Śmietnisko > Off Topic

Brexit stał się faktem

<< < (3/23) > >>

Zgudi:

--- Cytat: Dziobak w Czerwiec 24, 2016, 17:12:39 ---część ortograficzna nie jest częścią merytoryczną tematu więc nie uważam by miała znaczenie dla dyskusji dlatego nie przykładam do niej wagi gdyż osoba która będzie się chciała z toba porozumieć zrobi to, nie widze również potrzeby przykładania do tego uwagi gdyż ani nie jest to forum poezji polskiej, po za tym uważam że posiadanie w języku kilku znaków które znaczą to samo jest po prostu...

--- Koniec cytatu ---


Nosum Hseebnrido:
..i po temacie.
 Teraz przez następne trzy strony możecie wklejać zdjęcia waszych kociaków i pierdzielić coś o wakacjach nad Bałtykiem ;).

Zgudi:

--- Cytat: Nosum Hseebnrido w Czerwiec 24, 2016, 18:46:02 ---..i po temacie.
 Teraz przez następne trzy strony możecie wklejać zdjęcia waszych kociaków i pierdzielić coś o wakacjach nad Bałtykiem ;).

--- Koniec cytatu ---
Nie..., ja zapraszam Dziobaka do dyskusji, szczerze i chętnie :)

WhiteCat:

--- Cytat: Dziobak w Czerwiec 24, 2016, 17:12:39 ---część ortograficzna nie jest częścią merytoryczną tematu więc nie uważam by miała znaczenie dla dyskusji dlatego nie przykładam do niej wagi gdyż osoba która będzie się chciała z toba porozumieć zrobi to, nie widze również potrzeby przykładania do tego uwagi gdyż ani nie jest to forum poezji polskiej, po za tym uważam że posiadanie w języku kilku znaków które znaczą to samo jest po prostu...

--- Koniec cytatu ---
Forma przekazu jest równie ważna jak treść.

Tloluvin:

--- Cytat: Dormio w Czerwiec 24, 2016, 15:53:56 ---Unia by przetrwać musi zrozumieć co stało się tego przyczyną.
--- Koniec cytatu ---
Władze UE przecież już to 'zrozumiały' i powiedziały wprost, że wyszedł główny hamulcowy integracji dzięki czemu teraz będzie można przyśpieszyć proces integracji europejskiej co rozwiąże wszystkie trapiące UE problemy

Edit:
Uzmysłowiłem sobie, że nie spełniłem warunków rozmowy w tym temacie i nie wstawiłem obrazka co niniejszym naprawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej