Autor Wątek: Anty WARP - czyli pytanie górnika  (Przeczytany 12885 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tuba

  • Gość
Anty WARP - czyli pytanie górnika
« dnia: Luty 15, 2008, 23:22:58 »
Mam pewien problem. Kopie sobie gdzieś tam w 0.4 swoją małą fregatką i od czasu do czasu wyskoczy mi jakiś zabójca fregratek w wysterydowanym battleshipe, blokuję mi możliwość warpa i...
No właśnie, co zrobić aby uciec takiemu? Jest jakieś antidotum na zablokowanie wrapa?
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 09:41:34 wysłana przez Richie Rich »

vulor

  • Gość
Odp: Anty warp - czli pytanie górnika
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2008, 23:32:03 »
możliwości masz wiele.
1. Nie kopać :P
2. nie kopać w 0.4
3. mieć oczy otwarte i nie zasypiać na pasku, przy kopaniu (da sie tak?). jak ktos przyleci to wiać i nie czekać aż się przywita.

jest jeszcze jeden sposób, ale go nie lubię, więc Ci go nie podam.

EDIT: jeszcze jeden fajny sposób na takich. Znajdź sobie kumpli do kopania. To zawsze zwiększa twoje szanse na ucieczkę jak twoich kumpli biją.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2008, 23:35:27 wysłana przez Vulor »

Tuba

  • Gość
Odp: Anty warp - czli pytanie górnika
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2008, 23:39:54 »
jak ktos przyleci to wiać i nie czekać aż się przywita.

OK. A jak ktoś przyleci i po 2 sekundach już mam zablokowanego wrapa?
Nie ma jakiegos modułu żeby to odblokować? Czy może powinienen odlecieć na jakąś odległość od kogoś,kto mnie blokuje i wtedy spróbować wrapa?

Mac Dercad

  • Gość
Odp: Anty warp - czli pytanie górnika
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2008, 23:51:27 »
Warp Core Stabilizer - to moduł, ale ma przykre skutki uboczne
Odległość to przeważnie 20 km, chyba, że trafisz na Arazu >:D

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Anty warp - czli pytanie górnika
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 16, 2008, 00:20:35 »
Odleglosc to przewaznie 24 km nie 20 km.
Warp core stabiliser nie dziala tez jak capnie cie Heavy Interdictor. Nie dziala tez w bankach ale te sa tylko w 0.0.

Tuba

  • Gość
Odp: Anty warp - czli pytanie górnika
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 16, 2008, 09:39:04 »
Już go mam (Warp Core Stabilizer), ale zżera dość dużo CPU z mojego górniczego maleństwa.
Jak to używać i jak podnieść sobie CPU (poprzez moduł bo skile już trenuje)?
I co macie na myśli mówiąc skutki uboczne?
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2008, 10:00:15 wysłana przez Richie Rich »

MKoll

  • Gość
Odp: Anty warp - czli pytanie górnika
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 16, 2008, 10:30:39 »
Już go mam (Warp Core Stabilizer), ale zżera dość dużo CPU z mojego górniczego maleństwa.
Jak to używać i jak podnieść sobie CPU (poprzez moduł bo skile już trenuje)?
I co macie na myśli mówiąc skutki uboczne?

Skutki uboczne masz opisane w atrybutach stabilizera. IMO faktycznie na statku do kopania to nieporozumienie, zwłaszcza, że HACtorów (na które Stabilizer nie pomoże) coraz więcej w lowsecu. Kopanie SOLO fregatką w low jest skrajnie nieefektywne. Z taką malutką ładownią więcej latasz niż kopiesz. No chyba, że do puszki, ale wtedy złodzieje ci ją szybko wyczyszczą.

Rozważ:
1. Zarabianie fregatą na misjach/polowaniu na NPC
2. Wstąpienie do korporacji górniczej
3. Znalezienie jeszcze kilku osób do wspólnego kopania

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Anty warp - czli pytanie górnika
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 16, 2008, 10:32:30 »
OK. A jak ktoś przyleci i po 2 sekundach już mam zablokowanego wrapa?
Trzeba stać w alignie i jak się tylko ktoś wwarpowuje, to klikasz warp i cie nie ma :)
Minusem wcsa jest dłuższy czas i krótszy zasięg namierzania czegokolwiek. Przy kopaniu mało uciążliwy.
CPU zwiększasz coprocesorami.

Jeśli chcesz wiedzieć co to jest align i jak się go robi oraz chcesz poznać kumpli do wspólnego kopania - zapraszamy do Akademii (patrz mój podpis).
Przedwieczny.

regis

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 16, 2008, 16:28:54 »
erm...jak cie bs lockuje a tu nie umiesz uciec fregata... coz. FAIL!

Tuba

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 17, 2008, 18:49:34 »
Dzięki za wszystkie porady!
Rzeczywiście Warp Core Stabilizer na koparce to nieporozumienie, ale używam tego na zmianę z małą frgatką ofensywną. Gdy mam jakiś NPCów przy asterodidach, wracam koparką i fregatka bojowa robi porządek, gdy wlatuje jakiś prawdziwy gracz, teraz w większości przypadków udaję mi się wywrapować.
Nie zgodzę że nie warto siedzieć fregatką na 0.4
Kilka kursów po Fiery Kernite koparką, potem kilka kursów bojową frgatką (zyski z bounty + zdobyczne przedmioty), i po mału odkładam sobie na cruisera. Mam sporo blueprintów, więc po starcie statku czy wyczerpaniu rakiet i amunicji zawsze jet coś pod ręką. Problemem w wyższysch systemach np. 0.6 - były notorycznie zapchane linie produkcyjne,a tutaj spokojne zawsze coś jest wolnego.

Do akademi pewno wstąpie  :police: choć szukam sojuszu anty Ammarrskiego

p.s. Interesuje mnie jaki jest najlepszy sposób ucieczki fregatą od statku, który założył mi blokadę na warpa.
Czy ustawć np. trzymaj w zasiegu na 25 000 i kliknąć na to (tak żeby jak najszybciej oddalić sie od takiego statku)?
Czy jest jakaś ikonka, która wskazuję że już jestem poza zasięgiem blokady i mogę odpalić warpa?

« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2008, 18:51:08 wysłana przez Richie Rich »

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 17, 2008, 20:02:35 »
zawsze badz tak ustawiony aby twoj statek mogl natychmiast odwarpowac...
czyli tak zeby nie musial wykrecac do miejsca w ktore chcesz odleciec
 ...mowi sie na to "byc z alignowanym"
wciaz sprawdzaj Overwiev i jesli ktos sie na nim pojawi natychmiast wchodz w warp
mozesz uzywac wcs-ow do zaklucenia scramblera,
mozesz uzywac mwd do podjecia proby wyjscia poza zasieg scramblera
wykorzystujac znaczne przyspieszenie
mozesz uzywac ECM burst do zerwania lockowania atakujacemu statkowi...w tym wypadku zejdzie spora ilosc energii i jest ograniczona odleglosc jego dzialania
mozesz tez uzyc sensor dumpnerow..najlepiej 2/3 ale to tez moze odniesc skutek tylko w okreslonych warunkach ...kiedy przeciwnik atakuje z wiekszej odleglosci
tak czy inaczej najlepiej miec wszystko przy sobie...wczuwac sie w role...miec uszy i oczy szeroko otwarte i stosowac sie do zasady bycia zalignowanym i posiadania minimum 2 x WCS
...to chyba wszystko...
ewentualnie poprosic o pomoc wedrownego awanturnika ktory wykorzysta twoja obecnosc jako przynete i dorwie natreta na twoich oczach a potem pozwoli ci do niego postrzelac  :D
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 17, 2008, 20:31:15 »
Z mniej standardowych rad:
Wykozystaj to ze jestes w fregacie:
 Zaluz mwd i jak ktos cie goni na pasku przelec przez jakies duze skupisko asteroidow. Duze statki latwo klinuja sie na paskach a dobrze sterowana recznie fregata przeleci prawie wszedzie.

Nie siedz blisko warp in pointa pasku, tylko blizej brzegu i najlepiej po "drugiej stronie" paska. Jak ktos wleci na pasek i da altomatycznego aproach albo orbite moze sie nadziac na asteroide.

Mysl niestandardowo:
 Ci co wlatuja zabic kogos z noob-corpa we fregacie zwykle po prostu sie nudza z braku celow. Otworz convo i pogadaj z nim. To taka ostatnia deska ratunku :D Na mnie w kazdym razie to dziala. ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 17, 2008, 22:16:34 wysłana przez Kalressin »

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 18, 2008, 09:26:12 »
Przede wszystkim zrób użytek ze skanera pokładowego - wówczas tylko recon / covert będą mogły Cię podejść a to znacznie zawęźa grupe zagrażających Ci statków. Robisz to tak: otwierasz skaner, kąt ustawiony 360 stopni i klikasz w skan co kilka sekund. Gdy na skanerze zobaczysz jakiś nowy obiekt jest dość prawdopodobne że właśnie ktoś warpuje na pasek na którym jesteś i należy się zwijać.

