Autor Wątek: [Dyskusja] Delve War II  (Przeczytany 190186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #140 dnia: Luty 28, 2009, 15:00:13 »
Goonswarm na 3/4 regionach był tragicznie rozproszony, jeden wystarczy w zupełności.

...ehhh cos bym odpisal ale poki co jest nam na reke miec wszystkich goonsow w 1 regionie npc  ;D
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #141 dnia: Luty 28, 2009, 15:07:44 »
niezły flejm Tot tylko, że zanim coś powiesz to się zastanów, bo nieraz to działa w 2 strony i wedle twojej logiki to coven czy bufu też nie ma prawa się odzywać, bo tez mieli sov w całym eve itp. (nie wspomnę o małych korpach industrial - też nie mogą się wypowiadać ?)

jak byś przeczytał ze zrozumieniem co napisałem, a nie tylko 1 linijkę to byś zrozumiał, że chodzi mi o to, że -a- dość łatwo pominęło 1 okres walki kiedy nie mieli ze sobą stain i boba (okres w którym nie szło im tak kolorowo)

i niech mi nikt nie pisze, że np bufu nie chce sova bo ma taki sposób na grę a CVA jest beee, bo CVA założyło sobie ładnych parę lat temu, że zajmuje provi i robi z niego lov sec nrds, co udało się już prawie zrobić, każdy ma swoje cele i swoją wizję na eve.

nie zaczynaj flejma plix, CVA ma - prawie do każdego i jest nam zupełnie obojętne kto wygra i co się stanie (zresztą macie szpiegów w cva więc sami o tym dobrze wiecie)

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 28, 2009, 16:55:07 »
Aizhen
nie mamy szpiegów w CVA, bo po co ? Zaatakujecie nas tysiącem stacji? please

zgadzam sie że kazdy ma prawo wypowiedzi, szczegolnie sojusz jak CVA, który dowiodł niesamowitej stabilnosci i uporu (choć nie rozumiem celu, podziwam droge - fajne rpgowanie choć ja bym tak grać nie chciał). Ale tak btw to Wasza pasywność jest w tej grze już przysłowiowa....
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2009, 19:34:01 wysłana przez Scaryman »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 28, 2009, 17:03:49 »
  To nie miał być początek flejma :) Pisałem całkiem szczerze, CVA od dwóch lat poza lokalnymi walkami o stacje z ISS i UK nic nie zajmowało poza Provi, a Ty od razu wyskakujesz, że jak im się tu nie uda, to bez problemu sobie polecą sobie na drugi koniec galaktyki, rozstawią wszytko po ciężkiej porażce jeszcze raz w biednym regionie zajętym przez kogoś zupełnie innego i wszystko będzie fajnie. No hurt feelings, nie mam nic do cva, nawet szanuję to, że rpgując można coś osiągnąć.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 28, 2009, 17:22:20 »
Ciasnawy domek na 6k ludzi, ale co ja tam wiem  ::)

mysle ze wystarczy ja mam dylemat czy zyc qy6/j-l czy gdzies w zachodnim delve :)

Rogoo

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #145 dnia: Luty 28, 2009, 18:16:27 »
Popatrz tam, gdzie stacje trzyma NC i PL. Na tą chwilę macie widoki na sov 4 w dwóch konstelacjach

Wszystko jest juz dawno dogadane. Nikt z NC nie chce tam ani pol systemu zatrzymac. Tylko high endy na jakis czas.

To oczywiscie dosc luzne spekulacje ale czy wiecie na przyklad, ze ... PL was zresetuje

Nie tylko Goonsow. PL zresetuje przypuszczalnie wszystkich.
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2009, 18:21:56 wysłana przez Rogoo »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 28, 2009, 18:27:28 »
Cytuj
Wszystko jest juz dawno dogadane. Nikt z NC nie chce tam ani pol systemu zatrzymac. Tylko high endy na jakis czas.

Na razie trzymacie, więc nie są GS. Licznik tyka na korzyść NC, nie GS, więc analogicznie sov 4 dla GS odciąga się w czasie.

