Autor Wątek: polske corpy  (Przeczytany 40329 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

solette

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 14, 2006, 13:14:52 »
Vulor , byc moze ale dopiero teraz to sie odbija echem w EVE ;) , lecz byc mo?e za krótko " zyje" na tym ?wiecie ?eby to wiedzie? :)

vulor

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 14, 2006, 13:18:46 »
Cytat: "HIMK"
Cytat: "vulor"
... Wiec je?eli polski sojusz nie da mi czego?, czego nie moge osiagna? bez wchodzenia do ?adnego sojuszu, to co?... :?  :?...


Jeszcze raz odpowiem na postawione pytanie. Wedlug mnie taki sojusz da ci to co kazdy inny niczego uber nie wprowadzi taki allianc z wiekszoscia polakow. Bonusem bedzie to ze wiekszosc bedzie polakow i bedzie mozna sobie po polskiemu pogadac. Zrobic ladny duzy gang tylko polakow. Allianc znaczy wiecej ludzi, a moze i nie, hmn... Moze zbierajacc wszystkie polskie corpy i troche nie polskich wymyslilo by sie kampanie przeciwko bobbita, albo ASCN, albo LV, albo RA. takie ladne wypady dla zabawy killowania na tereny wroga. Gangiem 50 albo 100 osobowy (wiem lag by byl jak cholera) ale nie bylo by obaw ze ktorys z tych alliansow zblobuje taki gang. Allians bez POS'ow bez infrastruktury tylko stacje NPC w 0.0 ma wiele zalet. I nie potrzzeba strefy US. Zbiera sie banda w sobote czy niedziele i robi wielka rozpierduche.

Wiesz mniej wiecej o to mi chodzi?o i takich wypowiedzi jak twoj oczekiwa?em.  ?eby ka?dy napisal, co wed?ug niego sojusz powinien da? graczom (polakom).
Bo jedni chca poprostu lata? z polakami, tak jak ty to napisa?e?, a inni beda chceli, ?eby sojusz da? im dostep do 3 rejonów 0.0 z super minsami do kopania, Outpostami, lub przynajmniej posami w ka?dym systemie, a jeszce inni chca, zeby polski sojusz da? im mo?liwo? farmienia plexa 10/10, lub zbawiania swiata.

Tynstar

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 14, 2006, 13:22:21 »
Cytuj
Ano wlasnie to pytanie zadaje wiekszosc z nas. A co jakbys to ty cos dal sojuszowi ? Zastanow sie co moglbys zaoferowac. W czym pomoc. I nie wyjezdzac mi tu z tekstami ze EVE to nie praca ze nie bedziecie wykonywac obowiazkow. A co robiliscie w innych corpach latajac w gangu PvP. Kazdy se strzelal do czego chcial, czy moze lider gangu wybral primary to wszyscy do tego jednego celu strzelaliscie. Takie p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e czasami slysze/czytam na tym forum ze az...

Gra nazywa sie MMO czyli gra sie w grupie a grajac w grupie trzeba miec przywodce. Jak wielka bedzie ta grupa to tylko kwestia jak dobry bedzie lider i czy bedzie umial taka grupa pokierowac bez zatargow. Albo wykozystac energie raptusow do wykanczania wroga Wink

Jeszcze raz odpowiem na postawione pytanie. Wedlug mnie taki sojusz da ci to co kazdy inny niczego uber nie wprowadzi taki allianc z wiekszoscia polakow. Bonusem bedzie to ze wiekszosc bedzie polakow i bedzie mozna sobie po polskiemu pogadac. Zrobic ladny duzy gang tylko polakow. Allianc znaczy wiecej ludzi, a moze i nie, hmn... Moze zbierajacc wszystkie polskie corpy i troche nie polskich wymyslilo by sie kampanie przeciwko bobbita, albo ASCN, albo LV, albo RA. takie ladne wypady dla zabawy killowania na tereny wroga. Gangiem 50 albo 100 osobowy (wiem lag by byl jak cholera) ale nie bylo by obaw ze ktorys z tych alliansow zblobuje taki gang. Allians bez POS'ow bez infrastruktury tylko stacje NPC w 0.0 ma wiele zalet. I nie potrzzeba strefy US. Zbiera sie banda w sobote czy niedziele i robi wielka rozpierduche.
(Moze lepiej napisac co sie oczekuje od takiego alliansu, co by sie chcialo dostac a nie pytac a co on moze mi dac. To tak jak by 5 latek zapytal.)

