Autor Wątek: Combat recon a Force recon ?  (Przeczytany 10324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 27, 2006, 14:52:53 »
No wlasnie jak ktos ma inne zdanie to jest jechany i to jest smutne.

ehh

Kamoris

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 27, 2006, 14:56:55 »
Nikt ut nie jest jechany za manie innego zdania bo jego prawo miec takie zdanie. Jechany jest za pierdolenie glupot. Gadasz o czyms o czym pojecie masz male. Polataj najpierw zobaczysz jak to jest, juz byo kilak osob ktroe cos tam sobie wymyslily w teroii i chcialy evke rewolucjonizowac.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 27, 2006, 15:01:49 »
Jest takie przyslowie jakby pierdolil to bym dupa ruszal.

Nieuwazam zebym pisal glupoty. Jak komus cos nie pasi to mam to w powazaniu krotka pilka .Ja mam swoja taktyke inni swoja i koniec .

Ellaine

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 27, 2006, 15:12:32 »
Jaki damage, na statku EW? Jaki close range? Ale wogole po co?
Duzy ECM na duza odleglosc, a od damage to sa snajperzy.
Jakos nie widuje Rookow latajacych solo za HACami, za to we flocie, albo przynajmniej gabnksquadzie, owszem.

(moja wiedza o Rookach rodzi sie glownie po drugiej stronie railguna, nie wiem jak sa fitowane, ale widze jak sa uzywane).

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 27, 2006, 15:19:03 »
Ellaine ja widze wtym staku sile w jego bonusach i niuwazam go za zlego wrecz uwazam jako najlepszy z reconow .Tylko zalosc mnie ogarnia jak widze jak wszyscy podjarali sie pilgrimem bo robia to tak wszyscy .

Ehh dziwi mnie tylko ze nikt niewidzi jaki ten statek z dobrym fitem moze byc smiercionosny ehh

Ja nikomu nie wmawiam co ma brac czy nie, poprostu wyrazam swoje zdanie a za jakis czas postaram sie to przetestowac az zrobie maszynke nie do wykrycia taki jest moj cel.

Ps.Codo przykladow widzialem jak scorp na pvp jechal armagedona tamten tylko sie naprawial nawet nic nie odpalil walka trwala z dobre 30 min az aramg zwial na stacje. Niby nic a jednak :D

Kamoris

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 27, 2006, 15:26:13 »
Nie jaram sie pilgrimem jak wszyscy. Latam nimi i mam porownanie co jest fajne a co nie. Nikt nie mowie ze rook jest zly tylko ze jest przeznaczonych do troche innych celi niz latanie solo. To taki maly scorpion a raczej malo kto lata scorpem solo a predzej czyms bardziej uniwersalnym jak dominix ktory ma i ew i nosy i drony. To chodzi o uniewersalnosc statku poprostu.

roofi

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 27, 2006, 15:38:29 »
i ja nie latam piligrmem ani te? nie planuje skilowa? amarrskich statków na ?adnym z moich z kont, mam matarskie recony i huginna nie zamieni?bym za  nawet ca?e stado rooków czy piligrimów(znam i doceniam warto?? obydwu), to co napisa?em wcze?niej by?o odno?nie twojego pierdzielenia nie znaj?c wógle jak rzeczywi?cie lata si? reconami

ps. huginn + sabre = najlepszy team do ?apania cepów i innym ma?ych uciekaj?cych  ?cierw - przetestowane  8)

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 27, 2006, 15:41:20 »
Widzisz roofi w przeciwienstwie do ciebie mam jakis cel i postaram sie udowodnic jak sie lata reconami :)

roofi

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 27, 2006, 15:49:53 »
Cytat: "GumisPLL"
Widzisz roofi w przeciwienstwie do ciebie mam jakis cel i postaram sie udowodnic jak sie lata reconami :)


go?? pewnie w szoki  :lol:  err szoku, dajmy mu szanse  :D

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 27, 2006, 16:02:49 »
hehe

Jeszcze szoki pokaza pazurki ;P

Mehriel

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 27, 2006, 16:05:50 »
Masz na my?li te nie obciete u stóp ?  :lol:  :lol: Jedyny UBer Recon to Curse i Pilgrim. Reszta nadaje sie tylko do wsparcia gangu  :D  A solowa? rookiem mozesz t1 cruzy. Nie licz na to ze przebijesz tank Bsowi  :lol:  :lol:  Pr?dzej Cie jego drony zjedz?, albo kto? przyleci Cie rozpierniczy?.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 27, 2006, 16:11:42 »
A jak te i te zeby bylo czym rozszarpywac :P

Ronin

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 27, 2006, 16:30:24 »
JPKM...

Rook = support kazdego gangu
Curse/pilgrim = support kazdego gangu + SOLO PWN MACHINE!!!!!!!!!!!!

Czy to takie skaplikowane?

Mehr kazdy recon jest stworzony jako support dla gangu.. one nie mialy solo latac co prawda zmienilo sie to troche :) i curse/pilgrim rox solo z reconow. Konczcie waszmosci oszczedzie wstydu...

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 27, 2006, 16:30:54 »
Ireul za pol roku ok

roofi

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 27, 2006, 16:46:22 »
Cytat: "Mehriel"
Masz na my?li te nie obciete u stóp ?  :lol:  :lol: JedynyUBer Recon to Curse i Pilgrim. Reszta nadaje sie tylko do wsparcia gangu  :D  A solowa? rookiem mozesz t1 cruzy. Nie licz na to ze przebijesz tank Bsowi  :lol:  :lol:  Pr?dzej Cie jego drony zjedz?, albo kto? przyleci Cie rozpierniczy?.


jedyny:
S?ownik J?zyka Polskiego PWN
S?ownik synonimów

i posta edytowa?e? robaczq i taki byk sk?adniowy ehhh
ja moge powiedzie? ?e "jedyny" to jete? TY  :oops:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

ps. bez komentarzy zw?aszcza tych którzy nas nie znaj?
ps2. tak nudzi mi si?

Mehriel

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 30, 2006, 03:22:13 »
A bujaj zawszon? dupe mój MINImatarski cieciu  :D Ale faktycznie cos mi sie poje.ba.?o  :lol:  :lol:

Tigivo Eckhart

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 02, 2006, 08:48:02 »
Jeden maly hint: Leciasz malym gangiem (tak do 5 osob) i widzisz rooka ... UCIEKAJ :) . i nie zartuje rook w duzych gangach to support ale w malych to smierc dla przeciwnikow, sam moze cie nie rozwali ale wystarczy ze bedzie z nim 1 inny statek i jak nie odskoczysz to mozesz zmowic paciorek.

pc5

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 02, 2006, 17:16:55 »
Cytat: "Tigivo Eckhart"
Jeden maly hint: Leciasz malym gangiem (tak do 5 osob) i widzisz rooka ... UCIEKAJ :) . i nie zartuje rook w duzych gangach to support ale w malych to smierc dla przeciwnikow, sam moze cie nie rozwali ale wystarczy ze bedzie z nim 1 inny statek i jak nie odskoczysz to mozesz zmowic paciorek.


A ja zostaje i walcze. U?ywam dron.
Potem lataja tacy co walcza w przewadze x:1 i walki nie podejmuja kiedy moga.

MMoroz

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 02, 2006, 20:35:00 »
Cytat: "Tigivo Eckhart"
Jeden maly hint: Leciasz malym gangiem (tak do 5 osob) i widzisz rooka ... UCIEKAJ :) . i nie zartuje rook w duzych gangach to support ale w malych to smierc dla przeciwnikow, sam moze cie nie rozwali ale wystarczy ze bedzie z nim 1 inny statek i jak nie odskoczysz to mozesz zmowic paciorek.


Rook w malych gangach to nie smierc ale primary  :twisted: . Jezeli masz ze soba 2-4 kumpli( w sensownych shipach ) i oni nie popna szybko rooka to zmien kumpli.

Mehriel

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 02, 2006, 20:49:20 »
Dobrze powiedziane :!:  Polac mu  :twisted:

HIMK

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 03, 2006, 14:22:34 »
Cytat: "MMoroz"
Cytat: "Tigivo Eckhart"
Jeden maly hint: Leciasz malym gangiem (tak do 5 osob) i widzisz rooka ... UCIEKAJ :) . i nie zartuje rook w duzych gangach to support ale w malych to smierc dla przeciwnikow, sam moze cie nie rozwali ale wystarczy ze bedzie z nim 1 inny statek i jak nie odskoczysz to mozesz zmowic paciorek.


Rook w malych gangach to nie smierc ale primary  :twisted: . Jezeli masz ze soba 2-4 kumpli( w sensownych shipach ) i oni nie popna szybko rooka to zmien kumpli.


Na potwierdzenie slow MMoroza maly dowod z krolikowego killborda. Wpakowalismy sie w 8 osobowy gang zlozony z cruzow tech2 (curse, rook, Deimos, Rapier i cos tam jeszcze ale spierdzielali tak szybko ze nie zdazylem obadc :P). Nasz patrol skladal sie z 2x Typhoon, Dominix, Scorpion, Vagabond i Arazu.
Do piachu poszedl najpierw rook - http://www.eve-mercs.com/bunnies/kb/?mode=mail&mail=372&num=0
a zaraz za nim curse - http://www.eve-mercs.com/bunnies/kb/?mode=mail&mail=371&num=0
reszta zwiala :(
Szkoda ze wlaczylem frapsa w polowie walki bo bym wam tez frapsa pokazal z tego zajscia.

