Autor Wątek: Combat recon a Force recon ?  (Przeczytany 10325 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« dnia: Wrzesień 24, 2006, 21:13:26 »
Witam

Ostatnio sobie przegladalem recony i pytanie do specow

Czemu Combat recon jest tanszy od Force reconow przeciez combat lepiej wypada pod tym wzgledem !?

Ogolnie co sie bardziej oplaca wziasc Combata czy forca ? i jak to jest z cloakiem ?

pozdr

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 24, 2006, 21:43:45 »
Porównaj bonusy jakie maj?...
Hint: Rozchodzi si? w?a?nie o tego cloaka... Mi?dzy innymi  8)
Przedwieczny.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2006, 22:02:18 »
Jedyny bonus to te -90  -100 % CPU  przy cloaku czy to az tak zre ze kombaty wymiekaja !?

Przeciez cloaka tez mozna chyba zamontowac na Combacie ? A combata mozna lepiej uzbroic wiec jaka roznica ?

Np Pilgrim ma tylko 3 sloty na dzialka to troche kaszanka bez wyrzutni wiec niewiem czemu sie wszyscy tak jaraja nim ????

Jak by ktos mogl wyjasnic wady i zalety tych 2 klas to bede wdzieczny !

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 25, 2006, 00:54:59 »
ehh z zalozeniem cloaka na combata to ciezko bedzie ( zaden combat o ile mi wiadomo niema 10000 cpu)

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 25, 2006, 01:36:56 »
Moduly na cloaka sa trzy z tego co pamietam
dwa pozostale da sie zalozyc .

Ronin

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 25, 2006, 06:06:52 »
Dzialka na pilgrima ROTFL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cloack cloackowi nie rowny :P tylko w covert ops ble ble ble mozesz warpowac w cloacku.

Sir Falo

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sir Falo
  • Korporacja: Exterminatus
  • Sojusz: Nulli Secunda
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 25, 2006, 08:05:24 »
Te dwa "ta?sze" cloaki to si? tylko nadaj? do u?ycia na bomberach, które szybciej lataj? w cloaku niz bez :) No i oczywi?cie jak chcesz si? w SS ukry? w drogim stateczku przed wrogami.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 25, 2006, 09:27:43 »
Ireul twoj post mi duzo wyjasnil. Ale co miales na mysli ze pilgrim podejdzie bez problemu na optimala mimo gorszych nosow ? Codo walki to bardziej na solo .

Tak wogole to podoba mi sie taktyka ukrycia-naglego zjamowania i wyssania capa a potem dobicia ,tylko recon przy jednej salwie bsa lezy jesli tamten go namierzy a jak juz bedzie paru przeciwnikow to juz po reconie ,wiec juz niewiem :/

A co myslicie o caldaryjskich odpowiednikach maja bonusy to jammingu ?

Ja ogolnie zglupialem bo zastanawiam sie czy wziasc recona czy bsa ?


:shock:

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 25, 2006, 10:01:12 »
Cytat: "ireul"
a powaznie - znosowany target to martwy target. zaden statek nie ocali capa przed curse, no, jeden apok powalczy chwile dluzej.


Tu tylko ma?y hint - osobi?cie bardzo bym uwa?a? na podlatywanie solo reconem do ravena - ju? pomijam, ?e mo?e mie? FOFy (co akurat nie jest zbyt cz?stym przypadkiem), ale drony i fakt, ?e mo?e strzela? missilami z zerowym capem, czyni taki atak wielce ryzykownym (co nie znaczy beznadziejnym ;) )
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Ellaine

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 25, 2006, 10:45:16 »
Tak naprawde, to force recon to statek handlowy, sluzy do transportu malych ladunkow i jest w tym lepszy od coverta bo ma wieksza ladownie. Sluzy tez do oszczedzania na ozonie na cynofieldzie dla ultymatywnych statkow handlowych czyli carrierow i dreadow :)

Combat recon sluzy do wygladania fajnie i dezorientacji wroga :)

HIMK

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 25, 2006, 10:48:14 »
Cytat: "marcoos"
Tu tylko ma?y hint - osobi?cie bardzo bym uwa?a? na podlatywanie solo reconem do ravena - ju? pomijam, ?e mo?e mie? FOFy (co akurat nie jest zbyt cz?stym przypadkiem), ale drony i fakt, ?e mo?e strzela? missilami z zerowym capem, czyni taki atak wielce ryzykownym (co nie znaczy beznadziejnym ;) )


