Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 192185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 02, 2009, 22:25:20 »
yep

Molle wskoczył flotą do PR- i wynik bitki jest taki ze aż pare razy sprawdzałem killboardy gdzie są lossy.. .wygląda ze faktycznie 50:3 wyszło  O0.

ps.
Delve z dnia na dzień zaczyna wywoływać autentyczny entuzjazm u chłopaków. Super zabawa.

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 03, 2009, 08:40:49 »
 censored 

anyway

kolejny dzień rewelacyjnej jazdy hit'n'run, goonikowe bloby próbowały nas dorwać, dwa razy nasze roamy zebrały straty, ale znowu nabiliśmy killi po całym Delve. I ratterów (niesamowite jak mało ludzi czyta intel) i większe/mniejsze grupki chętne na pvp z nami.

zapraszam szukających naprawde super funu z skirmish-fights do Delve, chyba najlepsza zabawa jak gram 2 lata w EVE.  O0  O0

 :knuppel2:
X.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 10:17:35 wysłana przez Scaryman »

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 03, 2009, 09:22:22 »
Delve dzis to:

rozjechanie/starcie/zjedzenie/rozmlynkowanie/rozcwiartkowanie etc zlych rosjan w c6y

http://killboard.goonfleet.com/battles/1148


nie uwazasz, ze jednak standardy troche za nisko upadly i zabicie 30 bsow jest dalekie od "rozjechanie/starcie/zjedzenie/rozmlynkowanie/rozcwiartkowanie etc zlych rosjan"? Rozumiem jakby to bylo nie wiem z 30 capsow, ale to bylo TYLKO 30 bsow w tym kolejny ruski machariel.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 03, 2009, 09:41:12 »
nie, jak przeczytasz logi ktore wlasnie zamiescilem uwazam ze dobrze napisalem.

Cytat: Regulamin
3) Nie wklejamy chatlogów - wyjątki tylko za wcześniejszym pozwoleniem przez administratorów/moderatorów.
X.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 09:58:56 wysłana przez Xarthias »

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 03, 2009, 09:51:54 »
Jesteś osobą, która najczęściej stosuje taki fajny skrót jak "tl;dr", a teraz nam takie coś serwujesz. Ej!
na urlopie od EVE

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 03, 2009, 10:10:54 »
ugh no to sobie poczytaliscie v0v

dzieki X

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 03, 2009, 11:03:54 »
jestescie naprawde niemozliwi. przypominam!

[tytul watku] - raporty z regionu
[dyskusja] - [tytul watku] - poboczne dyskusje

prosze sie trzymac tego schematu!!! Dzieki temu osoby zainteresowane raportami z regionu nie beda musialy przekopywac sie przez tony spamu jaki generujecie. Prosze!
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 03, 2009, 11:07:03 »
ugh no to sobie poczytaliscie v0v

dzieki X

soulscream, jesli chcesz umiescic chatlogi, podeslij mi je na pm z info, co chcesz umiescic i czy cale czy tylko czesc itp. ja je przejrze i jesli nie sa przesiakniete flame'em, to dam ci pozwolenie na ich umieszczenie. Mam nadzieje, ze rozumiesz ograniczenia. Chatlogi czesto az wylewaja sie flame'em
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 03, 2009, 12:30:36 »
=edit=
Soul, niewazne, czy chatlog wkleisz tu, czy umiescisz go na innej stronie:
Cytuj
3) Nie wklejamy chatlogów - wyjątki tylko za wcześniejszym pozwoleniem przez administratorów/moderatorów.

przykro mi, zasady to zasady. napisalem ci jak mozesz te chatlogi umiescic na centrali
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 12:58:20 wysłana przez Hastrabull »

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 03, 2009, 15:49:13 »
Jaki jest sens zasady niewklejania chatlogów poza tym że są na ogół potwornie nudne? Wygląda to na jakiś nader idiotyczny rodzaj cenzury prewencyjnej.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #220 dnia: Marzec 03, 2009, 16:00:13 »
Jaki jest sens zasady niewklejania chatlogów poza tym że są na ogół potwornie nudne? Wygląda to na jakiś nader idiotyczny rodzaj cenzury prewencyjnej.
Po pierwsze - tajemnica korespondencji ;)
Po drugie - ... jak to było... tldr... ;)
Ale na poważnie - chatlogi to największe flamebaity na dowolnym forum, i jako takie podlegają kontroli.
Zakaz logów dotyczy zresztą całego forum, nie tylko KSOD, parę osób już się na nich sparzyło, parę wielkich awantur też było, za więcej dziękuję.
A teraz proszę wrócić do tematu.
Przedwieczny.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #221 dnia: Marzec 03, 2009, 16:08:58 »
Nie wkleilem chat loga wkleilem link do innej strony troche naciagniety ten punkt regulaminu dla drugiej strony - tam jest inny regulamin. Ktos bedzie chcial przeczytac to poczyta, kto bedzie chcial zrobic flejma i wylapac na centrali bana to juz nie moj problem.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #222 dnia: Marzec 03, 2009, 16:51:53 »
soulscream wklejaniem linka do innej strony gdzie umiescilem chatloga ktorego usunelismy stad omijasz w pewien sposob zakaz umieszczania chatlogow tutaj. nieladne tak robic i ciesz sie, ze nie zalapales za to banika za proby oszustwa administracji.

Reszta mam nadzieje, ze rozumie, iz my admini musimy byc twardzi i bez 'poczucia humoru' bo inaczej naprawde bedzie ciezko. zwlaszcza przy ilosci emocji/jadu/milosci jaki plynie w tego forum :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #223 dnia: Marzec 03, 2009, 17:50:57 »
Niewyscoutowany w porę gang GKC wskoczył do pr- i zdołał zabić wszystkich kampujących śpiących na bramce i stacji po czym wycofał się bez odblokowania stacji ponosząc przy tym ciężkie straty w 1dh- oraz a-e. Nam również się podobało.

To Goonsi maja w ogole jakis intel channel ? Jeszcze nigdy nie udalo mi sie na nim uzyskac jakiekolwiek intelu :D

kaleba

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #224 dnia: Marzec 03, 2009, 20:16:40 »
Omija czyli nie łamie czyli jest ok jak dla mnie. Jesli chcecie żeby takie omijanie również było zabronione zróbcie stosowne poprawki  :D.
Jakby to nie bylo soul te 30 bs to wtopa ale nie jakaś szczególna ( po prostu sie ne popisali i wdupili pare "bitów". Imo wklej mi na prv tego czat loga lub linka może zrozumiem czemu to jest AŻ taka wtopa  :laugh:
Pozdro

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 03, 2009, 20:22:22 »
ten mach byl wart okolo 3b, NAWET GDYBY zabili (a nie zabili) tego dreada i tak byliby w plecy z kasa. No i ragequit FC w polowie bitwy, oto jak sie konczy traktowanie eve serio.

Vermian

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 03, 2009, 20:25:11 »
Omija czyli nie łamie czyli jest ok jak dla mnie. Jesli chcecie żeby takie omijanie również było zabronione zróbcie stosowne poprawki  :D.

<Wrzuca Kalebe do klatki z tygrysami>

Wysoki sadzie! To nie ja, to tygrysy go zabily!  :angel:

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 03, 2009, 20:33:20 »
ten mach byl wart okolo 3b, NAWET GDYBY zabili (a nie zabili) tego dreada i tak byliby w plecy z kasa. No i ragequit FC w polowie bitwy, oto jak sie konczy traktowanie eve serio.

dobrze ze koalicja serio za to capitali nie traktuje

http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=23945

http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=23946

 O0

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 03, 2009, 20:33:48 »
Jeśli gdzieś są jakieś ciekawe logi dostępne "publicznie" a na oficjalnych forach kasowane to wbijajcie na bloga kugutsumen bardzo prawdopodobne że tam są.





Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #229 dnia: Marzec 03, 2009, 20:34:44 »
Ja mogę to bardzo szybko poprawić...  :Ban:
 :admin:
A panowie Kaleba i Vermian niech lepiej dostosują profile...
Przedwieczny.

