Autor Wątek: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP  (Przeczytany 55471 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sotharr

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 30, 2007, 11:19:52 »
Sotharr mam do ciebie wielką prośbę.
Przestań grać w EvE.
Naprawdę. Oszczędzisz sobie dużo stresu.

PS. Moja lodówka kolaboruje z BoBem.

Dzięki za rade, poczekam jeszcze do otwartcia bety POTBS. Yarr!
PS. Zazdroszczę lodówki.  ;D

Ellaine

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 30, 2007, 11:31:46 »
Jak dla mnie jest lepiej.
Ciesze się że CCP ma wydział spraw wewnętrznych i wydział ten działa. Miejmy nadzieje, że będzie działać skutecznie.

Dobrze że CCP wyjaśniło mroczną tajemnicę wejścia do korpa. Wchodzenie GMa do korpa w celach szpiegowsko-sabotażowych nie ma głębszego sensu i jak dla mnie jedynym problemem w tej sprawie był brak wyjaśnień i odpowiedzi na pytanie "o co chodzi?" zadane przez dyrektorów tego korpa. Teraz wyjaśnienie jest.

Trochę śmieszy trochę smuci tworzenie teorii spiskowych że sfrustrowani Gooni tworzą teorie spiskowe bo spiskują przeciwko CCP. Zero zrozumienia dla socjologicznej natury społeczności internetowej, która sama się nakręca i robi raban bez potrzeby wielkiej manipulacji.

Brakuje rozwiązania sprawy pana mało neutralnego Adminirała. Jest delikatnie mówiąc nieelegancka. Wygląda na to że Admirał jest na tyle społecznie lub technologicznie ważną postacią w CCP że nie mogą sobie poradzić ze sformułowaniem jakiejś odpowiedzi na zarzuty wobec niego. Mam nadzieję że w końcu coś z tym zrobią. Akurat DB admin to pozycja dużo odpowiedzialniejsza niż GM i mogąca zrobić dużo straszniejsze rzeczy dużo dyskretniej jeśli jest skorumpowany.
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2007, 11:33:35 wysłana przez Albi »

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 30, 2007, 11:56:12 »
Najważniejsze że w radzeniu sobie z takimi problemami i informowaniu nas o tym, idzie im coraz lepiej (mówiąc szczerze nie chcę aby nabierali zbyt dużo doświadczenia).
Pamiętajmy że jest jasno napisane że jeszcze coś tam sprawdzają.

Co do teorii o niszczeniu CCP, to wydaje się przesadzona. Myślę że prędzej chodziło o wywarciu presji na CCP. Wszyscy oczywiście domyślamy się kto był tym złym prowokatorem. Na pewno są oni zdesperowani, gdyż ich taktyka  zostanie zniszczona przez Rev 2, a i czują się oszukiwani. Może ta presja miała doprowadzić do zaniechania rzekomego wspierania by CCP ich wrogów. Jednym słowem spekulacje.

PS. Lodówka jest przesłuchiwana i jak do tej pory zdradziła już mikrofalówkę. Co prawda zaprzecza jakiemukolwiek związkowi muszli klozetowej ale jakoś w to nie wierzymy. Jednym słowem jedno wielkie gówno. Kontynuujemy przesłuchiwania.

PS 2. Sorry ale nie mogłem się powstrzymać  :D

Nestor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 30, 2007, 12:55:24 »
Odpowiedz z IA uwzam za wystarczajaca.

Swoja droga szczeka mi opadla widzac jak publikuja screenshoty z wewnetrznej korespondencji, narzedzi etc etc.
Nie mowie juz o tym ze tlumacza sie przed banda internetowych trolli w taki a nie inny sposob.

W innych firmach, patrz Blizzard, rzeczy tego pokroju sa nie do pomyslenia. Calosc jest albo zalatwiana po cichu, albo konczy sie na 'dziekujemy, zbadamy to' :)

Swoja droga, goonfleet to twor wywodzacy sie z SomethingAwful.com ktory jest mutacja 4chana, taki zbior internetowych trolli i frustratow. Znajduja sie tez tam ludzie z umiejetnosciami i talentami, i odpowiednio pokierowani poatrafia zdzialac troche w necie.

Problemy z BoBem oszukujacym w grze albo uzywajacym dziwnych taktyk sa od zawsze, ale mimo wszystko Molle, DBP i Blacklight dalej sa w grze i maja sie dobrze. To moze byc kolejny atak gdzie sfrustrowany przeciwnik, mimo przewagi liczebnej nie daje sobie rady.

