Autor Wątek: Przyśpieszenie nauki  (Przeczytany 13474 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

leithain

  • Gość
Przyśpieszenie nauki
« dnia: Grudzień 28, 2008, 15:21:20 »
Czy da się jakoś przyśpieszyć naukę skilli?

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 28, 2008, 15:24:51 »
Czy da się jakoś przyśpieszyć naukę skilli?

tak- wsadzajac implanty dajace bonusy do atrybutow ktore skill uzywa, lub wyrobienie skilli z dzialu learnings.

leithain

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 28, 2008, 15:42:34 »
A nie ma innego sposobu? Może jakiś jednorazowy albo ktos kto to umie mi pomaga się uczyc... bo minimatar frigate na 4 lev bedzie 5,5 dnia szkolić.... a duzo te atrybuty dają?

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 28, 2008, 15:48:45 »
A nie ma innego sposobu? Może jakiś jednorazowy albo ktos kto to umie mi pomaga się uczyc... bo minimatar frigate na 4 lev bedzie 5,5 dnia szkolić.... a duzo te atrybuty dają?

tak.

5.5 dnia to krotko. mmnie cruiser l5 jakies 20dni zajmie. haha
skille na L5:
-Analytical Mind
-Instant Recall
-Iron Will
-Spatial Awarness
-Learning
skille na L4:
-Clarity
-Empathy
-Focus
-Logic

do tego Cybernetics L4 i wsadz implanty +4, albo cybernetics l1 i implanty +3.

Egnostos

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 28, 2008, 16:59:45 »
O tutaj misztik udzielil naprawde fachowej porady :o
Zrobisz te kilka skili do learnow (powiedzmy ze zajma ci dzien-dwa, to cruz juz bedzie sie robil w 4 a nie 5dni) BLABLABlablablablablabla...
Rob te learny!

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2008, 18:51:03 »
WYMAXUJ LERNINGI KOLEGO
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 28, 2008, 21:16:10 »
WYMAXUJ LERNINGI KOLEGO

a ty masz wymaksowane? jakos watpie, byc mial all L10.  :D

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 28, 2008, 21:43:41 »
noo Leary na ALL 5 to podstawa miski :D

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 28, 2008, 21:47:20 »
noo Leary na ALL 5 to podstawa miski :D

hmm... advnaced na L5? a tyle osob sie kiedys na polishu przyznalo, ze ich niema... a na polishu przeca prosy sa. procz mnie. ja noob. ja mam advanced na L4.

lastverb

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 28, 2008, 23:39:02 »
mystiq tobie learny na L9999999999 (zwlaszcza te do inta) by i tak nic nie daly

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 28, 2008, 23:50:57 »
mystiq tobie learny na L9999999999 (zwlaszcza te do inta) by i tak nic nie daly

jestem tak glupi, ze niewiem o co sie teraz rzucasz. mozesz mi wytlumaczyc?

misao

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 29, 2008, 01:38:23 »
on inmputowac ze twoja nie miec rozum. twoja portrebowac imlpanty +99999999 zeby cokolwiek robic, w tym nawiazywac inteligentna konwersacje na poziomie

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 29, 2008, 03:40:49 »
on inmputowac ze twoja nie miec rozum. twoja portrebowac imlpanty +99999999 zeby cokolwiek robic, w tym nawiazywac inteligentna konwersacje na poziomie

mogla byc powtorzyc z pustymi ustami? [naughty, naughty!]

ivil

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 29, 2008, 11:09:27 »
ło, mystik podrywa rike sposobem "na dresa" [;

Goomich

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 29, 2008, 12:26:28 »
O tutaj misztik udzielil naprawde fachowej porady :o

No własnie, że nie, bo skill rank 2 na level 4, to się powinien w max 2 dni robić, a nie 5. W ten sposób na rank 5 na level 5 (ten cruiser właśnie) zejdzie ze 60+.

I BTW ja mam advancedy na 5 (oprócz prezencji).

Nosum Hseebnrido

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 29, 2008, 13:29:26 »
I BTW ja mam advancedy na 5 (oprócz prezencji).
Podobnie - mem właśnie skilluje; a set+5 mam od czasu jak jeszcze nie miałem wszystkich adv. na l4.

Oxylan

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 29, 2008, 18:59:51 »
Adv lerny oplaca sie robic jesli mamy spaca ktory sie specjalizuje w danej dzedzinie,np u Achura mozna takim sposobem osiagnac 32 inta czy u jednej z sub klas Gallente 31 czy 32 perca ma to na celu zmaksowanie przyspieszenia czasu skilowania w danej dziedzinie, imo tylko i wylacznie jeśli bawimy sie w dwie max 3 grupy skili np naukiowiec science,elektornika,mechanika wojak guny,shipy z max nastawieniem ze bedzie tylko i wyłącznie to skilowac bo jeśli nasza postac jest zblansowana to gwarantuje wam ze jesli macie 23 inta a po adv na 5 bedziecie miec 24 to cudów tym nie zrobicie :D

Ponoc ma to sens kiedy ktos ma zamiar wyskilowac tytana czy skile carierowe na lvl 5 o b wysokim rank,osobiscie nie bawilem sie w eve mon w takie planowanie,ale jesli mialbym zyskac  np 6 dni na plus tylko i wylacznie na jednym skilu  kosztem skilowania adv lerna np  na lvl 5,15 dni to raczej bym podziekował.

Osobiscie mam 2 alty z all lernami na 5 (poza charyzma) zrobilem tylko i wylacznie dlatego ze mi sie nie spieszylo do skilowania skilow ktore pomogą mi zarabiac szybko kase,oraz stac sie lepszym graczem,tylko dlatego zeby miec swiety spokoj z tym tematem  ^^ a tak btw to wam podam przyklad zmaksowanego mojego chara uwzgledniajac impy+5 = ] 32-24-18-22-25  fajne co nie ? = ]

Ps.Majac maina ktory jest zbalansowany nie ma sensu wyciagac zaawansowanych lernow na 5 ale musowo zaraz po tym jak zrobimy skile ktore pozwolą nam zarabiac iski trzeba zrobic basic 5 adv 4 i to ekspresem.

Pozdro Oxy

Edit.Zostalem Bosmanem na centrali ! \o/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2008, 19:04:57 wysłana przez Oxylan »

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 29, 2008, 20:48:45 »
No własnie, że nie, bo skill rank 2 na level 4, to się powinien w max 2 dni robić, a nie 5. W ten sposób na rank 5 na level 5 (ten cruiser właśnie) zejdzie ze 60+.

mowilismy o robieniu frigate L5, nie L4.

co ma znaczyc:
Cytat: mona x
W ten sposób na rank 5 na level 5 (ten cruiser właśnie) zejdzie ze 60+.
??

Goomich

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 29, 2008, 22:21:39 »
Adv lerny oplaca sie robic jesli mamy spaca ktory sie specjalizuje w danej dzedzinie,np u Achura mozna takim sposobem osiagnac 32 inta czy u jednej z sub klas Gallente 31 czy 32 perca ma to na celu zmaksowanie przyspieszenia czasu skilowania w danej dziedzinie, imo tylko i wylacznie jeśli bawimy sie w dwie max 3 grupy skili np naukiowiec science,elektornika,mechanika wojak guny,shipy z max nastawieniem ze bedzie tylko i wyłącznie to skilowac bo jeśli nasza postac jest zblansowana to gwarantuje wam ze jesli macie 23 inta a po adv na 5 bedziecie miec 24 to cudów tym nie zrobicie :D

Przy 31 punktach zwiekszenie o 1 daje 3,22% przyspieszenia.
Przy 24 punktach zwiększenie o 1 daje 4,16% przyśpieszenia.

Od kiedy szybsze skillowanie o 4% jest gorsze od szybszego skillowania o 3%?


mowilismy o robieniu frigate L5, nie L4.


Jasne.

A nie ma innego sposobu? Może jakiś jednorazowy albo ktos kto to umie mi pomaga się uczyc... bo minimatar frigate na 4 lev bedzie 5,5 dnia szkolić.... a duzo te atrybuty dają?

co ma znaczyc:??

Poranna arytmetyka. :P

« Ostatnia zmiana: Grudzień 29, 2008, 23:56:07 wysłana przez Mona X »

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 30, 2008, 01:27:40 »
moze mu sie pomylilo, poniewaz jesli bedzie podnosil skill od frajek przez 5 i pol dnia, to racze to bedzie na frajki L5, anizeli L4, poniewaz L4, zajmie niecale trzy dni bez zadnych learninog 'dorobionych' [tylko podstawowe] czy implantow.

Goomich

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 30, 2008, 01:57:04 »
Skąd wesz jakie ma atrybuty i że ma takie same jak ty?

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 30, 2008, 04:05:41 »
Skąd wesz jakie ma atrybuty i że ma takie same jak ty?

w najgorszym wypadku jako minmatar robienie L4 zajelo by mu 4d 5h 27m 23s.

Vermian

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 30, 2008, 07:56:02 »
Gdzies wyczytalem madre wyliczenie ze np. learning lvl 5 zwraca sie po okolo roku, a advanced skill do atrybutu na 5 zwraca sie po kilku latach. Czy sie kalkuluje czekac tyle by za pare lat zobaczyc jakies efekty to juz zostawiam zdrowemu rozsadkowi. Moze sie okazac ze po tych paru latach wogole nie bedziesz grac, albo wrecz paradoksalnie, oczekujac na learningi gra Ci tak zbrzydnie ze bedziesz mial dosc po 3 miesiacach.

Edit: Link do tematu z wyliczeniem oplacalnosci treningu skillow na poszczegolne poziomy. Wynika z nich jasno ze pewnie sporej czesci ludzi co wytrenowali advanced do 5 jeszcze sie to nie zwrocilo.

http://myeve.eve-online.com/ingameboard.asp?a=topic&threadID=81368
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 08:09:25 wysłana przez Vermian »

Wilk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 660
    • Zobacz profil
    • Gildia
  • Imię postaci: Wilk Stepowy
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 30, 2008, 08:54:34 »
Na mainie imo nie ma sensu skillować advanced, bo inne skille są potrzebne do życia. Ale na alcie to już inna bajka, bo na alcie przez długi czas po prostu zmienia się skille, a gra na mainie, więc nie czuje się tego czasu poświęcanego na advanced skille. Za to potem zaczyna się grać aktywniej i docenia się szybkość skillowania. U mnie na mainie przy wielu skillach jest 8 dni a na alcie 6 - naprawdę przyjemnie się tego alta skilluje.
na urlopie od EVE

Goomich

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 30, 2008, 10:53:48 »
Gdzies wyczytalem madre wyliczenie ze np. learning lvl 5 zwraca sie po okolo roku, a advanced skill do atrybutu na 5 zwraca sie po kilku latach. Czy sie kalkuluje czekac tyle by za pare lat zobaczyc jakies efekty

Mylisz dwie rzeczy.
To, że się zwraca oznacza, że mając dwie osoby z tymi samymi atrybutami, i tymi samymi planami, tylko, że jedna najpierw skilluje learningi, to ta osoba będzie miała te same skille na tym samym poziomie po tych kilku latach.
Wyliczenie jest świetne, ale kto trzyma się trzyletnich planów? W momencie, gdy wejdzie nerf, czy nowy statek (czyli co pół roku. :P) i trzeba coś nowego skillować, osoba z lepszymi learningami uzyskuje natychmiastową przewagę.

Zaś na efekty nie trzeba czekać, gdyż widać je natychmiast.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 10:58:28 wysłana przez Mona X »

Vermian

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 30, 2008, 11:44:30 »
Nic nie myle, 3-4 lata "zwrotu" oznacza ze przez te 3-4 lata jestes do tyl wzgledem goscia co nie skillowal advanced na 5. Dopiero po 3-4 latach "nadrobi" straty czasowe jakie mial w zwiazku ze skillowaniem swoich advanced skilli, i bedzie miec z tego tytulu jakies zyski wzgledem tego co nie skillowal tego (tzn. "efekty", moze troche nietrafnego slowa uzylem). Myslimy o tym samym :) . Przy okazji, spostrzezenie o nowym skillu jest calkiem sluszne.

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 30, 2008, 11:53:06 »
Tylko że to "do tyłu" będzie oznaczać co najwyżej jednego bsa na 5 lub jedne large guny na 5 mniej (np. 3 zamiast 4), co powoduje, że jest kompletnie niezauważalne :)
Jeśli ktoś robi alcika (jak Wilk napisał), albo nie ma czasu na granie teraz, a będzie miał za pół roku - to ciągnięcie adv na 5 jest jak najbardziej wskazane. W przeciwnym wypadku, cóż... Może jeszcze w czasach, kiedy jeden imp +3 kosztował prawie tyle co teraz set +5 (i "trochę" ciężej się zarabiało) miało to sens, a tak - to tylko jak ktoś strasznie lubi mieć wszystko pomaksowane :)
Imho.
Przedwieczny.

Nosum Hseebnrido

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 30, 2008, 12:13:44 »
3cm to dla przeciętnego faceta ogromna różnica..  :coolsmiley:

Mi wychodzi 2706/h(P/W) i 2541/h (W/P) ::)
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2009, 18:00:52 wysłana przez Nosum Hseebnrido »

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 30, 2008, 12:19:59 »
A ja mam dużo mln SP, mogę latać wszystkim poniżej poniżej capsa w tej grze (no dobra, niektórymi capsami też) i strzelać ze wszystkiego t2 i mi kompletnie zwisa ile mam sp/h*
:2funny:
Aha, i mam też koło 3mln sp w corporation management :P :D
TYlko nie wiem co to ma do tematu?

*nie, nie mam adv learningów na 5, implanty max +4 i 22 Charyzmy :P
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 12:23:17 wysłana przez Xarthias »
Przedwieczny.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 30, 2008, 12:35:35 »
Jest dokładnie tak jak napisała Moona i Xarth. Wyskilowanie learningów zabiera "czas"
Ponieważ średnio mozna przyjąc że dla skilla rank 1 przy przeciętnych atrybutach na lv 5 potrzeba ok 6,5 dnia ( od lv 1 do lv 5 ) podniesinie kompletu learningów na 5 to jest 5 x 6,5 dnia = 32,5 dnia, jesli doliczmy do tego advaced daje nam to 12 x 6,5 = 78. W sumie żeby zrobić ten komplecik na 5 "tracimy" 110 dni. ( baaardzo przyblizona artmetyka, nie chce mi się tego liczyć ani szukać kalkulatora )
Te 3 miesiące przekładaja się nam na 6-8% szybsze skillowanie w stosunku do wersji basic 4/ advaced 4
, przy załozeniu że gramy miesiąc to jest totalnie bez sensu inwestowanie 3 miesięcy ... lepiej zrobić wersję speed czyli 4-5 basic i 3-4 advaced ... bo to nam zajmie łacznie raptem poniżej 30 dni ... te róznice są zauważalne dopiero jak chcemy zrobić skill na 4 czy 5 z wysokim rank ... wtedy 30 a 35 dni ROBI róznicę, a dla lv 1-3 godzina w tą czy w tą .. kurde z lenistwa straciłem całe miliony SP bo mialem nie oplacony abonament lub zapomniałem zmienić skill ...

Zwrot wydanych SP na 5-kowe learningi następuje po 3+ latach dopiero ... wtedy to bilanusje nam sie stracony czas z uzyskanym czasem ... oznacza to to co napisala Moona, poprostu ktoś zrobił w tym czasie sobie BS, ADWU i Large Guns na 5 a my dalej mamy 4 :)
Czy warto, dla alta warto ! Dla maina ... hmm, chyba szkoda czasu playtime na szlifowanie na max .. ja sam nie mam advaced na 5.. bo moja postac pochodzi z czasu kiedy nie bylo implantów, nie bylo advaced learningów ... i mam 67 mil SP ... i jak Xarthias z drobnymi wyjątkami nie ma sprzętu jakiego nie mogę używać, i zabawy a jaką nie moge się bawić ...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 15:45:44 wysłana przez Edmund »

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 30, 2008, 19:33:36 »
pierd... o "szopenie". [niewiem, na czyj post to byla odpowiedz, ale na czyj byla].

powiedzmy, ze juz teraz, chcialbym sobie zrobic skills na PILOTOWANIE thanatosa.
przy moich aktualnych statach i skillac i impach +3, zajmie mi to
113d 10h 20m 37s.
spoko. z advancami na L5 [mam L4], bedzie krocej o 5d, 5h, 46min, 26s.
zrobienie cybernetics na L4 zajelo mi dzien, i z impami +4 bede mial tyle co learning na advanced.
zrobienie cybernetics na L5 zajmie mi jakos 10dni. to da mi roznice  10dni, 24m, 25s w stosunku do impow +3 i adv learnow na l4. koszt setu +5 to 400mil.

ktos powie, ze i tak ma adv na l4, cyb na l5 i ma impy +5, i moze sie bedzie oplacalo zrobic adv learny. erm... nie.
przy moich statach,
[int-mem-perc-will-char]
28,08-19,44-23,76-19,44-10,80 i impach +5, skillu learnings l4, zrobienie tychze skilli na L5 zajmie jedyne 50dni+.
"i don't give a shit".
w tym czasie podniose fighters na L4, i zostania mi dwa dni.

@mona x-> osob ktora wyrobi sobie learninig na L5 niebedzie miala przewagi, poniewaz osob ktora ma adv L4 bedzie tak naprawde 50dni doprzodu do ciebie, co... wraz z czasem... powoli sie bedzie zmniejszac.

//------------------------//

powiedzial bym, ze podstawa sa basic learny na l5 procz learnings ktory mozna zostawic na l4, i charyzma ktora tez sie robic na l4 [no chyba, ze sie skilluje social, czy corp management, czy leadership].
z advancow robi sie wszystkie na l4, procz charyzmy ktora zostawia sie nizej.