Loc0

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #147 dnia: Luty 28, 2009, 18:44:37 »
powiedziało -A- , które bez stain i boba (starego) przegrywało walkę z gonami
A to nawet interesujaca wypowiedz - btw co to jest stary BOB?

acaste

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #148 dnia: Luty 28, 2009, 19:17:46 »
stary bob - czyli obecne keny (a nie korp w gonsach), nie chciałem by mi wytknięto, że bob to stara nazwa

co do odpowiedzi: wymień proszę systemy które -a- zdobyło od momentu reseta do momentu włączenia się do walki stain i kenego

a tak bdw to delve war  ::)

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #149 dnia: Luty 28, 2009, 19:30:20 »
Sory, że się wtrącam, ale czy czasem nie było tak, że AAA zresetowało goonów żeby sobie postrzelać, a potem GS z petami oblegli jakieś niskomoonowe systemy AAA, zmuszając ich do pełnego zaangażowania?

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #150 dnia: Luty 28, 2009, 20:19:56 »
Dzisiaj kenny mial breakout opa i skonczyl sie tak:



Loc0

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #151 dnia: Luty 28, 2009, 20:54:12 »
jakies podsumowanie?

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #152 dnia: Luty 28, 2009, 22:38:05 »
jakies podsumowanie?

no jako że goony zaczynają trzodzić forum to chyba w grze zaczyna iść dobrze  :)

49- posy obronione, stacja zabezpieczona, idealny przyczółek na start rekonkwisty ;)

sporo supportu gooników zamietliśmy sobie przy okazji manewrów floty. 
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2009, 22:43:53 wysłana przez Scaryman »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #153 dnia: Luty 28, 2009, 23:04:32 »
49- gdzie goonswarm ma wiekszosc w wiezach - calkiem dobry przyczolek


O 12:30 po DT GKC/-A- mialo pr- breakout opa, chcieli wydostac swoje assety i znowu im nie wyszlo a mighty BuFU sieje tu damage control opa. Znajac zycie capswarm dzis postawi cale 49- w reinforce i jutro/po jutrze wyczysci ten system.

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #154 dnia: Luty 28, 2009, 23:09:20 »
no jako że goony zaczynają trzodzić forum to chyba w grze zaczyna iść dobrze  :)

49- posy obronione, stacja zabezpieczona, idealny przyczółek na start rekonkwisty ;)

sporo supportu gooników zamietliśmy sobie przy okazji manewrów floty.

Przykro mi ale ucieczka z 49- przed naszą flotą, po to by zawrócić dwa skoki od pr- w obawie przed naszą (tą samą) flotą to nie są manewry tylko pingpong. Oczywiscie nie wszyscy zawrócili, przyznaję, na przykład ty wskoczyłeś ceptorem w 170 capitali  :2funny: . Potem owszem, obroniliście kilka wież, w systemie w którym i tak mamy ich więcej, grats i guess.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #155 dnia: Luty 28, 2009, 23:11:16 »
konkretniej sprzatnelismy im jedna wieze, 3 naprawili z 4 wychodzacych z reinforce

Straszny

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #156 dnia: Luty 28, 2009, 23:49:09 »
ta wskoczyłem i to 2 razy, miałem powód metagemowy

hmm... byłem w 49- ... pod posem nikt z was nosa nie wysunał   ::)- rozpierniczylismy co miało pecha

ogólnie smierdziało u goonow strachem przed brakiem totalne bloba .. wiec z tej odwagi goonikowi gracze kampili tylko swojego posa.

do tego przemieszczenie floty przy udawaniu ataku na PR- dalo tak niesamowitą panike że az mnie to zaskoczyło - nabilismy statkow w cholere po drodze  :D

w sumie to fajne jak dużo lemingów, graczy totalnie nie kumajacych co sie dzieje, albo nie czytajacych zadnych kanalow lata w goonach. Chyba do tego coś brakuje liczb żeby bronić PR- i atakować "coś". Swarm jednak nie jest nieskończony choć taki sie wydawał.