Nie wiem czy rook zdazyl kogokolwiek zjammowac tak szybko zostal obrany jako primary i pekl. Curse jako najwieksze zagrozenie zaraz po rooku zostal wywolany jako secondary.
Ganksklad zlozony z samych cruzow tech2 ma marne szanse przeciwko malej dobrze zorganizowanej i uzupelniajacej sie nawzajem grupie BS'ow

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 03, 2006, 14:42:50 »
Heh to jakies lamy graly.Zeby ten okret sie sprawdzil trzeba miec wyskilowanych pare skili i odpowiedni osprzet .W przeciwnym razie wiadomo ze dostanie baty. Nic tylko taktyka sie klania.

A zreszta zamierzam zrobic duzo testow na tym okrecie i odpowiednio go sfitowac do walki pvp .

Narazie SOON

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 03, 2006, 15:09:17 »
Dobrze panie administratorze bsy to potega a reszta to chlam  ;)

Kamoris

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 03, 2006, 15:12:59 »
Gumis a ty myslisz ze jak ktos lata rookiem to bez tych skilli ?? Nikt rozsadny nie wsiadzie do statku a zwlaszcza tech2 i poleci na pvp bez odpowiednich skilli. A poza tym zazwyczaj jak ktos lata rookiem to na pewno ma kariere na skorpionie.

GumisPLL

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 03, 2006, 15:16:50 »
Ja sie juz nie wypowiadam w tym watku bo zostaje zbesztany.

Dlamnie kazdy niech lata czym chce chlopaki. Ja swoje wiem i wiem co mam robic :)

Zolthar

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 03, 2006, 15:19:28 »
huh ale dyskusja sie wywiONza?a nomalnie huhu.

Ja akurat od jakiego? czasu latam Pilgrimem i Curse i testuje mo?liwo?ci obydwu, jedno co mnie do?uje to podej?cie niektórych ludków ?e jeden ship jest BE... temat jest Force recon czy Combat recon wi?c na pocz?tek napisze co? o ró?nicach pomi?dzy pilgrimem a curse a potem co? od siebie do wypowiedzi innych na temat rooka i innych reconów...

Ostatnio bardzo du?o latam Pilgrimem, pakuje sie gdziesie tylko da, wskakuje do systemu i nie obchodzi mnie kto tam b?zie, a czemu ... ? Temu ?e po skoku do gate pilot znaj?cy swojego recona/coverta potrafi wej?? w cloak covertowy w nieca?? sekund?. Co to daje ? A to ?e je?li nie wyskoczysz 2km od kogo? to wchodzisz w cloaka tak szybko, ?e nawet bardzo dobrze wyskilowany ceptor nie zd??y cie namierzy? (szansa namierzenia bardzo ma?a co nie znaczy zerowa). Cel moich podró?y ofkors target i tu pojawia si? ma?y problem wynikaj?cy z wielu prób, wyskakuj?cy cel z gate z regó?y l?duje poza zasi?giem nosów co znacznie utrudnia rozpocz?cie walki - powód prosty jak dot?d ka?dy jak zobaczy?, ?e co? mu sie nagle pojawi?o spierdziela? a? gazy dymi?y z silników. ?eby si? nie rozpisywa? Pilgrim nie jest dobrym shipem na ?apanie ma?ych celów zw?aszcza cepów wyskakuj?cych z gate lepszy jest Huginn albo Arazu  a najlepiej obydwa.

Co do Curse co 6 sekund ponad 60 capa przy 5 medium NOS daje efektywno?? 5 HEAVY NOS na 36km + dobrze wyskilowane dronki Medium II z dobrze dobranym dmg pozwala uwali? wszystko co sie rusza i jest mniejsze ni? carrier, ale ma zasadniczy problem nie warpuje w cloaku co czyni go shipem bardziej do gangu. Z racji tego, ?e nie zak?ada si? na niegho cloaka covertowego zyskujemy wi?cej CPU na fita przez co mo?na za?o?y? zarówno dampy, tracking disruptory weby czy ecmy wedle uznania - nie podaj? najlepszego fitu bo takiego nie ma.

