Eve Online > Total Noob Questions
Total Noob Questions 2
Xarthias:
Zrób sobie Minmatar/Brutor lub Gallente/Gallente lub w ostateczności Caldari/Achura (wybierz po fluffie).
Co do cech to są dwie szkoły. Albo (od największej) Perc, Int, will, mem albo perc, will, int, mem. W obu przypadkach minimum charyzmy.
Ellaine:
Warto mieć raczej wyrównane atrubuty, oprócz niskiej charyzmy, bo na początku nie wiesz co Ci się spodoba. Warto poznać i zobaczyć różne aspekty gry i zająć się ostatecznie tymi które się spodobają. No chyba że jesteś na 100% pewnien jeszcze przed instalacją Eve, że chcesz zajmować się wyłącznie pruciem z dział.
rogaty666:
(wybierz po fluffie)
Tego nie rozumiem :)
Xarthias:
Fluff = otoczka fabularna etc zwana również backgroundem :)
rogaty666:
Stworzylem postac:
Minmatar/Brutor
Statystyki
percepcja 16
Sila Woli 11
int 7
charyzma 6
memory 5
(wszystkie bonusy)
career: Military
Spec. Solider
Ancestry: Slave Child
Co myslicie oczywiscie w oparciu o to co pisalem wczesniej. Warto lekko wyrownac cechy czy nie?(poprostu czy cechy nie sa zabardzo przegiete ) Prosze o komentarz. Z gory dziekuje
P.S. Topic nazywa sie Pytania noobow dlatego korzystam.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej