Autor Wątek: caldari achura najlepszy do pvp?  (Przeczytany 2234 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nazaret

  • Gość
caldari achura najlepszy do pvp?
« dnia: Maj 11, 2007, 16:18:29 »
Witam

gram w eve od jakiegoś tygodnia, a jednym z najważniejszych powodów dla których z wszystkich mmoków wybrałem właśnie ewke jest pvp ;]

poczytałem troche forum(min temat o caldari kilka pozycji niżej) i, jeśli wszystko dobrze zrozumiałem caldari achura mozna najbardziej wykokswać, ale ich shipy sa be do pvp. jednak mozna wskoczyc w shipa dowolnej rasy. teoretycznie wiec moglbym od raza zlac caldarskie shipy i z zamiast nich skillowac na dajmy na to minmantarskie. doskillowanie do crusa zajeloby mi kilka dni. teoretcznie wyglada to cholernie prosto, a jak ze strony praktycznej?

btw geba chara/wyglad shipa bez znaczenia ;]

Voulture

  • Gość
Odp: caldari achura najlepszy do pvp?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2007, 16:24:30 »
Skillowanie postacia statkow innej rasy wyglada dokladnie tak prosto, jak Ci sie wydaje. Pod wzgledem czasowym itd ie ma najmniejszej roznicy. Problem na poczatku moze byc z fittem na te statki, gdyz poczatkowe postacie posiadaja skille pzreznaczone pod swoja rase. NIe mniej jednak, jest to roznica ktora mozna szybko nadrobic a achura pozwoli Ci nadgonic swoich kolegow z innyh ras ;)

Michieru

  • Gość
Odp: caldari achura najlepszy do pvp?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2007, 16:28:17 »
A ja wybierajac Achure, wzialbym sobie specke z bonusami do hybrid turretow, i wyskillowal Gallente :)

Fizyk

  • Gość
Odp: caldari achura najlepszy do pvp?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2007, 23:50:03 »
A propo mordek i charyzmy to Amarr/Amarr też ma char równe 3 no i niewygląda jak pół dupy zza krzaka chociaż IMHO ma lekko pokręcone inne atrybuty

Rhovana

  • Gość
Odp: caldari achura najlepszy do pvp?
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 12, 2007, 00:08:32 »
no fakt że male Achura wygląda jak z tyłka ;D ale panny są najładniejsze za to :D