Autor Wątek: [HUSAR] news  (Przeczytany 39877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MightyBaz

  • Gość
[HUSAR] news
« dnia: Styczeń 12, 2008, 17:12:16 »
AMARR VICTOR !!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2008, 22:27:32 wysłana przez Voulture »

DaBlades

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 12, 2008, 20:04:31 »
Znaczy jednym słowem "jajecznica"?  :knuppel2:

MightyBaz

  • Gość
[HUSAR] news
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 12, 2008, 22:30:20 »
Dzisiaj w godzinach wieczorych  o 20 .00 uniwersalnego czasu EVE, otrzymalismy tajna informacje o przemieszaniu sie wojsk sojuszu RAZOR w kierunku systemu 7MD-S1, nasz niewielki patrol CVA skladajacy sie z 8 bsow i supportu (21 jednostek) wyruszyl na rekonesans w tym kierunku...sluzby informacyjne byly postawione w stan najwyzszej gotowosci - to byla pierwsza niezapowiedziana wizyta tego sojuszu...czyzby pulapka? albo proba sil przed inwazja?
Wyslany scout do systemu podal w koncu poprawne dane - 8 bsow, 2 commandy, 4 hacki, 4 dictory i taklerzy (21 jednostek).
Dowodca patrolu podjal szybka decyzje i grupa ustawila sie w systemie obok....ostateczny wynik - zniszczono 13 jednostek plus 4 pody , stracono 3...reszta wrogow zdolala uciec

AMARR VICTOR !!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2008, 13:10:02 wysłana przez Mighty Baz »

Goomich

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:11:05 »
Eeeeeee... NRDS w praktyce?  :knuppel2:

Aeon Horax

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:55:45 »
Propaganda RoX, ale z drugiej strony szacun dla Baza - nic sie nie zmienia :D


a i gratulacje!

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 13, 2008, 09:21:43 »
Dzisiaj nad ranem, udalo nam sie w koncu dopasc terrorystow z UNITED LEGION, maly 9 osobowy roaming gang, przemieszczajacy sie z  9UY4-H  do SV5-8N i napadajacy na rattujacych obywateli HOLY EMPIRE. Kara byla surowa , zniszczono okrety wszystkich terrorystow, eksplozje podow zarejestrowano i nastepnie puszczono w lokalnej sieci informacyjnej wraz z wywiadem z dowodca 10 osobowego squadu antyterrorystycznego.

AMARR VICTOR !!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2008, 13:10:32 wysłana przez Mighty Baz »

NurAbSal

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2008, 11:06:43 »
Ojej... z tym rzeźnikiem to niezupełnie tak... samodzielnie dużo nie namordowałem, ale crusie mi dała takiego zarąbistego warp-in spota, że zwarpowałem się mamuśką w sam środek bloba przeciwnika i odpaliłem smartbomby... Strat im dużych nie zdałem (kilka killmaili tylko), ale chłopaki zaczęli rozlatywać się we wszystkich kierunkach, byle dalej ode mnie i to chyba trochę zrąbało im dyscyplinę podczas walki...

Ale rzeźnia była niezła... :D

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2008, 09:44:01 »
heroiczna postawa NuraBSala

Zaraz tam heroiczna. Z opisu bitwy wnoszę, że raczej nie miało mu co zagrozić.

Gdyby ktoś chciał poznać opnię drugiej strony to polecam post Jade Constantine.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 14, 2008, 09:56:17 »
znamy , znamy...btw opisy sa fabularyzowane, coby nie byly nudnawe...

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 14, 2008, 10:55:48 »
znamy , znamy...btw opisy sa fabularyzowane, coby nie byly nudnawe...

Dzięki czemu czytało mi się je z przyjemnością. Podobnie zresztą jak opisy Hardina. Szkoda tylko, że Wasze KB są tajne. Byłby pełniejszy obraz sytuacji.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 14, 2008, 11:40:08 »
cva billboard nie jest tajny, tylko nieudostepniany - taka jest decyzja alliancu.

Od dnia ataku na posy Ushra'Khan, CVA  wypowidzialo wojne STAR FRACTION, ktore aktywnie wspomagało okupacje systemu KBP - ich najbardziej zadziorny corp to Jericho Fraction (JF). JF najbardziej radykalna grupa przestepcza o ortodoksyjnych pogladach, zblizonych do terrorystycznego ruchu " Bloody Hands of Matar".
W tym samym czasie wypowiedzili nam wojne Eternal Rapture, aby po kilku dniach ja zakonczyc oficjalnie, tzn po zniszczeniu posow U'K.
Aktulnie system KBP jest nadal niezbepieczny, ze wzgledu na liczne i drobne potyczki pomiedzy patrolami CVA- Sev3rance a malymi, ale doskonale zorganizowanymi grupami uderzeniowymi Jericho Fraction. Ostatnie wydarzenia potwierdzaja niezwykla zacieklosc i determinacje rebeliantow. Trudno powiedziec jak dlugo bedzie trwala ta niestabilna sytuacja w tej strefie.
Na Billboardach Concordu przy bramach wjazdowych do low sec, zamieszczana jest cyklicznie informacja o tymczasowym zawieszeniu szlakow handlowych w tym niespokojnym rejonie. Dla zorganizowanych grup turystycznych sugerowane jest wykorzystywanie autoryzowanych biur podrozy, korzystajacych ze specjalizowanych jednostek z kamuflazem. Niektorzy komentatorzy twierdza, że system KBP powinien przyjac nazwe LOST VEGAS 
:police:


AMARR VICTOR !!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2008, 13:11:51 wysłana przez Mighty Baz »

Ellaine

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 14, 2008, 12:37:24 »
Ortodoksyjnych? Zbliżonych do (cokolwiek) Matar?
Przecież JF to wojujący posthumaniści walczący o wyzwolenie świadomości od memów kulturowych. To dużo dalej niż jakieś banalne wyzwolenie bandy matarów i ciężko to nazwać ortodoksyjnym podejściem.

To pikuś że JF odrzucają tradycyjne organizacje społeczne i państwowe, w szczególności imperia - wszystkie 4.
JF uważają że klonowani pod-piloci weszli na wyższy poziom rozwoju i zdolni są indywidualnie, samodzielnie i obiektywnie oceniać i kształtować rzeczywistość.
Wobec tego takie wartości jak państwo, patriotyzm, Bóg, odwaga i honor to wyłącznie narzucone przez starą, już zbędną cywilizację memy które mają kształtować ich zachowanie wedle (bezużytecznych) wzorców zwykłych śmiertelników. Z punktu widzenia JF, kultura jest sama w sobie narzędziem zniewolenia. Trzeba je więc odrzucić i posługiwać się językiem i myśleniem naukowym i/lub zdefiniować własne, nowe wartości, odpowiednie dla nieśmiertelnych indywidualistów wyrastających ponad i poza poziom starych kolektywnych cywilizacji. Dla JF, uwolnienie matara z Amarrskiego łańcucha to mało. Wolny matar nie jest dla nich wolny jak mieszka w Republice i uznaje Matarskie wartości i tradycje. Jak JF uwolni niewolników to ich własne matki nie poznają :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2008, 12:40:17 wysłana przez Albi »

Yogos

  • Starszy Moderator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 773
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Yogos
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 14, 2008, 12:58:28 »
Węszę herezje. Mighty  Bazie szykuj stosy  >:D

Dobre Albi dobre :D

Jakoś tak RPG powiało co sie tu na forum nieczęsto zdarza.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 14, 2008, 13:03:33 »
Albi, zamiast weszyc podstep lub niezgodnosc, dopisz cos fabularyzowanego o zdarzeniach wyzej - bo tak wychodzi rp spam...

NurAbSal

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 14, 2008, 16:04:53 »
Albi odrobił pracę domową... :D

Archen? Owszem, nic nie było mi w stanie tam zagrozić - chłopaki z UK/SF nie mieli wystarczającej ilości bomberów, aby mi insta-popa zafundować, a w przeciwieństwie do tego biednego dreada, który był ich primary, ja mogłem być potraktowany remote reperowaczką...

Chociaż z drugiej strony Archen, gdybyś latał capitalem, jednocześnie zamieszkując region w którym najlepszy spawn w belcie to dual 950k, a najlepsze minerałki to hemorphite, gdzie aby zbudować capitala kilka miechów zasuwasz, to może lepiej rozumiałbyś rozterki cap pilota lecącego na bój w systemie bez cynojammera, gorączkowo rozglądającego się po localu, czy nagle nie pojawi się gdzieś wrogie cyno... :D

Ale nie czepiajmy się opisów bitew Mighty baza... One są takie... takie... takie MightyBazowe... :D
Jakby ich zabrakło, to wszyscy odczuliby pustkę jakąś taką... :)

Trochę wtopa, że ludzie w taki sposób odpowiadają na posta Jade Constantine - owszem, zawsze jakiś spin wrzuci, ale sam opis był napisany w BARDZO interesujący sposób, a sama taktyka też nietuzinkowa... Samej Jade nienawidzę szczerze, ale to co pokazali tamtego dnia w kbp jej podopieczmi to czysta poezja i wara trollom od tego! :D

Pomimo braków bezpośrednich "namacalnych" efektów tej bitwy (CVA poniosło minimalne straty, a SF/UK dosłownie zostało zdmuchnięte), uważam jednak tą bitwę w kbp za odpowiednik bitwy pod Sommą w 1916r. - pokazano nowy rodzaj uzbrojenia i jego zastosowania, który może nie dał od razu przewidywanych wyników, ale wskazał nową drogę i nowe możliwości...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2008, 16:10:52 wysłana przez NurAbSal »

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 14, 2008, 19:33:42 »
eh, Nurabsal...ty Rzeźniku z Providence, tak Cie ochrzcili pokonani rebelianci. Jak smiesz powiatpiewac w slusznosc naszych racji - ponizej film propagandowy z tej jedynej slusznej maskary niewolnikow, ktorzy podniesli za wysoko glowy

http://uk.youtube.com/watch?v=6iZUh8ewNtY

AMARR VICTOR !!


ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 14, 2008, 20:30:28 »
Trochę wtopa, że ludzie w taki sposób odpowiadają na posta Jade Constantine - owszem, zawsze jakiś spin wrzuci, ale sam opis był napisany w BARDZO interesujący sposób, a sama taktyka też nietuzinkowa... Samej Jade nienawidzę szczerze, ale to co pokazali tamtego dnia w kbp jej podopieczmi to czysta poezja i wara trollom od tego! :D

A za cóż to jej tak nienawidzisz?

Taktyka faktycznie nowa, przypomina mi to trochę Tytana dla ubogich zrealizowanego przez MDK, korporację ex-TRI. Szkoda tylko, że nie udało im się zorganizować większej floty.

UK i s-ka mieli swoją szansę gdy TRI było w Providence. Niestety nie mając odpowiedniej liczebności nie są w stanie samodzielnie zagrozić POSom CVA. Zaś wojna partyzancka w EVE nie istnieje jeśli druga strona nie chce walczyć. Do stacji nie wedrze się przecież terrorysta z bombą.

NurAbSal

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 14, 2008, 21:44:08 »
Za co nienawidzę Jade? Może się źle wyraziłem - nie nienawidzę Jade, nienawidzę ludzi, takich jak on... Ciężko mi będzie to wytłumaczyć... To tak jak z wojną TRI-CVA - i ja i Archen mieliśmy odmienne punkty widzenia na pewne wydarzenia - chyba obydwaj trochę naginaliśmy fakty... no nie tyle naginaliśmy, co staraliśmy się je odczytać "po naszemu"... Podejżewam, że obaj szczerze wierzyliśmy w wersję wydarzeń przedstawianą w naszych opisach...

Z Jade jest inaczej - on wie, że to co opisuje, jest dalekie od prawdy... To nie jest nawet naginanie faktów "goonsowe"... To zupełnie nowy level...Cała ta jego strategia "psyopów"... Nie Archen, wiem, że pewne tego rodaju techniki nawet TRI wykorzystywała, ale wy byliście w tym... hmmm... wstrzemięźliwi... Nie robiliście zwrotów o 180 stopni w swoich zamierzeniach i celach do osiągnięcia w zależności od tego, jak wam się wiodło na placu boju (no, pomijając "we are here for fun only, for great fights" :D  )  ale któż czasami nie wciska odrobiny kitu?...  W przypadku Jade to tego kitu jest cały TIR z przyczepą...  Niezależnie jak liczyć wczorajsze starcie, czy to na osiągnięte cele, czy na liczbę zestrzelonych okrętów, czy na ocalone/zniszczone wierze, SF przegrało... Owszem, pokazało zajebistą, nowatorską taktykę, ale przegrało... (podobnie było w 1916 roku - większość czołgów się popsuła, pogubiła gąsienice, pogrzęzła, ale pokazały POTENCJAŁ). Tymczasem z opisu SF wynika, że CVA/Holders dostało w dupę... Że tak naprawdę utrata 7 large deathstarów była przez SF zaplanowana... :P

Z UK mamy ostatnio mnóstwo zatargów, zdarzają się sytuacje, że UK otwarcie mówi, iż nie jesteśmy sojuszem rp... Ale wobec UK CVA nie żywi takich "gorących uczuć" jak wobec SF i jej spragnionych uwagi dowódców - Jade i Revan (w rl podobno są parą). UK straciło dwa outposty na naszą rzecz - większość ich oskarżeń wobec CVA jest bezpodstawna, ale wiadomo, dlaczego są na nas źli... I myślę, że większosć członków CVA biorących udział w kampaniach w qr i 9uy rozumie ich żal doskonale... Ale Jade z jej propagandową nagonką na nas? Że robimy z providence "sandbox"?

Doskonale pamiętam, kiedy się zaczęła ta cała nienawisć - od wysłania pomocy przez CVA dla AM, która wówczas walczyła w Bleak Lands przeciwko atakowi SF i bandy najemników Revan - cały atak był spowodowany nieporozumieniami pomiędzy Revan i członkiem AM w real lifie! Sorki, ale nie mam zbyt wiele szacunku dla osób, które przenoszą real lifowe nienawiści w świat gry - może jestem roleplayerem, ale staram się rozróżniać grę od rzeczywistości... Mogę wkładać w EVE mnóstwo serca, ale nadal będzie to tylko gra... I nie będę wydawał fortuny w real lifie aby zakupić GTC i sprzedać je za iski, aby ufundować kampanię wojenną, bo ktoś mnie "śmiertelnie uraził"...

PS: Problemy w relacjach CVA-UK to już temat na zupełnie nowego posta - szczerze mówiąc tutaj CVA nie jest bez winy :(
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2008, 21:56:56 wysłana przez NurAbSal »

ArchenTheGreat

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 14, 2008, 22:56:29 »
Nie robiliście zwrotów o 180 stopni w swoich zamierzeniach i celach do osiągnięcia w zależności od tego, jak wam się wiodło na placu boju (no, pomijając "we are here for fun only, for great fights" :D  )  ale któż czasami nie wciska odrobiny kitu?... 

Ależ to najprawdziwsza prawda była. Wycieczka do Providence miała być tylko wycieczką. Ostatnia operacja została zapowiedziana jako ostatnia na długo przed atakiem. Nie ma sensu zdobywać stacji po drugiej stronie galaktyki. CVA o tym wiedziało co zresztą przyznał sam Hardin.

Na początku wojny z CVA mieliśmy wiele walk i sporo zabawy. Szczególnie w imperium. Niestety im dalej w las tym gorzej i pod koniec trzeba się było nieźle natrudzić aby znaleźć walkę. Systemy ze stacjami blisko Misaby były kompletnie wyludnione. Nie było sensu siedzieć dłużej w Providence.

Cytuj
Tymczasem z opisu SF wynika, że CVA/Holders dostało w dupę... Że tak naprawdę utrata 7 large deathstarów była przez SF zaplanowana... :P

Wygląda na to, że wyczytałeś z jego posta więcej niż ja. To co tam znalazłem:
- otwarte przyznanie, że nie są w stanie obronić POSów
- liczenie na capital kill jeśli uda sie zebrać 50 bombowców
- próba zminimalizowania strat przez podkreślanie fitu tech1 i ceny statków
Jest trochę PRu bo duży nacik kładą na ceny tych statków i to, że się dobrze bawili. O ile w to drugie wierzę to statek nie jest tani/darmowi tylko dlatego, że sami go wyprodukowali. Na tej samej zasadzie minerały, które się samemu wykopało nie są darmowe. Straty trzeba zawsze liczyć według ceny rynkowej. Ale to niewiele przegięć jak na tak długi raport.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 15, 2008, 09:06:11 »
O regionie Providence krążą różne opinie...jedni twierdza ze to oaza spokoju i nudy, inni ze idealne miejsce na pvp Disneyland, inni ze ogromny potencjal na robienie różnych interesów, nie zawsze przejrzystych - ze wzgledu na obowiazującą zasadę NRDS (nie zabijania neutrali)...ale nie tylko lamanie tej zasady moze stac sie przyczyna,dla ktorej wszyscy poluja na Ciebie...a nawet jest wyznaczona wysoka nagroda za twoja glowe...To zlodziejstwo, karane nie tylko publiczna chlosta na oczach przypadkowej gAwiedzi na stacjach...ale zniszczeniem lub zarekwirowaniem calego majatku. Tydzien temu okradziono nasz POS, ktory przez kilka godzin byl off-line. Zidentyfikowano sprawce - to byl jeden z czlonkow sojuszu o dosc marnej reputacji - Black-Out, wyslano mu ostrzezenie.  Nie dalo to zadnego odzewu, oprocz informacji potwierdzajacej  dokonaniu kradziezy i korzysciach materialnych z jego uplynnienia. Nasza riposta byla natychmiastowa. Lista KOS. Zablokowano wszystkie wazniejsze punkty tranzytowe do Empire, i zaatakowano ich POSy w Providence. Jutro wychodza z trybu reinforced.
AMARR VICTOR !!

Soulless

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 31, 2008, 14:20:01 »
Tydzien temu powstala nowa stacja w Providence.

A od dzis w Providence kolejne dwie nowe stacje.

W sumie w posiadaniu CVA jest juz 11 stacji w regionie.

Docelowo planujemy postawienie stacji w kazdym systemie w regionie, by bazujac na zasadzie NRDS stworzyc centrum handlowo produkcyjne w 0.0 dostepne dla kazdego kto z nami nie zadziera :)

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 09, 2008, 16:21:12 »
Posty wydzielone trafiły do flejma: http://eve-centrala.pl/index.php?option=com_smf&Itemid=2&topic=5090.0
Aizhen - 7 dni ban za anonimowość.
Przedwieczny.

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 02, 2008, 12:51:08 »
Egzekutorzy nie zawsze maja szanse odzyskac kase od potencjalnego płatnika. w systemie Rephirib Planet III - Moon 11 stał sobie Small Serpentis control tower, ktorego wlascicielem byl The Black Pearl Cartel . TBPC dostal propozycje nie do odrzucenia, aby zaplacic duza kase Angels of Discord za postawienie tego posa w systemie. Czyli mieli zaplacic haracz. Ale Cartel zglosil sie do nas o wsparcie, kiedy Angelsi postawili posa w tryb reinforced.
Zgodzilismy sie, CVA caps squad wraz supportem wpadl i skarcil egzekutorow - patrz kb http://killboard.eve-kaos.net/?a=alliance_detail&all_id=1  oraz filmik z akcji http://www.eve-liberation-force.com/Reph1120x700.avi

AMARR VICTOR !!
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2008, 13:01:44 wysłana przez Mighty Baz »

Voulture

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 02, 2008, 13:30:32 »
Nikogo z husarii nie widze ;/

Loc0

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 02, 2008, 13:46:07 »
Baz propagande CVA uprawiasz w topicu o swoim corpie?

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 02, 2008, 13:55:07 »
my nie jestesmy w CVA tylko JESTESMY CVA - na tym polega roznica.

dla mnie nie ma znaczenia czy byl ktos od nas czy nie, wazne ze CVA ukaralo tych "zlych"

Loc0

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 02, 2008, 14:58:45 »
To napisz CVA news :) Btw zrob cos zeby odkrecic minus od CVA dla Akademii. W sumie zdazylem juz zapomniec o NRDS a tu taki placek - jeszcze ktos nieswiadomy poleci wam pomoc i becki dostanie :)

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 02, 2008, 15:08:26 »
moge odkrecic "-" ale ktos z szefow musi cos napisac w imieniu unseen academy w ingliszu, dodam komentarz i bedzie ok - czyli prosba o mail ingame do mnie

Ellaine

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 02, 2008, 20:27:06 »
Coś napisze jak zdobede poparcie Xarta, bo ja to bym sobie czasem polatał po Provi i to właśnie po stronie szlachetnych wojowników światłości. Ale tymczasem nie ma parcia bo mamy co bić na własnym malutkim podwórku więc nie ma takich rozmów wewnętrznych. Jak gwardia będzie się nudziła, zacznę kombinować Provi (no chyba że z jakichś powodów Xart mi powie że nie).

MKoll

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 02, 2008, 20:32:29 »
Z tego co pamiętam, jeden corp Unseen jest z założenia piracki. Dobrze byłoby od razu to wyjaśnić. Z zasady nie ma - dla pojedynczych corpów w jakimś sojuszu, ale UA będąc szkołą dla nowych pilotów jest wyjątkowym przypadkiem. Opisanie tego w szczegółach oszczędzi przyszłych nieporozumień.

Loc0

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 02, 2008, 23:13:19 »
Jeden corp jest zorientowany na pvp i piractwo takze - pomagam w nim mlodym pilotom ktorzy chca zobaczyc o co w tym chodzi. Nie zmienia to faktu ze Sybil Loc0, ktory byl na tym km jest altem Cynthia Loc0 ktory znajduje sie w GBTeam/ c0ven i z ktorym to GBT robilem sobie roama jako moim "macierzystym" corpem. Nie bral w nim udzialu nikt poza mna wiec nie widze wiekszego sensu w utrzymaniu "-" do jakiegokolwiek corpa UA. Po prostu nxt time wezme pod uwage fakt tego nieszczesnego NRDS - sorki za zamieszanie.

DaBlades

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 03, 2008, 15:35:42 »
Jeden corp jest zorientowany na pvp i piractwo takze - pomagam w nim mlodym pilotom ktorzy chca zobaczyc o co w tym chodzi. Nie zmienia to faktu ze Sybil Loc0, ktory byl na tym km jest altem Cynthia Loc0 ktory znajduje sie w GBTeam/ c0ven i z ktorym to GBT robilem sobie roama jako moim "macierzystym" corpem. Nie bral w nim udzialu nikt poza mna wiec nie widze wiekszego sensu w utrzymaniu "-" do jakiegokolwiek corpa UA. Po prostu nxt time wezme pod uwage fakt tego nieszczesnego NRDS - sorki za zamieszanie.

Następnym razem Loco po prostu nie pomyl się w altach  >:D
I tak do Unseen nie ma sensu trzymać minusa, a Gang Bang Team to corp piracki więc u was minus jest odpowiednikiem naszego NBSI tak więc do zobaczenia, gl, hf itd itp   :coolsmiley:

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 04, 2008, 12:29:03 »
zadnego maila nie otrzymalem z Unseen Academy... :(

MightyBaz

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 12, 2008, 08:49:11 »
troche wiecej info o CVA jest pod linkiem (eng version) - mozna smialo powiedziec ze historia swiata EVE to kawal historii CVA  :'(

http://husaria.net.pl/forum/viewtopic.php?p=790#790

Ellaine

  • Gość
Odp: [HUSAR] news
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 12, 2008, 10:03:24 »
Nie dostałeś maila od UA bo jeszcze się naradzamy ;)