Tak na marginesie to Kernite można też kopać w hisecu, polecam http://www.evegeek.com/ore_info.php

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 18, 2008, 09:44:18 »
Jak kopie na jakiejs przelotowce to bedzie dokowal co 3 min i palec mu spuchnie :}
Zmniejsz zasieg skanera do ok 1 au, tak zeby obejmowac planete + moony+pasy, a nie pol systemu, wiekszosc ludzi skanuje z planety albo z randomowego pasa. Ale tez pewnosci to nie daja bo jak ktos akurat trafi randomem na twoj pasek to dostaniesz ostrzezenie maxymalnie 2 s przed przylotem.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 18, 2008, 10:37:35 »
To niech nie kopie na przelotówce :P a zasięg skanera powinien być po prostu odpowiedni - czyli jak najdalej, ale bez obejmowania śmieci - wówczas ostrzeżenie przyjdzie odpowiedno wcześnie. Kwestia potrenowania.

Tuba

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 18, 2008, 21:45:10 »
OK. A jaki zasięg skanera ustawić?
I 1AU to ile kilmoetrów?
Gdzie można poczytać więcej o skanerach?
Tego co Wy mi doradziliście nie widziałemw tutorialach.

To że Kernite można kopać w hi-secu nie wiedziałem, swoją wiedze opieram na standartowym tutorilau z EVE.

Goomich

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 18, 2008, 21:55:00 »
150.000.000

Tuba

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 18, 2008, 21:58:44 »
150.000.000

Dzięki! Działa i to piknie :D
Włączyłem na 300 000 i po kilku minutach miałem Dominixa na radarze. Z 2 minuty potem z fregatki pozostał tylko dym. Ale widziałem lola wcześniej. THX chłopaki!

Voulture

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 18, 2008, 22:15:58 »
No tozle robisz. Jak wrog na skanerze to alignujesz  sobie na stacje (wiesz jak sie alignuje?) pojawia sie wrog to szybciutko warp. Jak sobie poelci to wracasz i bez strat bedziesz ;)

Tuba

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 18, 2008, 22:37:12 »
No tozle robisz. Jak wrog na skanerze to alignujesz  sobie na stacje (wiesz jak sie alignuje?) pojawia sie wrog to szybciutko warp. Jak sobie poelci to wracasz i bez strat bedziesz ;)

Domyślam się. Chciałem tylko zobaczyć jak działa ten skaner. I pomyślałem że Dominix nie pokusi się się na Bursta.

Mam kolejne pytanie - czy można przyśpieszyć czas przygotowania do warpa i warpowanie?
I czy można stanąć podczas warpowania? Ja gdy wcisnę stop to statek i tak leci dalej...
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2008, 22:39:40 wysłana przez Richie Rich »

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 18, 2008, 22:43:05 »
Zatrzymanie warpa to "ctrl + space" (Zatrzymuje tez statek, nie tylko warpa i nie jak jestes w warpie tylko jak sie do niego zbierasz)
Alignowanie przyspiesza modul "inertia stabilizers".
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2008, 22:46:02 wysłana przez Kalressin »

MKoll

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 18, 2008, 22:45:54 »
Domyślam się. Chciałem tylko zobaczyć jak działa ten skaner. I pomyślałem że Dominix nie pokusi się się na Bursta.

Tu zawsze każdy może się rzucić na wszystko, łącznie z carrierem atakującym shuttle.

Cytuj
Mam kolejne pytanie - czy można przyśpieszyć czas przygotowania do warpa i warpowanie?

Lepsze przyspieszenie statku = szybsze wejście w warp. Większa zwrotność (agility) = szybsze ustawienie do warp. (patrz poprzedni post)

Cytuj
I czy można stanąć podczas warpowania? Ja gdy wcisnę stop to statek i tak leci dalej...

Nie można. Można anulować sam rozkaz warpowania, ale jak już ruszysz, nie da się zatrzymać.

Tuba

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 18, 2008, 23:00:03 »
Lepsze przyspieszenie statku = szybsze wejście w warp. Większa zwrotność (agility) = szybsze ustawienie do warp.

Masz na myśli wartości standartowe czy z np. afterburnerem?

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 18, 2008, 23:03:04 »
Przy wiekszej szybkosci statki wolniej skrecaja wiec wszelkie wlaczanie burnerow czy mwd wydluza czas aligna.

MKoll

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 18, 2008, 23:20:03 »
w EFT (Eve Fitting Tool) masz wyświetlony przybliżony czas wejścia w warp (i masę innych wartości). Zainstaluj sobie i eksperymentuj.

Tuba

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 18, 2008, 23:32:36 »
Przy wiekszej szybkosci statki wolniej skrecaja wiec wszelkie wlaczanie burnerow czy mwd wydluza czas aligna.

Czyli wyhamować przed wrapem?
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2008, 08:14:30 wysłana przez Wilk »

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 18, 2008, 23:50:31 »
Jak juz jestes rozpedzony to nie, bo zwykle wiecej czasu zajmie ci wyhamowanie, skret, rozpedzenie, niz sam skret nawet przy duzej predkosci. Tak samo jak uciekasz przed kims na mwd to przed alignem nie wylaczasz mwd bo wazniejsze jest zeby cie nie zlapali niz to ze wolniej skladasz sie do warpa.
Duzo zalezy od sytuacji wiec wolalem podac ogulna zasade z ktorej mozna wyciagac wnioski.

Voulture

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 19, 2008, 00:14:41 »
No nie do konca wlasnie. Niektore wolniejsze statki szybciej warpuja gdy sie odpali cyklmwd pzred kliknieciem w warp. Statek obraci sie dosc szybko po czym po tych 10 sek cyklu gdy dopiero bedzie sie rozpedzal mwd sie wylaczy. W tym momencie maksymalna predkosc to bazowa statku a ty lecac kilkaset metrow na sek szybciej masz instawarpa ;)

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 19, 2008, 00:27:05 »
Wiem dlatego:
Jak juz jestes rozpedzony to nie, bo zwykle wiecej czasu zajmie ci wyhamowanie, skret, rozpedzenie, niz sam skret nawet przy duzej predkosci.
Nie chcialem robic koledze wody z mozgu zanim przyswoi podstawy ;)
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2008, 00:30:12 wysłana przez Kalressin »

MKoll

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 19, 2008, 00:46:42 »
Uniwersalna rada - poznaj swój statek. Wydokuj i potestuj w bezpiecznej sytuacji scenariusz pt. "Tu nie ma co myśleć, tu trzeba sp***"  ;D

Wyobraź sobie, że NATYCHMIAST musisz zwiać z paska. Potestuj opcję kiedy wisisz nieruchomo, kiedy lecisz. Sprawdź jak ship się alignuje, powłączaj AB czy MWD. Takie wyczucie dynamiki statku da ci z czasem między innymi pojęcie o tym, co i kiedy potrafi wróg.

Tuba

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 19, 2008, 09:02:31 »
Dzięki wielkie za wskazówki.

Kolejne pytanie - wrapowanie przy stacji.
Przy polach asteroidów, juz wiem - że możma włączyć skaner, zalingnować się i w razie czego uciec.
Ale co zrobić przy wylocie ze stacji kosmicznej? Wczoraj ze 4 razy mnie zestrzelono i podkilkowano - stało dwóch przyjemniaczków i nawalało do wszystkiego co sie rusza. Czy jest możliwość ze stacji kosmicznej podejrzeć (bez wychodzenia w przestrzeń) co się dzieje w najbliższej orbicie? Wtedy bym przeczekał spokojnie i wyskoczył na pasy jak by nikogo nie było...

Goomich

  • Gość
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 19, 2008, 09:22:24 »
Tak, trzeba mieć jakiegoś nubka w tanim statku, który wydokuje i sprawdzi. >:D

Ale jak nie masz skauta, to masz dwie możliwości:
1.Tuz po wydokowaniu masz jakąś tam prędkość. W People & Places jest taki przycisk, który nazywa się Add bookmark. Jeżeli odlecisz na wprost undocka na minimum 150km (ale lepiej tak z 500) i zrobisz tam bookmarka, to tuż po wydokowaniu bedziesz mógł od razu na niego warpować (będziesz miał i prędkość i kierunek).
2. Po wydoku przez 30 sekund nie możesz z powrotem zadokować, ale i oni nie mogą ci nic zrobić, jeśli sam nic nie bedziesz robił (możesz im napisać na Localu, ze są głupi). Poczekaj spokojnie i klikaj dock.
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2008, 11:05:03 wysłana przez Mona X »

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 19, 2008, 10:29:12 »
Jest jeszcze 3cia mozliwosc - popros kolegow z korpa (jak juz w jakims bedziesz), zeby Ci pomogli :) np. zabijajac tych piratow :D

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 19, 2008, 11:00:08 »
2. Po wydoku przez 30 sekund nie możesz z powrotem zadokować, ale i oni nie mogą ci nic zrobić, jeśli sam nic nie bedziesz robił. Poczekaj spokojnie i klikaj dock.
Pamietaj ze zawsze ktos moze cie wypchnac (staranowac) swoim statkiem z docking range.

Tomash Kovahlsky

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 601
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tomash Kovahlsky
  • Korporacja: Polish Task Forces
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Anty WARP - czyli pytanie górnika
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 19, 2008, 11:13:33 »
i jeszcze jedno - jesli masz wybor, to korzystaj ze stacji z ktorej sie "latwo" wydokowuje, a nie obija o jakies wystajace elementy.