Loc0

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #230 dnia: Marzec 03, 2009, 21:46:24 »
W logu nie bylo nic nadzwyczajnego poza emo wynurzeniami - ogolnie bylo tak ze carriery zwarpowaly na klepanego morosa i bsy nie mogly przegryzc tanka. Et zamiast przemyslec sprawe i podjac jakies kroki do wyjscia z sytuacj zaczal wrzucac (w wiekszosci po rusku) na ludzi, ze morosa nie umieja zdjac, na co tym piana wyszla na usta. Jak juz bylo widac, ze bsy nie dadza rady go zdjac i pekaja pod suportem ktory tez dolecial sie postrzelac to Et wylogowal a uratowal reszte inny fc.

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #231 dnia: Marzec 03, 2009, 22:03:39 »
W logu nie bylo nic nadzwyczajnego poza emo wynurzeniami - ogolnie bylo tak ze carriery zwarpowaly na klepanego morosa i bsy nie mogly przegryzc tanka. Et zamiast przemyslec sprawe i podjac jakies kroki do wyjscia z sytuacj zaczal wrzucac (w wiekszosci po rusku) na ludzi, ze morosa nie umieja zdjac, na co tym piana wyszla na usta. Jak juz bylo widac, ze bsy nie dadza rady go zdjac i pekaja pod suportem ktory tez dolecial sie postrzelac to Et wylogowal a uratowal reszte inny fc.

et za bardzo przezywa ta gre. Nie moze byc.

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #232 dnia: Marzec 03, 2009, 22:17:13 »
To był Nync czy ET który dowodził flotą ?
Z loga wynika że nync który jest z poza -A- i tam też o to były sapania.

A jeśli chodzi o ET to miałem przyjemność w latania gdy dowodził na paru CTA.
Facet jest dobry. Naprawde dobry. Faktem jest że nie toleruje(szczególnie u rosjan) pomyłek i potrafi bluznąć okrutnie.
Inna rzeczą jest że potrafi także kogoś zjebać bez bluzgania w bardzo inteligentny sposób i wtedy załóżcie się ta osoba czuje się dużo gorzej.


I faktem jest też że pozwala sobie wskoczyć flotą do systemu gdzie jest 7 tytanów i cyno jammer i tam podjąć walkę. Pozwala dlatego że liczy na to że jego flota nie popełni błędów. Dlatego czasem tak wrzeszczy.

Ktoś może powiedzieć że to jest nadmierne spinanie się -a ja powiem tak - gdy walczyliśmy w 0-w i dg- w detroid operował flotą 200 osób bsów i suportu bez krycia kapitali we wrogim systemie z 7 tytanami. Ominęliśmy 6 ddd tracąc 4 czy 5 bsów łacznie podejmując walkę przy kolejno wychodzących posach z rf. A to jest coś co niewielu potrafi.

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #233 dnia: Marzec 03, 2009, 22:38:42 »
co do delve i kilów wklejanych przez strasznego : dlatego kb nie oddaje sytuacji : mówisz, że bufu roamuje i ownuje a na kilach jest 1 osoba z bufu i 30 z kenego i pyk killbord zystkuje 20 kilow (zresztą sam podpis pod chimera mówi, że ledwo się na killa załapałO0

co do ET i -a- prawda, że smack free (chociaż ostatnio dużo osób które dołączyły do -a- się do tego nie stosują, ale to wyjątki) ale omijanie dd to nic szczególnego, w sume każda zdyscyplinowana flota już to potrafi

może ktoś napisać jakieś info co się dzieje w delve i okolicach bo tylko jakieś linki dajecie z wolnych walk, jakiś raporcik o stanie na całym polu bitwy ?

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #234 dnia: Marzec 03, 2009, 22:44:24 »
Najlepiej podsumowuje to dzisiejsza sov mapka:

http://dl.eve-files.com/media/corp/verite/20090303.png

Ostatni jako tako zatowerowany wrogi region to Period Basis, BoB codziennie podejmuje próby szarpania campa w pr- ale póki co bez sukcesów, skutecznie natomiast podtrzymują partycypację w nudnym gapieniu się w bramy bo jak podlecą to zawsze coś się dzieje.


myst1q

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #235 dnia: Marzec 03, 2009, 22:49:56 »
bylo kiedys takie smieszne pismo, ktore zawsze posiadalo strone, z gosciem dobrze ukrytym. gdy zobaczylem dzisiejsza mapka, to mi sie tak dziwnie skojarzylo ;|