Hmn.. krolik sie rozmazyl Laughing


Dobrze gada....popieram. Tego wlasnie bym oczekiwal po polskim aliansie

Ellaine

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 14, 2006, 13:28:06 »
Polski sojusz daje floty, w ktorych FC wydaje po polsku rozkazy na vencie :)
Tzn wieksze floty, niz polski korp :)

Zdazylo mi sie latac z polakami z korpa ostatnio za ISSami i jezyk polski mowiony w eve jest ciekawa odmiana :)

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 14, 2006, 13:28:56 »
Cytat: "WolfSimon"
Gav, dok??dnie tak si? dzieje. Sojusze powstaj? i padaj? ca?y czas, d?ugo?? trwania takiego sojuszu zalezy tylko od ilo?ci ludzi, którym taki uk?ad ptzynosi korzy?ci i równie? nacji tych?e ludzi. Tak, tak, nacji. Jedni s? bardziej ugodowi, inni nie, My nie...
Aeon, dlaczego siej? defetyzm (kre?l? rzeczywisto?? w moim mniemaniu)?
Bo nie lubi? jak si? kumple ?r?...

Jak si? ta ca?? operacja uda to stawiam flach? twórcom :)


Ja tu jestem od stawianai wodki i prosze mi sie tu nie wcinac. Chyba ze pan chce cos bardziej szlachetnego postawic  :wink:

Co do ugodowosci to sa rozni ludzi w Polsce i na swiecie. Ze grupa starszych graczy jest malo ugodowa nie znaczy ze duze grono nowych graczy nie jest.

solette

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 14, 2006, 13:30:06 »
Cytat: "Ellaine"
Polski sojusz daje floty, w ktorych FC wydaje po polsku rozkazy na vencie :)
Tzn wieksze floty, niz polski korp :)

Zdazylo mi sie latac z polakami z korpa ostatnio za ISSami i jezyk polski mowiony w eve jest ciekawa odmiana :)




Ale czy wieksza flota nie daje wi?cej mozliwo?ci i ...hmm.... pot?gi ? ;)

Potem b?d? nas bardziej nielubi? niz Ruskich :D

solette

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 14, 2006, 13:31:53 »
Cytat: "HIMK"

Co do ugodowosci to sa rozni ludzi w Polsce i na swiecie. Ze grupa starszych graczy jest malo ugodowa nie znaczy ze duze grono nowych graczy nie jest.


I TU sie zgodze , ale czy to znaczy ?e nowi gracze powinni zacz?? my?le? nad nowym duzym polskim alliancem ? ;)

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 14, 2006, 13:34:20 »
Cytat: "Ellaine"
Polski sojusz daje floty, w ktorych FC wydaje po polsku rozkazy na vencie :)
Tzn wieksze floty, niz polski korp :)

Zdazylo mi sie latac z polakami z korpa ostatnio za ISSami i jezyk polski mowiony w eve jest ciekawa odmiana :)


Do czego pijesz. Analize poszczegolnych slow robisz. Mam nadzieje ze nie analizujesz moich wypowiedzi. Traktuj je jako przyklady, probe pokazania wlasciwego kirunku myslenia. Zreszta jak ktos nie kuma o co mi chodzi to juz jego problem.

Mozna mnie zlapac w EVE jak ktos chce to pogadamy. 8)

Zolthar

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 14, 2006, 13:34:24 »
Cytat: "xarthias"
Ale po ch... do tego alians?
?eby standy ustawia? szybciej?? Czy dla tickerka?


Odnios? si? tylko do naszego aliansu który chcemy za?o?y?, mam w powa?aniu ticker, rag jasno napisa? po co alians, obecnie dzia?amy na dwóch kra?cach chrzanionej mapy eve i kolega od standingów ma do chu%$#a do?? ustawiania coraz to nowych korpów a co najlepsze styk?o nie by? w domku 4 dni i znowu jacy? rezydenci sie pojawiaj?, alians w?a?nie po to jest nam potrzebny aby ustawi? standing raz a nie 1439765438 razy. No i owszem mamy równie? drugi cel zupe?nie odmienny od tego omawianego tutaj...

:)

LukasTDI

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 14, 2006, 13:41:40 »
Cytat: "solette"
Cytat: "HIMK"

Co do ugodowosci to sa rozni ludzi w Polsce i na swiecie. Ze grupa starszych graczy jest malo ugodowa nie znaczy ze duze grono nowych graczy nie jest.


I TU sie zgodze , ale czy to znaczy ?e nowi gracze powinni zacz?? my?le? nad nowym duzym polskim alliancem ? ;)


Ja sie przyznam ze jestem ?wie?y jak .... cos tam :D
i ledwo po 3ch dniach grania dopadly mnie propozycje z roznych stron :)
EVE to nie gierka w ktorej mamy pare szybkich rund, tu postrzelac, tam cos zapier...pozyczyc i zwiewac
to gra w ktorej czasami trzeba pomyslec :) i wtedy przydaja sie doswiadczenia roznych innych graczy :D

przede wszystki trzeba by bylo ustalic jakies reguly ... bo wchodzac na kanal polski w grze jak sie jest ?wiezakiem zadajac pytanie
zamiast otrzymac odpowiedz T/N albo ZROB TAK, zaczyna sie gadanie
o dupie Marysi i ze Ala ma Kota a Sierotka ma AIDS....

moznaby zjednoczyc PL [ale p?ytko zabrzmialo]
olewajac "starych wyjadaczy" ktorzy nie chcieli by pomagac a dalej zagarniac "co im sie nalezy" ... po jakiejs rewolucji ... bedzie PL allianc :] i grupa "rozbitkow" ktora albo przylaczy albo zostanie wchlonieta przez czarna dziure eve.

end kaleczenia
?wie?ak

Aeon Horax

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 14, 2006, 13:44:03 »
Cytat: "LukasTDI"

przede wszystki trzeba by bylo ustalic jakies reguly ... bo wchodzac na kanal polski w grze jak sie jest ?wiezakiem zadajac pytanie
zamiast otrzymac odpowiedz T/N albo ZROB TAK, zaczyna sie gadanie
o dupie Marysi i ze Ala ma Kota a Sierotka ma AIDS....


lol
ooo, to dok?adnie jak na forum :P

Ellaine

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 14, 2006, 13:44:38 »
Cytat: "HIMK"
Cytat: "Ellaine"
Polski sojusz daje floty, w ktorych FC wydaje po polsku rozkazy na vencie :)
Tzn wieksze floty, niz polski korp :)
Zdazylo mi sie latac z polakami z korpa ostatnio za ISSami i jezyk polski mowiony w eve jest ciekawa odmiana :)

Do czego pijesz. Analize poszczegolnych slow robisz. Mama nadzieje ze nie analizujesz moich wypowiedzi. Traktuj je jako przyklady, probe pokazania wlasciwego kirunku myslenia. Zreszta jak ktos nie kuma o co mi chodzi to juz jego problem.
Mozna mnie zlapac w EVE jak ktos chce to pogadamy. 8)

Do niczego nie pije :)
Pisze o tym jakie korzysci mozna miec z sojuszu polskiego versus zostania w sojuszach miedzynarodowych. Zwykle latam w anglojezycznych gangach, ale mimo wszystko fajniej i swobodniej jest mowic w jezyku ojczystym, szczegolnie jesli jesli w ogniu bitwy trzeba szybko i bezblednie wypowiadac i rozumiec nazwy systemow i primary. W miedzynarodowej flocie, U-QVWD zostanie powiedziane inaczej przez Polaka (odruchowo powie iu-kiu-fa?-wu-de), inaczej przez Greka (uu-dasz-ku) inaczej przez Angola (iu-dasz-kiu-wi-dab-di) ;)

LukasTDI

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 14, 2006, 13:46:50 »
Cytat: "Aeon Horax"
Cytat: "LukasTDI"

zamiast otrzymac odpowiedz T/N  zaczyna sie gadanie
o dupie Marysi i ze Ala ma Kota a Sierotka ma AIDS....


lol
ooo, to dok?adnie jak na forum :P


ta .. wlasnie widze ... zamiast nawiazac kolejny OT
 :lol:  8)

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 14, 2006, 13:55:48 »
Cytat: "LukasTDI"
Cytat: "Aeon Horax"
Cytat: "LukasTDI"

zamiast otrzymac odpowiedz T/N  zaczyna sie gadanie
o dupie Marysi i ze Ala ma Kota a Sierotka ma AIDS....


lol
ooo, to dok?adnie jak na forum :P


ta .. wlasnie widze ... zamiast nawiazac kolejny OT
 :lol:  8)


Polecam RAVE, tam ci pomoga, albo kogos na convo atakuj. Na chatach gdzie jest wieksze grono i czesc jest czyms zajeta albo nie reaguje albo glupie odpowiedzi daje aby sie popisac, norma w EVE.

Oprocz RAVE jest jeszcze SHOCK i pewnie jeszcze inne corpy co pomagaja nowym graczom. Jak chcesz od samego poczatkku ostro strzelac do wszystkiego co sie rusza to nawet w corpie cczysto PvP/pirackim ci pomoga, podpowiedza, moze nawet jakas freajke czy cruza zafunduja (5m to pikus dla starego gracza, a frajda ze bedzie sie mialo nowego z ktorym bedzie mozna regularnie grac). To jak do ciebie podejda zalezy od ciebie, od twojego charakteru, sposobu wypowiadania sie.

Sorka troche offtopicowo sie zrobilo. Wracajmy do tematu.
Nareszcie nadrobilem te 2 strony postow co dzisiaj sie pojawily chociaz skutecznie mi w domu pzeszkadzali  8)

Assari

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 14, 2006, 13:58:06 »
Cytat: "HIMK"
(...)Zreszta jak ktos nie kuma o co mi chodzi to juz jego problem.
Mozna mnie zlapac w EVE jak ktos chce to pogadamy. 8)


Sorry za malutki offtopic ale tu si? w?a?nie mylisz HIMK.
Inteligencja to sposób wypowiadania mysli bez pomocy r?k. I jak powiedzia? Kochanowski "Chodzi o to by j?zyk gi?tki powiedzia? wszystko co pomy?li g?owa" Czyli to TWÓJ problem, je?li nie umiesz sformu?owa? wypowiedzi/swojej mysli/itd w taki sposób ?eby osoba do której mówisz/piszesz zrozumia?a o co ci chodzi?o  8)

LukasTDI

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 14, 2006, 14:00:12 »
zrobic allianca :D
podzielic na grupy:

dywizjon 303 [atak]
u zwirka i muchomorka [trade center]
?ysek z pokladu eve [kopalnie]
w drodze magazyn ka/turystyczny
itp...

a nad wszystkim czowac beda smerfy [straz aliancka]

widok polskiego allianca :D
i male miejsce w swiecie eve gdzie siedza same PL

marzyciel
?wie?ak  :twisted:

roofi

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 14, 2006, 14:15:52 »
ja od takiego alliancu oczekiwa?bym tego co daje mi BUFU ale w wi?kszej ilo?ci

czyli:

wi?cej ludków w t2 statkach + codzienna che? do strzelania si? z minimaln? ilo?ci? polityki, napów, +, z du?? ilo?ci?  " - ", bez wojen w empire przyanjemniej tych przez nas wypowiadanych

ja daje od siebie wszystkie t2 matarskie statki i ch?? do strzelania si? codziennie  8)  

chyba proste  :D

roofi

HIMK

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 14, 2006, 14:52:35 »
Cytat: "Assari"
Cytat: "HIMK"
(...)Zreszta jak ktos nie kuma o co mi chodzi to juz jego problem.
Mozna mnie zlapac w EVE jak ktos chce to pogadamy. 8)


Sorry za malutki offtopic ale tu si? w?a?nie mylisz HIMK.
Inteligencja to sposób wypowiadania mysli bez pomocy r?k. I jak powiedzia? Kochanowski "Chodzi o to by j?zyk gi?tki powiedzia? wszystko co pomy?li g?owa" Czyli to TWÓJ problem, je?li nie umiesz sformu?owa? wypowiedzi/swojej mysli/itd w taki sposób ?eby osoba do której mówisz/piszesz zrozumia?a o co ci chodzi?o  8)


Nosz mondrala sie znalazl. Tylko takiego podziwiac  :lol: . Toc zaprosilem na wieksze debaty do EVE. A wypowiedz swoja uciolem bo mnie w domu dupe truli (oki skonczylem sie tlumaczyc). Skup sie na temacie i jak chcesz o cos zapytac to walw prost a nie wyjezdzaj tu ze swoim IQ. Jest wysokie to fajnie, lubie gadac z inteligentnymi ludzmi bo wtedy rozmowa sie klei i nie konczy na kurwach, chujach i tego podobnych. Sorka za przyklady miesne. Chyba jest tu jakis modulik co i tak cenzurke zrobi.

A wiec jak masz jakies pytanie, chcesz abym rozwinal jakas sentencje ktora z jakiegos powodu wczesniej nie rozwinolem to pytaj. Aktualnie mam kilka chatow otwartych, fora i RL. Czasami trzeba urwac swoja wypowiedz z jakiegos powodu. Prosze wie sie nie czepiaj.

A teraz ide na obiad wiec tez urywam ta wypowiedz i nie chce mi sie na szybkiego sprawdzac czego nie dopowiedzialem w poprzednim poscie do ktorego masz zazuty.

Edit:
Jezeli chodzi o to jedno zdanie:
"Mozna mnie zlapac w EVE jak ktos chce to pogadamy"
to prosze czytaj je doslownie. Nie mialem na mysli mowy za pomoca raczek/PvP. Jezyk mam gietki, tak mi sie wydaje i dosc dobrze wyrazam mysli. Nie pisze/gadam co mi slina na jezyk przyniesie.

Rageziv

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 14, 2006, 15:07:45 »
Dwa korpy jasno zadeklarowaly juz, ze tworzyc sojusze tak czy siak beda: PBN i BUFU .

Poniewaz sojusz to z technicznego punktu widzenia rowniez skile,
(ktore nie kazdy bedzie w eve robil bo sa o dupe rozbic jesli nie robi sie sojuszu, a robienie ich troche trwa), plus spolecznosc polskich
korporacji nie jest znow tak duza - to prosze moze o informacje
kto juz ma, ewentualnie ma realnie w planie robic skile potrzebe na stworzenie sojuszu.

Rozjasni nam to troche techniczna strone tego przedsiewziecia.

MMoroz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 14, 2006, 15:54:38 »
Ah wiedzialem ze sie pojawia takie ^&*&^%*&^ odpowiedzi "nie pytaj sie co narod/alliance zrobi dla ciebie ale co ty zrobisz do alliancu". &*^&*&^ dzieci propagandy obudzcie sie i przestancie powtarzac ten belkot.

Swietne podejscie do rekrutacji - to co wasz korp moze mi zaoferowac a nic ale fajnie jest przylacz sie do nas :wink: . A pozniej sie polskie korpy dziwia jak to ich rekruci opuszczaja w chwili zagrozenia - a dlaczego ten rekrut ma byc przywiazany do korpa/alliancu??

Dalej - Vulor zadal konkretne pytania, jaki cel? Rozwalenie BOBa - ok to nie taki zly plan tylko jakies konkrety. A oburzenie i kretynskie odpowiedzi kilku osob??? Co liczycie ze wymysliliscie sobie nowa zabawke i zaraz banda murzynow bedzie dla was harowalo - to zatrudnicjie sobie chinczykow do tego( nie biora duzo ). Jak juz bylo wspominane nie ma duzego/znaczacego polskiego korpa jakichs charzymatycznych przywodcow w naszym gronie tez nie kojarze - wiec albo przekonacie nas do tego ze bedzie ciekawie w tym alliancie, ze warto poswiecic na to czas albo bedziecie kolejnym alliancem z kilkunastoma membersami.

MIGHTY baz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 14, 2006, 15:58:17 »
Rageziv - to nie jest miejsce do tego , pogadaj z ceos - bedziesz wiedzial napewno - co, kto, jak itd

tutaj tracisz czas - wiecej frustratow niz konstruktywnych wypowiedzi

Chris

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 14, 2006, 16:46:58 »
Cytat: "MMoroz"
Ah wiedzialem ze sie pojawia takie ^&*&^%*&^ odpowiedzi "nie pytaj sie co narod/alliance zrobi dla ciebie ale co ty zrobisz do alliancu". &*^&*&^ dzieci propagandy obudzcie sie i przestancie powtarzac ten belkot.




Nie zatrybiles Himkowego przekazu , bo chyba do niego sie odnosisz.
Generalnie jak ktos chce aby aby corp cos duzo oferowal (w sensie materialnym) a nic nie wymagal to niech sie przylaczy do ASCN, lub Toxinow jezeli chce duzo pvp i nie marnuje czasu na pisanie w takich bezsensownych topicach jak ten.
My budowalismy corpa od podstaw i rzeczywiscie robilismy "dla corpa", bo kufra korp to my, wiec nasz wklad przeklada sie na fun z gry.
Takie podejscie u nas dziala.
Przecie nie chodzilo Himkowi o to ze masz zasowac dla CEO aby corpwallet robil sie tlusciutki w imie dziwnych idei.

Generalnie czytam tu co 10 post wiec moge gadac bez sensu, co i tak nie zmienia (bez)sensownosci calego topica.  :wink:


ps. Tak wogole to pozdro mmoroz , long time no see.

kerisso

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 14, 2006, 20:30:41 »
OPPPSS........

No jestem. Mam mala przerwe w grze. Jak wiecie, praca....
Yoooooo ALL polish community :p

Wiec, od razu z grubej rury: elaboraty tworza ci, ktorzy maja tak naprawde najmniej do powiedzenia. I nie chodzi mi tutaj o ilosc SP na liczniku...tylko nie obrazcie sie...gowno wiecie, a pyszczycie jak banda starych dziwek przed pierwsza majowka. hehehhe

Nikt z Was loski nie widzi tego co najwazniejsze, a pola z was o tym jednak pisze. To zagadka sukcesu polskiego ally - jak ktos na to wpadnie to bedzie taki alliance.....jak nie, to i tak fajnie sie posty nabija, co nie ?

Pare podpowiedzi, miski jedne....

1. Nie gracie w EvE dla niej samej.....

2. Znajdzcie WIZJE, a nie TELE-WIZJE...

3. Lider - to ktos kto to zlapie z ryj i bedzie prawie 24h na dobe siedzial w grze i tym bajzerem rzadzil [Venzonik - masz racje. Czapki z glow, n00by]
Zadnej demokracji, kurwa. Tylko hunta wojskowa.

4.Na huj wam narazie claimowanie regionu ??? Niech sie gracze PvP o mocnych licznikach zleca na kilka weekendow w jedno miejsce i postrzelaja do czegos zeby zobaczyc co z tego wyjdzie. Ewenetualne wojny z takiej zabawy to samo miodzio, nie ?

...zreszta....i tak huj z tego bedzie....znowu zaczynam....

P.S.
Roofi, kurwa w pysia masz ze mi ten watek pokazales :D
Pticu - ty LAMO....masz PODA...juz ja wiem za co....
BJ - w czwartek bylem w Toruniu. Gdzie ty kurwa lazisz ?
Venzon - daj buzi.....
Part - ty dajesz buzi bez proszenia.....:D
i pozdrawiam reszte mojego uberasnego, korpika BUFUNIONKA :D

...tylko wroce do gry....


SOON

KERI


No, zastanawia?em kiedy si? poka?esz :)
Ale co to ja mia?em...
A. Uprasze si? o niekurwienie tak...
I jeszcze chuj pisze si? przez "ch" :)
Xarth....
[/i]

WolfSimon

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 14, 2006, 20:41:22 »
No si? nareszcie odezwa? kurwa ojciec chrzesny polskiego sojuszu... :D

Ale dzi? jako? taki nieswój :)

MMoroz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 14, 2006, 20:44:50 »
No i standardzik wlazl jeden ze starej kliki ponawrzucal a nawet nie raczyl przeczytac.

1)Widaome i sporo osob to wspomnialo gramy dla funu

2)Widziales pytania o cel itp jest chyba kilka-kilkanascie postow

3)Czy ktos mowi o demokracji??

4)No tak olewanie czesci industrail super - ....czekajcie niech sobie przypomne czy to nie bylo jednym z powodow dla ktorych rozpadlo sie ptf czy w czym tam byliscie. Jak juz wspomnialem bez zaplecza industrialnego to daleko alliance nie zajedzie - moze to byc outsourcing, ale nie powinno sie o tym zapominac.

Na koniec to ze wam starym prykom :P  nie wyszlo nie musi oznaczac ze i tym razem tak bedzie

Kamoris

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 14, 2006, 21:48:37 »
Wez mroz wykasuj tego posta bo bredzisz  :wink:

Hehe gratzy Kerri az sie dziwilem ze sie nie ujawniasz w tym arcyciekawym watku na temat polskiego allaincu..

A propo samego allincu, sprawa prosta stworzyc silna grupe pod wezwaniem od sczelania a nooby od TT same przyjda :)

pticu

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 14, 2006, 21:59:22 »
do zalozenia aliancu potzreba jest miec duzo BPO na shipy t2, sprzedawane aliancowi po kosztach produkcji (zw3orcic uwage ze bedac w aliancie ma sie dostep do kopania w 0.0 praktycznie bezstresowy) pvp niestety to kosztuje duzo shipow i modulow. Wiec jesli znajdziie sie kilka korpow z zasobami BPO BPC na t2 sprzety mozna alians robic, bufu siedzi w aridii (choc teraz czesciej w delve) kto by chcial to se przyleci, nawet calym corpem, i jak zadeklaruje pomoc w utrzymaniu arsenalu bedzie chroniony.

reasumujac allianc OK ale tylko z dobrym supportem, nadwyzka produkcji na market (cokolwiek, mozna sobie chodnik wykladac rechargerami :)

bufu deklaruje walke i czyszczenie przedpola i zapola, utrzymanie komplexow, pomoc w utrzymaniu posow
ktos musi zadeklarowac produkcje, reserch i inne manufaktury.
ktos musi zadeklarowac transport do empire ze stuffem na sprzedaz

itd itp

ps i nikt nie wpierdala sie do tego co i z kim strzela sie bufu, bo my strzelamy we wszystsko i wszedzie ! :)

roofi

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 14, 2006, 21:59:33 »
Cytat: "Kamoris"
Wez mroz wykasuj tego posta bo bredzisz  :wink:

Hehe gratzy Kerri az sie dziwilem ze sie nie ujawniasz w tym arcyciekawym watku na temat polskiego allaincu..

A propo samego allincu, sprawa prosta stworzyc silna grupe pod wezwaniem od sczelania a nooby od TT same przyjda :)


dok?adnie tak jak pisa?em to najlepsza i jedyna droga  8)

kerisso

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 14, 2006, 22:16:51 »
Cytat: "kerisso"


No, zastanawia?em kiedy si? poka?esz :)
Ale co to ja mia?em...
A. Uprasze si? o niekurwienie tak...
I jeszcze chuj pisze si? przez "ch" :)
Xarth....
[/i]



OMFG ????

A temu spamerowi kto dal modera ????

Za spamowanie daja ? TO MI TEZ DAJCIE....i sie K_ _ _A zacznie :D

:D

kerisso

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 14, 2006, 22:26:26 »
Cytat: "MMoroz"
No i standardzik wlazl jeden ze starej kliki ponawrzucal a nawet nie raczyl przeczytac.

1)Widaome i sporo osob to wspomnialo gramy dla funu

2)Widziales pytania o cel itp jest chyba kilka-kilkanascie postow

3)Czy ktos mowi o demokracji??

4)No tak olewanie czesci industrail super - ....czekajcie niech sobie przypomne czy to nie bylo jednym z powodow dla ktorych rozpadlo sie ptf czy w czym tam byliscie. Jak juz wspomnialem bez zaplecza industrialnego to daleko alliance nie zajedzie - moze to byc outsourcing, ale nie powinno sie o tym zapominac.

Na koniec to ze wam starym prykom :P  nie wyszlo nie musi oznaczac ze i tym razem tak bedzie



Zacytuje Cie w calosci lamo jedna, zebys nie mowil ze tata Keri taki zly...

No i wlasnie, kurwa.....ops...nie mialo byc wiecej kurwa, kurwa...
Ty grasz dla FUNU....a ja gram dla LUDZI z ktorymi ten FUN mam, rozumiesz teraz ?
Inaczej olalbym juz EvE jakies 3 lata temu....jak to zroumiesz moze bedziesz kopal dla mnie velda. Teraz odpadles w przedbiegach.

Cel? Dla ciebie cel to wizja? To powodzenia stary...celuj dobrze, a moze gdzies tam w oddali zaboczysz wizje...

Ja pisalem o demokracji jakbys nie czytal - odsylam Cie do starych watkow o PA. Poczytaj jak tam szalalem....ekhm...kiedys..dawno temu :D

MOdErAtOr Xart, wybacz.....ale bedzie jeszcze jedna KURWA....kto to jest ten koles ???
Jakie zaplecze TT ??? A na co Ty zrobisz z tym zapleczem??? Bedziesz je sobie wozil w barce czy jak to tam sie zowie to cos co kopie velda, he ???

Alliance MUSI/MUSZA zalozyc ludzie z PvP - czytaj: ci co lubia kopac...tylki. Strzelac, mordowac, palic i gwalcic....SPOOOCZNIJ....
Inaczej mozesz sobie to TT.....wsadzic....w 1.0 i tam sie bawic.

....ech.....

O reszcie rzeczy nie bede pisal....bo juz mnie nosi :D

TATA KERI

MMoroz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 14, 2006, 22:27:59 »
Cytat: "Kamoris"
Wez mroz wykasuj tego posta bo bredzisz  :wink:

Hehe gratzy Kerri az sie dziwilem ze sie nie ujawniasz w tym arcyciekawym watku na temat polskiego allaincu..

A propo samego allincu, sprawa prosta stworzyc silna grupe pod wezwaniem od sczelania a nooby od TT same przyjda :)


Tak twoja argumentacja mnie porazila - kolejny wnoszacy duzo do dyskusji.

kerisso

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 14, 2006, 22:34:12 »
Cytat: "WolfSimon"
No si? nareszcie odezwa? kurwa ojciec chrzesny polskiego sojuszu... :D

Ale dzi? jako? taki nieswój :)


Oh, Kierownik...mnie tu Rooficzek naciska zeby pobojowisko z tego watku zrobic :D

Wez porzadeczek trzymaj Polityczny, bo jak wroce..... to sie zacznie :D

..i tak was koffam miski jedne :D

kerisso

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 14, 2006, 22:36:13 »
Cytat: "Kamoris"
Wez mroz wykasuj tego posta bo bredzisz  :wink:

Hehe gratzy Kerri az sie dziwilem ze sie nie ujawniasz w tym arcyciekawym watku na temat polskiego allaincu..

A propo samego allincu, sprawa prosta stworzyc silna grupe pod wezwaniem od sczelania a nooby od TT same przyjda :)


KAAAAAAMOOOOO !!!!!

Misiaku jeden :D
Ale mi sie mordka cieszy ze Cie widze. Kopa lat.

Polatamy razem ?

Ja zapraszam :D

........do BUFONKOFFFF :D

KERI

roofi

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 14, 2006, 22:43:20 »
Cytat: "kerisso"

Oh, Kierownik...mnie tu Rooficzek naciska zeby pobojowisko z tego watku zrobic :D


ejj no, ja to Ci? wci?gn??em bo wiedzia?em ?e temacik jakby bliski twemu matarskiemu sercu  :D  ale nie ?eby pobojowisko robi?

pozdrawiam tato (a mo?? te?ciu brzmia?oby lepiej  :lol: )

roofi

kerisso

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 14, 2006, 22:53:50 »
Cytat: "roofi"
Cytat: "kerisso"

Oh, Kierownik...mnie tu Rooficzek naciska zeby pobojowisko z tego watku zrobic :D


ejj no, ja to Ci? wci?gn??em bo wiedzia?em ?e temacik jakby bliski twemu matarskiemu sercu  :D  ale nie ?eby pobojowisko robi?

pozdrawiam tato (a mo?? te?ciu brzmia?oby lepiej  :lol: )

roofi


WRRRRRRRRRRRRRRRRRR.....

Ja ci dam :D

...chociaz z drugiej strony, Rooficzku, twoja matarska geba bliska mojemu serduchu....pozyjemy zobaczymy  :twisted:

N0 dobra, ale przeczytalem do 4 strony Roofi i sie nogi pode mna ugiely :D


....no comments....

:D