Eve Online > Total Noob Questions

Total Noob Questions po raz czwarty

<< < (3/73) > >>

Xarthias:
Po pierwsze podciągnij skilla navigation - zawsze to trochę speeda da shuttlowi.
Po drugie, recon lvl 4 rzeczywiście sie robi shuttlem (1 i 2 część), bo bsy w niego nie trafiają. W niżej poziomowych misjach są frejki/cruzy i mogą zezłomować ci szuflę dużo łatwiej. MWD w reconie chyba nie użyjesz (deadspace), ale głowy nie dam.
Spróbuj może tym shuttlem, zaznacz bramę i leć do niej, pamiętając że można ją uaktywnić już z 2,5km - jak się zaczniesz zbliżać do tej odległości zacznij naparzać w przycisk aktywacji. I jak sie uda i przeskoczysz to też od razu warpuj, żeby cię na drugim pockecie nie zjedli (aczkolwiek misja i tak już jest zaliczona).

Tuba:
Dzieki Xarthias,

Podciagam wlasnie navigation skil z 2 levelu na 4, zeby szybciej latal i zeby przetestowac MWD.
Co do misji, jest to misja level2, wiec sa krazowniki i destroyery, wiec mi masakruja shulta. Sprobuje pozniej, moze bedzie inny rozstaw NPCow. Pozostaje caly czas moje pytanie - czy sa jakis moduly, co moga ukryc statek. A moze jakies moduly do rozpraszania radarow (wiec ze cos takiego jest, ale nie wiem jak sie tego uzywa). Gdyby krozowniki namierzyly mnie z opoznieniem 3-4 sek, byloby juz git.

Voulture:
Fregata + Overdrivy + dobre ab i leci ze 3 razy szybciej niz shutle ;)

Mac Dercad:
Jest moduł do maskowania - cloaking device w kilku wersjach. Kosztuje minimum kilka milionów i tragicznie spowalnia statek.

Dormio:

--- Cytat: Alnus Incana w Czerwiec 22, 2008, 11:15:08 ---(myśliwce zresztą są ale bezzałogowe).

--- Koniec cytatu ---
Mylisz się. Myśliwce są załogowe, dronki są bezzałogowe. Z tego też wynika różnica w rozmiarach - fighter =5k m3, drone =5/10/25 m3

Statki również poza pilotem-kapitanem (Tobą) są wyposażone w załogę, w przypadku NPCów jest to pełna obsada, w przypadku statków graczy jest szczątkowa.

No a przynajmniej tak twierdzi CCP.


--- Cytat: Mona X link=topic=5125.msg70910#msg70910 ---Prędkość maksymalna ma takie samo znaczenie przy przyśpieszaniu od zera do 80%, jak wielkość capacitora przy ładowaniu go od 0 do tych 80%.
--- Koniec cytatu ---
No to zastanów się co zmieniasz: przyspieszenie, czy prędkość maksymalną i jaki wpływ na osiągnięcie tych 80% prędkości maksymalnej ma jej zwiększanie lub zmniejszanie.
A co do capacitora jego wielkość będzie miała wpływ na jego przyrost jednostkowy (szczególnie w maximum). No i jeszcze jedno - przyrost wielkości capactiora (np. za pomocą skilli) nie oznacza automatycznie wzrostu czasu ładowania, a generalnie zależy od metody jaką się zastosowało w celu jego powiększenia.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej