Autor Wątek: DELVE Megathread  (Przeczytany 110195 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 05, 2008, 17:45:36 »
Kiedy będę wystarczająco dorosły? Kiedy będę ci stawiał plusy za każdym razem gdy zobaczę twojego nicka?

Dorośnij, to forum nie jest po to aby dostawać plusiki, za nie chleba nie kupisz więc nie spuszczajmy się na daremno bo z tego dzieci nie będzie.

W tej grze można oprócz robienia niczego i wszystkiego, organizować, zarabiać i organizować zarabianie. Wiem bo taki e rzeczy robiłem aż wreszcie przyszło olśnienie przecież mozna też się bawić. Czemu zakładacie że BoB do tego właśnie nie doszedł, przecież to tam są ludzie których stać na prywatne budowanie outpostów i wykupywanie sobie praw do systemów. Dlaczego nie mieliby mieć teraz ochoty nawet przegrywać tylko dlatego aby się bawić.
Jasne że goonsi wyrośli z crapu t1, no jednak te skille rosną niezależnie od inteligencji/wieku gracza i jeśli ktoś pół roku temu bił BoBa rupieciem, niemal pewne jest ze teraz będzie bił go vagasem, cena overdrive t2 też jest w produkcji śmiesznie niska ( coś około 600k ) więc nawet specjalnie nie trzeba zbyt długo ratować a przy takiej ilości goonów mogą się zmieniać przy farmieniu pasków.
Wiec BoB traci i co z tego że traci, bawi sie a o to chyba w tej grze chodzi ale z jaką klasą to robi wokół niego same minusiki jest ich kilka razy więcej a on mimo wszystko łoji im skórę zadając kilkakrotnie większe straty niż sam ponosi. To jest tak jak z byciem primary, jeśli zbierzesz od całej floty, twój BS pada w ciągu sekund. No cóż BoB jest primary od dłuższego czasu a jednak się trzyma i gryzie do krwi, więc kto przegrywa?

Zależy ci vermian zalezy na tych plusikach ale ode mnie masz minusika

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 05, 2008, 17:58:44 »
Nie przesadzajmy z tą liczebnością. BoB ma 500 (history by Regis, z którą to wersją akurat się zgadzam z grubsza) chociaż w statystykach widać niecałe 3000, a Gooni jak widać w statach 6000 no to mają najwyraźniej 6000 ("Goonów jest tyle że..." by Termos)aktywnych graczy a tym samym 12-krotną przewagę?
Tarara.
Wedle statystyk, przewaga liczebna Goonów jest raptem dwukrotna. O rety, co za bezkresna horda zalewająca Delve ze wszystkich stron :O

BoB zawiera w swej liczbie niewątpliwie trochę altów lub nieaktywnych weteranów. Od lat jednak przyjmował najlepszych i aktywnych i zapewnie wielu śpiochów i carebearów tam nie siedzi.

Gooni przyjmują wszystkich. Tak z połowa z nich to zapewne są triale masowo tworzone a po miesiącu wyrzucane oraz małe korpy przyczepione na dokładkę. Był czas, kiedy BoB w aktywnie walczących sprzymierzeńcach miał przewagę liczebną nad Koalicją. To taka kropelka matematyki zanim się nadmiecie rozwalaniem 20 wrogów naraz samotrzeć.

Jeśli jakieś hordy zalewają Delve to są to Hordy wielu różnych sojuszów Koalicji. A są tam dlatego że BoB przetracił swoich sprzymierzeńców i ciężko zapracował sobie na przysporzenie sprzymierzeńców swoim wrogom.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 18:04:03 wysłana przez Albi »

regis

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 05, 2008, 18:04:08 »
Tylko, ze po delve nie lataja sami gooni.
Dolicz jeszcze erm. RA, Razor, MM, IAC, IRON, MC (i koledzy), Pure, TCF, Tri, Bruce.... lepiej juz z tymi liczbami w statystykach?

Tak samo jak bob nie lata sam, jeszcze sa FIXy, STYX, i pomniejsze pojedyncze corpy jak np BUFU :P

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 05, 2008, 18:07:11 »
Kiedy będę wystarczająco dorosły? Kiedy będę ci stawiał plusy za każdym razem gdy zobaczę twojego nicka?

Dorośnij, to forum nie jest po to aby dostawać plusiki, za nie chleba nie kupisz więc nie spuszczajmy się na daremno bo z tego dzieci nie będzie.

W tej grze można oprócz robienia niczego i wszystkiego, organizować, zarabiać i organizować zarabianie. Wiem bo taki e rzeczy robiłem aż wreszcie przyszło olśnienie przecież mozna też się bawić. Czemu zakładacie że BoB do tego właśnie nie doszedł, przecież to tam są ludzie których stać na prywatne budowanie outpostów i wykupywanie sobie praw do systemów. Dlaczego nie mieliby mieć teraz ochoty nawet przegrywać tylko dlatego aby się bawić.
Jasne że goonsi wyrośli z crapu t1, no jednak te skille rosną niezależnie od inteligencji/wieku gracza i jeśli ktoś pół roku temu bił BoBa rupieciem, niemal pewne jest ze teraz będzie bił go vagasem, cena overdrive t2 też jest w produkcji śmiesznie niska ( coś około 600k ) więc nawet specjalnie nie trzeba zbyt długo ratować a przy takiej ilości goonów mogą się zmieniać przy farmieniu pasków.
Wiec BoB traci i co z tego że traci, bawi sie a o to chyba w tej grze chodzi ale z jaką klasą to robi wokół niego same minusiki jest ich kilka razy więcej a on mimo wszystko łoji im skórę zadając kilkakrotnie większe straty niż sam ponosi. To jest tak jak z byciem primary, jeśli zbierzesz od całej floty, twój BS pada w ciągu sekund. No cóż BoB jest primary od dłuższego czasu a jednak się trzyma i gryzie do krwi, więc kto przegrywa?

Zależy ci vermian zalezy na tych plusikach ale ode mnie masz minusika

O, stac cie nawet na napisanie czegos wiecej niz wypisywanie inwektyw pod adresem goonow. Brawo.

Kombat

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 584
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kombat PL
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 05, 2008, 18:45:19 »
i pomniejsze pojedyncze corpy jak np BUFU :P
Ja Ci dam pomniejszy corp  :knuppel2: :D

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 05, 2008, 18:47:25 »
Prowokujesz mnie Vermian, prześlij mi na priva proszę ( aby tutaj nie robic flejma ) przynajmniej części postów w których piszę inwektywy pod adresem goonów.

Masz rację Albi piszę o goonach a mam na myśli całą koalicję, tak jakoś się utarło w powszechnym przekonaniu że to goonsi są mięsem armatnim a tym zamieszaniem żądzi RA ale z drugiej strony zachowanie goonsów ( wiem, wiem nie jestem małym goonem więc nie rozumiem i nigdy nawet nie pojmę że chamstwo w internetowych statkach kosmicznych moze być zabawne i sprawiac nieziemski fun wszystkim wokoło ) sprowadza złą famę na wszystkich walczących po tej stronie. Fakt jest taki że BoB ma wrogów tyle że......( tak powinienem napisać )a jednak się trzyma

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 05, 2008, 19:01:01 »
pobawiłem sie troche tą karmą dałem albiemu minus a potem plus no i dziwnie zadziałało bo najsampierw zeszło -1 a potem wzrosło +2 :P

Albi to były tylko testy jakoś mi sie napatoczyłeś minusik nie ma nic wspólnego z minusikiem :P

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 05, 2008, 19:03:44 »
Specjalnie dla Termosa:

Nadziei na co?

Wbrew pozorom w tej koalicji jest więcej planowania niż może sie wydawać a wygląda ono mniej więcej tak: " My jesteśmy RA, tam jest zły BoB, pamiętajcie oni są źli jak ciepła wódka a wy jesteście goonsi, goons to znaczy leming a lemingi żyją po to aby spamować overview złego jak ciepła wódka BoBa a tu macie BPC na 1000 rifterów............."

I wojna się toczy

Ale nikt nie zarzuca liderom goonów jakiejś specjalnej głupoty, wręcz przeciwnie trzeba wykazać się niesamowitą wręcz inteligencją, charyzmą i czym tam jeszcze żeby nad taką masą lemingów zapanować sprawić żeby się nie rozbiegły i skoczyły z jednej przepaści.

Chwila czy to nie jest tak że jednostki idą za tłumem, więc to może liderzy goonswarm podążają za tym bezmyślnym tłumem.

Co się tyczy baranów i owiec to bardzo ważne jest jak z nim wygrywają bo mogą stworzyć na niego pułapki których sam McGiver by pozazdrościł a mogą też rzucić się na niego ze wszystkich stron w liczbie kilku stad i przytłoczyć go swoja masą to nic że zginie nawet 100 jeśli 101 przyciśnie go przyciśnięta przez tysiące pozostałych żyjących i biedny lew padnie. Czy za to barany zasługują na szacunek?