(oczywiscie reakcja na bezradnosc w grze - max flame na forach - bo oczywiscie nie spinają sie chloapki nic a nic w temacie eve... taki dystans do tego mają ze hoho :D)
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 00:59:26 wysłana przez Scaryman »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 01, 2009, 00:18:52 »
wall of propaganda

zacytuje tego posta niczym rzecznik prasowy iraku z czasow saddama :)
p.s nasza bezradnosc, kto zajmuje delve i kampi wasze assety w pr- bo chyba nie Wy

Tyle razy pisalem zeby nie robic pelnych cytatow, wiec zrobi mi przysluge i sie dostosuj.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 00:38:06 wysłana przez Loc0 »

myst1q

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 01, 2009, 01:11:28 »
Dzisiaj kenny mial breakout opa i skonczyl sie tak:



chodzi ci o ten opik 20hacow co dostalo od was bloba 300 ludzia?  ::)

a co z waszym dzisiejszym opikiem 50ludzia i 100 ludzia z SHC (gank night)? spam localu niewyszedl i doomik poszedl? jak mi przykro.

a slyszalem, ze wczoraj przez delve, pb i querios, tak okolo drugiej nad ranem przeszedl roamik -a-. 20 osob i kilku ludkow wam pykneli, a wy majac 60 osob 1j obok nieraczyliscie ich zaatakowac. za maly blob?

amra

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 01, 2009, 03:57:15 »
Mystiq czyżbys zmienił strony ???

Prosze dostosować sie do regulaminu KSOD - patrz punkt 2.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 10:26:33 wysłana przez Voulture »

Sammani

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #160 dnia: Marzec 01, 2009, 09:05:06 »
Mystiq czyżbys zmienił strony ???

tak ciezko sprawdzic ingame?

[GS]Aerdyn

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #161 dnia: Marzec 01, 2009, 10:17:14 »
(oczywiscie reakcja na bezradnosc w grze - max flame na forach - bo oczywiscie nie spinają sie chloapki nic a nic w temacie eve... taki dystans do tego mają ze hoho :D)

A ja widze, ze Ty jeszcze nie nauczyles sie pisac poprawnie. Do tego w kolko postujesz te same, oklepane argumenty, bo (za przeproszeniem) zal Ci dupe sciska, ze musisz wyniesc sie z cieplego kurwidolka jakim jest Delve. Proponuje Tenerifis, sa tam cale 4 dyspro moony i fajne raty. He, he.

@ Loc0
Tak, masz racje, troche generalizowalem i za to przepraszam. Przyznaje, ze nie wszyscy pisali Tic-Toc :D

sinkholes

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #162 dnia: Marzec 01, 2009, 10:18:42 »
Mystiq jaki jest to jest ale zauważył dobrze, gonski nie atakują bez bloba a jak go mają to też nie zawsze. Pamiętam jak staliśmy w 8 RR + kilka sb i cepów w AZN, lemmingi goonsowe padały aż miło a ze stacji wydokowali po 3 godzinach, jak coś koło 120 ich było :)

Prosze dostosować sie do regulaminu KSOD - patrz punkt 2.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 12:32:13 wysłana przez sinkholes »

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #163 dnia: Marzec 01, 2009, 10:55:08 »
chodzi ci o ten opik 20hacow co dostalo od was bloba 300 ludzia?  ::)

nie, nie o tech zrobili manwer w 49- mieli prawie 400 ludzi we flocie

Cytuj
a co z waszym dzisiejszym opikiem 50ludzia i 100 ludzia z SHC (gank night)? spam localu niewyszedl i doomik poszedl? jak mi przykro.

PL podobno ugadalo sie z SHC ze wlasnie przyleca do PR- sie postrzelac oraz zeby bylo bez dd. No ale pilot tytana to killmail whore i wyszlo jak wyszlo. Spadlo przokazji 20 niebieskich ktorym zostaly zwrocone statki.