//-- co do charyzmy. jesli sie nieskilluje czegos co ja posiada, to mozna sobie 'narazie' odpuscic --//

@edit: owszem strace 5 dni na czasie skillowania samych skilli do pilotowania thanatosa, lecz co mi po samych skillach do pilotarzu, jesli w tym czasie podniose sobie ladnie skille od dronek ;]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 19:43:11 wysłana przez mystiq »

lastverb

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 30, 2008, 20:12:47 »
tak czy siak nie wazne co bys pozniej skillowal to advanced learny na 5 zwracaja sie po 2 latach (w stosunku do lvl4) dla mnie marnowanie miesiaca skillowania

Voulture

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 30, 2008, 20:14:30 »
Ja tu mam podobne podejscie do sprawy co mystiq, zawsze latam w +4, ale ze skillami nie szalalem. mam odstawowe na 5, advanced na 4 i learning na 4. Kiedys to liczylem, kazdy advanced learn splacil by mi sie po 15 miesiacach learning po ok 20 miesiacach. Sorki gdzies to mam. Wiele wiecej mojego skillowania trace zmieniajac skille po pijaku, zapominajac ustawic skilla albo lenistwo w oplacaniu subskrypcji. Zarobie 5 dni? Super ja wole w te 5 dni podciagnac sobie dronki albo wyskillowac kolejny stateczek. Nie bede marnowal 10 dni i 400m na set +5, nie bede marnowal dwoch miesiecy na wymaksowanie learnow. Mam postac ukierunkowana na to, co lubie i to co chce w evce robic. Nie potrzebuje tego robic o 2% szybciej niz inni.

Goomich

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 30, 2008, 20:21:57 »
@mona x-> osob ktora wyrobi sobie learninig na L5 niebedzie miala przewagi, poniewaz osob ktora ma adv L4 bedzie tak naprawde 50dni doprzodu do ciebie, co... wraz z czasem... powoli sie bedzie zmniejszac.

Nie.

Ja i kolega realizujemy ten sam plan. On ma wymaksowaego Vagabonda te 2 miesiące wcześniej. Nadchodzi QR i trzeba skillować Zealota. Kto teraz ma lepiej?

powiedzial bym, ze podstawa sa basic learny na l5 procz learnings ktory mozna zostawic na l4,

Skill Learning, to jedyny skill, którego używa się zawsze i warto go zrobić na 5 jak najwcześniej.

i charyzma ktora tez sie robic na l4 [no chyba, ze sie skilluje social, czy corp management, czy leadership].
z advancow robi sie wszystkie na l4, procz charyzmy ktora zostawia sie nizej.

//-- co do charyzmy. jesli sie nieskilluje czegos co ja posiada, to mozna sobie 'narazie' odpuscic --//

Charyzma jest potrzebna do skillowania Focusa, więc odpuszczając ją sobie przedłużasz robienie learningów i narażasz się na niebezpieczeństwo pt. Potrzebuje 3M w Leadershipie, czy Anchoring na 5 ASAP, a tu przydałoby się wcześniej poprawić charyzmę.

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 30, 2008, 22:32:24 »
jakos nadal wolal byym miec tego vagabonda niz zealota...

widzisz mialby tego vagabona dwa miechy wczensiej, potem ty robisz vagabona, a on co w tym czasie robi? zealota.

learning, owszem, mozna, na L5, niemowie,ze nie.
i czytaj dokladniej:
Cytat: mystiq
PODSTAWĄ


erm... sprawdz sobie czas skillowania, i sprawdz, czy ci sie oplaca robic charyzme na L4 by podniesc focusa. jesli tylko po to podnosci charyzma, to sie dostanie po dupsku...

Cytat: mystiq
powiedzial bym, ze podstawa sa basic learny na l5 procz learnings ktory mozna zostawic na l4, i charyzma ktora tez sie robic na l4 [no chyba, ze sie skilluje social, czy corp management, czy leadership].
z advancow robi sie wszystkie na l4, procz charyzmy ktora zostawia sie nizej.

//-- co do charyzmy. jesli sie nieskilluje czegos co ja posiada, to mozna sobie 'narazie' odpuscic --//
czasem mam wrazenie, ze nie czytacie moich postow, tylko odrazu wieszacie na mnie psy.

Cytat: mystiq
i charyzma ktora tez sie robic na l4 [NO CHYBA, ZE SIE SKILLUJE SOCIAL, CZYY CORP MANAGEMENT CZY LEADERSHIP]

Cytat: mystiq
//-- CO DO CHARYZMY, JESLI SIE NIESKILLUJE CZEGOS CO JA POSIADA, TO MOZNA SOBIE 'NARAZIE' ODPUSCIC --//