Autor Wątek: Przyśpieszenie nauki  (Przeczytany 13473 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ezachiel

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 30, 2008, 22:59:28 »
Mystiq - no offence - ale to straszny bełkot, nic nie rozumiem z twoich postów ... ale to pewnie dlatego ze moja postać jest starej daty i nigdy nie uzywałe implantow innych niż +3 a atrybuty mam niżej niż generowane teraz postacie ....

Straszny

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 30, 2008, 23:20:16 »
Nie.

Ja i kolega realizujemy ten sam plan. On ma wymaksowaego Vagabonda te 2 miesiące wcześniej. Nadchodzi QR i trzeba skillować Zealota. Kto teraz ma lepiej?


Vagabond po QR dosłownie lśni - to najlepszy teraz z HACów, jedyny który po zarzuceniu mu weba dalej jest bardzo szybki  i Zealot nie podskoczy do jego poziomu, do tego z HACów Vaga ciągle jest najgroźniejsza dla T2 small (czytaj = zabija je najszybciej). Zelaot to odpowiednik Munina.  Polecam polatać MonaX obydwoma a potem formułować opinie, inaczej będą równie nietrafione jak ta wyżej.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 23:22:46 wysłana przez Scaryman »

Voulture

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 30, 2008, 23:23:54 »
Moge sie nie znac, ale w tym temacie i przykladzie Mony chodzilo o cos innego niz najazd na superowatosc vagabondow, no ale...  ::)

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 30, 2008, 23:49:28 »
Moge sie nie znac, ale w tym temacie i przykladzie Mony chodzilo o cos innego niz najazd na superowatosc vagabondow, no ale...  ::)

Cii  :uglystupid2:

Straszny

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 31, 2008, 00:07:22 »
Moge sie nie znac, ale w tym temacie i przykladzie Mony chodzilo o cos innego niz najazd na superowatosc vagabondow, no ale...  ::)

no pewnie że tak, ale zauwazylem takie nieprawdziwe stwierdzenie (z mojego punktu widzenia w każdym razie), to koryguję  :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2008, 00:09:32 wysłana przez Scaryman »

myst1q

  • Gość
Odp: Przyśpieszenie nauki
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 31, 2008, 00:15:11 »
Vagabond po QR dosłownie lśni - to najlepszy teraz z HACów, jedyny który po zarzuceniu mu weba dalej jest bardzo szybki  i Zealot nie podskoczy do jego poziomu, do tego z HACów Vaga ciągle jest najgroźniejsza dla T2 small (czytaj = zabija je najszybciej). Zelaot to odpowiednik Munina.  Polecam polatać MonaX obydwoma a potem formułować opinie, inaczej będą równie nietrafione jak ta wyżej.

to ja chyba tylko spotykam nooby w vagasach, bo niedaja rady mnie zabic, choc latam malym bezbronnym ishkurkiem.

voulture-> ja niepowiedzialem, ze mona mowi, ze vagas jest gorszy, tylko to, ze skillowanie zealota to akurat "niezbyt dobry" argument. to tak jakby ktos mial morosa i skillowal do nagflara...

[06:21:22] mystiq pwnzorg> nagflar sucks. moros ftw.
[06:21:32] Tristam Izumi > yeah, but it's VERTICAL man, so it makes up for the fact it sucks

a co do wypowiedzi scarego... owszem... vagas teraz jest najlepszy. CCP jest jak microsoft. wszystko do czego sie microsoft dotknie to SPIERD*LI. niema to jak speed nerfic wolne staki, po to by wyrownac szanse pomiedzy statkami wolnymi a szybkimi... i teraz taki gallente niema nic dobrego. kiedys byl ishtar, teraz juz go niema :(