak złościć. :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 05, 2009, 16:47:29 »
Aha, czyli „okrutnie się dziwię, że w szeregi BOB Mk II trafiły takie wynalazki jak Anzac” i „Naprawdę ogromnie się dziwię, że trafili do IT.” to w twoim języku wyraz aprobaty ich przyjęcia.
Ale rozumiesz różnicę pomiędzy "dziwię się", a "odradzam" ?
BTW kometarz Venzona widziałeś ?
Nie bronie tej decyzji, bo mnie ona mało interesuje. Po prostu uważam twoje argumenty za mało merytoryczne. „Sa lamami, bo kradną i gankują w Empire”, litości. ::)
Zniszczyli wam kilka statków i trochę ferrogelu, cośtam ukradli, ale to chyba nie powód, żeby się na nich tak złościć. :)
Ależ ja nie podaję argumentów, bo na co miałyby to być argumenty ? Wyraziłem swoją opinię. Mam do tego prawo ?

Złościć się nie zamierzam na nich (co najwyżej na pojedyncze chary), nic do nich personalnie nie mam. Po prostu mam o nich złą opinię. Mam do tego prawo ?

PS
Nasze straty póki co wynoszą 4 shipy i zapewniam Ciebie, że bynajmniej nie o nie mi chodzi jeżeli mówię o swojej opinii na temat Anzac Alliance (to nazwa korpa BTW).
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Loc0

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 05, 2009, 17:47:04 »
Co jest z Wami? Jak macie watpliwosci co do znaczenia jakiejs wypowiedzi to pm. Dyskusji o jakosci ANZAC tez juz wystraczy.
Nastepne takie bede wycinal (przypominam, ze ja jestem ten zly co nie przenosi do [offtopic]) - trzymamy sie tematow naokolo politycznych a w razie potrzeby tworzymy dodatkowe watki i odpowiednich dzialach.

Mi wyglada na to, ze Molle przegral zanim dobrze zaczal :D

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 05, 2009, 18:27:37 »
Z dupy akcja z tym resetem IT przez Atlas :) Cóż, widocznie Bobby miał swoje powody. Powstanie IT to chyba jedyne ciekawsze, w przeciągu ostatnich miesięcy, wydarzenie na scenie politycznej eve :) Imo. im więcej emo rage i dymu tym polityka eve jest ciekawsza  :2funny: przynajmniej coś się zaczęło dziać, mam nadzieję że IT nabroi coś w dominion  O0

eX

  • Gość
Odp: [IT] aka bob mk II
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 05, 2009, 18:28:42 »
pokaz mi rowna walke 20 na 20 na kb bo ja nie znalazlem
prężenie muskułów wychodzi najlepiej komarom  :2funny: :2funny: :2funny:
Widzę, że niektórzy w moich postach usilnie doszukują się tego, że ja chce coś gdzieś udowodnić. Otóż nie, możecie sobie darować to flejmowanie.

Niektórzy tutaj mogą opowiedzieć ciekawą, acz krótką historię o Mitchu Taylorze, Dark-Rising i niegdysiejszym sojuszu Fallen Souls.  ;)
Chętnie poczytam o DR bo ciekawi mnie ten corp. Chociażby jak z milicji przedostał się do takiego tworu jak 'bob mk2'.