Autor Wątek: Dwa konta-czy warto  (Przeczytany 12935 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JJackal

  • Gość
Dwa konta-czy warto
« dnia: Październik 05, 2009, 14:16:58 »
Gram od około miesiąca
I ostatnio szanowni producenci zaproponowali mi drugie konto na 6 miesiecy za 50%.
Tak sobie pomyślałem( a w zasadzie to się zastanawiam) czy jeżeli :

Powiedzmy około grudnia( 3 miesiąc alta) będe mógł robić misje Lv 4 u agenta quality 18 w Motsu (caldari navy)

Będe robił 3 misje dziennie załóżmy( około 90 w miesiącu)
Raz w miesiącu latam z salvagiem i towarem który wypada z wraków do jita i wystawiał sell ordery na drugim charakterze tego alta który będzie siedział w jita i sprzedawał( czy jest sens wogóle)

To czy będe po 6 miesiącach w stanie zarobić na dwa plexy + jakieś drobne żeby wtopić kilka statków w pvp ( powiedzmy Assault Ships  z fitem T1 razy 5 )

I czy jeżeli tak to warto skliować charaktery w ten sposób

Głowny charakter cały czas skilowany w kierunku missi bądź pvp ( w sumie to chyba bardzo podobne)

Na drugim jeden charakter skilluje w kierunku deski + salvag na 5
 drugi w kierunku  transportowca( na początek np. baddger)+skill trade na 5

a potem trzeci charakter typowy pod pvp ( taki na którym będe mógł mieć standing nawet -10)

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 05, 2009, 14:26:48 »
Mam dwie postaci ale obie skiluje pod pvp, z tym ze jedna to hace recony i commandy, a druga to dready, lotniskowce jump frachty i takie tam, moze pomysl juz teraz czy nie chcial bys w przyszlosci latac capsem

JJackal

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 05, 2009, 14:38:17 »
No tak tylko ja chce najpierw stworzyć taki tandem misjonarski , który będzie na siebie zarabiał. I się zastanawiam czy to ma sens czy z dwoma charkterami( jeden robi misje , drugi sprząta) czy będzie to na tyle wydajne ,że będzie sens go utrzymywać ( znaczy kupować mu plexa co miesiąc0

Kara Mon

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 05, 2009, 15:01:08 »
dwa konta zawsze warto , kwestia czy czlowiek wie co robi.

Misjonarstwo srednio fajne, po prostu robienie 3 misji na dzien w koncu sie nudzi , przynajmniej ja po 1.5 miesiaca gry robilem misje w tkaim tempie ze mialem na 2 plexy ale z czasem sie znudzilo i teraz jedyna misja jaka robie to blokada przez tydzien (jak sie trafi u jakiegos agenta) za to alt w tej chwili sobie siedzi w rens, skiluje, kupuje , sprzedaje jak nie zrobi sie glupoty (ja zrobilem) i nie probuje handlowac w jita to wcale duzo czasu nie trzeba poswiecac (w jita sell/buy ordery tak szybko przebijane sa ze szkoda zycia )

jak chcesz robic misje to nie lepiej dominixa? cargo ma na tyle duze ze salvage + wart cokolwiek loot z wiekszosci misji sie miesci, moze tankowac a i dronkami przyspieszy wykonywanie misji + zestaw 3 salvager/3 tractor zmiesci swobodnie , jak dla mnie alt tylko do latania deska z salvagerami to marnowanie postaci

Egnos

  • Emerytowany Pirat
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 322
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Egnostos
  • Korporacja: Association of Veldspar Mining Enthusiasts
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 05, 2009, 15:08:36 »
Dokladnie, obiema postaciami rob te nudne misje, a dzieki dominisiowi bedzie duzo szybciej, 5x Ogre I to 360dpsu na maksymalnych skilach, Ogre II to 475dpsu, mozesz tez dac jakies sentry albo pomagac sobie med/small dronkami przy niszczeniu malych celi

JJackal

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2009, 15:15:48 »
Czyli generalnie
warto mieć dwie postacie nawet jezeli nie pod kątem misji .
po  6 miesiącach będą one w stanie zarobić na dwa plexy
bądź przez misjie
a jak mi sie znudzą to handlując jednym z nich
a znając życie to sie znajdzie jeszcze kilka sposobów o których się pewnie dowiem jak dłużej pogram

Dzięki za wszelkie informacje

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 05, 2009, 16:14:35 »
Nawet szybciej niż po 6 miechach :)
Cała prawda o moim graniu...


silvia

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 05, 2009, 18:06:05 »
Czy mi sie wydaje, czy power od 2 dziala w ten sposob, ze place 50euro i mam dwa konta oplacone? (jedno stare i jedno nowe?)

Voulture

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 05, 2009, 18:24:58 »
Z konta pod industry z industrial shipow, pozniej do frachtow, pozniej nawigacja do jump frachatow i nagle capsy nie sa wcale tak daleko. Wyskillowanie dominka czy ravena pod misje na takim koncie tez jest dosc dobrym pomyslem. Maina polecam rozwijac tlyko i wylacznie pod pvp, kazdy inny skill to odsuniecie w czasie kolejnych statkow, broni, mozliwosci. Ustanawiajac sobie tak krotki cel jak deska do slavagu nagle zauwazysz, ze po 5 tygodniach masz wszystko co chciales i nie masz pojecia co zrobic z kontem. Mysl przyszlosciowo. Fracht / jump fracht zawsze sie przydadza, carriera zas polecam miec na mainie. To ci daje kupe swobody, ladujesz bsa, 3 hace / recony, dykty, cepy, coverta z calymi fitami, zapasem ammo, paliwa i jestem kompletnie mobilny i niezalezy. A skille w dronach nigdy sie nie zmarnuja.

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 05, 2009, 21:45:25 »
...a jak bedziesz chcial byc zlym Piratem to Twoj alt obskoczy po hajseku za tanszymi statkami i sprzetem...kupi i dowiezie w bezpieczne miejsce...odbierze skarby i poleci je sprzedac...a czasem posluzy jako scout...
2 konto zaklada predzej czy pozniej kazdy kto zasiada do tej gry na dluzej...
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

kot znikot

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 05, 2009, 22:24:35 »
Brutalnie rzecz ujmujac, na drugie konto decyduje sie w koncu kazdy, kto poswieca tej grze czas - bo wyskillowanie wszystkich skilli zajelo by pojedynczej postaci podobno 28 lat (ktos to kiedys gdzies wyliczyl)- wiec chcac sie nacieszyc gra, zanim zdarzy ci sie znudzic, nie masz szans wyskillowac dobrze nawet 2-3 specjalizacji, bo skillowac mozna tylko jeden skill na raz :P Kiedys, kiedy dystans miedzy najstarszymi toonsami a total newbie przekroczy pewna granice, CCP zacznie pewnie sprzedawac "premium time kody" (jak TC, tylko ze PT) po 5 euro za tydzien, dzieki ktoremu bedzie mozna na mlodych postaciach przez tydzien skillowac 2x szybciej :) . Ale narazie promocja sie nazywa "drugie konto za pol ceny!!!", tzn za 50 euraczy mozna teraz wykupic na pol roku drugie konto. Promocja niestety, jak mowi regulamin, nie laczy sie z innymi.

Ellaine

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 05, 2009, 23:28:44 »
Ja długo długo nie miałem drugiego konta wychodząc z założenia że płacę za rozrywkę a nie za "wygranie" i zasadniczo poziom zabawy jest taki sam czy gram na jedno czy na dwa. Ok, będę 2 razy biedniejszy, ale z drugiej strony mam mniej upierdliwego klikania a niesamowitą przygodę w kosmosie mogę przeżyć tak czy siak, co najwyżej w 2 razy tańszym statku. Do tego uznawałem że jak mam jedno konto to prawie tak jakbym nie był uzależniony.
Ale pół roku proszenia ludzi o postawienie cyno mnie złamało ;)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 06, 2009, 00:23:06 »
Rok temu sprawdzałem, że zrobienie wszystkich skilli w grze na 5 (włączając nawet te już nie występujące) zajmuje 23 lata.

Po czym evemon mi się zawiesił, jak włączyłem zakładkę z kolejką skilli  :D

No ale w tym czasie pojawiły się strategic cruisery i parę innych skilli  :)
Cała prawda o moim graniu...


Kara Mon

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 06, 2009, 08:13:10 »
Imo 2 konta to nie jest przejaw jakiegos uzaleznienia, handlowe na poczatku wymaga dosc duzej ilosci czasu zeby zorientowac sie w rynku, co jak gdzie i kiedy , w tej chwili z kazdym kolejnym dniem spedzam coraz mniej czasu na nim a kasa rosnie coraz bardziej, lacznie 2 godizny na dobe w tej chwili jest tylko w przypadku gdy raz na 3 dni wioze zlom ktory skupilem w odleglosci 5 j od stacji w ktorej prowadze interesy a i ten czas powoli sie skraca. Jesli taki wzrost kapitalu utrzyma sie do konca trwania gtc (czyli jeszcze 2 miesiace i tydizen) to to konto samo sie juz utrzyma i powinno tez juz zaczac dostarczac iski dla maina ktorym kompletnie nie mam ochoty zarabiac kasy

Ezrael

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 06, 2009, 08:29:08 »
Tez jestem za tym zeby miec dwa konto w moim przypadku jedno sie bawi w pif paf a drugie tylko zarabia na pierwsze

Ez.

MightyBaz

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 06, 2009, 08:34:18 »
kalkulacja jest prosta jak drugi account jest w stanie na siebie zarobić (GTC) to warto. Inaczej nadaje sie na parking dla supercapsow

vigo70

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 06, 2009, 09:04:38 »
Czyli... jak bedzie potrafilo sie rozwinac postac tak by w 6 miesiecy zarabiala na sie to warto  :)
Dlatego  tez mam pytanko/prosbe, podpowiedzcie gdzie warto ta postac miec by miala szanse
wmiare szybko zaczac zarabiac (hyhy i oczywiscie na czym najlepiej rozpoczac zarobkowanie).

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 06, 2009, 09:32:05 »
Na samym początku misje. Później jak uzbierasz już jakiś tam kapitał - możesz obracać nim w Jita.

Po misjach zostanie Ci ładny char, który będzie miał w miarę blisko do pvp lub do capitali.

Jeżeli na misje się nastawiasz, to polecam korp, który je robi grupowo, albo podpięcie się pod jakiegoś misjonarza lvl 4 - stand szybciutko rośnie.

PS Ja mam 2 konta i w 0.0 niesamowicie fajnie się lata na dualboxie  ;)
Cała prawda o moim graniu...


kot znikot

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 06, 2009, 10:29:43 »
opcja nolife - 2 klienty evki otwarte na raz, na jednym klepiesz nudne misje i gadasz sobie z kolegami na kerbir-czacie, drugie w tym czasie kampi godzinami bramke, przez ktora raz na godzine cos wpadnie, wtedy zastrzyk adrenaliny, i wracamy do misji. Po nerfie 64ek bedzie to bardzo popularny w elite-pro-pvp sojuszach styl rozgrywki :)

Maver

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 07, 2009, 09:50:47 »
Będe robił 3 misje dziennie załóżmy( około 90 w miesiącu)
Raz w miesiącu latam z salvagiem i towarem który wypada z wraków do jita i wystawiał sell ordery na drugim charakterze tego alta który będzie siedział w jita i sprzedawał( czy jest sens wogóle)

Nie masz zycia chlopie... :)
Zeby codziennie grac w EVE ;-)

Cytuj
To czy będe po 6 miesiącach w stanie zarobić na dwa plexy + jakieś drobne żeby wtopić kilka statków w pvp ( powiedzmy Assault Ships  z fitem T1 razy 5 )

Bardzo mocno uśredniajac zbierajac loot i salvage doliczajac LP, z misji lvl4 wyciagniesz okolo 20-30mln.
20mln x 90 misji w miesiacu = 1mld 800mln...
Nie pamietam po ile sa teraz plexy... powiedzmy ze z 600mln za 60 dni.
Czyli mozesz sobie kupic pol roku grania za miesiac kerbirzenia, zakladajac ze nic nie wdupisz w miedzyczasie i bedziesz zyl na chlebie i wodzie :)

Powodzenia. Jak osobiscie lubie postrzelac do NPCow, to z doswiadczenia wiem ze jest bardzo malo prawdopodobne zebys byl w stanie te 3 misje dziennie robic.
Raz klepniesz 10, raz nie bedzie ci sie chcialo.
Ale jak mowie, powodzenia :)

Maver

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 07, 2009, 09:52:12 »
No tak tylko ja chce najpierw stworzyć taki tandem misjonarski , który będzie na siebie zarabiał. I się zastanawiam czy to ma sens czy z dwoma charkterami( jeden robi misje , drugi sprząta) czy będzie to na tyle wydajne ,że będzie sens go utrzymywać ( znaczy kupować mu plexa co miesiąc0

Zrob jednego chara z Marauderem i bedziesz sam po sobie sprzatal w trakcie robienia misji.
Najwygodniejsze rozwiazanie, nie trzeba sie miedzy okienkami przelaczac.

zabbas

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2009, 13:20:01 »
Co do oferty "Seize The Power of 2".

Ktoś się orentuje, czy jest to 50 Euro? Czy 50 czego? Bo w mailu nie ma waluty.

Pozdrawiam.

Maver

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 07, 2009, 13:25:47 »
Co do oferty "Seize The Power of 2".

Ktoś się orentuje, czy jest to 50 Euro? Czy 50 czego? Bo w mailu nie ma waluty.

Pozdrawiam.

Pewnie standardowo.
Jak jestes EU to Euro, jak USA to $

DaBlades

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 07, 2009, 13:48:19 »
3 misje dziennie to wyrobnictwo, znudzi ci się EVE zanim ten miesiąc minie. I na co ci wtedy kasa?

Maruder ma jedną podstawową wadę - wielką cenę nie pokrywaną z ubezpieczenia. Strata takiego przez głupie zagapienie/DC/pecha i jesteś dużą bańkę do tyłu a na BSie Tier 3 prawie nic nie stracisz. Jeżeli kogoś stać i lubi NPC to czemu nie ale dla wielu taka strata to koniec eve.

Co do 2 kont. Przes długi czas miałem alta ale z założenia miał zarabiać na siebie i maina bez większego mojego udziału (czasowo). Dlatego skillowałem invencję/produkcję i frachta. Zajmował mi max kilka godzin wygodniowo na kupno, puszczenie frachta na autopilocie do miejsca invencji i produkcji/puszczenie tego w obieg/zwiezienie do jita lub amar/wystawienie kontraktów.  Oczywiście więcej czasu w excelu niż eve.

Zarobił na tyle abym nie musiał zaglądać na pasek bo tego nienawidzę, szkoda tylko że nie można kupić sobie SSa  :2funny:
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2009, 13:54:10 wysłana przez DaBlades »

Maver

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 07, 2009, 13:52:14 »
3 misje dziennie to wyrobnictwo, znudzi ci się EVE zanim ten miesiąc minie. I na co ci wtedy kasa?
Maruder ma jedną podstawową wadę - wielką cenę nie pokrywaną z ubezpieczenia. Strata takiego przez głupie zagapienie/DC/pecha i jesteś dużą bańkę do tyłu a na BSie Tier 3 prawie nic nie stracisz. Jeżeli kogoś stać i lubi NPC to czemu nie ale dla wielu taka strata to koniec eve.

Jesli koles chce klepac misje w takim stopniu to marauder bedzie jak znalazl. Z jego tankiem na misjach trzeba porzadnie "dac ciała" zeby pufnac.
W dodatku oszczedzasz w cholere czasu zbierajac loot i salvage w trakcie misji.

W koncu do tego te statki zostaly wymyslone, dlaczego by z nich nie korzystac.

DaBlades

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 07, 2009, 14:06:06 »
W koncu do tego te statki zostaly wymyslone, dlaczego by z nich nie korzystac.

oczywiście, jeżeli tylko kogoś stać go wrypać i grać dalej. Czy ciężko stracić, pewnie tak, nigdy tym nie latałem, ale np. zdażyło mi się zasnąć przy kompie (nie tylko mi  :2funny:) i wtedy nawet najlepszy tank nie pomoże.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 07, 2009, 14:22:25 »
Pomoże, jeśli  nie wymaga aktywnych modów ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Maver

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 07, 2009, 14:26:49 »
Pomoże, jeśli  nie wymaga aktywnych modów ;D

Albo jesli aktywne mody sa cap stabble :P

Poza tym latajac golemem jestes tak przerazony samym faktem pilotowania go ze nie zasniesz :)

devilsbirth

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 07, 2009, 14:27:30 »
Pomoże, jeśli  nie wymaga aktywnych modów ;D
Tak jakby ten słynny tank pasywny na aktywnych hardach nie chodził, zresztą 'there is always bigger fish' :) albo więcej małych rybek :)

Maver

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 07, 2009, 14:29:22 »
Tak jakby ten słynny tank pasywny na aktywnych hardach nie chodził, zresztą 'there is always bigger fish' :) albo więcej małych rybek :)

ke?
Jaki slynny pasywy tank na aktynych hardach?

devilsbirth

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 07, 2009, 14:44:43 »
ke?
A taki Drejkowy... a na takich invulach, które pasywne nie są...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 07, 2009, 15:01:27 »
A taki Drejkowy... a na takich invulach, które pasywne nie są...
Bo na dreja troche szkoda pasywnych blach a-type :P
Na Rattelsnake jedyne do czego mi cap potrzebny to web i painter ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ziku

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 07, 2009, 13:17:40 »
Hmm nie gram długo, ale gdybym miał taką promocję (i kasę na jej kupno) to bym z niej skorzystał.

Podam ci kilka opcji rozwoju:
1) -Na mainie (główny czyt. pierwszy char) skillujesz sie pod PVE/PVP i robisz misje l4
    *Twój alt zbiera po tobie złom i salvag, zawozisz nim urobki co jakiś czas do huba (skile na salvag, transport i trade)

2) -Na mainie skillujesz sie pod PVE/pvp i robisz misje l4
    * alta skilujesz na minera (ty klepiesz misje a twój alt kopie w miedzy czasie, czasem na misji mogą pojawić się drogie skałki do skopania)
Potem gdy zaczniesz pvp i przeniesiesz sie do 0.0 to minerem możesz kopać dalej a skile wyrobione pozwolą mu zarobić na TC. Jedyny minus to to, że twój alt nie będzie miał skili do pvp, przynajmniej na początku.
3) -Na mainie klepiesz misje l4 i po wyskilowaniu maina i alta klepiesz l5 - ty wybijasz przeciwników w bsie, marudeże :
    * a twój alt na misjach l5 pompuje cie i zbiera salvag.
Dużym plusem jest to, że gdy zaczniesz pvp i przeniesiesz się do 0.0 to możesz robić plexy (komplex który trzeba wyskanować) na których można sporo zarobić. I robi się je na podobnej zasadzie: ty strzelasz - alt cię pompuje i lootuje wraki.
Poza tym twój alt będzie miał gotowe skile pod pvp :)

Jest jeszcze możliwość rozwijania alta tradera i zajmowanie się handlem na nim - ale jest to naprawdę czasochłonne.

Jeśli popełniłem gdzieś błąd to proszę bardziej doświadczonych pilotów o poprawę  ;)

Straszny

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 07, 2009, 14:25:12 »
nie popełniłeś, tyle że możliwości jest tak dużo ze trudno wskazać jakąś scieżke, oczywiście jak wszystko w EVE trzeba tego czegoś robić dużo i skupić sie na tym żeby to "coś" dało sporą kase. Nawet mogą być 2 chary pvp, teraz sa czasy nieskonczonych respawnujących sie anomalii itd, zmienia się struktura zarabiania, 1 main do pvp i drugi pomocniczo do pvp (scout, takler) + pve w empire albo w relatywnie bezpiecznym 0.0.

Oxylan

  • Gość
Odp: Dwa konta-czy warto
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 07, 2009, 22:10:28 »
Nie dwa ale trzy konta  O0 wpadasz na lvl 4 robisz zadyme w 10min na world colide i lecisz na nową :D \$.$/

Ludzie z 0.0 whine mode on pls  :D

Ofc pól żartem pól serio,alt jest fajny jesli masz dużo czasu na gre,albo jesli stać Cie na oplacanie wielu postaci,jesli mało grasz a oplacanie gry za iski czy prawidziwe pieniądze jest troche problematycznie to nie polecam,że tak napisze,alt musi na siebie zarabiać,wcale nie sugeruje famienia misji,można miec alta do pvp i latac w teamie,handel,kopanie itp,osobiscie moj alt pomaga mi robić misje jak i czasem latam z nim na pvp,dochodza tez tak banalne ale przydatne rzeczy jak scoutowanie,dotatkowe miejsce na ordery,kontrakty,transport,wiecej slotow na produkcje czy obrabianie bpo itp.

Pozdro
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2009, 22:20:27 wysłana przez Oxylan »