Nie, nie flejmuje... i nie chce rozkrecac flejma, hipokryzja^2

Teraz cos konstruktywnego

Tylko, ze po delve nie lataja sami gooni.
Dolicz jeszcze erm. RA, Razor, MM, IAC, IRON, MC (i koledzy), Pure, TCF, Tri, Bruce.... lepiej juz z tymi liczbami w statystykach?

Tak samo jak bob nie lata sam, jeszcze sa FIXy, STYX, i pomniejsze pojedyncze corpy jak np BUFU :P

Tylko ze to co podales nie ma odzwierciedlenia w bitwach jakie maja miejsce. Floty z regoly maja jednego partycypanta z jakims malym dodatkiem. Przewaga w czystych liczbach moze jest ale niespecjalnie to widac po killboardach. Albo sojusznicy sa zle zorganizowani, albo czesc z nich odpuscila sobie walke przynajmniej na jakis czas. Nie widac tez jakos flot capitali BRUCE, ostatnio MC tez sie wyciszylo. Aby nie byc goloslownym:

http://www.killboard.net/fleetbattle/2382/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2546/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2538/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2536/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2511/
http://www.killboard.net/fleetbattle/2132/

Wybralem kilka losowych bitew, bynajmniej nie wyszukiwalem specjalnie, bo killboard cos wolno dziala. Wynika z tego ze mimo ze niby jest to 25000 czy ile tam szacuja wrogow BoB-a do 2500 BoB-ow, to ta liczba nijak sie nie przeklada na ilosc ludzi w bitwach. Moze lepiej by bylo oszacowac ile faktycznie pilotow bierze udzial w walkach aktywnie po obu stronach. Spora czesc sojuszy robi cos wiecej niz tylko bicie BoB-a. BoB musi koncentrowac calosc sil na obronie swoich ziem.


Voulture

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 05, 2008, 19:04:04 »
pobawiłem sie troche tą karmą dałem albiemu minus a potem plus no i dziwnie zadziałało bo najsampierw zeszło -1 a potem wzrosło +2 :P

Albi to były tylko testy jakoś mi sie napatoczyłeś minusik nie ma nic wspólnego z minusikiem :P
Mozesz tylko raz na pol godziny czytam godzine rozdzialac punkty. Skoro kliknales minus a pozniej plus, to serwer potrktowal to jako zmiane zdania. Minusa cofnelo i zmiast tego dodales mu plusa. Roznica de facto wynosi wiec 1.

vulor

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 05, 2008, 19:05:37 »
jak dajes minus a za chwile plus, to sie pomyliles, chciales plus i dlatego zamienia ten twoj minus na plus. w efekcie wyglada jak bys dal +2 a dales
-1+2 = +1

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 05, 2008, 20:38:12 »
Hipokryzja, co z fleimowania jest w pierwszym cytacie, jakie inwektywy tam padają?


Drugi cytat. Tuż przed moim postem jest twój w którym jest piszesz że nie zamiezasz zażucać liderom głupoty, ja komentuje twój wpis, gdzie tu cholera jest fleim jakieś inwektywy?

Trzeci cytat. Co w opowiastkach z serii z kamerą wsród zwierząt ci się nie podoba? Co w takich historiach jest z flejmowania? Jest tam gdzieś napisane ze barany to BoB?

Więc nie zmieniaj tematu jesli czujesz sie bezsilny, nie masz już argumentów nie pisz wogule a nie użądzasz sobie osobiste wycieczki to jest właśnie rozkręcanie flejma. Twoje " O, stac cie nawet na napisanie czegos wiecej niz wypisywanie inwektyw pod adresem goonow. Brawo. " było bardziej flejmowate niż jakikolwiek inny post w tym wątku.

Co do liczb, to nie jest istotne żadne jakieś odzwierciedlenia w bitwach. Ani liczba głównych partycypantów ani nie głównych nie ma znaczenia jeśli tuż za bramą jest flota podobnej wielkości tylko czekająca aby wskoczyć gdy tylko local po drugiej stronie dropnie bo spadnie setka sojuszniczych jajek a kilka innych flot mniejszej wielkości grasuje tu i tam kasując wszystkich maruderów. Przewaga koalicji polega jeszcze na jednym - mogą sobie pozwolic na jechanie BoBa przez 23h ( +1 na odśpiewywanie zwycięstw na COAD ) na dobę systemem zmianowym.

Deaell Portt

  • MNCT
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 475
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Deaell Portt
  • Korporacja: Pandemic Horde Inc.
  • Sojusz: Pandemic Horde
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 05, 2008, 20:47:37 »
Heh myslalem, ze to temat o Delve a nie o kole gospodyn wiejskich ehhhmm  wzajemnej adoracji. Mi to tam tito czy ktos wcisnal minus czy plus wazne, ze przeczytal co mialem do napisania i albo sie z tym zgodzil albo i nie .W zyciu tak jest, ze nie da sie tak ustawic, zeby kazdy cie lubil . Wiec po co sie tym przejmowac. Kazdy ma tu inne spojrzenie na sprawe bo z roznymi sytuacjami sie zetknal. Ja Zbuntowanego popieram w 100% poniewaz wiem jak zachowuja sie goonsi bo widzialem ich w akcji. Nie rusza mnie to, tylko budzi politowanie i tyle, a ze pozniej  generalizuje i te 10%- 15%  goonsow utozsamiam z wszystkimi goonami. To juz problem goonsow , ze akceptuja takie zachowanie w swoich szeregach. W normalnych aliansach za takie cos dostaje sie kopa.  A, ze akceptuja bylo widac wczoraj na eve-o bo znowu zaczeli sypac zartami o zmarlym ojcu fire59 . Rozumiem, ze strata 20+ capitali boli, ale to nie upowaznia do przekraczania granicy rl life stuff/ virtual life stuff. Wiec dla mnie goonsi to dno ,dna  i moglym jeszcze pare inwektyw napisac, ale po co.
I ain't like you!
And I don't want your love.
And I don't need your respect.
I just can't hate enough

If you don't like it you can suck my dick

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 05, 2008, 21:21:09 »
a ja tam moge bić każdego polaka niemca ruska to tylko kwadracik na overview nie ma koloru niebieskiego znaczy trza lać :P. Razem z RA kiedyś sie biłem przeciwko Lotkce Volterra, a teraz RA mi zabilo dreda ojeju nie mają standa do nas to mnie zbili next tajm ja zbije ich po co sie rozstrząsać nad zaszłościami :) a to że to parówy to ich problem :P

Joasia_Lodzik

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 05, 2008, 21:22:12 »
Pytanie jest natomiast takie. RaGoon przejmie Delve. k. Wykopią nas do NPCowych stacji. Ok. Kto zostanie tego pilnować?
Typowe

Delve to nie jest przesiadka _do_czegoś_. Delve to jest stacja końcowa gdzie koalicja, a przynajmniej jej cześć sie osiedli na stałe (goony już maja sporo planów co będą robić tam). Nie martw się ludzie nie będą z delve wylatywać bez naprawdę solidnego powodu bo to jeden z najlepszych regionów do zarabiania isków.

A SirMolle i jego texty typu że bob bedzie siedział w nieskończonośc w npc stacjach i przeszkadzał koalicji to sorka ale on sam w to nie wierzy. Szybko się to znudzi waszym chłopom i przeniesiecie się w inny region np na północ gdzie bedzie łatwiej zdobyc kawałek ziemi i zaczać od poczatku niż odpierniczać jakieś podchody w lesie z finkami i saperkami z npc stacji.

Wy (bob) przecież też macie jakieś swoje wizje rozwojowe, i będzie sie wam dużo bardziej opłacać opuścić Delve zachowując cześć swojej floty niż dostac kompletnego złoma (za pół roku, może dłużej), bo dzieki temu łatwiej będzie wam zacząć na nowo, np a tej północy.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2008, 21:31:29 wysłana przez Joasia Lodzik »

Vermian

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 05, 2008, 21:24:33 »
Co do liczb, to nie jest istotne żadne jakieś odzwierciedlenia w bitwach. Ani liczba głównych partycypantów ani nie głównych nie ma znaczenia jeśli tuż za bramą jest flota podobnej wielkości tylko czekająca aby wskoczyć gdy tylko local po drugiej stronie dropnie bo spadnie setka sojuszniczych jajek a kilka innych flot mniejszej wielkości grasuje tu i tam kasując wszystkich maruderów. Przewaga koalicji polega jeszcze na jednym - mogą sobie pozwolic na jechanie BoBa przez 23h ( +1 na odśpiewywanie zwycięstw na COAD ) na dobę systemem zmianowym.

Trzeba przyznac ze koalicja ma ladne pokrycie stref czasowych. Niemniej spotykajace sie floty zaczynaja isc jak rowny z rownym. Te bitwy co widze obecnie to nie to samo co np. dwa miesiace temu. Zapomniales tez o innym argumencie, moze flot nie wystawiaja tak licznych ale z pewnoscia w przeciwienstwie do tego co wielu tu sadzi, to po stronie koalicji jest wieksza baza ekonomiczna. Te 25000 czy ile tam szacuja jak wykerbirzy 1/4 tego co BoB to i tak wyjda znacznie na plus. Ale to Ty powinienes podawac ten argument a nie ja.

Heh myslalem, ze to temat o Delve a nie o kole gospodyn wiejskich ehhhmm  wzajemnej adoracji. Mi to tam tito czy ktos wcisnal minus czy plus wazne, ze przeczytal co mialem do napisania i albo sie z tym zgodzil albo i nie .W zyciu tak jest, ze nie da sie tak ustawic, zeby kazdy cie lubil . Wiec po co sie tym przejmowac. Kazdy ma tu inne spojrzenie na sprawe bo z roznymi sytuacjami sie zetknal. Ja Zbuntowanego popieram w 100% poniewaz wiem jak zachowuja sie goonsi bo widzialem ich w akcji. Nie rusza mnie to, tylko budzi politowanie i tyle, a ze pozniej  generalizuje i te 10%- 15%  goonsow utozsamiam z wszystkimi goonami. To juz problem goonsow , ze akceptuja takie zachowanie w swoich szeregach. W normalnych aliansach za takie cos dostaje sie kopa.  A, ze akceptuja bylo widac wczoraj na eve-o bo znowu zaczeli sypac zartami o zmarlym ojcu fire59 . Rozumiem, ze strata 20+ capitali boli, ale to nie upowaznia do przekraczania granicy rl life stuff/ virtual life stuff. Wiec dla mnie goonsi to dno ,dna  i moglym jeszcze pare inwektyw napisac, ale po co.

Goony to smack do potegi entej. Co do smierci to tragedia - jesli wycieklo przypadkiem i goony zaczely sie z tego nabijac - to bylo zle. Jesli Fire59 oglosil to na forum EvE to sam sie prosil. Wiemy jaki jest internet i ze niektorym ludziom dzieki anonimowosci kompletnie puszczaja hamulce. Jakiekolwiek publiczne forum nie jest dobrym miejscem na oglaszanie tego typu rodzinnych tragedii, nawet przy czujnych moderatorach, bo zawsze sie znajdzie ktos na tyle niedojzaly zeby sobie robic z tego jaja.
Goony moga smackowac jak banda glupich dzieciakow - glupi na pewno nie sa. Przynajmniej nie ich dowodcy. BoB zakladal ze sa glupi i ze po wyczyszczeniu przestrzeni z ich obecnosci bedzie spokoj, bo zaplakane dzieciaki rozejda sie do domu. Niestety dzieciaki sie okazaly nie byc do konca dzieciakami tylko calkiem msciwa grupa gosci gotowa pokonac przeciwnika za wszleka cene. Wyszlo na to ze przez ten czas pozornego spokoju goony zajely sie orgaznizacja zmasowanej rekrutacji w swoje szeregi i formowaniem nap-ow, ktore w pewnym momencie odwrocily losy wojny.
BoB po prostu przegapil pewien moment i podjerzewam ze wcale nie chcial go przegapic, ani cofac sie do Delve aby teraz tonac w lagfestach gdzie nawet zakladajac wyzszosc graczy BoB-a nad tymi z koalicji, to przy lagu nie jest w stanie tej przewagi wykorzystac. Im wiekszy lag tym mniej ma do gadania pvp skill i o bitwie decyduje przypadek, przerabiane w tysiacach mmorpg.

cthsqd

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 05, 2008, 22:09:30 »
Ciesz sie ze tylko o jeden punkt i ze wlasnie Ci podskoczyla.
Raczej cieszy mnie to ze ktos mi tego minusa dal. Z kozaczenia na forach chyba juz wyroslem, regulaminu i poziomu dyskusji sie trzymam, jedynym powodem tego minusa musialo byc to, ze komus sie nie podobaly argumenty ale nie dal rady dyskutowac wiec z desperacji chcial mnie minusem kąsnąć  ;D

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 06, 2008, 03:31:47 »
Argument o kerbiżeniu nie jest żadnym argumentem jest po prostu opinią, na dodatek niesłuszną bo: widzę że jesteś młody i nie wszystko wiesz ( to mam nadzieję nie obraza ) na kerbiżeniu wielkiej kasy nie zrobisz i nie z tego BoB ma tak wielkie assety. Piszesz że obie strony zaczynają iść jak równy z równym, co to znaczy? Czy to znaczy że większość koalicji sobie odleciała z Delve?

Nieważne jak sprawa śmierci czyjegoś ojca wyciekła, ważne co ktoś później zrobił z tym faktem na localu.


Pozostała częśc posta to bzdura niewarta komentarza idę spać dobranoc

Nashir

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 06, 2008, 04:06:34 »
Pierwsza i zelazna regula. Nie wprowadzaj swojego prywatnego zycia do gry. Sam sobie jest winien, ja nie mowie co jest piec z moim prywatnym zyciem nic wiecej niz z cyklu jaka jest sliczna pogoda. Po drugie


GoonSwarm zajal stacje w QY6
http://myeve.eve-online.com/mb/news.asp?nid=1751

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 06, 2008, 05:23:14 »
Mysle ze mogl napisac cos zupelnie banalnego, bez szczegolnego uzewnetrzniania sie, w stylu "nie bedzie mnie 2 dni, jade na pogrzeb". Na podstawie dodatkowej wiedzy o graczu zdobytej np na konwencie, spekulacji i googla (
Strona prywatna Ziutka Ziutkowskiego. Moj blog o Eve Online.  Moj blog o prywatnych wynurzeniach.") mogli zlozyc wiecej. Tak czy siak to naprawde niskie i tez bym takich akcji nie akceptowal. Ale nie chce mi sie zglebiac Eve-O forum zeby wyrobic sobie precyzyjne zdanie na ten temat bo te watki sa dlugie i nudne.

regis

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 06, 2008, 10:34:59 »
Typowe

Delve to nie jest przesiadka _do_czegoś_. Delve to jest stacja końcowa gdzie koalicja, a przynajmniej jej cześć sie osiedli na stałe (goony już maja sporo planów co będą robić tam). Nie martw się ludzie nie będą z delve wylatywać bez naprawdę solidnego powodu bo to jeden z najlepszych regionów do zarabiania isków.

A SirMolle i jego texty typu że bob bedzie siedział w nieskończonośc w npc stacjach i przeszkadzał koalicji to sorka ale on sam w to nie wierzy. Szybko się to znudzi waszym chłopom i przeniesiecie się w inny region np na północ gdzie bedzie łatwiej zdobyc kawałek ziemi i zaczać od poczatku niż odpierniczać jakieś podchody w lesie z finkami i saperkami z npc stacji.

Wy (bob) przecież też macie jakieś swoje wizje rozwojowe, i będzie sie wam dużo bardziej opłacać opuścić Delve zachowując cześć swojej floty niż dostac kompletnego złoma (za pół roku, może dłużej), bo dzieki temu łatwiej będzie wam zacząć na nowo, np a tej północy.

Co też już zresztą napisałem, coś takiego już bob raz zrobił, zwijając manatki z BKG i lecąc do delve. Nic nas nie trzyma, żeby coś takiego jeszcze raz zrobić :) I zacząć żyć chociażby jak outbreak, kręcąc się przez jakiś czas po całej mapie wkurzając lokalną faunę i florę.

Można to na spokojnie przeczekać gdzieś u Caldari Navy za piecem, czekając na rozwój wypadków. Jedno czego nie rozumiem to czemu przywiązujecie taką wagę do tego co sie dzieje na CAOD, krainie flamu i pierdół. Goonsi smakują jakby nie mieli nic lepszego do roboty, Molle wali patetyczne posty, z których tak naprawdę nigdy nic nie wynikało. Uwaga, to tylko gra.

Ja sie tam osobiście nie moge doczekać wylotu do empire i rozpoczęcia działalności nękającej, a przedewszystkim małych flot. Siedzenie przez ponad rok w carrierach/dreadach czy tam nawet BSach, po x godzin w posach, czy na bramach czekając na walke, albo siegując pos za posem jest mimo wszystko męczące, funu z tego za dużo nie ma. Dodając do tego ostatnie zachowanie serwera, gdzie w walkach dużych flot przestaje jakiekolwiek znaczenie odgrywać zgranie pilotów, skillpointy i dowodzenie, a zaczyna odgrywać przypadek, coż może jest to furtka dla GS właśnie, a napewno działą to na naszą niekorzyść. Nawet walcząc z 1.5:1 ratio.

Joasia_Lodzik

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 06, 2008, 11:05:40 »
Molle wali patetyczne posty, z których tak naprawdę nigdy nic nie wynikało. Uwaga, to tylko gra.
Weź tego nie pisz na CAOD bo ciebie kumple zlinczują (moze nie wszyscy ale ta ortodoksyjna część która bierze sobie do serca i na serio wiekszosc rzeczy) bo nie każdy to jest luzak.

Ja sie tam osobiście nie moge doczekać wylotu do empire i rozpoczęcia działalności nękającej, a przedewszystkim małych flot. Siedzenie przez ponad rok w carrierach/dreadach czy tam nawet BSach, po x godzin w posach...
To jest niemalże naturalna kolej rzeczy. Siedzenie w 0.0 i codzienne uczestnictwo w bitwach 1 fps się w końcu nudzi. U was problem jest z faktem ze bedziecie musieli ustapic pola, a nie po to wiara szła do boba aby przegrywać, a wygrywać.

a napewno działą to na naszą niekorzyść. Nawet walcząc z 1.5:1 ratio.
Bo koalicja może sobie pozwolić na dużo większe straty bo rozchodzą się na duzo więcej ludzi niz u was. Po za tym wy jako bob osiagneliscie wiecej niz kazda racjonie patrząca osoba mogła przypuszczać 4 lata temu gdy lataliście po ec-p8r. Ale nawet wy wiecie ze nic nie jest wieczne, i tutaj chodzi nie tyle o wypad z delve i robienie jakiejs parytzantki, co może was podzielić na mniejsze korpy/aliansy, ale o sam sens grania. Co jak co ale ile mozna grać w jedną grę, majac kase i skillpointy pod sufit.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2008, 11:10:04 wysłana przez Joasia Lodzik »

Zolthar

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 06, 2008, 11:50:42 »
Coś jak Cesarstwo rzymskie :) tylko ono się nigdy nie odbudowało   :idiot2: ale tutaj to gra i wszystko jest możliwe :)

Ellaine

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 06, 2008, 12:02:02 »
Cesarstwo Rzymskie odbudowało się jeszcze parę razy.
Ot choćby państwo Karola Wielkiego, uważane za nowe Cesarstwo Rzymskie.
Ot choćby Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego.
Ot choćby Imperium Rosyjskie, pretendujące do bycia spatkobiercami Bizancjum, czyli rzymskiego imperium wschodniego.
Ot choćby Unia Europejska.

Imperium Rzymskie jeszcze się parę razy odbuduje, choć oczywiście nikt nie potrzebuje stolicy w Rzymie ani takich tam pierdół :)
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2008, 12:49:29 wysłana przez Hastrabull »

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 06, 2008, 12:26:11 »
Jeśli napisałbyś na oficjalnym forum o śmierci swojego ojca i ktoś  uprawiałby jakieś prywatne podjazdy z tego powodu do ciebie, jeszcze tego samego dnia miałby zdjęte role, dzień później  zostałby wyp******** z wilczym biletem z ally. Nic nie usprawiedliwia tak wielkiego kurestwa. Tym właśnie różni się twoje ally od reszty świata EVE - zbiera mendy, niedorobionych pryszczatych gnojków.

Nie jest winien niczemu a na pewno nie temu że kilku dupków lata w goonswarm. Twoja pierwsza zasada nie działa i działać nie będzie ta gra to massive multiplayer ludzie tu grają nie tylko dla wirtualnych statków ale także dla ludzi których poznają, znajomości często przenoszą sie w rl. Twoje wymyślanie zasad to jedynie próba usprawiedliwiania największego chamstwa i prymitywizmu i nadawanie mu pozorów normalności no a jeśli to jest normalność w goonsach   to więcej pytań nie mam.

Odrobina empatii jeśli jej nie masz zacznij grać w cymbergaja

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2008, 12:28:45 wysłana przez Zakrecony Termos »

kaleba

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 06, 2008, 12:43:21 »
po co piszesz na oficjalnym forum o smierci ojca??!!
to jest afiszofanie niepotrzebne wlasnej tragedii i kolo trochu sam sobie jest winien co oczywiscie nie usprawiedliwia osoby smakujace w grze i wypominajace mu to

Nashir

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #305 dnia: Luty 06, 2008, 12:54:40 »
Cytuj
Jeśli napisałbyś na oficjalnym forum o śmierci swojego ojca i ktoś  uprawiałby jakieś prywatne podjazdy z tego powodu do ciebie, jeszcze tego samego dnia miałby zdjęte role, dzień później  zostałby wyp******** z wilczym biletem z ally

Nie napisalbym to po pierwsze, po drugie w pazdzierniku wzeszlego roku moj tato mial bardzo powazny wypadek samochodowny, mial duzo szczescia i przezyl. Nie musicie o Tym wiedziec, bo to nie Wasza sprawa. Analogia po cholere pisze o smierci ojca. Lepiej napisac sprawy rodzinne-prywatne nie pozwalaja mi cos tam cos tam cos tam.

Hm czy mi sie zdaje czy Ty masz jakas presonalna krucjate przeciw Goonom ?

Trico

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #306 dnia: Luty 06, 2008, 13:10:59 »
Bo koalicja może sobie pozwolić na dużo większe straty bo rozchodzą się na duzo więcej ludzi niz u was.
orly?
A teraz powiedz jeszcze, że masz capsa i lecisz się w nim bić co tydzień do delve. Pozwolić sobie mogą, ale kto chce wysłać capsy z których wróci połowa? Nie rozumiesz chyba jak to się musi skończyć, każdy chce zająć delve cudzym kosztem żeby faktycznego zdobywce można było łatwo wykopać - proste jak konstrukcja cepa - (przy okazji nie tylko z delve) czekam teraz aż Red & RZR zechcą zobaczyć bitwe na capsy z udziałem kogoś innego, jeśli 'zechcą' (czyli zarządają) to będzie ciężki zgrzyt.


ps.
Jak się podobał wczorajszy suicide op?

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #307 dnia: Luty 06, 2008, 13:29:19 »
Nashir - jak nie musimy o tym wiedziec to po co o tym piszesz?

EDIT:
reszta postu usunięta - Ci co mieli przeczytać już to zrobili.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2008, 16:44:01 wysłana przez Vic Brunner »
Moderatorzy na drzewo!! :D

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 06, 2008, 13:33:02 »
Kaleba, czego ten koleś jest ".... trochu sam sobie winny...." że spotkał takich ludzi? Nikt  chyba nie twierdzi że ok jest pisanie takich rzeczy gdziekolwiek poza nekrologami ale to wcale nie usprawiedliwia prymitywnego zachowania tych którzy w taki sposób pociągneli ten wątek dalej.

Nashir ale właśnie to robisz, po co piszesz o wypadku twojego ojca? Chyba tylko po to aby sprowokować podobną reakcję. Jasne ze lepiej napisać "sprawy rodzinne" ale skoro tak nie napisał, ty jesli masz odrobinę empatii, staniesz z boku nie będziesz komentował tego i uszanujesz. Tyle wystarczy.

Wydaje ci się ale akcje tego typu utwierdzają mnie w przekonaniu że jednak jestem po dobrej stronie.

p.s. Wróćmy do tematu Delve, bo się z tego robi jakiś dziwny wątek

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #309 dnia: Luty 06, 2008, 14:04:56 »
Panowie, to jest temat o delve. Od tego momentu koniec wycieczek osobistych i rozwazan o smierci. To jest temat o delve.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Nashir

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #310 dnia: Luty 07, 2008, 02:24:39 »
Ja tylk odpisze, ze u mnie to jest po fakcie dobre pol roku. Wszystko jest jak ok i z drugiej strony watpie by ktorys z Was to robil. Teraz to zreszta juz zadna tajemnica, inna rzecz mam bardzo duza znieczulice na takie rzeczy, wiec jak ktos ma ochote sobie z tego zartowac to prosze bardzo :).

Update na QY6 i Delve, jak zapewne Vega i Regis wiedza mamy tam pelna kontrole. BoB ma wciaz zalogowanych tam pilotow, ktorzy probuja sie wydostac (nie jestem pewien, ale podobno uzywaja exploita wielokrotnego ctrl-q - cokolwiek to jest). Flota, ktora leciala z 8QT na pomoc zamknietym w kotle QY6 zostala przepedzona jak donosza moje zrodla.

BoB posiada nowego Erebusa, ktory DD-odstrzelil nam flote RR BS'ow zabijajac swojego gunnera przyokazji bo mial wpisane haslo do POS'a.

Mam prosbe do Vegi badz Regisa, zeby napisali jak to wyglada z ich strony. Prosilbym bez flejma, bo chcialbym poznac jak to wyglada po drugiej stronie barykady.

« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 03:24:46 wysłana przez Nashir Soulscream »

regis

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #311 dnia: Luty 07, 2008, 07:23:35 »
No z naszej strony wyglada tak jak widac, ruuuun for the hills ;>
Kto mial dosc oleju w glowie juz dawno wyniosl smieci z W-4 constelation ;>

Ajrunia

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #312 dnia: Luty 07, 2008, 09:41:11 »
Ladnie. MAm nadzieje, ze wycofanie sie BOBa to tylko zmiana lini obrony, bo szkoda, zeby sie takie ladne walki skonczyly :-)

No i graty dla dwoch powyzszych postow za brak sciemy :-)

Kalressin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 453
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: j/w
  • Korporacja: Pewnie nadal Vide :p
  • Sojusz: A gdzie vide jest tak w zasadzie?
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #313 dnia: Luty 07, 2008, 18:40:05 »
..................(nie jestem pewien, ale podobno uzywaja exploita wielokrotnego ctrl-q - cokolwiek to jest)...............


Tak na marginesie: to  teraz w koncu jest oficjalnie exploitem?
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 21:05:55 wysłana przez Kalressin »

termos

  • Gość
Odp: DELVE Megathread
« Odpowiedź #314 dnia: Luty 07, 2008, 20:11:17 »
U mnie ctrl+q to wydokowywanie ze stacji. Zbanują mi konta?