Autor Wątek: Zezłomowali mnie  (Przeczytany 5696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Segato

  • Gość
Zezłomowali mnie
« dnia: Marzec 15, 2008, 13:51:52 »
Witam mianowicie mam problem, dostalem misje jedna z poczatkowych aby rozwalic tam paru piratow i oczywiscie chcialem przykozaczyc i rozwalic ich i sie przejechalem, rozwalilem jednego z 5 gosci i rozwalili mnie nie zdazylem uciec... warpnalem sie do stacji zaladowalem standardowy statek i co sie okazalo nie mam zadnej broni... ani kasy... szybko wrocilem tam gdzie mnie rozwalili i chcialem zebrac z wraku co zostalo i nic piraci ograbili moj wrak i tego jednego pirata co rozwalilem i i tak musialem szybko znowu uciekac zeby mnie znowu nie zniszczyli, jak dostac jakas bron czy cos jestem kompletnie splukany...

pomocy... :-/

regis

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 15, 2008, 14:22:31 »
lol... jak sie twoja postac w grze nazywa ?;)

NeX

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 15, 2008, 15:26:23 »
Każdy kiedyś zaczyna i nic nie wie o grze, więc nabijać się z umiarem, a nawet pomóc jak się da :)

Voulture

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 15, 2008, 16:13:56 »
Watpie by Acan pytal by sie posmiac, raczej by przelac troche iskow. Segato - kanal centrala noobs / polish ingame, jak poprosis o odrobine iskow na nowa fregate watpie by ktos nie wyslal. Wbrew wszystkiemu polish community nie jest znowu tak tragoczne ;)

tempx6

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 15, 2008, 19:08:22 »
Początki zawsze są najlepsze, pierwszy raz też; bezpowrotnie :crazy2: 

Soulless

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 15, 2008, 21:02:13 »
Na nastepny raz zapamietaj sobie

ZŁOTĄ ZASADĘ EVE:

NIGDY NIE LATAJ CZYMŚ NA CZEGO UTRATĘ CIĘ NIE STAĆ


a granie stanie sie przyjemniejsze :)

Skeer

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 15, 2008, 22:17:27 »
Wniosek? Ma niczym nie latać?  :D

korpusz

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 16, 2008, 10:06:45 »
W takim wypadku pozostaje Ci "troche" pokopac tym podstawowym shipem. Chyba, ze znajdziesz sponsora.

PS.
W ogame grales ?

regis

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 16, 2008, 17:39:13 »
Watpie by Acan pytal by sie posmiac, raczej by przelac troche iskow. Segato - kanal centrala noobs / polish ingame, jak poprosis o odrobine iskow na nowa fregate watpie by ktos nie wyslal. Wbrew wszystkiemu polish community nie jest znowu tak tragoczne ;)

Tia, zawsze pare milsow moge nubkowi wrzucic na start ;)

Captain

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 16, 2008, 18:15:20 »
bez przesady. pamietam jak 1 dnia gry dostalem 200k i named laser gorniczy i bylem szczesliwy :D

Ja dostałem 500k na tristana i będąc przekonany o wielkiej sile swojego nowego shipa chciałem leciec do low kampy rozwalać  :2funny: rozdupcyła mnie pierwsza lepsza jak na auto lecialem  :crazy2:

Wolver

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 17, 2008, 15:21:35 »
To jest niepowtarzalne uczucie. Człowiek dostaje 2000 ISK za tutorialową misję, a tu nagle ma wykaszleć 300k na fregatę i fit. Pamiętam, że też dostałem milion od kogoś na start, niezapomniane uczucie :). Czułem się, jakbym wygrał na loterii.

Goomich

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 17, 2008, 15:50:40 »
A ja dostałem z 10 milionów. I sobie kupiłem... CARACALA!!! HAHAHAHA

DaBlades

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 17, 2008, 15:53:31 »
Czy tylko ja tu swój pierwszy milion uczciwie zarobiłem?

Ach jaki ja szczęśliwy byłem jak sobie deske kupiłem...
...i poleciałem na plexa 3/10 czy tam 4/10 bo nie wiedziałem co oznaczają te cyferki...
...banzaIII, puff, eee???... i znów wróciłem do wysłużonego crucifiera  >:D :2funny:

Goomich

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 17, 2008, 16:01:58 »
Czy tylko ja tu swój pierwszy milion uczciwie zarobiłem?

Nie, no co ty, ja swój pierwszy (drugi oraz trzeci, czwarty, piąty, prawdopodobnie szósty) też zarobiłem. Ale nigdy wcześniej nie miałem na końcie 10.000.000,00 ISK. :P

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 17, 2008, 17:07:32 »
Ja mialem tak, ze jak zarobilem swoj 1szy 1M ISK, to sie tym musialem oczywiscie pochwalic na chat'cie (PTF Centrala - pamieta ktos jeszcze ten kanal? nadal dziala), i wtedy za momencik mialem na koncie juz nie 1M, a 3... bo mi wlasnie Acan oraz LosBekocz przelali po kolejnym milioniku :D

Voulture

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 17, 2008, 18:49:28 »
A mi pomogl Pimpeck, dal mi caracala z super fitem ktorym trzaskalem misje lvl 3. No i latal mi pomagac w trudniejszych. :)

MKoll

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 17, 2008, 20:39:27 »
Krótka piłka: Unseen Academy :). Wiedza, wspólne opy, pierwszy POS corpa w hisec, pierwsze wypady na piracenie (sorry North Star  :embarassed:). Wspaniały i przyjazny sposób na rozpoczęcie gry.

Ellaine

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 17, 2008, 20:49:37 »
To ja pomocy finansowej chyba nie dostalem, zaczynalem wozac krowy indykiem w lowsecu, zarabialem 2 miliony na obrocie i bylem z siebie bardzo dumny :)

regis

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 17, 2008, 20:52:59 »
no ja bodaj dostalem 2 banki na start od Gava co mnie wciagnal do eve. Reszta grubych bilsow to swoja ciezka i uczciwa praca zarobione ;)

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 20, 2008, 12:27:03 »
hehe ja swoj pierwszy milion przez miesiac zarabialem

pamietam, jak po 2 tygodniach chyba kupilem swojego pierwszego badgera. myslalem, ze zlapalem Boga za nogi. Mialem zamiar kopac nim scordite i byc bogaczem... wtedy sie okazalo, ze mozna na badgerze tylko jeden laser gorniczy zamontowac ;/
Wiec zaczalem handlowac mexallonem i po kolejnych dwoch tygodniach mialem jeden caly milion w kieszeni :D

Pamietam tez jak zbieralem przez tydzien albo dwa mineraly na mojego pierwszego cruiser'a jakim byl blackbird i potem Moa :) ech, to byly piekne czasy...
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Phonotw

  • Gość
Odp: Zezłomowali mnie
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 31, 2008, 12:11:35 »
"pamietam, jak po 2 tygodniach chyba kupilem swojego pierwszego badgera. myslalem, ze zlapalem Boga za nogi. Mialem zamiar kopac nim scordite i byc bogaczem... wtedy sie okazalo, ze mozna na badgerze tylko jeden laser gorniczy zamontowac ;/
Wiec zaczalem handlowac mexallonem i po kolejnych dwoch tygodniach mialem jeden caly milion w kieszen"

bardzo podobnie ja zarabiałem na incurcusa potem deske potem vexora to zarobiłem sam a potem dostałem BC :P od corpa (Viva Vide)