Śmietnisko > Off Topic

Brexit stał się faktem

<< < (2/23) > >>

Dziobak:
bardzo dobrze ja jestem za  tym żeby wyszli, i tak sobie anglia poradzi, może się wtedy coś ogarnią i zrobią te lewaki unijne bo jak do nich angolczycy polubownie mówili to nic nie robili lewaki

Qlko1:
Czy wszystkie "prawaki" tak leją na swój język ojczysty, czy to Twoja prywatna inicjatywa?

Wysłane z mojego GT-I9001 przy użyciu Tapatalka

Dziobak:
część ortograficzna nie jest częścią merytoryczną tematu więc nie uważam by miała znaczenie dla dyskusji dlatego nie przykładam do niej wagi gdyż osoba która będzie się chciała z toba porozumieć zrobi to, nie widze również potrzeby przykładania do tego uwagi gdyż ani nie jest to forum poezji polskiej, po za tym uważam że posiadanie w języku kilku znaków które znaczą to samo jest po prostu...

Amek Vi:
Czy jak z kimś rozmawiasz twarzą w twarz to też wypowiadasz całe zdania na jednym wdechu i w formie mamrotania pod nosem?

Soulscream:

--- Cytat: Dziobak w Czerwiec 24, 2016, 17:12:39 ---część ortograficzna nie jest częścią merytoryczną tematu więc nie uważam by miała znaczenie dla dyskusji dlatego nie przykładam do niej wagi gdyż osoba która będzie się chciała z toba porozumieć zrobi to, nie widze również potrzeby przykładania do tego uwagi gdyż ani nie jest to forum poezji polskiej, po za tym uważam że posiadanie w języku kilku znaków które znaczą to samo jest po prostu...

--- Koniec cytatu ---

Pierdolisz jak potłuczony i nie chce mi się gadać z analfabetą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej