Eve Online > Total Noob Questions

Total Noob Questions po raz czwarty

<< < (2/73) > >>

Tuba:
Kolejne pytanko. Mam do zrobienia misje rozpoznawcza. Czy jest taki statek, modul, etc - co umozliwiloby mi wlecic w chmare krazownikow niezuwazony. Nie chce do nich strzelac, namierzac itp - chce tylko doleciec do kolejnej bramy -ok.20 km. Probowalem krazownikiem (bez sukcesu) rozwallali mnie ok.7 km przed brama. Probowalm malym shutle - 2 km przed brama smierc. Pozostaje mi cos "niewidocznego".

Alnus Incana:

--- Cytat: Richie Rich w Czerwiec 22, 2008, 17:58:44 ---Kolejne pytanko. Mam do zrobienia misje rozpoznawcza. Czy jest taki statek, modul, etc - co umozliwiloby mi wlecic w chmare krazownikow niezuwazony. Nie chce do nich strzelac, namierzac itp - chce tylko doleciec do kolejnej bramy -ok.20 km. Probowalem krazownikiem (bez sukcesu) rozwallali mnie ok.7 km przed brama. Probowalm malym shutle - 2 km przed brama smierc. Pozostaje mi cos "niewidocznego".

--- Koniec cytatu ---

Fregatą z MWD próbowałeś? Na przykład taki amarrski executioner z MWD potrafi się rozpędzić do niemal 4 km/sek

PS. Ja Recon'a po prostu odrzucałem  :P

Mac Dercad:
Jak misja, to MWD pewnie nie działa, pozostaje AB. Bierzesz najszybszą fregatkę, wskakujesz na misję i gazu do bramy.
Ale generalnie pewnie i tak lepiej wrzucić działa na krążownik, rozwalić npc'ów z daleka i spokojnie skończyć misje.

karol66:
>Probowalm malym shutle - 2 km przed brama smierc. Pozostaje mi cos "niewidocznego".

Też miałem takie pomysły ale w niektórych misjach cloaking nie działa (nie można go uruchomić nawet jeśli nikt Cie nie stargetował) a w wiekszości kolejne bramy są zablokowane - trzeba zniszczyć wszystkich lub wybranego NPC żeby móc ja uaktywnić.

>PS. Ja Recon'a po prostu odrzucałem

To spory błąd bo recona 1-2 się robi shuttlem szybciej niż jakąkolwiek misje kurierską a dobrze za nią płacą.
A jak masz już wyskilowane statki to z recona się robi jedna z lepszych misji "kasowych" - w 4 lev recon jest sporo BSow z revardem 1 mln i nie trzeba sprzątać bo loot i salvage jest beznadziejny.
Dla gallente są w sumie 3 misje 4L "bojowe" które da sie zrobić shuttlem.
Recon part 1
Recon part 2
Cargo delivery

Tuba:

--- Cytat: Max Dercad w Czerwiec 22, 2008, 18:58:02 ---Jak misja, to MWD pewnie nie działa, pozostaje AB. Bierzesz najszybszą fregatkę, wskakujesz na misję i gazu do bramy.
Ale generalnie pewnie i tak lepiej wrzucić działa na krążownik, rozwalić npc'ów z daleka i spokojnie skończyć misje.

--- Koniec cytatu ---

Jak juz napisalem, fregatka czy shutle nie zdazaja, sprobuje wyskilowac MWD - moze wtedy...
...choc na forum EVE w opisie misji Recon (1 of 3) ludzie pisza ze najlepiej shutle...

co do krazownika - probowalem, jest tam zatrzesienie wysokoopancerzonych krazownikow (po ok.85-90% armora na wszystkie obrazenia) - nie do przejscia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej