Autor Wątek: polske corpy  (Przeczytany 38967 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mehriel

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 14, 2006, 23:03:06 »
To czytaj dalej Keri  :twisted:

Rageziv

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 14, 2006, 23:22:48 »
hmm jak czytam kerisso to cos jakbym czytal Baza ... podobny poziom samo ..hmm..zaparcia :)

pewnie 'powiniem' znac persone ale nie znam a chwie juz gram :) - znam pare podobnych osob ze sposobu wyrazania mysli :) przyszedl porzucal kurwami 'jakie gupiki tu pisza itd bla bla bla .... ja wiem najlepiej a reszta to gupoty ... mieso, mieso, mieso, mieso' czym dodaje slowom GLEMBI I PUWAGI :)

WolfSimon

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 14, 2006, 23:43:10 »
Ragzew, jak przeczytasz wszystkie topoki na tym forum to b?dziesz  wiedzia? co to za persona i dlaczego tak :)

Rageziv

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 14, 2006, 23:46:36 »
Cytat: "WolfSimon"
Ragzew, jak przeczytasz wszystkie topoki na tym forum to b?dziesz  wiedzia? co to za persona i dlaczego tak :)


ta niewdzieczna robote zostawie moderatorom (ktorym serdecznie wspolczuje):)
a ad keri - to ja nie ogolnie ad osoby, tylko ad konkretnej wypowiedzi - jak pisalem nie znam keri - wiec i wypowiadac sie ad osoby jako takiej podstaw nijakich nie mam :)

roofi

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 14, 2006, 23:50:27 »
Cytat: "Rageziv"
jak pisalem nie znam keri - wiec i wypowiadac sie ad osoby jako takiej podstaw nijakich nie mam :)


wpadnij na BUFU chanel ingame a pó?niej na venta po 5 minutach b?dziesz wiedzia? wystarczaj?co du?o by mie? pewno?? o co chodiz?o keriemu  :)

pozdrawiam

roofi

LosBekoczoS

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 15, 2006, 00:04:13 »
Cytuj
Wiec, od razu z grubej rury: elaboraty tworza ci, ktorzy maja tak naprawde najmniej do powiedzenia. I nie chodzi mi tutaj o ilosc SP na liczniku...tylko nie obrazcie sie...gowno wiecie, a pyszczycie jak banda starych dziwek przed pierwsza majowka. hehehhe


No normalnie Keri znajde ciebie w tym kosmosie i nikt nie uslyszy jak tasma oblepie twojego poda a potem zrobie to co zoofile robia swinkom morskim oblepionym tasma.. oficjalnie strzelam FOCHA za wyzej z "quotowany" text ja tez napisalem tu jeden elaborat :P

Kurcze a wracajac do tematu powtorze to jeszcze raz i jeszcze raz i potem znowu :
KAZDY CORP W ALIANSIE MUSI BYC SAMO WYSTARCZALNY, ZADNYCH ODGORNYCH PODZIA?OW ZE KTOS TO PvP A KTOS INNY TO TT. UCZMY SIE NA B?EDACH NASZYCH WLASNYCH. PTF SIE ROZDZIELI? NIE BEZ POWODU.....

Jak bedzie czas strzelania to bedzie czas strzelania kazdy ruszy dupe i pomoze strzelac jak czas rycia wozenia itp to kazdy pomoze,,,, niewieze ze ludzie co ostro strzelac lubia nie maja skili chodzby na Haula.. ( Pticu wiem ze masz skile na duza barke :P )

Tynstar

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 15, 2006, 00:16:32 »
Cytuj

Tak twoja argumentacja mnie porazila - kolejny wnoszacy duzo do dyskusji.


zamknij sie  :D  :D  :D  :D  :D

MMoroz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 15, 2006, 00:52:46 »
Cytat: "kerisso"


Zacytuje Cie w calosci lamo jedna, zebys nie mowil ze tata Keri taki zly...

No i wlasnie, kurwa.....ops...nie mialo byc wiecej kurwa, kurwa...
Ty grasz dla FUNU....a ja gram dla LUDZI z ktorymi ten FUN mam, rozumiesz teraz ?
Inaczej olalbym juz EvE jakies 3 lata temu....jak to zroumiesz moze bedziesz kopal dla mnie velda. Teraz odpadles w przedbiegach.

Cel? Dla ciebie cel to wizja? To powodzenia stary...celuj dobrze, a moze gdzies tam w oddali zaboczysz wizje...

Ja pisalem o demokracji jakbys nie czytal - odsylam Cie do starych watkow o PA. Poczytaj jak tam szalalem....ekhm...kiedys..dawno temu :D

MOdErAtOr Xart, wybacz.....ale bedzie jeszcze jedna KURWA....kto to jest ten koles ???
Jakie zaplecze TT ??? A na co Ty zrobisz z tym zapleczem??? Bedziesz je sobie wozil w barce czy jak to tam sie zowie to cos co kopie velda, he ???

Alliance MUSI/MUSZA zalozyc ludzie z PvP - czytaj: ci co lubia kopac...tylki. Strzelac, mordowac, palic i gwalcic....SPOOOCZNIJ....
Inaczej mozesz sobie to TT.....wsadzic....w 1.0 i tam sie bawic.

....ech.....

O reszcie rzeczy nie bede pisal....bo juz mnie nosi :D

TATA KERI


Nie bede cie cytowal w calosci lamo bo to by juz sporo zajelo mam nadzieje ze w swojej ulomnosci umiesz wrocic na poprzednie strony watku( ale jakby byly jakies problemy to daj znac moze pomoge ).

Po kolei:
a) czy powiedzialem z czego ten fun mam - tak w wiekszosci wynika z latania z fajnymi ludzmi

b)demokracja /dyktatura - pisales o tym ze potrzebna jest dyktatura( wiem pamiec szwankuje ale zeby az tak bardzo - to bylo dwa posty wczesniej ), na co zwrocilem ci uwage ze specjalnie nikt z tym nie polemizuje

c)kolejny twoj kawalek wizja/cel - a wal sie zlamasie kolejny ktory bedzie rzucal kawalki "MAM WIZJE WIELKIEGO ALLIANCU" a jakies konkrety??? bo tego bardziej oczekuja ludzie

d)co do tego czy musza to nie wiem, ty raczej tez nie - a moze pokazesz mi ten stworzony przez ciebie super alliance. Ale ja nawet nie o tym mowilem - zwracam uwage ze jak nie bedzie zaplecza industrialnego albo jakiegos innego zrodla dochodu to po pewnym czasie 50% korpa napiernicza po pasach npc-e( ale to chyba ty powinines wiedziec lepiej bo ja w industrialu mam 500sp)

Tak jak juz wspominalem wchodza stare pryki czesc z nich przez dlugi czas nie grala. Specjalnych osiagniec nie maja - no poza wielgachnymi flame-ami w polskim community - ale uwazaja sie za super masta. No to ja wam mowie "Pierdole was w kakaowe oko" - a takim podejsciem innych tez raczej nie przekonacie

pc5

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 15, 2006, 01:04:06 »
Cytat: "MMoroz"
Cytat: "kerisso"


Zacytuje Cie w calosci lamo jedna, zebys nie mowil ze tata Keri taki zly...

No i wlasnie, kurwa.....ops...nie mialo byc wiecej kurwa, kurwa...
Ty grasz dla FUNU....a ja gram dla LUDZI z ktorymi ten FUN mam, rozumiesz teraz ?
Inaczej olalbym juz EvE jakies 3 lata temu....jak to zroumiesz moze bedziesz kopal dla mnie velda. Teraz odpadles w przedbiegach.

Cel? Dla ciebie cel to wizja? To powodzenia stary...celuj dobrze, a moze gdzies tam w oddali zaboczysz wizje...

Ja pisalem o demokracji jakbys nie czytal - odsylam Cie do starych watkow o PA. Poczytaj jak tam szalalem....ekhm...kiedys..dawno temu :D

MOdErAtOr Xart, wybacz.....ale bedzie jeszcze jedna KURWA....kto to jest ten koles ???
Jakie zaplecze TT ??? A na co Ty zrobisz z tym zapleczem??? Bedziesz je sobie wozil w barce czy jak to tam sie zowie to cos co kopie velda, he ???

Alliance MUSI/MUSZA zalozyc ludzie z PvP - czytaj: ci co lubia kopac...tylki. Strzelac, mordowac, palic i gwalcic....SPOOOCZNIJ....
Inaczej mozesz sobie to TT.....wsadzic....w 1.0 i tam sie bawic.

....ech.....

O reszcie rzeczy nie bede pisal....bo juz mnie nosi :D

TATA KERI


Nie bede cie cytowal w calosci lamo bo to by juz sporo zajelo mam nadzieje ze w swojej ulomnosci umiesz wrocic na poprzednie strony watku( ale jakby byly jakies problemy to daj znac moze pomoge ).

Po kolei:
a) czy powiedzialem z czego ten fun mam - tak w wiekszosci wynika z latania z fajnymi ludzmi

b)demokracja /dyktatura - pisales o tym ze potrzebna jest dyktatura( wiem pamiec szwankuje ale zeby az tak bardzo - to bylo dwa posty wczesniej ), na co zwrocilem ci uwage ze specjalnie nikt z tym nie polemizuje

c)kolejny twoj kawalek wizja/cel - a wal sie zlamasie kolejny ktory bedzie rzucal kawalki "MAM WIZJE WIELKIEGO ALLIANCU" a jakies konkrety??? bo tego bardziej oczekuja ludzie

d)co do tego czy musza to nie wiem, ty raczej tez nie - a moze pokazesz mi ten stworzony przez ciebie super alliance. Ale ja nawet nie o tym mowilem - zwracam uwage ze jak nie bedzie zaplecza industrialnego albo jakiegos innego zrodla dochodu to po pewnym czasie 50% korpa napiernicza po pasach npc-e( ale to chyba ty powinines wiedziec lepiej bo ja w industrialu mam 500sp)

Tak jak juz wspominalem wchodza stare pryki czesc z nich przez dlugi czas nie grala. Specjalnych osiagniec nie maja - no poza wielgachnymi flame-ami w polskim community - ale uwazaja sie za super masta. No to ja wam mowie "Pierdole was w kakaowe oko" - a takim podejsciem innych tez raczej nie przekonacie


?e tak skromnie spytam, a kto Ty jeste?  i sk?d si? wzio?e??

MMoroz

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 15, 2006, 01:11:08 »
Cytat: "pc5"

?e tak skromnie spytam, a kto Ty jeste?  i sk?d si? wzio?e??


A jakie to ma znaczenie?? Czy wszedlem tu i obrazilem wszystkich od debili i lam? No chyba ze ten alliance jest tworzony dla jakiejs wybranej grupki - wtedy przepraszam i juz zabieram grabki.

rangerx

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 15, 2006, 02:22:12 »
Ludzie, no normalnie dawno mnie tak nie ubawiliscie :D Niezmiernie rzadko wydaje z siebie dzwieki na tym forum, ale teraz nie moglem sie powstrzymac :D

Jesli chodzi o gre, to oczewiscie gra sie glownie dla przyjemnosci polatania ze znajomymi, inaczej polowa z nas gralaby w zwykle, nie mmorpg gry :P

Jesli chodzi o alliance, oczewiscie tworzy sie je najczesciej dla zabawy w pvp, co nie zmienia faktu, ze tt tez moze brac w tym udzial - na wlasne ryzyko/zyczenie

Jesli chodzi o rozpad PTF, to mialo raczej glebsze podloze niz TYLKO podzial tt/pvp :P o czym chyba coniektorym nie musze przypominac

A teraz czekam na tekst typu "a ktos ty? skad sie urwales, bo cie nie znam(y)" :P

-------------
Znany, mniej znany czlonek (bedzie cenzura? :P ) BUFU

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
polske corpy
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 15, 2006, 04:29:45 »
Cytat: "pticu"
do zalozenia aliancu potzreba jest miec duzo BPO na shipy t2, sprzedawane aliancowi po kosztach produkcji (zw3orcic uwage ze bedac w aliancie ma sie dostep do kopania w 0.0 praktycznie bezstresowy) pvp niestety to kosztuje duzo shipow i modulow. Wiec jesli znajdziie sie kilka korpow z zasobami BPO BPC na t2 sprzety mozna alians robic, bufu siedzi w aridii (choc teraz czesciej w delve) kto by chcial to se przyleci, nawet calym corpem, i jak zadeklaruje pomoc w utrzymaniu arsenalu bedzie chroniony.

reasumujac allianc OK ale tylko z dobrym supportem, nadwyzka produkcji na market (cokolwiek, mozna sobie chodnik wykladac rechargerami :)

bufu deklaruje walke i czyszczenie przedpola i zapola, utrzymanie komplexow, pomoc w utrzymaniu posow
ktos musi zadeklarowac produkcje, reserch i inne manufaktury.
ktos musi zadeklarowac transport do empire ze stuffem na sprzedaz

itd itp

ps i nikt nie wpierdala sie do tego co i z kim strzela sie bufu, bo my strzelamy we wszystsko i wszedzie ! :)


Pticu sorry ale bez sensu ten post wedlug mnie, troche ci sie za duzo napisalo...

Druga sprawa, ze strzelanie bez sensu do wszystkiego jest dobre na krotka mete, szybko sie nudzi... trzeba miec jakis cel mimo wszystko.
To nie jest tak, ze my strzelamy bez sensu do wszystkiego. Staramy sie planowac cos i okreslac jakies cele.

Moze ktos zacznie w tym topicu pisac o konkretnych pomyslach na tereny dzialania, pleksy, ktore mozna claimowac... z kim sie trzymac a kogo lac... wtedy zobaczymy czy pojawi sie jakas koncepcja dzialania ktora sie ludziom spodoba.

Przestancie flejmowac ten topic i piszcie konkretne pomysly.
Zgadzam sie tez z idea, ze kazdy korp ma byc samowystarczalny.
Nie trzeba robic od razu oficjalnego alliancu, zawsze mozna sprobowac, podzialac przez jakis czas razem i zobaczyc jak to sie ulozy i czy bedzie fajnie.

My jestesmy mobilni wiec mysle, ze na kazdy ciekawy pomysl ludzie w bufu chetnie przystana...
Na sam poczatek musi byc postawiony konkretny cel, ktory bedzie trzeba osiagnac...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Mehriel

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 15, 2006, 07:55:17 »
To ja proponuje zklaimowac plex 10/10 w UTKS  :twisted:  Cel szczytny i bardzo dochodowy.

Kamoris

  • Gość
polske corpy
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 15, 2006, 09:14:30 »
Zwazywswzy na fakt ze ten plex znam na pamiec to chetnie pomoge claimnoc, choc poprawdzie syndictae to okropny region i ciezki do obrony jesli tu by sie chcial ktos osiedlac.

Mroz to proste jak klebek drutu nie ma co tu dumac i kombinowac, masz duze korp pvp albo i dwa masz wtedy mozliwosci wywalczys sobie kawalek przetsrzeni. Wtedy TT sam przyleci jak zwacha ze moze ukopac cos z high endowych rud i pzrerobic na piekne nowe stateczki i opchnac je z zyskiem :)

Kerri kurcze ja ostatnio na odwyku jestem siedze u jakis Niemcow na garnuszku :). Ale sie postaramy i zobaczymy

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 21, 2006, 16:05:42 »
Tak sobie poplumkam bo mam troszke czasu Wink
Przyznam sie ze nie przeczytalem jeszcze wszystkiego ale przeczytam w wolniejszej chwili wiec moge sie powtarzac Wink

1.
Jak juz bylo mowione moze to byc alians z polskim core. Najlepiej w max 2 korpach.
Dlaczego w 2? Proste. O wiele latwiej jest administrowac i prowadzic 2 korporacje niz 10. Najlepszym rozwiazaniem bylaby 1 Wink Tutaj nie ma co za bardzo dyskutowac.
2.
Zero podzialow na pvp/tt/freelance. Wiadomo ze w wolnej chwili kazdy robilby to na co akurat ma ochote ale w kazdej chwili powinien byc gotow wrocic i bronic/atakowac cokolwiek jest w danym momencie potrzebne aliansowi/corpowi.
Ludzie uprawiajacy pvp jak najbardziej moga tez kopac i odwrotnie. Po za tym czesc moze posiadac alty Wink
Kopanie jesliby sie odbywalo to raczej z zasady po to aby zasilic alians/corpa, w mineraly potrzebne do a)produkcji statkow dla ludzi? b) budowy posa? c) whatever?
3. Takowy alians potrzebowalby odpowiedniego przewodnictwa i dowodztwa. Tacy ludzie sa i zapewne nawet by sie tego podjeli i mieliby do tego odpowiednie umiejetnosci gdzie imho charyzma i posluch jest najwazniejsza Wink a nie darcie ryja czy zamordyzm Wink
Zadnych sejmikow, lelum polelum, veto etc. Ekipa rzadzaca powinna sie skladac z gora 2-3 osob ( zalezne od ilosci korpow w aliansie i dalszego dolaczania sie corpow/ludzi ) i te osoby powinny baaaaaardzo dobrze sie znac i byc uchwytne niekoniecznie w grze ale na ircu/tsie/gg/telefonie Wink
Chain of command. Taki twor potrzebowalby odpowiedniego podzialu obowiazkow i administracji aby kazdy wiedzial co nalezy zrobic i czego przypilnowac. Nie ma co ukrywac wiadomo ze generalnie nie byloby zamordyzmu ale czesc czasu powinna byc poswiecona dla rozwoju corpa/aliansu a nie tylko wlasnej przyjemnosci. Jezeli nie chcemy sie poswiecic dla reszty ekipy to rownie dobrze mozna taka osobe wypierdzielic na zbity pysk. Sorry ale w mmorpg albo razem albo wcale i koniec kropka.
4. Tereny.
Nie ma co ukrywac ze nalezaloby zaczac od 0.0 z npc stacjami. Nalezaloby sie zaaklimatyzowac, dotrzec wspolprace wsrod ludzi, nabrac wspolnego doswiadczenia i nie ma co ukrywac nalezaloby sie wzbogacic i rozbudowac flote. Dopiero wtedy moznaby powoli brac sie za wieksze cele lub przenosic sie w bogatsze regiony.
5. Polityka.
Sa dwie drogi. Albo doczepic sie juz do jakiegos wiekszego aliansu/koalicji i rosnac pod ich skrzydlami ( to latwiejsza opcja ) albo probowac stanac na wlasne nogi samemu. I ta druga opcja mimo ze o wiele trudniejsza jest o wiele lepsza. Powod? Raz ze w ten sposob mozna zdobyc szacunek, dwa ze mozesz zostac zauwazony, trzy ze w ten sposob rosnie doswiadczenie/wspolpraca/etc wsrod ludzi w aliansie/corpie i cztery mysle ze wlasna satysfakcja? Wink
6. Cele.
Alians czy corp musi miec jasno postawione cele i do nich dazyc. Bez wspolnego celu i checi osiagniecia go w ogole mozna zapomniec o aliansie ktory zrzesi wiekszosc polskich graczy bo nie wierze ze calosc Wink

Podsumowujac. Aby cos takiego powstalo gracze musieliby poswiecic swoje korpy i miec checi aby cos takiego w ogole zaczac robic. Kasa i reszta wszystko znajdzie sie w miedzy czasie bo mozna latwo to zrobic/zarobic Wink
No i jeszcze gracze musieliby poswiecic od czasu do czasu, mniej lub wiecej zaleznie od sytuacji "swoj fun" aby wspomoc corp/alians w tym w czym akurat potrzebuje pomocy ( mining,hauling, pvp etc etc ).




WANT PIE NOW!!!!!

pticu

  • Gość
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 21, 2006, 17:37:42 »
w wowie sie to sprawdza?

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 21, 2006, 19:14:50 »
To ironia czy pytanie?




WANT PIE NOW!!!!!

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 22, 2006, 11:54:37 »
To ironia czy pytanie?

Stawiam na ironię :D
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Big Jack

  • Gość
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 23, 2006, 11:54:36 »
hmm .. ale oc chodzi ?? myslalem, ze bawimy sie razem ??

Rhovana

  • Gość
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 23, 2006, 12:55:13 »
IMO to wszystko jest ostrym pierdoleniem, dopuki naprawde nie będzie woli wspólnego latania i do puki niektórzy sie nie obudzą, że to jest qrv... GRA

co to jest za problem wsiąść w szipy i przelecieć nawet ze 30j besami żeby sobie polatać razem. G'n'R przyleciało do Solitude jako kompletnie nieznany corpik
( aktywnych było nas wtedy osiem osób) ale chcieliśmy sie bawić, każdy po swojemu, ale razem. I reszta była dla nas efektem ubocznym. Chodziło tylko o fun. I tak zostało do tej pory ( przynajmniej z naszej strony).
Poza tym czy my od razu musimy qrv... alianc zakładać?? najpierw to sie zlećmy do kupy i poterroryzujmy okolice.
Ja jestem zdania, że takie coś jak polisz aliance ma szanse, ale pod warunkiem że bedzie zrobiony dla funu, a nie dla kasy.



« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2006, 15:16:39 wysłana przez Rhovana »

Aeon Horax

  • Gość
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 23, 2006, 13:25:44 »
To gdzie się zbieramy?? ^^

do soboty większość będzie na miejscu :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2006, 13:27:41 wysłana przez Aeon Horax »

StellarSheep

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GwiezdnaOfca
  • Korporacja: SzacherMacher!
  • Sojusz: CzeszeBerete!
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #161 dnia: Listopad 23, 2006, 13:31:57 »
Hey Irre ;)
Zamierzasz jeszcze sprobowac grac w wowa? Bo powiem ci ze TBC bedzie zajebiste :) I pod wzgledem PvP i PvE ;)
Dzieki za zyczonka :)
BJ lamuchu miales oddzwonic i nie oddzwoniles ;( Ale i tak Love U ;)

Odpowiem ci Pticu bez wzgledu czy to byla ironia czy nie. Tak sprawdza sie calkowicie. I tak samo mogloby sie sprawdzac w EvE z malymi zmianami. Zreszta na takiej mniej wiecej zasadzie dziala BoB z tego co gadalem sobie z kumplem z Destructive Influence czy jakos tak jak mialem tam isc. No i zobacz jak BoB daleko zaszedl?:)




WANT PIE NOW!!!!!

Ellaine

  • Gość
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #162 dnia: Listopad 23, 2006, 15:45:58 »
ale chcieliśmy sie bawić, każdy po swojemu, ale razem.
To jest wszystko kwestia grupy ludzi ktorzy sie znaja. Po 10 miesiacach udalo mi sie w koncu wciagnac paru znajomych z RL i tez w ciagu paru dni kroja sie male i wielkie plany wspolnych dzialan - a tymczasem oni musza przejsc proces denubacji :)

Aeon Horax

  • Gość
Odp: polske corpy
« Odpowiedź #163 dnia: Listopad 23, 2006, 16:22:36 »
Niestety z paroma 'znajomymi', ciężko jest stworzyć aliance :). Ale sprawa jest to przedyskutowania, gdyby tylko polskie comunity organizowało więcej zlotów, bardziej masowych powiedzmy powyżej 100 os. to pewnie rosła by ilość znajomych znajomych...
::)

« Ostatnia zmiana: Listopad 23, 2006, 16:25:22 wysłana przez Aeon Horax »