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #236 dnia: Marzec 03, 2009, 22:51:50 »
co do delve i kilów wklejanych przez strasznego : dlatego kb nie oddaje sytuacji : mówisz, że bufu roamuje i ownuje a na kilach jest 1 osoba z bufu i 30 z kenego i pyk killbord zystkuje 20 kilow (zresztą sam podpis pod chimera mówi, że ledwo się na killa załapałO0

co do ET i -a- prawda, że smack free (chociaż ostatnio dużo osób które dołączyły do -a- się do tego nie stosują, ale to wyjątki) ale omijanie dd to nic szczególnego, w sume każda zdyscyplinowana flota już to potrafi

może ktoś napisać jakieś info co się dzieje w delve i okolicach bo tylko jakieś linki dajecie z wolnych walk, jakiś raporcik o stanie na całym polu bitwy ?

Aizhen - dzisiaj bufu nie roamowalo (jeszcze)...  :uglystupid2:

pokazuje zestrzelenie dwoch capitali koalicji  ::) (chyba ze coś innego tam widzisz)
jak roamujemy masz linka do naszych roamow. To był roam GBC

Roam BUFU właśnie chyba sie zaczyna...  O0
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2009, 23:05:16 wysłana przez Scaryman »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #237 dnia: Marzec 03, 2009, 23:00:44 »
ale omijanie dd to nic szczególnego, w sume każda zdyscyplinowana flota już to potrafi


Pozwolę sobie nie zgodzić z tym stwierdzeniem.
Nie każdy pierwszy lepszy fc  będzie miał jaja wejść do systemu który jest cyno jammowany jest w nim 7 tytanów i flota capitali (+ odpowiedni support) przeciwnika czekająca na wyjscie posa z reinforce i pod posem zabić pare capsów sporo suportu przeciwnika ominąć ddd i wylecieć w miarę w jednym kawałku.




Loc0

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #238 dnia: Marzec 03, 2009, 23:29:59 »
Ahhh sory za dezinformacje faktycznie flota o ktorej mowa dowodzil Nync a nie ET - mea culpa.

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #239 dnia: Marzec 04, 2009, 08:46:07 »
Najlepiej podsumowuje to dzisiejsza sov mapka:

http://dl.eve-files.com/media/corp/verite/20090303.png

Ostatni jako tako zatowerowany wrogi region to Period Basis, BoB codziennie podejmuje próby szarpania campa w pr- ale póki co bez sukcesów, skutecznie natomiast podtrzymują partycypację w nudnym gapieniu się w bramy bo jak podlecą to zawsze coś się dzieje.

Uwierz mi, wszyscy jestesmy ciekawi jak dlugo bedziecie w stanie tak gapic sie na ta brame :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

JimmyBrownie

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #240 dnia: Marzec 04, 2009, 09:27:19 »
Apocyrpha is coming ;) Więc pewnie kerbiry z pólnocy wróca do siebie farmic wormhole... Oby Goonsy flotą wleciały do jednego z nich, który w następstwie zamknie ich w środku na 2 tyg  :diabeł: :2funny: Już niedługo ktoś inny będzie te bramy kampił  >:D anyway, see you in space ! 

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #241 dnia: Marzec 04, 2009, 09:35:29 »
ken praktycznie stracił Delve. I nic nie pomogą żadne usprawiedliwienia. A goonsy zapisały sie w historii eve, jako pogromcy mitów.

A BoB juz nie istnieje, tylko jakiś ken.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 04, 2009, 09:40:20 »

a bufu porozbijało sie głównie w północnej części Delve wyrabiając ok 20pare killi i 2 lossy.   O0

weż przestań, piszesz o jakiejś partyzantce. Niby co roamy mogą zmienić w Delve? Nic, se polataja, postrzelają...zamiast się podniecać pierdołami, lepiej będzie jak dołaczycie do covenu - wtedy może coś pozytecznego z tego wyjdzie.

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #243 dnia: Marzec 04, 2009, 09:49:29 »
serio?

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #244 dnia: Marzec 04, 2009, 09:51:03 »
wpierw niech husaria dojdzie ;)