Docttore

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 30, 2007, 14:46:30 »
Mi tam szczeka nie opadla. NIe odnosza sie do zarzutow utrzymywania przez Boba kontaktow z devsami co w/g mnie jest najwazniejsza rzecza.
 W/g goonsow jak po ktoryms fanfescie zaprzyjaznili sie z GM-em i on zarejestrowal sie u nich na forum to po tygodniu musial sie wyrejestrowac bo " kontakty z graczami zagrazaly jego pracy ". To nie jest rowne traktowanie wszystkich.
 Nie wyjasnili tez dlaczego petycje z DS1 zostawaly zamkniete bez odpowiedzi i dlaczego skasowali pierwsze posty na forum co w konsekwencji doprowadzilo do spamowania.
W poprzedniej sprawie potrzeba bylo hakera zeby przyznali sie, ze jednak T20 podrzucil BPO Bobom.
Nie czuje sie czlonkiem bandy internetowych troli ani nie popieram takiego dzialania okazuje sie jednak, ze bez tego typu zachowan nic bysmy sie nie dowiedzieli. Dzieki tej bandzie troli CCP zarabia tez kase i do tego niemala. Stwierdzenie KIerona, ze jak sie komus nie podoba to nie musi grac jest jak najbardziej sensowne ale dla mnie np takze obrazliwe.
Jesli GM i Devsi musza grac dla dobra eve, to dla tego samego dobra podzielic ich rowno po aliansach i napisac jasno, kto sie ktorym opiekuje. Jak beda oszukiwac to przynajmniej kazdy po rowno  ^-^

poconick2

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 30, 2007, 14:51:17 »
Na screenie są gratulacje dla wszystkich zaangażowanych.
Pamiętajmy że zniszczenie tytana to jest duże wydarzenie i że CCP musi dokonać modyfikacji w bazie w związku z utworzeniem nowego nazwijmy to "monumentu"

Byłem tam, widziałem co się dzieje i od razu było pytanie "Co tutaj robi DEV tak szybko?".

Co do devbloga CCP to nie dowiedziałem się niczego nowego. Nie wyjaśnili głównych zarzutów i pytań. Sprawa z nasyłaniem prawników na goonfleet i osobę, która robi filmiki do gry śmierdzi. To już filmików nie można robić? Muszę pocztę sprawdzić, może pozew przyszedł.

Pozytywne jest to, że w końcu jest jakaś tam odpowiedź i reakcja. Oczywiście to wina graczy, że takie rzeczy wyciągają, to było dobre.

Sytuacja z przedwczoraj - skaczemy na gang BoBa mothershipem i zwykłym carrierem, takie akcje robiło się już wielokrotnie, ale akurat ten jeden raz konto MS ma laga, nie może wypuścić dron, przeciwnik sobie po prostu odleciał, uznali, że nie mają siły go zdjąć, chociaż mówiono, że widziano jakieś capitale wcześniej w zasięgu. Przez 5 minut MS był wrażliwy na wszelkie ataki, 3 razy się przelogował i dalej to samo, przy czym inni piloci nie mieli laga. NIE MÓWIĘ, ŻE TO WINA BOBa, ale w takich sytuacjach ludziom od razu pchną się słowa na usta.

piotrqs_quendi

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 30, 2007, 14:58:09 »
No ale nie doszukujmy się panów w czarnych płaszczach za każdym razem jak nam coś nie wyjdzie, albo jak przeciwnikowi idzie bardzo dobrze.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 30, 2007, 15:05:43 »
Sytuacja z przedwczoraj - skaczemy na gang BoBa mothershipem i zwykłym carrierem, takie akcje robiło się już wielokrotnie, ale akurat ten jeden raz konto MS ma laga, nie może wypuścić dron, przeciwnik sobie po prostu odleciał, uznali, że nie mają siły go zdjąć, chociaż mówiono, że widziano jakieś capitale wcześniej w zasięgu. Przez 5 minut MS był wrażliwy na wszelkie ataki, 3 razy się przelogował i dalej to samo, przy czym inni piloci nie mieli laga. NIE MÓWIĘ, ŻE TO WINA BOBa, ale w takich sytuacjach ludziom od razu pchną się słowa na usta.
A mnie wczoraj na pewno "zhackowali" w czasie OPa, bo mi się nie pojawiały teksty na gangowym (i moje i członków gangu, pomimo migania) a, że wszyscy wiedzieli, że jestem super ważnym dowódcą jednego z czterech squadów naszej ofensywy to podejrzewam, że przeciwnik ma konszachty z CCP, moim Internet Providerem i moją żoną która mnie prowokowała... w bardzo atrakcyjny sposób  ;) ;D ;D

Normalnie takie podejrzenie samo się na usta ciśnie !
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Nestor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 30, 2007, 15:16:25 »
Moze sprostuje lekko.

Mi szczeka opadla dlatego ze firma postuje cokolwiek zwiazane ze swoja wewnetrzna dzialnoscia, screeny, logi etc. To dosyc nieslychany proceder w gatunku mmo. Do tego popuszczaja graczom i rozmawiaja z nimi, a tam nie ma graczy tylko jest kolektyw trolli z ktorym nie da sie dyskutowac.

A to ze oszukuja, coz.. Po incydencie z t20 wszyscy beda patrzec z przymruzeniem oka na to co CCP powie w sprawie wewnetrznych dzialan. Rownie dobrze moga sfabrykowac screenshoty i je postnac. Kwestia wiary lub nie, a jesli sie nie wierzy - szkoda w ogole zaczynac temat bo przeciez do kompromisu i tak sie nie dojdzie.

Co do DEVa przy tytanie, to akurat zaden problem. W Wowie np developerzy maja poustawiane triggery na najtrudniejsze encountery i dostaja alarm jesli jakas gildia wlasnie zaczyna konczyc walke z najtrudniejszym bossem w grze. Robi sie to z wielu powodow.
W sytuacji eve.. tytanow zbyt wielu nie ma, i zniszczenie kazdego to tak naprawde monumentalne osiagniecie, co oczywiscie przyciaga uwage devow.

Paranajona i tinfoil-hatyzm w stylu 'atakowalismy boba i lag nas zlapal, hax' to jest juz lekka przesada :) Wiekszosc z nas gra na polskich laczach, a jak jest, bylo i prawdopodobnie bedzie to kazdy wie. Lag to lag, jesli myslicie ze ktos ma specjalne sznurki do lagowania ludzi.. reszta komentarza zbedna ;-)

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 30, 2007, 15:32:55 »
Co do DEVa przy tytanie, to akurat zaden problem. W Wowie np developerzy maja poustawiane triggery na najtrudniejsze encountery i dostaja alarm jesli jakas gildia wlasnie zaczyna konczyc walke z najtrudniejszym bossem w grze. Robi sie to z wielu powodow.
W sytuacji eve.. tytanow zbyt wielu nie ma, i zniszczenie kazdego to tak naprawde monumentalne osiagniecie, co oczywiscie przyciaga uwage devow.

Trigger, triggerem - ale dlaczego w takich sytuacjach pojawia się akurat "admiral chujgowiekto"?  8)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Tynstar

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 30, 2007, 15:34:04 »
stary nie wiem jak ty czesto takie akcje robis ale my codzienie.... :crazy2:
i jakos kurwa zawsze cie lag lapie jak walczysz z bobem......(nie mowie ze to ich wina poprostu takie sa fakty)
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2007, 15:38:40 wysłana przez Tynstar »

Vic Brunner

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 436
    • Zobacz profil
  • Korporacja: ???
  • Sojusz: eee? wut alliance?
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 30, 2007, 15:35:20 »
Mom!!! Bob is fucking Eve again!!!!
....

 ;D
(sorry za moj kulawy angielski :P)
Moderatorzy na drzewo!! :D

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 30, 2007, 15:39:56 »
JA tez mam teorie spiskowa

Sotharr i ew ewr stoja za skandalem z Teletubisiami ! Twinky Winky nie dosc ze ma czerwona torebke, jest gejem to w dodatku jest DEVem i gra u BOBa  :2funny:

ew ewr jak Ci sie nie podoba to nie graj - i po problemie - stekasz i jeczych po tych forach ale mimo to grasz dalej - no jak ja bym mial taki stosunek do eve i takie poglady oraz teorie spiskowe to sobie bym juz dawno odpuscil ....

Sotharr

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 30, 2007, 15:45:45 »
Lag to lag, jesli myslicie ze ktos ma specjalne sznurki do lagowania ludzi.. reszta komentarza zbedna ;-)

DDoS.

Nestor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 30, 2007, 15:51:17 »
Orajt, to jak wlatujesz do systemu to boby od razu dostaja twoj IP, tabuja sie do konsoli na swoim ddosnecie i cie dosuja? :) I tak dla kazdego kto przylatuje?

Musza miec niezle zaplecze zeby nadazyc z tym :)

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 30, 2007, 15:57:48 »
Orajt, to jak wlatujesz do systemu to boby od razu dostaja twoj IP, tabuja sie do konsoli na swoim ddosnecie i cie dosuja? :) I tak dla kazdego kto przylatuje?

Musza miec niezle zaplecze zeby nadazyc z tym :)

A moze on poprostu ma taki dobry komputer - 10 osob na localu - 5 statkow na bramie i koles ma juz pokaz slajdow ;) no ale to faktycznie wina BOB-a

Fizyk

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 30, 2007, 16:01:18 »
ew ewr jak Ci sie nie podoba to nie graj - i po problemie - stekasz i jeczych po tych forach ale mimo to grasz dalej - no jak ja bym mial taki stosunek do eve i takie poglady oraz teorie spiskowe to sobie bym juz dawno odpuscil ....

Czy jeśli napiszę że nie rozumiesz co czytasz po polsku więc nie ma sensu nawet próbować po angielsku to też przestaniesz grać? Pytam tak z życzliwej ciekawości bo o ile ja rozumiem posty narzekaczy to mają pretensję nie do gry ale do ludzi którzy pracują w firmie która się tą grą opiekuje, więc nie rozumiem jaki sens ma twój post

Pozdrawiam

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 30, 2007, 16:25:51 »
ew ewr jak Ci sie nie podoba to nie graj - i po problemie - stekasz i jeczych po tych forach ale mimo to grasz dalej - no jak ja bym mial taki stosunek do eve i takie poglady oraz teorie spiskowe to sobie bym juz dawno odpuscil ....

Czy jeśli napiszę że nie rozumiesz co czytasz po polsku więc nie ma sensu nawet próbować po angielsku to też przestaniesz grać? Pytam tak z życzliwej ciekawości bo o ile ja rozumiem posty narzekaczy to mają pretensję nie do gry ale do ludzi którzy pracują w firmie która się tą grą opiekuje, więc nie rozumiem jaki sens ma twój post

Pozdrawiam
widze - ze to Ty masz spore problemy  ze zrozumieniem pewnych rzeczy - EVE nie jest wlasnoscia graczy - chcesz grac placisz - placisz i grasz musisz dostosowac sie do panujacych zasad - CCP jako walsciciel EVE ma prawo decydowac kogo zatrudnia  - kogo zwalnia , CCP tez ma pelna swiadomosc tego co sie dzieje w EVE  , CCP ma prawo wybierac taka polityke obslugi klientow i promocji gry jaka uzna za stosowne  - krotko mowiac nie ma EVE bez CCP - skoro nie akceptujesz polityki CCP nie graj [ mam nadzieje ze nie bedzie to zbyt trudne do zrozumienia dla Ciebie ) 

macie jakies zastrzezenia do pracownikow CCP piszcie bezposrednio do CCP - a to ze CCP ma takie a nie inne podejscie do ludzi z pewnymi problemami emocjonalnymi, teoriami spiskowymi, ludzi ktorzy sa nie zadowoleni ze wszystkiego i we wszystkim doszukuja sie problemow to ja sie nie dziwie - kto z nas w RL traktuje takich ludzi powaznie ? nikt  :2funny:

coz a jesli ktos nie odroznia juz RL od EVE - i nagle EVE staje sie tak bardzo wazne albo wazniejsze niz RL - i coraz trundiej komus podesc do penych rzeczy z dystansem ... to coz nie pozostaje nic innego jak tylko wspolczuc  - wytocz CCP proces ze swoimi dzialanimi zrojnowalo cale Twoje zycie - zarowno RL jak i to w eve  ^-^

Pozdrawiam  :)

Goomich

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 30, 2007, 16:51:22 »
To nie jest strategia CCP tylko szeroko zakrojone kolesiostwo wśród ich szeregowych i średniego szczebla pracowników oraz wolontariuszy. Robi się z tego wielki dramat bo jest jeden wielki serwer.

Myśle że większość innych MMORPGów ma podobne problemy po paru latach, ale przy shardach po pare(dziesiąt) tysięcy osób pozostaje to lokalnym dramatem, po którym ludzie przenoszą się ewentualnie na inny shard.

To co innego.
Chodzi o stratę. W innych grach jak się ginie, to straty są symboliczne, albo ich nie ma. Więc co z tego, że ktoś dostal Wielki Miecz Długości +2, skoro jedyną dla mnie niedogodnością, jest to, ze musze parę minut na cmentarzu posiedzieć?
W Eve zaś strata boli, taki np. Outpost to efekt miesięcy pracy wielu ludzi, kupa logistyli zarówno w trakcie stawiania, jak i później.

Voulture

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 30, 2007, 16:56:17 »
Jakiś czas temu zabiłem cyno alta pewemu polskiemu Graczowi z RKK (nie Acan) i ani nie miałem mega laga ani mój statek nie wybuchł ani nie pojawił się admirał by mnie bumpowac pod stacją. Jakis ewenement?

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 30, 2007, 17:03:16 »
Jakiś czas temu zabiłem cyno alta pewemu polskiemu Graczowi z RKK (nie Acan) i ani nie miałem mega laga ani mój statek nie wybuchł ani nie pojawił się admirał by mnie bumpowac pod stacją. Jakis ewenement?

jak to był Polak [ a w dodatku z RKK )  to napewno Cie okradl  :D a portfel widac bez laga sie dało oczyscic ;)

poconick2

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 30, 2007, 17:14:26 »
JA tez mam teorie spiskowa

Sotharr i ew ewr stoja za skandalem z Teletubisiami ! Twinky Winky nie dosc ze ma czerwona torebke, jest gejem to w dodatku jest DEVem i gra u BOBa  :2funny:

ew ewr jak Ci sie nie podoba to nie graj - i po problemie - stekasz i jeczych po tych forach ale mimo to grasz dalej - no jak ja bym mial taki stosunek do eve i takie poglady oraz teorie spiskowe to sobie bym juz dawno odpuscil ....

Tobie może nie zależy na grze tak jak mi. Mam wiele do stracenia, ponieważ konkuruję z tymi osobami na poziomie gdzie traci się miliardy, w przeliczeniu na złotówki dziesiątki tysięcy złotych. Może to nie Twój poziom, ale ryzyko to ryzyko i idąc w walkę chcę wiedzieć, że przeciwnik gra na takich samych zasadach, inaczej walka nie ma sensu.

Dzięki takim ludziom jak ja wielu dowie się co się dzieje i może CCP zmieni swoje nastawienie. Nie zamierzam chować głowy w piasek, jak chcesz to sam przestań grać, nie będziesz musiał tego słuchać. Droga wolna. Jęczę i płaczę w boleściach.... a niech oszukują, macie wiedzieć co się dzieje.

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 30, 2007, 17:34:55 »

Tobie może nie zależy na grze tak jak mi. Mam wiele do stracenia, ponieważ konkuruję z tymi osobami na poziomie gdzie traci się miliardy, w przeliczeniu na złotówki dziesiątki tysięcy złotych. Może to nie Twój poziom, ale ryzyko to ryzyko i idąc w walkę chcę wiedzieć, że przeciwnik gra na takich samych zasadach, inaczej walka nie ma sensu.

Dzięki takim ludziom jak ja wielu dowie się co się dzieje i może CCP zmieni swoje nastawienie. Nie zamierzam chować głowy w piasek, jak chcesz to sam przestań grać, nie będziesz musiał tego słuchać. Droga wolna. Jęczę i płaczę w boleściach.... a niech oszukują, macie wiedzieć co się dzieje.

dzien w dzien latam z MC,BOBem i innymi - i widze ze po naszej stronie ludzie traca statki tak samo jak po  przeciwnej -  jak zdobywamy jakis system to dlatego ze wlozylismy w to duzo pracy - wszyscy gramy na tych samych zasadach .... a siedzac na TSie slysze ile trudu FC musi wlozyc aby ogranoc cale pole bitwy - decydowac gdzie ktora flota ma sie znajdowac, zbierac raporty od scoutow w sasiednich systemach itp itd - nawet jak bardzo bym chcial doszukac sie czegos to nie ma jak - to ze gramy na jakichs innych zasadach to jest kompletny mit - sorry ale takie sa fakty  - przynajmnie tyle moge powiedziec jesli chodzi o toczenie wojny ... masz Prawo szukac odpowiedzi na pytania - ale czasem mam wraznie ze przkroczyles pewna granice - i juz nie dostrzegasz pewnych faktow - owszem nic w eve nie jest doskonale - nie ma bieli i czerni jest tylko szarosc - ale nie popadajmy w skrajnosci !

Tynstar

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 30, 2007, 18:17:21 »
tja takie same zasady mi nikt nie dal bpo t2  :crazy2: :crazy2:

Fizyk

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 30, 2007, 18:35:29 »
widze - ze to Ty masz spore problemy  ze zrozumieniem pewnych rzeczy - EVE nie jest wlasnoscia graczy - chcesz grac placisz - placisz i grasz musisz dostosowac sie do panujacych zasad - CCP jako walsciciel EVE ma prawo decydowac kogo zatrudnia  - kogo zwalnia , CCP tez ma pelna swiadomosc tego co sie dzieje w EVE  , CCP ma prawo wybierac taka polityke obslugi klientow i promocji gry jaka uzna za stosowne  - krotko mowiac nie ma EVE bez CCP - skoro nie akceptujesz polityki CCP nie graj [ mam nadzieje ze nie bedzie to zbyt trudne do zrozumienia dla Ciebie )

No i nadal nie rozumiesz że mimo że gram w EVkę to moge narzekać mogę pisać o żeczach kture mi się niepodobaja nikt tego nmi nie zabroni ba w normalnym świecie jest to nawet zalecane bo jeśli kieruję produkt do tysięcy osób to chcę usłyszeć krytyczne głosy od setki z nich co pozwoli mi go ulepszyć - to jest własnie normalne. Trucie że jak się nie podoba to spierdalaj jest bardzo naiwne i dziecinne patrz na świat bardziej krytycznie nauczysz się go traktować z dystansem. Nie będziesz go tak traktował tylko dlatego że zaczniesz sobie wmawiać że tak właśnie jest. Do reszty się nie odnoszę bo jest bardzo dziwna, emocjonalna i dziecinnie noobowska

Pozdrawiam

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #130 dnia: Maj 30, 2007, 19:41:55 »


No i nadal nie rozumiesz że mimo że gram w EVkę to moge narzekać mogę pisać o żeczach kture mi się niepodobaja nikt tego nmi nie zabroni ba w normalnym świecie jest to nawet zalecane bo jeśli kieruję produkt do tysięcy osób to chcę usłyszeć krytyczne głosy od setki z nich co pozwoli mi go ulepszyć - to jest własnie normalne. Trucie że jak się nie podoba to spierdalaj jest bardzo naiwne i dziecinne patrz na świat bardziej krytycznie nauczysz się go traktować z dystansem. Nie będziesz go tak traktował tylko dlatego że zaczniesz sobie wmawiać że tak właśnie jest. Do reszty się nie odnoszę bo jest bardzo dziwna, emocjonalna i dziecinnie noobowska

Pozdrawiam


 żeczach kture  ???  Ty sie nie dziw ze Cie ludzie czasem nie rozumieją ;]

no jak chcesz aby Cie ccp usłyszało to napisz do nich - czemu tego nie zrobisz ? łatwo  jest marudzić ale ciężko coś zrobić ? :)

Wybacz ale to Ty masz dziecinne podejście do świata - świat jest pełen układów i układzików - być może jeszcze jesteś zbyt młody aby do dostrzec - a podejście jak Ci sie nie podoba to nie korzystaj  jest jak najbardziej ok -to co Ty prezentujesz to podejście roszczeniowe - pomijam fakt ze nie wiem czemu nagle nawijasz o ulepszaniu produktu skoro rozmawiamy na temat polityki CCP ale widać jakoś tak masz ;)   

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #131 dnia: Maj 30, 2007, 20:13:08 »
Dajcie sobie spokoj.

Tak jak mowilem kilkaset postow wyzej.

niewazne co CCP napisze, i tak znajda sie ludzie ktorzy stwierdza ze to sciema. Takim ludziom nawet gdybys podal na tacy nazwiska, postawil przed kompem z petycjami, zeby mogl zobaczyc na wlasne oczy to on i tak stwierdzi ze ludzie podstawieni a komp wczesniej zaprogramowany.

Wiem, ze mowie to po raz ktorys tam, ale powtorze po raz kolejny. Zastanow sie, jakie sa interesy wszystkich stron a szczegolnie CCP.

Zastanow sie.

To moj ostatni post tutaj. Nie ma sensu wiecej wam tlumaczyc ciagle tego samego. Jestescie zbyt zacietrzewieni w nienawisci, zeby pojac, ze ktos inny moze miec racje. Bedziecie slepo wierzyc w swoje przekonania i nic nie moze spowodowac abyscie zmienili zdanie.

Mam dla was propozycje, ktora juz wczesniej sie pojawila.
Nie lubicie CCP, nie placcie jej za ich uslugi, przeciez pomagacie oszustom, ktorzy faworyzuja tylko jedna strone, a robia to dlatego, zeby stracic wszystkich Klientow i po 10 latach istnienia rozpasc sie tracac kilkadziesiat milionow dolcow dochodu rocznie. Wszystko dlatego zeby BOB mogl wygrywac w ich grze.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Blutbart

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #132 dnia: Maj 30, 2007, 20:24:17 »
Chciałbym podsumować dyskusję z tego topicu...
blablablablablablablablablablablablablablablablab lablablalablablablablablablablablablabla (nie chce mi się dalej kontynuować wywodu).


Myślę że moja opinia znacząco wpłynie na dalszą działalność CCP, BoBa, D2, goonsów i innych takich, podobnie jak poprzednie 9 stron...

Fizyk

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 30, 2007, 20:41:43 »
....żeczach kture....... nie mają wpływu na zrozumienie przekazu to po pierwsze. Po drugie nie wiesz czy przypadkiem ne napisałem do nich a może zrobiłem to nie raz a może udzielam się wyjątkowo aktywnie na oficjalnym forum. Taka jest właśnie rola for mają one mówić ludziom co inni myślą na dany temat więc jak najbardziej zasadne jest pisanie także tutaj o tym co się nie podoba ( tym bardziej że ostatnio pojawił się człowiek z oficjalnym namaszczeniem CCP do kontaktu z Polakami i tym bardziej że ostatnio społeczność centrali bardzo sie rozrosła ). Tak ten świat jest właśnie zbudowany ( często ludzie którzy takie zależności nazywają układami, układzikami moją tendencję do bycia frustratami ) a jeśli przeczytasz kilka wcześniejszych moich wpisów będziesz wiedział co myślę i dowiesz się że piszesz bzdury. Dalej, jeśli moje podejście jest podejściem roszczeniowym jakim jest twoje? Ja płacę za tą gierkę i oczekuję jakiejś jakości, jasne mogę zmienić ją na WoWa ale nie zrobię tego bo ten klimat mi się nie podoba, kocham gwiazdy i chcę bawić się stateczkami, laserami i takimi tam ( BTW EVE jest prawie jedyną grą w którą się bawię dawno temu było jeszcze Europa Universalis, Civilizacja i Sim City - to o czymś świadczy ). Wytłumaczę to na jabłkach jeśli kupuję samochód jakiejś marki to mam prawo żądać żeby jeździł i do tyły i do przodu, prawda? Więc opłacając abonament za EVkę też mam takie prawo, prawda? Mogę zawsze zmienić samochód ale nie muszę tego robić i takie jest moje święte prawo. Ja faktu przejścia z tematu polityki CCP wobec graczy na temat ulepszania produktu nie pomijam, tym się różnimy ( swoją drogą podobno ludzie inteligentni potrafią doszukiwać sie analogi między, nieraz dla innych bardzo odległymi tematami, ludzie mniej inteligentni tego nie dostrzegają............. sam wyciągnij wnioski - to tyle a propo twoich personalnych wycieczek ). Jeszcze niedawno CCP chciało aby w światku gier każdy uważał że to właśnie oni mają najlepszy support dla graczy ze strony firmy i tak właśnie traktuje się we współczesnym świecie tą część która łączy klienta jakichś usług z ich sprzedawcą - jako produkt. To jest produkt który można ulepszać, zmieniać modyfikować itd. itp. No ale cóż może jesteś zbyt młody aby powyższe zrozumieć

Pozdrawiam

Edit:

Hastrabull to byłby dopiero objaw mojej frustracji i infantylizmu: wkurzacie mnie nie będę grał rzucę to wpizdu. Sam też kilka postów wyżej ( a może było to w innym topicu pisałem aby ci którym cos się za bardzo zachowanie GMów po prostu zastrajkowali i nie płacili/logowali się przez jakiś czas. Kilka postów wyżej pisałem że nie uważam żeby BoB był jakoś specjalnie faworyzowany przez CCP ale prawa innych do snucia takich wizji będę bronił i tyle
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2007, 20:52:26 wysłana przez Fizyk »

halv

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #134 dnia: Maj 30, 2007, 21:07:16 »
bla bla bla ;)

Hastrabull ma racje szkoda tracić  czas - mógłbym odpisać - wykazać ze nie masz racji - ale po co ?

TAK WIEC TY MASZ RACJE JA MAM SPOKÓJ  :2funny: 
do zobaczenia in space  >:D   :knuppel2:

Ellaine

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #135 dnia: Maj 30, 2007, 21:47:20 »
TAK WIEC TY MASZ RACJE JA MAM SPOKÓJ  :2funny: 
do zobaczenia in space  >:D   :knuppel2:
Tak sobie pomyslalem, ze moze zrobimy killboard forumowy? Kto kogo zabil we flamewarach i jakim argumentem? :)

Voulture

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #136 dnia: Maj 30, 2007, 21:53:29 »
Raczej taka tabelkę, kto na kogo i ile razy zbluzgał. Wtedy od razu wejdzie się do jakiegoś tematu popatrzy i od razu widzi : "Ooo odpwiedział X i Y, oboje teraz obserwuja temat...  maja już 11 flejmów i 149 wulagryzmów. Ide po popcorn..."

Nestor

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #137 dnia: Maj 30, 2007, 22:03:01 »
Raczej taka tabelkę, kto na kogo i ile razy zbluzgał. Wtedy od razu wejdzie się do jakiegoś tematu popatrzy i od razu widzi : "Ooo odpwiedział X i Y, oboje teraz obserwuja temat...  maja już 11 flejmów i 149 wulagryzmów. Ide po popcorn..."

To ja sobie pozwole wygrac ten konkurs uzywajac nowego jezyka LOLCODE ( http://lolcode.com/home ) oraz liryk jednej z polskich kapeli..

HAI
CAN HAS STDIO?
IM IN YR LOOP
VISIBLE "Chuj, kurwa, dupa, cipa.."
IM OUTTA YR LOOP
KTHXBYE

A boby beda dalej wygrywac poki ludzie nie zlamia ich psychologicznego image i nie wyciagna dobrej taktyki przeciw nim. Psy szczekaja a cyrk jedzie dalej ;-)

poconick2

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #138 dnia: Maj 30, 2007, 22:17:29 »

Tobie może nie zależy na grze tak jak mi. Mam wiele do stracenia, ponieważ konkuruję z tymi osobami na poziomie gdzie traci się miliardy, w przeliczeniu na złotówki dziesiątki tysięcy złotych. Może to nie Twój poziom, ale ryzyko to ryzyko i idąc w walkę chcę wiedzieć, że przeciwnik gra na takich samych zasadach, inaczej walka nie ma sensu.

Dzięki takim ludziom jak ja wielu dowie się co się dzieje i może CCP zmieni swoje nastawienie. Nie zamierzam chować głowy w piasek, jak chcesz to sam przestań grać, nie będziesz musiał tego słuchać. Droga wolna. Jęczę i płaczę w boleściach.... a niech oszukują, macie wiedzieć co się dzieje.

dzien w dzien latam z MC,BOBem i innymi - i widze ze po naszej stronie ludzie traca statki tak samo jak po  przeciwnej -  jak zdobywamy jakis system to dlatego ze wlozylismy w to duzo pracy - wszyscy gramy na tych samych zasadach .... a siedzac na TSie slysze ile trudu FC musi wlozyc aby ogranoc cale pole bitwy - decydowac gdzie ktora flota ma sie znajdowac, zbierac raporty od scoutow w sasiednich systemach itp itd - nawet jak bardzo bym chcial doszukac sie czegos to nie ma jak - to ze gramy na jakichs innych zasadach to jest kompletny mit - sorry ale takie sa fakty  - przynajmnie tyle moge powiedziec jesli chodzi o toczenie wojny ... masz Prawo szukac odpowiedzi na pytania - ale czasem mam wraznie ze przkroczyles pewna granice - i juz nie dostrzegasz pewnych faktow - owszem nic w eve nie jest doskonale - nie ma bieli i czerni jest tylko szarosc - ale nie popadajmy w skrajnosci !

Co z tego, że Ty nie widzisz co się dzieje? Jesteś na dole, żołnierz, mięso armatnie, masz nie widzieć. Przykład jest prosty, jeżeli nie byłoby ludzi zdolnych poświęcić się pewnym ideom i swoim wierzeniom gdzie bylibyśmy teraz? T20 narobił by dla siebie i kolegów więcej BPO TL2, kontakty by kwitły. Kolejny przykład...

t20: "So Let us play and enjoy the game you and I both love on the same level."

I to mówi człowiek, który stworzył sobie w grze ileś tam BPO TL2. Wiedziałeś o tym? Nigdy nie twierdziłem, że cała grupa oszukuje, ale są pewni ludzie, którzy pozwalają sobie na zbyt wiele i są zbyt pewni siebie. Powiedz mi gdzie się mylę, bo dla mnie sprawa jest prosta i na dodatek poparta faktami.

Jakiś czas temu zabiłem cyno alta pewemu polskiemu Graczowi z RKK (nie Acan) i ani nie miałem mega laga ani mój statek nie wybuchł ani nie pojawił się admirał by mnie bumpowac pod stacją. Jakis ewenement?

Nie, ale zastanów się, ilu ludzi walcząc z BoBem będzie myślało inaczej, że oszukują. Podany przykład z mothershipem był wskazaniem na ten problem. Nie jest to przykład wyssany z palca, słyszałem wiele razy jak ludzie narzekają i mówią "oszuści", choć nie raz jest to głupie i bez poparcia. No ale tak już się stało. Idąc dalej jest to wina CCP od samego początku.

Dajcie sobie spokoj.

Tak jak mowilem kilkaset postow wyzej.

niewazne co CCP napisze, i tak znajda sie ludzie ktorzy stwierdza ze to sciema. Takim ludziom nawet gdybys podal na tacy nazwiska, postawil przed kompem z petycjami, zeby mogl zobaczyc na wlasne oczy to on i tak stwierdzi ze ludzie podstawieni a komp wczesniej zaprogramowany.

Wiem, ze mowie to po raz ktorys tam, ale powtorze po raz kolejny. Zastanow sie, jakie sa interesy wszystkich stron a szczegolnie CCP.

Zastanow sie.

To moj ostatni post tutaj. Nie ma sensu wiecej wam tlumaczyc ciagle tego samego. Jestescie zbyt zacietrzewieni w nienawisci, zeby pojac, ze ktos inny moze miec racje. Bedziecie slepo wierzyc w swoje przekonania i nic nie moze spowodowac abyscie zmienili zdanie.

Mam dla was propozycje, ktora juz wczesniej sie pojawila.
Nie lubicie CCP, nie placcie jej za ich uslugi, przeciez pomagacie oszustom, ktorzy faworyzuja tylko jedna strone, a robia to dlatego, zeby stracic wszystkich Klientow i po 10 latach istnienia rozpasc sie tracac kilkadziesiat milionow dolcow dochodu rocznie. Wszystko dlatego zeby BOB mogl wygrywac w ich grze.

Oczywiście to powtarzanie tego samego w kółko, ale liczy się to, że tłum przemówił i coś zostało zrobione w tej sprawie. Lubię wszystkich w grze, dawno wygrałem EVE w ten sposób, nic nie jest mnie w stanie zaboleć przez to. Do niektórych wolę strzelać bardziej i są na topie listy, to wszystko. Nie ważne czy to BoB czy Gooni. Jestem ponad tym, grę zostawiam za sobą jak idę z kumplami na grilla i mam co robić w RL. Ale jak widzę taki bajzel to trzeba swoją cegiełkę postawić. Tu nie ma nienawiści tylko mój głośny sprzeciw, podobnie jak wielu innych.

A boby beda dalej wygrywac poki ludzie nie zlamia ich psychologicznego image i nie wyciagna dobrej taktyki przeciw nim. Psy szczekaja a cyrk jedzie dalej ;-)

Dokładnie. Nie chodzi o pokonanie BoBa, złamanie ich czy coś, wystarczy mi satysfakcja w grze gdy giną, to jest coś dla czego warto grać, mieć frajdę. Wszystko idzie do przodu.

Fizyk

  • Gość
Odp: BoD cz2. Otwarty list GoonFleet do CCP
« Odpowiedź #139 dnia: Maj 31, 2007, 01:29:15 »
Mógłbyś? Pewnie tak, gdybys miął rację ale nie masz więc............ no cóż taki gatunek człowieka jesteś.

Aby cię zachęcić obiecuję ci że dam ci 200m ISKów jeśli udowodnisz mi że masz rację, nie chcesz robic dalej syfu z tego wątku wyślij mi to na maila lillyam@wp.pl

Pozdrawiam