Tu sie niezgodze. Jedynie Raven sfitowany na PvP i to dobrze sfitowany moze sobie z reconem ammarskim poradzic oczywiscie FoF'y beda niezbedne albo ECCM. Co do Ravenow sfitowanych do PvE ktorych jest najwiecej na paskach w 0.0 to padaja jak muchy. A tu dowod:
URL http://www.eve-files.com/media/0605/Pilgrim_finished.wmv

Nastepny filmik pakazuje oba recony ammarskie w akcji:
URL http://eve-files.com/media/corp/Archwarder/Curse+Pilgrim.wmv

GumisPLL nie idz na latwizne. Sam sprawdz statek a nie oczekuje ze ktos ci powie jaki statek wziac i jak go sfitowac. Przypominam ze w EVE nie ma uber stakow. Na kazdy fit jest anty fit. Duzo zalezy od pilota i jego umiejetnosci czy bedzie umial wykozystac zalety swojego statku i pokonac przeciwnika. Albo w pore zauwazyc ze nie ma szans i odwarpowac (tylko prosze nie fitowac WCS'ow bo one i tak nie pomoga w ucieczce).

Cytat: "GumisPLL"
Tak wogole to podoba mi sie taktyka ukrycia-naglego zjamowania i wyssania capa a potem dobicia ,tylko recon przy jednej salwie bsa lezy jesli tamten go namierzy a jak juz bedzie paru przeciwnikow to juz po reconie ,wiec juz niewiem :/


Recon przetrzyma jedna salwe BS'a a nawet kilka salw. Na ktoryms z filmikow Farjung'a widac jak sie meczyl z Cursem, ktory zjadl mu wszystkie cap boosterki. Curse padl ale jego koledzy dokonczyli Blasthrona Farjungowego. Przypominam ze Blasthron ma zabujczy dps.

Cytat: "GumisPLL"
A co myslicie o caldaryjskich odpowiednikach maja bonusy to jammingu ?  


Jeszcze nimi nie latalem wiec za duzo nie powiem. Nie widzialem aby uzywano ich do walk solo. Natomiast w malym gangu potrafia sie sprawdzic lepiej niz Scorpion (szybsze namiezanie celow)

Ronin

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 25, 2006, 11:12:46 »
Recon wytrzyma dluzej niz kilka salw z bsa... a curse/pilgrim sa najlepszymi tankerami... na 2 naprawiaczkach i wlaczonym wszystkim innym (jammy/nosy/sramble/nosy tez oczywiscie :P ) mozesz miec sustain capa. A jak przeciwnikowi sie cap konczy to zaczynasz ssac go jednym nosem a reszte przerzucasz na drone jego albo swoja.. easy :)

Co do caldari reconow to:
1. Rook - uber support czestokroc duzo lepszy od swoich odpowiednikow amarskich/matarskich i gallente. Ma na srednich skillach sustaina capa na 4-5 jammerach a sile prawie 2x wieksza niz bazowa multi t2. Niestety placi za to miernym dpsem ale jest w stanie wytrzymac dosc dlugi ogien t2 dron przeciwnika ktory jest zjammowany, no i tylko 2 low sloty bola :/

2. Falcon - nie latalem ale jak dla mnie jest duzo slabszy, sila jamow o 20-25% mniejsza , przez cloack slabszy czas lockowania, brak dpsu no prawie brak... Ratuje go cloack ktory moze sie przydac ale mimo tego nic nie zlapiesz przez - do scan resolution. 3 low sloty daja jakis mizerny tank na armor bo na dmg mody sie nie przydadza... Jednym slowem jak dla mnie najslabszy z reconow.

Ellaine

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 25, 2006, 11:15:38 »
Uciec? Z POSa? :)

315 m3
5 low slotow, czyli z piecioma porzadnymi (ale nie najlepszymi) expanderami i kontenerami w srodku wychodzi ponad 1000 ladowni.
czyli 100k megacyte naprzyklad, albo 200 T2 hardenerow, albo 50 large dimmishingow.

Lata w cover cloaku a jak sie zdecloakuje, to moze sie troche bronic przy odrobinie szczescia.

Oczywiscie nie jest to carrier, ale za to mozna nim latac solo :) Stoi i umnie w kolejce zaraz po thanatosie do wyskillowania :)
Oczywiscie pewnie nadaje sie tez do pvp, ale do tego musze jeszcze troche sie podszkolic, a idzie mi coraz lepiej, ostatnio udalo mi sie na ponad sekunde zalockowac wroga :)

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 25, 2006, 11:46:14 »
Himl ja mysle ze jest  po to forum zeby dyskutowac i uniknac bledow.Niestety niemoge sobie experymentowac bo nie mam miliarda isk wiec jak chce wydac na cos iski to wmiare sensowanego zeby niebyc spodowanym.

Codo reconow to bardziej comabty mi podchodza niz te drugie ze wzgledu na wieksze mozliwosci bojowe.Ale na caldarianskie statki recony juz niesa tak dobre jesli niezagluszy sie przeciwnika.Codo dron przeciez mozna wyskilowac na maxa smart bomby i niebeda wcale tak przeszkadzac.

Rook wydaje sie byc  lepszy niz curse wlasnie na ten jamming bo co ci dadza nosy jak niemozesz namierzyc celu !?

A jak jest w praktyce to niewiem.

Ellaine

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 25, 2006, 11:48:44 »
Rook jest chyba poprostu bardziej pomocny flocie a Curse malemu gangowi :)

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 25, 2006, 11:55:43 »
Cytat: "Ronin"
2. Falcon - nie latalem ale jak dla mnie jest duzo slabszy, sila jamow o 20-25% mniejsza , przez cloack slabszy czas lockowania, brak dpsu no prawie brak... Ratuje go cloack ktory moze sie przydac ale mimo tego nic nie zlapiesz przez - do scan resolution. 3 low sloty daja jakis mizerny tank na armor bo na dmg mody sie nie przydadza... Jednym slowem jak dla mnie najslabszy z reconow.


Hm... a od kiedy "covert ops cloaking device II" ma kary do scan resolution? a i czas lockowania jest praktycznie niezauwa?alny (przy zrobionych covertowych skillach)

Falcon nadaje si? idealnie do wspierania innych reconów czekaj?cych w ukryciu (taka lepsza wersja scorpiona) - staje sobie na 80-90km i wspiera (a jak potrzeba ucieka) :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

Ronin

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 25, 2006, 13:18:49 »
Jak mowilem nie latalem falconem co za tym idzie nie przygladalem sie cloackom wszystkim wiec przepraszam za moja ignorancje ;). Co do rooka tez jest przydatny w malym gangu szczegolnie jak wpada jakis bs albo hac co moze namocic.


Recony nie sa standartem tak wiec curse radzi sobie w 90% przypadkow z jammingiem moze nie az tak dobrze ale zawsze a nosy sa naprawde potezna bronia. Co do smartbomb... to nie sa przydatne na reconie no chyba ze na solo gdy Ty nie masz dron ani twoi sojusznicy ani nie ma sojusznikow ktorzy moga ucierpiec... no i smartbomby zawsze zrzeraja tony capa.

Cytuj
(taka lepsza wersja scorpiona)

Owszem tylko ze duzo bardziej delikatna... tak jak rook da rade potankowac chwile tak na falconie tego nie widze.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 25, 2006, 13:44:14 »
Heh niewiem jak to jest w praktyce ale wedlug mnie recon powinien byc statkiem do szybkiego unieszkodliwiania przeciwnia jak najmiejszym kosztem i ucieczki przyczym byc nie wykrytym.Taki ala komandos.

Rook przynajmiej w teori jak dla mnie ma najlepsze atrybuty do takich zadan ze wzgledu na na bonusy do jammingu . Nos sa ok ale wedlug mnie jaming ma wieksze znaczenie przy takich zadaniach.Przeciwnik z jamowany i scramblowany jest odkryty jak na patelni ;) i wtedy mozna go wykonczyc missailami lub torpami bez problemu.Pozatym najwiekszy zasieg radaru 150 km przy dobrych skilach jamowania i long targeting + torpedy ,curse.
moze to byc maszynka do zabijania bez podlatywania i naraznia sie.

Zreszta jak mowilem na co sie przyda nos skoro taki raven moze walic rakietami bez capa ?

Drony dronami ale pamietajcie trzeba zlokowac pierw przeciwnika zeby go nieuszkodliwic !!!  to jesy chyba najwazniejsze.

Mehriel

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 25, 2006, 14:15:36 »
Cytuj
Zreszta jak mowilem na co sie przyda nos skoro taki raven moze walic rakietami bez capa ?


Na to ze nie bedzie sie naprawia?. I to sie nazywa odkrycie jak na patelni

 :lol:

marcoos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 630
    • Zobacz profil
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2006, 14:16:19 »
Cytat: "GumisPLL"
Heh niewiem jak to jest w praktyce ale wedlug mnie recon powinien byc statkiem do szybkiego unieszkodliwiania przeciwnia jak najmiejszym kosztem i ucieczki przyczym byc nie wykrytym.Taki ala komandos.


Recon (jak sama nazwa mówi) ma w zamierzeniu s?u?y? do rekonesansu - czyli rozpoznanie si? i ewentualne sprawdzenie walk?. Po to ma cloaka covertowego. Mo?e te? s?u?y? do wlecenia w g??b zaj?tych terenów i odpalenia cynofileda (bonus do paliwa cyno)

Cytat: "GumisPLL"
Zreszta jak mowilem na co sie przyda nos skoro taki raven moze walic rakietami bez capa ?

Drony dronami ale pamietajcie trzeba zlokowac pierw przeciwnika zeby go nieuszkodliwic !!!  to jesy chyba najwazniejsze.


Wystarczy tylko chwila namierzenia i jeden strza? - wtedy drony atakuj? cel i potem ship, który drony wys?a? mo?e by? ju? jammowany :)
Bermuda Syndrome [BAS-3]

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2006, 14:22:10 »
No niby tak ale przy odpowiednich skilach moze byc bronia potezna i nie do zalokowania.

Narazie wepcham sie w bsa bo duzo skili trezba zeby zrobic z recona dobry statek ale mysle ze sie oplaca i pojde w ta strone.

Ronin

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 25, 2006, 15:55:57 »
Gumis no offence ale gadasz bzdury... jammowac i strzleac z 150km? rakietami? jaki w tym sens jak przeciwnik 2412412312razy obruci sie i zwieje zanim 1 salwa go dosiegnie? rakiety sa tylko na close range... Rook jest niezly ale tylko w gangu i to gangu porzadnym nie frejek ani t1 cruzow... jak chesz w czyms takim latac albo latac solo to tylko i wylacznie z reconow sie do tego curse i pilgrim nadaje no chyba ze rajcuje Cie strzelanie do shutli capsul i fregat no gora crusierow t1... Co do znaczenia jammerow to sa one przydatne itp itd ale ograniczaja mozliwosc tacklowania nie sa przewidywalne raz wejda a raz nie no i przedwszytkim statki jammujace nie maja dpsa... za to kazdy statek bez capa to martwy statek szczegolnie gallente i amarr bo nie beda nawet strzelac... matar postrzela i moze zabolec caldari tez ale i tak spadna szybciutko... a i co z teog jak on strzela jak ty masz tyle capa ze stankujesz 4 takie statki jak nie 5?Najwyzej moze zabic kumpla ktory ma slabszy statek (wspomniany cruz/frejka etc)

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 25, 2006, 18:03:21 »
Ronin kwestia podejscia.Jak mam latac reconem to takim zeby manewrowac na wszystkie rasy a nie zeby nawiewac przed matarami i caldari.

No ale zycze powodzenia  :)

Ronin

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 25, 2006, 20:00:09 »
Czytaj ze zrozumieniem... curse i tak zabije matara i caldari bo ma capa zeby ich tankowac w nieskonczonosc i to jest przygotowanie na wszystkie rasy...

BTW teraz latam rookiem kolejny statek na liscie to cerb a potem curse i pilgrim.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 25, 2006, 21:35:12 »
To jak masz kase to oblataj recony i zdaj relacje bo tu chyba nawet niema posta o reconach.

Mimo wszystko ja narazie Rooka obstawiam :)

HIMK

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 25, 2006, 22:13:00 »
Cytat: "GumisPLL"
Jak mam latac reconem to takim zeby manewrowac na wszystkie rasy a nie zeby nawiewac przed matarami i caldari.


Jeszcze raz przypomne: w EVE nie ma uber statku i uber fitu na wszystko.

Czy poswieciles chwile no obejzenie tych dwoch filmikow do ktorych dalem linki ? Warto podpatrzec innych jak posluguja sie reconami.

Inna dobra rada odnosnie PvP: Nie lataj na PvP statkiem na ktory cie nie stac, znaczy takim ktorego nie bedziesz w stanie zastapic nowym w miare krotkim czasie. Swiadomosc ze mozesz wdupic cacko na ktore zbierales przez kilka miesiecy badz caly twoj staz w EVE obnizy twoja skutecznosc w PvP. Beda ci rece drzaly a reakcje beda opoznione. A wtedy szanse na wdupienie rosna.

Ronin

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 26, 2006, 07:19:26 »
Jak fachowo powiedziane :) ladne himk. Gumis ja wiem czym bede latal i czym sie oplaca latac...

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 26, 2006, 12:58:17 »
heh ok. ja swoje zdanie mam wy swoje i ok.

Kamoris

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 26, 2006, 13:48:07 »
Gumis a latales reconami ?? Ludki 2 strony madrze prawia a ty ciagle swoje :P. Czasem warto skorzystac z dobrych rad.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 27, 2006, 10:34:25 »
Cytat: "Kamoris"
Gumis a latales reconami ?? Ludki 2 strony madrze prawia a ty ciagle swoje :P. Czasem warto skorzystac z dobrych rad.


Kam ja nieneguje nikogo ale zamierzam inna taktyka grac .A codo chlopakow to jestem wdzieczny za rady :)

LordJohny

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 27, 2006, 11:41:27 »
zapytal, tlumaczyli przez 3 strony a i tak zrobi swoje..

za pol roku jak skille beda;]

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 27, 2006, 14:08:54 »
Ja mysle ze duzo ludzi niedocenia potegi kryjacej sie w electronic warfare.

Kali nalezy do reconow i wkrotce pwenie otym sie wszyscy przekonaja.

hrhr :D

Kamoris

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 27, 2006, 14:15:33 »
Wszysyc doskonale wiedza o potedze ew ale co z tego ze rookiem zjammujesz jak dmg bedziesz mial tak biedny ze cie byle hac stankuje.Dlatego ludzie uzywaja pilgrimow fakt ze ew na nim slabsza ale wsytarcza w zupelnosci a nosy daja ci pewnosc ze koles za dlugo nie pociagnie na tanku.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 27, 2006, 14:46:08 »
No przepraszam bardzo ale rook niejest taki bez bronny bo mozna zalozyc nosy tez na closa .A codo dmg zalezy czym sie wali  a 6 hi slotow to nie tak malo z dodatkiem ze niemozna go namiezyc przeciwnik lezy .Wszystko zalezy od fitu ale niemowcie ze to takie bezbronne dziecko .

6 hi i 7 med robi swoje


Tak naprawde kazdy z reconow jest dobry tylko trzeba umiec go w odpowiedni sposob wykorzystac,a ze ludzie upodobali sobie walki nosem i dronami to dlatego pilgrim  jest taki popularny.

Rook niema byc twierdza tylko narzedziem do szybkiego unieszkodliwienia systemow przeciwnika i zniszczenia go dostepnymi srodkami przyczym niedac sie zlapac na cel.To jest wlasnie walka elektroniczna.Caly element zaskoczenia wlasnie wtym tkwi .Przeciwnik namierzony to przeciwnik martwy dlatego trzebamiec porzadne skile .

roofi

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 27, 2006, 14:48:19 »
Cytat: "GumisPLL"
No przepraszam bardzo ale rook niejest taki bez bronny bo mozna zalozyc nosy tez na closa .A codo dmg zalezy czym sie wali  a 6 hi slotow to nie tak malo z dodatkiem ze niemozna go namiezyc przeciwnik lezy .Wszystko zalezy od fitu ale niemowcie ze to takie bezbronne dziecko .

6 hi i 7 med robi swoje


Tak naprawde kazdy z reconow jest dobry tylko trzeba umiec go w odpowiedni sposob wykorzystac,a ze ludzie upodobali sobie walki nosem i dronami to dlatego pilgrim  jest taki popularny.

Rook niema byc twierdza tylko narzedziem do szybkiego unieszkodliwienia systemow przeciwnik i zniszczenia go dostepnymi srodkami przyczym niedac sie zlapac na cel.To jest wlasnie walka elektroniczna.


"sko?cz wa?? pier.doli? czyta? hadko "