Jako?e w corpie mamy pilotów zarówno Rooków, Falconów czy Hguinnów znam ich mo?liwo?ci bo troche nimi latamy i nie kumam tych rozmów o tym który recon jest lepszy ehhhh, testowa?em Curse z Arazu i przy 4 nosach co? mu capa brakowa?o na cokolwiek, a jak jeszcze w??czysz nosy co 2 sekundy to co 2 sekundy masz draina czy to czyni z ciebie lepszego kilera ? Nie bo wpadnie Falcon i mnie zjamuje... recon to ship wsparcia jego ew. bonusy do dmg to super sprawa ale w ca?ej eve nie ma najlepszego shipa, zupe?nie jak w armii s? samoloty jak Tornado atakuj?ce precyzyjnie cele naziemne ale ciulato radz?ce sobie w powietrzu z F16 i s? f14 które przechwyc? wszystko na bardzo du?y dystans w powietrzu ale cinko sobie poradz? z atakowaniem celu naziemnego bo nie s? do tego przystosowane. W eve jest tak samo ka?dy ship ma swoje zastosowanie i rozmowy który jest najlepszy s? erm.. wie?niackie i ?mieszne...

Podsumowuj?c temat rozmowy, Force recon i Combat recon maj? zarówno swoje zady i walety i nie mo?na powiedzie?, ?e jeden jest be a drugi DA BEST, wykorzystuje sie je w zale?nosci od porzeb, o!

kropka.

Kamoris

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 03, 2006, 21:18:53 »
Gumis ja cie wcaloe nie besztam, poprostu z dobroci serca przygotowujemy Cie na twarde zderzenie z rzeczywistoscia za pol roku  :twisted:

pc5

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 03, 2006, 23:23:33 »
Cytat: "HIMK"
Cytat: "MMoroz"
Cytat: "Tigivo Eckhart"
Jeden maly hint: Leciasz malym gangiem (tak do 5 osob) i widzisz rooka ... UCIEKAJ :) . i nie zartuje rook w duzych gangach to support ale w malych to smierc dla przeciwnikow, sam moze cie nie rozwali ale wystarczy ze bedzie z nim 1 inny statek i jak nie odskoczysz to mozesz zmowic paciorek.


Rook w malych gangach to nie smierc ale primary  :twisted: . Jezeli masz ze soba 2-4 kumpli( w sensownych shipach ) i oni nie popna szybko rooka to zmien kumpli.


Na potwierdzenie slow MMoroza maly dowod z krolikowego killborda. Wpakowalismy sie w 8 osobowy gang zlozony z cruzow tech2 (curse, rook, Deimos, Rapier i cos tam jeszcze ale spierdzielali tak szybko ze nie zdazylem obadc :P). Nasz patrol skladal sie z 2x Typhoon, Dominix, Scorpion, Vagabond i Arazu.
Do piachu poszedl najpierw rook - http://www.eve-mercs.com/bunnies/kb/?mode=mail&mail=372&num=0
a zaraz za nim curse - http://www.eve-mercs.com/bunnies/kb/?mode=mail&mail=371&num=0
reszta zwiala :(
Szkoda ze wlaczylem frapsa w polowie walki bo bym wam tez frapsa pokazal z tego zajscia.

Nie wiem czy rook zdazyl kogokolwiek zjammowac tak szybko zostal obrany jako primary i pekl. Curse jako najwieksze zagrozenie zaraz po rooku zostal wywolany jako secondary.
Ganksklad zlozony z samych cruzow tech2 ma marne szanse przeciwko malej dobrze zorganizowanej i uzupelniajacej sie nawzajem grupie BS'ow


Na niez?a grup? lam musieli?cie trafi?. Ten rook sta? mo?e na jr??? JP...  jacy? uber pro tamci byli. No i jeszcze zwiali :/ Dobra, r?ce mi opad?y...

Wracaj?c do tematu - ró?nica mi?dzy force a recon cruiserem zosta?a ju? podana pare razy i przewa?kowana (czyt. przespamowana) x razy. Cieakawi mnie co jeszcze wymy?licie.

Zolthar

  • Gość
Combat recon a Force recon ?
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 04, 2006, 15:46:15 »
Cytuj

Na niez?a grup? lam musieli?cie trafi?. Ten rook sta? mo?e na jr??? JP... jacy? uber pro tamci byli. No i jeszcze zwiali :/ Dobra, r?ce mi opad?y...


Uwierz nam te? byli?my zaskoczeni , ale z tego co widz? to Tau Ceti lubi stosowa? taktyk? FIRST RUN AWAY then ask, nieraz ju? sie wylogowywali w systemie mimo ?e ich by?o 10 a allies 3 w systemie, smutne ale prawdziwe a walka o Tribute z filmów sugeruje, ?e potrafi? walczy?, no nic poczekamy zobaczymy :)