Cytuj
a slyszalem, ze wczoraj przez delve, pb i querios, tak okolo drugiej nad ranem przeszedl roamik -a-. 20 osob i kilku ludkow wam pykneli, a wy majac 60 osob 1j obok nieraczyliscie ich zaatakowac. za maly blob?

WOLFPACK w DELVE to Ci nowosc

Mystiq jaki jest to jest ale zauważył dobrze, gonski nie atakują bez bloba a jak go mają to też nie zawsze. Pamiętam jak staliśmy w 8 RR + kilka sb i cepów w BZ, lemmingi goonsowe padały aż miło a ze stacji wydokowali po 3 godzinach, jak coś koło 120 ich było :)

No tak pewno biedne noobki w yz9 gdzie dostaja fretki biliscie - op success. A delve jak zajmiemy to zajmiemy.

Pimpeck

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pimpeck
  • Korporacja: ~
  • Sojusz: ~
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #164 dnia: Marzec 01, 2009, 11:17:42 »
... A delve jak zajmiemy to zajmiemy.

A jak nie zajmiemy to nie zajmiemy ?  :angel:

Pozdro
Pimp

myst1q

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #165 dnia: Marzec 01, 2009, 11:37:59 »
soulscream-> tego posa w azn- to wam pewnie niepotrzeba, co? :>

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #166 dnia: Marzec 01, 2009, 11:44:35 »
Kompletnie nie ma to sensu, kenny nie musiał bronić całego swojego terenu, wystraczyłoby pare konstelacji sov3 i już mieliby jakieś barykady do obrony, teraz nie mają nic, zaczynają uciekać im pety a jak bardzo AAA pali się do pomocy każdy widzi. Gdyby kenny miał czym nas "pozamiatać" zrobiłby to pod którymś ze swoich 300 posów, których lada dzień nie będzie wogóle.
Nie wiem jak dla ciebie ale ja w tym sens widze. Nie ujmuje wam tego czy przejmujecie delve czy nie ( bo pewnie przejmujecie ), mi to osobiscie zwisa. Wiem tylko ze gdyby nie rozwiazanie sojuszu boba i zmasowanego ataku PL/NC i kogo tam jeszcze ( nie gram praktycznie w ogole wiec moje info jest tylko z roznych forow etc wiec prosze sie nie czepiac ) i ogromnej przewagi liczebnej to byscie w portki narobili i tyle. Klamie i flajmuje? Wg mnie nie poprostu stwierdzam fakt. Spamowanie przez nich posow jedyne co to by przedluzylo to co nieuniknione i taka jest prawda. -A- zrobi co zrobie to sie okaze z czasem. A Kenny jeszcze nie zaczal zamiatac. Jak juz przejmiecie delve i "wygracie" wtedy kiedy juz bedziecie rozluznieni to was zaatakuje. Taka jest moja prywatna opinia i prosze sie tutaj nie sugerowac moim korpem, sojuszem czy czego tam jeszcze.

Ich kolesie od logistyki nie beda musieli tankowac wiez.

Bo widzisz, teraz na CAOD jakis jelop rzucil kuriozalna pomysl, ze to ludzie (Kenny) decyduja czy wygrali czy przegrali. Znaczy, tak naprawde to oni wygrali delve, bo "obronili sie" bez sova. :D
Dzieki takiej logice to Golota jest mistrzem swiata w boksie a ja prezydentem RP.

To smieszne, bo jakies trzy tygodnie temu wszyscy byliscie w swietnych nastrojach, postujac, ze sie nie wyrobimy i "Tic-Toc" :D

W jaki sposob wyjdzie im to na plus? Proste odsiew badziewia zawsze sie przydaje. Do tego chlopcy maja motywacje jakiej jeszcze nigdy nie mieli i nastepnym razem tak latwo sie ich nie zdisbanduje etc :)
Nie wiem co rzucil jakis koles. To nie ja to napisalem wiec nie pisz w moja strone takich glupot.
Pokaz mi gdzie napisalem 3 tygodnie temu tic-toc. No pokaz. Jedyne co potraficie to flejmowac jak ktos ma inna opinie od was? :P




WANT PIE NOW!!!!!

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #167 dnia: Marzec 01, 2009, 12:02:43 »
Sheep wchodź czasem na Mirca pogadasz sobie z Venzonem Partem i reszta chłopaków to będziesz wiedział all z dobrego źródła ;]

Rabbitofdoom

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #168 dnia: Marzec 01, 2009, 12:03:47 »
Pozyjemy  zobaczymy jak narazie odnosze wrazenie ze goonsi zrobili sie zbyt pewni siebie.
Nazywanie PL swoim petem moze im nie wyjsc na zdrowie na dluzsza mete. Podobnie jak stukniecie tych petow NC czy co to za jedni byli.

Prosze o uzuplnienie danych wg punktu 2 regulaminu KAOD.
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2009, 12:33:45 wysłana przez Voulture »

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #169 dnia: Marzec 01, 2009, 12:18:39 »
W jaki sposob wyjdzie im to na plus? Proste odsiew badziewia zawsze sie przydaje. Do tego chlopcy maja motywacje jakiej jeszcze nigdy nie mieli i nastepnym razem tak latwo sie ich nie zdisbanduje etc :)
Nie wiem co rzucil jakis koles. To nie ja to napisalem wiec nie pisz w moja strone takich glupot.
Pokaz mi gdzie napisalem 3 tygodnie temu tic-toc. No pokaz. Jedyne co potraficie to flejmowac jak ktos ma inna opinie od was? :P

Jaką motywację? Bob przegrał MAX, przegrywał detorid i wicked creek, stracił całą infrastrukturę i swój ukochany alliance ticker po czym przegrał delve. Jak na elitarny sojusz pvp rezultat to mizerny. I mówienie że 'odpuścili' sobie delve nie ma sensu, musieli odpuścić. Najpierw, przypominam, bronili j-l, f-t, potem dzięki genialnemu manewrowi zadokowania cap floty w pr- stracili nawet możliwość robienia jakichkolwiek działań na tym poziomie. AAA 'pomaga' wysyłająć 30-70haców i nie używając swoich bsów ani capsów wogóle w czasie kiedy ostatnia setka wież w delve pada. Obronienie 49- bez capitali jest nierealne więc kenzoku postępowało 'bez sensu' według twojej własnej oceny nie dalej jak wczoraj.

Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #170 dnia: Marzec 01, 2009, 12:22:43 »
soulscream-> tego posa w azn- to wam pewnie niepotrzeba, co? :>

nie, nie potrzebujemy - 3 tygodnie temu wynieslismy sie z old goonspace.

A jak nie zajmiemy to nie zajmiemy ?  :angel:

Pozdro
Pimp

v0v to bede kopal velspar w jita - ale jakos nie widze perspektywy na to szanowne zajecie w niedalekiej przyszlosci

Pozyjemy  zobaczymy jak narazie odnosze wrazenie ze goonsi zrobili sie zbyt pewni siebie.
Nazywanie PL swoim petem moze im nie wyjsc na zdrowie na dluzsza mete. Podobnie jak stukniecie tych petow NC czy co to za jedni byli.

czytanie ze zrozumieniem heh, napisalem ze przeciez wszyscy wiedza ze jestesmy petami PL/NC.

Sheep wchodź czasem na Mirca pogadasz sobie z Venzonem Partem i reszta chłopaków to będziesz wiedział all z dobrego źródła ;]

wystarczy spojrzec na influence map :)

Cytuj
Nie wiem jak dla ciebie ale ja w tym sens widze. Nie ujmuje wam tego czy przejmujecie delve czy nie ( bo pewnie przejmujecie ), mi to osobiscie zwisa. Wiem tylko ze gdyby nie rozwiazanie sojuszu boba i zmasowanego ataku PL/NC i kogo tam jeszcze ( nie gram praktycznie w ogole wiec moje info jest tylko z roznych forow etc wiec prosze sie nie czepiac ) i ogromnej przewagi liczebnej to byscie w portki narobili i tyle. Klamie i flajmuje? Wg mnie nie poprostu stwierdzam fakt. Spamowanie przez nich posow jedyne co to by przedluzylo to co nieuniknione i taka jest prawda. -A- zrobi co zrobie to sie okaze z czasem. A Kenny jeszcze nie zaczal zamiatac. Jak juz przejmiecie delve i "wygracie" wtedy kiedy juz bedziecie rozluznieni to was zaatakuje. Taka jest moja prywatna opinia i prosze sie tutaj nie sugerowac moim korpem, sojuszem czy czego tam jeszcze.

podczas pierwszych starc wystawiali floty rowne naszym - ich assety sa zamkniete w pr- wiec juz nie siej tej chorej propagandy.

a co do disbandu - heh to nie my wymyslilismy metagaming, inna rzecz jak juz wbije nam w konstelacjach ze stacjami sov3 to bedzie naprawde trudno zajac te systemy.

No tak biedny Aer z GS i chlopaki z NC potrafia tylko flejmowac bo wizja na bu-fu.org jest calkowicie inna od Twojej v0v

myst1q

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #171 dnia: Marzec 01, 2009, 12:31:10 »
@bruzda:
kolego. niechce ci mowic, ale w -a- uzywa sie wlasnie statkow t2 a nie bsow.
jesli masz watpliwosci, to popatrz na km'y.
http://www.battleclinic.com/eve_online/pk/view.php?type=alliance&name=Against+ALL+Authorities&id=6060516&page=3&filter=kills#mail
http://www.battleclinic.com/eve_online/pk/view.php?type=alliance&name=Against+ALL+Authorities&id=6058239&page=7&filter=kills#mail
http://www.battleclinic.com/eve_online/pk/view.php?type=alliance&name=Against+ALL+Authorities&id=6062320&page=7&filter=kills#mail
http://www.battleclinic.com/eve_online/pk/view.php?type=alliance&name=Against+ALL+Authorities&id=6057941&page=7&filter=kills#mail

gdy leca na roam to ZAWSZE wezma szybkie statki, a nie powolne bs'y tak jak wy. a nie, sorry... wy nierobicie roamow, bo jestescie zadokowaniu na stacjach.

hac bsowi nierowny? a moze poprostu was niestac? a moze niemacie SP by nimi latac? a przedewszystkim... moze niemacie skilla by nimi latac?  :uglystupid2:


Nashir

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #172 dnia: Marzec 01, 2009, 12:36:26 »
oh god mystiq a zaczynalem miec lepsze zdanie o Tobie a tak :cripes:

myst1q

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #173 dnia: Marzec 01, 2009, 12:49:30 »
sluchaj. ja do was nic niema.
choc zaczynacie mnie wnerwiac.
gdzie sie niepojawicie, to zaczynacie local spamowac. to naprawde niejest fajne.
za wojna jestem na tak- cos sie dzieje, a nie taki zastoj jaki byl przed gwiazdka.
zycze wam wszystkiego najlepszego, lecz watpie by sie wam udalo przejac delve na stale.

wasi piloci posiadaj NIEZMIERNIE DUZE braki zarowno inteligencji, rozumu,  SP jak i skilla do statkow ktorymi chca latac. nieznam ciebie. widze, ze sie wypowiadasz duzo, a to powinno znaczyc, ze COS o pvp wiesz, to moze porobil bys jakies tutorial o fitowaniu statkow dla goonow, albo przynajmniej linknal te, ktore juz sa na eve-online.com, bo to co wyprawiaja wasi ludzie, przyprawia mnie o bol tego, ze to ja jestem 'zakala pvp'. (opinia centrali jak mniemam).

Totalizator

  • Gość
Odp: [Dyskusja] Delve War II
« Odpowiedź #174 dnia: Marzec 01, 2009, 12:55:23 »
mystiq, nie masz zielonego pojęcia o czym wogóle gadasz fyi, nawet nie podejmę tej dyskusji bo musiałbym zacząć od tłumaczenia ci czym sie rozni sniper bs od vagabonda a na to nie mam ani sily ani cierpliwosci